Weber Jičín City Run

28.05.2016 Jičín [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

DM6 celkem: 12, muzi : 12, zeny: 0, Muži: 12, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ6 celkem: 11, muzi : 3, zeny: 8, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf]
DM8 celkem: 10, muzi : 10, zeny: 0, Muži: 10, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ8 celkem: 8, muzi : 0, zeny: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
DM10 celkem: 6, muzi : 5, zeny: 1, Muži: 5, Ženy: 1 [html] [pdf]
DZ10 celkem: 2, muzi : 0, zeny: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
DM12 celkem: 6, muzi : 6, zeny: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ12 celkem: 2, muzi : 0, zeny: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
10km celkem: 119, muzi : 80, zeny: 39, M30: 48, M50: 22, M60: 8, M70: 1, Z30: 31, Z50: 9 [html] [pdf]
5km celkem: 70, muzi : 36, zeny: 34, Kadeti: 11, Junioři: 1, M23: 2, M: 18, Kadetky: 5, Juniorky: 3, Z23: 7, Z: 23 [html] [pdf]
10km páry (partnera uveďte do poznámky) celkem: 11, muzi : 8, zeny: 3, páry: 11 [html] [pdf]
DM14 celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ14 celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina DM6

start ~ 17:18:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [816] Tomáš Kopal 2010 CZE Stará Paka 01:15 00:00
2 2 / Muži [894] Ondřej Buchar 2010 CZE Vysoké nad Jizerou 01:15 00:00
3 3 / Muži [855] Kryštof Hrůza 2010 CZE Ji?ín 01:17 00:01
4 4 / Muži [893] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 01:19 00:04
5 5 / Muži [820] Petr Chalupa 2012 CZE Ji?ín 01:23 00:08
6 6 / Muži [863] Marek Vokrouhlický 2013 CZE Praha 3 01:58 00:43
7 7 / Muži [873] Daniel Krykorka 2014 CZE Ji?ín 03:01 01:45
DNS / Muži [879] Jiří Kubale 2013 CZE CZE
DNS / Muži [703] Petr Chalupa 2012 CZE CZE
DNS / Muži [864] Lubor Vokouhlický 2013 CZE CZE
DNS / Muži [257] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín
DNS / Muži [877] Šimon Kordík 2011 CZE Fit Club Jičín

výsledková listina DZ6

start ~ 17:18:38

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [848] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín 01:12 00:00
2 2 / Ženy [883] Vaneska Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:15 00:02
3 3 / Ženy [878] Viktorka Eliášová 2010 CZE Ji?ín 01:19 00:06
4 4 / Ženy [888] Jana Andrejsková 2010 CZE Sportovci amatéři 01:20 00:07
5 5 / Ženy [872] Zuzana Krykorková 2011 CZE Ji?ín 01:24 00:11
6 6 / Ženy [880] Zuzana Ševčíková 2010 CZE Teplie 01:29 00:16
7 7 / Ženy [861] Adéla Pilařová 2012 CZE B?ezina 01:37 00:24
8 8 / Ženy [871] Tereza Benešová 2013 CZE Jičín 01:45 00:32
DNS / Ženy [652] Nikola Jenčková 2011 CZE TJ Sokol Jičín
DNS / Ženy [342] Zuzana Krykorková 2011 CZE CZE
DNS / Ženy [341] Tereza Benešová 2013 CZE Jičín

výsledková listina DM8

start ~ 17:23:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [821] Jakub Chalupa 2008 CZE Ji?ín 00:44 00:00
2 2 / Muži [853] Lukáš Tuma 2008 CZE SJC Jičín 00:46 00:02
3 3 / Muži [845] Jan Zachoval 2009 CZE Kamenice 00:49 00:04
4 4 / Muži [854] Matěj Kotrouš 2008 CZE ZŠ Libuň 00:49 00:04
5 5 / Muži [874] Samuel Čejka 2008 CZE ZŠ Bohemia Chrudim 00:52 00:08
6 6 / Muži [876] Jonáš Špinka 2009 CZE MINECRAFT 00:59 00:14
7 7 / Muži [886] Stanislav Pleva 2008 CZE AC TJ Jičín 01:01 00:16
8 8 / Muži [869] Adam Rydval 2009 CZE Sportovci amatéři 03:39 02:54
DNS / Muži [738] Lukáš Tuma 2008 CZE SJC Jičín
DNS / Muži [323] Stanislav Pleva 2008 CZE AC TJ Jičín

výsledková listina DZ8

start ~ 17:23:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [884] Tereza Jenčková 2008 CZE Holín 00:49 00:00
2 2 / Ženy [885] Viola Vondráčková 2008 CZE Ji?ín 00:51 00:01
3 3 / Ženy [822] Veronika Henychová 2009 CZE Konecchlumí 00:55 00:05
4 4 / Ženy [811] Anežka Kubová 2009 CZE Mladá Boleslav 00:56 00:06
5 5 / Ženy [865] Kačka Vokrouhlická 2009 CZE Praha3 01:01 00:11
6 6 / Ženy [819] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 01:01 00:11
7 7 / Ženy [892] Vanessa Skácelová 2009 CZE Fitclub Jičín 01:10 00:20
DNS / Ženy [881] Sofija Demjan 2009 CZE Lužany

výsledková listina DM10

start ~ 17:28:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [868] Matěj Hofman 2006 CZE AC Kumburk 01:42 00:00 00:49 (2)
2 2 / Muži [815] Jan Kopal 2007 CZE Stará Paka 01:42 00:00 00:50 (4)
3 1 / Ženy [817] Štěpán Pour 2007 CZE Ji?ín 01:44 00:02 00:49 (3)
4 3 / Muži [849] Matouš Dolejší 2006 CZE Ji?ín 01:46 00:03 00:48 (1)
5 4 / Muži [846] Tomáš Zachoval 2006 CZE Kamenice 01:52 00:10 00:51 (5)
6 5 / Muži [867] Matěj Svoboda 2006 CZE Klub Veliš 01:53 00:10 00:52 (6)

výsledková listina DZ10

start ~ 17:28:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [812] Kateřina Kubová 2007 CZE Mladá Boleslav 02:10 00:00 00:53 (1)
2 2 / Ženy [887] Dana Andrejsková 2007 CZE Spostovci na startu 02:27 00:16 01:03 (2)

výsledková listina DM12

start ~ 17:32:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [882] Jáchym Krabec 2005 CZE Sedličky 01:41 00:00 00:48 (2)
2 2 / Muži [862] František Nosek 2005 CZE Sokol Úbislavice 01:42 00:01 00:49 (3)
3 3 / Muži [818] Matěj Pour 2004 CZE Ji?ín 01:43 00:01 00:46 (1)
4 4 / Muži [847] Marek Lánský 2005 CZE Konecchlumí 01:49 00:08 00:49 (4)
5 5 / Muži [810] Filip Kažmír 2005 CZE CHicago Race 01:57 00:15 00:51 (5)
DNS / Muži [831] František Nosek 2005 CZE Sokol Úbislavice

výsledková listina DZ12

start ~ 17:32:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [814] Marie Krejcarová 2004 CZE Ji?ín 01:51 00:00 00:49 (1)
2 2 / Ženy [870] Adéla Krykorková 2004 CZE Jičín 01:52 00:00 00:49 (2)

výsledková listina 10km

start ~ 18:12:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [924] Ondřej Chour 1987 CZE AC ČeskáLípa 33:46 00:00
2 2 / M30 [913] Ondřej Petr 1997 CZE Haven Team 34:57 01:11
3 3 / M30 [516] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 35:23 01:37
4 4 / M30 [578] František Vagenknecht 1977 CZE ASTER Team Jičín 35:29 01:43
5 1 / M50 [896] Lubomír Pokorný 1975 CZE 36:10 02:24
6 5 / M30 [567] Jan Starý 1988 CZE Triatlon Jičín / TC Batalion 36:16 02:30
7 6 / M30 [921] Tomáš Příhonský 1991 CZE ??ár 36:17 02:31
8 2 / M50 [826] Karel Váňa 1975 CZE AC Čáslav 36:58 03:12
9 7 / M30 [900] Tomáš Goga 1984 CZE Pardubice 38:05 04:19
10 8 / M30 [517] Vítězslav Čížek 1984 CZE Vitin?ves 38:19 04:33
11 9 / M30 [859] Martin Ježek 1983 CZE Stará Paka 39:00 05:14
12 10 / M30 [521] Jan Drbohlav 1989 CZE RH KARTOUZY VALDICE 39:59 06:13
13 11 / M30 [582] Michal Vejvoda 1982 CZE T.J. Sokol Jičín 40:07 06:21
14 12 / M30 [542] Jiří Krupka 1981 CZE T.J. Sokol Jičín 40:32 06:46
15 1 / M60 [808] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 40:36 06:50
16 3 / M50 [857] Jaroslav Hofman 1971 CZE AC Rumburk 40:40 06:54
17 4 / M50 [573] Vladimír Brodský 1968 CZE Ji?ín 41:00 07:14
18 13 / M30 [436] Michal Navrátil 1988 CZE Triatlon Jičín 41:22 07:36
19 5 / M50 [558] Michal Odvárko 1974 CZE RH KARTOUZY VALDICE 41:37 07:51
20 14 / M30hasic [550] Zbyněk Letko 1988 CZE HZS PS Jičín 41:54 08:08
21 15 / M30 [522] Milan Drozen 1978 CZE Behem svetem 42:02 08:16
22 16 / M30 [520] Jan Drahoňovský 1980 CZE Ji?ín 42:03 08:17
23 17 / M30hasic [556] Petr Mrázek 1978 CZE SK Hasiči Brno 42:05 08:19
24 18 / M30 [547] Adam Kumstýř 1989 CZE Ji?ín 42:07 08:21
25 6 / M50 [510] Karel Andrejsek 1975 CZE Studio KANDY spol. s r.o. 42:13 08:27
26 7 / M50 [856] Milan Dušek 1976 CZE SK Týniště nad Orlicí 42:17 08:31
27 19 / M30 [524] Michal Gebhart 1977 CZE TEAM DVA 42:19 08:33
28 8 / M50 [512] Petr Brádle 1968 CZE Dobrá Voda u Hořic 42:21 08:35
29 20 / M30 [530] Jindřich Ježek 1986 CZE Rudník 42:24 08:38
30 21 / M30 [564] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Bike&Run Team Stará Paka 42:35 08:49
31 22 / M30hasic [850] Pavel Kubín 1981 CZE Carla Kupkolo.cz 43:52 10:06
31 9 / M50hasic [627] Štěpán Karban 1971 CZE BMC CZ Racing team 43:52 10:06
33 10 / M50 [802] Michal Kubíček 1973 CZE RH KARTOUZY VALDICE 44:05 10:19
34 1 / Z30 [581] Markéta Vávrová 1985 CZE Rolníci ČZU 44:37 10:51
35 1 / Z50 [571] Jana Škorpilová 1974 CZE SC Jičín 44:48 11:02
36 2 / Z30 [910] Petra Pacholíková 1990 CZE TC Batalion Jičín 44:57 11:11
37 11 / M50 [916] Daniel Novotný 1976 CZE LDI 46:00 12:14
38 23 / M30 [511] Marek Bambula 1985 CZE Ji?ín 46:08 12:22
39 24 / M30hasic [532] Jiří Kazda 1978 CZE SDH Jičín 46:15 12:29
40 3 / Z30 [852] Michaela Vundererová 2002 CZE TJ sokol Dlouhý 46:23 12:37
41 4 / Z30 [903] Iva Kotková 1982 CZE Koka Team 46:23 12:37
42 5 / Z30 [889] Barbora Matějková 2001 CZE SC Jičín 46:24 12:38
43 25 / M30hasic [583] Lukáš Veselý 1988 CZE eMko team 46:27 12:41
44 6 / Z30 [842] Kateřina Šolcová 1999 CZE Jičín 46:37 12:51
45 26 / M30 [804] Vladimír Oborník 1983 CZE Ji?ín 46:42 12:56
46 2 / Z50 [923] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 47:03 13:17
47 7 / Z30 [919] Lenka Knapová 1999 CZE Lázn? B?lohrad 47:21 13:35
48 8 / Z30 [526] Nela Hrdličková 1991 CZE Syřenov 47:28 13:42
49 2 / M60 [561] Zdeněk Pitthard 1961 CZE STPA CZ 47:34 13:48
50 3 / Z50 [529] Lucie Jampílková 1973 CZE L+L team 47:41 13:55
51 12 / M50 [553] David Matějka 1975 CZE Okrašlovací spolek Rohatsko 48:21 14:35
52 3 / M60 [918] Radko Hanzl 1961 CZE Lázn? B?lohrad 48:37 14:51
53 27 / M30 [860] Jiří Chodúr 1995 CZE Ji?ín 48:39 14:53
54 13 / M50 [584] Radek Vích 1976 CZE Jičín 48:52 15:06
55 14 / M50 [577] Martin Václavík 1975 CZE Ho?ice 49:02 15:16
56 9 / Z30 [570] Iva Svobodová 1995 CZE L+L team 49:05 15:19
57 15 / M50 [807] Stanislav Pleva 1976 CZE Ji?ín 49:05 15:19
58 16 / M50 [866] Jiří Žák 1969 CZE Popovice 49:18 15:32
59 17 / M50hasic [579] Milan Vágenknecht 1973 CZE SDH Jičín 49:47 16:01
60 10 / Z30 [513] Pavla Břízová 1986 CZE CK GRUPPETTO JC 49:49 16:03
61 11 / Z30 [537] Olga Košťálová 1977 CZE Ho?ice 50:09 16:23
62 28 / M30 [515] Petr Čepelka 1986 CZE Lázn? B?lohrad 50:27 16:41
63 4 / Z50 [518] Monika Dohnalová 1974 CZE Pecka 50:43 16:57
64 4 / M60 [560] Radek Pavelka 1966 CZE Ji?ín 50:47 17:01
65 12 / Z30 [568] Katerina Staskova 1977 CZE Sokol Sobotka 50:50 17:04
66 18 / M50hasic [531] Petr Jindra 1970 CZE HZS PS Jičín 50:52 17:06
67 13 / Z30 [575] Petra Tomíčková 1984 CZE Ji?ín 50:58 17:12
68 14 / Z30 [843] Petra Henychová 1982 CZE Konecchlumí 51:13 17:27
69 19 / M50 [851] Jiří Podzimek 1975 CZE Ji?ín 51:15 17:29
70 15 / Z30 [580] Lenka Vatahová 1988 CZE CYKLOHELIOS 51:16 17:30
71 16 / Z30 [519] Eva Ďoubalová 1993 CZE Chomutice 51:24 17:38
72 5 / M60 [585] Miloš Virt 1964 CZE FABIO TEAM 51:38 17:52
73 20 / M50 [555] Jan Maturkanič 1976 CZE Hebeš 51:40 17:54
74 17 / Z30 [548] Šárka Kunclová 1983 CZE Ji?ín 52:08 18:22
75 5 / Z50 [841] Michaela Kubová 1976 CZE PALESTINA-ISRAEL 52:14 18:28
76 18 / Z30 [907] Monika Havrdová 1991 CZE Báječné ženy v běhu 52:14 18:28
77 29 / M30 [906] Tomáš Hradecký 1991 CZE Jilemnice 52:23 18:37
78 30 / M30 [911] Jaromír Fof 1990 CZE Týništ? nad Orlicí 53:00 19:14
79 31 / M30 [902] Petr Kovář 1990 CZE Úlibice 53:06 19:20
80 21 / M50 [904] Eduard Kotek 1976 CZE Koka Team 53:13 19:27
81 32 / M30 [533] Jakub Klíma 1986 CZE Mnichovo Hradišt? 53:16 19:30
82 19 / Z30 [545] Tereza Kubalová 1979 CZE Tehovec 53:18 19:32
83 22 / M50 [565] Radek Sedlák 1974 CZE RK KARTOUZY VALDICE 53:23 19:37
84 33 / M30 [572] Daniel Taneček 1993 CZE Ji?ín 53:37 19:51
85 20 / Z30 [825] Tereza Linhartová 1982 CZE AC Čáslav 54:13 20:27
86 1 / M70 [566] Puš Stanislav 1956 CZE Pušovi 54:52 21:06
87 21 / Z30 [629] Jana Vodvarkova 1984 CZE Báječné ženy v běhu 55:01 21:15
88 34 / M30 [549] Jiří Kůtek 1990 CZE TJ SKP Valdice 55:05 21:19
89 35 / M30 [901] Radek Tměj 2001 CZE Ji?ín?ves 55:27 21:41
90 22 / Z30 [562] Lenka Plívová 1980 CZE Bozkov 55:45 21:59
91 6 / Z50 [540] Eva Krejcarová 1974 CZE JCBTeam 56:13 22:27
92 23 / Z30 [574] Kateřina Tauchmanová 1992 CZE AUTOCENTRUM Jičín 56:36 22:50
93 36 / M30 [536] Pavel Kostinger 1979 CZE Ji?ín 56:38 22:52
93 36 / M30 [535] Ota Kostinger 1978 CZE Ji?ín 56:38 22:52
95 38 / M30 [551] Vratislav Maryška 1984 CZE eMko team 57:07 23:21
96 7 / Z50 [543] Anna Křepelová 1955 CZE Praha 8 57:54 24:08
97 8 / Z50 [576] Petra Ťupková 1968 CZE Ústí nad Labem 58:19 24:33
98 24 / Z30 [844] Eva Zachovalová 1980 CZE Ji?ín 58:23 24:37
99 6 / M60 [898] Miroslav Melnyk 1960 CZE RUMMING KLAP 58:23 24:37
100 25 / Z30 [917] Simona Kunčíková 1999 CZE Lázn? B?lohrad 59:03 25:17
101 9 / Z50 [534] Michaela Kosternová 1975 CZE Praha 9 01:01:17 27:31
102 26 / Z30 [569] Iveta Strouhalová 1995 CZE eMko team 01:01:27 27:41
103 27 / Z30 [525] Michaela Hercíková 1991 CZE eMko team 01:01:48 28:02
104 28 / Z30 [546] Martina Kuhnová 1992 CZE eMko team 01:02:20 28:34
105 39 / M30 [559] Michal Pavelka 1989 CZE Ji?ín 01:04:05 30:19
106 29 / Z30 [539] Alexandra Krasilová 1977 CZE MTB Sokol Sobotka 01:05:30 31:44
106 40 / M30 [528] Jan Chalupa 1979 CZE Jicin 01:05:30 31:44
108 7 / M60 [527] Miloš Hutník 1958 CZE Weber team 01:05:35 31:49
109 30 / Z30 [538] Ester Králová 1990 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:06:50 33:04
110 41 / M30 [909] Tomáš Procházka 1984 CZE Na protest 01:10:02 36:16
110 41 / M30 [908] Jakub Smitka 1984 CZE Na protest 01:10:02 36:16
DNF / M30 [523] Milan Fiala 1985 CZE Hmyzák
DNF / M30 [745] Ondřej Petr 1997 CZE Haven Team
DNF / M30 [544] Radek Křovina 1977 CZE Studio Kandy s.r.o.
DNF / M30 [586] Radek Vondráček 1982 CZE CZE
DNF / M60 [554] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o.
DNS / Z30 [514] Lucie Burešová 1993 CZE CZE
DNS / M30 [552] Tomáš Matějka 1977 CZE Sokol Dlouhá Lhota
DNS / M30 [297] Filip Hanousek 2000 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM

výsledková listina 5km

start ~ 18:12:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [589] Bořivoj Čejka 1980 CZE KRB Chrudim 20:16 00:00
2 2 / M [840] Tomáš Houser 1985 CZE AC Čáslav 21:02 00:46
3 1 / Junioři [602] Adam Krupka 2001 CZE Indičtí běžci 21:54 01:37
4 1 / M23 [624] Martin Zhouf 1993 CZE Lázn? B?lohrad 22:10 01:53
5 3 / M [590] Jakub Čistý 1985 CZE Liberec 22:37 02:21
6 4 / M [905] Martin Pešta 1978 CZE Bakako Nová Paka 23:02 02:46
7 1 / Juniorky [607] Adéla Novotná 1999 CZE Lázn? B?lohrad 23:15 02:58
8 1 / Kadeti [1862] Franta Nosek 2005 CZE 23:36 03:19
9 5 / M [608] Matej Ostrihoň 1988 CZE Ji?ín 23:57 03:40
10 2 / Kadeti [601] Milan Krupka 2003 CZE Indičtí běžci 24:18 04:01
11 6 / M [619] Martin Vávra 1981 CZE Ji?ín 24:18 04:01
12 7 / M [605] Petr Muška 1989 CZE Libá? 24:56 04:39
13 3 / Kadeti [803] Jakub Krabec 2002 CZE Sedličky 25:00 04:43
14 4 / Kadeti [899] Matyáš Kubín 2003 CZE Triatlon Jičín 25:16 05:00
15 5 / Kadeti [895] Jakub Podhajský 2003 CZE Triatlon Jičín 25:21 05:04
16 1 / Kadetky [453] Rozálie Kuchařová 2002 CZE FABIO TEAM 25:48 05:32
17 2 / M23 [922] František Bartko 1994 CZE Ji?ín 25:57 05:40
18 1 / Z [912] Michaela Medková 1990 CZE AC Turnov 26:13 05:57
19 2 / Kadetky [897] Eliška Ponikelská 2004 CZE Ji?ín 26:51 06:34
20 6 / Kadeti [626] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 27:05 06:48
21 7 / Kadeti [617] Matěj Šafka 2002 CZE Ji?ín 27:10 06:54
22 2 / Z [597] Vendula Karešová 1980 CZE Ho?ice 27:26 07:09
23 8 / Kadeti [614] Jakub Sedlák 2002 CZE RH KARTOUZY VALDICE 27:30 07:14
24 3 / Kadetky [621] Tereza Voháňková 2003 CZE Ji?ín 27:33 07:16
25 8 / M [805] Pavel Ševčík 1982 CZE Koš?any u Teplic 27:57 07:40
26 4 / Kadetky [405] Pavlína Smolíková 2003 CZE Triatlon Jičín 28:02 07:45
27 3 / Z [615] Martina Sedláková 1976 CZE RK KARTOUZY VALDICE 28:03 07:46
28 2 / Juniorky [600] Anna Krejcarová 2001 CZE JCBTeam 28:11 07:54
29 4 / Z [599] Jana Kratochvílová 1990 CZE Praha 5 28:11 07:54
30 5 / Kadetky [875] Barbora Špinková 2003 CZE Ho?ice 28:12 07:56
31 9 / M [73] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 28:20 08:03
32 10 / M [613] Tomáš Sedláček 1986 CZE Městys Velký Vřešťov 28:27 08:11
33 5 / Z [611] Eva Rážová 1991 CZE Praha 28:30 08:13
34 1 / Z23 [587] Andrea Babáková 1994 CZE Ji?ín 28:42 08:26
35 6 / Z [595] Michaela Javůrková 1979 CZE FABIO TEAM 29:02 08:45
36 3 / Juniorky [914] Barbora Kohoutová 1998 CZE Nový Bor 29:30 09:13
37 7 / Z [915] Zdeňka Suková 1986 CZE Nová Paka 29:45 09:28
38 2 / Z23 [823] Marie Ťupková 1995 CZE Ústí nad Labem 29:52 09:36
39 11 / M [168] Petr Polák 1975 CZE Ji?ín 29:56 09:40
40 8 / Z [593] Zuzana Hodková 1985 CZE Labutě jdou na kutě 30:36 10:19
41 12 / Mhasic [541] Pavel Kriegler 1980 CZE SDH Jičín 30:45 10:29
42 9 / Kadeti [809] Jan Jelínek 2004 CZE Ji?ín 30:59 10:42
43 9 / Z [824] Gábina Šimáčková 1972 CZE AC Hlízov 31:07 10:50
44 10 / Z [471] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM 31:15 10:58
45 11 / Z [612] Petra Rostová 1980 CZE Ji?ín 31:22 11:06
46 12 / Z [563] Denisa Podlipná 1992 CZE eMko team 31:55 11:39
47 10 / Kadeti [473] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 32:14 11:58
48 13 / Z [858] Denisa Skácelová 1981 CZE Fitclub Jičín 32:14 11:58
49 13 / M [24] Pavel Mráz 1976 CZE HC Žraloci Jičín 32:15 11:58
50 14 / Z [610] Lenka Pušová 1962 CZE Pušovi 32:19 12:02
51 15 / Z [588] Iva Barešová 1981 CZE Praha 32:27 12:11
52 16 / Z [625] Kristýna Tulková 1989 CZE Ho?ice 32:44 12:28
53 17 / Z [598] Emilia Kazdová 1980 CZE Ji?ín 32:53 12:37
54 14 / M [623] Lubor Vokrouhlický 1980 CZE Praha 32:54 12:38
55 18 / Z [806] Dáša Michalčíková 1984 CZE Báječné ženy v běhu 33:22 13:06
56 15 / M [557] Martin Myška 1975 CZE Mladá Boleslav 33:25 13:08
57 19 / Z [609] Andrea Pfeiferová 1980 CZE Mladá Boleslav 33:25 13:09
58 16 / M [596] Daniel Kalfeřt 1989 CZE eMko team 33:45 13:28
59 20 / Z [620] Lucie Veselá 1983 CZE eMko team 34:26 14:09
60 21 / Z [616] Kateřina Stoklasová 1992 CZE AUTOCENTRUM Jičín 35:31 15:15
61 3 / Z23 [604] Dominika Kumstýřová 1993 CZE Ji?ín 36:30 16:13
62 4 / Z23 [920] Alena Bártová 1995 CZE Loukov 36:47 16:31
63 5 / Z23 [592] Śárka Hanušová 1995 CZE eMko team 37:58 17:41
DNF / M [603] Martin Křelina 1990 CZE eMko team
DNF / M [618] Petr Šubr 1965 CZE Be-maniax Madbike
DNS / Z [606] Věra Nešporová 1980 CZE Fischer international s.r.o.
DNS / Kadeti [351] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM
DNS / Z23 [591] Adéla Fólová 1997 CZE AUTOCENTRUM Jičín
DNS / Z [594] Šárka Chlumská 1992 CZE CZE
DNS / Z23 [622] Jana Vojtíšková 1994 CZE eMko

výsledková listina 10km páry (partnera uveďte do poznámky)

start ~ 18:12:50

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / páry [503] Aleš Bílek Eva Trmatová 1978 CZE Czech Tallboys 47:12 00:00
2 2 / páry [890] Luboš Fiala Lenka Pivoňková 1969 CZE Popovice 49:09 01:56
3 3 / páry [501] Tomáš Lorenc Andrea Lorencová 1978 CZE Lípa nad Orlicí 83 49:32 02:20
4 4 / páry [509] Martin Procházka Radka Pospíšilová 1969 CZE Ji?ín 50:18 03:05
5 5 / páry [507] Jindřich Imlauf Martina Vodnráčková 1973 CZE FABIO TEAM 51:09 03:57
6 6 / páry [504] Ivana Krabcová Jan Krabec 1972 CZE Ji?ín 51:59 04:46
7 7 / páry [506] Michal Školník Eliška Kopecká 1985 CZE Nový Bydžov 53:50 06:37
8 8 / páry [891] Michal Pašek Gabriela Pašková 1973 CZE Continental Sport Club 54:02 06:49
9 9 / páry [505] František Jenček Jana Jenčková 1975 CZE FABIO TEAM 57:02 09:49
10 10 / páry [508] Josef Reidinger Petra Sádlová 1986 CZE Ji?ín 01:00:00 12:47
11 11 / páry [502] Michael Čihák Denisa Tanečková 1991 CZE Ji?ín 01:00:45 13:32

výsledková listina DM14

start ~ 20:00:00

výsledková listina DZ14

start ~ 20:00:00