Běh Teplickými skalami

30.08.2015 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 295, muzi : 213, zeny: 82, junior: 6, MA: 108, MB: 68, MC: 19, MD: 5, juniorky: 9, ZA: 53, ZB: 13, ZC: 6, st.zaci: 7, st.zakyne: 1 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS 2015 celkem: 44, muzi : 22, zeny: 22, junior: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, juniorky: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0, st.zaci: 8, ml.zaci: 14, st.zakyne: 10, ml.zakyne: 12 [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:31:58

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [208] Petr Pechek 1983 CZE Maratonstav Úpice 37:58 00:00
2 1 / MB [253] František Vagenknecht 1977 CZE Aster Jičín 38:22 00:23
3 2 / MA [608] Radoslav Groh 1989 CZE HUDY - La Sportiva 38:37 00:38
4 2 / MB [111] Pavel Brýdl 1980 CZE Adidas Boost Team 38:53 00:54
5 3 / MA [575] Lukáš Kubričan 1984 CZE Dukla Brandýs 40:19 02:20
6 4 / MA [152] Jan Hruška 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 40:27 02:28
7 5 / MA [617] Dušan Davídek 1981 CZE 40:38 02:39
8 6 / MA [639] Milan Kohout 1981 CZE HO FTVS Uk 41:29 03:31
9 7 / MA [548] Jan Beran 1983 CZE fa Beran 41:49 03:50
10 8 / MA [272] Petr Zvěřina 1982 CZE OB Lokomotiva Pardubice 42:02 04:03
11 3 / MB [126] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK La Sportiva 42:20 04:21
12 9 / MA [542] Zdeněk Šilar 1981 CZE Ustí nad Orlicí 42:27 04:28
13 10 / MA [129] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 42:42 04:43
14 1 / ZB [196] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 42:49 04:50
15 4 / MB [159] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 43:03 05:04
16 5 / MB [516] Martin Hes Pes 1976 CZE 43:05 05:06
17 11 / MA [195] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 43:09 05:10
18 6 / MB [210] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 43:16 05:17
19 12 / MA [165] Tomas Kasse 1985 CZE Tenneco 43:21 05:22
20 13 / MA [243] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 43:30 05:31
21 14 / MA [156] David Chytil 1987 CZE VSK Uni Brno 43:31 05:32
22 15 / MA [130] Roman Fišnar 1983 CZE Skialp Jeseniky 43:39 05:40
23 1 / MC [147] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 43:50 05:51
24 16 / MA [621] Roman Chlup 1985 CZE 43:57 05:58
25 7 / MB [628] Petr Koler 1975 CZE Magnus Orienteerirg 44:00 06:02
26 8 / MB [520] Kuba Kubikula 1974 CZE 44:05 06:06
27 9 / MB [275] Vojtěch Buri 1978 CZE Haven 44:26 06:27
28 10 / MB [215] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 44:42 06:43
29 17 / MA [517] Vojtěch Přibyl 1990 CZE Trailpoint 44:53 06:54
30 2 / MC [503] Krzysztof Drzygala 1968 POL žádný 45:02 07:03
31 11 / MB [185] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 45:04 07:05
32 1 / ZA [175] Eva Krchova 1989 CZE N/A 45:05 07:06
33 18 / MA [586] Jakub Rucker 1988 CZE 45:07 07:09
34 2 / ZB [624] Zuzana Kocumova 1979 CZE Cyklofit superior Highs Tým 45:09 07:10
35 19 / MA [206] Matěj Opočenský 1996 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:19 07:20
36 20 / MA [137] Jan Gürtler 1984 CZE Jan 45:36 07:37
37 21 / MA [238] Jan Šimák 1983 CZE 45:37 07:38
38 22 / MA [221] Pavel Řehák 1984 CZE 45:46 07:47
39 23 / MA [592] Michal Bubeník 1991 CZE 46:01 08:02
40 3 / ZB [143] Marie Havlová 1976 CZE OLFICAR-Vella Trutnov 46:09 08:11
41 24 / MA [623] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 46:18 08:19
42 12 / MB [142] Lukáš Havel 1974 CZE DSA Trutnov 46:27 08:28
43 13 / MB [228] Otakar Srovnal 1975 CZE Loko Zábřeh 46:30 08:31
44 25 / MA [507] Miloš Kaláb 1986 CZE HK Letohrad 46:30 08:31
45 14 / MB [544] Ondřej Palacký 1974 CZE Lokálka Brno 46:36 08:37
46 15 / MB [194] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 46:44 08:45
47 26 / MA [498] Jaroslav Bendl 1987 CZE 46:51 08:52
48 27 / MA [306] Martin Kužel 1986 CZE Trutnov 46:57 08:58
49 16 / MB [247] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 46:57 08:58
50 28 / MA [539] Lukáš Jeřábek 1984 CZE 47:01 09:02
51 17 / MB [182] Martin Laštovička 1977 CZE Climbshop.cz 47:04 09:06
52 18 / MB [174] Tomáš Krejsa 1977 CZE Renovak Rensport 47:07 09:08
53 19 / MB [113] Jiří Cibulka 1975 CZE Horoklub Česká Třebová 47:16 09:17
54 29 / MA [501] Jakub Nešvera 1986 CZE AC TEPO Kladno/horolezci Kladno 47:23 09:24
55 20 / MB [593] Martin Koch 1971 CZE STS Bratrouchov 47:41 09:42
56 3 / MC [118] Radek Čipera 1964 CZE 47:44 09:45
57 21 / MB [582] Martin Farář 1977 CZE Veselý farář 47:47 09:48
58 4 / MC [250] Miloslav Trnovský 1965 CZE 47:55 09:56
59 30 / MA [173] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 47:57 09:58
60 22 / MB [620] Lukáš Kocur 1977 CZE VHS Brno 48:10 10:11
61 23 / MB [277] David Svárovský 1977 CZE 48:18 10:19
62 24 / MB [527] Petr Hovorka 1974 CZE SK Markus 48:25 10:26
63 31 / MA [598] Michal Bartoš 1992 CZE 48:29 10:30
64 32 / MA [312] Petr Kortán 1983 CZE 48:51 10:52
65 5 / MC [255] Josef Vanta 1962 CZE TriClub Dobruška 48:52 10:53
66 2 / ZA [168] Aneta Khýrová 1993 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 48:57 10:58
67 25 / MB [127] Jan Dvořák 1977 CZE 49:00 11:02
68 26 / MB [240] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 49:21 11:22
69 6 / MC [261] Petr Vlasák 1963 CZE 49:24 11:25
70 27 / MB [619] Miroslav Hornych 1980 CZE Spartak Police nad Metují 49:30 11:31
71 33 / MA [638] Antonín Sedláček 1988 CZE 49:31 11:32
72 34 / MA [218] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 49:33 11:34
73 35 / MA [177] Vojta Kříž 1983 CZE Start Náchod 49:39 11:40
74 36 / MA [313] Milan Kašpar 1988 CZE 49:45 11:46
75 3 / ZA [282] Lenka Vejdělková 1994 CZE 49:46 11:47
76 7 / MC [158] Roman Jakoubek 1967 CZE 49:48 11:49
77 28 / MB [616] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 49:49 11:50
78 29 / MB [223] Jan Schejbal 1976 CZE 49:49 11:50
79 37 / MA [281] Michal Moravec 1994 CZE 50:01 12:02
80 4 / ZB [220] Helena Randáková 1974 CZE OB Vrchlabí 50:08 12:10
81 38 / MA [231] Ondra Stoces 1987 CZE Panda debilů 50:16 12:17
82 30 / MB [256] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 50:16 12:17
83 4 / ZA [549] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police 50:17 12:18
84 31 / MB [528] Tomaš Honegr 1977 CZE Hořice 50:17 12:18
85 1 / MD [244] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 50:18 12:19
86 39 / MA [541] Václav Štěpán 1990 CZE Běžecký Mládenci 50:18 12:20
87 40 / MA [589] Jan Kalkus 1990 CZE Fun-time.cz 50:20 12:21
88 32 / MB [251] Miroslav Vacek 1977 CZE LTC Bukovice 50:28 12:30
89 33 / MB [203] Petr Nováček 1978 CZE 50:32 12:33
90 41 / MA [629] Tomáš Růžička 1985 CZE 50:34 12:35
91 34 / MB [122] Roman Doležal 1976 CZE 50:34 12:35
92 35 / MB [237] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Janské Lázně 50:41 12:42
93 36 / MB [602] Štěpán Froš 1973 CZE OK Lokomotiva Pardubice 50:48 12:50
94 42 / MA [505] Jakub Svoboda 1988 CZE 50:53 12:54
95 37 / MB [504] Cerní Onřej 1979 CZE Hosohopo 50:53 12:55
96 38 / MB [162] Petr Jirsa 1977 CZE 50:56 12:57
97 5 / ZA [551] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 50:59 13:00
98 43 / MA [148] Martin Homolka 1990 CZE HK Choceň 51:01 13:02
99 8 / MC [284] Michal KARLÍK 1964 CZE Loko Trutnov 51:06 13:07
100 44 / MA [212] Tomáš Pilát 1989 CZE Panda debilů 51:11 13:12
101 1 / junior [522] Radek Jansa 2000 CZE Spartak Police 51:11 13:12
102 9 / MC [530] Miloš Skalský 1967 CZE 51:12 13:13
103 6 / ZA [483] Kateřina Kolářová 1989 CZE Sherpa Climb 51:16 13:17
104 45 / MA [278] Martin Černý 1986 CZE ABT Rohozec 51:17 13:18
105 39 / MB [543] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 51:19 13:20
106 46 / MA [115] Filip Čapek 1989 CZE 51:23 13:24
107 2 / junior [198] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE - 51:29 13:30
108 40 / MB [121] Martin Dědek 1974 CZE TJ Hruboskalsko 51:30 13:31
109 47 / MA [161] Jan Jelínek 1984 CZE HO Přírodní vědy 51:34 13:35
110 41 / MB [305] David Moravec 1976 CZE USK HO Plzeň 51:46 13:47
111 48 / MA [540] Lukáš Aliger 1986 CZE TJ Sokol Mnátnice 51:47 13:48
112 2 / MD [502] Petr Tyleček 1960 CZE Apollo Bohumín 51:51 13:52
113 10 / MC [101] Pavel Baciák 1970 CZE 52:02 14:03
114 11 / MC [191] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov Hronov 52:09 14:10
115 42 / MB [580] Jan Hartmann 1977 CZE 52:15 14:16
116 49 / MA [618] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 52:20 14:21
117 50 / MA [176] Petr Křístek 1987 CZE 52:22 14:23
118 12 / MC [103] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 52:23 14:24
119 43 / MB [257] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 52:24 14:26
120 51 / MA [515] Radek Slabý 1988 CZE Adventure Menu 52:26 14:27
121 52 / MA [497] Marek Řehoř 1985 CZE Sherpaclimb 52:39 14:40
122 53 / MA [105] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 52:39 14:41
123 13 / MC [200] Jaroslav Mžourek 1970 CZE 52:42 14:43
124 54 / MA [265] Tomáš Vondra 1992 CZE TTT 52:43 14:45
125 55 / MA [108] Lukáš Beránek 1985 CZE 52:46 14:47
126 56 / MA [179] Jan Kubíček 1984 CZE 52:46 14:47
127 1 / st.zaci [280] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 52:53 14:55
127 1 / st.zaci [167] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:53 14:55
129 44 / MB [500] Daniel Melichar 1973 CZE 52:56 14:57
130 57 / MA [227] Bartlomiej Sopala 1988 POL SmartTopo 53:01 15:03
131 58 / MA [110] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 53:09 15:10
132 45 / MB [254] Jiří Vajsar 1977 CZE Stvořitel 53:09 15:11
133 59 / MA [232] Josef Straka 1990 CZE 53:12 15:13
134 46 / MB [260] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 53:21 15:22
135 47 / MB [521] Marek Podlipný 1975 CZE 53:24 15:25
136 60 / MA [481] Jiří Řehoř 1982 CZE 53:26 15:27
137 7 / ZA [204] Iva Novotná 1986 CZE HO Skol 53:32 15:33
138 14 / MC [264] Pavel Volák 1970 CZE OB ulita Broumov 53:36 15:37
139 61 / MA [588] Václav Karásek 1995 CZE LKP Jičín 53:36 15:37
140 48 / MB [577] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 53:37 15:39
141 62 / MA [245] Ivo Šorm 1987 CZE DECATHLON 53:49 15:50
142 49 / MB [214] Ondřej Pohanka 1979 CZE 53:50 15:51
143 5 / ZB [531] Kateřina Kramlová 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 53:56 15:57
144 63 / MA [599] lukáš Kábrt 1985 CZE 54:02 16:03
145 8 / ZA [625] Veronika Šťastná 1988 CZE Smíchoff 54:03 16:05
146 1 / juniorky [266] Viktorie Vydrová 2000 CZE SK Janské Lázně 54:04 16:05
147 50 / MB [102] Kamil Bartoš 1977 CZE wakin team 54:05 16:06
148 64 / MA [509] Štěpán Dvořáček 1992 CZE 155.HO - Vsetín 54:06 16:07
149 1 / st.zakyne [57] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 54:07 16:08
150 2 / juniorky [594] Anna Kochová 2000 CZE SC Jičín OOb 54:08 16:10
151 3 / st.zaci [48] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 54:09 16:10
152 51 / MB [267] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna team 54:27 16:28
153 9 / ZA [578] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 54:33 16:35
154 65 / MA [209] David Pejšek 1987 CZE 54:49 16:50
155 66 / MA [512] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 54:55 16:56
156 67 / MA [270] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 55:00 17:01
157 68 / MA [163] Lukáš Jordak 1993 CZE 55:01 17:02
158 10 / ZA [239] Klára Šimáková 1983 CZE 55:14 17:15
159 69 / MA [144] Miroslav Havrda 1984 CZE 55:17 17:18
160 11 / ZA [635] Erika Kohoutová 1983 CZE HO FTVS Uk 55:19 17:20
161 70 / MA [631] Václav Štíncl 1981 CZE 55:22 17:23
162 15 / MC [201] Petr Nádhera 1967 CZE 55:30 17:31
163 71 / MA [269] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 55:31 17:32
164 52 / MB [225] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 55:34 17:35
165 72 / MA [124] Petr Dorazil 1986 CZE 55:41 17:42
166 53 / MB [166] David Kašpar 1971 CZE SK Janské Lázně 55:44 17:45
167 12 / ZA [550] Dita Kalábová 1985 CZE HK Letohrad 55:44 17:46
168 54 / MB [205] Pavel Novotný 1976 CZE HK Vyšehrad 55:59 18:00
169 16 / MC [533] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 56:02 18:03
170 13 / ZA [164] Jan Karlec 1987 CZE 56:02 18:03
171 73 / MA [222] Jan Řezník 1988 CZE 56:09 18:10
172 74 / MA [154] Ondřej Hudák 1985 CZE 56:10 18:12
173 6 / ZB [614] Bára Gregorová 1980 CZE VŠAK Praha 56:14 18:15
174 14 / ZA [546] Kateřina Samková 1993 CZE 56:26 18:27
175 15 / ZA [574] Dominika Dupalová 1988 CZE adidas lokalblok 56:30 18:31
176 55 / MB [524] Stanislav Tichý 1978 CZE Rock Empire 56:43 18:44
177 75 / MA [604] Tomáš Borov 1984 CZE 56:51 18:52
178 16 / ZA [514] Petra Schwaningerová 1982 CZE Rockmachine-Cyklomax 56:57 18:58
179 17 / ZA [189] Barbora Marková 1988 CZE INS-Náchod 57:02 19:03
180 17 / MC [499] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 57:05 19:06
181 56 / MB [308] Petr Rubeš 1972 CZE 57:14 19:16
182 76 / MA [583] Jan Sibera 1988 CZE Údolí Sviní 57:18 19:20
183 77 / MA [603] Jan Novotný 1990 CZE 57:19 19:21
184 78 / MA [606] Pavel Nosek 1989 CZE 57:29 19:30
185 3 / juniorky [145] Barbora Hejtmánková 1999 CZE TJ Sokol Hradec Králové 57:36 19:37
186 79 / MA [482] Milan Skalický 1981 CZE 57:43 19:44
187 80 / MA [545] Ondřej Samek 1985 CZE 57:46 19:47
188 4 / juniorky [107] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 57:50 19:51
189 81 / MA [609] Martin Edr 1990 CZE 58:04 20:05
190 18 / ZA [153] Kateřina Hubková 1984 CZE SvetBehu.cz 58:14 20:15
191 82 / MA [634] Jiří Siládi 1982 CZE komárka 58:17 20:18
192 83 / MA [192] Jakub Mazgaj 1982 CZE 58:22 20:24
193 19 / ZA [169] Markéta Klimešová 1991 CZE 58:25 20:26
194 57 / MB [536] Michal David 1977 CZE 58:29 20:30
195 58 / MB [274] jan kulda 1973 CZE tj sokol olešnice 58:34 20:35
196 84 / MA [230] Tomáš Stejskal 1992 CZE Regatta 58:35 20:36
197 20 / ZA [523] Věra Ženožičková 1982 CZE 58:35 20:36
198 21 / ZA [242] Petra Šnapková 1985 CZE žádný 58:56 20:57
199 3 / junior [190] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně 59:03 21:04
200 22 / ZA [180] Monika Kupcova 1986 CZE 59:05 21:06
201 85 / MA [138] Jakub Hanousek 1991 CZE 59:05 21:06
202 86 / MA [133] Ondřej Frýdl 1992 CZE 59:10 21:11
203 23 / ZA [581] Lucie Hájková 1986 CZE Raul 59:21 21:22
204 4 / st.zaci [532] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 59:22 21:23
205 7 / ZB [538] Eva Stoklasová 1975 CZE BATERCA 59:23 21:24
206 87 / MA [271] Jiří Zelený 1990 CZE 59:34 21:36
207 88 / MA [596] Jan Rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 59:37 21:38
208 5 / st.zaci [40] Josef Alvarez 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 59:40 21:41
209 89 / MA [597] Jan Šramar 1989 CZE Boso 59:58 21:59
210 90 / MA [529] Roman Vohník 1986 CZE 01:00:16 22:17
211 91 / MA [510] Zdeněk Dvořáček 1995 CZE 155.Mo-Vsetín 01:00:16 22:17
212 24 / ZA [262] Iveta Vlčková 1983 CZE 01:00:19 22:21
213 1 / ZC [233] Zdeňka Suchánková 1963 CZE 01:00:20 22:21
214 25 / ZA [526] Petra Cabalková 1988 CZE 01:00:20 22:21
215 59 / MB [537] Vláďa Blažek 1971 CZE BEMANIAX 01:00:33 22:34
216 92 / MA [534] Rudolf Kalousek 1986 CZE 01:00:46 22:47
217 93 / MA [235] Michal Šatra 1986 CZE 01:00:57 22:58
218 18 / MC [519] Martin Macek 1964 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 01:00:59 23:00
219 94 / MA [283] Patrik Šnýdr 1995 CZE 01:01:04 23:05
220 26 / ZA [279] Petra Nejedlá 1987 CZE Loko Teplice 01:01:12 23:13
221 27 / ZA [328] Ema Kalenská 1994 CZE 01:01:12 23:13
222 28 / ZA [146] Kateřina Hlinková 1988 CZE 01:01:18 23:19
223 95 / MA [633] Petr Mrnuštík 1982 CZE 01:01:20 23:21
224 29 / ZA [217] Lucie Procházková 1989 CZE 01:01:27 23:28
225 30 / ZA [136] Jitka Güntherová 1988 CZE 01:01:30 23:31
226 60 / MB [150] daniel horyna 1974 CZE 01:01:53 23:54
227 8 / ZB [211] Geri Petrova 1976 CZE 01:01:59 24:00
228 31 / ZA [605] Alžběta Kovaříková 1990 CZE Avengers 01:02:01 24:02
229 9 / ZB [307] Lucie Smith 1973 CZE 01:02:16 24:17
230 96 / MA [626] Jan Martinec 1984 CZE TO Šarkán 01:02:18 24:19
231 32 / ZA [132] Tereza Foffová 1990 CZE ZVL(R)HLICE 01:02:25 24:26
232 5 / juniorky [139] Natálie Hanušová 2000 CZE 01:02:41 24:42
233 33 / ZA [585] Helena Dvořáková 1985 CZE 01:02:43 24:44
234 97 / MA [495] Ondřej Vrzal 1983 CZE 01:03:01 25:02
235 2 / ZC [106] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:03:11 25:12
236 34 / ZA [611] Jana Brožová 1983 CZE 01:03:18 25:19
237 98 / MA [193] Jaromír Mec 1985 CZE 01:03:23 25:24
238 61 / MB [518] Allan Schoenherr 1979 CZE Fitcentrum Mamut Úvaly 01:03:28 25:29
239 3 / MD [637] Jan Martinec 1959 CZE 01:03:28 25:29
240 35 / ZA [579] Vanda Shýbalová 1981 CZE sexy guru run 01:03:29 25:30
241 36 / ZA [241] Eva Škodová 1984 CZE Žamberk 01:03:39 25:41
242 6 / juniorky [213] Tereza Pinkasová 1997 CZE HK Choceň 01:03:45 25:46
243 99 / MA [615] Petr Trojan 1983 CZE 01:03:49 25:50
244 37 / ZA [188] Kristýna Marková 1984 CZE 01:03:53 25:55
245 3 / ZC [141] Dagmar Hauschková 1965 CZE Sekretariát starostky 01:03:59 26:00
246 4 / ZC [496] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 01:04:17 26:18
247 100 / MA [525] Branislav Štukovský 1986 SVK 01:04:17 26:18
248 62 / MB [285] Jiří Vít 1974 CZE HO Vrchoviny 01:04:17 26:18
249 63 / MB [199] Ondřej Musil 1980 CZE 01:04:37 26:38
250 4 / MD [229] Otakar Srovnal 1942 CZE Lokomotiva Zábřeh 01:04:43 26:44
251 64 / MB [171] petr kovář 1978 CZE Korytňácká a.s. 01:04:47 26:48
252 101 / MA [311] Jirka Srtrnad 1982 CZE Horoguru 01:04:48 26:49
253 38 / ZA [601] Aneta Kolesárová 1986 CZE 01:04:52 26:53
254 39 / ZA [207] Aneta Pecharová 1986 CZE 01:05:03 27:04
255 4 / junior [140] Jan Hartman 1997 CZE 01:05:15 27:16
256 7 / juniorky [263] Barbora Vobořilová 1999 CZE Maminka 01:05:18 27:19
257 40 / ZA [149] Veronika Honsová 1982 CZE 01:05:24 27:25
258 102 / MA [511] Daniel Vraj 1996 CZE HO Vsetín 01:05:31 27:32
259 5 / junior [248] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 01:05:49 27:50
260 103 / MA [178] Martin Kubeček 1987 CZE 01:05:55 27:57
261 8 / juniorky [104] Bára Bejdáková 2000 CZE SK Janské Lázně 01:06:16 28:17
262 104 / MA [508] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:06:20 28:21
262 41 / ZA [268] Lucie Zelená 1994 CZE 01:06:20 28:21
264 42 / ZA [236] Iva Šedivá 1986 CZE SK Janské Lázně 01:06:29 28:31
265 10 / ZB [120] Kateřina Čudková 1979 CZE 01:06:32 28:33
265 43 / ZA [197] Alena Michálková 1991 CZE - 01:06:32 28:33
267 6 / st.zaci [309] Vojta Rubeš 2001 CZE 01:07:51 29:52
268 65 / MB [622] Martin Jonov 1980 CZE Mushing Český Ráj 01:08:40 30:41
269 44 / ZA [259] Alžběta Vazačová 1984 CZE 01:08:56 30:57
270 5 / ZC [535] Hana Havalková 1962 CZE 01:08:57 30:58
271 66 / MB [119] Vladimír Čudek 1979 CZE 01:09:07 31:08
272 7 / st.zaci [60] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:28 32:29
273 11 / ZB [246] Kristýna Šretrová 1977 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:28 32:29
274 45 / ZA [273] Iwona Żurowska 1987 POL 01:10:36 32:37
275 46 / ZA [584] Michaela Krejbichová 1987 CZE 01:10:57 32:58
276 47 / ZA [595] Růžena Heřmánková 1993 CZE řízci Pavlišov 01:11:33 33:34
277 67 / MB [506] Michal Flégl 1980 CZE HO Dvůr Králové 01:11:34 33:35
278 19 / MC [134] Miroslav Frýdl 1964 CZE 01:12:02 34:03
279 48 / ZA [216] Barbora Procházková 1990 CZE HO Přírodní vědy 01:12:14 34:15
280 49 / ZA [480] Kateřina Kubíčková 1991 CZE 01:12:17 34:19
281 12 / ZB [610] Barbora Topinková 1979 CZE 01:12:34 34:35
282 5 / MD [184] Vít Lelek 1950 CZE 01:13:13 35:14
283 50 / ZA [630] Nikola Peršinová 1981 CZE 01:13:53 35:54
284 9 / juniorky [131] Aneta Fleischerová 2000 CZE SK Janské Lázně 01:14:17 36:18
285 13 / ZB [587] Nelly Kudrová 1980 CZE 01:14:32 36:33
286 105 / MA [547] NIna Kuderjava 1991 CZE 01:16:24 38:25
287 51 / ZA [155] Irena Chaloupková 1983 CZE 01:17:35 39:36
288 52 / ZA [327] Katarína Húšťanová 1989 CZE HO Lemra 01:17:50 39:51
289 106 / MA [590] Adam Sogel 1988 CZE Adventure Menu 01:21:38 43:39
289 106 / MA [591] Zuzana Dadáková 1989 CZE Adventure Menu 01:21:38 43:39
291 53 / ZA [186] Helena Madurová 1986 CZE 01:24:27 46:28
292 108 / MA [128] Joakim Engborg 1982 CZE 01:24:30 46:31
293 6 / junior [513] Ondřej Houdek 1999 CZE HO.Vsetín 01:25:33 47:34
294 6 / ZC [202] Hana Nádherová 1968 CZE 01:40:20 01:02:21
DNF / MB [157] Lubomír Jadrný 1973 CZE Czech outdoor extreme team

výsledková listina BUFO BABY CROSS 2015

start ~ 09:37:03

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [81] Adam Werner 2003 CZE 05:25 00:00
2 1 / ml.zaci [68] Tomáš Metelka 2008 CZE 05:32 00:06
3 1 / st.zakyne [69] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 05:34 00:08
4 2 / st.zaci [67] Šimon Tintěra 2003 CZE Laurich s.r.o. 05:42 00:16
5 3 / st.zaci [74] Tomáš Ekert 2003 CZE slavia Liberec orienteering 05:42 00:16
6 2 / ml.zaci [45] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:42 00:17
7 4 / st.zaci [46] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 05:50 00:24
8 3 / ml.zaci [59] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:50 00:25
9 2 / st.zakyne [49] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:51 00:25
10 3 / st.zakyne [64] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 05:51 00:25
11 4 / st.zakyne [65] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 05:55 00:30
12 5 / st.zakyne [56] Alžběta Randáková 2002 CZE OB Vrchlabí 05:55 00:30
13 1 / ml.zakyne [79] Kateřina Fojtíková 2006 CZE taťka a mamka 05:58 00:32
14 6 / st.zakyne [55] Adéla Randáková 2004 CZE OB Vrchlabí 05:58 00:33
15 5 / st.zaci [51] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:00 00:35
16 7 / st.zakyne [61] Leontýna Bezušková 2005 CZE Spartak Police nad Metují 06:02 00:36
17 8 / st.zakyne [77] Barbora Notková 2004 CZE BKL Machov 06:08 00:42
18 4 / ml.zaci [52] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:12 00:46
19 9 / st.zakyne [78] Sára Fojtíková 2004 CZE 06:17 00:51
20 5 / ml.zaci [63] Filip Honegr 2007 CZE Hořice 06:18 00:52
21 6 / ml.zaci [58] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:18 00:52
22 6 / st.zaci [86] Horyna Oliver 2005 CZE Opolany 06:28 01:02
23 7 / st.zaci [50] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 06:32 01:07
24 7 / ml.zaci [62] Adam Honegr 2009 CZE Hořice 06:37 01:11
25 2 / ml.zakyne [53] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:38 01:12
26 3 / ml.zakyne [73] Jana Ekertová 2007 CZE slavia Liberec orienteering 06:43 01:17
27 4 / ml.zakyne [66] Bára Tintěrová 2006 CZE 06:47 01:21
28 8 / ml.zaci [84] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police 06:51 01:25
29 5 / ml.zakyne [47] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE Růža Bike KIDS 06:54 01:28
30 6 / ml.zakyne [54] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 07:08 01:42
31 8 / st.zaci [87] Martin Hrouda 2005 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 07:09 01:43
32 9 / ml.zaci [42] Tomáš Černý 2008 CZE SK Janské Lázně 07:18 01:53
33 7 / ml.zakyne [82] Tereza Kurzová 2006 CZE VSK Brno 07:25 01:59
34 8 / ml.zakyne [71] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 07:27 02:01
35 9 / ml.zakyne [72] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 07:36 02:10
36 10 / st.zakyne [80] Adéla Vlčková 2004 CZE 07:45 02:20
37 10 / ml.zakyne [75] Viktorie Voláková 2006 CZE OB Ulita Broumov 07:49 02:23
38 10 / ml.zaci [70] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 07:57 02:31
39 11 / ml.zaci [76] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 08:00 02:35
40 11 / ml.zakyne [44] Mia Folprecht 2008 CZE 08:05 02:39
41 12 / ml.zaci [88] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 08:10 02:44
42 13 / ml.zaci [39] Matyáš Folprecht 2006 CZE Tesla Brno 09:50 04:24
43 14 / ml.zaci [85] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police 10:13 04:47
44 12 / ml.zakyne [83] Veronika Kurzová 2007 CZE VSK Brno 10:26 05:00