Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 382, ženy: 93, Muži: 382, Ženy: 93 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 231, muži : 148, ženy: 83, Muži: 148, Ženy: 83 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muži : 27, ženy: 23, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 13, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl start odstup ValtericeZalyMiseckyHarrachovLuzickaLaborantPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [147] Radek Brunner 1974 CZE SK Babice 09:46:47 21:10:55 00:00 14:18 (1) 48:28 (1) 01:34:50 (1) 02:41:53 (1) 04:45:37 (1) 06:09:20 (1) 07:25:20 (1) 08:19:10 (1)
2 2 / Muži [494] Aleš Sedlák 1988 CZE TJ Magla 10:18:00 21:10:54 31:13 14:59 (2) 52:15 (3) 01:42:55 (4) 02:57:33 (2) 05:07:33 (2) 06:53:14 (2) 07:42:41 (2) 08:44:54 (2)
3 3 / Muži [193] Pavel Dušek 1992 CZE Hradec Králové 11:00:26 21:06:43 01:13:39 15:39 (5) 52:42 (4) 01:42:20 (2) 03:07:55 (4) 05:22:57 (3) 07:11:38 (5) 08:12:42 (3) 09:23:56 (3)
4 4 / Muži [428] Ondřej Pavelka 1993 CZE ondris.pavelka@gmail.com 11:00:35 21:06:41 01:13:48 15:39 (4) 51:32 (2) 01:42:22 (3) 03:05:40 (3) 05:23:02 (4) 07:11:49 (6) 08:12:50 (4) 09:24:18 (4)
5 5 / Muži [228] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:01:36 21:07:53 01:14:49 16:44 (12) 57:57 (17) 01:54:26 (13) 03:14:15 (7) 05:29:20 (7) 07:04:47 (4) 08:13:51 (5) 09:28:21 (5)
6 6 / Muži [420] Radek Paďour 1988 CZE Praha 6 Sedlec 11:19:17 21:08:42 01:32:30 18:20 (60) 01:01:56 (43) 02:02:02 (37) 03:29:22 (27) 05:50:49 (13) 07:22:34 (8) 08:28:25 (7) 09:46:45 (8)
7 7 / Muži [567] Marcel Šulej 1980 CZE ToniCzech Runners Club 11:19:35 21:09:51 01:32:48 16:50 (15) 57:41 (16) 01:53:04 (11) 03:12:23 (5) 05:27:56 (6) 07:03:46 (3) 08:15:39 (6) 09:34:53 (6)
8 8 / Muži [330] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 11:20:42 21:06:32 01:33:55 16:19 (6) 54:53 (7) 01:49:56 (6) 03:15:20 (10) 05:42:05 (10) 07:22:43 (9) 08:38:35 (9) 09:49:38 (9)
9 9 / Muži [245] Petr Herejt 1976 CZE UWG Plzeň 11:27:35 21:09:13 01:40:48 17:33 (37) 59:13 (24) 01:53:42 (12) 03:13:14 (6) 05:38:31 (9) 07:19:56 (7) 08:30:03 (8) 09:46:03 (7)
10 10 / Muži [381] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 11:44:02 21:08:38 01:57:15 17:55 (48) 01:00:09 (29) 02:00:25 (32) 03:23:47 (16) 05:48:53 (12) 07:31:31 (12) 08:42:23 (13) 10:07:11 (12)
11 11 / Muži [307] Petr Kincl 1983 CZE HO Tesla Brno 11:45:36 21:06:54 01:58:49 17:23 (29) 55:59 (12) 01:52:16 (9) 03:15:30 (11) 05:46:36 (11) 07:24:29 (10) 08:40:14 (11) 10:06:45 (11)
12 12 / Muži [554] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 11:45:51 21:06:41 01:59:04 53:11 (5) 01:45:10 (5) 03:15:03 (8) 05:26:17 (5) 07:24:30 (11) 08:39:15 (10) 09:54:55 (10)
13 13 / Muži [595] Ferdinand Valent 1981 CZE Holešovice 12:03:44 20:14:37 02:16:57 16:56 (16) 55:09 (8) 01:52:59 (10) 03:18:52 (12) 05:37:05 (8) 07:49:55 (17) 08:41:14 (12) 10:12:32 (13)
14 14 / Muži [310] Tomáš Klím 1975 CZE X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY 12:04:01 21:07:28 02:17:14 16:22 (7) 55:15 (10) 01:50:16 (7) 03:15:06 (9) 06:00:30 (16) 07:42:49 (13) 08:52:56 (14) 10:15:49 (14)
15 15 / Muži [442] Lukas Pilar 1980 CZE Columbia Montrail XRNNRS 12:06:19 20:10:26 02:19:32 17:00 (17) 01:02:35 (47) 02:00:05 (30) 03:26:04 (21) 06:01:14 (18) 07:54:22 (20) 08:58:21 (15) 10:22:05 (15)
16 16 / Muži [222] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 12:12:05 21:09:50 02:25:18 17:47 (44) 01:01:30 (39) 02:01:35 (36) 03:29:15 (26) 06:07:15 (25) 07:48:10 (15) 09:12:53 (20) 10:27:58 (16)
17 17 / Muži [182] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 12:15:09 21:06:43 02:28:22 15:38 (3) 54:40 (6) 01:55:26 (15) 03:26:26 (24) 06:02:12 (22) 07:47:16 (14) 09:02:21 (16) 10:31:22 (17)
18 18 / Muži [240] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 12:20:49 21:10:44 02:34:02 16:28 (10) 01:00:23 (30) 02:02:12 (40) 03:32:36 (33) 06:12:36 (29) 07:59:12 (21) 09:16:59 (24) 10:35:38 (18)
19 1 / Ženy [557] Kateřina Šoubová 1977 CZE Liberec 12:22:50 20:22:11 02:36:03 01:00:42 (33) 02:02:21 (41) 03:32:23 (32) 06:10:59 (26) 08:01:14 (24) 09:14:48 (21) 10:35:39 (19)
20 19 / Muži [551] Petr Šindelář 1975 CZE VLLNNA 12:31:22 21:08:12 02:44:35 18:54 (75) 01:04:49 (63) 02:05:28 (47) 03:37:01 (46) 06:24:31 (37) 08:04:57 (28) 09:20:37 (27) 10:50:25 (28)
21 20 / Muži [346] Martin Kučera 1974 CZE Březová nad Svitavou 12:31:53 21:08:02 02:45:06 19:23 (87) 01:04:32 (60) 02:10:26 (60) 03:43:26 (53) 06:20:59 (36) 08:05:56 (31) 09:19:00 (26) 10:43:25 (24)
22 21 / Muži [431] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:32:02 20:10:43 02:45:15 17:04 (22) 01:03:17 (50) 02:01:00 (35) 03:26:25 (23) 06:01:56 (19) 08:02:12 (26) 09:16:19 (23) 10:39:04 (21)
23 22 / Muži [344] PETR KUBIŠTA 1970 CZE marathon Plzen 12:32:02 20:10:43 02:45:15 17:08 (23) 01:03:13 (49) 02:00:57 (34) 03:26:21 (22) 06:02:00 (20) 08:02:24 (27) 09:17:02 (25) 10:43:06 (23)
24 23 / Muži [151] Leszek Bulanow 1971 POL Hipolitow 12:32:22 20:12:43 02:45:35 18:40 (71) 01:01:13 (37) 01:57:45 (20) 03:24:29 (19) 06:00:30 (17) 08:00:33 (22) 09:14:58 (22) 10:41:02 (22)
25 24 / Muži [547] David Šíma 1971 CZE Tigi-Shu, Praha 12:34:00 20:43:14 02:47:13 17:57 (49) 59:28 (27) 01:58:18 (22) 03:26:36 (25) 06:04:03 (24) 07:52:22 (19) 09:07:25 (17) 10:44:31 (26)
26 25 / Muži [287] Ondřej Jerhot 1973 CZE Tigi-Shu 12:34:01 20:43:11 02:47:14 18:01 (51) 59:22 (25) 01:58:21 (23) 03:37:28 (47) 06:04:03 (23) 07:52:20 (18) 09:11:52 (19) 10:44:29 (25)
27 26 / Muži [375] Pavel Marek 1968 CZE MK Seitl Ostrava/ČAU 12:34:03 20:15:30 02:47:16 17:53 (46) 59:24 (26) 01:58:06 (21) 03:22:55 (14) 05:54:25 (14) 07:49:45 (16) 09:08:32 (18) 10:38:29 (20)
28 27 / Muži [304] Jakub Karč 1974 CZE SK Babice 12:38:06 20:15:33 02:51:19 18:25 (64) 01:02:08 (44) 02:03:39 (45) 03:31:41 (30) 06:12:58 (30) 08:08:03 (32) 09:23:50 (29) 10:46:26 (27)
29 28 / Muži [424] Jiří Partl 1990 CZE Synthon sports society 12:50:43 21:08:04 03:03:56 16:26 (9) 55:54 (11) 01:56:24 (16) 03:30:04 (28) 06:11:30 (27) 08:01:42 (25) 09:22:41 (28) 10:50:26 (29)
30 29 / Muži [290] Ales Jirak 1977 GER Berlin 12:51:48 21:07:03 03:05:01 17:59 (50) 01:04:23 (59) 02:08:16 (55) 03:38:38 (50) 06:24:55 (38) 08:13:10 (34) 09:29:26 (31) 10:56:45 (31)
31 30 / Muži [336] Erik Krumphanzl 1975 CZE Odolov 13:02:23 21:08:34 03:15:36 19:27 (90) 01:06:24 (71) 02:10:11 (59) 03:34:42 (36) 06:14:52 (31) 08:05:37 (30) 09:30:16 (32) 10:55:07 (30)
32 31 / Muži [475] martin rezac 1979 CZE praha 7 13:06:00 20:12:25 03:19:13 19:14 (84) 01:02:29 (46) 02:02:06 (38) 03:36:41 (45) 06:16:39 (35) 08:11:23 (33) 09:28:11 (30) 11:05:19 (33)
33 32 / Muži [368] Ondřej Malík 1985 CZE Rungo.cz 13:06:38 21:07:48 03:19:51 17:43 (42) 01:01:05 (36) 01:59:41 (27) 03:24:58 (20) 06:02:03 (21) 08:00:43 (23) 09:30:51 (33) 11:00:10 (32)
34 33 / Muži [505] pavel Slepica 1974 CZE Bystrovany 13:09:26 20:13:39 03:22:39 19:11 (79) 01:07:05 (80) 02:13:49 (71) 03:50:02 (70) 06:39:26 (52) 08:26:19 (39) 09:49:07 (37) 11:16:21 (35)
35 2 / Ženy [535] Judit Szabó 1979 HUN Budapest 13:10:34 20:06:44 03:23:47 21:22 (128) 01:09:44 (108) 02:12:40 (67) 03:48:32 (67) 06:41:14 (53) 08:33:31 (43) 09:51:57 (39) 11:23:31 (40)
36 34 / Muži [425] Ondřej Pátek 1989 CZE Praha 5 13:13:15 21:09:17 03:26:28 16:29 (11) 57:21 (14) 01:57:25 (19) 03:45:04 (55) 06:30:14 (41) 08:21:51 (37) 09:49:02 (36) 11:08:42 (34)
37 35 / Muži [120] Raphael Bicelli 1982 FRA Prague - Czech Republic 13:15:59 20:17:39 03:29:12 16:46 (14) 57:10 (13) 01:54:49 (14) 03:32:36 (34) 06:30:09 (40) 08:40:59 (48) 10:07:34 (49) 11:29:01 (44)
38 36 / Muži [356] Zbyněk Letko 1988 CZE running_sl0tr 13:16:23 20:59:30 03:29:36 17:09 (24) 59:01 (22) 01:56:32 (17) 03:49:10 (69) 06:33:38 (47) 08:31:31 (42) 09:53:02 (41) 11:18:34 (38)
39 37 / Muži [332] Pavel Kovařík 1975 CZE Rychnov nad Kněžnou 13:16:28 20:59:28 03:29:41 17:11 (27) 59:04 (23) 01:56:35 (18) 03:51:04 (71) 06:33:37 (46) 08:31:27 (41) 09:52:54 (40) 11:18:13 (37)
40 38 / Muži [457] Radim Prahl 1974 CZE Running Tours Prague 13:19:15 21:07:00 03:32:28 17:10 (25) 57:40 (15) 02:00:04 (29) 03:32:00 (31) 06:25:36 (39) 08:20:56 (36) 09:41:16 (35) 11:19:14 (39)
41 39 / Muži [607] Miroslav Vítek 1982 CZE Praha 12 13:26:19 20:46:39 03:39:32 17:11 (26) 01:01:46 (40) 02:02:10 (39) 03:35:26 (40) 06:15:34 (33) 08:16:25 (35) 09:39:58 (34) 11:17:06 (36)
42 40 / Muži [116] Michal Bauchner 1969 CZE MK KLADNO 13:27:03 21:07:50 03:40:16 17:04 (21) 01:01:05 (35) 02:03:34 (43) 03:31:19 (29) 06:15:27 (32) 08:37:54 (47) 10:01:50 (44) 11:28:33 (43)
43 3 / Ženy [198] Martina Dvořáková 1981 CZE EXTRA Brno 13:27:06 21:07:49 03:40:19 17:40 (40) 01:01:53 (42) 02:05:40 (48) 03:35:13 (38) 06:15:40 (34) 08:37:17 (44) 10:01:54 (45) 11:28:32 (42)
44 41 / Muži [297] Leoš Kafka 1979 CZE Český běžecký klub 13:32:05 21:07:51 03:45:18 17:01 (19) 58:19 (18) 02:00:56 (33) 03:35:21 (39) 06:33:34 (45) 08:37:43 (45) 10:04:01 (46) 11:33:28 (46)
45 42 / Muži [481] Boris Ryashko 1974 CZE DHL ITS Running Club 13:32:05 21:07:52 03:45:18 17:01 (18) 58:20 (19) 02:00:23 (31) 03:35:47 (41) 06:32:43 (43) 08:37:47 (46) 10:04:07 (47) 11:33:24 (45)
46 4 / Ženy [635] Klára Zelenková 1988 CZE SRTG Praha 13:33:29 21:07:46 03:46:42 17:44 (43) 01:04:13 (58) 02:08:27 (57) 03:35:58 (43) 06:32:53 (44) 08:29:50 (40) 09:51:40 (38) 11:28:29 (41)
47 43 / Muži [581] Michal Trunda 1979 CZE Králův Dvůr 13:37:14 20:11:58 03:50:27 18:19 (57) 01:03:32 (53) 02:18:52 (97) 04:09:32 (98) 06:43:26 (54) 08:46:15 (53) 10:11:36 (53) 11:39:52 (48)
48 44 / Muži [110] Jiří Baran 1966 CZE Staříč 13:38:26 21:07:39 03:51:39 18:30 (65) 01:05:04 (66) 02:13:20 (70) 03:56:09 (79) 06:57:31 (70) 09:02:03 (65) 10:18:17 (54) 11:45:54 (52)
49 45 / Muži [347] David Kuneš 1974 CZE EUrunner.eu 13:38:27 21:07:40 03:51:40 19:47 (104) 01:07:17 (85) 02:17:06 (89) 03:59:05 (86) 06:54:16 (68) 09:02:08 (67) 10:18:23 (55) 11:45:57 (53)
50 46 / Muži [400] Roman Němec 1980 CZE Trailrun.cz #Makej vole! 13:41:59 21:07:54 03:55:12 17:32 (34) 01:01:47 (41) 02:08:50 (58) 03:46:02 (60) 06:37:13 (50) 08:23:25 (38) 09:53:06 (42) 11:35:27 (47)
51 5 / Ženy [177] Blanka Divišková 1967 CZE RUN4FUN 13:43:30 20:06:13 03:56:43 20:22 (108) 01:07:29 (89) 02:08:26 (56) 03:41:27 (51) 06:38:27 (51) 08:52:10 (58) 10:21:10 (60) 11:51:35 (54)
52 47 / Muži [518] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 13:45:20 21:07:41 03:58:33 18:20 (58) 01:01:24 (38) 02:03:48 (46) 03:34:52 (37) 06:36:46 (49) 08:45:52 (52) 10:07:52 (50) 11:45:46 (51)
53 6 / Ženy [192] Slávka Ďurkáčová 1988 CZE Bratislava 13:55:23 21:08:08 04:08:36 19:08 (78) 01:07:08 (82) 02:11:15 (64) 03:45:50 (59) 06:36:10 (48) 08:42:47 (50) 10:05:50 (48) 11:45:03 (49)
54 48 / Muži [530] Jan Suchomel 1981 CZE VFF 14:04:46 20:08:06 04:17:59 20:45 (114) 01:11:53 (132) 02:16:27 (87) 03:46:47 (62) 06:52:10 (65) 08:54:50 (61) 10:19:52 (58) 11:53:06 (55)
55 49 / Muži [469] Jan Putala 1981 CZE ToniCzech Runners Club 14:06:32 21:09:52 04:19:45 21:01 (118) 01:11:12 (123) 02:15:47 (83) 03:45:05 (56) 06:48:36 (59) 08:56:07 (63) 10:25:59 (64) 12:08:15 (60)
56 50 / Muži [638] Jiří Zita 1982 CZE Čelákovice 14:08:23 21:07:59 04:21:36 18:34 (67) 01:07:48 (91) 02:16:58 (88) 03:59:36 (87) 06:58:33 (74) 09:14:48 (79) 10:42:01 (75) 12:14:56 (66)
57 51 / Muži [366] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 14:10:42 21:08:09 04:23:55 20:43 (112) 01:11:04 (119) 02:25:38 (119) 04:15:32 (114) 07:23:42 (100) 09:26:24 (86) 10:41:24 (74) 12:17:29 (71)
58 52 / Muži [103] Michal Argaláš 1993 CZE OB TJ TŽ Třinec 14:11:06 21:07:45 04:24:19 19:33 (96) 01:07:20 (87) 02:14:43 (77) 03:58:35 (84) 06:51:24 (62) 08:49:55 (55) 10:19:19 (56) 12:03:41 (58)
59 53 / Muži [201] Luboš Fajgl 1975 CZE Cítov 14:15:31 20:28:29 04:28:44 22:40 (163) 01:12:11 (138) 02:23:40 (106) 04:12:46 (107) 07:26:08 (101) 09:29:29 (87) 10:55:18 (81) 12:34:51 (79)
60 54 / Muži [138] Miloš Bosnovič 1987 CZE Adidas Runners Prague 14:16:05 21:09:07 04:29:18 18:40 (72) 01:06:39 (74) 02:13:56 (72) 03:55:58 (78) 07:07:01 (79) 09:16:46 (83) 10:55:47 (84) 19:29:03 (335)
61 55 / Muži [538] Paweł Szczotka 1972 POL Warszawa 14:17:36 20:12:49 04:30:49 20:28 (110) 01:06:52 (76) 02:11:08 (63) 03:41:51 (52) 06:32:26 (42) 08:41:35 (49) 10:10:12 (52) 11:55:03 (57)
62 56 / Muži [353] Jiří Lešák 1988 CZE Jablonec nad Nisou 14:18:24 21:06:48 04:31:37 18:07 (52) 01:04:02 (57) 02:11:18 (65) 03:54:03 (74) 06:51:44 (63) 08:51:36 (57) 10:19:27 (57) 12:04:28 (59)
63 57 / Muži [642] Josef Zmátlo 1980 CZE Šmajdáci Konárovice 14:19:36 21:08:00 04:32:49 19:12 (81) 01:09:08 (101) 02:13:17 (69) 03:58:50 (85) 06:45:53 (56) 08:53:14 (60) 10:23:25 (61) 12:10:35 (63)
64 58 / Muži [317] Dušan Kolesár 1979 CZE Malé Svatoňovice 14:20:47 21:11:49 04:34:00 19:30 (93) 01:08:14 (93) 02:14:58 (79) 03:51:29 (72) 06:52:17 (66) 08:49:15 (54) 10:26:11 (65) 12:08:35 (61)
65 59 / Muži [358] Tomasz Lichota 1989 POL Swidnica 14:24:34 20:17:09 04:37:47 19:47 (102) 01:09:26 (104) 02:19:22 (98) 04:04:52 (92) 07:03:48 (76) 09:10:39 (73) 10:33:02 (68) 12:10:17 (62)
66 60 / Muži [419] Tomáš Pačák 1987 CZE Praha 14:24:48 21:08:00 04:38:01 19:14 (83) 01:10:52 (114) 02:24:43 (111) 04:07:51 (95) 07:07:38 (81) 09:04:19 (69) 10:36:30 (69) 12:20:32 (73)
67 7 / Ženy [592] Lenka Vacvalová 1989 SVK REEBOK RUN CREW 14:24:51 21:07:56 04:38:04 19:17 (86) 01:10:59 (116) 02:24:49 (113) 04:08:00 (96) 07:07:36 (80) 09:04:29 (71) 10:36:58 (70) 12:20:33 (74)
68 61 / Muži [459] Rudolf Procházka 1978 CZE Krkonošský setrvák 14:25:16 20:10:35 04:38:29 20:08 (106) 01:11:15 (124) 02:27:36 (126) 04:11:43 (106) 07:12:15 (90) 09:10:08 (72) 10:38:13 (72) 12:16:46 (69)
69 62 / Muži [382] Josef Matějka 1973 CZE Praha 9 14:25:31 21:10:03 04:38:44 17:33 (36) 01:04:44 (62) 02:10:55 (62) 03:45:08 (57) 06:48:22 (58) 09:11:32 (74) 10:45:50 (77) 12:18:54 (72)
70 8 / Ženy [284] Adéla Jemelíková 1988 CZE Hranice 14:31:49 21:07:43 04:45:02 01:06:32 (73) 02:14:22 (74) 03:59:46 (88) 06:57:34 (71) 08:58:10 (64) 10:30:34 (67) 12:15:28 (67)
71 9 / Ženy [108] Nina Baláková 1986 SVK SRTG Praha 14:33:58 21:07:48 04:47:11 17:40 (41) 01:02:20 (45) 01:59:36 (26) 03:21:54 (13) 06:11:49 (28) 09:04:24 (70) 10:21:09 (59) 11:45:18 (50)
72 63 / Muži [265] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 14:38:14 20:31:38 04:51:27 17:54 (47) 01:00:08 (28) 02:03:34 (44) 03:35:52 (42) 06:51:46 (64) 08:55:37 (62) 10:24:35 (62) 12:10:39 (64)
73 64 / Muži [582] Jan Třasák 1981 CZE Adidas Runners Prague 14:39:06 21:09:09 04:52:19 18:42 (73) 01:06:53 (77) 02:14:44 (78) 03:55:45 (75) 07:06:33 (78) 09:16:39 (82) 10:55:20 (82) 12:17:17 (70)
74 65 / Muži [387] Martin Mensik 1985 CZE PeakMachine.cz 14:40:15 20:19:44 04:53:28 22:20 (156) 01:13:14 (147) 02:27:46 (128) 04:04:27 (91) 07:04:50 (77) 09:13:30 (76) 10:39:59 (73) 12:25:04 (75)
75 10 / Ženy [376] Klára Márová 1984 CZE Adidas Runners Prague 14:40:38 21:08:34 04:53:51 19:13 (82) 01:07:24 (88) 02:17:44 (93) 04:14:31 (109) 07:14:13 (92) 09:25:54 (85) 10:56:27 (85) 12:34:26 (78)
76 66 / Muži [531] Jan Sušický 1992 CZE Praha - Klánovice 14:41:05 21:09:48 04:54:18 21:36 (134) 01:15:01 (156) 02:32:52 (152) 04:19:36 (128) 07:47:16 (139) 09:49:08 (112) 11:16:47 (104) 12:46:43 (87)
77 67 / Muži [342] Jakub Kubík 1993 CZE TJ Sokol Vejvanovice 14:43:51 21:06:35 04:57:04 18:22 (63) 01:05:15 (68) 02:15:00 (80) 03:59:50 (89) 07:12:09 (88) 09:38:36 (94) 11:05:58 (90) 12:43:07 (84)
78 68 / Muži [123] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 14:45:34 21:07:31 04:58:47 17:03 (20) 01:04:00 (56) 02:07:49 (53) 03:44:05 (54) 07:09:02 (85) 09:20:30 (84) 10:57:39 (86) 12:37:36 (81)
79 69 / Muži [214] Jan Fremund 1987 CZE Praha 10 14:45:53 20:37:19 04:59:06 23:20 (183) 01:12:03 (137) 02:26:41 (121) 04:10:03 (100) 07:15:01 (93) 09:13:41 (77) 10:46:18 (79) 12:33:50 (77)
80 70 / Muži [501] Radek Skála 1969 CZE CSC Český Brod 14:52:14 20:16:55 05:05:27 20:30 (111) 01:12:24 (145) 02:30:16 (138) 04:17:04 (118) 07:33:45 (119) 09:44:25 (106) 11:07:00 (92) 12:46:21 (86)
81 71 / Muži [200] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 14:52:37 21:01:16 05:05:50 19:46 (101) 01:07:07 (81) 02:22:41 (104) 04:07:34 (93) 07:07:49 (82) 09:02:06 (66) 10:37:04 (71) 12:38:00 (82)
82 72 / Muži [588] Tomáš Uher 1985 CZE RETIA 14:52:43 21:10:21 05:05:56 18:57 (76) 01:10:37 (110) 02:21:05 (103) 03:53:00 (73) 06:54:52 (69) 08:50:36 (56) 10:25:27 (63) 12:14:31 (65)
83 73 / Muži [416] Dominik Orsag 1991 SVK Partizanske 14:55:36 20:09:51 05:08:49 21:02 (120) 01:11:19 (128) 02:24:47 (112) 04:25:11 (150) 07:36:13 (123) 09:35:10 (90) 11:08:43 (95) 12:43:39 (85)
84 74 / Muži [156] Piotr Cygan 1969 POL Run4Fun Ultra 14:56:56 20:11:49 05:10:09 18:48 (74) 01:06:44 (75) 02:12:35 (66) 03:46:36 (61) 07:08:33 (84) 09:15:51 (80) 10:55:36 (83) 12:41:27 (83)
85 75 / Muži [223] Filip Grusz 1984 CZE Podej mi pivo 14:58:32 21:07:46 05:11:45 17:39 (39) 01:03:58 (55) 02:07:58 (54) 03:47:36 (64) 06:50:37 (60) 09:13:44 (78) 10:48:18 (80) 12:32:49 (76)
86 76 / Muži [312] Jan Kocum 1980 CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 14:58:46 20:22:17 05:11:59 19:25 (88) 01:05:57 (70) 02:17:18 (90) 04:10:59 (104) 07:27:16 (103) 09:40:31 (98) 11:07:24 (93) 12:52:11 (92)
87 77 / Muži [474] Martin Rendl 1978 CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 14:58:47 20:22:21 05:12:00 19:17 (85) 01:05:27 (69) 02:17:23 (91) 04:10:52 (102) 07:27:16 (104) 09:40:41 (99) 11:06:07 (91) 12:52:12 (93)
88 78 / Muži [462] Jaroslav Prokop 1981 CZE Mrakotin 15:00:45 21:08:50 05:13:58 19:35 (98) 01:07:20 (86) 02:15:57 (84) 03:56:30 (81) 07:16:28 (94) 09:46:28 (109) 11:21:36 (110) 13:04:36 (103)
89 79 / Muži [166] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 15:03:54 21:09:30 05:17:07 22:35 (160) 01:15:19 (159) 02:36:21 (172) 04:29:22 (160) 07:34:54 (121) 09:50:08 (113) 11:13:41 (103) 13:03:23 (102)
90 80 / Muži [534] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 15:05:32 20:07:41 05:18:45 23:15 (180) 01:21:47 (230) 02:40:25 (185) 04:26:10 (152) 07:35:52 (122) 09:42:52 (102) 11:11:06 (98) 12:52:59 (94)
91 11 / Ženy [101] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 15:07:17 20:07:17 05:20:30 23:49 (196) 01:16:01 (164) 02:35:02 (164) 04:22:34 (140) 07:33:31 (117) 09:38:01 (91) 11:09:36 (96) 12:56:38 (97)
92 81 / Muži [450] Pavel Podhajský 1977 CZE Trutnov 15:07:27 20:07:15 05:20:40 23:45 (195) 01:15:45 (161) 02:34:52 (163) 04:22:44 (141) 07:33:36 (118) 09:38:08 (92) 11:09:51 (97) 12:56:33 (96)
93 82 / Muži [447] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:08:56 21:08:23 05:22:09 23:38 (191) 01:18:29 (189) 02:34:42 (162) 04:17:50 (121) 07:21:47 (98) 09:15:54 (81) 10:57:54 (87) 12:51:53 (91)
94 83 / Muži [545] Jan Šettner 1975 CZE Kunčina 15:11:07 20:06:06 05:24:20 21:13 (122) 01:10:37 (111) 02:27:12 (123) 04:17:56 (122) 07:29:11 (108) 09:42:44 (100) 11:13:09 (101) 12:58:34 (98)
95 84 / Muži [181] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 15:11:22 20:05:53 05:24:35 21:26 (129) 01:10:51 (113) 02:27:28 (124) 04:18:16 (124) 07:33:01 (114) 09:42:46 (101) 11:13:34 (102) 12:58:58 (99)
96 85 / Muži [503] Ladislav Sláma 1976 CZE Vlachovice 15:11:59 21:08:02 05:25:12 19:27 (91) 01:08:21 (94) 02:23:56 (109) 04:21:25 (134) 09:50:45 (115) 11:18:26 (108) 12:48:55 (89)
97 86 / Muži [392] Filip Mikeš 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 15:15:50 21:10:00 05:29:03 17:37 (38) 01:04:58 (65) 02:10:54 (61) 03:45:15 (58) 06:48:20 (57) 09:11:41 (75) 10:46:00 (78) 12:16:20 (68)
98 87 / Muži [172] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 15:21:31 21:09:54 05:34:44 21:50 (138) 01:18:42 (194) 02:36:09 (171) 04:32:04 (163) 07:46:12 (136) 10:00:34 (127) 11:24:19 (117) 13:12:25 (107)
99 88 / Muži [340] Stanislav Kubeš 1988 CZE Top4Running Club 15:22:13 21:07:10 05:35:26 17:47 (45) 58:57 (21) 01:59:56 (28) 07:28:33 (107) 09:45:29 (107) 11:05:46 (89) 12:37:23 (80)
100 89 / Muži [601] Jiří Větvička 1979 CZE Praha 15:29:06 20:06:24 05:42:19 20:44 (113) 01:11:42 (131) 02:27:41 (127) 04:17:33 (119) 07:26:10 (102) 09:44:16 (105) 11:17:49 (107) 13:06:11 (104)
101 90 / Muži [187] Lukáš Drobný 1984 CZE Benešovský běžecký klub 15:30:02 20:11:48 05:43:15 21:51 (139) 01:08:38 (95) 02:17:41 (92) 04:10:00 (99) 07:13:56 (91) 09:33:25 (89) 11:08:14 (94) 13:00:22 (100)
102 91 / Muži [169] Tomáš Číhař 1970 CZE Chvojenec 15:36:40 20:07:38 05:49:53 24:21 (213) 01:16:21 (168) 02:35:17 (165) 04:22:18 (138) 07:43:19 (129) 09:55:36 (125) 11:22:37 (113) 13:10:25 (105)
103 92 / Muži [158] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 15:36:43 20:07:33 05:49:56 24:26 (215) 01:16:27 (172) 02:35:28 (167) 04:22:20 (139) 07:43:13 (128) 09:55:22 (123) 11:22:28 (112) 13:10:29 (106)
104 93 / Muži [208] Alexandr Filip 1983 CZE České budějovice 15:37:21 20:08:02 05:50:34 18:35 (68) 01:07:08 (83) 02:20:42 (101) 04:13:37 (108) 07:19:15 (97) 09:45:49 (108) 11:33:12 (123) 13:34:51 (123)
105 94 / Muži [498] Jan SChier 1981 CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 15:38:45 21:08:54 05:51:58 21:13 (123) 01:11:16 (126) 02:32:54 (154) 04:34:33 (167) 07:46:45 (137) 10:06:00 (132) 11:37:44 (128) 13:25:32 (119)
106 95 / Muži [461] Pavel Procházka 1968 CZE Kladno 15:40:35 20:09:00 05:53:48 24:08 (205) 01:19:58 (208) 02:41:00 (190) 04:25:48 (151) 07:39:30 (126) 09:50:39 (114) 11:12:04 (99) 13:01:48 (101)
107 96 / Muži [623] Viktor Wendler 1976 CZE UWG Plzeň 15:41:59 21:09:16 05:55:12 22:04 (145) 01:14:31 (153) 02:24:18 (110) 04:09:27 (97) 07:08:01 (83) 09:03:15 (68) 10:42:52 (76) 12:55:58 (95)
108 97 / Muži [496] František Selucký 1966 CZE Vepak 15:43:54 21:08:03 05:57:07 22:27 (158) 01:17:36 (181) 02:33:50 (159) 04:18:36 (125) 07:27:53 (106) 09:55:02 (121) 11:21:07 (109) 13:15:28 (108)
109 98 / Muži [251] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 15:45:21 20:00:00 05:58:34 26:34 (264) 01:11:25 (129) 02:14:07 (73) 03:38:21 (49) 07:11:17 (87) 09:39:13 (97) 11:41:07 (131) 13:42:48 (128)
110 99 / Muži [603] František Vidlář 1980 CZE FT LAZARTEAM 15:45:51 21:08:03 05:59:04 22:51 (166) 01:16:41 (177) 02:34:39 (161) 04:21:31 (135) 07:49:07 (143) 09:55:11 (122) 11:25:45 (118) 13:21:44 (116)
111 100 / Muži [591] Tomáš Vaculík 1984 CZE FT LAZARTEAM 15:46:19 21:08:04 05:59:32 22:58 (174) 01:16:39 (174) 02:34:29 (160) 04:21:35 (136) 07:49:10 (144) 09:55:28 (124) 11:25:55 (119) 13:22:53 (117)
112 12 / Ženy [212] Lenka Fišar 1992 CZE Trutnov 15:49:27 20:06:22 06:02:40 02:31:53 (148) 04:17:43 (120) 07:27:36 (105) 09:39:07 (96) 11:12:40 (100) 13:16:16 (111)
113 101 / Muži [561] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:49:47 20:08:20 06:03:00 22:20 (155) 01:12:00 (136) 02:29:04 (132) 04:28:44 (158) 07:45:27 (130) 09:53:06 (119) 11:23:26 (115) 13:16:19 (112)
114 102 / Muži [633] David Zbytovský 1981 CZE Praha 15:49:55 20:08:20 06:03:08 22:15 (151) 01:12:11 (139) 02:28:58 (131) 04:24:31 (148) 07:45:30 (132) 09:53:12 (120) 11:23:34 (116) 13:16:03 (109)
115 103 / Muži [291] Roman Jirák 1975 CZE Břehy 15:50:24 20:07:34 06:03:37 24:27 (217) 01:16:07 (165) 02:35:26 (166) 04:27:19 (154) 07:45:27 (131) 10:09:00 (136) 11:37:33 (127) 13:19:07 (115)
116 104 / Muži [448] Tomáš Plíhal 1975 CZE Svídnický Extrém 15:50:57 20:07:55 06:04:10 24:02 (202) 01:18:09 (184) 02:40:33 (187) 04:38:25 (178) 08:07:19 (170) 10:15:34 (145) 11:51:48 (138) 15:27:21 (192)
117 105 / Muži [597] Petr Velešík 1975 CZE Sova Run Brno 15:52:30 20:30:03 06:05:43 21:32 (133) 01:12:47 (146) 02:30:01 (135) 04:14:36 (110) 07:41:24 (127) 10:12:56 (141) 11:45:38 (136) 13:36:46 (125)
118 106 / Muži [527] Václav Strnad 1974 CZE Sova Run Brno 15:52:37 20:29:55 06:05:50 21:39 (136) 01:13:27 (149) 02:30:06 (136) 04:19:48 (130) 07:47:00 (138) 09:58:13 (126) 11:45:31 (135) 13:36:43 (124)
119 13 / Ženy [109] Majka Balšínková 1980 CZE Brno 15:53:12 21:07:44 06:06:25 18:20 (59) 01:06:28 (72) 02:18:03 (94) 04:19:30 (127) 07:33:16 (116) 09:29:35 (88) 11:04:56 (88) 12:50:28 (90)
120 107 / Muži [502] Jiří Slabý 1988 CZE Pardubice 15:53:50 20:09:33 06:07:03 21:31 (132) 01:10:55 (115) 02:25:07 (114) 04:15:32 (113) 07:31:22 (112) 09:43:51 (103) 11:17:14 (106) 13:16:08 (110)
121 108 / Muži [555] Ondřej Šmejkal 1981 CZE Praha 8 15:53:56 20:09:28 06:07:09 21:36 (135) 01:11:03 (118) 02:25:19 (116) 04:14:52 (111) 07:31:47 (113) 09:44:00 (104) 11:17:07 (105) 13:16:23 (113)
122 14 / Ženy [593] Hana Váchová 1980 CZE Praha 15:55:54 21:10:45 06:09:07 18:33 (66) 01:12:17 (142) 02:20:50 (102) 03:55:56 (77) 06:58:29 (73) 08:52:23 (59) 10:27:28 (66) 12:48:19 (88)
123 109 / Muži [610] Václav Vlasák 1986 CZE RETIA 15:57:54 20:08:37 06:11:07 23:26 (189) 01:15:40 (160) 02:39:48 (184) 04:37:12 (177) 08:06:44 (167) 10:14:46 (144) 11:51:00 (137) 13:45:43 (130)
124 110 / Muži [369] Marek Malík 1978 CZE HARD ROCK RUNNERS 15:59:12 20:48:27 06:12:25 24:01 (201) 01:16:40 (175) 02:37:34 (174) 04:38:36 (179) 07:57:55 (154) 10:10:37 (138) 11:39:49 (129) 13:32:21 (120)
125 111 / Muži [121] Karel Bílek 1979 CZE Žďár u Protivína 16:01:30 20:50:40 06:14:43 23:29 (190) 01:16:40 (176) 02:31:26 (144) 04:27:43 (156) 07:49:47 (146) 10:09:09 (137) 11:40:32 (130) 13:33:01 (121)
126 112 / Muži [365] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:19:39 20:50:05 06:32:52 24:47 (226) 01:18:47 (197) 02:39:14 (179) 04:35:56 (171) 08:04:40 (165) 10:28:25 (155) 12:10:03 (152) 14:11:55 (146)
127 113 / Muži [276] Michal Chovanec 1969 CZE Praha 10 16:19:43 20:50:03 06:32:56 24:46 (225) 01:18:48 (198) 02:39:48 (183) 04:36:05 (172) 08:04:47 (166) 10:28:32 (156) 12:09:56 (151) 14:11:55 (145)
128 114 / Muži [125] Ondřej Bloudek 1977 CZE VK Blesk 16:20:22 21:08:52 06:33:35 01:07:04 (79) 02:16:04 (86) 03:56:33 (82) 07:16:29 (95) 09:46:33 (110) 11:22:05 (111) 13:18:06 (114)
129 115 / Muži [497] Milan Seman 1976 NLD The Hague 16:20:26 21:08:48 06:33:39 19:11 (80) 01:06:59 (78) 02:16:01 (85) 03:56:28 (80) 07:16:36 (96) 09:47:51 (111) 11:33:20 (124) 13:23:32 (118)
130 116 / Muži [219] Tomáš Goga 1984 CZE WEBER TEAM 16:25:03 20:14:06 06:38:16 21:17 (124) 01:07:34 (90) 02:14:33 (75) 04:07:50 (94) 07:37:14 (125) 10:02:20 (129) 11:30:37 (120) 13:34:04 (122)
131 117 / Muži [483] Jan Řezáč 1978 CZE Debřáci 16:27:09 20:12:32 06:40:22 20:48 (116) 01:14:32 (154) 02:32:36 (150) 04:27:41 (155) 07:53:32 (151) 10:13:38 (143) 11:54:42 (141) 13:45:30 (129)
132 118 / Muži [532] Petr Svoboda 1989 CZE Benešováci 16:27:19 21:08:01 06:40:32 19:06 (77) 01:09:29 (106) 02:27:08 (122) 04:23:03 (142) 07:48:22 (141) 09:51:31 (116) 11:31:11 (121) 13:47:16 (133)
133 119 / Muži [279] Radim Janeček 1989 CZE Benešováci 16:27:52 21:07:33 06:41:05 19:31 (94) 01:09:55 (109) 02:27:32 (125) 04:23:27 (145) 07:48:52 (142) 09:51:53 (118) 11:31:27 (122) 13:47:39 (135)
134 120 / Muži [329] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany (Praha - východ) 16:29:14 20:13:54 06:42:27 21:07 (121) 01:11:18 (127) 02:25:28 (117) 04:20:08 (132) 07:50:09 (147) 10:12:46 (140) 11:54:11 (140) 13:41:51 (127)
135 121 / Muži [599] Tomáš Veselý 1974 CZE Los Lovoš 16:35:38 20:07:42 06:48:51 22:55 (169) 01:16:19 (166) 02:33:08 (156) 04:32:21 (165) 08:22:07 (188) 12:18:31 (162) 14:24:52 (160)
136 122 / Muži [572] Martin Švejda 1974 CZE Vchynice 16:35:40 20:07:40 06:48:53 22:56 (170) 01:16:20 (167) 02:33:09 (157) 04:32:18 (164) 08:22:02 (187) 13:42:45 (329) 12:18:39 (163) 14:24:46 (158)
137 123 / Muži [632] Martin Zbruz 1970 CZE Praha 13 16:35:45 20:07:45 06:48:58 31:24 (387) 01:31:17 (310) 02:51:01 (226) 04:46:39 (195) 08:12:17 (177) 10:38:53 (163) 12:15:33 (160) 14:10:28 (144)
138 124 / Muži [432] Ondřej Pekař 1990 CZE Železný Brod 16:38:12 21:08:16 06:51:25 19:45 (100) 01:11:56 (133) 02:40:56 (189) 04:46:13 (192) 08:34:20 (199) 10:50:34 (176) 12:46:27 (182) 14:24:25 (157)
139 15 / Ženy [395] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 16:41:25 21:08:26 06:54:38 21:56 (141) 01:19:13 (202) 02:44:52 (207) 04:42:13 (187) 08:02:57 (162) 10:26:34 (152) 12:13:31 (157) 14:06:48 (143)
140 125 / Muži [559] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 16:42:02 20:34:54 06:55:15 20:26 (109) 01:09:29 (105) 02:23:50 (108) 04:15:30 (112) 07:49:15 (145) 10:22:04 (149) 12:07:05 (146) 14:24:00 (156)
141 126 / Muži [272] Tomas Hyksa 1983 CZE Nechťák HoroTeam 16:44:25 20:29:31 06:57:38 22:08 (146) 01:10:46 (112) 02:28:06 (129) 04:16:38 (117) 07:45:33 (133) 10:07:56 (134) 11:54:51 (142) 13:59:11 (138)
142 127 / Muži [264] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 16:44:31 20:29:21 06:57:44 22:15 (152) 01:11:05 (120) 02:28:13 (130) 04:16:38 (116) 07:45:50 (134) 10:08:12 (135) 11:55:20 (144) 13:59:39 (139)
143 128 / Muži [102] Stanislav Ambrož 1976 CZE Vyskytná nad Jihlavou 16:45:57 20:20:51 06:59:10 18:15 (54) 01:08:40 (96) 02:23:04 (105) 04:18:55 (126) 07:59:25 (155) 10:19:25 (147) 14:03:59 (141)
144 16 / Ženy [131] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek pod Brdy 16:51:35 20:46:12 07:04:48 26:40 (267) 01:23:15 (241) 02:48:11 (219) 04:42:52 (188) 08:01:49 (158) 10:33:56 (161) 12:14:43 (158) 14:17:11 (153)
145 129 / Muži [170] Cezary Dabrowski 1971 POL Piaseczno 16:52:57 20:13:49 07:06:10 26:09 (258) 01:20:43 (219) 02:44:04 (202) 04:37:02 (176) 08:07:15 (169) 10:25:28 (151) 12:11:55 (155) 14:16:29 (152)
146 130 / Muži [348] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 16:54:13 20:16:56 07:07:26 20:16 (107) 01:12:22 (144) 02:30:20 (140) 04:24:56 (149) 07:36:31 (124) 10:16:09 (146) 12:07:08 (147) 13:57:59 (137)
147 131 / Muži [576] Tomas Tlusty 1984 CZE MK KLADNO 16:57:04 21:07:38 07:10:17 19:33 (97) 01:08:50 (99) 02:18:19 (95) 04:10:57 (103) 07:34:35 (120) 10:02:59 (130) 11:43:54 (134) 13:46:22 (131)
148 132 / Muži [273] Petr Chalupa 1985 CZE Maratón Klub Kladno 16:57:07 21:07:38 07:10:20 19:31 (95) 01:09:08 (102) 02:18:34 (96) 04:11:02 (105) 07:33:10 (115) 10:03:18 (131) 11:43:47 (133) 13:46:38 (132)
149 133 / Muži [204] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 16:57:12 20:35:46 07:10:25 19:25 (89) 01:04:38 (61) 02:14:39 (76) 04:10:07 (101) 07:30:30 (111) 10:01:56 (128) 11:36:36 (126) 13:47:20 (134)
150 134 / Muži [275] Zdeněk Chmel 1962 CZE Běžecký klub České spořitelny 16:58:04 20:18:46 07:11:17 23:21 (185) 01:15:09 (158) 02:39:41 (182) 04:36:14 (173) 07:59:44 (156) 10:27:59 (154) 12:08:23 (150) 14:06:16 (142)
151 17 / Ženy [175] Miroslava Deimová 1977 CZE BLK Tábor 16:59:06 21:09:10 07:12:19 22:00 (144) 01:20:40 (217) 02:44:34 (204) 04:50:15 (200) 08:19:02 (181) 10:45:53 (170) 12:21:44 (170) 14:14:09 (148)
152 135 / Muži [174] Karel Deim 1972 CZE BLK Tábor 16:59:06 21:09:08 07:12:19 21:59 (143) 01:20:29 (215) 02:44:38 (206) 04:50:11 (199) 08:19:05 (182) 10:46:04 (171) 12:21:40 (169) 14:14:28 (149)
153 136 / Muži [636] Antonín Zeman 1961 CZE Dědek 17:02:12 21:11:52 07:15:25 23:20 (184) 01:19:02 (200) 02:42:37 (194) 05:16:56 (240) 08:48:49 (216) 11:15:15 (192) 12:56:59 (188) 14:45:24 (170)
154 18 / Ženy [634] Jaroslava Zelená 1978 CZE Punk´s not dead 17:04:38 20:06:31 07:17:51 24:27 (216) 01:18:57 (199) 02:39:22 (181) 04:39:35 (183) 08:08:53 (172) 10:53:39 (178) 12:24:34 (173) 14:32:34 (163)
155 137 / Muži [440] petr petura 1977 CZE jenštejn 17:07:22 20:07:27 07:20:35 27:05 (274) 01:26:12 (262) 03:01:07 (267) 05:08:38 (226) 08:26:36 (193) 10:39:27 (164) 12:10:56 (154) 14:17:28 (154)
156 138 / Muži [176] Vladimír Diatka 1967 CZE Brno 17:09:28 20:04:03 07:22:41 23:15 (181) 01:15:05 (157) 02:36:59 (173) 04:36:17 (174) 08:03:31 (163) 10:42:48 (167) 12:20:27 (167) 14:23:06 (155)
157 139 / Muži [373] Petr Mandok 1988 CZE Praha 17:09:33 21:09:56 07:22:46 24:57 (231) 01:20:17 (210) 02:42:04 (192) 04:51:25 (204) 08:16:00 (179) 10:48:41 (173) 12:20:06 (166) 14:34:37 (164)
158 140 / Muži [250] Jan Hlach 1982 CZE SPPH 17:10:37 20:08:02 07:23:50 18:37 (69) 01:09:11 (103) 02:30:21 (141) 04:41:53 (186) 08:20:11 (184) 10:43:50 (169) 12:16:47 (161) 14:15:34 (151)
159 141 / Muži [573] Máté Tarnai 1975 HUN MVTE, TTT 17:10:46 20:00:00 07:23:59 35:26 (454) 01:35:23 (353) 03:09:21 (306) 05:28:22 (266) 08:50:27 (217) 11:08:03 (184) 12:39:24 (178) 14:42:39 (168)
160 142 / Muži [406] Marek Noll 1974 CZE Praha 6, Suchdol 17:11:13 21:08:32 07:24:26 19:39 (99) 01:08:44 (98) 02:20:26 (99) 03:58:16 (83) 07:29:25 (109) 10:11:42 (139) 12:01:34 (145) 14:14:51 (150)
161 143 / Muži [484] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 17:13:33 20:08:21 07:26:46 22:18 (154) 01:12:00 (135) 02:29:10 (133) 04:28:36 (157) 08:02:21 (161) 10:30:06 (158) 12:19:30 (164) 14:28:12 (162)
162 144 / Muži [529] Petr Struk 1983 CZE RBZ Praha 17:13:40 20:08:21 07:26:53 22:24 (157) 01:12:16 (141) 02:29:14 (134) 04:22:11 (137) 08:02:15 (160) 10:30:00 (157) 12:19:39 (165) 14:28:10 (161)
163 145 / Muži [111] Matthias Barsch 1978 GER M and M Team 17:14:47 21:07:12 07:28:00 18:39 (70) 01:11:16 (125) 02:30:23 (142) 04:49:39 (197) 08:21:19 (185) 10:20:56 (148) 12:07:37 (149) 14:12:30 (147)
164 146 / Muži [296] Jiří Kadavý 1988 CZE Vrchlabí 17:15:54 21:01:05 07:29:07 01:29:26 (292) 03:11:50 (314) 06:19:58 (374) 09:45:26 (283) 11:46:51 (218) 13:15:06 (200) 14:56:18 (177)
165 147 / Muži [574] Ivan Teichman 1983 CZE Vrchlabí 17:16:20 21:01:06 07:29:33 27:50 (292) 01:29:39 (295) 03:12:00 (315) 06:20:30 (377)
166 148 / Muži [578] Vilém Toth 1965 CZE Chotěbuz 17:20:25 21:09:37 07:33:38 23:26 (187) 01:20:44 (220) 02:47:54 (218) 04:52:03 (205) 08:39:31 (204) 10:54:26 (179) 12:35:49 (176) 14:40:40 (165)
167 149 / Muži [521] Ondřej Stárek 1978 CZE Spřátelená zvěř 17:24:29 20:19:49 07:37:42 28:02 (300) 01:26:36 (264) 02:57:46 (253) 05:09:53 (231) 08:31:59 (197) 10:50:35 (177) 12:38:04 (177) 14:41:53 (167)
168 150 / Muži [162] Jiří Čech 1989 CZE Jívoví 17:25:36 20:13:09 07:38:49 29:17 (328) 01:29:36 (293) 03:07:34 (298) 05:31:57 (275) 09:29:25 (257) 11:32:03 (202) 12:57:21 (189) 15:00:57 (180)
169 151 / Muži [294] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 17:27:28 20:30:15 07:40:41 21:21 (127) 01:09:37 (107) 02:30:18 (139) 04:26:36 (153) 08:00:03 (157) 10:27:26 (153) 12:12:03 (156) 14:24:47 (159)
170 152 / Muži [150] Radek Buchbauer 1976 CZE Ladermon Team 17:27:37 20:13:41 07:40:50 21:19 (125) 01:11:30 (130) 02:25:37 (118) 04:20:26 (133) 07:45:57 (135) 10:06:20 (133) 11:43:34 (132) 13:59:40 (140)
171 153 / Muži [477] Radek Rohožka 1981 CZE Čáslav 17:33:09 20:12:00 07:46:22 26:40 (266) 01:25:00 (258) 02:59:04 (262) 05:42:37 (298) 09:34:14 (261)
172 154 / Muži [526] Juan Stredel 1971 VEN Czcoven 17:35:02 20:49:44 07:48:15 22:36 (161) 01:13:24 (148) 02:30:14 (137) 04:23:39 (146) 07:53:17 (150) 10:13:10 (142) 11:55:17 (143) 13:49:25 (136)
173 155 / Muži [267] Jirka Hrabec 1982 CZE Praha - Žižkov 17:37:11 20:14:15 07:50:24 24:55 (229) 01:19:47 (207) 02:47:34 (217) 04:35:45 (170) 08:09:06 (173) 10:43:39 (168) 12:20:59 (168) 14:41:21 (166)
174 156 / Muži [334] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 17:38:09 20:13:16 07:51:22 30:34 (363) 01:27:11 (271) 02:58:03 (256) 05:14:50 (238) 08:45:09 (210) 11:11:52 (189) 12:45:48 (181) 14:50:57 (173)
175 157 / Muži [470] Miloslav Pytlík 1971 CZE Dojít a přežít 17:45:24 20:19:26 07:58:37 22:40 (162) 01:14:09 (152) 02:38:46 (177) 04:35:38 (169) 08:01:52 (159) 10:38:07 (162) 12:32:14 (174) 14:44:09 (169)
176 158 / Muži [261] Filip Horáček 1975 CZE Velká Bystřice 17:46:08 20:14:02 07:59:21 21:01 (119) 01:11:06 (121) 02:25:14 (115) 04:19:43 (129) 07:47:49 (140) 11:53:23 (139) 13:41:40 (126)
177 159 / Muži [136] Jan Borženský 1982 CZE Adidas Runners 17:49:25 21:08:35 08:02:38 20:52 (117) 01:12:20 (143) 02:32:38 (151) 04:48:58 (196) 08:32:29 (198) 11:01:02 (180) 12:48:00 (184) 14:49:45 (172)
178 160 / Muži [433] Daniel Pelikán 1984 CZE Praha 8 17:50:12 20:07:37 08:03:25 27:11 (275) 01:22:43 (240) 02:44:04 (203) 04:40:58 (185) 08:06:45 (168) 10:48:02 (172) 12:46:44 (183) 14:56:20 (178)
179 161 / Muži [467] Jaroslav Přikryl 1957 SVK Žilina 17:52:18 20:12:37 08:05:31 24:43 (223) 01:22:29 (237) 02:51:37 (231) 05:03:25 (219) 08:46:04 (213) 11:16:48 (193) 13:09:10 (198) 15:15:04 (187)
180 162 / Muži [589] Tomáš Uxa 1986 CZE Jilemnice 17:55:17 21:10:11 08:08:30 25:12 (237) 01:20:35 (216) 02:47:20 (216) 04:52:23 (206) 08:09:24 (174) 10:33:12 (160) 12:14:48 (159) 14:52:49 (176)
181 163 / Muži [579] René Trbušek 1976 CZE BKČS 17:56:23 21:10:05 08:09:36 24:41 (222) 01:20:19 (211) 02:44:38 (205) 04:46:19 (194) 08:28:01 (195) 11:11:38 (187) 13:01:11 (190) 15:10:23 (184)
182 164 / Muži [460] František Procházka 1984 CZE Dřepka team 17:56:49 21:09:03 08:10:02 21:44 (137) 01:19:26 (205) 02:42:50 (197) 04:57:05 (210) 08:41:07 (207) 11:37:50 (207) 13:22:38 (207) 15:13:56 (185)
183 165 / Muži [239] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 17:59:09 20:55:37 08:12:22 24:00 (200) 01:20:26 (214) 02:51:30 (230) 05:16:17 (239) 08:57:37 (225) 11:29:36 (200) 13:06:56 (195) 15:20:57 (189)
184 166 / Muži [413] Jan Obermajer 1979 CZE Praha 10 17:59:31 20:40:48 08:12:44 23:01 (175) 01:20:52 (223) 02:43:53 (198) 04:51:19 (203) 08:43:18 (209) 11:08:05 (185) 12:32:56 (175) 14:46:10 (171)
185 167 / Muži [165] Richard Černý 1972 CZE Poděbrady 18:01:32 20:13:31 08:14:45 30:17 (352) 01:42:28 (433) 03:42:29 (446) 06:54:09 (443) 13:59:55 (440)
186 168 / Muži [378] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:05:08 20:15:25 08:18:21 29:20 (330) 01:31:19 (312) 03:06:14 (291) 05:19:27 (248) 09:08:08 (234) 11:48:19 (221) 13:31:35 (212) 15:30:49 (193)
187 169 / Muži [594] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 18:05:55 21:11:33 08:19:08 23:59 (199) 01:18:30 (191) 02:41:16 (191) 04:46:10 (190) 08:23:01 (189) 11:15:06 (191) 13:04:28 (193) 15:18:47 (188)
188 170 / Muži [396] Martin Müller 1968 CZE Pardubice 18:07:35 20:11:49 08:20:48 22:57 (171) 01:18:44 (195) 02:46:09 (213) 05:03:57 (221) 08:51:54 (219) 11:36:11 (203) 13:16:33 (202) 15:22:05 (190)
189 171 / Muži [194] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 18:13:26 20:15:53 08:26:39 26:04 (256) 01:22:15 (234) 02:42:19 (193) 04:39:14 (182) 08:08:01 (171) 10:49:39 (174) 12:49:57 (185) 14:58:10 (179)
190 172 / Muži [488] Richard Saidl 1969 CZE Úvaly 18:14:36 20:17:19 08:27:49 27:55 (295) 01:27:22 (273) 02:58:38 (259) 05:09:15 (230) 08:47:27 (214) 11:20:06 (195) 13:04:53 (194)
191 173 / Muži [384] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 18:22:08 20:06:15 08:35:21 24:38 (218) 01:16:22 (169) 02:39:22 (180) 04:49:42 (198) 08:34:40 (200) 11:27:50 (198) 13:18:52 (205) 15:32:40 (194)
192 174 / Muži [113] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 18:24:50 20:32:58 08:38:03 25:40 (245) 01:16:26 (171) 02:35:44 (169) 04:33:38 (166) 08:10:33 (175) 11:02:31 (182) 12:41:16 (179) 15:04:14 (181)
193 175 / Muži [118] Michal Bezchleba 1981 CZE Mnichovo Hradiště 18:24:51 20:32:53 08:38:04 25:43 (246) 01:16:28 (173) 02:35:37 (168) 04:30:07 (161) 08:10:42 (176) 11:01:23 (181) 12:41:31 (180) 15:04:21 (182)
194 176 / Muži [472] Vít Randýsek 1974 CZE Vsetín 18:26:21 20:07:53 08:39:34 31:14 (383) 01:33:17 (336) 03:11:14 (313) 05:38:00 (289) 09:16:39 (242) 11:41:06 (213) 13:20:46 (206) 15:33:55 (195)
195 177 / Muži [112] Tomáš Bárta 1989 CZE Pardubice 18:35:20 20:11:16 08:48:33 22:44 (164) 01:13:37 (150) 02:31:14 (143) 04:31:53 (162) 08:13:10 (178) 11:06:49 (183) 13:03:40 (192) 15:36:11 (197)
196 178 / Muži [471] Marek Radics 1974 CZE Magistrat mesta Mostu 18:35:39 20:11:41 08:48:52 29:34 (340) 01:26:29 (263) 03:04:11 (279) 05:33:02 (276) 09:19:07 (244) 12:06:19 (237) 14:13:20 (247)
197 179 / Muži [608] Jiří Vítek 1973 CZE TJ Blaník Kladno 18:36:24 21:35:00 08:49:37 30:00 (345) 01:31:18 (311) 03:06:05 (289) 06:30:35 (406) 09:35:14 (265) 12:17:58 (246) 14:03:48 (238) 16:04:38 (213)
198 19 / Ženy [349] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 18:37:28 20:12:00 08:50:41 25:28 (242) 01:23:33 (243) 02:51:25 (228) 04:56:24 (208) 08:56:27 (223) 11:47:36 (219) 13:33:20 (213) 15:46:05 (205)
199 20 / Ženy [253] Petra Hliňáková 1972 CZE Praha3 18:40:11 20:06:22 08:53:24 24:53 (228) 01:18:30 (190) 02:36:08 (170) 04:36:47 (175) 08:24:23 (191) 11:11:51 (188) 13:07:14 (197) 15:38:01 (198)
200 21 / Ženy [144] Eva Brejchová 1979 CZE Praha 3 18:40:29 20:05:48 08:53:42 21:53 (140) 01:17:40 (182) 02:33:36 (158) 04:35:09 (168) 08:23:51 (190) 11:12:57 (190) 13:07:02 (196) 15:34:22 (196)
201 180 / Muži [262] Lukáš Horký 1986 CZE Vrchlabí 18:41:38 21:11:00 08:54:51 24:15 (209) 01:20:41 (218) 02:51:00 (224) 05:17:02 (241) 09:05:28 (232) 11:54:58 (224) 13:30:26 (211) 15:39:32 (200)
202 22 / Ženy [281] Karolína Jánošíková 1987 CZE Relative Team 18:43:40 20:05:50 08:56:53 21:58 (142) 01:17:45 (183) 02:37:39 (175) 04:45:12 (189) 08:39:45 (205) 11:37:15 (206) 13:22:42 (208) 15:42:43 (201)
203 23 / Ženy [619] Michaela Vondrová 1987 CZE Liberec 18:44:39 20:04:55 08:57:52 22:54 (168) 01:18:41 (193) 02:38:38 (176) 04:46:11 (191) 08:40:44 (206) 11:38:16 (208) 13:23:53 (209) 15:43:43 (203)
204 181 / Muži [183] Zdeněk Doubek 1956 CZE PKO Praha 18:45:44 20:05:53 08:58:57 22:29 (159) 01:19:08 (201) 02:51:00 (225) 05:02:00 (216) 08:48:23 (215) 11:23:07 (196) 13:16:12 (201) 15:22:32 (191)
205 24 / Ženy [570] Iva Švecová 1971 CZE Pardubice 18:49:32 20:08:36 09:02:45 28:18 (303) 01:25:32 (259) 02:58:15 (257) 05:14:42 (237) 08:45:13 (211) 11:39:17 (211) 13:26:16 (210) 15:43:55 (204)
206 182 / Muži [343] Matyas Kubín 1981 CZE ultraPraha 18:51:00 21:09:07 09:04:13 22:15 (150) 01:19:21 (203) 02:42:45 (196) 04:57:06 (211) 08:41:50 (208) 11:38:25 (209) 13:17:32 (203) 15:14:05 (186)
207 183 / Muži [114] Jan Bartoš 1989 CZE Český dub 18:51:40 20:11:55 09:04:53 23:04 (176) 01:15:51 (162) 02:31:43 (147) 04:23:03 (143) 07:57:00 (152) 10:40:06 (165) 12:24:11 (172) 14:52:38 (174)
208 25 / Ženy [143] Eva Breburdová 1986 CZE Kladno 18:51:43 20:11:50 09:04:56 23:10 (179) 01:15:53 (163) 02:31:31 (145) 04:23:06 (144) 07:57:07 (153) 10:40:20 (166) 12:24:07 (171) 14:52:41 (175)
209 184 / Muži [486] Vlastimil Řežábek 1977 CZE Vyskytná nad Jihlavou 18:52:20 20:18:41 09:05:33 22:57 (172) 01:18:14 (185) 02:45:25 (211) 05:04:30 (222) 09:02:52 (230) 11:41:13 (215) 13:37:46 (215) 16:04:27 (212)
210 26 / Ženy [351] Lenka Landová 1978 CZE ToniCzech Runners Club 18:52:21 20:18:40 09:05:34 22:57 (173) 01:18:16 (186) 02:45:24 (210) 05:04:35 (223) 09:02:50 (229) 11:41:06 (214) 13:37:37 (214) 16:04:15 (211)
211 185 / Muži [372] Jarslav Malý 1977 CZE Praha 2 18:55:28 20:16:47 09:08:41 24:14 (207) 01:19:29 (206) 02:59:58 (263) 05:26:44 (262) 09:15:39 (240) 12:06:10 (236) 13:55:51 (230) 16:03:55 (210)
212 186 / Muži [309] Ondřej Klauser 1985 CZE Sedlčany 18:56:16 20:21:41 09:09:29 22:16 (153) 01:11:08 (122) 02:32:53 (153) 04:29:15 (159) 08:19:38 (183) 13:41:34 (324) 13:11:32 (199) 15:38:32 (199)
213 187 / Muži [499] Miroslav Schrotz 1978 CZE Pulečný 18:59:18 20:16:59 09:12:31 31:39 (394) 01:32:21 (327) 03:16:41 (343) 05:42:34 (297) 09:09:49 (235) 12:03:25 (232) 13:44:11 (222) 15:55:42 (206)
214 188 / Muži [333] Pavel Koza 1978 CZE Sólo koza 19:02:29 20:06:42 09:15:42 30:46 (372) 01:30:43 (305) 03:02:53 (274) 05:12:53 (236) 08:37:22 (203) 11:08:17 (186) 13:03:37 (191) 15:43:12 (202)
215 189 / Muži [148] Tomas Brzek 1982 CZE Magistrat mesta Mostu 19:04:39 20:11:41 09:17:52 29:31 (337) 01:25:53 (260) 03:04:04 (278) 05:33:04 (277) 09:19:03 (243) 12:06:07 (235) 14:04:36 (240) 16:08:44 (216)
216 190 / Muži [179] Vilém Dolejš 1973 CZE KČT LOKO TEPLICE 19:05:41 20:09:57 09:18:54 26:00 (255) 01:30:27 (302) 03:02:04 (269) 05:10:30 (232) 08:53:13 (220) 11:49:09 (222) 13:54:02 (229) 16:10:37 (217)
217 191 / Muži [489] Roman Sallmann 1989 CZE Dynamo Malá Skála 19:06:42 20:18:47 09:19:55 27:53 (293) 01:28:10 (280) 03:32:33 (406) 05:39:12 (291) 09:42:17 (280) 12:08:25 (238) 13:56:36 (234) 16:14:06 (220)
218 192 / Muži [216] Petr Gabko 1969 CZE Most 19:11:39 20:06:26 09:24:52 22:12 (148) 01:18:35 (192) 02:46:22 (215) 05:01:01 (215) 08:56:02 (221) 11:55:19 (225) 13:56:13 (231) 16:12:23 (218)
219 193 / Muži [355] Jakub Lešner 1985 CZE Ústí nad Labem 19:11:42 20:06:29 09:24:55 22:09 (147) 01:18:26 (188) 02:46:21 (214) 05:00:54 (214) 08:56:08 (222) 11:55:23 (226) 13:56:18 (233) 16:12:24 (219)
220 27 / Ženy [426] Michaela Patolánová 1977 CZE BŽB Jičín 19:14:33 20:09:49 09:27:46 27:42 (285) 01:24:24 (254) 02:55:25 (248) 05:24:25 (258) 09:21:40 (250) 12:11:44 (245) 14:07:55 (244) 16:19:57 (226)
221 194 / Muži [295] Petr Joska 1978 CZE Jičín 19:14:35 20:09:44 09:27:48 27:48 (289) 01:24:31 (255) 02:55:37 (249) 05:24:25 (257) 09:21:43 (251) 12:11:43 (244) 14:07:54 (242) 16:19:41 (225)
222 195 / Muži [335] Tomáš Krejčík 1973 CZE Průhonice 19:22:23 20:06:36 09:35:36 29:05 (323) 01:29:50 (297) 03:06:47 (292) 05:29:11 (267) 09:20:45 (246) 12:10:28 (242) 14:07:55 (243) 16:26:48 (228)
223 196 / Muži [260] Michal Holub 1964 CZE Praha 19:22:34 20:06:25 09:35:47 29:10 (325) 01:29:38 (294) 03:06:58 (294) 05:29:13 (268) 09:20:53 (248) 12:10:50 (243) 14:07:23 (241) 16:26:37 (227)
224 197 / Muži [337] Robert Krunčík 1979 CZE Praha 19:24:30 20:07:09 09:37:43 27:44 (286) 01:28:15 (282) 03:03:07 (275) 05:31:40 (271) 09:20:45 (247) 11:45:29 (217) 13:48:39 (226) 16:06:46 (214)
225 198 / Muži [408] Michael Novak 1977 CZE gone4run 19:26:13 20:05:26 09:39:26 23:26 (188) 01:28:40 (287) 02:57:49 (254) 05:02:42 (218) 08:51:21 (218) 12:04:21 (233) 13:52:21 (228) 16:08:23 (215)
226 199 / Muži [453] Jiří Pokorný 1976 CZE Slaný 19:26:47 20:10:40 09:40:00 25:03 (232) 01:23:26 (242) 02:58:39 (260) 05:28:02 (265) 09:22:47 (252) 11:48:06 (220) 13:50:45 (227) 16:18:38 (223)
227 28 / Ženy [161] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 19:29:10 20:13:48 09:42:23 26:45 (272) 01:31:36 (315) 03:02:26 (272) 05:03:53 (220) 08:57:30 (224) 11:45:25 (216) 13:41:48 (219) 15:57:46 (207)
228 200 / Muži [515] Jakub Souček 1983 CZE Velim 19:29:30 21:11:06 09:42:43 28:21 (307) 01:29:53 (298) 03:08:28 (301) 05:37:43 (288) 09:23:29 (254) 12:00:27 (229) 13:46:50 (225) 16:16:59 (221)
229 29 / Ženy [539] Blanka Šafránková 1970 CZE Pátek 19:30:30 20:12:34 09:43:43 25:18 (238) 01:22:06 (233) 02:57:37 (252) 05:10:54 (233) 08:59:08 (226) 11:39:52 (212) 13:42:54 (220) 15:58:54 (208)
230 201 / Muži [359] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 19:31:51 20:05:46 09:45:04 24:19 (211) 01:20:21 (212) 02:44:03 (201) 05:34:37 (282) 08:28:13 (196) 11:30:50 (201) 13:41:34 (218) 16:19:01 (224)
231 30 / Ženy [478] Petra Rubášová 1970 CZE Borovany 19:32:50 20:05:55 09:46:03 27:44 (288) 01:31:43 (318) 03:12:34 (319) 05:38:36 (290) 09:46:53 (286) 12:41:52 (265) 14:29:02 (255) 16:43:39 (241)
232 202 / Muži [513] Miroslav Souček 1968 CZE naBOSo 19:34:22 20:11:40 09:47:35 28:34 (313) 01:29:02 (289) 03:01:39 (268) 05:24:04 (256) 09:12:48 (237) 12:05:29 (234) 16:31:26 (233)
233 203 / Muži [560] Bohumil Šroubek 1984 CZE HAF Club Unhošť 19:39:15 21:09:17 09:52:28 23:18 (182) 01:21:36 (227) 03:02:35 (273) 05:19:09 (247) 09:12:14 (236) 12:02:11 (231) 13:40:28 (217) 16:28:35 (230)
234 204 / Muži [410] Josef Novotný 1969 CZE Velká Dobrá 19:42:39 21:08:38 09:55:52 21:27 (130) 01:17:35 (180) 02:52:10 (233) 05:24:55 (259) 09:54:44 (305) 12:44:14 (269) 14:43:07 (264) 16:42:40 (240)
235 205 / Muži [328] Petr Kotlář 1982 CZE Hradec Králové 19:42:41 21:08:39 09:55:54 21:27 (131) 01:17:31 (179) 02:52:04 (232) 05:23:29 (255) 09:54:40 (304) 12:44:04 (267) 14:41:44 (262) 16:42:36 (239)
236 206 / Muži [449] Marek Podbielski 1974 POL KB Castellanus 19:42:53 20:13:39 09:56:06 24:39 (219) 02:51:20 (227) 05:05:53 (224) 09:14:12 (238) 11:57:42 (227) 14:10:54 (245) 16:38:51 (237)
237 207 / Muži [629] Karol Woźniak 1986 POL Coś Nowego 19:43:08 20:13:30 09:56:21 24:46 (224) 01:21:46 (229) 02:51:27 (229) 05:06:00 (225) 09:14:19 (239) 11:57:46 (228) 14:10:55 (246) 16:39:06 (238)
238 208 / Muži [468] Vojtěch Pšikal 1985 CZE RETIA 19:44:11 20:08:36 09:57:24 23:24 (186) 01:19:25 (204) 02:45:21 (209) 04:56:52 (209) 08:36:21 (201) 11:27:00 (197) 13:18:49 (204) 15:59:51 (209)
239 209 / Muži [362] Petr Lohynský 1978 CZE Sázava 19:44:55 20:20:01 09:58:08 32:45 (428) 01:39:02 (397) 03:15:16 (329) 05:48:59 (318) 09:47:34 (292) 12:27:11 (252) 14:25:33 (252) 16:45:36 (243)
240 210 / Muži [185] Michael Drahota 1975 CZE Ostrava 19:44:58 20:20:01 09:58:11 32:39 (425) 01:39:00 (396) 03:15:03 (328) 05:48:44 (317) 09:47:29 (291) 12:27:04 (251) 14:25:25 (251) 16:45:29 (242)
241 211 / Muži [195] Jan Dvořáček 1986 CZE RETIA 19:52:22 20:07:48 10:05:35 24:14 (208) 01:18:20 (187) 02:40:32 (186) 04:58:02 (212) 09:00:23 (227) 11:51:53 (223) 13:43:41 (221) 16:27:48 (229)
242 212 / Muži [562] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 19:55:28 21:10:52 10:08:41 29:29 (334) 01:30:04 (300) 03:07:57 (300) 05:57:27 (342) 09:49:35 (293) 12:30:19 (254) 14:37:04 (258) 16:59:27 (248)
243 31 / Ženy [173] Michaela Dědková 1989 CZE Trutnov 19:56:48 20:07:11 10:10:01 01:19:59 (209) 02:42:37 (195) 04:40:37 (184) 08:26:45 (194) 11:29:13 (199) 13:39:57 (216) 16:17:41 (222)
244 213 / Muži [464] Luboš Prošek 1968 CZE TJ Lokomotiva Beroun 19:57:32 20:12:30 10:10:45 23:58 (198) 01:20:48 (221) 02:53:16 (234) 05:11:02 (234) 09:40:09 (274) 16:23:05 (408) 14:43:11 (266) 17:04:53 (251)
245 32 / Ženy [604] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 19:57:33 20:12:24 10:10:46 24:04 (203) 01:20:52 (222) 02:53:19 (235) 05:11:12 (235) 09:40:13 (276) 12:38:08 (261) 14:43:09 (265) 17:04:55 (252)
246 214 / Muži [407] Marcel Nosek 1975 CZE Sokol Úbislavice 20:03:59 20:16:49 10:17:12 28:20 (306) 01:24:06 (252) 03:02:09 (270) 05:34:37 (281) 09:29:19 (256) 12:09:37 (240) 14:02:10 (236) 16:37:26 (235)
247 215 / Muži [641] Jakub Zlámal 1973 CZE Sokol Úbislavice 20:04:15 20:16:37 10:17:28 28:33 (312) 01:24:18 (253) 03:02:22 (271) 05:34:46 (284) 09:29:34 (258) 12:09:44 (241) 14:02:14 (237) 16:37:34 (236)
248 33 / Ženy [242] Věra Hejkrlíková 1954 CZE HEJ HEJ 20:06:46 20:06:10 10:19:59 26:48 (273) 01:33:06 (334) 03:15:50 (337) 05:49:25 (319) 09:52:05 (300) 12:44:31 (270) 14:49:10 (275) 17:12:36 (256)
249 216 / Muži [391] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 20:08:37 20:28:41 10:21:50 30:10 (349) 01:30:25 (301) 03:10:29 (310) 05:39:16 (292) 09:34:30 (264) 12:18:44 (248) 14:15:25 (249) 16:50:37 (245)
250 217 / Muži [615] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:08:40 20:28:44 10:21:53 29:59 (344) 01:30:04 (299) 03:10:22 (309) 05:39:19 (293) 09:34:30 (263) 12:18:33 (247) 14:15:11 (248) 16:50:37 (244)
251 218 / Muži [625] Karel Wilk 1982 CZE KČT Trilobit Barrandov 20:10:53 20:14:14 10:24:06 01:33:11 (335) 03:18:26 (354) 06:01:08 (347) 10:14:32 (331) 13:12:31 (296) 15:05:15 (283) 17:20:26 (259)
252 219 / Muži [446] Miloslav Plechač 1970 CZE Klášterec nad Ohří 20:11:00 20:11:30 10:24:13 29:30 (335) 01:33:50 (342) 03:15:40 (334) 05:42:34 (296) 09:49:38 (295) 12:38:33 (262) 14:38:04 (259) 17:05:42 (253)
253 220 / Muži [341] Jiří Kubíček 1963 CZE Kostelec nad Orlicí 20:12:56 20:09:30 10:26:09 29:45 (342) 01:30:50 (307) 03:17:37 (346) 05:50:01 (321) 09:51:07 (298) 12:38:43 (263) 14:46:51 (272) 17:12:52 (257)
254 221 / Muži [249] Petr Hlad 1977 CZE Ústí nad Labem 20:13:29 20:14:47 10:26:42 31:48 (395) 01:37:09 (379) 03:18:28 (355) 05:41:28 (295) 09:38:22 (270) 12:33:22 (258) 14:28:37 (254) 16:56:37 (247)
255 222 / Muži [248] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 20:13:35 20:14:44 10:26:48 31:48 (396) 01:37:16 (383) 03:18:19 (351) 05:41:27 (294) 09:38:34 (271) 12:33:18 (257) 14:28:34 (253) 16:56:33 (246)
256 34 / Ženy [227] Jana Hájková 1984 CZE Praha 8 20:17:34 20:18:48 10:30:47 27:50 (291) 01:30:35 (303) 03:05:48 (288) 05:45:55 (309) 09:42:13 (279) 12:31:35 (256) 14:33:58 (256) 17:06:53 (254)
257 223 / Muži [466] Petr Průša 1987 CZE Pardubice 20:21:43 21:11:12 10:34:56 27:58 (298) 01:28:07 (279) 02:54:44 (244) 05:09:11 (228) 09:05:32 (233) 11:36:25 (204) 13:46:28 (223) 16:30:22 (231)
258 224 / Muži [587] Jiří Tydlitát 1982 CZE Pardubice 20:21:43 21:11:16 10:34:56 27:48 (290) 01:27:47 (276) 02:54:43 (243) 05:09:12 (229) 09:05:25 (231) 11:36:26 (205) 13:46:32 (224) 16:30:25 (232)
259 225 / Muži [452] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA 20:21:51 20:07:50 10:35:04 24:16 (210) 01:18:45 (196) 02:44:02 (200) 04:53:05 (207) 09:00:26 (228) 12:01:52 (230) 13:56:16 (232) 16:37:17 (234)
260 226 / Muži [237] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 20:31:08 20:13:16 10:44:21 27:44 (287) 01:32:38 (329) 03:12:43 (320) 05:52:18 (333) 10:08:25 (327) 12:56:28 (281) 14:52:07 (277) 17:22:47 (261)
261 227 / Muži [568] Pavel Šural 1969 CZE Brno 20:39:11 20:24:40 10:52:24 32:01 (402) 01:34:35 (349) 03:16:49 (344) 05:47:10 (312) 09:39:21 (272) 12:26:22 (250) 14:35:05 (257) 17:04:03 (250)
262 228 / Muži [605] Jan Vinzens 1976 CZE Zoufalci 20:41:24 20:40:41 10:54:37 23:08 (177) 01:21:41 (228) 02:44:00 (199) 04:51:19 (202) 09:15:40 (241) 12:09:09 (239) 14:16:44 (250) 17:25:42 (264)
263 229 / Muži [282] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE Rauta Hirwaynen 20:42:23 20:39:46 10:55:36 29:06 (324) 01:34:39 (350) 03:14:36 (327) 05:36:00 (285) 09:49:55 (296) 12:46:11 (271) 14:49:02 (274) 17:26:45 (268)
264 230 / Muži [211] Tomáš Filip 1964 CZE Vrchlabí 20:43:53 21:11:01 10:57:06 29:23 (331) 01:28:44 (288) 03:08:39 (302) 05:37:16 (287) 09:49:35 (294) 12:48:34 (272) 14:46:13 (271) 17:33:04 (270)
265 231 / Muži [522] Robert Stasiak 1977 POL Pieszyce 20:46:24 20:20:28 10:59:37 21:20 (126) 01:16:25 (170) 02:45:41 (212) 04:51:00 (201) 08:36:49 (202) 11:38:33 (210) 14:04:14 (239) 17:03:02 (249)
266 232 / Muži [583] STAMATIOS TSERKEZOPOULOS 1972 GRC Highlanders 20:48:18 21:09:24 11:01:31 23:40 (192) 01:22:31 (238) 02:57:56 (255) 05:22:37 (254) 09:19:12 (245) 12:31:10 (255) 14:38:45 (260) 17:08:47 (255)
267 233 / Muži [357] Lukáš Líbal 1989 CZE Praha 4 - Braník 20:49:53 20:11:49 11:03:06 24:09 (206) 01:22:24 (236) 02:54:38 (242) 05:21:32 (253) 09:29:00 (255) 12:36:02 (259) 14:45:25 (270) 17:21:38 (260)
268 35 / Ženy [630] Jana Zatřepálková 1991 CZE Uhlířské Janovice 21:00:01 21:10:10 11:13:14 28:03 (301) 01:30:36 (304) 03:07:01 (297) 05:36:29 (286) 09:40:11 (275) 12:29:40 (253) 14:48:22 (273) 17:25:05 (263)
269 234 / Muži [178] Vladimír Dohalský 1972 CZE Mladá Boleslav 21:04:34 20:13:02 11:17:47 28:08 (302) 01:28:15 (281) 03:06:14 (290) 05:33:23 (278) 09:34:29 (262) 12:53:09 (275) 15:01:51 (282) 17:46:44 (272)
270 235 / Muži [514] David Souček 1975 CZE Mountain Maniacs 21:05:39 20:09:58 11:18:52 31:02 (379) 01:32:13 (325) 03:14:19 (326) 05:43:53 (301) 09:54:14 (303) 12:43:49 (266) 14:42:06 (263) 17:20:10 (258)
271 236 / Muži [454] Pavel Pospíšil 1973 CZE Mountain Maniacs 21:05:52 20:09:48 11:19:05 31:13 (382) 01:32:43 (330) 03:15:18 (331) 05:44:06 (302) 09:55:05 (307) 12:44:06 (268) 14:43:22 (268) 17:23:51 (262)
272 237 / Muži [403] Jaroslav Netušil 1971 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 21:07:07 20:13:22 11:20:20 30:52 (375) 01:31:45 (319) 03:13:58 (323) 05:52:17 (332) 10:11:49 (328) 13:19:50 (307) 15:34:53 (315) 18:15:54 (297)
273 36 / Ženy [155] Ivona Cieslarova 1976 CZE Prelouc 21:07:24 20:47:11 11:20:37 29:36 (341) 01:33:42 (338) 03:08:53 (305) 05:45:20 (307) 10:00:07 (311) 12:53:47 (276) 15:07:53 (285) 17:50:36 (276)
274 37 / Ženy [546] Marcela Šífová 1984 CZE Přelouč 21:07:26 20:47:12 11:20:39 29:32 (338) 01:33:44 (339) 03:08:50 (304) 05:45:16 (306) 10:00:10 (312) 12:53:53 (277) 15:07:41 (284) 17:50:29 (274)
275 38 / Ženy [269] Kateřina Hrubá 1986 CZE Pulečný 21:09:37 21:07:02 11:22:50 25:10 (236) 01:31:51 (321) 03:09:58 (308) 05:48:30 (315) 10:26:11 (338) 13:36:14 (318) 15:27:28 (309) 17:50:34 (275)
276 238 / Muži [196] Jakub Dvořák 1989 CZE Olomouc 21:09:38 21:07:04 11:22:51 25:07 (235) 01:31:46 (320) 03:09:57 (307) 05:48:31 (316) 10:26:13 (339) 13:36:18 (319) 15:27:43 (310) 17:50:23 (273)
277 39 / Ženy [107] Ester Bajgarová 1972 CZE Domažlice 21:10:02 20:11:58 11:23:15 27:31 (281) 01:35:40 (355) 03:18:58 (357) 05:50:02 (323) 10:07:28 (323) 13:17:16 (305) 15:26:23 (304) 17:54:29 (277)
278 239 / Muži [231] Jan Hanuš 1976 CZE Praha 5 21:11:06 20:06:12 11:24:19 26:12 (259) 01:26:01 (261) 02:50:54 (223) 05:17:10 (242) 09:39:47 (273) 12:38:59 (264) 14:43:16 (267) 17:34:24 (271)
279 240 / Muži [390] Jiří Mikan 1980 CZE Šubrt team 21:15:14 20:25:48 11:28:27 32:01 (403) 01:37:42 (388) 03:25:50 (378) 06:15:42 (363) 10:39:48 (357) 15:32:51 (314) 18:02:32 (285)
280 241 / Muži [370] Ondřej Wohlhöfner 1981 CZE PALSTAT 21:16:11 21:20:45 11:29:24 40:47 (461) 01:50:49 (460) 03:34:52 (415) 06:34:15 (410) 10:27:08 (341) 13:13:36 (299) 15:14:08 (288) 18:04:45 (286)
281 242 / Muži [479] Jan Rudolf 1990 CZE SRTG PRAHA 21:21:35 21:07:49 11:34:48 22:45 (165) 01:20:55 (225) 02:49:40 (220) 08:21:32 (186) 11:17:54 (194) 14:00:06 (235) 17:31:57 (269)
282 243 / Muži [606] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 21:24:57 20:10:49 11:38:10 33:22 (438) 01:36:16 (368) 03:23:44 (375) 05:51:04 (328) 10:45:35 (361) 13:29:54 (312) 15:41:12 (317) 18:10:53 (290)
283 244 / Muži [631] Jakub Zbranek 1982 CZE Litoměřice 21:27:34 20:10:50 11:40:47 33:24 (439) 01:36:22 (369) 03:23:37 (373) 05:50:59 (327) 10:45:38 (362) 13:30:02 (313) 15:41:18 (318) 18:10:55 (291)
284 245 / Muži [590] Jiří Vacek 1994 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 21:27:42 20:13:16 11:40:55 30:55 (377) 01:31:51 (322) 03:14:04 (324) 05:45:26 (308) 10:11:51 (329) 13:16:22 (304) 15:27:21 (308) 18:15:01 (296)
285 246 / Muži [285] Ondřej Jeníček 1988 CZE Fort SMC 21:28:10 21:09:27 11:41:23 23:42 (193) 01:23:43 (245) 02:53:31 (236) 05:20:16 (250) 09:46:31 (284) 12:49:58 (273) 14:52:04 (276) 17:26:21 (266)
286 247 / Muži [145] Radosław Brodzik 1977 POL Drużyna Gazety Wyborczej 21:28:13 20:14:08 11:41:26 25:39 (244) 01:26:49 (268) 03:05:39 (286) 05:44:15 (303) 09:53:51 (301) 12:59:15 (287) 15:14:17 (290) 18:05:02 (288)
287 248 / Muži [364] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 21:28:15 20:14:11 11:41:28 25:35 (243) 01:26:52 (269) 03:05:40 (287) 05:44:24 (304) 09:53:53 (302) 12:59:21 (288) 15:14:26 (292) 18:05:02 (287)
288 40 / Ženy [286] Barbora Jeníčková 1987 CZE Kladno 7 21:28:25 21:09:23 11:41:38 23:43 (194) 01:23:44 (246) 02:53:36 (237) 05:20:26 (251) 09:46:45 (285) 12:50:07 (274) 14:52:15 (278) 17:26:29 (267)
289 249 / Muži [152] Lukasz Butkiewicz 1988 POL Wisznia Mala 21:29:09 21:08:58 11:42:22 23:51 (197) 01:23:33 (244) 02:58:28 (258) 05:47:48 (314) 10:04:36 (318) 13:25:29 (308) 15:20:17 (296) 17:59:43 (283)
290 41 / Ženy [318] Tereza Koletová 1981 CZE Pardubice 21:31:02 20:41:04 11:44:15 30:25 (357) 01:26:47 (267) 02:55:21 (247) 05:34:35 (280) 09:44:12 (282) 13:00:18 (290) 14:58:14 (280) 17:59:19 (282)
291 42 / Ženy [252] Hana Hlaváčková 1977 CZE Pardubice 21:31:03 20:41:07 11:44:16 30:23 (355) 01:26:45 (266) 02:55:15 (246) 05:34:23 (279) 09:44:06 (281) 13:00:09 (289) 14:57:49 (279) 17:58:27 (280)
292 250 / Muži [523] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 21:32:17 21:04:44 11:45:30 03:03:46 (277) 05:34:43 (283) 10:06:01 (319) 12:57:51 (283) 15:23:47 (297) 18:13:56 (294)
293 251 / Muži [628] Michal Wokoun 1979 CZE Praha 21:39:16 20:14:09 11:52:29 31:49 (397) 01:36:31 (373) 03:28:45 (393) 06:15:58 (364) 10:22:36 (334) 13:37:32 (320) 15:44:10 (327) 18:14:03 (295)
294 252 / Muži [423] Piotr Pardej 1977 POL Pardej-Dental 21:43:42 20:53:46 11:56:55 25:46 (247) 01:20:53 (224) 03:05:19 (285) 05:50:54 (326) 10:32:46 (349) 13:26:38 (310) 15:25:23 (303) 18:28:02 (300)
295 43 / Ženy [241] Iva Hejkrlíková 1982 CZE hejahejtrail.cz 21:43:44 20:41:18 11:56:57 26:32 (261) 01:37:08 (377) 03:10:30 (311) 05:30:42 (270) 09:59:11 (310) 13:33:08 (314) 15:37:43 (316) 18:57:04 (328)
296 253 / Muži [126] Daniel Bobak 1981 CZE Melnik 21:47:05 20:28:07 12:00:18 30:06 (346) 01:37:08 (378) 03:15:41 (335) 06:11:10 (360) 11:14:25 (379) 14:25:30 (355) 16:08:18 (338) 18:35:52 (311)
297 254 / Muži [221] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 21:48:38 20:06:05 12:01:51 31:00 (378) 01:35:58 (362) 03:23:53 (376) 05:56:06 (339) 10:07:13 (321) 13:18:35 (306) 15:30:56 (312) 18:10:53 (289)
298 255 / Muži [247] Lukáš Himr 1985 CZE Krokodýl Brno 21:52:29 21:09:44 12:05:42 25:48 (250) 01:28:29 (285) 03:00:21 (264) 05:31:50 (272) 09:41:21 (278) 12:57:53 (284) 15:14:16 (289) 18:13:19 (292)
299 256 / Muži [388] Jiří Mifek 1985 CZE Měnín 21:52:30 21:09:47 12:05:43 25:46 (248) 01:28:26 (284) 03:00:25 (265) 05:31:54 (274) 09:41:15 (277) 12:57:41 (282) 15:14:22 (291) 18:13:32 (293)
300 257 / Muži [542] Libor Šebek 1986 CZE SK Košátky 21:53:40 20:11:18 12:06:53 30:15 (351) 01:34:30 (347) 03:24:47 (377) 06:05:32 (355) 10:26:44 (340) 13:44:11 (330) 16:02:30 (335) 18:53:46 (327)
301 44 / Ženy [480] Bettina Rudy 1972 GER Sankt Ingbert 21:57:45 21:11:06 12:10:58 30:36 (365) 01:39:34 (406) 03:36:24 (422) 06:16:14 (367) 10:38:07 (356) 13:51:21 (333) 16:02:28 (334) 18:37:21 (313)
302 45 / Ženy [418] Monika Paclikova 1977 CZE Praha 3 21:58:21 21:11:05 12:11:34 30:28 (359) 01:39:48 (408) 03:36:23 (421) 06:16:19 (368) 10:38:03 (355) 13:51:28 (334) 16:02:23 (333) 18:37:15 (312)
303 258 / Muži [229] Jiří Haltuf 1985 CZE Pardubice 21:59:18 20:14:07 12:12:31 24:40 (220) 01:21:48 (231) 03:04:16 (281) 06:26:34 (390) 10:33:06 (350) 13:53:38 (338) 16:11:32 (339) 18:41:09 (317)
304 46 / Ženy [552] Radka Škodová 1987 CZE Pardubice 21:59:26 20:13:54 12:12:39 24:53 (227) 01:21:58 (232) 03:04:25 (282) 06:26:44 (392) 10:33:12 (351) 13:53:47 (339) 16:11:39 (340) 18:41:16 (318)
305 259 / Muži [620] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 22:01:35 20:10:38 12:14:48 25:05 (234) 01:23:47 (247) 02:58:41 (261) 05:26:58 (263) 09:55:03 (306) 13:13:08 (297) 15:27:21 (307) 18:19:15 (298)
306 47 / Ženy [197] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 22:11:04 20:07:23 12:24:17 26:33 (262) 01:27:55 (277) 03:06:59 (295) 05:25:55 (261) 09:38:22 (269) 13:35:46 (317) 15:44:00 (326) 18:32:03 (304)
307 48 / Ženy [234] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 22:11:09 20:07:22 12:24:22 26:38 (265) 01:27:59 (278) 03:07:00 (296) 05:25:53 (260) 09:38:20 (268) 13:35:41 (316) 15:43:53 (325) 18:31:57 (303)
308 260 / Muži [643] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti Outdoor 22:11:22 20:34:38 12:24:35 30:39 (367) 01:30:49 (306) 03:12:29 (317) 05:58:10 (343) 10:02:47 (316) 12:55:41 (278) 15:13:48 (286) 17:54:53 (278)
309 261 / Muži [106] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti Outdoor 22:11:26 20:34:44 12:24:39 30:46 (371) 01:30:59 (308) 03:12:33 (318) 05:58:13 (344) 10:02:58 (317) 12:55:46 (279) 15:14:01 (287) 17:54:57 (279)
310 262 / Muži [379] Dániel Márton 1987 HUN Budapest 22:11:53 20:08:08 12:25:06 28:38 (314) 01:36:00 (363) 03:19:29 (358) 05:50:08 (325) 10:28:13 (346) 13:42:44 (328) 15:57:46 (330) 18:45:44 (321)
311 49 / Ženy [537] Anita Szalay 1973 HUN Budapest 22:12:02 20:08:10 12:25:15 28:30 (311) 01:36:11 (367) 03:19:33 (359) 05:50:02 (324) 10:28:08 (345) 13:42:32 (327) 18:45:37 (320)
312 50 / Ženy [586] Jitka Turňová 1972 CZE Jihlava 22:13:44 20:09:49 12:26:57 30:31 (360) 01:32:13 (326) 03:22:15 (369) 06:02:19 (349) 10:07:54 (325) 13:41:43 (326) 15:43:41 (324) 18:32:33 (306)
313 263 / Muži [430] Vladimír Pavlík 1969 CZE Hradec Králové 22:13:49 20:09:49 12:27:02 30:39 (368) 01:32:06 (324) 03:22:06 (367) 06:02:15 (348) 10:07:45 (324) 13:41:39 (325) 15:43:35 (323) 18:32:25 (305)
314 264 / Muži [315] Petr Kölbl 1979 CZE Ondřejov 22:15:43 20:27:35 12:28:56 30:21 (353) 01:33:51 (343) 03:15:42 (336) 05:50:02 (322) 10:01:32 (314) 12:58:16 (285) 15:23:55 (298) 18:29:08 (301)
315 265 / Muži [540] Václav Šála 1960 CZE Praha 15 22:15:48 20:27:38 12:29:01 30:12 (350) 01:33:47 (341) 03:15:33 (332) 05:49:56 (320) 10:01:26 (313) 12:58:16 (286) 15:23:58 (299) 18:29:09 (302)
316 266 / Muži [224] michal guse 1976 CZE MS auto česká lípa 22:16:15 20:46:37 12:29:28 30:09 (347) 01:28:21 (283) 03:03:19 (276) 05:30:18 (269) 09:32:45 (259) 12:37:40 (260) 14:43:27 (269) 17:25:46 (265)
317 51 / Ženy [451] Milada Pohanková 1983 CZE Velké Meziříčí 22:18:12 20:13:09 12:31:25 29:19 (329) 01:29:44 (296) 03:07:36 (299) 05:31:52 (273) 09:33:38 (260) 12:56:14 (280) 15:17:14 (294) 18:51:10 (323)
318 267 / Muži [292] Tomáš Jiříček 1989 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:33 20:34:53 12:33:46 25:57 (254) 01:23:53 (251) 02:53:55 (239) 05:17:59 (245) 09:47:04 (287) 13:16:03 (300) 15:24:40 (300) 18:33:12 (308)
319 268 / Muži [280] Jiří Janků 1988 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:34 20:34:56 12:33:47 25:56 (253) 01:23:50 (249) 02:53:54 (238) 05:17:47 (244) 09:47:15 (290) 13:16:12 (303) 15:27:06 (306) 18:34:14 (310)
320 269 / Muži [132] Lukáš Boháč 1987 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:39 20:34:54 12:33:52 25:54 (251) 01:23:51 (250) 02:54:01 (241) 05:17:41 (243) 09:47:07 (288) 13:16:10 (302) 15:24:45 (301) 18:27:21 (299)
321 270 / Muži [133] Ondřej Boháč 1989 CZE Klub přátel zdravého života 22:20:44 20:34:53 12:33:57 25:56 (252) 01:23:50 (248) 02:53:56 (240) 05:18:15 (246) 09:47:09 (289) 13:16:07 (301) 15:24:52 (302) 18:33:07 (307)
322 271 / Muži [434] Maciej Perek 1972 POL Profexim Team 22:24:11 20:14:30 12:37:24 29:45 (343) 01:31:08 (309) 03:13:29 (321) 05:43:18 (300) 09:51:39 (299) 13:13:25 (298) 15:26:30 (305) 18:51:24 (324)
323 52 / Ženy [421] Dagmar Papáčková 1984 CZE Žďár nad Sázavou 22:28:16 20:25:01 12:41:29 31:49 (398) 01:33:57 (344) 03:37:01 (423) 06:05:17 (354) 10:23:23 (335) 13:38:00 (321) 15:42:17 (321) 18:39:24 (314)
324 272 / Muži [140] David Bradáč 1979 CZE Žďár nad Sázavou 22:28:18 20:24:55 12:41:31 31:55 (400) 01:34:06 (346) 03:20:41 (362) 06:05:14 (353) 10:23:32 (337) 13:38:26 (323) 15:42:11 (320) 18:39:34 (315)
325 53 / Ženy [236] Petra Havlíková 1979 CZE Jablonec nad Nisou 22:28:27 20:13:22 12:41:40 30:55 (376) 01:38:26 (394) 03:18:55 (356) 05:52:22 (334) 10:06:09 (320) 13:10:17 (294) 15:16:55 (293) 17:58:57 (281)
326 273 / Muži [298] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 22:28:28 20:24:54 12:41:41 31:54 (399) 01:34:01 (345) 03:20:43 (363) 06:05:01 (352) 10:23:27 (336) 13:38:02 (322) 15:42:19 (322) 18:39:44 (316)
327 274 / Muži [520] Ladislav Stárek 1990 CZE Liberec 22:33:28 20:32:36 12:46:41 33:14 (435) 01:40:52 (423) 03:14:04 (325) 05:47:41 (313) 09:56:51 (309) 13:34:40 (315) 15:52:49 (328) 18:50:13 (322)
328 275 / Muži [621] Pavel Wehrberger 1974 CZE Hostivař boys 22:35:50 21:10:06 12:49:03 25:03 (233) 01:26:42 (265) 02:56:41 (250) 05:02:15 (217) 09:37:26 (267) 13:03:47 (292) 15:32:38 (313) 18:34:09 (309)
329 54 / Ženy [524] Monika Stejskalová 1994 CZE Všestary 22:44:49 21:07:21 12:58:02 28:24 (310) 01:39:14 (400) 03:28:07 (389) 06:18:38 (372) 10:40:39 (358) 13:48:14 (331) 15:41:37 (319) 18:44:12 (319)
330 276 / Muži [422] David Pár 1981 CZE RETIA 22:46:33 20:08:46 12:59:46 25:47 (249) 01:27:30 (275) 03:12:11 (316) 05:51:14 (330) 10:12:11 (330) 13:54:43 (340) 16:01:51 (332) 19:14:08 (332)
331 55 / Ženy [233] Petra Hatyláková 1994 CZE Med student 22:47:03 21:07:23 13:00:16 28:22 (308) 01:39:26 (403) 03:28:08 (390) 06:18:39 (373) 10:41:01 (359) 13:26:53 (311) 15:29:14 (311) 19:03:44 (330)
332 56 / Ženy [163] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 22:50:40 20:12:02 13:03:53 25:24 (240) 01:29:06 (290) 03:08:41 (303) 05:54:41 (338) 10:07:26 (322) 13:10:48 (295) 15:18:09 (295) 18:00:11 (284)
333 277 / Muži [238] Ladislav Hejdrych 1982 CZE EXPONATI 22:52:53 20:31:06 13:06:06 30:36 (366) 01:44:08 (440) 03:30:11 (397) 06:45:02 (431) 14:29:50 (356) 16:45:48 (356) 19:34:37 (347)
334 278 / Muži [115] Michal Bařinka 1989 CZE Dharmoví tuláci 22:53:59 20:51:25 13:07:12 26:33 (263) 01:24:40 (256) 03:00:44 (266) 05:57:01 (341) 10:46:22 (363) 13:52:24 (336) 16:38:00 (351) 19:23:38 (333)
335 279 / Muži [299] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 22:54:09 20:15:24 13:07:22 25:21 (239) 01:27:17 (272) 03:17:49 (347) 06:09:04 (357) 10:35:00 (353) 13:52:26 (337) 16:05:19 (336) 18:53:03 (325)
336 57 / Ženy [301] Hana Kantová 1980 CZE Praha 9 22:54:13 20:15:17 13:07:26 25:27 (241) 01:27:25 (274) 03:17:53 (348) 06:09:14 (358) 10:35:11 (354) 13:52:15 (335) 16:05:33 (337) 18:53:16 (326)
337 58 / Ženy [412] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 23:03:03 20:30:59 13:16:16 32:38 (422) 01:40:17 (414) 03:30:39 (399) 06:12:33 (362) 11:00:21 (371) 14:24:15 (353) 16:31:13 (348) 19:32:44 (341)
338 59 / Ženy [232] Pavlína Hanušová 1973 CZE ČESKÁ SKALICE 23:03:09 20:31:03 13:16:22 32:37 (421) 01:41:06 (424) 03:30:39 (400) 06:21:49 (378) 11:00:27 (372) 14:25:06 (354) 16:42:13 (353) 19:32:35 (339)
339 60 / Ženy [207] Jana Fidlerová 1975 CZE Ženy sobě 23:03:13 20:30:56 13:16:26 32:44 (427) 01:40:25 (417) 03:30:40 (401) 06:21:50 (379) 11:00:30 (373) 14:24:12 (352) 16:42:14 (354) 19:32:37 (340)
340 61 / Ženy [644] Martina Žahourková 1987 CZE Napajedla 23:06:36 20:38:36 13:19:49 27:58 (297) 01:42:23 (431) 03:27:28 (384) 06:23:25 (383) 11:00:52 (376) 14:20:42 (348) 16:47:49 (357) 19:47:37 (351)
341 62 / Ženy [383] Klára Mateová 1996 CZE Týn nad Vltavou 23:06:41 20:38:35 13:19:54 27:40 (284) 01:42:17 (430) 03:27:26 (383) 06:17:42 (371) 11:00:44 (374) 14:20:49 (349) 16:48:00 (358) 19:47:35 (350)
342 280 / Muži [575] Filip Ticháček 1983 CZE FC Wydle 23:09:14 20:14:53 13:22:27 32:44 (426) 01:39:50 (409) 03:38:10 (431) 06:26:09 (389) 10:58:11 (369) 14:49:06 (365) 17:01:54 (362) 19:50:37 (354)
343 281 / Muži [577] Andrzej Tomczyk 1979 POL Wałbrzyskie Centrum Siły 23:12:12 21:10:35 13:25:25 28:53 (321) 01:40:27 (421) 03:38:25 (433) 06:35:19 (413) 11:16:44 (384) 14:49:07 (366) 16:56:28 (359) 19:33:10 (342)
344 282 / Muži [627] Małgorzata Wojtczak 1973 POL OLEŚNICA 23:12:15 21:10:37 13:25:28 28:50 (318) 01:40:26 (420) 03:38:41 (434) 06:35:51 (414) 11:16:44 (385) 14:48:58 (363) 16:56:47 (361) 19:33:32 (343)
345 283 / Muži [142] Dominik Brandl 1987 CZE Stare Hobzi 23:14:52 21:08:17 13:28:05 19:47 (103) 01:11:57 (134) 02:40:50 (188) 04:46:16 (193) 08:45:55 (212) 12:20:37 (249) 14:40:14 (261) 18:57:30 (329)
346 63 / Ženy [171] Jana Dalibabová 1994 CZE Med student 23:15:51 21:07:26 13:29:04 28:18 (304) 01:39:21 (402) 03:28:09 (391) 06:16:41 (370) 10:41:06 (360) 14:20:35 (347) 16:35:00 (350) 19:31:49 (338)
347 284 / Muži [598] Martin Veringer 1981 CZE Praha 4 23:17:44 20:47:03 13:30:57 36:52 (457) 01:57:28 (464) 04:16:07 (466) 07:07:09 (450) 11:45:25 (420) 14:49:57 (367) 16:42:42 (355) 19:24:16 (334)
348 285 / Muži [288] Marek Jindra 1985 CZE Praha 23:25:33 20:06:05 13:38:46 30:43 (370) 01:39:11 (398) 03:34:39 (414) 06:50:33 (438) 12:02:57 (428) 15:22:01 (397) 17:24:01 (382) 20:12:00 (369)
349 286 / Muži [354] Karel Lešák 1965 CZE Pat a Mat 23:25:52 20:05:38 13:39:05 32:28 (415) 01:39:15 (401) 03:38:04 (430) 06:27:46 (396) 11:20:39 (392) 14:57:50 (381) 17:20:35 (378) 20:05:05 (363)
350 64 / Ženy [220] Jana Gregorova 1967 CZE Mat a Pat 23:25:56 20:05:38 13:39:09 32:32 (416) 01:39:13 (399) 03:38:01 (428) 06:27:42 (395) 11:20:37 (391) 14:57:43 (380) 17:20:29 (377) 20:05:07 (365)
351 287 / Muži [226] Tomasz Hacus 1975 POL Wroclaw 23:27:13 20:08:24 13:40:26 31:14 (384) 01:37:00 (375) 03:27:23 (381) 06:32:51 (407) 11:03:29 (378) 14:21:32 (350) 16:29:29 (346) 19:13:41 (331)
352 65 / Ženy [402] Martina Němečková 1965 CZE Praha 23:29:42 20:07:50 13:42:55 27:57 (296) 01:35:19 (352) 03:28:41 (392) 06:25:25 (384) 11:15:08 (382) 14:36:49 (357) 17:21:28 (380) 20:05:06 (364)
353 288 / Muži [600] Miloš Veselý 1969 CZE STS Chvojkovice 23:29:57 21:11:31 13:43:10 33:22 (437) 01:40:11 (412) 03:35:39 (419) 06:39:27 (420) 11:22:59 (393) 15:09:23 (390) 17:08:17 (368) 19:50:36 (353)
354 289 / Muži [254] Marek Hložek 1974 CZE STS Chvojkovice 23:29:57 21:11:37 13:43:10 33:15 (436) 01:40:33 (422) 03:35:31 (418) 06:39:13 (417) 11:23:01 (395) 15:09:11 (389) 17:07:57 (366) 19:53:58 (357)
355 290 / Muži [509] Daniel Sobotka 1977 CZE STS Chvojkovice 23:30:04 21:11:33 13:43:17 33:11 (434) 01:40:13 (413) 03:35:31 (417) 06:39:09 (416) 11:23:00 (394) 15:09:03 (388) 17:08:07 (367) 19:54:14 (358)
356 66 / Ženy [255] marie hnilicova 1991 CZE liberec 8 23:30:08 20:07:31 13:43:21 27:22 (278) 01:32:53 (331) 03:16:38 (341) 05:53:51 (335) 10:27:45 (344) 13:57:29 (344) 16:27:55 (344) 19:33:59 (346)
357 291 / Muži [305] Jakub Karhánek 1992 CZE 7 Gulí 23:30:11 21:11:30 13:43:24 33:31 (443) 01:40:26 (419) 03:35:24 (416) 06:38:52 (415) 11:23:10 (396) 15:08:58 (387) 17:07:57 (365) 19:49:01 (352)
358 292 / Muži [225] martin habarta 1991 CZE liberec 8 23:30:16 20:07:27 13:43:29 27:20 (277) 01:31:33 (314) 03:16:39 (342) 05:53:58 (336) 10:27:35 (343) 13:57:26 (343) 16:28:05 (345) 19:33:47 (344)
359 67 / Ženy [321] Tatiana Komárková 1984 CZE Chrastava 23:30:21 20:07:30 13:43:34 27:25 (279) 01:32:54 (333) 03:16:32 (339) 05:53:59 (337) 10:27:27 (342) 13:50:41 (332) 16:27:49 (343) 19:33:58 (345)
360 293 / Muži [371] Petr Malý 1990 CZE Kamenice 23:32:50 20:12:56 13:46:03 29:14 (326) 01:32:26 (328) 03:13:57 (322) 05:58:36 (345) 10:34:40 (352) 14:00:50 (345) 16:29:56 (347) 19:31:12 (336)
361 294 / Muži [411] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 23:34:33 20:28:02 13:47:46 29:05 (322) 01:38:03 (392) 03:20:46 (364) 06:06:57 (356) 11:17:52 (386) 14:42:28 (359) 17:17:07 (375) 19:51:43 (355)
362 295 / Muži [213] Pavel France 1979 CZE Vodáci Střekov 23:36:56 20:09:34 13:50:09 31:24 (386) 01:36:31 (374) 03:18:13 (350) 05:52:08 (331) 10:28:39 (347) 13:55:33 (341) 16:19:19 (342) 19:31:46 (337)
363 296 / Muži [189] Tomáš Duffek 1985 CZE Vodáci Střekov 23:37:01 20:09:35 13:50:14 31:39 (393) 01:35:45 (356) 03:18:21 (352) 10:28:45 (348) 13:55:39 (342) 19:34:46 (348)
364 297 / Muži [637] Tomáš Zikmund 1987 CZE Hořovice team 23:37:39 20:33:38 13:50:52 29:26 (332) 01:29:20 (291) 03:04:49 (283) 05:43:09 (299) 10:51:45 (365) 14:12:25 (346) 16:38:16 (352) 19:37:36 (349)
365 298 / Muži [316] Kamil Kolenac 1970 CZE Maslovice 23:38:58 20:10:22 13:52:11 32:36 (419) 01:36:22 (370) 03:27:47 (387) 06:28:59 (399) 11:35:40 (412) 14:56:14 (379) 17:26:16 (383) 20:12:17 (370)
366 299 / Muži [139] Martin Bradáč 1981 CZE Praha 23:39:24 20:45:35 13:52:37 27:37 (282) 01:31:55 (323) 03:22:57 (372) 06:40:31 (421) 11:42:06 (419) 14:53:07 (374) 17:14:20 (372) 19:59:17 (362)
367 68 / Ženy [141] Petra Bradáčová 1986 CZE Praha 23:39:25 20:45:36 13:52:38 27:39 (283) 01:28:39 (286) 03:22:52 (371) 06:40:33 (422) 11:42:00 (418) 14:53:10 (375) 17:14:22 (373) 19:59:12 (361)
368 300 / Muži [308] Vladimir Klail 1954 CZE Most 23:40:15 20:13:29 13:53:28 33:57 (449) 01:43:14 (436) 03:49:58 (453) 06:56:22 (444) 11:34:53 (411) 15:07:34 (383) 17:20:45 (379) 20:10:11 (368)
369 301 / Muži [398] adam musil 1977 CZE praha 23:41:09 20:13:13 13:54:22 26:43 (271) 01:33:45 (340) 03:16:26 (338) 06:16:13 (365) 11:19:43 (389) 14:50:58 (370) 17:12:12 (369) 20:36:52 (384)
370 69 / Ženy [491] Zdeňka Sawyer 1983 CZE Praha 4 23:42:29 20:12:14 13:55:42 26:42 (269) 01:37:22 (384) 03:27:43 (386) 06:23:00 (382) 11:29:34 (399) 15:32:09 (402) 17:51:11 (396) 20:26:14 (378)
371 302 / Muži [492] Martin Sawyer 1985 GBR Praha 4 23:42:33 20:12:15 13:55:46 26:42 (270) 01:37:25 (385) 03:27:39 (385) 06:22:53 (381) 11:29:36 (400) 15:11:58 (391) 17:51:16 (397) 20:26:07 (377)
372 303 / Muži [510] Michal Sojka 1987 CZE Předmeřice nad jizerou 23:43:40 20:17:01 13:56:53 31:34 (390) 01:37:38 (387) 03:27:24 (382) 06:26:50 (393) 11:30:39 (403) 15:14:41 (392) 17:12:38 (371) 20:35:29 (382)
373 304 / Muži [360] Ladislav Lipavský 1986 CZE Mělník 23:43:43 20:17:01 13:56:56 31:35 (391) 01:37:16 (382) 03:27:22 (380) 06:26:54 (394) 11:30:37 (402) 15:14:49 (393) 17:12:31 (370) 20:35:26 (381)
374 70 / Ženy [257] Renata Hofmanová 1980 CZE Praha 15 23:43:58 20:13:42 13:57:11 28:47 (317) 01:39:39 (407) 03:33:14 (409) 06:44:07 (430) 11:46:20 (422) 15:24:55 (398) 17:38:21 (390) 19:59:07 (360)
375 305 / Muži [256] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:43:59 20:13:46 13:57:12 28:52 (320) 01:39:34 (405) 03:33:11 (408) 06:43:57 (429) 11:46:13 (421) 15:25:29 (399) 17:38:27 (391) 19:58:59 (359)
376 71 / Ženy [184] Darina Doubková 1957 CZE PKO Praha 23:48:15 20:05:46 14:01:28 30:33 (361) 01:39:32 (404) 03:29:40 (396) 06:25:44 (385) 15:15:11 (394) 17:27:40 (387) 20:22:06 (375)
377 306 / Muži [168] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 23:49:40 20:12:34 14:02:53 30:34 (364) 01:47:52 (452) 03:44:17 (448) 06:39:25 (419) 11:33:39 (406) 14:52:33 (372) 20:35:41 (383)
378 72 / Ženy [154] Ludmila Cerovská 1987 CZE Praha 4 23:49:47 20:12:31 14:03:00 30:34 (362) 01:41:41 (429) 03:33:14 (410) 06:39:22 (418) 11:33:39 (407) 14:52:50 (373) 17:54:44 (398) 20:25:33 (376)
379 307 / Muži [616] Bohuslav Vokáč 1957 CZE Ševětín 23:53:29 20:12:17 14:06:42 28:02 (299) 01:37:46 (389) 03:32:54 (407) 06:26:41 (391) 11:27:16 (397) 14:53:30 (376) 20:15:00 (372)
380 308 / Muži [544] Ondřej Šembera 1993 CZE Briends co. 23:56:20 20:10:39 14:09:33 33:28 (442) 01:36:24 (371) 03:23:42 (374) 05:51:07 (329) 10:51:16 (364) 14:42:36 (360) 17:14:36 (374) 20:45:55 (387)
381 309 / Muži [445] Martin Plachý 1988 CZE Velvary 24:00:30 20:10:22 14:13:43 32:38 (423) 01:36:27 (372) 03:28:01 (388) 06:28:43 (398) 11:29:15 (398) 14:55:50 (378) 17:31:42 (388) 20:12:29 (371)
382 310 / Muži [393] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 24:00:35 20:07:50 14:13:48 30:41 (369) 01:40:25 (416) 03:31:33 (403) 07:05:45 (448) 11:34:16 (410) 14:54:19 (377) 17:34:24 (389) 20:19:55 (374)
383 73 / Ženy [320] Andrea Kolomá 1978 CZE Runsport.cz 24:41:45 20:13:24 14:54:58 30:48 (373) 01:42:47 (435) 03:42:34 (447) 06:30:05 (405) 11:33:00 (405) 14:42:00 (358) 17:19:02 (376) 20:37:03 (385)
384 311 / Muži [516] Jiří Soukup 1976 CZE BGB 24:42:55 20:39:47 14:56:08 28:24 (309) 01:36:09 (365) 03:18:22 (353) 06:03:48 (350) 11:03:11 (377) 14:22:33 (351) 16:56:43 (360) 20:15:34 (373)
385 74 / Ženy [511] Małgorzata Sokołowska 1968 POL Jelenia Góra 24:52:33 20:11:08 15:05:46 33:48 (445) 01:42:28 (432) 03:45:13 (449) 06:59:01 (447) 11:35:54 (413) 15:17:29 (396) 17:40:13 (392) 21:05:20 (389)
386 312 / Muži [512] Artur Sokołowski 1967 POL Jelenia Góra 24:52:41 20:11:04 15:05:54 33:50 (447) 01:42:29 (434) 03:45:13 (450) 06:58:56 (446) 11:35:54 (414) 15:17:24 (395) 17:40:21 (393) 21:05:29 (390)
387 313 / Muži [122] Marek Binar 1971 CZE Jednota 24:54:45 20:11:17 15:07:58 32:07 (411) 01:45:09 (442) 03:41:09 (443) 06:29:03 (400) 11:15:06 (381) 14:50:18 (368) 17:26:53 (385) 20:33:08 (380)
388 314 / Muži [377] Alexandr Maršalov 1982 CZE Opava 24:55:10 20:11:18 15:08:23 32:02 (406) 01:45:10 (443) 03:41:06 (442) 06:29:06 (402) 11:15:09 (383) 14:50:44 (369) 17:26:42 (384) 20:33:00 (379)
389 315 / Muži [639] Jakub Zítka 1982 CZE FC Wydle 25:07:21 20:15:02 15:20:34 32:37 (420) 01:39:56 (411) 03:38:13 (432) 06:25:50 (386) 10:58:13 (370) 14:49:03 (364) 17:02:52 (363) 20:05:46 (367)
390 75 / Ženy [550] Hana Šimková 1992 CZE Bohdíkov 25:07:30 20:15:01 15:20:43 32:39 (424) 01:39:53 (410) 03:38:02 (429) 06:25:57 (387) 10:58:09 (368) 14:48:48 (362) 17:03:01 (364) 20:05:43 (366)
391 316 / Muži [487] Vladimír Říha 1955 CZE Žebrák 25:10:19 20:12:18 15:23:32 27:55 (294) 01:37:15 (381) 03:30:34 (398) 06:26:06 (388) 11:30:02 (401) 15:08:33 (386) 17:50:56 (395) 20:38:28 (386)
392 317 / Muži [519] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 25:13:34 20:09:14 15:26:47 34:54 (452) 01:47:08 (450) 03:41:54 (444) 06:29:21 (403) 11:18:28 (387) 14:48:11 (361) 17:26:57 (386) 20:46:14 (388)
393 318 / Muži [571] Dominik Švejcar 1994 CZE Praha 6 25:29:22 20:16:27 15:42:35 31:36 (392) 01:40:26 (418) 03:40:42 (439) 06:48:14 (433) 12:13:42 (431) 16:37:49 (411) 19:49:12 (412) 22:38:45 (397)
394 319 / Muži [493] Jan Sedláček 1991 CZE Praha 25:29:26 20:16:29 15:42:39 31:34 (389) 01:40:20 (415) 03:40:41 (438) 06:48:08 (432) 12:13:46 (432) 16:37:55 (412) 20:21:15 (414) 22:38:58 (398)
395 320 / Muži [180] Vladislav Doležal 1959 CZE Praha 4 25:52:29 20:06:13 16:05:42 33:07 (432) 01:44:22 (441) 03:38:50 (435) 06:29:50 (404) 11:37:06 (415) 15:34:16 (403) 18:19:24 (401) 21:43:37 (393)
396 321 / Muži [401] Jonáš Němec 1989 CZE Neustupov 26:22:60 20:32:48 16:36:13 32:01 (404) 01:37:52 (391) 03:29:07 (394) 06:53:25 (441) 12:51:51 (438) 16:05:16 (405) 18:38:11 (404) 21:59:20 (394)
397 322 / Muži [303] Pavel Kaplan 1979 CZE TJ Ski Rudník 26:23:00 20:32:48 16:36:13 32:15 (414) 01:38:05 (393) 03:29:14 (395) 06:53:28 (442) 12:51:55 (439) 16:05:09 (404) 18:38:17 (405) 21:59:36 (395)
398 323 / Muži [306] Jiří Kerlik 1971 CZE K2 29:15:00 20:53:20 19:28:13 30:24 (356) 01:43:15 (437) 04:09:33 (464) 06:51:23 (440) 14:05:29 (442) 18:37:22 (416) 15:09:22 (183)
398 76 / Ženy [345] Eva Kubrichtová 1975 CZE K2 29:15:00 20:53:26 19:28:13 30:26 (358) 01:43:19 (438) 04:08:11 (463) 06:51:14 (439) 14:05:19 (441) 18:37:09 (415)
400 324 / Muži [270] Miroslav Hrubý 1945 CZE - 37:38:00 20:13:59 27:51:13 37:09 (459) 02:18:08 (467) 04:39:09 (469) 08:41:59 (459) 15:13:30 (444)
400 324 / Muži [558] Luděk Šrejber 1954 CZE Teplice 37:38:00 20:13:29 27:51:13 37:32 (460) 02:04:15 (466) 05:01:59 (470) 08:53:25 (460)
402 77 / Ženy [289] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 43:20:00 20:05:10 33:33:13 46:02 (462) 02:33:59 (468) 05:34:03 (471)
DNF / Muži [525] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 20:04:55 27:30 (280) 01:31:37 (316) 03:33:20 (411)
DNF / Muži [618] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 21:10:01 16:45 (13) 58:23 (20) 04:11:43 (465) 16:31:57 (349)
DNF / Muži [397] Petr Musil 1974 CZE Praha 3, Žižkov 21:08:34 19:27 (92) 01:08:42 (97) 02:20:27 (100) 03:47:55 (65) 06:57:34 (72)
DNF / Ženy [409] Andrea Nováková 1983 CZE Náchod 20:00:00 01:36:37 (463) 02:37:50 (469) 04:04:33 (462) 06:33:31 (408)
DNF / Muži [153] Juraj Calaj 1981 CZE JZD Mníšek 21:07:22 17:30 (33) 01:34:31 (348)
DNF / Muži [564] Martin Štěpánek 1993 CZE Podhořany u Ronova 21:06:37 18:20 (61) 01:05:11 (67) 02:15:01 (81) 03:59:51 (90) 07:12:12 (89) 09:38:44 (95) 11:33:39 (125)
DNF / Ženy [324] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 21:08:09 20:47 (115) 01:11:02 (117) 02:25:38 (120) 04:15:36 (115) 07:23:38 (99)
DNF / Muži [159] Adam Čabla 1985 CZE Slaný 20:15:50 30:23 (354) 01:36:10 (366) 03:22:25 (370) 06:01:07 (346) 10:02:32 (315) 13:25:37 (309) 16:13:12 (341)
DNF / Ženy [463] Zdenka Prokopcová 1976 CZE Vědomice 20:09:26 34:35 (451) 01:51:56 (462) 03:58:42 (458) 07:16:54 (452) 12:35:41 (435) 16:25:39 (409) 18:53:47 (406)
DNF / Muži [417] Roman Otta 1961 CZE Q sport Vrchlabí 21:09:17 01:08:51 (100) 02:15:39 (82) 03:55:51 (76) 06:51:19 (61) 08:44:01 (51) 10:08:39 (51) 11:54:17 (56)
DNF / Muži [217] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 20:05:32 24:20 (212) 01:27:10 (270) 03:04:15 (280) 05:27:36 (264) 09:36:36 (266) 13:00:48 (291) 15:59:05 (331) 19:52:37 (356)
DNF / Muži [645] Jakub Žatečka 1972 CZE Rychnov nad Kněžnou 20:08:29 29:34 (339) 01:35:30 (354) 03:33:58 (413) 06:50:18 (437) 11:33:56 (408) 16:40:18 (414) 21:29:53 (391)
DNF / Ženy [130] Lucie Bočková 1980 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 20:08:31 29:30 (336) 01:37:33 (386) 03:33:51 (412) 06:48:19 (434) 11:33:57 (409) 16:40:09 (413) 19:07:37 (408) 21:41:29 (392)
DNF / Muži [580] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 20:09:13 34:58 (453) 01:45:44 (445) 03:41:57 (445) 06:29:05 (401) 12:36:49 (437) 16:26:33 (410) 19:38:43 (411) 22:31:09 (396)
DNF / Muži [244] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 21:07:53 17:28 (32) 01:00:58 (34) 02:02:21 (42) 03:24:28 (18) 05:56:14 (15) 08:05:29 (29) 10:00:14 (43)
DNF / Muži [164] Tomáš Čermák 1970 CZE tomascerm@seznam.cz 20:20:56 19:53 (105) 01:08:08 (92) 02:23:45 (107) 04:18:00 (123) 07:50:47 (148) 09:51:41 (117) 11:23:22 (114)
DNF / Muži [549] Petr Šimek 1975 CZE DHL IT Services Prague 21:07:57 18:13 (53) 01:03:34 (54) 02:07:47 (52) 03:48:22 (66) 07:10:15 (86) 09:38:36 (93) 12:07:21 (148)
DNF / Muži [350] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 20:37:38 22:51 (167) 01:14:06 (151) 02:32:55 (155) 04:38:59 (181) 08:04:02 (164) 10:30:39 (159) 12:10:28 (153)
DNF / Muži [119] Filip Bialas 1998 CZE Praha 4 20:35:36 23:08 (178) 01:12:15 (140) 02:31:38 (146) 04:19:58 (131) 07:29:49 (110) 10:24:22 (150) 12:53:21 (186)
DNF / Muži [160] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 20:15:50 26:04 (257) 01:22:20 (235) 02:50:48 (222) 05:00:33 (213) 08:17:21 (180) 10:49:56 (175) 12:53:25 (187)
DNF / Muži [507] Tomasz Sobol 1976 POL Katowice 21:07:23 17:33 (35) 01:04:57 (64) 02:13:02 (68) 03:49:02 (68) 15:00:02 (281)
DNF / Muži [323] Tomáš Kostelanský 1981 CZE Sedliště 20:26:10 32:00 (401) 01:35:48 (359) 03:22:13 (368) 06:04:13 (351) 10:20:14 (333) 13:05:42 (293) 15:56:15 (329)
DNF / Muži [429] Jaroslav Páviš 1973 CZE Limuzy 20:13:09 26:40 (268) 01:33:37 (337) 03:16:33 (340) 06:16:13 (366) 11:19:48 (390) 14:51:07 (371) 17:23:35 (381)
DNF / Muži [566] Pavel Šubrt 1979 CZE RETIA 20:25:49 32:01 (405) 01:37:47 (390) 03:26:01 (379) 06:16:26 (369) 11:00:47 (375) 15:03:02 (382) 17:40:37 (394)
DNF / Ženy [319] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 20:18:07 32:34 (417) 01:48:13 (453) 03:40:52 (441) 06:49:36 (435) 11:52:24 (425) 15:27:39 (401) 18:18:33 (399)
DNF / Muži [149] Martin Bříza 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 20:18:05 32:35 (418) 01:48:16 (454) 03:40:51 (440) 06:49:40 (436) 11:52:29 (426) 15:27:36 (400) 18:18:42 (400)
DNF / Muži [506] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 20:21:53 32:53 (430) 01:46:42 (448) 03:39:31 (437) 07:38:09 (456) 11:50:50 (423) 15:07:59 (385) 18:21:25 (402)
DNF / Muži [548] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 20:21:58 32:48 (429) 01:46:38 (447) 03:39:23 (436) 07:39:27 (457) 11:50:51 (424) 15:07:49 (384) 18:21:31 (403)
DNF / Ženy [640] Jitka Zítková 1971 CZE Kladno 20:09:16 34:30 (450) 01:51:49 (461) 03:58:51 (459) 07:17:08 (453) 12:35:43 (436) 18:54:23 (407)
DNF / Muži [339] Michael Křiváček 1975 CZE Hradec Králové 20:29:16 28:42 (315) 01:35:45 (357) 03:20:28 (360) 06:35:06 (412) 12:08:52 (429) 16:06:38 (406) 19:30:49 (409)
DNF / Ženy [135] Michaela Boráňová 1985 CZE Brno 41 20:29:16 28:43 (316) 01:35:45 (358) 03:20:34 (361) 06:35:03 (411) 12:08:57 (430) 16:06:46 (407) 19:30:54 (410)
DNF / Muži [367] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 21:10:48 31:16 (385) 01:50:00 (459) 03:54:49 (455) 06:57:34 (445) 11:52:39 (427) 20:12:37 (413)
DNF / Muži [614] Jiří Vojar 1974 CZE Praha 6 Suchdol 21:07:43 18:16 (55) 01:02:47 (48) 02:06:00 (49) 03:37:50 (48) 06:43:48 (55)
DNF / Ženy [230] Martina Hampejsová 1972 CZE Vitice 21:07:14 17:21 (28) 01:03:29 (52) 02:07:37 (51) 03:36:32 (44) 06:53:40 (67)
DNF / Muži [278] Zdeněk Janča 1972 CZE Kouřim 20:11:56 18:17 (56) 01:03:20 (51) 02:07:36 (50) 03:47:21 (63) 06:59:41 (75)
DNF / Muži [206] Jiri Fialka 1971 CZE RunPORG 20:08:07 22:14 (149) 01:14:53 (155) 02:32:10 (149) 04:24:08 (147) 07:52:02 (149)
DNF / Muži [473] Josef Reichel 1968 CZE Valda gang 20:48:29 24:05 (204) 01:16:43 (178) 02:39:11 (178) 04:38:41 (180) 08:26:04 (192)
DNF / Ženy [543] Klára Šebková 1987 CZE Tachov 20:13:01 24:57 (230) 01:20:56 (226) 02:55:00 (245) 05:20:05 (249) 09:21:20 (249)
DNF / Muži [541] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 20:11:29 24:24 (214) 01:22:37 (239) 02:56:41 (251) 05:21:30 (252) 09:22:50 (253)
DNF / Muži [117] Petr Bernovský 1968 CZE Praha 4 21:10:06 24:41 (221) 01:20:22 (213) 02:44:53 (208) 09:50:54 (297)
DNF / Ženy [363] Kateřina Lounová 1977 CZE Nymburk 20:15:59 26:18 (260) 01:24:51 (257) 03:04:51 (284) 09:55:51 (308)
DNF / Muži [553] Josef Škvor 1955 CZE Praha 20:12:12 30:49 (374) 01:36:08 (364) 03:16:53 (345) 05:46:36 (310) 10:08:01 (326)
DNF / Muži [404] Soběslav Neufuss 1973 CZE TJ Butoves - penzion Liberta 20:12:54 29:28 (333) 01:31:37 (317) 03:10:49 (312) 05:46:54 (311) 10:19:08 (332)
DNF / Muži [127] Marek Bobák 1979 CZE Mělník 20:33:11 29:15 (327) 01:35:04 (351) 03:18:10 (349) 05:56:53 (340) 10:52:40 (366)
DNF / Ženy [128] Klára Bobáková 1980 CZE Mělník 20:33:06 29:19 01:35:12 03:18:21 05:56:54 10:52:51
DNF / Muži [485] Milan Řezníček 1967 CZE veteráni ÚRNa 20:15:05 33:09 (433) 01:47:04 (449) 03:37:45 (427) 06:22:22 (380) 10:53:04 (367)
DNF / Muži [504] Aleš Slavík 1979 CZE Praha 20:28:08 30:09 (348) 01:37:10 (380) 03:15:39 (333) 06:10:44 (359) 11:14:36 (380)
DNF / Muži [399] Michal Nečas 1994 CZE Venango Praha 20:13:01 31:04 (380) 01:37:04 (376) 03:32:26 (404) 06:28:09 (397) 11:18:33 (388)
DNF / Muži [617] Jakub Vokatý 1988 CZE Venango Praha 20:13:01 31:07 (381) 01:45:17 (444) 03:32:27 (405) 06:33:53 (409) 11:32:23 (404)
DNF / Muži [500] Robert Sitter 1977 CZE Praha 20:35:22 36:54 (458) 01:49:29 (456) 03:48:02 (451) 06:40:54 (424) 11:40:32 (416)
DNF / Muži [199] Vit Edr 1991 CZE Zruc nad Sazavou 20:35:25 36:47 (455) 01:49:20 (455) 03:48:04 (452) 06:40:47 (423) 11:40:33 (417)
DNF / Muži [331] Jan Koubík 1990 CZE Beroun 20:35:18 33:06 (431) 01:43:45 (439) 03:35:49 (420) 07:06:25 (449) 12:16:40 (433)
DNF / Muži [361] Miroslav Listík 1972 CZE Horoměřice 20:47:00 36:52 (456) 01:57:13 (463) 04:16:11 (467) 07:08:04 (451) 12:30:56 (434)
DNF / Muži [414] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 20:00:00 03:41:47 (470) 05:36:08 (472) 15:09:57 (443)
DNF / Muži [385] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 20:05:55 17:27 (31) 01:00:36 (31) 01:59:07 (24) 03:23:18 (15)
DNF / Muži [325] Jiří Košťál 1975 CZE Česká Lípa 20:05:56 17:26 (30) 01:00:40 (32) 01:59:12 (25) 03:23:48 (17)
DNF / Muži [327] Lukáš Košut 1994 CZE NVPP team 21:07:27 16:22 (8) 55:13 (9) 01:50:18 (8) 03:33:56 (35)
DNF / Muži [203] Ivan Farbák 1969 CZE Rauta Hirwaynen 21:07:10 18:21 (62) 01:07:14 (84) 02:50:00 (221) 05:08:57 (227)
DNF / Muži [622] Michal Weis 1986 CZE Cerhovice 26761 20:31:34 31:30 (388) 01:31:26 (313) 03:06:53 (293) 05:45:08 (305)
DNF / Muži [556] František Šonka 1973 CZE PRČICKÝ KNEDLÍK 20:06:17 32:06 (409) 01:38:36 (395) 03:31:03 (402) 06:11:53 (361)
DNF / Ženy [259] Miroslava Holcmanová 1969 CZE Říčany 20:14:34 27:20 (276) 01:35:56 (360) 03:21:35 (366) 06:20:04 (375)
DNF / Muži [258] Aleš Holcman 1969 CZE Říčany 20:14:36 28:20 (305) 01:35:58 (361) 03:21:34 (365) 06:20:06 (376)
DNF / Muži [435] Radoslav Pesau 1989 CZE Praha 5 20:13:53 32:05 (408) 01:41:16 (427) 03:37:18 (424) 06:41:54 (425)
DNF / Ženy [218] Nikola Georgová 1991 CZE Tasovice 20:13:45 32:14 (412) 01:41:16 (426) 04:03:29 (461) 06:41:57 (426)
DNF / Muži [394] Dominik Mostek 1990 CZE Praha 10 20:13:54 32:07 (410) 01:41:17 (428) 03:37:20 (425) 06:42:09 (427)
DNF / Ženy [124] Markéta Blažková 1991 CZE Praha 10 20:13:54 32:03 (407) 01:41:12 (425) 03:37:21 (426) 06:42:12 (428)
DNF / Muži [517] Michal Sršeň 1991 CZE Řetůvka 20:17:08 33:26 (441) 01:49:37 (458) 03:57:59 (456) 07:37:39 (454)
DNF / Ženy [186] Nela Drobková 1992 CZE Čáslav 20:17:13 33:25 (440) 01:49:33 (457) 03:58:01 (457) 07:37:40 (455)
DNF / Ženy [602] Jana Veverková 1984 CZE Liberec 20:07:31 33:48 (446) 01:47:25 (451) 03:52:07 (454) 07:55:33 (458)
DNF / Muži [283] Jiri Jedlicka 1973 CZE Pardubice 20:48:07 28:50 (319) 01:32:54 (332) 03:15:18 (330)
DNF / Muži [611] Miroslav Vlček 1980 CZE BéKáčko 20:07:30 33:54 (448) 01:46:22 (446) 03:59:06 (460)
DNF / Muži [443] Jan Pilař 1986 CZE Slaný 21:10:45 32:14 (413) 02:02:05 (465) 04:16:55 (468)
DNF / Muži [293] Jiří Johan 1969 CZE Zdice 20:10:56 33:47 (444)