silniční závod v rámci ELM

19.06.2016 Mcely, okres Nymburk [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

A - 6 okruhů celkem: 26, muzi : 25, zeny: 1, M: 7, A-M30: 18, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů celkem: 15, muzi : 15, zeny: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 15, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy celkem: 23, muzi : 18, zeny: 5, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 18, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 2, C-Z30: 3, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy celkem: 33, muzi : 29, zeny: 4, M: 0, A-M30: 1, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 28, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 4, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy celkem: 19, muzi : 17, zeny: 2, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 17, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 2 [html] [pdf]

startovní listina A - 6 okruhů

start ~ 12:33:40 , přihlášeno: 26 účastníků ( 25 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M [9] Andrš Jakub CZE Eleven Mercedes Mita... 1996
A-M30 [150] Baier Jiří CZE Velosport Domažlice\r 1984
A-M30 [152] BENEŠ Petr CZE CYKLOKROS MILOVICE\r 1979
M [43] Bouška Jiří CZE LAWI - Author Team 1979
A-M30 [199] Dobeš Bohumír CZE Premium hotel Znojmo 1979
A-M30 [202] Dobiášovský Pavel CZE CK Nový Bydžov 1981
M [4] Dubovči Daniel CZE 1988
A-M30 [173] Dvořák Jan CZE Sport Races - ISAAC 1984
M [14] Holík Jaroslav CZE www.velo-team.com 1993
A-M30 [155] Horák Michal CZE SC Mirva Svitavy 1985
M [5] Hradecký Jaroslav CZE SportRaces-Isaac Team 1996
A-M30 [198] Killinger Ludvík CZE Cyklo Team Killi\r 1977
A-M30 [176] Klejna Petr CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1980
M [15] Krupička Vlastimil CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1990
A-M30 [162] Kuchar Premysl CZE Eleven Cube Riders 1977
A-M30 [183] Melša Radomír CZE Lokomotiva Nymburk 1977
C-Z30 [623] Mikulášková Martina CZE 1978
A-M30 [168] Nekut Karel CZE CTKardašovařečice 1980
A-M30 [188] Raufstein Lukáš CZE 1983
A-M30 [203] Říha Jiří CZE CKKolokrám-Svijany 1977
M [13] Šlégl Jiří CZE LAWI GRANFONDO 1992
A-M30 [200] Šubrt Jan CZE TJLokomotivaNymburk 1978
A-M30 [192] van Driel Dennis NLD TJ Lokomotiva Nymburk 1978
A-M30 [201] Zámečník Marek CZE 1985
A-M30 [179] Zeman Aleš CZE SSC Železný Brod\r 1980
A-M30 [161] Živný Miroslav CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1982

startovní listina B - 5 okruhů

start ~ 12:40:28 , přihlášeno: 15 účastníků ( 15 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
B-M40 [369] Běhounek Michal CZE VeloservisTeam 1976
B-M40 [393] Beneš Radek CZE LAWI GRANFONDO 1968
B-M40 [398] Halík Jaroslav CZE www.velo-team.com 1971
B-M40 [386] Hofman Rostislav CZE KC Pivovar Vratislav... 1972
B-M40 [366] Hruška Jan CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1969
B-M40 [419] Krejčík Marek CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 1976
B-M40 [355] Lloyd Duncan CZE Chapeau Cycling Club 1967
B-M40 [413] MIKULÁŠEK Jiří CZE CYKLO TEAM MIKULÁŠEK... 1976
B-M40 [418] Najmon Pavel CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 1975
B-M40 [372] Novotný Petr CZE AGRO Kolín 1974
B-M40 [392] Petr Pavel CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1969
B-M40 [421] Svoboda Jakub CZE CK Kolokrám-Svijany 1975
B-M40 [375] Šlégl Martin CZE LAWI GRANFONDO 1969
B-M40 [352] Švarc Radek CZE SK Maxbike Ostrava\r 1971
B-M40 [391] Valeš Jan CZE Cyklo Team Killi\r 1970

startovní listina C - 4 okruhy

start ~ 12:45:27 , přihlášeno: 23 účastníků ( 18 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
C-Z30 [620] Báčová Pavla CZE BIKE CLUB SVITAVY 1978
C-M50 [581] Boštík Jiří CZE Collm racing team\r 1961
C-Z [551] Dubnová Jana CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1990
C-M50 [568] Hájek Stanislav CZE CSK Markus\r 1960
C-M50 [557] Havrda Rudolf CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1957
C-M50 [555] Holas Jiří CZE Cyklo Point Jičín\r 1958
C-M50 [562] Jeřábek Petr CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1966
C-M50 [602] Jurečka Jiří CZE Polabští cyklisté o.... 1966
C-M50 [584] Kleiner Robert CZE LAWI GRANFONDO 1966
C-M50 [567] Kosák Stanislav CZE KCL Kooperativa-Svij... 1966
C-Z30 [621] Krejčíková Katarína CZE TJ Lokomotiva Nymburk 1978
C-M50 [605] Krummer Radoslav CZE Slavia Karlovy Vary\r 1958
C-M50 [560] Kudrnac Miloslav CZE Cyklo Point Jičín\r 1961
C-Z [607] Lhotáková Anežka CZE 1997
C-M50 [592] Majerník Karol CZE Ha Pe Cyklo sport 1957
C-M50 [571] Prchal Pavel CZE SK Cyklosport Kern 1959
C-M50 [556] Rous Tomáš CZE Rotorbike Plzeň 1959
C-Z30 [574] Simonová Monika CZE Cyklotrénink František Trkal 1985
C-M50 [583] Šváb Přemysl CZE CSK Markus 1965
C-M50 [582] Vlček Ladislav CZE Cyklo Pokr 1961
C-M50 [588] Vosáhlo Ladislav CZE TJ Jiskra N. Bydžov 1958
C-M50 [559] Wűrz Martin CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1963
C-M50 [598] Zítko David CZE ATOMBIKE TREK FORBI... 1959

startovní listina D - 3 okruhy

start ~ 12:49:43 , přihlášeno: 33 účastníků ( 29 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
D-M60 [766] Beránek Jiří CZE Johnson Controls a.š 1956
D-M60 [765] Beránek Petr CZE Johnson Controls a.š\r 1952
D-M60 [709] Bien Miroslav CZE KC Pivovar Vratislav...\r 1947
A-M30 [734] Bradna Vladimír CZE Liberec 1978
D-M60 [717] Burgr Josef CZE CSK Markus 1952
D-M60 [730] Caska Vladimír CZE * Bez klubové příslu... 1954
D-M60 [763] Čapek Jiří CZE TJ KOVO Praha\r 1950
D-Z40 [748] Čivrná Naďa CZE Vrchlabí 1969
D-M60 [724] Hampl Jaromír CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1954
D-Z40 [714] Hodáňová Jitka CZE SK Prima Polička\r 1975
D-M60 [767] Hrubec Milan CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 1954
D-M60 [708] Charvát František CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1948
D-M60 [731] Ibehej Josef CZE KCL Kooperativa-Svijany 1956
D-M60 [704] Iotti G.Paolo CZE STOCCHETTI ITALIE 1955
D-M60 [720] Kakač Miroslav CZE CSK Markus 1955
D-M60 [756] Kasal Jiří CZE KCL Kooperativa-Svij... 1948
D-M60 [762] Killinger Ludvík CZE Cyklo Team Killi\r 1954
D-M60 [718] Kubín Igor CZE CSK Markus\r 1951
D-M60 [746] Lehotský Jiří CZE CUBECykloŠpicarJilemnice 1948
D-Z40 [719] Mikšovská Alena CZE CSK Markus\r 1960
D-M60 [706] Mlátek Antonín CZE TJ KOVO Praha\r 1949
D-M60 [769] Mojžíš Jaromír CZE Jízdní kola Mojžíš\r 1954
D-M60 [749] Novák Lubomír CZE CK Kučera Znojmo 1947
D-M60 [702] Novak Miroslav CZE TJ Jiskra N. Bydžov 1948
D-M60 [751] PAVLAS Josef CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1952
D-M60 [752] RYS Miloslav CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1949
D-M60 [705] Svárovský Stanislav CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1954
D-M60 [707] Šorm Petr CZE Kovo Praha\r 1950
D-M60 [750] Tomek Jaromír CZE REVITBUILD s.r.o. 1952
D-M60 [753] Uttendorfský Vladislav CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1950
D-Z40 [733] Vávrová Lenka CZE SSC Železný Brod\r 1973
D-M60 [729] Vokatý Vladimír CZE SKC Pečky\r 1948
D-M60 [721] Zelenka Václav CZE SK Cyklosport Kern\r 1952

startovní listina E - 2 okruhy

start ~ 12:51:34 , přihlášeno: 19 účastníků ( 17 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
E-M70 [828] BEČKA Václav CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1946
E-M70 [824] Bláha Bohuslav CZE SKC Pečky\r 1943
E-M70 [826] Frič Miroslav CZE Slavia Karlovy Vary\r 1946
E-M70 [811] Hájek Jan CZE SK Cyklosport Kern 1940
E-M70 [827] Hofman Augustin CZE 1943
E-M70 [807] Koloc Josef CZE KCL Kooperativa-Svij...\r 1943
E-M70 [805] Kopal Zdeněk CZE TJ Plamen Chodov\r 1945
E-M70 [809] Kopecký Václav CZE SK Cyklo Kladno 1942
E-M70 [825] Mattuš Milan CZE Cyklo Pokr Pardubice\r 1937
E-M70 [808] Michel Herbert CZE Kola Brabec Rumburk\r 1943
E-Z60 [834] Mojžíšová Jaroslava CZE Jízdní kola Mojžíš\r 1955
E-Z60 [829] NĚMCOVÁ Libuše CZE CK Lokomotiva Pardub...\r 1943
E-M70 [830] Novák Milan CZE LAWI GRANFONDO\r 1946
E-M70 [812] Prach Karel CZE SK Cyklosport Kern\r 1946
E-M70 [823] ŚTURC Miloslav CZE SKC Pečky\r 1939
E-M70 [806] Šára Bohuslav CZE HCK 1940
E-M70 [803] Šustr Miloslav CZE Collm racing team\r 1945
E-M70 [802] Švejstil Ján CZE Slavia Karlovy Vary 1937
E-M70 [816] TRSEK Václav CZE Kbely Cycling Team\r 1942