Dětská K7 MTB

05.09.2015 Janské Lázně [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 24, muzi : 18, zeny: 6, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 7, kluci 11-12: 9, kluci 13-14: 2, holky 6-8: 0, holky 9-10: 4, holky 11-12: 1, holky 13-14: 1 [html] [pdf]
MODRÁ TRAŤ celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 0, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]
BABY celkem: 44, muzi : 26, zeny: 18, BABY: 21, kluci 6-8: 13, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 9, holky 9-10: 1, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]

výsledková listina RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:11:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci 11-12 [64] Jakub Hák 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 13:53 00:00
2 2 / kluci 11-12 [21] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 14:28 00:35
3 1 / kluci 9-10 [56] Vojtěch Jindra 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 14:51 00:58
4 1 / kluci 13-14 [22] Ondřej Kubita 2001 CZE GSWDevelopment s.r.o. 15:31 01:38
5 3 / kluci 11-12 [40] Josef Procházka 2003 CZE 15:32 01:39
6 2 / kluci 13-14 [60] Filip Tér 2001 CZE MTB Zbečník 15:53 02:00
7 1 / holky 13-14 [50] Ala Kallyn 2001 CZE SK Janské Lázně 16:05 02:12
8 4 / kluci 11-12 [23] Matěj Kubita 2003 CZE GSW Development s.r.o. 16:54 03:01
9 2 / kluci 9-10 [73] Petr Ticháček 2006 CZE 17:41 03:48
10 3 / kluci 9-10 [26] Lukáš Mrkvička 2005 CZE 17:59 04:06
11 5 / kluci 11-12 [25] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 18:20 04:27
12 1 / holky 9-10 [36] Ema Landová 2005 CZE 18:28 04:34
13 6 / kluci 11-12 [49] Bohdan Anton 2004 CZE SK Janské Lázně 18:37 04:44
14 7 / kluci 11-12 [27] Šimon Michálko 2004 CZE 19:25 05:32
15 4 / kluci 9-10 [18] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 19:30 05:37
16 2 / holky 9-10 [19] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 19:54 06:01
17 8 / kluci 11-12 [28] Matouš Michálko 2004 CZE Táta + máma 20:00 06:06
18 9 / kluci 11-12 [55] Vojta Honzík 2004 CZE SK Janské Lázně 20:08 06:15
19 3 / holky 9-10 [30] Doubrava Stolínová 2005 CZE 20:09 06:16
20 5 / kluci 9-10 [52] Jakub Kafka 2005 CZE 20:47 06:53
21 4 / holky 9-10 [17] Natalia Bartosiewicz 2006 POL 20:50 06:57
22 6 / kluci 9-10 [20] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 21:52 07:59
23 1 / holky 11-12 [24] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 22:30 08:36
24 7 / kluci 9-10 [54] Jakub Mičánek 2005 CZE SK Janské Lázně 22:57 09:04

výsledková listina MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:12:26

výsledková listina BABY

start ~ 11:13:18

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BABY [63] Ondřej Kubíček 2010 CZE 01:02 00:00
2 2 / BABY [3] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 01:03 00:01
3 3 / BABY [72] Ema Kolbová 2010 CZE 01:04 00:02
4 4 / BABY [4] Vincent Hnčíř 2011 CZE Svoboda nad Úpou 01:07 00:05
5 5 / BABY [34] Adam Soural 2010 CZE 01:09 00:07
6 6 / BABY [62] Johana Cibulková 2010 CZE 01:13 00:11
7 7 / BABY [43] Adam Kameník 2010 CZE 01:24 00:22
8 8 / BABY [71] Matěj Sedláček 2010 CZE 01:25 00:23
9 9 / BABY [1] Viktor Čámský 2011 CZE 01:27 00:25
10 10 / BABY [70] Šimon Jirásek 2011 CZE 01:46 00:44
11 11 / BABY [6] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 01:49 00:47
12 12 / BABY [53] Tomáš Havlina 2011 CZE 01:51 00:49
13 13 / BABY [39] Matýsek Husák 2012 CZE GHOST-RUBENA Racing team 02:12 01:10
14 14 / BABY [47] Sára Polmanová 2013 CZE 02:13 01:11
15 15 / BABY [33] Miriam Rekhem 2011 CZE 02:15 01:13
16 16 / BABY [32] Jakub Rekhem 2012 CZE 02:42 01:40
17 17 / BABY [42] Hana Kameníková 2012 CZE 02:43 01:41
18 18 / BABY [35] Veronika Souralová 2012 CZE 02:45 01:43
19 19 / BABY [59] Magdalena Křížová 2012 CZE 03:48 02:46
20 20 / BABY [5] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy 04:32 03:30
21 1 / kluci 6-8 [14] Tibor Tschoche 2007 CZE 07:39 06:37
22 2 / kluci 6-8 [15] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 07:41 06:39
23 1 / holky 6-8 [57] Alžběta Jindrová 2007 CZE 07:48 06:46
24 3 / kluci 6-8 [11] Mikuláš Smetánka 2007 CZE 08:12 07:10
25 4 / kluci 6-8 [38] Jakub Cibulka 2009 CZE 08:17 07:15
26 2 / holky 6-8 [69] Ema Jirásková 2009 CZE 08:17 07:15
27 5 / kluci 6-8 [7] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 08:54 07:52
28 6 / kluci 6-8 [48] David Kallyn 2008 CZE 09:11 08:09
29 7 / kluci 6-8 [74] Michal Uher 2008 CZE 09:12 08:10
30 3 / holky 6-8 [46] Danica Polmanová 2007 CZE 09:19 08:17
31 8 / kluci 6-8 [45] Jan Kameník 2008 CZE 09:26 08:24
32 21 / BABY [44] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 10:11 09:09
32 4 / holky 6-8 [61] Anna Cibulková 2007 CZE 10:11 09:09
34 5 / holky 6-8 [31] Malvína Stolínová 2009 CZE 10:13 09:11
35 6 / holky 6-8 [58] Johana Zelenková 2008 CZE SK Janské Lázně 10:53 09:51
36 9 / kluci 6-8 [13] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 10:56 09:54
37 10 / kluci 6-8 [67] Matyáš Mařák 2009 CZE 12:26 11:24
38 11 / kluci 6-8 [10] Vojta Rybář 2008 CZE 12:37 11:35
39 12 / kluci 6-8 [8] Jan Jindra 2009 CZE 13:10 12:08
40 7 / holky 6-8 [9] Anna Jindrová 2009 CZE 13:11 12:09
41 8 / holky 6-8 [37] Františka Landová 2009 CZE 13:39 12:37
42 13 / kluci 6-8 [41] Matěj Kafka 2007 CZE SK Janské Lázně 13:45 12:43
43 1 / holky 9-10 [51] Leontýna Krudencová 2006 CZE SK Janské Lázně 14:10 13:08
44 9 / holky 6-8 [12] Šárka Smetánková 2009 CZE 14:29 13:27