silniční závod v rámci ELM

04.06.2017 Mcely, okres Nymburk [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

A - 6 okruhů

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / M [222] Václav Sirůček 1998 CZE Topforex Lappiere 02:31:25 00:00 24:29 51:18 01:15:29 01:40:14 02:05:28
2 2 / M [221] Michal Malík 1989 CZE Topforex Lappiere 02:31:28 00:02 24:24 51:19 01:15:29 01:40:14 02:05:28
3 1 / A-M30 [223] Aleš Strnad 1986 CZE Cyklofit Superior 02:31:29 00:04 24:29 51:19 01:15:32 01:40:20 02:05:29
4 3 / M elm [3] Jakub Hrubý 1998 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:31:30 00:04 24:30 51:21 01:15:36 01:40:14 02:05:29
5 4 / M [214] Jiří Doležal 1992 CZE Sportraces Isaacteam 02:31:37 00:11 24:29 51:21 01:15:33 01:40:14 02:05:31
6 2 / A-M30 [225] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 02:31:40 00:15 24:35 51:23 01:15:37 01:40:14 02:05:40
7 3 / A-M30 [213] Petr Novák 1978 CZE Sportraces-isaacteam 02:31:41 00:16 24:35 51:20 01:15:37 01:40:13 02:05:39
8 1 / B-M40 [208] Jakub Svoboda 1975 CZE CK Kolokram Svijany 02:31:46 00:21 24:34 51:24 01:15:40 01:40:15 02:05:39
9 5 / M [216] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:31:49 00:24 24:30 51:20 01:15:33 01:40:22 02:05:29
10 4 / A-M30 [215] Zbyněk Kudrna 1980 CZE Enduraining 02:31:50 00:25 24:31 51:20 01:15:34 01:40:23 02:05:31

B - 5 okruhů

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / B-M40 elm [354] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:11:03 00:00 25:31 51:32 01:18:03 01:44:34
2 2 / B-M40 [437] Radomír Melša 1977 CZE Lokomotiva Nymburk 02:11:05 00:01 25:32 51:32 01:18:03 01:44:35
3 3 / B-M40 elm [367] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:11:06 00:02 25:32 51:33 01:18:02 01:44:35
4 4 / B-M40 elm [363] Přemysl Kuchař 1977 CZE ElevenCubeRiders 02:11:08 00:04 25:33 51:33 01:17:57 01:44:37
5 5 / B-M40 elm [361] Tomáš Tajtl 1975 CZE CSK MARKUS 02:11:11 00:07 25:31 51:31 01:18:01 01:44:34
6 6 / B-M40 [443] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:11:14 00:10 25:32 51:31 01:17:58 01:44:33
7 7 / B-M40 elm [403] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 02:11:15 00:11 25:34 51:33 01:18:04 01:44:36
8 8 / B-M40 elm [401] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 02:11:18 00:14 25:33 51:32 01:18:02 01:44:34
9 9 / B-M40 elm [369] Jaroslav Halík 1971 CZE www.velo-team.com 02:11:20 00:16 25:31 51:32 01:18:03 01:44:36
10 10 / B-M40 [441] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:11:22 00:18 25:32 51:31 01:18:03 01:44:34

C - 4 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / C-M50 [504] Tomáš Vitáček 1964 CZE BMCRacing 01:52:54 00:00 28:14 56:54 01:25:03
2 2 / C-M50 [502] Jan Luboš 1962 CZE 01:52:55 00:01 28:15 56:51 01:25:03
3 3 / C-M50 elm [554] Petr Drahoš 1959 CZE FamilyTeamHlinsko 01:52:55 00:01 28:14 56:54 01:25:03
4 4 / C-M50 elm [570] Ladislav Vlček 1961 CZE Collm racing team 01:52:57 00:03 28:14 56:53 01:25:03
5 5 / C-M50 elm [571] Michal Křečan 1965 CZE CykloPokrPardubice 01:53:03 00:09 28:15 56:54 01:25:04
6 6 / C-M50 elm [578] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:53:05 00:10 28:13 56:52 01:25:01
7 7 / C-M50 elm [567] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:53:06 00:12 28:13 56:53 01:25:02
8 8 / C-M50 elm [587] Josef Michl 1959 CZE lokomotiva nymburk 01:53:06 00:12 28:13 56:53 01:25:03
9 9 / C-M50 elm [556] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 01:53:07 00:13 28:14 56:54 01:25:03
10 10 / C-M50 elm [560] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:53:07 00:13 28:14 56:55 01:24:58

D - 3 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / D-M60 elm [702] Miroslav Kakač 1955 CZE CSK Markus 01:21:39 00:00 27:00 53:39
2 2 / D-M60 elm [746] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 01:21:42 00:03 26:59 53:39
3 3 / D-M60 elm [741] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:21:47 00:08 27:08 53:41
4 4 / D-M60 elm [703] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 01:21:55 00:15 27:08 53:41
5 5 / D-M60 elm [704] Josef Burgr 1952 CZE CSK Markus 01:22:01 00:22 27:08 53:41
6 6 / D-M60 elm [723] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:23:34 01:54 27:21 55:06
7 7 / D-M60 elm [743] Jaromír Tomek 1952 CZE Revitbuild MTB Team 01:23:37 01:57 27:31 55:10
8 8 / D-M60 elm [738] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:23:40 02:00 27:22 55:09
9 9 / D-M60 elm [710] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:23:41 02:02 27:21 55:10
10 10 / D-M60 elm [745] Jiří Marek 1957 CZE TJČeskáKamenice 01:23:47 02:07 27:23 55:10

E - 2 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / E-M70 elm [835] Lubomír Novák 1947 CZE CK Kučera Znojmo 57:20 00:00 29:37
2 2 / E-M70 elm [823] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 59:21 02:01 29:40
3 3 / E-M70 elm [822] Oldřich Hacaj 1947 CZE KLSportMost 59:29 02:09 29:40
4 4 / E-M70 elm [818] Jiří Machulka 1947 CZE Cyklo Kladno 59:39 02:19 29:49
5 5 / E-M70 elm [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 59:46 02:26 29:51
6 6 / E-M70 elm [800] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 01:00:49 03:29 30:21
7 7 / E-M70 elm [828] Karel Horáček 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:00:59 03:39 30:32
8 8 / E-M70 elm [824] Zdeněk Karásek 1936 CZE Collm racing team 01:01:08 03:48 30:34
9 9 / E-M70 elm [829] Petr Balásek 1947 CZE Rohozec Amulet Team 01:01:11 03:51 30:34
10 10 / E-M70 elm [827] Václav Trsek 1942 CZE TJSokolKbely 01:01:20 04:00 30:40