Weber Jičínská 50

26.05.2018 Jičín

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Mladší chlapci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [594] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 02:50 00:00 00:24 (1) 01:12 (1) 02:01 (1)
2 2 / Muži [581] Richard severyn 2007 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 02:50 00:00 00:29 (3) 01:16 (2) 02:02 (2)
3 3 / Muži [577] Marek Přenosil 2007 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 02:51 00:01 00:30 (5) 01:17 (3) 02:03 (3)
4 4 / Muži [595] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 03:01 00:11 00:27 (2) 01:17 (4) 02:05 (4)
5 5 / Muži [582] Vojta rygl 2007 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 03:02 00:12 00:29 (4) 01:20 (5) 02:13 (5)
6 6 / Muži [580] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 03:03 00:13 00:33 (8) 01:24 (7) 02:15 (6)
7 7 / Muži [315] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 03:08 00:18 00:31 (6) 01:23 (6) 02:16 (7)
8 8 / Muži [576] Tadeáš Tůma 2008 CZE Jičín 03:20 00:30 00:32 (7) 01:27 (8) 02:21 (8)
9 9 / Muži [316] Tomáš Pekárek 2007 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 03:24 00:33 00:39 (11) 01:34 (10) 02:29 (9)
10 10 / Muži [313] Jakub Král 2008 CZE Symbio+ CE.Energy 03:28 00:38 00:36 (9) 01:33 (9) 02:30 (10)

Mladší dívky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [583] Iva Kovaříková 2006 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 02:58 00:00 00:26 (1) 01:16 (1) 02:07 (1)
2 2 / Ženy [584] Tereza Stehlíková 2007 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 03:07 00:09 00:28 (2) 01:19 (2) 02:13 (2)
3 3 / Ženy [586] Nicol Jelínková 2008 CZE EXPRESS CZ SCOTT TEAM Kolín 03:13 00:14 00:36 (5) 01:28 (5) 02:21 (3)
4 4 / Ženy [317] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 03:17 00:18 00:34 (4) 01:28 (4) 02:21 (4)
5 5 / Ženy [572] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 03:23 00:24 00:32 (3) 01:27 (3) 02:25 (5)
6 6 / Ženy [597] Lucie Šlamborová 2007 CZE Pakli Sport Klub 03:41 00:42 00:38 (6) 01:38 (6) 02:40 (6)
7 7 / Ženy [579] Simona Hovorková 2008 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 04:01 01:02 01:01 (10) 02:02 (10) 03:02 (8)
8 8 / Ženy [318] Klaudie Sirovátková 2008 CZE (p)lej volej(bal) 04:04 01:06 00:42 (7) 01:51 (8) 02:58 (7)
9 9 / Ženy [599] Ema Havlíková 2008 CZE Praha 10 04:22 01:23 00:48 (9) 01:57 (9) 03:11 (9)
10 10 / Ženy [601] Kateřina Vopršálová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 04:43 01:45 00:46 (8) 01:51 (7) 03:37 (10)

50km - hlavní závod

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / PRESTIGEprestige [1] Kristian Hynek 1980 CZE Canyon Topeka Factory Racing 01:56:09 00:00
2 2 / PRESTIGEprestige [12] Filip Adel 1990 CZE Superior Suninvent Team 02:00:54 04:45
3 3 / PRESTIGEprestige [13] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:00:54 04:45
4 4 / PRESTIGEprestige [18] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 02:00:59 04:50
5 5 / PRESTIGEprestige [20] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 02:01:52 05:43
6 6 / PRESTIGEprestige [21] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:01:59 05:50
7 7 / PRESTIGEprestige [672] Pavel Šorf 1999 CZE Haven team 02:02:11 06:02
8 8 / PRESTIGEprestige [465] Lukáš Kunt 1997 CZE TJ Favorit Brno 02:02:17 06:08
9 1 / C - muži 30-39 [166] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:02:37 06:28
10 9 / PRESTIGEprestige [522] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:04:45 08:36

25km - fitnes jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / L - muži 20-39 [262] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 55:51 00:00
2 1 / M - muži 40 a starší [172] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 56:57 01:05
3 1 / O - chlapci do 16 [270] Lukáš Procházka 2002 CZE Bitters Superior Cyklofit team 58:43 02:52
4 2 / L - muži 20-39 [290] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 58:52 03:00
5 1 / N - junioři 17-19 [238] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 58:56 03:04
6 2 / M - muži 40 a starší [613] Daniel Vágner 1973 CZE Cyklo Vape Racing Team 59:07 03:15
7 2 / O - chlapci do 16 [246] Martin Kubišta ml. 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 59:22 03:30
8 3 / L - muži 20-39 [291] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 01:00:42 04:51
9 1 / S - juniorky do 16 [646] Kristýna Zemanová 2003 CZE Topforex Lapierre 01:01:26 05:34
10 3 / O - chlapci do 16 [231] Oldřich Jeřábek 2003 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:01:27 05:36

elektrokola na trase 25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [296] Markéta Králová 1978 CZE Symbio+ CE.Energy 01:48:56 00:00
1 1 / Ženy [296] Markéta Králová 1978 CZE Symbio+ CE.Energy 01:48:56 00:00

Bobíci - odstrkovadla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [297] Tomáš Matuška 2015 CZE Nymburk 00:26 00:00
2 2 / Muži [743] Petr Pošvář 2014 CZE Staré Ždánice 00:30 00:03
3 1 / Ženy [569] Amélie Lodrová 2015 CZE Cyklofit cycling 00:31 00:04
4 3 / Muži [298] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:35 00:08
5 4 / Muži [689] Šimon Šourek 2015 CZE Jičín 00:37 00:10
6 5 / Muži [760] Felix Litresits 2016 CZE Tour de Ralsuo 01:08 00:41
7 6 / Muži [631] Dominik Kapucián 2015 CZE Jičín 01:13 00:46
8 2 / Ženy [761] Markéta Dotisková 2015 CZE FABIO TEAM 01:16 00:49
9 7 / Muži [1000] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:01 01:34
10 3 / Ženy [591] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 02:02 01:35

Naděje I kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [568] Oliver Lodr 2012 CZE Cyklofit cycling 00:27 00:00
2 2 / Muži [300] Matyáš Kudrna 2012 CZE Bitters Superior Cyklofit team 00:33 00:05
3 3 / Muži [693] Jakub Šorf 2012 CZE Haven team SK Svojkov 00:33 00:05
4 4 / Muži [687] Daniel Budina 2012 CZE Chomutice 00:38 00:10
5 5 / Muži [750] Jakub Zelený 2012 CZE Bitters Superrior Cyklofit 00:39 00:11
6 6 / Muži [757] Martin Hornich 2013 CZE Nová Paka 00:58 00:30
7 7 / Muži [769] Filip Hradzil 2012 CZE Brno 00:59 00:31
8 8 / Muži [695] Jan Šebek 2012 CZE Jičín 01:04 00:36
9 9 / Muži [759] Oliver Litresits 2012 CZE Tour de Razsuo 01:05 00:37
10 10 / Muži [771] Adam Ouředníček 2012 CZE Jičín 01:19 00:51

Naděje I holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [654] Sofie Lhotáková 2013 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 00:43 00:00
2 2 / Ženy [321] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:52 00:08
3 3 / Ženy [623] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 00:56 00:12
4 4 / Ženy [571] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 00:57 00:13
5 5 / Ženy [320] Anežka Cyrany 2012 CZE Fit Club Jičín 00:59 00:15
6 6 / Ženy [323] Rozálie Zemanová 2012 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:04 00:20
7 7 / Ženy [709] Ema Šuková 2012 CZE Jičín 01:07 00:24
8 8 / Ženy [763] Nikol Vícová 2012 CZE Mladá Boleslav 01:13 00:30
9 9 / Ženy [717] Anežka Gogová 2012 CZE Pardubice 01:18 00:35
10 10 / Ženy [589] Tina kuželová 2013 CZE Enduro Český Ráj 01:22 00:39

Naděje II kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [308] Jakub Zeman 2009 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:19 00:00 00:25 (1)
2 2 / Muži [301] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cyklo klub Jičín 01:26 00:07 00:32 (3)
3 3 / Muži [590] Marek Janda 2009 CZE Cyklo klub Jičín 01:27 00:07 00:32 (2)
4 4 / Muži [305] Tomáš Kudrna 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28 00:08 00:34 (4)
5 5 / Muži [593] Štěpán Bondy 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:28 00:09 00:34 (5)
6 6 / Muži [575] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 01:30 00:10 00:36 (6)
7 7 / Muži [698] Lukáš Třeska 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:35 00:15 00:39 (9)
8 8 / Muži [745] Max Buri 2011 CZE Haven team 01:36 00:16 00:38 (7)
9 9 / Muži [578] Adam Přenosil 2011 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:36 00:16 00:39 (8)
10 10 / Muži [606] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:39 00:20 00:42 (10)

Naděje II holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [441] Nelly Kussmannová 2010 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 01:25 00:00 00:32 (1)
2 2 / Ženy [309] Tereza Austová 2009 CZE Aktivit bike team 01:26 00:01 00:32 (2)
3 3 / Ženy [652] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:33 00:07 00:39 (3)
4 4 / Ženy [719] Lucie Zelená 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:33 00:08 00:39 (4)
5 5 / Ženy [662] Kateřina Hašková 2009 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 01:36 00:11 00:41 (6)
6 6 / Ženy [596] Adéla Pokorná 2009 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:38 00:13 00:40 (5)
7 7 / Ženy [570] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 01:39 00:13 00:43 (8)
8 8 / Ženy [766] Lucie Soukupová 2009 CZE CK 1967 česká Kamenice, z.s. 01:39 00:14 00:42 (7)
9 9 / Ženy [768] Tereza Hrazdilová 2011 CZE Brno 01:51 00:26 00:51 (11)
10 10 / Ženy [660] Amálie Dajčová 2010 CZE Bitters Superrior Cyklofit 01:57 00:32 00:46 (9)