silniční závod v rámci ELM

04.06.2017 Mcely, okres Nymburk [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

A - 6 okruhů

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / M [222] Václav Sirůček 1998 CZE Topforex Lappiere 02:31:25 00:00 24:2951:1801:15:2901:40:1402:05:28
2 2 / M [221] Michal Malík 1989 CZE Topforex Lappiere 02:31:28 00:02 24:2451:1901:15:2901:40:1402:05:28
3 1 / A-M30 [223] Aleš Strnad 1986 CZE Cyklofit Superior 02:31:29 00:04 24:2951:1901:15:3201:40:2002:05:29
4 3 / M elm [3] Jakub Hrubý 1998 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:31:30 00:04 24:3051:2101:15:3601:40:1402:05:29
5 4 / M [214] Jiří Doležal 1992 CZE Sportraces Isaacteam 02:31:37 00:11 24:2951:2101:15:3301:40:1402:05:31
6 2 / A-M30 [225] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 02:31:40 00:15 24:3551:2301:15:3701:40:1402:05:40
7 3 / A-M30 [213] Petr Novák 1978 CZE Sportraces-isaacteam 02:31:41 00:16 24:3551:2001:15:3701:40:1302:05:39
8 1 / B-M40 [208] Jakub Svoboda 1975 CZE CK Kolokram Svijany 02:31:46 00:21 24:3451:2401:15:4001:40:1502:05:39
9 5 / M [216] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:31:49 00:24 24:3051:2001:15:3301:40:2202:05:29
10 4 / A-M30 [215] Zbyněk Kudrna 1980 CZE Enduraining 02:31:50 00:25 24:3151:2001:15:3401:40:2302:05:31

B - 5 okruhů

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3okr.4
1 1 / B-M40 elm [354] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:11:03 00:00 25:3151:3201:18:0301:44:34
2 2 / B-M40 [437] Radomír Melša 1977 CZE Lokomotiva Nymburk 02:11:05 00:01 25:3251:3201:18:0301:44:35
3 3 / B-M40 elm [367] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:11:06 00:02 25:3251:3301:18:0201:44:35
4 4 / B-M40 elm [363] Přemysl Kuchař 1977 CZE ElevenCubeRiders 02:11:08 00:04 25:3351:3301:17:5701:44:37
5 5 / B-M40 elm [361] Tomáš Tajtl 1975 CZE CSK MARKUS 02:11:11 00:07 25:3151:3101:18:0101:44:34
6 6 / B-M40 [443] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:11:14 00:10 25:3251:3101:17:5801:44:33
7 7 / B-M40 elm [403] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 02:11:15 00:11 25:3451:3301:18:0401:44:36
8 8 / B-M40 elm [401] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 02:11:18 00:14 25:3351:3201:18:0201:44:34
9 9 / B-M40 elm [369] Jaroslav Halík 1971 CZE www.velo-team.com 02:11:20 00:16 25:3151:3201:18:0301:44:36
10 10 / B-M40 [441] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:11:22 00:18 25:3251:3101:18:0301:44:34

C - 4 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2okr.3
1 1 / C-M50 [504] Tomáš Vitáček 1964 CZE BMCRacing 01:52:54 00:00 28:1456:5401:25:03
2 2 / C-M50 [502] Jan Luboš 1962 CZE 01:52:55 00:01 28:1556:5101:25:03
3 3 / C-M50 elm [554] Petr Drahoš 1959 CZE FamilyTeamHlinsko 01:52:55 00:01 28:1456:5401:25:03
4 4 / C-M50 elm [570] Ladislav Vlček 1961 CZE Collm racing team 01:52:57 00:03 28:1456:5301:25:03
5 5 / C-M50 elm [571] Michal Křečan 1965 CZE CykloPokrPardubice 01:53:03 00:09 28:1556:5401:25:04
6 6 / C-M50 elm [578] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:53:05 00:10 28:1356:5201:25:01
7 7 / C-M50 elm [567] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:53:06 00:12 28:1356:5301:25:02
8 8 / C-M50 elm [587] Josef Michl 1959 CZE lokomotiva nymburk 01:53:06 00:12 28:1356:5301:25:03
9 9 / C-M50 elm [556] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 01:53:07 00:13 28:1456:5401:25:03
10 10 / C-M50 elm [560] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:53:07 00:13 28:1456:5501:24:58

D - 3 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1okr.2
1 1 / D-M60 elm [702] Miroslav Kakač 1955 CZE CSK Markus 01:21:39 00:00 27:0053:39
2 2 / D-M60 elm [746] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 01:21:42 00:03 26:5953:39
3 3 / D-M60 elm [741] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:21:47 00:08 27:0853:41
4 4 / D-M60 elm [703] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 01:21:55 00:15 27:0853:41
5 5 / D-M60 elm [704] Josef Burgr 1952 CZE CSK Markus 01:22:01 00:22 27:0853:41
6 6 / D-M60 elm [723] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:23:34 01:54 27:2155:06
7 7 / D-M60 elm [743] Jaromír Tomek 1952 CZE Revitbuild MTB Team 01:23:37 01:57 27:3155:10
8 8 / D-M60 elm [738] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:23:40 02:00 27:2255:09
9 9 / D-M60 elm [710] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:23:41 02:02 27:2155:10
10 10 / D-M60 elm [745] Jiří Marek 1957 CZE TJČeskáKamenice 01:23:47 02:07 27:2355:10

E - 2 okruhy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okr.1
1 1 / E-M70 elm [835] Lubomír Novák 1947 CZE CK Kučera Znojmo 57:20 00:00 29:37
2 2 / E-M70 elm [823] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 59:21 02:01 29:40
3 3 / E-M70 elm [822] Oldřich Hacaj 1947 CZE KLSportMost 59:29 02:09 29:40
4 4 / E-M70 elm [818] Jiří Machulka 1947 CZE Cyklo Kladno 59:39 02:19 29:49
5 5 / E-M70 elm [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 59:46 02:26 29:51
6 6 / E-M70 elm [800] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 01:00:49 03:29 30:21
7 7 / E-M70 elm [828] Karel Horáček 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:00:59 03:39 30:32
8 8 / E-M70 elm [824] Zdeněk Karásek 1936 CZE Collm racing team 01:01:08 03:48 30:34
9 9 / E-M70 elm [829] Petr Balásek 1947 CZE Rohozec Amulet Team 01:01:11 03:51 30:34
10 10 / E-M70 elm [827] Václav Trsek 1942 CZE TJSokolKbely 01:01:20 04:00 30:40