Weber Jičínská 50

26.05.2018 Jičín 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší chlapci celkem: 17, muži : 17, ženy: 0, Muži: 17, Ženy: 0 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
Mladší dívky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
50km - hlavní závod celkem: 339, muži : 320, ženy: 19, A - junioři: 12, B - muži 19-29: 41, C - muži 30-39: 101, D - muži 40-49: 100, E - muži 50-59: 40, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 16, G - juniorky: 0, H - ženy 19-29: 4, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 6, K - ženy nad 50: 2, PRESTIGE-W: 3 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
25km - fitnes jízda celkem: 191, muži : 133, ženy: 58, O - chlapci do 16: 49, N - junioři 17-19: 7, L - muži 20-39: 20, M - muži 40 a starší: 57, S - juniorky do 16: 21, R - dívky 17-19: 3, P - ženy 20 a více: 34 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
elektrokola na trase 25km celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
Bobíci - odstrkovadla celkem: 14, muži : 9, ženy: 5, Muži: 9, Ženy: 5 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
Naděje I kluci celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, Muži: 22, Ženy: 0 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
Naděje I holky celkem: 18, muži : 1, ženy: 17, Muži: 1, Ženy: 17 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
Naděje II kluci celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, Muži: 30, Ženy: 0 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]
Naděje II holky celkem: 21, muži : 0, ženy: 21, Muži: 0, Ženy: 21 hasic, prestige, 100kg [html] [pdf]

výsledková listina 50km - hlavní závod

start ~ 10:04:13

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / PRESTIGEprestige [1] Kristian Hynek 1980 CZE Canyon Topeka Factory Racing 01:56:09 00:00
2 2 / PRESTIGEprestige [12] Filip Adel 1990 CZE Superior Suninvent Team 02:00:54 04:45
3 3 / PRESTIGEprestige [13] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:00:54 04:45
4 4 / PRESTIGEprestige [18] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 02:00:59 04:50
5 5 / PRESTIGEprestige [20] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 02:01:52 05:43
6 6 / PRESTIGEprestige [21] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:01:59 05:50
7 7 / PRESTIGEprestige [672] Pavel Šorf 1999 CZE Haven team 02:02:11 06:02
8 8 / PRESTIGEprestige [465] Lukáš Kunt 1997 CZE TJ Favorit Brno 02:02:17 06:08
9 1 / C - muži 30-39 [166] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:02:37 06:28
10 9 / PRESTIGEprestige [522] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 02:04:45 08:36
11 10 / PRESTIGEprestige [19] Aleš Strnad 1986 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:05:35 09:26
12 1 / D - muži 40-49 [484] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:05:37 09:28
13 1 / B - muži 19-29 [133] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:05:39 09:30
14 2 / C - muži 30-39 [2] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 02:05:41 09:32
15 11 / PRESTIGEprestige [60] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:07:10 11:01
16 3 / C - muži 30-39 [673] jan Svoboda 1979 CZE Bikemat.cz 02:07:18 11:09
17 12 / PRESTIGEprestige [14] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:07:23 11:14
18 2 / B - muži 19-29hasic [11] Sebastian Vlček 1994 CZE beMANIAX MADBIKE 02:07:35 11:26
19 4 / C - muži 30-39hasic [634] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice BAKAKO Nová Paka 02:07:37 11:28
20 2 / D - muži 40-49hasic [84] Štěpán Karban 1971 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:07:40 11:31
21 5 / C - muži 30-39hasic [477] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:08:17 12:08
22 3 / B - muži 19-29 [149] Zbyněk Růžička 1991 CZE Ski Paudera Staré Splavy 02:08:31 12:22
23 3 / D - muži 40-49 [499] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:09:46 13:37
24 4 / B - muži 19-29 [440] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 02:10:41 14:32
25 4 / D - muži 40-49hasic [98] Tomáš Kučera 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:10:42 14:33
26 5 / D - muži 40-49 [729] Marek Šrocl 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:10:46 14:37
27 6 / C - muži 30-39 [504] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:04 14:55
28 7 / C - muži 30-39 [474] Pavel Sedláček 1987 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:12:19 16:10
29 6 / D - muži 40-49 [9] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:12:20 16:11
30 5 / B - muži 19-29 [699] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:12:51 16:42
31 8 / C - muži 30-39 [473] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 02:13:36 17:27
32 9 / C - muži 30-39hasic [10] Pavel Kubín 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:14:14 18:05
33 7 / D - muži 40-49 [102] Radek Kučera 1972 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:14:57 18:48
34 8 / D - muži 40-49 [714] Vojtěch Buri 1978 CZE Haven team 02:15:00 18:51
35 10 / C - muži 30-39 [138] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:15:16 19:07
36 11 / C - muži 30-39 [681] Vojtěch Sopoušek 1988 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:15:30 19:21
37 12 / C - muži 30-39 [633] Jan Mařík 1986 CZE bicykl kříž team 02:16:02 19:53
38 6 / B - muži 19-29 [491] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 02:16:29 20:20
39 1 / A - junioři [668] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:16:41 20:32
40 9 / D - muži 40-49 [486] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:16:59 20:50
41 10 / D - muži 40-49 [485] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 02:17:31 21:22
42 7 / B - muži 19-29 [489] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:17:52 21:43
43 2 / A - junioři [523] Milan Mileret 2001 CZE Libouchec 02:17:58 21:49
44 13 / C - muži 30-39 [503] Roman Kolesár 1987 CZE BAKAKO Nová Paka 02:18:02 21:53
45 14 / C - muži 30-39 [164] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:18:02 21:53
46 8 / B - muži 19-29 [69] Martin Chutný 1991 CZE HSK cycling team 02:18:05 21:56
47 15 / C - muži 30-39 [6] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:18:06 21:57
48 16 / C - muži 30-39 [5] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj 02:19:16 23:07
49 17 / C - muži 30-39 [22] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY 02:19:21 23:12
50 9 / B - muži 19-29 [142] Jan Procházka 1990 CZE MITAS CYKLOHELIOS 02:19:32 23:23
51 1 / E - muži 50-59 [4] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:19:56 23:47
52 10 / B - muži 19-29 [510] Michal Purm 1992 CZE Rychlá smečka 02:20:43 24:34
53 18 / C - muži 30-39 [33] Tomáš Brebera 1986 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:20:43 24:34
54 19 / C - muži 30-39hasic [26] Matěj Bitnar 1988 CZE SKH Královehradeckého kraje 02:20:45 24:36
55 3 / A - junioři [507] Matěj Bedrník 2000 CZE Firma Bedrník 02:21:14 25:05
56 11 / D - muži 40-49 [47] Milan Dunda 1975 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 02:21:17 25:08
57 20 / C - muži 30-39hasic [134] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 02:21:20 25:11
58 21 / C - muži 30-39 [723] Josef Rejfa 1985 CZE Luže 02:21:23 25:14
59 12 / D - muži 40-49 [96] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:21:41 25:32
60 13 / D - muži 40-49 [173] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:21:54 25:45
61 22 / C - muži 30-39 [158] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 02:21:56 25:47
62 14 / D - muži 40-49 [731] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:21:59 25:50
63 15 / D - muži 40-49 [670] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:22:08 25:59
64 2 / E - muži 50-59hasic [476] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:22:11 26:02
65 3 / E - muži 50-59 [68] Pavel Hýsek 1965 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 1 02:22:14 26:05
66 4 / E - muži 50-59 [38] Pavel Crha 1966 CZE So Ráj Hrubá Skála 02:22:53 26:44
67 11 / B - muži 19-29 [641] Marek Slavíček 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:23:03 26:54
68 16 / D - muži 40-49 [707] Jan Klápště 1977 CZE Jablonec nad Nisou 02:23:21 27:12
69 17 / D - muži 40-49 [521] Jan Oswald 1969 CZE Mimoň 02:23:36 27:27
70 23 / C - muži 30-39 [7] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:24:01 27:52
71 4 / A - junioři [59] Filip Hanousek 2000 CZE Bitters Superior Cyklofit team 02:24:05 27:56
72 18 / D - muži 40-49 [675] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 02:24:23 28:14
73 24 / C - muži 30-39 [116] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:24:28 28:19
74 25 / C - muži 30-39 [106] Martin Kupka 1982 CZE Štikov 02:25:59 29:50
75 5 / E - muži 50-59 [488] Jaroslav Chutný 1961 CZE Velocentrum stratos auto 02:27:06 30:57
76 19 / D - muži 40-49 [513] Radim Kavan 1978 CZE Team Cyklo Benda 02:27:19 31:10
77 12 / B - muži 19-29 [511] Matěj Lejsek 1993 CZE Team Cyklo Benda 02:27:21 31:12
78 26 / C - muži 30-39 [161] Radek Sušír 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:27:22 31:13
79 20 / D - muži 40-49 [475] Igor Palásek 1975 CZE OCA Brno 02:27:54 31:45
80 1 / PRESTIGE-Wprestige [15] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 02:27:58 31:49
81 21 / D - muži 40-49 [704] Jan Kristián 1970 CZE Liberec 02:28:01 31:52
82 27 / C - muži 30-39 [495] Filip Myška 1980 CZE Mouse Family 02:28:10 32:01
83 22 / D - muži 40-49 [183] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:28:32 32:23
84 6 / E - muži 50-59hasic [117] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KH 02:28:37 32:28
85 1 / F - muži nad 60 [635] Richard Vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:28:39 32:30
86 7 / E - muži 50-59 [192] Richard Zdeněk 1966 CZE Kbely Cycling Team 02:28:57 32:48
87 28 / C - muži 30-39 [109] Tomas Landgraf 1981 CZE Bikeclinic Cannondale 02:29:25 33:16
88 23 / D - muži 40-49 [483] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 02:29:28 33:19
89 24 / D - muži 40-49hasic [132] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:29:29 33:20
90 2 / PRESTIGE-Wprestige [23] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:29:29 33:20
91 13 / B - muži 19-29 [480] Dominik Hovorka 1994 CZE Aktivit Nový Bor 02:29:31 33:22
92 14 / B - muži 19-29 [492] Radek Lauryn 1997 CZE Vella Team 02:29:48 33:39
93 1 / H - ženy 19-29 [52] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 02:30:08 33:59
94 25 / D - muži 40-49 [88] Martin Kniha 1972 CZE CK Kolokrám 02:30:23 34:14
95 15 / B - muži 19-29 [706] Václav Vomáčko 1995 CZE Jičín 02:30:56 34:47
96 29 / C - muži 30-39 [126] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 02:31:04 34:55
97 26 / D - muži 40-49 [661] Jiří Kubelka 1973 CZE Rov team 02:31:08 34:59
98 16 / B - muži 19-29 [131] Michal Nosek 1996 CZE Symbio+ CE.Energy 02:31:48 35:39
99 27 / D - muži 40-49 [115] Jiří Macák 1978 CZE TJ Sokol Radim 02:32:08 35:59
100 30 / C - muži 30-39 [526] Matěj Hanwald 1988 CZE A.I.S. Team Jablonec 02:32:17 36:08
101 17 / B - muži 19-29 [700] Martin Balous 1998 CZE Praha 02:32:34 36:25
102 31 / C - muži 30-39 [468] Ladislav Kopecký 1985 CZE beMANIAX MADBIKE 02:32:45 36:36
103 18 / B - muži 19-29 [515] Václav Kamínek 1992 CZE Symbio Cannondale 02:32:48 36:39
104 19 / B - muži 19-29 [110] Jakub Laušman 1998 CZE Vřesník 02:33:23 37:14
105 20 / B - muži 19-29 [702] Martin Slavík 1993 CZE Veslaři Děčín 02:33:24 37:15
106 8 / E - muži 50-59hasic [25] Dalibor Binter 1964 CZE Haven team 02:33:44 37:35
107 21 / B - muži 19-29 [136] Dominik Petrnoušek 1999 CZE RockMachine-Cyklomax 02:33:45 37:36
108 32 / C - muži 30-39 [77] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 02:33:49 37:40
109 28 / D - muži 40-49 [43] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:33:53 37:44
110 9 / E - muži 50-59 [121] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:34:04 37:55
111 33 / C - muži 30-39 [502] Jakub Hromádko 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:34:19 38:10
112 29 / D - muži 40-49 [659] Václav Beránek 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:34:20 38:11
113 34 / C - muži 30-39 [140] David Pour 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 02:34:39 38:30
114 2 / H - ženy 19-29 [153] Denisa Skrbková 1989 CZE BEKO Bike and Ski Racing Team 02:34:42 38:33
115 1 / I - ženy 30-39 [742] Jana Málková 1986 CZE BEKO Bike Team 02:34:44 38:35
116 35 / C - muži 30-39 [143] Jaroslav Prokop 1983 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 02:34:45 38:36
117 30 / D - muži 40-49 [79] Zdeněk Ježek 1973 CZE BAKAKO Nová Paka 02:34:46 38:37
118 5 / A - juniořihasic [45] Jaroslav Dörner 2000 CZE Haven team 02:34:51 38:42
119 10 / E - muži 50-59 [48] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 02:34:56 38:47
120 11 / E - muži 50-59 [53] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:35:18 39:09
121 31 / D - muži 40-49 [93] Michal Král 1975 CZE Symbio+ CE.Energy 02:36:28 40:19
122 32 / D - muži 40-49 [448] Mario Doleček 1969 CZE EBM-TEAM Seiffen 02:36:49 40:40
123 33 / D - muži 40-49 [447] Thomas Weimling 1973 CZE Wandski Racing 02:36:51 40:42
124 22 / B - muži 19-29 [514] Petr Kamínek 1995 CZE SYMBIO+ CANNONDALE 02:37:01 40:52
125 36 / C - muži 30-39 [182] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:37:01 40:52
126 12 / E - muži 50-59 [505] Uwe Mosig 1968 CZE Sebuitzer RV 02:37:13 41:04
127 34 / D - muži 40-49 [665] Petr Valeš 1976 CZE loosers bikers 02:37:16 41:07
128 37 / C - muži 30-39 [501] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 02:37:54 41:45
129 35 / D - muži 40-49hasic [63] František Horčičko 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:38:02 41:53
130 36 / D - muži 40-49 [3] Otakar Kobr 1974 CZE SUPERIOR SUN INVENT 02:38:07 41:58
131 37 / D - muži 40-49 [736] Pavel Jičínský 1976 CZE Kupkolo MTB Pardubice 02:38:46 42:37
132 38 / D - muži 40-49 [506] Martin Bulíř 1974 CZE AUTO KELY 02:39:38 43:29
133 39 / D - muži 40-49 [72] Martin Imlauf 1969 CZE RH Valdice 02:39:39 43:30
134 40 / D - muži 40-49 [124] Daniel Minarik 1978 CZE FABIO TEAM 02:39:51 43:42
135 41 / D - muži 40-49 [32] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 02:40:26 44:17
136 42 / D - muži 40-49 [464] Daniel Vaněk 1974 CZE Pinguin Diving 02:41:03 44:54
137 2 / F - muži nad 60 [184] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:41:46 45:37
138 38 / C - muži 30-39 [191] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 02:41:48 45:39
139 43 / D - muži 40-49 [75] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX MADBIKE 02:41:48 45:39
140 44 / D - muži 40-49 [167] Pavel Šťovíček 1970 CZE RH Valdice 02:41:52 45:43
141 45 / D - muži 40-49 [105] Rostislav Kuklík 1973 CZE MTB HANZ 02:41:56 45:47
142 39 / C - muži 30-39 [517] Antonín Kudi 1986 CZE Doksy 02:42:00 45:51
143 3 / F - muži nad 60 [472] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:42:00 45:51
144 13 / E - muži 50-59 [446] Vladimír Kraus 1960 CZE jasipbike 02:42:02 45:53
145 40 / C - muži 30-39 [187] Jan Vraný 1982 CZE pinkhypo.cz 02:42:27 46:18
146 23 / B - muži 19-29 [498] Jan Kunc 1991 CZE KUPKOLO.cz 02:42:29 46:20
147 46 / D - muži 40-49 [496] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 02:42:31 46:22
148 47 / D - muži 40-49hasic [94] Petr Kroupa 1978 CZE Nová Ves nad Nisou 02:42:37 46:28
149 2 / I - ženy 30-39 [130] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:42:40 46:31
150 4 / F - muži nad 60 [49] Josef Fidranský 1958 CZE PLZEŇ 02:42:49 46:40
151 41 / C - muži 30-39 [680] Radek Drahoňovský 1980 CZE Sunski Academy Špindlerův Mlýn 02:43:38 47:29
152 24 / B - muži 19-29 [37] Adam Cech 1997 CZE Oklahoma City Jr. Blazers 02:43:44 47:35
153 48 / D - muži 40-49 [71] Jindřich Imlauf 1973 CZE FABIO TEAM 02:43:52 47:43
154 3 / PRESTIGE-Wprestige [632] Barbora Maříková 1990 CZE Bicykl Kříž Team 02:43:54 47:45
155 6 / A - junioři [159] Roman Strnad 2001 CZE Stevens CykloŠvec 02:44:03 47:54
156 7 / A - junioři [34] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Team Kladno 02:44:08 47:59
157 14 / E - muži 50-59 [490] Ladislav Novotný 1959 CZE Kbely cycling team 02:44:09 48:00
158 1 / J - ženy 40-49 [29] Olga Bohabojová 1976 CZE Lékárna Zásmuky 02:44:11 48:02
159 42 / C - muži 30-39 [516] Roman Nouzák 1981 CZE Wurth cyvling team 02:44:20 48:11
160 15 / E - muži 50-59 [83] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:44:26 48:17
161 49 / D - muži 40-49 [108] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 02:44:26 48:17
162 25 / B - muži 19-29 [90] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:44:35 48:26
163 50 / D - muži 40-49 [671] Jiri Podlipny 1977 CZE Lazne Belohrad 02:44:43 48:34
164 26 / B - muži 19-29 [104] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax 02:45:03 48:54
165 43 / C - muži 30-39 [461] Jan Skrbek 1985 CZE Jičín 02:45:10 49:01
166 44 / C - muži 30-39 [467] Ctibor Havlík 1981 CZE Praha 02:47:07 50:58
167 2 / J - ženy 40-49 [17] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:47:29 51:20
168 45 / C - muži 30-39 [118] Jan Mareček 1981 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:47:43 51:34
169 16 / E - muži 50-59 [144] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:48:23 52:14
170 17 / E - muži 50-59 [190] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:48:24 52:15
171 51 / D - muži 40-49 [663] Karel Patočka 1978 CZE Diamanty Patočka 02:48:27 52:18
172 52 / D - muži 40-49 [137] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 02:48:40 52:31
173 18 / E - muži 50-59 [103] miloslav kudrnac 1961 CZE Cyklopoint Jičín 02:50:31 54:22
174 8 / A - junioři [667] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 02:50:33 54:24
175 53 / D - muži 40-49 [156] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:51:13 55:04
176 54 / D - muži 40-49 [481] Kamil Krejny 1977 CZE HAVEN TEAM 02:51:46 55:37
177 55 / D - muži 40-49 [174] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:52:28 56:19
178 19 / E - muži 50-59 [494] Miloslav Michálek 1959 CZE Sázava 02:52:47 56:38
179 46 / C - muži 30-39 [638] Jan Havránek 1985 CZE Korejtko crew 02:52:58 56:49
180 47 / C - muži 30-39 [186] Jan Vrána 1987 CZE Rokytnice nad Jizerou 02:52:59 56:50
181 56 / D - muži 40-49 [497] Tomáš Dražek 1975 CZE Redpoint team 02:53:02 56:53
182 3 / H - ženy 19-29 [36] Eliška Buryšková 1997 CZE Trutnov 02:53:17 57:08
183 27 / B - muži 19-29 [686] Jindřich Macoun 1999 CZE Jičín 02:53:22 57:13
184 20 / E - muži 50-59 [456] Luboš Kotlář 1964 CZE RONAL CZ 02:53:59 57:50
185 48 / C - muži 30-39 [666] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:54:18 58:09
186 49 / C - muži 30-39 [73] Pavel Janata 1983 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:54:51 58:42
187 57 / D - muži 40-49 [457] Petr Kristižn 1973 CZE Heřmanice 02:55:02 58:53
188 3 / J - ženy 40-49 [669] Jana Melišíková 1977 CZE BMC Pavlišov 02:55:08 58:59
189 58 / D - muži 40-49100kg [139] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:55:08 58:59
190 59 / D - muži 40-49 [92] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 02:55:21 59:12
191 28 / B - muži 19-29 [66] Martin Houser 1990 CZE Mladá Boleslav 02:55:36 59:27
192 29 / B - muži 19-29 [703] Tomáš Havelka 1992 CZE Jičín 02:56:11 01:00:02
193 60 / D - muži 40-49 [8] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 02:56:15 01:00:06
194 50 / C - muži 30-39 [76] Ladislav Jasso 1987 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:56:17 01:00:08
195 51 / C - muži 30-39 [455] Martin Dolenský 1988 CZE Jičín 02:56:20 01:00:11
196 21 / E - muži 50-59 [653] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:58:42 01:02:33
197 52 / C - muži 30-39 [31] Lukáš Borna 1984 CZE Bělá pod Bezdězem 02:58:48 01:02:39
198 22 / E - muži 50-59 [41] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:58:52 01:02:43
199 30 / B - muži 19-29 [64] Jakub Horník 1991 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 02:59:02 01:02:53
200 61 / D - muži 40-49 [150] Vladislav Rychtera 1970 CZE Prasklej řetěz Miletín 02:59:06 01:02:57
201 62 / D - muži 40-49 [684] Tomáš Pozdník 1970 CZE Starý Mateřov 02:59:14 01:03:05
202 63 / D - muži 40-49 [30] Radek Bohuňovský 1969 CZE Cyklo klub Jičín 02:59:37 01:03:28
203 4 / J - ženy 40-49 [482] Martina Stehlíková 1977 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:59:44 01:03:35
204 23 / E - muži 50-59 [176] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 02:59:56 01:03:47
205 24 / E - muži 50-59 [145] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 03:00:17 01:04:08
206 53 / C - muži 30-39 [55] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 03:00:19 01:04:10
207 5 / J - ženy 40-49 [80] Romana Ježková 1975 CZE BAKAKO Nová Paka 03:00:31 01:04:22
208 31 / B - muži 19-29 [107] Jakub Kurjak 1998 CZE Horní Police 03:02:14 01:06:05
209 6 / J - ženy 40-49 [493] Magda Kovaříková 1976 CZE Bicykl Kříž team Ústí nad Labem 03:02:36 01:06:27
210 64 / D - muži 40-49 [509] Michal Purm 1972 CZE Rychlá smečka 03:02:38 01:06:29
210 54 / C - muži 30-39hasic [222] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 03:02:38 01:06:29
212 55 / C - muži 30-39 [705] Jan Kmoch 1985 CZE Galaxy Bike Tálín 03:03:11 01:07:02
213 65 / D - muži 40-49 [664] Martin Jareš 1972 CZE Amulet Rohozec 03:03:22 01:07:13
214 66 / D - muži 40-49 [454] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 03:04:41 01:08:32
215 56 / C - muži 30-39 [180] Lukáš Vik 1981 CZE WEBER TEAM 03:06:23 01:10:14
216 57 / C - muži 30-39 [749] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:07:41 01:11:32
217 67 / D - muži 40-49 [525] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 03:09:17 01:13:08
218 58 / C - muži 30-39 [642] Radek Maleček 1979 CZE - 03:09:25 01:13:16
219 68 / D - muži 40-49 [640] Petr Steiner 1973 CZE MTB PFS Vysokov 03:10:32 01:14:23
220 69 / D - muži 40-49 [458] Martin Jasenský 1977 CZE Jičín 03:11:33 01:15:24
221 70 / D - muži 40-49 [674] Jakub Frajkovský 1975 CZE - 03:11:33 01:15:24
222 59 / C - muži 30-39 [471] Miroslav Malý 1980 CZE 03:11:35 01:15:26
223 5 / F - muži nad 60 [518] Jiří Strnad 1956 CZE KCLKooperativa-Svijany 03:11:43 01:15:34
224 60 / C - muži 30-39 [122] Michal Mikšík 1987 CZE IDIADA CZ 03:12:39 01:16:30
225 71 / D - muži 40-49 [97] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 03:14:01 01:17:52
226 61 / C - muži 30-39100kg [82] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 03:14:16 01:18:07
227 25 / E - muži 50-59 [752] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 03:14:29 01:18:20
228 26 / E - muži 50-59 [67] Petr Hrubý 1963 CZE MTB Jičín 03:15:36 01:19:27
229 72 / D - muži 40-49 [463] Martin Šatný 1976 CZE Pařezská Lhota 03:15:37 01:19:28
229 27 / E - muži 50-59 [462] Josef petr 1968 CZE cyklo 03:15:37 01:19:28
231 1 / K - ženy nad 50 [651] Ilona Fliedrová 1963 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 03:15:51 01:19:42
232 62 / C - muži 30-39 [157] Tomáš Spejchal 1988 CZE PKČL BIKE TEAM 03:15:52 01:19:43
233 28 / E - muži 50-59 [44] Jiří Doležal 1959 CZE Osek 03:16:51 01:20:42
234 73 / D - muži 40-49 [178] Pavel Vajsejtl 1973 CZE PV8 03:16:54 01:20:45
235 29 / E - muži 50-59 [508] Vladimír Slavík 1964 CZE Sobotka 03:16:55 01:20:46
236 74 / D - muži 40-49 [113] Arnošt Loos 1978 CZE SPORT KERDA 03:17:00 01:20:51
237 30 / E - muži 50-59hasic [46] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:17:00 01:20:51
238 6 / F - muži nad 60 [185] Josef Vrána 1958 CZE Rokytnice nad Jizerou 03:17:02 01:20:53
239 63 / C - muži 30-39 [469] Tomáš Matějka 1981 CZE Jičín 03:18:09 01:22:00
240 75 / D - muži 40-49 [711] Pavel Kupec 1973 CZE Kelvion 03:18:36 01:22:27
241 76 / D - muži 40-49 [152] Jan Sirovátko 1975 CZE (p)lej volej(bal) 03:18:45 01:22:36
242 64 / C - muži 30-39 [524] Pavel Miller 1981 CZE Choteč 03:18:58 01:22:49
243 31 / E - muži 50-59 [735] Jaromír Krejčí 1960 CZE Železnice 03:19:05 01:22:56
244 65 / C - muži 30-39 [732] Pavel Bureš 1982 CZE Dolní Bousov 03:19:27 01:23:18
245 66 / C - muži 30-39 [636] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 03:21:32 01:25:23
246 67 / C - muži 30-39 [683] Jaroslav Mašín 1984 CZE Theroio King 03:22:20 01:26:11
247 32 / B - muži 19-29 [27] Jiří Bittner 1999 CZE Český Brod 03:22:23 01:26:14
248 3 / I - ženy 30-39 [512] Petra Průchová 1983 CZE CYKLO BENDA 03:23:01 01:26:52
249 7 / F - muži nad 60 [656] Aleš Náhlovský 1957 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:23:10 01:27:01
250 68 / C - muži 30-39 [189] Michal Zábrodský 1983 CZE Vrchlabí 03:23:19 01:27:10
251 77 / D - muži 40-49 [453] Jaroslav Krejcar 1973 CZE Jičín 03:23:44 01:27:35
252 33 / B - muži 19-29 [123] Jan Mikšík 1990 CZE Jičín 03:25:22 01:29:13
253 4 / H - ženy 19-29 [111] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 03:27:00 01:30:51
254 32 / E - muži 50-59 [112] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:27:30 01:31:21
255 78 / D - muži 40-49 [101] Pavel Kučera 1975 CZE Brno 03:27:40 01:31:31
256 79 / D - muži 40-49100kg [733] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27:50 01:31:41
257 80 / D - muži 40-49 [720] Libor Krásný 1969 CZE Žalov 03:28:30 01:32:21
258 33 / E - muži 50-59 [62] Pavel Holeček 1961 CZE SAZU.cz 03:28:36 01:32:27
259 69 / C - muži 30-39 [171] Jan Tobolka 1982 CZE Hořice 03:28:41 01:32:32
260 34 / E - muži 50-59 [449] Petr souček 1964 CZE SKI club Loučeň 03:28:51 01:32:42
261 35 / E - muži 50-59 [175] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 03:29:25 01:33:16
262 70 / C - muži 30-39 [470] Petr Vít 1987 CZE Jičín 03:29:43 01:33:34
263 34 / B - muži 19-29 [51] Vladimír Fortelka 1992 CZE Praha 9 03:30:27 01:34:18
264 71 / C - muži 30-39 [85] Jan Kazda 1988 CZE Koka Team 03:30:57 01:34:48
265 81 / D - muži 40-49 [682] pavel miškov 1976 CZE Podĕbrady 03:31:02 01:34:53
266 82 / D - muži 40-49 [147] Michal Remeš 1971 CZE Všechlapy 03:31:04 01:34:55
267 72 / C - muži 30-39 [148] Zdeněk Rozsypal 1984 CZE Notthor 03:31:19 01:35:10
268 73 / C - muži 30-39 [169] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 03:31:37 01:35:28
269 8 / F - muži nad 60 [120] Václav Markvart 1955 CZE CykloPro Hobby Team 03:34:20 01:38:11
270 13 / PRESTIGEprestige [747] Marek Kubišta 1975 CZE Starousedlíci 03:34:29 01:38:20
271 36 / E - muži 50-59 [443] Tomáš Šipka 1962 CZE Garage Šipka 03:35:14 01:39:05
272 83 / D - muži 40-49100kg [125] Petr Mindl 1969 CZE Jičín 03:35:42 01:39:33
273 35 / B - muži 19-29 [701] Ondřej Augustin 1998 CZE LKP 03:36:09 01:40:00
274 74 / C - muži 30-39 [679] Vojtěch Wachtl 1986 CZE Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 03:37:12 01:41:03
275 75 / C - muži 30-39 [712] Ondřej Procházka 1982 CZE www.beedol.cz 03:38:04 01:41:55
276 37 / E - muži 50-59 [450] František cerha 1961 CZE Prondo team 03:40:09 01:44:00
277 76 / C - muži 30-39100kg [42] Jan Čurda 1983 CZE Stavební společnost Guttenberg 03:40:26 01:44:17
278 77 / C - muži 30-39100kg [114] Tomáš Macák 1979 CZE Drtikolové MTB Team 03:40:34 01:44:25
279 78 / C - muži 30-39 [141] Zdenek Prejza 1983 CZE Sadska 03:46:59 01:50:50
280 36 / B - muži 19-29100kg [57] Daniel Habich 1992 CZE HZS Jíčín,Směna A 03:47:10 01:51:01
281 84 / D - muži 40-49100kg [89] Antonin Kolbek 1971 CZE Petrov SKS 03:47:17 01:51:08
282 85 / D - muži 40-49 [677] Petr Kuboušek 1974 CZE NAC Pardubice 03:48:24 01:52:15
283 37 / B - muži 19-29 [135] Milan Novotný 1991 CZE Čakovičky 03:51:32 01:55:23
284 86 / D - muži 40-49 [154] Emilián Skřivan 1971 CZE Praha 10 - Horní Měcholupy 03:54:06 01:57:57
285 87 / D - muži 40-49 [466] Jaroslav Navrátil 1973 CZE elamBIKE 03:55:31 01:59:22
286 38 / B - muži 19-29 [155] Dominik Skřivan 1996 CZE Praha 03:57:20 02:01:11
287 38 / E - muži 50-59 [452] Pavel Strnad 1960 CZE WEBER TEAM 03:57:57 02:01:48
288 88 / D - muži 40-49 [188] Jiří Zábranský 1972 CZE Liberec 03:58:07 02:01:58
289 89 / D - muži 40-49 [479] Jiří Gebauer 1969 CZE DM 1 03:58:32 02:02:23
290 90 / D - muži 40-49 [721] Radek Drusan 1972 CZE exduro český ráj 04:02:25 02:06:16
291 91 / D - muži 40-49 [500] Jaroslav Matucha 1976 CZE Perpěta pro 04:26:45 02:30:36
292 79 / C - muži 30-39 [81] Přemysl Jindra 1986 CZE WEBER TEAM 04:30:41 02:34:32
292 92 / D - muži 40-49 [487] Daniel Zemančík 1970 CZE Nový Bor
292 80 / C - muži 30-39 [460] František Kotlář 1988 CZE Budčeves
292 80 / C - muži 30-39 [179] Lukáš Velechovský 1984 CZE Městec Králové
292 14 / PRESTIGEprestige [100] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK
DNF / C - muži 30-39 [478] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs bikes
DNF / D - muži 40-49 [535] Lubor Vaněk 1973 CZE Koupelny Vaněk
DNF / D - muži 40-49 [87] René Klapka 1975 CZE GARLAND
DNF / C - muži 30-39 [163] Jindřich Šír 1985 CZE GARLAND
DNF / PRESTIGEprestige [16] Lubomír Petruš 1990 CZE EthicSport
DNF / A - junioři [65] Radek Hořák 2000 CZE Koloklrám Team
DNF / B - muži 19-29 [168] Martin Šubr 1997 CZE beMANIAX MADBIKE
DNF / A - junioři [95] Štěpán Krupka 2003 CZE TKT
DNF / D - muži 40-49 [519] Michal Vávra 1970 CZE CMS
DNF / I - ženy 30-39 [520] Milena Mocková 1979 CZE Jablonec nad nisou
DNS / E - muži 50-59 [28] Boris Bittner 1964 CZE Český Brod
DNS / E - muži 50-59 [39] Jiří Čásenský 1968 CZE -
DNS / D - muži 40-49 [40] Jaroslav Černý 1978 CZE CykloPro Hobby Team
DNS / C - muži 30-39 [50] Roman Fiser 1984 CZE Benesov
DNS / D - muži 40-49 [54] Štěpán Gabriel 1976 CZE LKP Prachov
DNS / C - muži 30-39 [56] Lukáš Grof 1982 CZE 111 let LK Prachov
DNS / C - muži 30-39 [58] Lukáš Habich 1988 CZE SDH Kopidlno
DNS / C - muži 30-39 [61] Ondřej Hofman 1979 CZE Pro Music Prolog bike
DNS / K - ženy nad 50 [74] Marcela Jandová 1966 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [78] Miroslav Jero 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov
DNS / F - muži nad 60 [86] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín
DNS / B - muži 19-29 [91] Filip Kopecky 1998 CZE Jičín
DNS / C - muži 30-39 [99] Petr Kučera 1984 CZE GARLAND
DNS / D - muži 40-49 [119] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
DNS / C - muži 30-39 [127] Jaroslav Najman 1984 CZE Svatojánský ujezd37
DNS / C - muži 30-39 [128] Arnošt Náprstek 1986 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39100kg [129] Jiří Nechanický 1982 CZE Jilemnice
DNS / F - muži nad 60 [146] Jan Reisiegel 1948 CZE Praha 3
DNS / C - muži 30-39 [151] Jaroslav Sekač 1986 CZE WEBER TEAM
DNS / A - junioři [160] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team
DNS / C - muži 30-39 [162] Aleš Svoboda 1981 CZE CK Přestavlky
DNS / C - muži 30-39 [165] Martin Šourek 1984 CZE Jičín
DNS / A - junioři [170] František Švandrlík 2002 CZE Symbio+ CE.Energy
DNS / C - muži 30-39 [177] Jan Vachek 1980 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [181] Ondřej Vítek 1979 CZE WEBER TEAM
DNS / B - muži 19-29 [459] Jiří borovec 1989 CZE autoring
DNS / C - muži 30-39 [637] Jan Havránek 1985 CZE Korejtko crew
DNS / D - muži 40-49100kg [685] Tomáš Trojan 1973 CZE Pardubice
DNS / C - muži 30-39 [708] Ladislav Hájek 1980 CZE WEBER TEAM
DNS / PRESTIGEprestige [713] Marek Ságner 1990 CZE WEBER TEAM
DNS / D - muži 40-49 [722] Jindra Truska 1974 CZE Kolin
DNS / C - muži 30-39 [730] Lukáš Pechar 1980 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [845] Jiří Kužel 1979 CZE Enduro Český Ráj