Dětská K7 MTB

05.09.2015 Janské Lázně [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 24, muži : 18, ženy: 6, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 7, kluci 11-12: 9, kluci 13-14: 2, holky 6-8: 0, holky 9-10: 4, holky 11-12: 1, holky 13-14: 1, a: 24 [html] [pdf]
MODRÁ TRAŤ celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 0, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]
BABY celkem: 44, muži : 26, ženy: 18, BABY: 21, kluci 6-8: 13, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 9, holky 9-10: 1, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0, a: 44 [html] [pdf]

výsledková listina RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:11:45

00:18:25.971
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci 11-12 [64] Jakub Hák 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 13:53.2
2 2 / kluci 11-12 [21] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 14:28.4 00:35.2
3 1 / kluci 9-10 [56] Vojtěch Jindra 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 14:51.8 00:58.6
4 1 / kluci 13-14 [22] Ondřej Kubita 2001 CZE GSWDevelopment s.r.o. 15:31.4 01:38.2
5 3 / kluci 11-12 [40] Josef Procházka 2003 CZE 15:32.6 01:39.4
6 2 / kluci 13-14 [60] Filip Tér 2001 CZE MTB Zbečník 15:53.2 02:00.0
7 1 / holky 13-14 [50] Ala Kallyn 2001 CZE SK Janské Lázně 16:05.6 02:12.4
8 4 / kluci 11-12 [23] Matěj Kubita 2003 CZE GSW Development s.r.o. 16:54.7 03:01.5
9 2 / kluci 9-10 [73] Petr Ticháček 2006 CZE 17:41.5 03:48.3
10 3 / kluci 9-10 [26] Lukáš Mrkvička 2005 CZE 17:59.7 04:06.5
11 5 / kluci 11-12 [25] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 18:20.3 04:27.1
12 1 / holky 9-10 [36] Ema Landová 2005 CZE 18:28.1 04:34.9
13 6 / kluci 11-12 [49] Bohdan Anton 2004 CZE SK Janské Lázně 18:37.3 04:44.1
14 7 / kluci 11-12 [27] Šimon Michálko 2004 CZE 19:25.4 05:32.2
15 4 / kluci 9-10 [18] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 19:30.6 05:37.4
16 2 / holky 9-10 [19] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 19:54.3 06:01.1
17 8 / kluci 11-12 [28] Matouš Michálko 2004 CZE Táta + máma 20:00.1 06:06.9
18 9 / kluci 11-12 [55] Vojta Honzík 2004 CZE SK Janské Lázně 20:08.3 06:15.1
19 3 / holky 9-10 [30] Doubrava Stolínová 2005 CZE 20:09.8 06:16.6
20 5 / kluci 9-10 [52] Jakub Kafka 2005 CZE 20:47.0 06:53.8
21 4 / holky 9-10 [17] Natalia Bartosiewicz 2006 POL 20:50.3 06:57.1
22 6 / kluci 9-10 [20] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 21:52.2 07:59.0
23 1 / holky 11-12 [24] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 22:30.1 08:36.9
24 7 / kluci 9-10 [54] Jakub Mičánek 2005 CZE SK Janské Lázně 22:57.4 09:04.2

výsledková listina MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:12:26

výsledková listina BABY

start ~ 11:13:18

00:06:40.348
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BABY [63] Ondřej Kubíček 2010 CZE 01:02.0
2 2 / BABY [3] Ludvík FOLC 2010 CZE SK Janské Lázně 01:03.3 00:01.3
3 3 / BABY [72] Ema Kolbová 2010 CZE 01:04.5 00:02.5
4 4 / BABY [4] Vincent Hnčíř 2011 CZE Svoboda nad Úpou 01:07.0 00:05.0
5 5 / BABY [34] Adam Soural 2010 CZE 01:09.1 00:07.1
6 6 / BABY [62] Johana Cibulková 2010 CZE 01:13.8 00:11.8
7 7 / BABY [43] Adam Kameník 2010 CZE 01:24.5 00:22.5
8 8 / BABY [71] Matěj Sedláček 2010 CZE 01:25.0 00:23.0
9 9 / BABY [1] Viktor Čámský 2011 CZE 01:27.2 00:25.2
10 10 / BABY [70] Šimon Jirásek 2011 CZE 01:46.5 00:44.5
11 11 / BABY [6] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 01:49.7 00:47.7
12 12 / BABY [53] Tomáš Havlina 2011 CZE 01:51.9 00:49.9
13 13 / BABY [39] Matýsek Husák 2012 CZE GHOST-RUBENA Racing team 02:12.5 01:10.5
14 14 / BABY [47] Sára Polmanová 2013 CZE 02:13.8 01:11.8
15 15 / BABY [33] Miriam Rekhem 2011 CZE 02:15.1 01:13.1
16 16 / BABY [32] Jakub Rekhem 2012 CZE 02:42.5 01:40.5
17 17 / BABY [42] Hana Kameníková 2012 CZE 02:43.3 01:41.3
18 18 / BABY [35] Veronika Souralová 2012 CZE 02:45.3 01:43.3
19 19 / BABY [59] Magdalena Křížová 2012 CZE 03:48.3 02:46.3
20 20 / BABY [5] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy 04:32.2 03:30.2
21 1 / kluci 6-8 [14] Tibor Tschoche 2007 CZE 07:39.6 06:37.6
22 2 / kluci 6-8 [15] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 07:41.1 06:39.1
23 1 / holky 6-8 [57] Alžběta Jindrová 2007 CZE 07:48.9 06:46.9
24 3 / kluci 6-8 [11] Mikuláš Smetánka 2007 CZE 08:12.0 07:10.0
25 4 / kluci 6-8 [38] Jakub Cibulka 2009 CZE 08:17.1 07:15.1
26 2 / holky 6-8 [69] Ema Jirásková 2009 CZE 08:17.2 07:15.2
27 5 / kluci 6-8 [7] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 08:54.2 07:52.2
28 6 / kluci 6-8 [48] David Kallyn 2008 CZE 09:11.4 08:09.4
29 7 / kluci 6-8 [74] Michal Uher 2008 CZE 09:12.3 08:10.3
30 3 / holky 6-8 [46] Danica Polmanová 2007 CZE 09:19.8 08:17.8
31 8 / kluci 6-8 [45] Jan Kameník 2008 CZE 09:26.3 08:24.3
32 21 / BABY [44] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 10:11.7 09:09.7
32 4 / holky 6-8 [61] Anna Cibulková 2007 CZE 10:11.7 09:09.7
34 5 / holky 6-8 [31] Malvína Stolínová 2009 CZE 10:13.6 09:11.6
35 6 / holky 6-8 [58] Johana Zelenková 2008 CZE SK Janské Lázně 10:53.9 09:51.9
36 9 / kluci 6-8 [13] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 10:56.6 09:54.6
37 10 / kluci 6-8 [67] Matyáš Mařák 2009 CZE 12:26.6 11:24.6
38 11 / kluci 6-8 [10] Vojta Rybář 2008 CZE 12:37.0 11:35.0
39 12 / kluci 6-8 [8] Jan Jindra 2009 CZE 13:10.6 12:08.6
40 7 / holky 6-8 [9] Anna Jindrová 2009 CZE 13:11.1 12:09.1
41 8 / holky 6-8 [37] Františka Landová 2009 CZE 13:39.1 12:37.1
42 13 / kluci 6-8 [41] Matěj Kafka 2007 CZE SK Janské Lázně 13:45.5 12:43.5
43 1 / holky 9-10 [51] Leontýna Krudencová 2006 CZE SK Janské Lázně 14:10.9 13:08.9
44 9 / holky 6-8 [12] Šárka Smetánková 2009 CZE 14:29.6 13:27.6