61. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

20.10.2018 Hronov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 563, muži : 395, ženy: 168, MA: 147, MB: 110, MC: 92, MD: 31, ME: 8, MF: 7, ZA: 71, ZB: 59, ZC: 26, ZD: 12 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 10:59:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 31:09 00:00
2 1 / MB [5] Pavel Kubričan 1983 CZE SAUCONY 31:18 00:08
3 2 / MA [557] Radek Hübl 1988 CZE RunSport/Salomon Team 31:20 00:10
4 3 / MA [602] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 31:40 00:30
5 2 / MB [409] Ladislav Kučera 1976 CZE Iscarex Česká Třebová 31:57 00:48
6 4 / MA [4] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 32:05 00:55
7 5 / MA [335] Jan Vetchý 1985 CZE ISCAREX Česká Třebová / Salomon AMB 32:42 01:32
8 6 / MA [250] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 32:51 01:41
9 1 / MC [552] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:26 02:17
10 7 / MA [308] Vítězslav Šolc 1991 CZE Redpoint Team 33:36 02:26
11 8 / MA [606] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 33:38 02:28
12 9 / MA [201] Jiří Leplt 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 34:04 02:54
13 2 / MC [3] Daniel Orálek 1970 CZE behejbrno.com 34:12 03:03
14 3 / MB [196] Daniel Kučera 1982 CZE Jihlava 34:26 03:16
15 10 / MA [349] Matěj Zima 1998 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 34:33 03:24
16 3 / MC [575] Miroslav Vítek 1972 CZE Ustí nad Orlicí 34:39 03:29
17 4 / MC [125] Luboš Herel 1971 CZE Lesk Kolín 34:44 03:34
18 4 / MB [251] Dušan Podroužek 1974 CZE AC Slovan Liberec 34:44 03:34
19 1 / ZA [11] Adéla Stránská 1991 CZE Inov-8 team 34:47 03:38
20 11 / MA [529] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 34:51 03:42
21 12 / MA [391] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:54 03:45
22 2 / ZA [457] Prashuk Katsiaryna 1991 POL Achiles Leszno 35:10 04:01
23 13 / MA [542] Martin Křivda 1995 CZE K.O.B. Choceň 35:21 04:11
24 5 / MB [231] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:26 04:17
25 14 / MA [91] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 35:29 04:19
26 6 / MB [123] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 35:34 04:25
27 7 / MB [553] Tomáš Mocek 1979 CZE AC Pardubice 35:41 04:31
28 15 / MA [33] Daniel Čech 1993 CZE Náchod 36:04 04:54
29 5 / MC [498] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 36:06 04:56
30 3 / ZA [558] martina vévodová 1989 CZE AK Perná 36:13 05:03
31 6 / MC [63] Luděk Berka 1972 CZE SBS Rtyně v Podkrkonoší 36:17 05:08
32 8 / MB [565] Jan Šimák 1983 CZE Hradec králové 36:31 05:22
33 7 / MC [148] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 36:38 05:28
34 9 / MB [366] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 36:39 05:29
35 8 / MC [98] František Fajfr 1972 CZE Vencl servis Žamberk 36:51 05:42
36 1 / ZC [10] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 36:53 05:43
37 1 / MD [295] Aleš Stránský 1960 CZE ISCAREX Česká Třebová 36:53 05:44
38 1 / ZB [356] Marketa Maly 1979 CZE Cukrářky 37:21 06:11
39 10 / MB [551] Martin Simon 1980 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 37:30 06:20
40 9 / MC [105] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 37:32 06:23
41 16 / MA [268] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 37:36 06:27
42 17 / MA [155] Daniel Ježek 2001 CZE Náchod 37:53 06:43
43 18 / MA [403] Jan Hejduk 1998 CZE Náchod 37:54 06:45
44 10 / MC [145] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 37:56 06:46
45 19 / MA [47] Radek Petr 1985 CZE Králíky 38:04 06:55
46 20 / MA [141] Vojtěch Hrůša 1999 CZE TJ Sokol HK 38:12 07:02
47 21 / MA [248] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 38:15 07:06
48 22 / MA [595] Tomáš Martínek 1991 CZE GoodLuckGymHK 38:16 07:06
49 23 / MA [560] Vojtěch Jon 1999 CZE Bike Stars Vrchlabí 38:18 07:08
50 2 / MD [415] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 38:23 07:13
51 11 / MB [586] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 38:25 07:15
52 24 / MA [234] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 38:26 07:17
53 25 / MA [447] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 38:28 07:18
54 12 / MB [74] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 38:28 07:19
55 26 / MA [326] Martin Váňa 1984 CZE Záholice SK 38:30 07:20
56 13 / MB [88] Petr Dlouhý 1976 CZE TJ Nové Město na Moravě 38:38 07:28
57 3 / MD [96] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 38:38 07:28
57 14 / MB [221] Jan Melišík 1974 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 38:38 07:28
59 27 / MA [113] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:40 07:31
60 11 / MC [420] Dušan Čížek 1971 CZE BAK SEAL 6 Team 38:46 07:36
61 12 / MC [170] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 38:48 07:38
62 15 / MB [589] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 38:48 07:39
63 28 / MA [240] Jan Novotný 1986 CZE AK Lomnice nad Popelkou 38:50 07:41
64 29 / MA [117] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 38:53 07:43
65 16 / MB [414] David Štefl 1980 CZE AC Gomango Högner 38:55 07:45
66 13 / MC [300] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 38:55 07:46
67 2 / ZB [12] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 38:56 07:46
68 17 / MB [484] Tomáš Burdych 1982 CZE Easygorun 39:14 08:05
69 14 / MC [39] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 39:15 08:05
70 30 / MA [151] Radek Jašíček 1990 CZE Vysoká Srbská 39:20 08:11
71 31 / MA [256] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek Levyt 39:21 08:11
72 15 / MC [359] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov 39:24 08:14
73 16 / MC [111] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 39:29 08:19
74 18 / MB [115] Jan Habr 1978 CZE Jesenice 39:29 08:19
75 19 / MB [368] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:39 08:29
76 32 / MA [587] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 39:39 08:30
77 17 / MC [604] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 39:40 08:30
78 20 / MB [249] Martin Pištora 1977 CZE Nové Město nad Metují 39:41 08:32
79 4 / ZA [296] Adéla Stráská 1984 CZE Eleven Run Team 39:42 08:33
80 33 / MA [395] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 39:47 08:38
81 21 / MB [473] Michal Dušek 1978 CZE Červený Kostelec 39:49 08:39
82 4 / MD [495] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 39:56 08:47
83 22 / MB [133] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 40:06 08:56
84 34 / MA [574] David Janouch 2000 CZE SK NMMET 40:09 08:59
85 35 / MA [375] luboš bareš 1989 CZE Wikov 40:16 09:07
86 5 / MD [222] Jan Menšík 1956 CZE Jablonec nad Nisou 40:18 09:08
87 36 / MA [28] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 40:26 09:17
87 5 / ZA [573] Anna Kochová 2001 CZE AC TJ Jičín 40:26 09:17
89 37 / MA [470] David Hoffman 2002 CZE hoffíci 40:34 09:25
90 23 / MB [406] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 40:43 09:33
91 6 / ZA [348] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 40:44 09:35
92 24 / MB [104] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 40:45 09:35
93 18 / MC [559] Jirka Jon 1968 CZE SK Nové Město nad Metují 40:46 09:36
94 25 / MB [601] Milan Žabokrtský 1974 CZE Chloumek 40:47 09:37
95 26 / MB [173] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 40:52 09:43
96 27 / MB [598] Petr Veselý 1982 CZE OlfinCar Trutnov 40:55 09:45
97 28 / MB [399] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 40:57 09:47
98 3 / ZB [355] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 40:58 09:49
99 19 / MC [361] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 41:07 09:57
100 20 / MC [443] Petr Kolář 1973 CZE Trutnov 41:21 10:11
101 21 / MC [114] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 41:25 10:15
102 29 / MB [245] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 41:26 10:16
103 30 / MB [450] Lukáš Hubka 1981 CZE DOLDYSPORT.CZ 41:32 10:23
104 4 / ZB [70] Petra Voborníková Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 41:35 10:26
105 31 / MB [471] Jan Čapek 1982 CZE Astratex 41:37 10:27
106 38 / MA [21] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 41:37 10:28
107 22 / MC [439] Tomáš Strnad 1972 CZE Pivní Fond 41:39 10:29
108 6 / MD [568] Luboš Doležal 1954 CZE CYKLOTONY 41:47 10:38
109 32 / MB [101] Martin Fidler 1981 CZE Elektro Viola s.r.o 41:50 10:41
110 2 / ZC [184] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 41:54 10:44
111 39 / MA [80] Martin Čech 1987 CZE ZKO Hronov 41:58 10:49
112 40 / MA [527] Tomáš Zetek 2000 CZE Náchod 42:00 10:50
113 41 / MA [492] Petr Hornych 1987 CZE Choré krávy 42:16 11:07
114 1 / MF [555] František krátký 1943 CZE králíky 42:24 11:15
115 33 / MB [130] Jan Hofman 1982 CZE Střihov 42:27 11:17
116 42 / MA [353] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 42:30 11:20
117 34 / MB [199] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:30 11:21
118 35 / MB [112] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 42:33 11:24
119 43 / MA [259] David Ptáček 1988 CZE Lipí 42:37 11:27
120 44 / MA [42] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 42:37 11:28
121 36 / MB [369] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 42:38 11:29
122 37 / MB [161] Jan Kalvoda 1977 CZE Praha 1 42:40 11:31
123 45 / MA [419] Michal Petr 2004 CZE INS Atelier Náchod 42:42 11:33
124 46 / MA [25] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 42:45 11:35
125 5 / ZB [193] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 42:45 11:35
126 7 / MD [511] Roman Krzysztof 1959 POL Opal Kudowa 42:46 11:37
127 47 / MA [393] Jakub Zítko 1995 CZE náchod 42:50 11:40
128 23 / MC [97] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 42:53 11:44
129 8 / MD [106] Petr Gdula 1961 CZE Hvězda Pardubice z.s. 42:54 11:45
130 48 / MA [427] Kamil Hofman 1996 CZE Náchod 42:54 11:45
131 38 / MB [156] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 42:55 11:45
132 24 / MC [243] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 42:58 11:49
133 7 / ZA [541] Kamila Šimková 2000 CZE SDH Bohdašín 42:58 11:49
134 8 / ZA [588] Martina Seifrtová 1984 CZE MM 43:00 11:51
135 49 / MA [461] Roman Kosař 1999 CZE Náchod 43:02 11:52
136 39 / MB [372] Michal Stuchlík 1974 CZE Wikov 43:03 11:53
137 50 / MA [160] Pavel Kalina 1986 CZE Třemošnice 43:07 11:57
138 25 / MC [178] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 43:09 12:00
139 9 / MD [309] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 43:18 12:08
140 51 / MA [593] Martin Müller 1993 CZE Náchod 43:19 12:10
141 26 / MC [261] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 43:23 12:14
142 52 / MA [525] Jakub Jiráský 1990 CZE Náchod 43:28 12:18
143 53 / MA [373] Lukáš Hájek 1991 CZE Wikov 43:29 12:19
144 1 / ME [510] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 43:33 12:24
145 54 / MA [509] David Labík 2002 CZE Hvězda Pardubice 43:34 12:24
146 10 / MD [228] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 43:34 12:25
147 40 / MB [217] Petr Mašek 1981 CZE První odzadu 43:38 12:29
148 41 / MB [191] štěpán kubeček 1976 CZE SOS Mamuti z Lipovky 43:39 12:29
149 42 / MB [263] Michal Renský 1979 CZE Run4run 43:41 12:31
150 6 / ZB [278] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 43:42 12:33
151 7 / ZB [45] Denisa Myslivcova 1977 CZE Oblici 43:44 12:34
152 55 / MA [67] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 43:46 12:36
153 9 / ZA [128] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 43:46 12:37
154 43 / MB [400] David Divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 43:48 12:38
155 10 / ZA [451] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 43:48 12:39
156 56 / MA [285] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 43:49 12:40
157 11 / MD [202] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 43:50 12:41
158 12 / MD [188] Jaromír Křováček 1960 CZE TJ Liga 100 Hradec Králové 43:51 12:41
159 44 / MB [580] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 43:55 12:45
160 45 / MB [203] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 43:58 12:48
161 46 / MB [34] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 44:05 12:55
162 57 / MA [383] Adam Bernard 2000 CZE Bezděkov nad Metují 44:05 12:55
163 58 / MA [515] Marek Tylš 1988 CZE Babí 44:05 12:56
164 8 / ZB [564] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 44:07 12:57
165 11 / ZA [126] Karolína Hermanová 1996 CZE Hermani 44:09 12:59
166 59 / MA [329] Ondřej Vašátko 1996 CZE Náchod 44:09 13:00
167 47 / MB [445] Jan Prislinger 1982 CZE Náchod 44:12 13:02
168 48 / MB [321] Marcel Turek 1982 CZE Musher Club Český ráj 44:18 13:09
169 12 / ZA [337] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 44:19 13:09
170 49 / MB [60] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 44:19 13:09
171 9 / ZB [318] Lenka Tomášová 1981 CZE AC Gomango Högner 44:20 13:10
172 1 / ZD [214] Karla Mališová 1960 CZE Praha 44:22 13:12
173 27 / MC [330] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 44:22 13:13
174 60 / MA [358] petr ševců 1989 CZE Wikov 44:23 13:13
175 61 / MA [486] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 44:26 13:16
176 50 / MB [538] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 44:27 13:17
177 28 / MC [458] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 44:28 13:19
178 3 / ZC [103] Lenka Flašarová 1972 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 44:28 13:19
179 51 / MB [367] Vilém Roško 1981 CZE Wikov 44:29 13:20
180 29 / MC [444] luděk tuček 1972 CZE Bohemians 1905 44:31 13:21
181 62 / MA [336] Martin Vítek 1992 CZE Ž3 Sport 44:31 13:22
182 52 / MB [83] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 44:32 13:23
182 63 / MA [284] Jan Sedláček 2004 CZE SK Plhov Náchod 44:32 13:23
184 4 / ZC [157] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 44:35 13:25
185 2 / ZD [481] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 44:35 13:26
186 53 / MB [253] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 44:40 13:30
187 5 / ZC [408] Lenka Křivdová 1972 CZE Sportovní klub hasičů KHK 44:46 13:36
188 64 / MA [334] Michal Věříš 1986 CZE Krakovany 44:48 13:39
189 65 / MA [342] Filip Vojtas 2000 CZE Náchod 44:49 13:40
190 66 / MA [46] Matěj Nývlt 1986 CZE Hasiči Kramolna NTC 44:50 13:40
191 67 / MA [405] Kryštof Jahelka 2005 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 44:51 13:41
192 68 / MA [347] Martin Závojko 1987 CZE Náchod 44:59 13:49
193 69 / MA [465] Aleš kubeček 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 45:04 13:54
194 70 / MA [402] Petr Lemfeld 2000 CZE Dítětým 45:06 13:56
195 13 / MD [411] Ondřej Prokop 1962 CZE ČAU 45:08 13:58
196 30 / MC [254] Radovan Pražák 1967 CZE Rtyně v Podkrkonoší 45:12 14:02
197 31 / MC [478] Martin Baláš 1973 CZE Dolní Radechová 45:17 14:07
198 54 / MB [289] Josef Smola 1980 CZE Náchod 45:18 14:08
199 2 / ME [109] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 45:19 14:09
200 71 / MA [421] Otakar Pšenička 1992 CZE SK Zlíč 45:20 14:10
201 72 / MA [189] Petr Kubeček 1993 CZE ProBro 45:21 14:11
202 55 / MB [583] aleš junek 1974 CZE hořice 45:21 14:12
203 56 / MB [501] Michal Pokorák 1983 CZE Digital Media Publishing 45:30 14:20
204 32 / MC [370] Oldřich Werner 1964 CZE Wikov 45:30 14:20
205 14 / MD [150] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 45:33 14:24
206 13 / ZA [596] Veronika Nyklíčková 2005 CZE BKL MAchov 45:35 14:25
207 33 / MC [218] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 45:37 14:27
208 57 / MB [499] Martin Matuška 1980 CZE run4run 45:38 14:28
209 58 / MB [479] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 45:38 14:28
210 59 / MB [131] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 45:42 14:32
211 10 / ZB [192] Terezie Kubečková 1976 CZE SOS Mamuti z Lipovky 45:44 14:34
212 34 / MC [469] Pavel Hoffman 1967 CZE hoffíci 45:46 14:36
213 73 / MA [503] Josef Hofman 2003 CZE Pivní Fond (nealko) 45:50 14:40
214 74 / MA [271] Slávek Rummel 1989 CZE Tuscarora 03 45:53 14:43
215 6 / ZC [120] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 45:55 14:46
216 35 / MC [440] Marek Strnad 1972 CZE Pivní Fond 45:58 14:48
217 11 / ZB [592] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 46:02 14:52
218 14 / ZA [233] Edita Moudrá 1986 CZE Praha 46:02 14:53
219 60 / MB [55] Miroslav Vit 1977 CZE Praha 8 46:02 14:53
220 75 / MA [331] Ivan Vávra 1989 CZE Náchod 46:03 14:53
221 61 / MB [216] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 46:04 14:54
222 62 / MB [325] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 46:05 14:55
223 12 / ZB [75] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 46:08 14:58
224 36 / MC [508] Slawomir Duchacz 1972 POL Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej 46:10 15:00
225 76 / MA [190] Antonín Kubeček 1996 CZE ProBro 46:13 15:03
226 77 / MA [272] Tomáš Rummel 1989 CZE Tuscarora 03 46:16 15:06
227 37 / MC [194] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 46:17 15:08
228 38 / MC [314] Michal Štrof 1973 CZE Tenis Úpice 46:18 15:08
229 78 / MA [317] Jakub Tomášek 1994 CZE Iron Bros 46:18 15:09
230 63 / MB [578] Lukáš Langenberger 1983 CZE Children Of Olymp 46:19 15:09
231 39 / MC [425] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 46:21 15:11
232 7 / ZC [607] Zuzana Petr Ernestová 1972 CZE SK Dolar Hajnice 46:28 15:18
233 15 / ZA [73] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 46:29 15:20
234 15 / MD [477] Jan Štefek 1962 CZE Náchod 46:31 15:22
235 79 / MA [524] Václav Výborný 1990 CZE Náchod 46:33 15:24
236 64 / MB [266] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 46:34 15:24
237 13 / ZB [58] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 46:36 15:26
238 40 / MC [328] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 46:41 15:32
239 65 / MB [242] Martin Ondráček 1976 CZE Havířov 46:42 15:32
240 41 / MC [44] PETR MILFAIT 1971 CZE MIMI FANCLUB OSTRAVA 46:49 15:39
241 14 / ZB [281] radana sádlová 1975 CZE Rtyně v podkrkonoší 46:49 15:39
242 15 / ZB [181] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 46:52 15:42
243 80 / MA [404] Adam Jahelka 2003 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 46:54 15:44
244 81 / MA [436] Martin Kováčik 1997 CZE Náchod 46:56 15:47
245 42 / MC [584] ondřej němec 1973 CZE HO Bivak Ostrava 46:59 15:49
246 66 / MB [494] Jiří Svoboda 1981 CZE Náchod 47:02 15:53
247 82 / MA [530] David Holub 1997 CZE MSK 47:08 15:58
248 83 / MA [354] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 47:09 15:59
249 84 / MA [341] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 47:13 16:03
250 85 / MA [532] Michal Pinkava 1988 CZE Ž3 Sport 47:13 16:04
251 86 / MA [476] Lukáš Koděra 1994 CZE Praha 47:17 16:07
252 43 / MC [166] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 47:19 16:09
253 67 / MB [89] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 47:19 16:09
254 87 / MA [448] Jan zetek 2002 CZE Náchod 47:39 16:29
255 68 / MB [48] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 47:39 16:29
256 88 / MA [82] Michal Čepelka 1999 CZE Vršovka Firesport 47:42 16:32
257 16 / ZA [322] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 47:44 16:34
258 69 / MB [147] Martin Jalovičár 1980 CZE Svinišťany 47:47 16:38
259 70 / MB [316] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER 47:48 16:39
260 89 / MA [389] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 47:53 16:43
261 90 / MA [175] Tadeáš Koska 2002 CZE Koska Family Team 47:58 16:48
262 44 / MC [603] Michal Falta 1968 CZE LEVEL 48:01 16:52
263 71 / MB [539] Jaroslav Malý 1975 CZE Praha 48:03 16:53
264 16 / ZB [562] Ilona Sedláčková 1977 CZE RUN4FUN 48:04 16:54
265 91 / MA [307] Michal Škoda 1993 CZE Náchod 48:04 16:54
266 92 / MA [472] Michal Antoš 1990 CZE Astratex 48:07 16:58
267 93 / MA [227] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 48:09 17:00
268 94 / MA [556] Martin Magnusek 1987 CZE SK Smrčina 48:12 17:02
269 95 / MA [467] petr hejčl 2003 CZE sk nové město nad metují 48:13 17:03
270 72 / MB [339] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 48:18 17:08
271 73 / MB [26] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:19 17:10
272 74 / MB [567] jakub mertlík 1981 CZE občerstvení na špalkách 48:24 17:14
273 17 / ZB [323] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 48:24 17:14
274 75 / MB [345] Zdeněk Vymlátil 1982 CZE Moravská Třebová 48:25 17:16
275 76 / MB [522] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 48:27 17:17
276 45 / MC [523] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 48:32 17:23
277 96 / MA [536] David Mach 1994 CZE Velké Poříčí 549 32 48:34 17:25
278 77 / MB [277] jaroslav rýdlo 1977 CZE tři dva 1 48:42 17:33
279 46 / MC [287] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 48:43 17:33
280 47 / MC [332] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 48:46 17:36
281 97 / MA [520] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 48:48 17:38
282 8 / ZC [270] Jana Rudolfová 1971 CZE Draci Trutnov 48:49 17:40
282 98 / MA [286] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 48:49 17:40
282 98 / MA [456] Martin Kejdana 1986 CZE Hello Kitty Team 48:49 17:40
285 48 / MC [545] Dušan Waldecker 1972 CZE Hronov 48:50 17:41
286 100 / MA [179] Václav Košťál 1994 CZE Hořice 48:54 17:45
287 101 / MA [483] Dominik Kalužný 2003 CZE Náchod 48:55 17:46
288 49 / MC [441] David bubák 1973 CZE Červený Kostelec 48:56 17:46
289 50 / MC [246] Jan Peluňka 1973 CZE Praha 10 48:56 17:47
290 51 / MC [100] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 48:59 17:50
291 78 / MB [344] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 49:01 17:52
292 102 / MA [363] Lukáš Šrámek 1990 CZE Wikov 49:03 17:54
293 52 / MC [247] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 49:04 17:54
294 103 / MA [594] michal Müller 1988 CZE náchod 49:05 17:55
295 16 / MD [64] Zdeněk Bílý 1959 CZE Hvězda Pardubice 49:08 17:58
296 104 / MA [230] Michal Miskay 1984 SVK Spartan Celakovice 49:10 18:00
297 53 / MC [71] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 49:11 18:02
298 54 / MC [438] David Šolín 1973 CZE Pivní Fond 49:12 18:02
299 18 / ZB [534] Eva Kostyšynová 1977 CZE run4run 49:13 18:03
300 17 / ZA [577] Veronika Langenbergerová 1987 CZE Children Of Olymp 49:13 18:04
301 55 / MC [394] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 49:18 18:08
302 105 / MA [241] Martin Oklepek 1988 CZE SDH Lhota za Červený Kostelcem 49:19 18:09
303 18 / ZA [135] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 49:20 18:10
304 79 / MB [269] Lukáš Rücker 1978 CZE Bonbon Machov 49:31 18:22
305 17 / MD [468] Jaroslav Hitschfel 1954 CZE 0 49:34 18:25
306 19 / ZA [434] Markéta Šulcová 2001 CZE TJ Sokol Žernov 49:36 18:26
307 19 / ZB [433] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 49:42 18:33
308 80 / MB [547] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 49:44 18:34
309 18 / MD [398] Vladimír Kapucián 1963 CZE TJ Sokol Starkoč 49:46 18:36
310 81 / MB [449] Jan Harazin 1975 CZE Amálka 49:48 18:38
311 20 / ZB [485] Alena Vránová 1980 CZE Easygorun 49:49 18:40
312 21 / ZB [232] Dana Moravcová 1974 CZE run4run 49:52 18:43
313 82 / MB [340] Vlastimil Voborník 1982 CZE Hradec Králové 49:53 18:43
314 56 / MC [437] jan Poláček 1968 CZE Náchod 49:54 18:44
315 106 / MA [274] Martin Rut 2003 CZE Z3 Sport 49:57 18:47
316 20 / ZA [152] Hedvika Jašíčková 1992 CZE HR Team 49:57 18:47
317 22 / ZB [171] Ivana Kleinová 1981 CZE SDH Velké Poříčí 49:59 18:49
318 107 / MA [599] Jan Zelenka 1984 CZE Avenier Financial Group Trutnov 50:00 18:50
319 9 / ZC [304] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 50:00 18:50
320 21 / ZA [81] Veronika Čechová 1986 CZE ZKO Hronov 50:01 18:51
321 83 / MB [235] Vladimír Mucha 1982 CZE Jadernička 50:04 18:55
322 57 / MC [422] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 50:05 18:56
323 108 / MA [576] Petr Michal 1991 CZE Nové Město nad Metují 50:05 18:56
324 84 / MB [507] Jiří Beneš 1980 CZE Maratonclub Odolov 50:14 19:05
325 109 / MA [543] Petr lochman 1990 CZE KOmbajn Dražec 50:17 19:08
326 58 / MC [50] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-Pinguin 50:21 19:11
327 110 / MA [236] Štěpán Navrátil 2006 CZE SKI Police nad Metují 50:23 19:13
328 59 / MC [572] Jiří Míl 1966 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 50:24 19:14
329 3 / ME [401] Miloš Bednář 1952 CZE Vegetarian Club 50:25 19:15
330 60 / MC [51] Pavel Smrček 1973 CZE Oblici 50:28 19:18
331 111 / MA [526] Jan Dvořák 1985 CZE Zábrodí 50:29 19:19
332 112 / MA [582] zdeněk soukup 1989 CZE Holovousy 50:29 19:19
333 61 / MC [446] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 50:30 19:20
334 23 / ZB [32] Alena Březinová 1979 CZE Run4run 50:30 19:20
335 24 / ZB [56] Klára Vítková 1982 CZE Run4run 50:30 19:21
336 22 / ZA [237] Lenka Netíková 1992 CZE Nové Město nad Metují 50:35 19:25
337 25 / ZB [540] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 50:36 19:26
338 113 / MA [374] Michal Gult 1985 CZE Wikov 50:38 19:28
339 62 / MC [544] Petr Jelen 1967 CZE Hronov 50:39 19:29
340 23 / ZA [290] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 50:40 19:31
341 85 / MB [412] Pavel Sodomka 1975 CZE inSTAVex 50:44 19:34
342 63 / MC [299] Jaroslav Studnička 1970 CZE Rtyně v Podkrkonoší 50:45 19:35
342 114 / MA [429] Ralf Janek 1993 CZE Náchod 50:45 19:35
344 26 / ZB [102] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 50:45 19:36
345 10 / ZC [68] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 50:47 19:37
346 4 / ME [207] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 50:52 19:42
347 19 / MD [357] Vojtěch Richter 1961 CZE Wikow 50:54 19:45
347 115 / MA [600] Martin Werner 1993 CZE Werrny.cz 50:54 19:45
349 86 / MB [362] Josef Štencl 1974 CZE Wikov 50:54 19:45
350 64 / MC [93] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 50:55 19:45
351 116 / MA [282] Filip Saidl 2006 CZE SKI Police nad Metují 51:01 19:51
352 27 / ZB [546] Petra Půlpánová 1976 CZE Náchod 51:03 19:54
353 117 / MA [566] Martin Lichter 1986 CZE Nové Město nad Metují 51:05 19:55
354 2 / MF [279] Ivo Řezáč 1941 CZE AK Chemopetrol Litvínov 51:06 19:57
355 118 / MA [165] Jáchym Karlík 2005 CZE Vysoká Srbská 51:11 20:02
356 65 / MC [431] Ondřej Prokop 1969 CZE Náchod 51:20 20:10
357 87 / MB [377] Jan bárta 1981 CZE Wikov 51:20 20:10
357 66 / MC [480] Pavel Mikuška 1964 CZE Slavoj Babí 51:20 20:10
359 3 / ZD [124] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 51:21 20:11
360 24 / ZA [142] Barbora Hurdálková 1992 CZE Hronov 51:22 20:12
361 88 / MB [94] Jiří Dufek 1978 CZE B4K - Červený Kostelec 51:23 20:14
362 28 / ZB [260] Pavla Rasslová 1979 CZE Praha 51:24 20:14
363 67 / MC [535] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 51:30 20:21
364 89 / MB [301] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 51:33 20:24
365 68 / MC [397] Milan Zelman 1970 CZE TJ Sokol Starkoč 51:34 20:24
366 69 / MC [158] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 51:35 20:25
366 69 / MC [244] Martin Pabl 1971 CZE Kostelec nad Orlici 51:35 20:25
368 29 / ZB [127] Irena Herzogová 1977 CZE Náchod 51:36 20:26
369 25 / ZA [59] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 51:36 20:26
370 71 / MC [291] Milan Soukup 1964 CZE TJ Znojmo 51:39 20:29
371 11 / ZC [219] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 51:40 20:30
372 30 / ZB [382] Petra Vaňkátová 1982 CZE Wikov 51:40 20:30
373 72 / MC [226] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 51:46 20:36
374 119 / MA [208] Lukáš Macura 1985 CZE #COWDOG CREW 51:47 20:37
375 73 / MC [22] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 51:48 20:39
376 120 / MA [487] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 51:48 20:39
377 26 / ZA [333] Anna Venclová 2001 CZE SPACE 51:49 20:39
378 12 / ZC [84] Jitka Černá 1964 CZE Nové Město nad Metují 51:51 20:42
379 90 / MB [180] Jan Košťál 1981 CZE Hořice 51:55 20:45
380 74 / MC [65] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 51:56 20:46
381 27 / ZA [327] Anna Vanclová 2002 CZE SPACE 52:03 20:53
382 20 / MD [442] Ladislav Skulina 1956 CZE Sokol Mezilesí 52:09 21:00
383 121 / MA [134] Ondřej Horník 1987 CZE Lipí 52:22 21:13
383 21 / MD [204] Michal Lichter 1961 CZE Nové Město nad Metují 52:22 21:13
385 13 / ZC [62] Lenka Beranová 1969 CZE Velké Poříčí 52:22 21:13
385 22 / MD [303] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 52:22 21:13
387 122 / MA [464] jakub černý 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 52:30 21:21
388 28 / ZA [453] Martina Beránková 1987 CZE Hello Kitty Team 52:31 21:22
389 14 / ZC [265] Marcela Roflíková 1971 CZE Bezstarostný běhodálové 52:40 21:30
390 75 / MC [549] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Hronov 52:44 21:34
391 15 / ZC [146] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 52:44 21:35
392 29 / ZA [352] Adéla Zoubková 1991 CZE Moravská Třebová 52:46 21:37
393 30 / ZA [475] Aneta Požárová 1997 CZE Praha 52:47 21:37
394 91 / MB [531] Tomáš Silvan 1983 CZE Ž3 Sport 52:57 21:47
395 76 / MC [390] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 52:57 21:47
396 77 / MC [424] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 52:57 21:48
397 92 / MB [513] Michal Umlauf 1980 CZE Svaz Českách Bohémů 52:59 21:49
398 31 / ZA [550] Lucie Kramlová 1999 CZE Náchod 53:00 21:51
399 78 / MC [579] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 53:07 21:57
400 79 / MC [257] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 53:07 21:58
401 93 / MB [213] Miroslav Malina 1978 CZE Račetice 53:09 22:00
402 123 / MA [378] Ondřej forman 1985 CZE Wikov 53:10 22:00
403 31 / ZB [315] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 53:13 22:03
404 32 / ZA [312] Lucie Šretrová 2006 CZE SKI Police nad Metují 53:13 22:03
405 124 / MA [521] Tomáš Vinter 2000 CZE Hronov 53:15 22:05
406 94 / MB [144] Ivo Chalupský 1981 CZE IGW 53:15 22:06
407 4 / ZD [500] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 53:15 22:06
408 95 / MB [388] Lukáš balcar 1982 CZE Nováč reprezent 53:16 22:07
409 33 / ZA [264] Lucie Repáňová 1999 CZE maminka 53:18 22:09
410 16 / ZC [410] Radka Práchenská 1971 CZE Hradec Králové 53:21 22:12
411 34 / ZA [298] Kamila Středová 1992 CZE Velké Poříčí 53:24 22:14
412 96 / MB [364] Petr Dubský 1977 CZE Wikov 53:28 22:18
413 35 / ZA [417] Eliška Shejbalová 2001 CZE SK Plhov Náchod 53:32 22:23
414 17 / ZC [569] blanka petrů 1972 CZE rychna nad nisou 53:40 22:31
415 32 / ZB [585] Anna Němcová 1978 CZE Lysečinteam 53:40 22:31
416 80 / MC [273] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 53:43 22:34
417 5 / ME [197] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 54:03 22:54
418 33 / ZB [169] Eva Kirschova 1978 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 54:08 22:59
419 97 / MB [381] Jan Sláma 1983 CZE Wikow 54:14 23:04
420 36 / ZA [78] Eliška Cejnarová 1999 CZE Velká Jesenice 54:14 23:05
421 37 / ZA [474] Petra Lemfeldová 2002 CZE náchod 54:15 23:05
422 98 / MB [183] Petr Králík 1977 CZE Silniční práce Kočnar 54:18 23:09
423 38 / ZA [491] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 54:25 23:15
424 39 / ZA [466] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 54:26 23:17
425 125 / MA [517] Petr May 1985 CZE Bezděkov nad Metují 54:27 23:17
426 18 / ZC [212] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 54:30 23:20
427 126 / MA [238] Martin Novák 1994 CZE Česká Skalice 54:36 23:27
428 127 / MA [386] Matyáš Tvrdík 1998 CZE Nováč reprezent 54:40 23:31
429 23 / MD [554] milan magnusek 1961 CZE SK Smrčina 54:42 23:32
430 81 / MC [428] Stanislav Mareš 1973 CZE Náchod 54:43 23:33
431 99 / MB [137] David Hort 1975 CZE Berger team 54:47 23:37
432 34 / ZB [138] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 54:48 23:38
433 82 / MC [528] Jiří Beneš 1968 CZE Náchod 54:52 23:43
434 128 / MA [432] Matěj Soulek 1999 CZE Velké Poříčí 54:54 23:45
435 100 / MB [350] Michal Zoubek 1976 CZE Praha 3 54:59 23:49
436 35 / ZB [514] Petra Jirmanová 1979 CZE Praha 55:00 23:51
437 101 / MB [310] Miloslav Špaček 1978 CZE Náchod 55:02 23:53
438 129 / MA [379] Petr Pinker 1985 CZE Wikow 55:03 23:53
439 130 / MA [224] Martin Michl 1993 CZE YOLO BAND 55:03 23:53
440 5 / ZD [338] Hana Vlachová 1962 CZE Rtyně v Podkrkonoší 55:03 23:53
441 131 / MA [225] Miroslav Michl 1991 CZE YOLO BAND 55:11 24:01
442 24 / MD [223] Jiří Mertlík 1961 CZE Rtyně v Podkrkonoší 55:21 24:12
443 36 / ZB [172] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 55:23 24:14
444 83 / MC [392] Erich zitko 1970 CZE zkopecdokopec 55:27 24:17
445 40 / ZA [597] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 55:27 24:18
446 37 / ZB [132] Žaneta Holečková 1976 CZE Červený Kostelec 55:32 24:22
447 38 / ZB [211] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 55:33 24:24
448 132 / MA [590] Michal Peš 1991 CZE Náchod 55:38 24:29
449 41 / ZA [176] Benicie Kosková 1992 CZE Koska Family Team 55:39 24:30
450 39 / ZB [621] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkami 55:43 24:33
451 42 / ZA [95] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 55:45 24:36
452 40 / ZB [252] Kateřina Polická 1980 CZE Nové Město nad Metují 55:46 24:36
453 19 / ZC [108] Alena Gloserová 1969 CZE Police nad Metují 55:48 24:38
454 41 / ZB [537] Šárka Prouzová 1979 CZE Jenštejn 55:48 24:39
455 43 / ZA [292] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 55:50 24:40
456 44 / ZA [343] Denisa Vojtasová 2000 CZE Náchod 55:52 24:42
457 6 / ZD [396] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 55:54 24:44
458 133 / MA [581] tomáš remeta 1987 CZE náchod 55:54 24:44
459 7 / ZD [77] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 55:59 24:49
460 45 / ZA [258] Petra Přibylová 1986 CZE Hoky z Vršovky 56:08 24:58
461 42 / ZB [360] Lucie Seidlová 1981 CZE Wikov 56:12 25:02
462 43 / ZB [229] Veronika Miskay 1982 CZE Spartan Celakovice 56:22 25:13
463 102 / MB [493] Jan Voborník 1979 CZE Choré krávy 56:25 25:15
464 3 / MF [154] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 56:27 25:17
465 25 / MD [497] Vladimír Prachař 1961 CZE Wimex 56:27 25:18
466 46 / ZA [463] Kristýna Kubová 1989 CZE Hronov 56:28 25:19
467 47 / ZA [275] Hana Rutová 1997 CZE Z3 Sport 56:31 25:21
468 134 / MA [548] Petr Vlach 1986 CZE Cowdog team 56:35 25:26
469 48 / ZA [210] Alžběta Machová 1992 CZE Náchod 56:36 25:27
470 84 / MC [376] Michal Lembej 1973 CZE Wikov 56:39 25:29
471 20 / ZC [159] Jitka Kahánková 1966 CZE Raketové kecky 56:42 25:33
472 49 / ZA [85] Sabina Čudová 1991 CZE Náchod 56:43 25:33
473 21 / ZC [121] Šárka Havlíčková 1970 CZE Hradec Králové 56:44 25:34
474 44 / ZB [452] Alžběta Valtová 1982 CZE Hello Kitty Team 56:51 25:41
475 50 / ZA [455] Judita Pavlištová 1987 CZE Hello Kitty Team 56:53 25:44
476 51 / ZA [288] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 56:59 25:49
477 52 / ZA [27] Michaela Balcarová 1984 CZE Praha 57:04 25:55
478 45 / ZB [118] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 57:22 26:12
479 46 / ZB [496] Klára Kavanová 1978 CZE Wimex 57:22 26:13
480 26 / MD [107] Jiri Gloser 1956 CZE Glor Police nad Metuji 57:29 26:19
481 135 / MA [129] Jiří Hlavatý 1994 CZE Vřesník 57:32 26:22
482 53 / ZA [460] Michaela Sandtnerová 1996 CZE Pinguin 57:33 26:23
483 136 / MA [459] Aleš král 1996 CZE Pinguin 57:35 26:26
484 54 / ZA [119] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 57:37 26:27
485 137 / MA [262] Štěpán Remeš 1998 CZE Teplice nad Metují 57:39 26:29
486 138 / MA [116] Simo Hakalisto 1987 FIN - 57:39 26:30
487 85 / MC [220] David McClurkin 1964 CZE Hozený tyčky 57:43 26:34
488 6 / ME [506] Jaroslav Kobližka 1950 CZE Kaden Náchod Holding 57:44 26:34
489 139 / MA [385] Filip doležal 1997 CZE Nováč reprezent 57:52 26:43
490 55 / ZA [435] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 57:53 26:43
491 22 / ZC [215] Lucie Marková 1966 CZE Třebihošť 57:54 26:44
492 140 / MA [384] David Lhotský 1997 CZE Nováč reprezent 57:56 26:47
493 56 / ZA [143] Renata Hynková 1985 CZE Hynkovka 58:01 26:51
494 47 / ZB [563] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 58:05 26:56
495 48 / ZB [305] Marcela Šichová 1980 CZE Hradec Králové 58:06 26:56
496 8 / ZD [182] Ivanka Košťálová 1956 CZE Hořice 58:09 26:59
497 57 / ZA [313] Jana Šromová 1985 CZE SDH Velké Poříčí 58:14 27:05
498 27 / MD [61] František Beneš 1958 CZE TJ Sokol Lhota Č. Kostelec 58:20 27:10
499 9 / ZD [516] Jitka Podstavcová 1962 CZE Hronov 58:21 27:11
500 103 / MB [518] Pavel Machačka 1977 CZE Hradecké střely 58:29 27:19
501 141 / MA [519] Šimon Machačka 2009 CZE Hradec Králové 58:29 27:19
502 58 / ZA [149] Romana Jančíková 1997 CZE Hořice 58:38 27:29
503 142 / MA [276] Tomáš Růžička 1985 CZE Hradec Králové 58:41 27:32
504 143 / MA [52] Michal Soldán 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 58:51 27:41
505 59 / ZA [41] Lenka Králíčková 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 58:51 27:42
506 60 / ZA [302] Edita Svitáková 1992 CZE Lipí 58:52 27:42
507 86 / MC [387] Michal Tvrdík 1970 CZE Nováč reprezent 58:58 27:49
508 104 / MB [187] Tomáš Krtička 1982 CZE Hronov 58:59 27:49
509 10 / ZD [177] Eliška Kosková 1959 CZE Koska Family Team 59:01 27:51
510 49 / ZB [504] Daniela Hofmanová 1975 CZE Pivní Fond 59:15 28:06
511 87 / MC [505] Radoš Hofman 1971 CZE Pivní Fond 59:17 28:08
512 144 / MA [371] Michal vaněček 1986 CZE Wikov 59:20 28:11
513 105 / MB [43] Josef Mazáč 1975 CZE Mazáci 59:29 28:19
514 88 / MC [76] Zdeněk Bučák 1969 CZE Rtyně v Podkrkonoší 59:33 28:23
515 106 / MB [454] Pavel Axman 1975 CZE Hello Kitty Team 59:36 28:26
516 4 / MF [9] Jiří Libra 1937 CZE LBC Nové Město nad Metují 59:45 28:35
517 50 / ZB [512] Anna Baczmańska 1977 POL Opal Kudowa 59:57 28:48
518 28 / MD [267] Milan Roubíček 1955 CZE ACES team K.Vary 01:00:05 28:56
519 51 / ZB [168] Lucie Kavalkova 1979 CZE Kostelec nad Orlici 01:00:06 28:57
520 52 / ZB [351] Erika Zoubková 1976 CZE Praha 3 01:00:09 29:00
521 145 / MA [365] Jakub Duška 1989 CZE Wikow 01:00:19 29:09
522 107 / MB [605] Radek štencl 1977 CZE pronajme.cz 01:00:27 29:17
523 61 / ZA [570] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 01:00:47 29:37
524 62 / ZA [591] Helena švecová 1991 CZE Praha 01:00:55 29:46
525 23 / ZC [92] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:01:25 30:15
526 63 / ZA [320] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 01:01:30 30:21
527 7 / ME [319] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:01:45 30:35
528 53 / ZB [255] Jana Procházková 1975 CZE Velké Poříčí 01:01:54 30:45
529 5 / MF [90] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:02:07 30:57
530 108 / MB [99] Martin Faraday 1983 CZE Praha 01:02:07 30:58
531 11 / ZD [139] Milina Hovorková 1944 CZE TJ Petřiny Praha 01:02:37 31:27
532 29 / MD [571] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 01:02:45 31:35
533 54 / ZB [29] Petra Bartlová 1976 CZE Velké Poříčí 01:03:21 32:12
534 55 / ZB [23] Renata Bajzová 1975 CZE Česká Skalice 01:03:31 32:22
535 24 / ZC [324] Dagmar Valentová 1967 CZE chodynka 01:03:36 32:27
536 30 / MD [462] Zdeněk Kábrt 1961 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:03:39 32:30
537 89 / MC [490] Ladislav Čihák 1968 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:03:47 32:38
538 56 / ZB [86] Pavlína Divišková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 01:03:53 32:43
539 109 / MB [30] Petr Bartoň 1982 CZE Sokol 01:04:08 32:58
540 31 / MD [36] Pavel Jílek 1956 CZE Mazáci 01:04:30 33:20
541 25 / ZC [416] Irena Vítková 1969 CZE Ž3SPORT 01:04:42 33:32
542 8 / ME [200] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:05:19 34:09
543 12 / ZD [482] Jana Jiráková 1954 CZE Sokol Starkoč 01:05:30 34:20
544 64 / ZA [502] Marie Hladíková 1990 CZE Náchod 01:05:33 34:24
545 65 / ZA [418] Kristyna Nahorna 2003 CZE SK Plhov Náchod 01:05:42 34:32
546 66 / ZA [426] Veronika Shejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 01:05:46 34:36
547 146 / MA [162] Mikuláš Kantor 2006 CZE BC Nová Trojka 01:05:52 34:42
548 110 / MB [206] Miloš Linhart 1980 CZE Praha 8 01:05:53 34:44
549 67 / ZA [489] Valérie Simonová 2004 CZE Náchod 01:06:31 35:21
550 90 / MC [488] Leoš Simon 1970 CZE Náchod 01:06:38 35:28
551 68 / ZA [430] Ester Janková 1993 CZE Náchod 01:07:09 35:59
552 57 / ZB [35] Martina Horáková 1978 CZE TJ Sokol Náchod 01:07:16 36:07
553 69 / ZA [297] Martina Strážnická 1991 CZE Rozstání 15, Světlá pod Ještědem 01:07:39 36:29
554 26 / ZC [239] Renata Nováková 1973 CZE Česká Skalice 01:08:51 37:41
555 6 / MF [79] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:09:55 38:45
556 91 / MC [110] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 01:10:00 38:51
557 147 / MA [205] Erik Linhart 2003 CZE Náchod 01:10:01 38:52
558 58 / ZB [280] Zuzana Sadílková 1975 CZE BC Nová Trojka 01:10:09 39:00
559 70 / ZA [423] Adéla Paprskárová 1994 CZE SDH Vršovka 01:10:24 39:15
560 71 / ZA [72] Nikol Brožová 2002 CZE Česká Skalice 01:12:30 41:21
561 59 / ZB [561] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 01:14:07 42:58
DNS / MF [49] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
DNX / MC [87] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK