Weber Jičínská 50

27.05.2017 Jičín [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

50km - hlavní závod

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / C - muži 30-39 [1] Kristian Hynek 1980 CZE Topeak Ergon racing Team 01:53:01 00:00
2 1 / B - muži 19-29 [172] Jan Strož 1989 CZE Symbio+  BMC 01:57:25 04:23
3 2 / B - muži 19-29 [676] Jakub Kavalír 1993 CZE KC Kutná hora 01:58:32 05:30
4 3 / B - muži 19-29 [161] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 02:00:39 07:38
5 4 / B - muži 19-29 [756] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 02:01:07 08:06
6 5 / B - muži 19-29 [229] Lukáš KUNT 1997 CZE Favorit Brno 02:01:42 08:41
7 2 / C - muži 30-39 [195] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE AEROTEC 02:02:05 09:03
8 6 / B - muži 19-29 [442] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:04:58 11:57
9 3 / C - muži 30-39 [45] Milan Hanyk 1984 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:04:59 11:57
10 1 / D - muži 40-49 hasic [77] Štěpán Karban 1971 CZE Hasiči Jičín 02:05:01 11:59

25km - fitnes jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M - muži 40 a starší [397] Vladek Trenka 1969 CZE GARLAND 04:02 00:00
2 2 / M - muži 40 a starší [188] Luboš Toman 1969 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové 56:53 52:51
3 1 / O - chlapci do 16 [688] Matyáš Bredler 2002 CZE KC Kooperativa SG 57:11 53:08
4 3 / M - muži 40 a starší [696] Karel Bartoš 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 57:34 53:31
5 1 / L - muži 20-39 [697] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 57:36 53:34
6 2 / O - chlapci do 16 [693] Josef Čekal 2002 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 58:51 54:48
7 3 / O - chlapci do 16 [685] Václav Veverka 2003 CZE Jiřetín pod Bukovou 58:52 54:49
8 4 / M - muži 40 a starší [699] Daniel Vágner 1973 CZE Cyklo Vape Racing Team 59:05 55:03
9 2 / L - muži 20-39 [367] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour - BH Bikes team 59:43 55:41
10 3 / L - muži 20-39 [721] Ondřej Balajka 1980 CZE Bubovice 01:00:24 56:21

koloběžky na trase 25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4

Bobíci - odstrkovadla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [574] Hela Pašková 2015 CZE Jičín 00:48 00:00
2 1 / Muži [433] Matěj Vaněk 2014 CZE Jičín 00:55 00:06
3 2 / Ženy [446] Klára Podlipná 2014 CZE Lázně Bělohrad 01:09 00:21
4 2 / Muži [740] Adam Tesař 2014 CZE Nová Paka 01:12 00:23
5 3 / Ženy [646] Lucie Trmatová 2015 CZE Jičín 01:16 00:28
6 4 / Ženy [585] Nikol Popeláková 2015 CZE Jičín 01:24 00:36
7 3 / Muži [429] Michal Vymlátil 2014 CZE Libáň 01:33 00:45
8 4 / Muži [430] Patrik Jeřábek 2015 CZE Milovice 01:38 00:49
9 5 / Ženy [251] Elen Jenčková 2014 CZE Jičín 01:43 00:54
10 5 / Muži [465] Vašík Zemler 2014 CZE Varnsdorf 01:43 00:54

Naděje I černá

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [583] Šimon Beneš 2011 CZE Banánová republika 01:06 00:00
2 2 / Muži [495] Stanislav Benda 2012 CZE KH-tour GCT 01:08 00:01
3 3 / Muži [598] Martin Nešpor 2012 CZE Jablonec nad Nisou 01:08 00:02
4 4 / Muži [743] Leon Skácel 2011 CZE Fitclub Jičín 01:09 00:03
5 5 / Muži [597] Šimon Kordík 2011 CZE Fitclub Jičín 01:11 00:05
6 6 / Muži [584] Michal Popelák 2012 CZE Jičín 01:12 00:05
7 7 / Muži [650] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 01:13 00:07
8 8 / Muži [467] Matěj Havel 2012 CZE Liberec 01:14 00:08
9 9 / Muži [659] Petr Chalupa 2012 CZE Jičín 01:15 00:08
10 10 / Muži [577] Dominik Slabion 2011 CZE Česká Lípa 01:15 00:08

Naděje II kluci zelena

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [466] Vít Žáček 2008 CZE Děčín 01:42 00:00 00:50
2 2 / Muži [464] Kryštof Skalický 2009 CZE Lužany 01:46 00:03 00:54
3 3 / Muži [575] Filip Romančin 2010 CZE Liberec 01:50 00:07 00:53
4 4 / Muži [592] Martin Šlambor 2010 CZE Pakli Sport Klub 01:51 00:08 00:53
5 5 / Muži [458] Jonáš Bredler 2008 CZE Malá Skála 01:53 00:10 01:01
6 6 / Muži [655] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:54 00:11 00:55
7 7 / Muži [660] Jabub Chalupa 2008 CZE Jičín 01:54 00:12 01:01
8 8 / Muži [497] Josef Nosek 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:56 00:13 00:58
9 9 / Muži [461] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 01:56 00:13 01:03
10 10 / Muži [596] Jan Kordík 2008 CZE Fitclub Jičín 01:57 00:14 00:56

Naděje II holky červená

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Ženy [590] Babeta Kolářová 2009 CZE Dukla Praha 01:33 00:00 00:46
2 2 / Ženy [496] Karolínka Frydrychová 2009 CZE Mnichovo Hradiště 01:39 00:06 00:49
3 3 / Ženy [714] Elena Brožková 2008 CZE Jičín 01:40 00:06 00:50
4 4 / Ženy [462] Johana Petrof 2008 CZE Liberec 01:45 00:11 00:51
5 5 / Ženy [463] Kateřina Hašková 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:48 00:15 00:55
6 6 / Ženy [582] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:49 00:16 00:55
7 7 / Ženy [599] Nikola Nešporová 2009 CZE Jablonec nad Nisou 01:57 00:24 01:01
8 8 / Ženy [647] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:03 00:30 00:59
9 9 / Ženy [499] Sabina Janoušková 2008 CZE Hořice 02:03 00:30 01:04
10 10 / Ženy [579] Karolína Zajíčková 2010 CZE Praha 02:06 00:32 01:02

Mladší chlapci žlutá

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5
1 1 / Muži [252] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 05:16 00:00 00:46 01:30 02:15 03:01 03:46
2 2 / Muži [642] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 05:33 00:16 00:47 01:33 02:20 03:08 03:57
3 3 / Muži [751] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:40 00:23 00:48 01:36 02:22 03:12 04:00
4 4 / Muži [595] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 05:43 00:26 00:46 01:33 02:21 03:11 04:01
5 5 / Muži [253] Petr Šimonek 2006 CZE Jablonec nad Nisou 06:05 00:48 00:51 01:45 02:36 03:26 04:19
6 6 / Muži [742] Petr Svoboda 2007 CZE Tuř 06:26 01:09 00:53 01:48 02:45 03:40 04:32
7 7 / Muži [648] Jakub Dlabola 2006 CZE Jičín 06:36 01:19 00:57 01:53 02:50 03:45 04:42
8 8 / Muži [289] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 04:39:22 04:34:05 01:08:28 (1) 02:09 (8) 03:14 (8) 04:20 (8) 05:27 (8)
(9) 8 / Muži [747] Jakub Holman 2007 CZE Vysoké Veselí 01:04 02:09 03:14 04:20 05:27

Mladší dívky oranžová

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6
1 1 / Ženy [289] Daniela Radová 2005 CZE Benešov 03:39 00:00 00:42 01:25 02:09 02:54
2 2 / Ženy [640] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 04:10 00:31 00:51 01:40 02:29 03:21
3 3 / Ženy [291] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 04:11 00:32 00:49 01:37 02:28 03:19
4 4 / Ženy [576] Nicol Romančinová 2005 CZE Liberec 04:23 00:44 00:49 01:41 02:34 03:28
5 5 / Ženy [591] Lucie Šlamborová 2007 CZE Pakli Sport Klub 04:31 00:52 00:51 01:45 02:41 03:37
6 6 / Ženy [588] Mia Rosenbergová 2006 CZE AEROTEC 04:49 01:10 00:52 01:57 02:53 03:51
7 7 / Ženy [587] Julie Rosenbergrová 2006 CZE Praha 04:56 01:17 00:53 01:58 02:56 03:56
(8) 7 / Ženy [581] Valentina Vaňková 2006 CZE Jičín 00:52 02:01 03:00

nic

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6