Běh Teplickými skalami

30.08.2015 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LA SPORTIVA CROSS celkem: 295, muži : 213, ženy: 82, junior: 6, MA: 108, MB: 68, MC: 19, MD: 5, juniorky: 9, ZA: 53, ZB: 13, ZC: 6, st.zaci: 7, st.zakyne: 1 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS 2015 celkem: 44, muži : 22, ženy: 22, junior: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, juniorky: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0, st.zaci: 8, ml.zaci: 14, st.zakyne: 10, ml.zakyne: 12 [html] [pdf]

výsledková listina LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:31:58

00:55:44.898
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [208] Petr Pechek 1983 CZE Maratonstav Úpice 37:58.9
2 1 / MB [253] František Vagenknecht 1977 CZE Aster Jičín 38:22.2 00:23.3
3 2 / MA [608] Radoslav Groh 1989 CZE HUDY - La Sportiva 38:37.6 00:38.7
4 2 / MB [111] Pavel Brýdl 1980 CZE Adidas Boost Team 38:53.2 00:54.3
5 3 / MA [575] Lukáš Kubričan 1984 CZE Dukla Brandýs 40:19.0 02:20.1
6 4 / MA [152] Jan Hruška 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 40:27.2 02:28.3
7 5 / MA [617] Dušan Davídek 1981 CZE 40:38.8 02:39.9
8 6 / MA [639] Milan Kohout 1981 CZE HO FTVS Uk 41:29.9 03:31.0
9 7 / MA [548] Jan Beran 1983 CZE fa Beran 41:49.2 03:50.3
10 8 / MA [272] Petr Zvěřina 1982 CZE OB Lokomotiva Pardubice 42:02.4 04:03.5
11 3 / MB [126] Miroslav Duch 1979 CZE AKLVK La Sportiva 42:20.2 04:21.3
12 9 / MA [542] Zdeněk Šilar 1981 CZE Ustí nad Orlicí 42:27.6 04:28.7
13 10 / MA [129] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 42:42.2 04:43.3
14 1 / ZB [196] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 42:49.3 04:50.4
15 4 / MB [159] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 43:03.1 05:04.2
16 5 / MB [516] Martin Hes Pes 1976 CZE 43:05.2 05:06.3
17 11 / MA [195] Zdeněk Melša 1982 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 43:09.0 05:10.1
18 6 / MB [210] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 43:16.5 05:17.6
19 12 / MA [165] Tomas Kasse 1985 CZE Tenneco 43:21.0 05:22.1
20 13 / MA [243] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 43:30.3 05:31.4
21 14 / MA [156] David Chytil 1987 CZE VSK Uni Brno 43:31.1 05:32.2
22 15 / MA [130] Roman Fišnar 1983 CZE Skialp Jeseniky 43:39.3 05:40.4
23 1 / MC [147] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 43:50.5 05:51.6
24 16 / MA [621] Roman Chlup 1985 CZE 43:57.6 05:58.7
25 7 / MB [628] Petr Koler 1975 CZE Magnus Orienteerirg 44:00.9 06:02.0
26 8 / MB [520] Kuba Kubikula 1974 CZE 44:05.8 06:06.9
27 9 / MB [275] Vojtěch Buri 1978 CZE Haven 44:26.8 06:27.9
28 10 / MB [215] Jan Pohl 1976 CZE Spartak Police nad Metují 44:42.2 06:43.3
29 17 / MA [517] Vojtěch Přibyl 1990 CZE Trailpoint 44:53.5 06:54.6
30 2 / MC [503] Krzysztof Drzygala 1968 POL žádný 45:02.0 07:03.1
31 11 / MB [185] Tomáš Lisý 1979 CZE SPORTABILITY 45:04.2 07:05.3
32 1 / ZA [175] Eva Krchova 1989 CZE N/A 45:05.0 07:06.1
33 18 / MA [586] Jakub Rucker 1988 CZE 45:07.9 07:09.0
34 2 / ZB [624] Zuzana Kocumova 1979 CZE Cyklofit superior Highs Tým 45:09.7 07:10.8
35 19 / MA [206] Matěj Opočenský 1996 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:19.8 07:20.9
36 20 / MA [137] Jan Gürtler 1984 CZE Jan 45:36.0 07:37.1
37 21 / MA [238] Jan Šimák 1983 CZE 45:37.2 07:38.3
38 22 / MA [221] Pavel Řehák 1984 CZE 45:46.5 07:47.6
39 23 / MA [592] Michal Bubeník 1991 CZE 46:01.8 08:02.9
40 3 / ZB [143] Marie Havlová 1976 CZE OLFICAR-Vella Trutnov 46:09.9 08:11.0
41 24 / MA [623] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 46:18.8 08:19.9
42 12 / MB [142] Lukáš Havel 1974 CZE DSA Trutnov 46:27.0 08:28.1
43 13 / MB [228] Otakar Srovnal 1975 CZE Loko Zábřeh 46:30.2 08:31.3
44 25 / MA [507] Miloš Kaláb 1986 CZE HK Letohrad 46:30.3 08:31.4
45 14 / MB [544] Ondřej Palacký 1974 CZE Lokálka Brno 46:36.1 08:37.2
46 15 / MB [194] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 46:44.8 08:45.9
47 26 / MA [498] Jaroslav Bendl 1987 CZE 46:51.8 08:52.9
48 27 / MA [306] Martin Kužel 1986 CZE Trutnov 46:57.1 08:58.2
49 16 / MB [247] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 46:57.2 08:58.3
50 28 / MA [539] Lukáš Jeřábek 1984 CZE 47:01.3 09:02.4
51 17 / MB [182] Martin Laštovička 1977 CZE Climbshop.cz 47:04.9 09:06.0
52 18 / MB [174] Tomáš Krejsa 1977 CZE Renovak Rensport 47:07.2 09:08.3
53 19 / MB [113] Jiří Cibulka 1975 CZE Horoklub Česká Třebová 47:16.7 09:17.8
54 29 / MA [501] Jakub Nešvera 1986 CZE AC TEPO Kladno/horolezci Kladno 47:23.1 09:24.2
55 20 / MB [593] Martin Koch 1971 CZE STS Bratrouchov 47:41.5 09:42.6
56 3 / MC [118] Radek Čipera 1964 CZE 47:44.4 09:45.5
57 21 / MB [582] Martin Farář 1977 CZE Veselý farář 47:47.5 09:48.6
58 4 / MC [250] Miloslav Trnovský 1965 CZE 47:55.3 09:56.4
59 30 / MA [173] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 47:57.5 09:58.6
60 22 / MB [620] Lukáš Kocur 1977 CZE VHS Brno 48:10.2 10:11.3
61 23 / MB [277] David Svárovský 1977 CZE 48:18.6 10:19.7
62 24 / MB [527] Petr Hovorka 1974 CZE SK Markus 48:25.7 10:26.8
63 31 / MA [598] Michal Bartoš 1992 CZE 48:29.7 10:30.8
64 32 / MA [312] Petr Kortán 1983 CZE 48:51.6 10:52.7
65 5 / MC [255] Josef Vanta 1962 CZE TriClub Dobruška 48:52.6 10:53.7
66 2 / ZA [168] Aneta Khýrová 1993 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 48:57.0 10:58.1
67 25 / MB [127] Jan Dvořák 1977 CZE 49:00.9 11:02.0
68 26 / MB [240] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 49:21.3 11:22.4
69 6 / MC [261] Petr Vlasák 1963 CZE 49:24.5 11:25.6
70 27 / MB [619] Miroslav Hornych 1980 CZE Spartak Police nad Metují 49:30.6 11:31.7
71 33 / MA [638] Antonín Sedláček 1988 CZE 49:31.2 11:32.3
72 34 / MA [218] Jan Prostředník 1983 CZE HOVRCH 49:33.1 11:34.2
73 35 / MA [177] Vojta Kříž 1983 CZE Start Náchod 49:39.3 11:40.4
74 36 / MA [313] Milan Kašpar 1988 CZE 49:45.6 11:46.7
75 3 / ZA [282] Lenka Vejdělková 1994 CZE 49:46.6 11:47.7
76 7 / MC [158] Roman Jakoubek 1967 CZE 49:48.0 11:49.1
77 28 / MB [616] Jan Votruba 1979 CZE Altan Team 49:49.6 11:50.7
78 29 / MB [223] Jan Schejbal 1976 CZE 49:49.8 11:50.9
79 37 / MA [281] Michal Moravec 1994 CZE 50:01.4 12:02.5
80 4 / ZB [220] Helena Randáková 1974 CZE OB Vrchlabí 50:08.9 12:10.0
81 38 / MA [231] Ondra Stoces 1987 CZE Panda debilů 50:16.4 12:17.5
82 30 / MB [256] Roman Vašíček 1974 CZE SK Radvanice 50:16.8 12:17.9
83 4 / ZA [549] Anna Beranová 1991 CZE Spartak Police 50:17.0 12:18.1
84 31 / MB [528] Tomaš Honegr 1977 CZE Hořice 50:17.1 12:18.2
85 1 / MD [244] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 50:18.0 12:19.1
86 39 / MA [541] Václav Štěpán 1990 CZE Běžecký Mládenci 50:18.9 12:20.0
87 40 / MA [589] Jan Kalkus 1990 CZE Fun-time.cz 50:20.1 12:21.2
88 32 / MB [251] Miroslav Vacek 1977 CZE LTC Bukovice 50:28.9 12:30.0
89 33 / MB [203] Petr Nováček 1978 CZE 50:32.7 12:33.8
90 41 / MA [629] Tomáš Růžička 1985 CZE 50:34.6 12:35.7
91 34 / MB [122] Roman Doležal 1976 CZE 50:34.7 12:35.8
92 35 / MB [237] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Janské Lázně 50:41.2 12:42.3
93 36 / MB [602] Štěpán Froš 1973 CZE OK Lokomotiva Pardubice 50:48.9 12:50.0
94 42 / MA [505] Jakub Svoboda 1988 CZE 50:53.3 12:54.4
95 37 / MB [504] Cerní Onřej 1979 CZE Hosohopo 50:53.9 12:55.0
96 38 / MB [162] Petr Jirsa 1977 CZE 50:56.2 12:57.3
97 5 / ZA [551] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 50:59.0 13:00.1
98 43 / MA [148] Martin Homolka 1990 CZE HK Choceň 51:01.0 13:02.1
99 8 / MC [284] Michal KARLÍK 1964 CZE Loko Trutnov 51:06.3 13:07.4
100 44 / MA [212] Tomáš Pilát 1989 CZE Panda debilů 51:11.3 13:12.4
101 1 / junior [522] Radek Jansa 2000 CZE Spartak Police 51:11.8 13:12.9
102 9 / MC [530] Miloš Skalský 1967 CZE 51:12.5 13:13.6
103 6 / ZA [483] Kateřina Kolářová 1989 CZE Sherpa Climb 51:16.5 13:17.6
104 45 / MA [278] Martin Černý 1986 CZE ABT Rohozec 51:17.1 13:18.2
105 39 / MB [543] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 51:19.0 13:20.1
106 46 / MA [115] Filip Čapek 1989 CZE 51:23.0 13:24.1
107 2 / junior [198] Vojtěch Mikulenka 1997 CZE - 51:29.6 13:30.7
108 40 / MB [121] Martin Dědek 1974 CZE TJ Hruboskalsko 51:30.1 13:31.2
109 47 / MA [161] Jan Jelínek 1984 CZE HO Přírodní vědy 51:34.3 13:35.4
110 41 / MB [305] David Moravec 1976 CZE USK HO Plzeň 51:46.5 13:47.6
111 48 / MA [540] Lukáš Aliger 1986 CZE TJ Sokol Mnátnice 51:47.7 13:48.8
112 2 / MD [502] Petr Tyleček 1960 CZE Apollo Bohumín 51:51.3 13:52.4
113 10 / MC [101] Pavel Baciák 1970 CZE 52:02.3 14:03.4
114 11 / MC [191] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov Hronov 52:09.3 14:10.4
115 42 / MB [580] Jan Hartmann 1977 CZE 52:15.5 14:16.6
116 49 / MA [618] Miroslav Košťál 1984 CZE U Peňáka 52:20.7 14:21.8
117 50 / MA [176] Petr Křístek 1987 CZE 52:22.0 14:23.1
118 12 / MC [103] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 52:23.5 14:24.6
119 43 / MB [257] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 52:24.9 14:26.0
120 51 / MA [515] Radek Slabý 1988 CZE Adventure Menu 52:26.5 14:27.6
121 52 / MA [497] Marek Řehoř 1985 CZE Sherpaclimb 52:39.8 14:40.9
122 53 / MA [105] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 52:39.9 14:41.0
123 13 / MC [200] Jaroslav Mžourek 1970 CZE 52:42.8 14:43.9
124 54 / MA [265] Tomáš Vondra 1992 CZE TTT 52:43.9 14:45.0
125 55 / MA [108] Lukáš Beránek 1985 CZE 52:46.5 14:47.6
126 56 / MA [179] Jan Kubíček 1984 CZE 52:46.7 14:47.8
127 1 / st.zaci [280] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 52:53.9 14:55.0
127 1 / st.zaci [167] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:53.9 14:55.0
129 44 / MB [500] Daniel Melichar 1973 CZE 52:56.1 14:57.2
130 57 / MA [227] Bartlomiej Sopala 1988 POL SmartTopo 53:01.9 15:03.0
131 58 / MA [110] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 53:09.5 15:10.6
132 45 / MB [254] Jiří Vajsar 1977 CZE Stvořitel 53:09.9 15:11.0
133 59 / MA [232] Josef Straka 1990 CZE 53:12.3 15:13.4
134 46 / MB [260] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 53:21.5 15:22.6
135 47 / MB [521] Marek Podlipný 1975 CZE 53:24.8 15:25.9
136 60 / MA [481] Jiří Řehoř 1982 CZE 53:26.6 15:27.7
137 7 / ZA [204] Iva Novotná 1986 CZE HO Skol 53:32.1 15:33.2
138 14 / MC [264] Pavel Volák 1970 CZE OB ulita Broumov 53:36.2 15:37.3
139 61 / MA [588] Václav Karásek 1995 CZE LKP Jičín 53:36.3 15:37.4
140 48 / MB [577] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 53:37.9 15:39.0
141 62 / MA [245] Ivo Šorm 1987 CZE DECATHLON 53:49.5 15:50.6
142 49 / MB [214] Ondřej Pohanka 1979 CZE 53:50.6 15:51.7
143 5 / ZB [531] Kateřina Kramlová 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 53:56.5 15:57.6
144 63 / MA [599] lukáš Kábrt 1985 CZE 54:02.0 16:03.1
145 8 / ZA [625] Veronika Šťastná 1988 CZE Smíchoff 54:03.9 16:05.0
146 1 / juniorky [266] Viktorie Vydrová 2000 CZE SK Janské Lázně 54:04.8 16:05.9
147 50 / MB [102] Kamil Bartoš 1977 CZE wakin team 54:05.6 16:06.7
148 64 / MA [509] Štěpán Dvořáček 1992 CZE 155.HO - Vsetín 54:06.2 16:07.3
149 1 / st.zakyne [57] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 54:07.8 16:08.9
150 2 / juniorky [594] Anna Kochová 2000 CZE SC Jičín OOb 54:08.9 16:10.0
151 3 / st.zaci [48] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 54:09.1 16:10.2
152 51 / MB [267] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna team 54:27.8 16:28.9
153 9 / ZA [578] Pavla Nováková 1981 CZE Trek - AR Brno 54:33.9 16:35.0
154 65 / MA [209] David Pejšek 1987 CZE 54:49.6 16:50.7
155 66 / MA [512] Rostislav Vilém 1996 CZE HO Vsetín 54:55.2 16:56.3
156 67 / MA [270] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 55:00.3 17:01.4
157 68 / MA [163] Lukáš Jordak 1993 CZE 55:01.0 17:02.1
158 10 / ZA [239] Klára Šimáková 1983 CZE 55:14.0 17:15.1
159 69 / MA [144] Miroslav Havrda 1984 CZE 55:17.1 17:18.2
160 11 / ZA [635] Erika Kohoutová 1983 CZE HO FTVS Uk 55:19.0 17:20.1
161 70 / MA [631] Václav Štíncl 1981 CZE 55:22.4 17:23.5
162 15 / MC [201] Petr Nádhera 1967 CZE 55:30.3 17:31.4
163 71 / MA [269] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 55:31.5 17:32.6
164 52 / MB [225] Petr Siročák 1978 CZE Tři křížky CF 55:34.0 17:35.1
165 72 / MA [124] Petr Dorazil 1986 CZE 55:41.3 17:42.4
166 53 / MB [166] David Kašpar 1971 CZE SK Janské Lázně 55:44.6 17:45.7
167 12 / ZA [550] Dita Kalábová 1985 CZE HK Letohrad 55:44.9 17:46.0
168 54 / MB [205] Pavel Novotný 1976 CZE HK Vyšehrad 55:59.5 18:00.6
169 16 / MC [533] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 56:02.4 18:03.5
170 13 / ZA [164] Jan Karlec 1987 CZE 56:02.5 18:03.6
171 73 / MA [222] Jan Řezník 1988 CZE 56:09.2 18:10.3
172 74 / MA [154] Ondřej Hudák 1985 CZE 56:10.9 18:12.0
173 6 / ZB [614] Bára Gregorová 1980 CZE VŠAK Praha 56:14.8 18:15.9
174 14 / ZA [546] Kateřina Samková 1993 CZE 56:26.4 18:27.5
175 15 / ZA [574] Dominika Dupalová 1988 CZE adidas lokalblok 56:30.4 18:31.5
176 55 / MB [524] Stanislav Tichý 1978 CZE Rock Empire 56:43.3 18:44.4
177 75 / MA [604] Tomáš Borov 1984 CZE 56:51.8 18:52.9
178 16 / ZA [514] Petra Schwaningerová 1982 CZE Rockmachine-Cyklomax 56:57.0 18:58.1
179 17 / ZA [189] Barbora Marková 1988 CZE INS-Náchod 57:02.2 19:03.3
180 17 / MC [499] Jan Nestler 1961 CZE SKAJP 57:05.7 19:06.8
181 56 / MB [308] Petr Rubeš 1972 CZE 57:14.9 19:16.0
182 76 / MA [583] Jan Sibera 1988 CZE Údolí Sviní 57:18.9 19:20.0
183 77 / MA [603] Jan Novotný 1990 CZE 57:19.9 19:21.0
184 78 / MA [606] Pavel Nosek 1989 CZE 57:29.2 19:30.3
185 3 / juniorky [145] Barbora Hejtmánková 1999 CZE TJ Sokol Hradec Králové 57:36.2 19:37.3
186 79 / MA [482] Milan Skalický 1981 CZE 57:43.3 19:44.4
187 80 / MA [545] Ondřej Samek 1985 CZE 57:46.5 19:47.6
188 4 / juniorky [107] Nikol Benešová 1999 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 57:50.2 19:51.3
189 81 / MA [609] Martin Edr 1990 CZE 58:04.5 20:05.6
190 18 / ZA [153] Kateřina Hubková 1984 CZE SvetBehu.cz 58:14.4 20:15.5
191 82 / MA [634] Jiří Siládi 1982 CZE komárka 58:17.0 20:18.1
192 83 / MA [192] Jakub Mazgaj 1982 CZE 58:22.9 20:24.0
193 19 / ZA [169] Markéta Klimešová 1991 CZE 58:25.4 20:26.5
194 57 / MB [536] Michal David 1977 CZE 58:29.5 20:30.6
195 58 / MB [274] jan kulda 1973 CZE tj sokol olešnice 58:34.8 20:35.9
196 84 / MA [230] Tomáš Stejskal 1992 CZE Regatta 58:35.1 20:36.2
197 20 / ZA [523] Věra Ženožičková 1982 CZE 58:35.4 20:36.5
198 21 / ZA [242] Petra Šnapková 1985 CZE žádný 58:56.6 20:57.7
199 3 / junior [190] Tomáš Matas 2000 CZE SK Janské Lázně 59:03.1 21:04.2
200 22 / ZA [180] Monika Kupcova 1986 CZE 59:05.0 21:06.1
201 85 / MA [138] Jakub Hanousek 1991 CZE 59:05.1 21:06.2
202 86 / MA [133] Ondřej Frýdl 1992 CZE 59:10.1 21:11.2
203 23 / ZA [581] Lucie Hájková 1986 CZE Raul 59:21.8 21:22.9
204 4 / st.zaci [532] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 59:22.1 21:23.2
205 7 / ZB [538] Eva Stoklasová 1975 CZE BATERCA 59:23.5 21:24.6
206 87 / MA [271] Jiří Zelený 1990 CZE 59:34.9 21:36.0
207 88 / MA [596] Jan Rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 59:37.6 21:38.7
208 5 / st.zaci [40] Josef Alvarez 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 59:40.2 21:41.3
209 89 / MA [597] Jan Šramar 1989 CZE Boso 59:58.7 21:59.8
210 90 / MA [529] Roman Vohník 1986 CZE 01:00:16.1 22:17.2
211 91 / MA [510] Zdeněk Dvořáček 1995 CZE 155.Mo-Vsetín 01:00:16.6 22:17.7
212 24 / ZA [262] Iveta Vlčková 1983 CZE 01:00:19.9 22:21.0
213 1 / ZC [233] Zdeňka Suchánková 1963 CZE 01:00:20.4 22:21.5
214 25 / ZA [526] Petra Cabalková 1988 CZE 01:00:20.7 22:21.8
215 59 / MB [537] Vláďa Blažek 1971 CZE BEMANIAX 01:00:33.2 22:34.3
216 92 / MA [534] Rudolf Kalousek 1986 CZE 01:00:46.3 22:47.4
217 93 / MA [235] Michal Šatra 1986 CZE 01:00:57.8 22:58.9
218 18 / MC [519] Martin Macek 1964 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 01:00:59.1 23:00.2
219 94 / MA [283] Patrik Šnýdr 1995 CZE 01:01:04.7 23:05.8
220 26 / ZA [279] Petra Nejedlá 1987 CZE Loko Teplice 01:01:12.4 23:13.5
221 27 / ZA [328] Ema Kalenská 1994 CZE 01:01:12.5 23:13.6
222 28 / ZA [146] Kateřina Hlinková 1988 CZE 01:01:18.6 23:19.7
223 95 / MA [633] Petr Mrnuštík 1982 CZE 01:01:20.8 23:21.9
224 29 / ZA [217] Lucie Procházková 1989 CZE 01:01:27.4 23:28.5
225 30 / ZA [136] Jitka Güntherová 1988 CZE 01:01:30.2 23:31.3
226 60 / MB [150] daniel horyna 1974 CZE 01:01:53.8 23:54.9
227 8 / ZB [211] Geri Petrova 1976 CZE 01:01:59.4 24:00.5
228 31 / ZA [605] Alžběta Kovaříková 1990 CZE Avengers 01:02:01.0 24:02.1
229 9 / ZB [307] Lucie Smith 1973 CZE 01:02:16.8 24:17.9
230 96 / MA [626] Jan Martinec 1984 CZE TO Šarkán 01:02:18.5 24:19.6
231 32 / ZA [132] Tereza Foffová 1990 CZE ZVL(R)HLICE 01:02:25.4 24:26.5
232 5 / juniorky [139] Natálie Hanušová 2000 CZE 01:02:41.4 24:42.5
233 33 / ZA [585] Helena Dvořáková 1985 CZE 01:02:43.3 24:44.4
234 97 / MA [495] Ondřej Vrzal 1983 CZE 01:03:01.5 25:02.6
235 2 / ZC [106] Jolana Benešová 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:03:11.1 25:12.2
236 34 / ZA [611] Jana Brožová 1983 CZE 01:03:18.3 25:19.4
237 98 / MA [193] Jaromír Mec 1985 CZE 01:03:23.5 25:24.6
238 61 / MB [518] Allan Schoenherr 1979 CZE Fitcentrum Mamut Úvaly 01:03:28.4 25:29.5
239 3 / MD [637] Jan Martinec 1959 CZE 01:03:28.7 25:29.8
240 35 / ZA [579] Vanda Shýbalová 1981 CZE sexy guru run 01:03:29.1 25:30.2
241 36 / ZA [241] Eva Škodová 1984 CZE Žamberk 01:03:39.9 25:41.0
242 6 / juniorky [213] Tereza Pinkasová 1997 CZE HK Choceň 01:03:45.1 25:46.2
243 99 / MA [615] Petr Trojan 1983 CZE 01:03:49.5 25:50.6
244 37 / ZA [188] Kristýna Marková 1984 CZE 01:03:53.9 25:55.0
245 3 / ZC [141] Dagmar Hauschková 1965 CZE Sekretariát starostky 01:03:59.0 26:00.1
246 4 / ZC [496] Markéta Bindicsová 1970 CZE SKAJP 01:04:17.0 26:18.1
247 100 / MA [525] Branislav Štukovský 1986 SVK 01:04:17.5 26:18.6
248 62 / MB [285] Jiří Vít 1974 CZE HO Vrchoviny 01:04:17.6 26:18.7
249 63 / MB [199] Ondřej Musil 1980 CZE 01:04:37.3 26:38.4
250 4 / MD [229] Otakar Srovnal 1942 CZE Lokomotiva Zábřeh 01:04:43.8 26:44.9
251 64 / MB [171] petr kovář 1978 CZE Korytňácká a.s. 01:04:47.4 26:48.5
252 101 / MA [311] Jirka Srtrnad 1982 CZE Horoguru 01:04:48.0 26:49.1
253 38 / ZA [601] Aneta Kolesárová 1986 CZE 01:04:52.5 26:53.6
254 39 / ZA [207] Aneta Pecharová 1986 CZE 01:05:03.3 27:04.4
255 4 / junior [140] Jan Hartman 1997 CZE 01:05:15.3 27:16.4
256 7 / juniorky [263] Barbora Vobořilová 1999 CZE Maminka 01:05:18.7 27:19.8
257 40 / ZA [149] Veronika Honsová 1982 CZE 01:05:24.3 27:25.4
258 102 / MA [511] Daniel Vraj 1996 CZE HO Vsetín 01:05:31.3 27:32.4
259 5 / junior [248] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 01:05:49.4 27:50.5
260 103 / MA [178] Martin Kubeček 1987 CZE 01:05:55.9 27:57.0
261 8 / juniorky [104] Bára Bejdáková 2000 CZE SK Janské Lázně 01:06:16.8 28:17.9
262 104 / MA [508] Samuel Adámek 1992 CZE HO Vsetín 01:06:20.3 28:21.4
262 41 / ZA [268] Lucie Zelená 1994 CZE 01:06:20.3 28:21.4
264 42 / ZA [236] Iva Šedivá 1986 CZE SK Janské Lázně 01:06:29.9 28:31.0
265 10 / ZB [120] Kateřina Čudková 1979 CZE 01:06:32.7 28:33.8
265 43 / ZA [197] Alena Michálková 1991 CZE - 01:06:32.7 28:33.8
267 6 / st.zaci [309] Vojta Rubeš 2001 CZE 01:07:51.3 29:52.4
268 65 / MB [622] Martin Jonov 1980 CZE Mushing Český Ráj 01:08:40.0 30:41.1
269 44 / ZA [259] Alžběta Vazačová 1984 CZE 01:08:56.5 30:57.6
270 5 / ZC [535] Hana Havalková 1962 CZE 01:08:57.6 30:58.7
271 66 / MB [119] Vladimír Čudek 1979 CZE 01:09:07.1 31:08.2
272 7 / st.zaci [60] Šimon Štolfa 2003 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:28.6 32:29.7
273 11 / ZB [246] Kristýna Šretrová 1977 CZE Spartak Police nad Metují 01:10:28.8 32:29.9
274 45 / ZA [273] Iwona Żurowska 1987 POL 01:10:36.0 32:37.1
275 46 / ZA [584] Michaela Krejbichová 1987 CZE 01:10:57.1 32:58.2
276 47 / ZA [595] Růžena Heřmánková 1993 CZE řízci Pavlišov 01:11:33.2 33:34.3
277 67 / MB [506] Michal Flégl 1980 CZE HO Dvůr Králové 01:11:34.2 33:35.3
278 19 / MC [134] Miroslav Frýdl 1964 CZE 01:12:02.3 34:03.4
279 48 / ZA [216] Barbora Procházková 1990 CZE HO Přírodní vědy 01:12:14.7 34:15.8
280 49 / ZA [480] Kateřina Kubíčková 1991 CZE 01:12:17.9 34:19.0
281 12 / ZB [610] Barbora Topinková 1979 CZE 01:12:34.4 34:35.5
282 5 / MD [184] Vít Lelek 1950 CZE 01:13:13.5 35:14.6
283 50 / ZA [630] Nikola Peršinová 1981 CZE 01:13:53.7 35:54.8
284 9 / juniorky [131] Aneta Fleischerová 2000 CZE SK Janské Lázně 01:14:17.1 36:18.2
285 13 / ZB [587] Nelly Kudrová 1980 CZE 01:14:32.2 36:33.3
286 105 / MA [547] NIna Kuderjava 1991 CZE 01:16:24.0 38:25.1
287 51 / ZA [155] Irena Chaloupková 1983 CZE 01:17:35.2 39:36.3
288 52 / ZA [327] Katarína Húšťanová 1989 CZE HO Lemra 01:17:50.5 39:51.6
289 106 / MA [590] Adam Sogel 1988 CZE Adventure Menu 01:21:38.1 43:39.2
289 106 / MA [591] Zuzana Dadáková 1989 CZE Adventure Menu 01:21:38.1 43:39.2
291 53 / ZA [186] Helena Madurová 1986 CZE 01:24:27.8 46:28.9
292 108 / MA [128] Joakim Engborg 1982 CZE 01:24:30.5 46:31.6
293 6 / junior [513] Ondřej Houdek 1999 CZE HO.Vsetín 01:25:33.5 47:34.6
294 6 / ZC [202] Hana Nádherová 1968 CZE 01:40:20.3 01:02:21.4
DNF / MB [157] Lubomír Jadrný 1973 CZE Czech outdoor extreme team

výsledková listina BUFO BABY CROSS 2015

start ~ 09:37:03

00:06:49.245
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st.zaci [81] Adam Werner 2003 CZE 05:25.7
2 1 / ml.zaci [68] Tomáš Metelka 2008 CZE 05:32.0 00:06.3
3 1 / st.zakyne [69] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 05:34.4 00:08.7
4 2 / st.zaci [67] Šimon Tintěra 2003 CZE Laurich s.r.o. 05:42.0 00:16.3
5 3 / st.zaci [74] Tomáš Ekert 2003 CZE slavia Liberec orienteering 05:42.4 00:16.7
6 2 / ml.zaci [45] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:42.7 00:17.0
7 4 / st.zaci [46] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 05:50.4 00:24.7
8 3 / ml.zaci [59] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:50.8 00:25.1
9 2 / st.zakyne [49] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:51.2 00:25.5
10 3 / st.zakyne [64] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 05:51.4 00:25.7
11 4 / st.zakyne [65] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 05:55.7 00:30.0
12 5 / st.zakyne [56] Alžběta Randáková 2002 CZE OB Vrchlabí 05:55.8 00:30.1
13 1 / ml.zakyne [79] Kateřina Fojtíková 2006 CZE taťka a mamka 05:58.2 00:32.5
14 6 / st.zakyne [55] Adéla Randáková 2004 CZE OB Vrchlabí 05:58.7 00:33.0
15 5 / st.zaci [51] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:00.9 00:35.2
16 7 / st.zakyne [61] Leontýna Bezušková 2005 CZE Spartak Police nad Metují 06:02.0 00:36.3
17 8 / st.zakyne [77] Barbora Notková 2004 CZE BKL Machov 06:08.6 00:42.9
18 4 / ml.zaci [52] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:12.6 00:46.9
19 9 / st.zakyne [78] Sára Fojtíková 2004 CZE 06:17.3 00:51.6
20 5 / ml.zaci [63] Filip Honegr 2007 CZE Hořice 06:18.0 00:52.3
21 6 / ml.zaci [58] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:18.4 00:52.7
22 6 / st.zaci [86] Horyna Oliver 2005 CZE Opolany 06:28.6 01:02.9
23 7 / st.zaci [50] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 06:32.7 01:07.0
24 7 / ml.zaci [62] Adam Honegr 2009 CZE Hořice 06:37.4 01:11.7
25 2 / ml.zakyne [53] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:38.0 01:12.3
26 3 / ml.zakyne [73] Jana Ekertová 2007 CZE slavia Liberec orienteering 06:43.5 01:17.8
27 4 / ml.zakyne [66] Bára Tintěrová 2006 CZE 06:47.6 01:21.9
28 8 / ml.zaci [84] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police 06:51.6 01:25.9
29 5 / ml.zakyne [47] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE Růža Bike KIDS 06:54.3 01:28.6
30 6 / ml.zakyne [54] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 07:08.2 01:42.5
31 8 / st.zaci [87] Martin Hrouda 2005 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 07:09.2 01:43.5
32 9 / ml.zaci [42] Tomáš Černý 2008 CZE SK Janské Lázně 07:18.9 01:53.2
33 7 / ml.zakyne [82] Tereza Kurzová 2006 CZE VSK Brno 07:25.4 01:59.7
34 8 / ml.zakyne [71] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 07:27.6 02:01.9
35 9 / ml.zakyne [72] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 07:36.0 02:10.3
36 10 / st.zakyne [80] Adéla Vlčková 2004 CZE 07:45.7 02:20.0
37 10 / ml.zakyne [75] Viktorie Voláková 2006 CZE OB Ulita Broumov 07:49.3 02:23.6
38 10 / ml.zaci [70] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 07:57.1 02:31.4
39 11 / ml.zaci [76] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 08:00.7 02:35.0
40 11 / ml.zakyne [44] Mia Folprecht 2008 CZE 08:05.2 02:39.5
41 12 / ml.zaci [88] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 08:10.4 02:44.7
42 13 / ml.zaci [39] Matyáš Folprecht 2006 CZE Tesla Brno 09:50.5 04:24.8
43 14 / ml.zaci [85] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police 10:13.5 04:47.8
44 12 / ml.zakyne [83] Veronika Kurzová 2007 CZE VSK Brno 10:26.2 05:00.5