Jundrovský kopeček

02.08.2014 Brno, Jundrov [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod 3 okruhy celkem: 122, muzi : 113, zeny: 9, M18: 10, M29: 30, M39: 37, M49: 21, M51: 15, Z18: 0, Z39: 7, Z41: 2 [html] [pdf]
zkrácený závod 2 okruhy celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, M18: 0, M29: 0, M39: 0, M49: 0, M51: 0, Z18: 0, Z39: 0, Z41: 0 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod 3 okruhy

start ~ 12:59:54

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5 km
1 1 / M18 [114] Jan Valný 1996 CZE 01:19:55 00:00 40:55 (1)
2 2 / M18 [108] Šimon Potůček 1997 CZE Cbase 01:20:55 00:59 41:18 (2)
3 3 / M18 [102] Marek Brož 1997 CZE Eurofoam team 01:26:46 06:50 42:55 (3)
4 4 / M18 [112] Patrik Chromiak 1998 SVK 01:28:21 08:26 44:46 (4)
5 1 / Z39 [67] Veronika Jenčeková 1981 CZE eurofoam team 01:29:36 09:40 44:52 (5)
6 5 / M18 [111] Martin Soldán 1996 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:30:52 10:57 45:28 (6)
7 6 / M18 [113] Martin Šťasta 1998 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 01:31:59 12:04 47:00 (7)
8 7 / M18 [116] Jan Holub 1998 CZE CT Saunabar Horni Cerekev 01:33:42 13:46 47:29 (9)
9 2 / Z39 [106] Magda Krejčová 1980 CZE 01:34:24 14:29 48:28 (10)
10 8 / M18 [104] Filip Dvouletý 2000 CZE KolaČíhal 01:35:48 15:52 47:20 (8)
11 3 / Z39 [110] Tereza Valentová 1994 CZE 01:39:53 19:57 51:38 (11)
12 1 / M39 [66] Milan Fajt 1977 CZE eurofoam team 01:40:29 20:33 35:27 (1)
13 1 / M29 [58] Michal Hyneček 1987 CZE Superior rubena team 01:41:00 21:04 35:30 (2)
14 2 / M29 [28] Jakub Magnusek 1990 CZE XCR SVORADA SIDI 01:43:21 23:25 35:34 (3)
15 9 / M18 [105] Martin Hala 1999 CZE B.S.K. 01:44:58 25:02 53:13 (12)
16 3 / M29 [83] Pavel Váňa 1988 CZE Cyklo Kuřim 01:45:57 26:02 36:51 (5)
17 4 / Z39 [103] Lenka Černá 1981 CZE 01:50:42 30:47 56:46 (13)
18 4 / M29 [177] Marcel Marek 1986 CZE BB Cyklosport SUP 01:50:45 30:49 38:24 (9)
19 2 / M39 [176] Pavel Vančuřík 1982 CZE SPORTOVNIDUM.CZ 01:51:27 31:31 38:50 (10)
20 5 / M29 [1] Lukáš Janků 1987 CZE Pepe Bike 01:51:36 31:41 37:50 (6)
21 1 / M49 [95] Vlastimil Veselovský 1974 CZE Cyklosport VeselovskýKuřim 01:52:12 32:17 38:08 (7)
22 2 / M49 [61] Pavel Mattuš 1971 CZE MATTUŠ SPORT 01:52:59 33:04 39:24 (16)
23 3 / M49 [63] Martin Gottwald 1972 CZE CBASE 01:53:37 33:42 38:19 (8)
24 3 / M39 [88] Martin Hovanec 1984 CZE 01:53:40 33:44 39:12 (12)
25 1 / M51 [16] Petr Herník 1964 CZE 01:53:52 33:56 39:11 (11)
26 6 / M29 [47] Zdeněk Šťastný 1987 CZE PELLS TEAM 01:55:24 35:29 40:00 (17)
27 4 / M49 [175] Libor Šťasta 1966 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 01:56:41 36:45 40:18 (19)
28 4 / M39 [20] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 01:57:44 37:48 39:16 (14)
29 7 / M29 [94] Patrik Mrázek 1990 CZE 01:57:45 37:49 39:18 (15)
30 5 / M39 [78] Václav Strnad 1983 CZE Inkospor 01:59:01 39:06 36:36 (4)
31 8 / M29 [82] Michal Pospíšil 1990 CZE PELLS TEAM 02:00:24 40:28 40:07 (18)
32 2 / M51 [37] Miroslav Peňáček 1964 CZE Půjčovna kol Lednice 02:00:42 40:47 41:20 (21)
33 6 / M39 [96] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 02:01:50 41:54 43:05 (32)
34 7 / M39 [93] František Čefelín 1983 CZE HAKR Brno 02:02:34 42:38 41:04 (20)
35 9 / M29 [92] Radek Čefelín 1986 CZE ARTEX Brno 02:03:23 43:28 39:14 (13)
36 10 / M29 [48] Jiří Štěpánek 1985 CZE 02:03:37 43:41 43:33 (35)
37 11 / M29 [97] Ondřej Ježek 1989 CZE Fany Cycling Team 02:03:49 43:54 42:25 (25)
38 8 / M39 [51] Libor Vojtek 1984 CZE PELLS TEAM 02:04:00 44:05 42:04 (22)
39 5 / M49 [6] Martin Březík 1971 CZE 02:04:22 44:26 42:47 (29)
40 9 / M39 [15] Ruslan Fedak 1977 CZE 02:05:12 45:17 42:17 (23)
41 10 / M39 [178] Martin Lejska 1981 CZE 02:05:18 45:22 42:19 (24)
42 10 / M18 [2] Marek Biely 1998 CZE Bike Club Jundrov 02:06:02 46:06 01:02:49 (14)
43 12 / M29 [59] Aleš Rychter 1988 CZE 1. SPORTOVNÍ PŘEROV 02:06:19 46:23 43:41 (36)
44 3 / M51 [12] Luděk Elbl 1964 CZE 02:07:11 47:15 42:55 (30)
45 11 / M39 [7] Karel Buček 1982 CZE 02:08:01 48:06 42:56 (31)
46 12 / M39 [55] Jiří Zuzaňák 1978 CZE 02:08:44 48:48 43:06 (33)
47 13 / M39 [17] Tomáš Hladík 1982 CZE BB SUPERIOR 02:08:47 48:51 43:09 (34)
48 6 / M49 [60] Jaroslav Rygl 1970 CZE Eurofoam team 02:09:51 49:55 42:46 (28)
49 14 / M39 [35] Igor Palásek 1975 CZE CBASE Brno 02:10:17 50:21 42:38 (27)
50 13 / M29 [81] Martin Pánek 1988 CZE 02:15:42 55:46 44:06 (39)
51 1 / Z41 [115] Milana Ráczová 1966 CZE 02:17:37 57:41 01:09:26 (15)
52 15 / M39 [25] Radim Konečný 1982 CZE 02:17:43 57:47 44:12 (41)
53 14 / M29 [85] Jiří Vavrečka 1989 CZE Quint-bike 02:18:30 58:35 44:10 (40)
54 15 / M29 [3] Ladislav Kocmánek 1990 CZE Relax Olešnice 02:19:36 59:41 48:34 (56)
55 4 / M51 [23] Petr Klobouk 1964 CZE 0 02:20:35 01:00:39 47:34 (50)
56 16 / M39 [180] Josef Brouček 1984 CZE 02:20:57 01:01:02 47:51 (51)
57 16 / M29 [38] Radim Pešák 1985 CZE 02:21:13 01:01:17 45:11 (44)
58 7 / M49 [75] Stanislav Pláteník 1969 CZE 02:21:26 01:01:31 46:58 (47)
59 17 / M29 [54] Ondřej Zela 1987 CZE GHOST-MOJEKOLO 02:21:35 01:01:39 49:10 (60)
60 8 / M49 [73] Petr Buček 1968 CZE Novatop Lapierre 02:21:45 01:01:50 44:43 (42)
61 2 / Z41 [101] Marianna Brabencová 1972 CZE 02:22:36 01:02:40 01:11:54 (16)
62 18 / M29 [53] Jiří Weislampl 1989 CZE BBcyklosport 02:22:54 01:02:58 48:22 (54)
63 19 / M29 [21] Václav Kadlček 1985 CZE 02:23:13 01:03:17 47:53 (52)
64 17 / M39 [14] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Brno 02:24:05 01:04:09 46:54 (46)
65 5 / M51 [79] Karel Rychlý 1951 CZE 02:25:28 01:05:32 46:50 (45)
66 18 / M39 [24] Jakub Kolařík 1982 CZE 02:26:05 01:06:09 50:23 (64)
67 9 / M49 [10] Pavel Doupovec 1972 CZE 02:26:12 01:06:16 47:59 (53)
68 20 / M29 [69] Michal Šašek 1987 CZE 02:27:10 01:07:14 48:22 (55)
69 10 / M49 [26] Pavel Krupica 1971 CZE Kovářství Krupica 02:27:24 01:07:28 49:44 (63)
70 6 / M51 [29] Josef Musil 1964 CZE 02:28:03 01:08:07 48:40 (57)
71 19 / M39 [74] Filip Glotzmann 1976 CZE cyklolasl.cz 02:28:45 01:08:49 49:02 (59)
72 11 / M49 [77] Tomáš Tschöpl 1974 CZE ESOX Bike Team 02:29:34 01:09:38 51:41 (68)
73 21 / M29 [68] Jan Antoš 1989 CZE Ghost Mojekolo 02:32:13 01:12:18 49:44 (62)
74 22 / M29 [87] Petr Švábeník 1985 CZE CK FOXKA 02:33:17 01:13:21 48:44 (58)
75 20 / M39 [31] Ondřej Houška 1983 CZE ESOX BIKE 02:33:19 01:13:24 51:18 (67)
76 21 / M39 [84] Michal Nesrsta 1981 CZE Eat chocolate 02:38:45 01:18:49 51:12 (66)
77 22 / M39 [80] Pavel Horák 1976 CZE BS Bike Motolevel team 02:39:56 01:20:01 52:01 (69)
78 12 / M49 [5] Radim Bartoš 1972 CZE Autoservis m2r 02:40:35 01:20:39 56:01 (77)
79 13 / M49 [40] Marek Povolný 1967 CZE 02:43:04 01:23:09 49:16 (61)
80 23 / M39 [4] Jiří Šenkýř 1981 CZE 02:44:11 01:24:15 01:02:25 (92)
81 14 / M49 [49] Jiří Valenta 1965 CZE inkospor team 02:44:40 01:24:45 54:19 (75)
82 5 / Z39 [107] Lenka Ostrá 1991 CZE 02:45:14 01:25:18 01:16:34 (17)
83 24 / M39 [70] Tomáš Menšík 1982 CZE 02:45:37 01:25:42 53:51 (74)
84 25 / M39 [27] Tomáš Kubíček 1978 CZE 02:47:23 01:27:28 55:51 (76)
85 23 / M29 [19] Ondřej Jančařík 1987 CZE 02:54:44 01:34:49 50:45 (65)
86 7 / M51 [98] Libor Bryša 1963 CZE AZCON11 BRNO 02:56:11 01:36:15 59:26 (88)
87 15 / M49 [39] Pavel Pohanka 1973 CZE Lotrando Brno 02:57:36 01:37:40 57:49 (82)
88 16 / M49 [71] Filip Hudeček 1972 CZE ORCHIS 03:00:49 01:40:53 57:30 (81)
89 26 / M39 [50] Jan Vaňatka 1978 CZE Autoservis m2r 03:01:51 01:41:55 56:48 (79)
90 27 / M39 [90] Martin Sobotka 1976 CZE 161 MTB CREW 03:03:08 01:43:13 57:14 (80)
91 8 / M51 [57] Petr Báder 1964 CZE pepe bike 03:04:37 01:44:42 57:51 (83)
92 9 / M51 [46] Milan Šindelář 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:04:46 01:44:51 58:04 (85)
93 17 / M49 [32] Otto Ónodi 1974 CZE 03:07:29 01:47:33 01:01:23 (91)
94 28 / M39 [18] Marian Hrkel 1981 CZE 03:07:46 01:47:51 56:19 (78)
95 24 / M29 [72] Václav Bartoněk 1988 CZE AGROTEC BIKE TEAM 03:09:36 01:49:41 01:01:02 (90)
96 10 / M51 [22] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 03:13:33 01:53:37 01:05:16 (93)
97 29 / M39 [89] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 03:25:08 02:05:12 01:06:16 (95)
98 30 / M39 [9] Radim Čep 1982 CZE Tomson STŽ Brno 03:32:14 02:12:18 01:05:22 (94)
99 11 / M51 [30] Ladislav Navrátil 1951 CZE 03:37:14 02:17:18 01:09:11 (96)
100 31 / M39 [56] Viktor Chlup 1976 CZE 03:42:45 02:22:49 01:23:34 (99)
101 12 / M51 [91] Zdeněk Bartoš 1962 CZE www.cemba.cz 04:04:52 02:44:56 01:15:04 (98)
DNF / M39 [64] Miloš Gruber 1984 CZE CBASE 45:00 (43)
DNF / Z39 [100] Martina Doupovcová 1978 CZE 01:23:12 (18)
DNF / M39 [13] Ivan Kozel 1979 CZE Esox 58:08 (87)
DNF / M29 [36] Zdeněk Paseka 1990 CZE PELLS TEAM 47:17 (48)
DNF / M49 [99] Jiří Peterka 1974 CZE 53:09 (73)
DNF / M51 [33] Josef Ostrý 1964 CZE 0 58:01 (84)
DNF / M39 [41] Luděk Růžička 1984 CZE 58:07 (86)
DNF / M49 [76] Richard Köhler 1969 CZE 59:53 (89)
DNF / M51 [11] Vladimír Dvouletý 1942 CZE KolaČíhal 01:24:44 (100)
DNF / M51 [43] Leopold Spáčil 1959 CZE 42:31 (26)
DNF / M39 [44] David Staněk 1980 CZE 43:51 (37)
DNF / M29 [65] Lukáš Ansorge 1992 CZE 44:05 (38)
DNF / M39 [86] Jiří Holoubek 1976 CZE SCOTT SPORT 47:22 (49)
DNF / M49 [62] Jan Král 1969 CZE ABN design 52:19 (70)
DNF / M29 [42] Jiří Rypka 1994 CZE Inkospor 52:37 (71)
DNF / M29 [45] Lubomír Szabo 1985 CZE 52:54 (72)
DNF / M49 [8] Roman Čech 1972 CZE 01:14:20 (97)
DNS / M39 [34] Milan Otépka 1981 CZE
DNS / M29 [52] Tomáš Vrbacký 1991 CZE
DNS / Z39 [109] Martina Šmýdová 1984 CZE Cbase
DNS / M29 [179] Vladislav Karásek 1985 CZE Eleven Rubena Test Team

výsledková listina zkrácený závod 2 okruhy

start ~ 12:59:54