Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 475, muži : 382, ženy: 93, Muži: 382, Ženy: 93 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 231, muži : 148, ženy: 83, Muži: 148, Ženy: 83 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muži : 27, ženy: 23, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 13, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ValtericeZalyMiseckyHarrachovLuzickaLaborantPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [822] roman kysela 1974 CZE kovárna 06:00:49 00:00 42:38 (2) 02:22:52 (2)
2 2 / Muži [930] Andrzej Tomasik 1969 POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 06:08:23 07:34 47:10 (18) 02:37:42 (13)
3 3 / Muži [924] Filip Švácha 1974 CZE Kluk v křeči 06:22:41 21:51 44:11 (8) 02:29:55 (7)
4 4 / Muži [892] Milan Starec 1975 CZE Černokostelecký pivovár 06:22:41 21:52 44:01 (7) 02:29:50 (6)
5 1 / Ženy [874] Hana Rippelova 1983 CZE Praha 6 06:25:48 24:59 42:39 (3) 02:24:03 (3)
6 5 / Muži [915] Martin Šlampa 1990 CZE Praha 06:32:01 31:11 45:50 (10) 02:37:37 (12)
7 6 / Muži [945] Petr Veselý 1965 CZE TF RUN 06:36:32 35:43 45:57 (11) 02:37:46 (14)
8 7 / Muži [777] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 06:36:49 35:59 42:58 (4) 02:25:58 (4)
9 8 / Muži [937] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 06:41:40 40:50 45:10 (9) 02:39:56 (18)
10 9 / Muži [919] Pavel Štys 1978 CZE RETIA 06:41:40 40:50 47:04 (15) 02:37:06 (11)
11 10 / Muži [767] Martin Holas 1985 CZE Undead Groovy Team 06:43:08 42:18 49:21 (22) 02:36:58 (9)
12 11 / Muži [751] Michal Galandak 1989 CZE Undead Groovy Team 06:43:08 42:18 49:22 (23) 02:37:02 (10)
13 12 / Muži [750] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 06:46:36 45:47 43:41 (6) 02:36:21 (8)
14 13 / Muži [946] Přemek Vida 1980 CZE Pura Vida 06:56:05 55:15 43:00 (5) 02:26:04 (5)
15 14 / Muži [925] Petr Švanda 1967 CZE iThinkBeer 06:57:15 56:25 49:48 (24) 02:48:08 (24)
16 2 / Ženy [911] Jana Šindlerová 1969 CZE iThinkBeer 06:57:17 56:27 51:53 (35) 02:48:10 (25)
17 15 / Muži [847] Vladimír Ondra 1968 CZE Diversity Beast 07:05:37 01:04:47 46:02 (12) 02:39:00 (16)
18 3 / Ženy [815] Iva Kroužilová 1977 CZE GP Kolín 07:08:21 01:07:31 50:31 (29) 02:49:34 (26)
19 16 / Muži [705] Martin Bak 1974 CZE Hejnice 07:08:25 01:07:35 50:45 (31) 02:49:40 (27)
20 17 / Muži [792] Jaroslav Jiskra 1978 CZE Dolní Újezd 07:12:14 01:11:25 46:59 (14) 02:38:58 (15)
21 18 / Muži [738] Libor Doležal 1978 CZE Černokostelecký pivovár 07:13:16 01:12:27 47:08 (17) 02:42:40 (23)
22 19 / Muži [771] Tomas Honegr 1979 CZE Horice 07:15:45 01:14:55 40:59 (1) 02:19:16 (1)
23 4 / Ženy [716] Jitka Boubelíková 1978 CZE Tuláci na cestách 07:17:05 01:16:15 51:39 (33) 02:50:07 (28)
24 20 / Muži [843] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:17:07 01:16:17 47:06 (16) 02:42:30 (22)
25 21 / Muži [728] Martin Čakrt 1979 CZE Mordor 07:29:43 01:28:53 46:32 (13) 02:41:47 (21)
26 5 / Ženy [839] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfin Car Ski team 07:32:23 01:31:34 01:00:51 (108) 03:16:20 (56)
27 22 / Muži [884] Jamie Skelton 1985 CZE Adidas Runners Prague 07:40:52 01:40:02 48:33 (21) 03:44:37 (100)
28 6 / Ženy [768] Barbora Holasová 1988 CZE Undead Groovy Team 07:42:19 01:41:29 53:38 (41) 03:01:41 (41)
29 7 / Ženy [769] Lenka Holasová 1988 CZE Undead Groovy Team 07:42:22 01:41:32 53:38 (42) 03:01:45 (42)
30 8 / Ženy [749] Jana Fryčová 1982 CZE Pojd mi hop 07:48:37 01:47:47 50:26 (28) 02:58:37 (35)
31 23 / Muži [888] Jiří Sosnovec 1980 CZE JE TO TA ZEĎ !!! 07:48:39 01:47:49 53:11 (39) 03:00:50 (40)
32 24 / Muži [912] Martin Škapa 1985 CZE PLRC 07:55:55 01:55:05 02:54:28 (30)
33 25 / Muži [810] David Kratochvíl 1994 CZE RETIA 07:56:19 01:55:30 47:14 (19) 02:39:41 (17)
34 9 / Ženy [871] Denisa Rajchlová 1993 CZE BK Louny 07:56:20 01:55:30 51:16 (32) 02:59:54 (37)
35 10 / Ženy [776] Vendula Hronová 1976 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 07:57:01 01:56:12 54:43 (47) 03:15:13 (52)
36 26 / Muži [943] Jan Vedral 1975 CZE Praha 07:57:15 01:56:25 55:24 (54) 03:00:47 (39)
37 27 / Muži [733] Michal Daněk 1980 CZE Sixpack Holubice 07:57:18 01:56:28 50:03 (27) 02:50:25 (29)
38 28 / Muži [932] Zdeněk Tomáš 1976 CZE AC GoMango HÖGNER 07:57:20 01:56:30 49:54 (26) 02:59:09 (36)
39 29 / Muži [816] Božena Kružíková 1976 CZE Kladno 07:57:21 01:56:32 49:54 (25) 02:58:17 (32)
40 30 / Muži [958] Robert Kubicki 1967 POL Gazety z. g. 08:06:46 02:05:56 54:46 (48) 03:13:58 (44)
41 31 / Muži [797] Martin Kašpar 1973 CZE Jesenice 08:14:32 02:13:42 52:21 (36) 02:57:44 (31)
42 32 / Muži [852] Lukáš Pecka 1974 CZE RETIA 08:14:36 02:13:46 52:24 (38) 02:58:29 (34)
43 33 / Muži [744] Štěpán Fiala 1976 CZE Praha – Slivenec 08:14:40 02:13:50 57:36 (72) 03:14:16 (46)
44 34 / Muži [905] Jaroslav Šebek 1978 CZE Praha 5 08:14:52 02:14:02 54:58 (51) 03:00:10 (38)
45 11 / Ženy [741] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 08:28:45 02:27:55 53:49 (43) 03:15:40 (54)
45 35 / Muži [740] Filip Doucha 1970 CZE Praha 11 08:28:45 02:27:55 53:38 (40) 03:15:44 (55)
47 36 / Muži [774] Jakub Horák 1989 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 08:36:38 02:35:48 54:51 (50) 03:15:16 (53)
48 12 / Ženy [910] Jana Šindelářová 1977 CZE Vllnna 08:38:51 02:38:01 59:29 (96) 03:25:27 (68)
49 37 / Muži [953] Michal Zahradník 1975 CZE Bike Butchers 08:38:55 02:38:05 59:30 (98) 03:24:10 (65)
50 38 / Muži [951] Martin Waldhauser 1971 CZE Petrovice 08:40:09 02:39:19 50:41 (30) 02:58:21 (33)
51 39 / Muži [800] Vladimír Klanica 1990 CZE Ostrava 08:43:33 02:42:43 54:16 (45) 03:18:21 (58)
52 13 / Ženy [863] Natalie Polívka 1988 CZE Praha 8 08:43:37 02:42:47 55:36 (56) 03:18:23 (59)
53 14 / Ženy [761] Hedvika Herbsová 1976 CZE Středokluky 08:44:04 02:43:14 57:46 (74) 03:16:25 (57)
54 40 / Muži [897] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 08:44:08 02:43:18 47:39 (20) 03:14:56 (50)
55 41 / Muži [955] Daniel Zajíc 1980 CZE FFF Stará Paka 08:46:36 02:45:46 56:05 (60) 03:24:20 (66)
56 42 / Muži [931] David Tomáš 1974 CZE FFF Stará Paka 08:46:40 02:45:50 56:04 (59) 03:24:24 (67)
57 43 / Muži [933] Martin Tomášek 1984 CZE Continental BDY 08:53:05 02:52:15 55:06 (52) 03:14:24 (48)
58 44 / Muži [793] Marek Juračka 1988 CZE Praha 2 08:53:09 02:52:19 55:09 (53) 03:14:28 (49)
59 15 / Ženy [935] aneta ungerová 1983 CZE jeneč 08:54:05 02:53:15 51:52 (34) 03:04:34 (43)
60 16 / Ženy [758] Radka Hanáková 1986 CZE Praha 9 09:03:05 03:02:15 54:25 (46) 03:14:12 (45)
61 45 / Muži [780] Tomasz Jancz 1972 POL Jelenia Góra 09:04:12 03:03:22 57:07 (70) 03:21:57 (61)
62 46 / Muži [786] Jiří Jelínek 1986 CZE ToniCzech Runners Club 09:04:47 03:03:57 52:23 (37) 03:19:50 (60)
63 17 / Ženy [861] Alena Podzimková 2000 CZE Kopidlno 09:04:58 03:04:08 59:18 (92) 03:38:59 (91)
64 18 / Ženy [826] Štěpánka Makarová 1974 CZE Chrudim 09:05:01 03:04:11 59:25 (95) 03:38:53 (90)
65 47 / Muži [753] Daniel Gold 1989 CZE Ostrava 09:10:51 03:10:01 56:43 (67) 03:29:53 (76)
66 19 / Ženy [904] Jana Šafková 1993 CZE Smidary 09:10:54 03:10:04 56:38 (65) 03:29:49 (75)
67 20 / Ženy [860] Rut Pluhařová 1972 CZE Nechanice 09:13:44 03:12:54 59:05 (91) 03:22:56 (62)
68 48 / Muži [859] Pavel Pluhař 1964 CZE Nechanice 09:13:48 03:12:58 59:20 (94) 03:22:59 (63)
69 21 / Ženy [773] Karolína Honsová 1997 CZE Kladno 09:14:25 03:13:35 56:09 (62) 03:26:04 (69)
70 49 / Muži [772] Pavel Hons 1970 CZE MK KLADNO 09:14:29 03:13:39 56:08 (61) 03:26:06 (70)
71 50 / Muži [934] Lukáš Týle 1992 CZE Doksy 09:16:46 03:15:56 56:59 (69) 03:23:48 (64)
72 51 / Muži [918] Roman Sirůček 1985 CZE BRIT 09:23:20 03:22:30 54:01 (44) 03:14:21 (47)
73 52 / Muži [831] Cyril Matějovský 1977 CZE BRIT 09:23:23 03:22:33 56:20 (63) 03:15:07 (51)
74 22 / Ženy [846] Ewa Ochnio 1980 POL Bolesławiec 09:28:39 03:27:49 56:41 (66) 03:46:47 (110)
75 53 / Muži [754] Damian Grubich 1975 POL Grudziądz 09:28:43 03:27:53 55:44 (58) 03:46:43 (109)
76 54 / Muži [929] Michal Tichý 1974 CZE Řepy ,Praha 6 09:30:07 03:29:17 58:19 (84) 03:36:04 (86)
77 55 / Muži [928] Tomáš Tichý 1974 CZE Praha 6 09:30:12 03:29:22 58:22 (85) 03:36:10 (88)
78 56 / Muži [704] Aleš Babka 1976 CZE Praha 6 09:30:14 03:29:24 58:24 (86) 03:36:07 (87)
79 57 / Muži [788] Milan Jezbera 1975 CZE sám za sebe 09:36:42 03:35:52 57:30 (71) 03:41:31 (94)
80 58 / Muži [850] Tomáš Pala 1981 CZE Slavkov 09:43:18 03:42:28 58:46 (89) 03:31:21 (81)
81 59 / Muži [956] Robert Zbíral 1980 CZE Olomouc 09:43:25 03:42:35 58:44 (88) 03:31:27 (82)
82 60 / Muži [718] Martin Bulíček 1975 CZE Kostelec nad Černými lesy 09:48:19 03:47:29 57:47 (75) 03:34:05 (84)
83 61 / Muži [764] Ondřej Hlaváček 1971 CZE Kostelec nad Černými lesy 09:48:28 03:47:38 57:37 (73) 03:34:07 (85)
84 23 / Ženy [857] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 09:52:22 03:51:32 58:05 (78) 03:51:41 (115)
85 62 / Muži [856] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 09:52:30 03:51:40 58:04 (77) 03:51:52 (117)
86 63 / Muži [858] Lesław Piszka 1973 POL Szymbark 09:54:54 03:54:04 57:54 (76) 03:30:44 (78)
87 64 / Muži [722] Roman Cedrych 1965 POL Mikołów 09:54:59 03:54:09 58:14 (81) 03:30:48 (79)
88 24 / Ženy [804] Miroslava Kohútová 1984 CZE Sova Run Brno 09:55:23 03:54:33 01:01:00 (111) 03:55:45 (120)
89 65 / Muži [755] Bartłomiej Grubich 1985 POL Poznań 09:56:18 03:55:28 56:36 (64) 03:29:58 (77)
90 25 / Ženy [936] Petra Urešová 1979 CZE Praha 09:59:43 03:58:53 01:01:15 (116) 03:46:23 (105)
91 26 / Ženy [785] Eva Jedličková 1978 SVK Bratislava 09:59:46 03:58:56 01:01:19 (118) 03:46:25 (106)
92 27 / Ženy [735] Danica Dobisova 1980 CZE Praha 09:59:53 03:59:03 01:01:30 (121) 03:46:41 (108)
93 28 / Ženy [811] Helena Krejčí 1989 CZE Radešínská Svratka 10:01:23 04:00:33 01:00:54 (110) 03:47:10 (111)
94 66 / Muži [812] Zdeněk Krejčí 1984 CZE Radešínská Svratka 10:09:23 04:08:33 55:40 (57) 03:41:08 (93)
95 29 / Ženy [901] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 10:14:19 04:13:29 01:02:44 (147) 03:50:21 (112)
96 67 / Muži [900] David Svoboda 1985 CZE Srbeč 10:14:25 04:13:35 59:29 (97) 04:10:25 (140)
97 68 / Muži [867] Martin Přidal 1979 CZE Třebčín 132 10:16:28 04:15:38 01:01:14 (114) 03:46:17 (104)
98 30 / Ženy [734] Šárka Daňková 1977 CZE Praha 9 10:16:31 04:15:41 01:01:33 (124) 03:46:29 (107)
99 69 / Muži [708] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 10:18:19 04:17:29 01:01:00 (112) 03:36:52 (89)
100 70 / Muži [922] Martin Šváb 1972 CZE Jablonec nad Nisou 10:18:32 04:17:42 58:16 (82) 03:44:00 (96)
101 31 / Ženy [923] Eliška Švábová 2000 CZE Jablonec nad Nisou 10:18:37 04:17:47 58:18 (83) 03:44:03 (97)
102 71 / Muži [879] Lukáš Rynda 1987 CZE Litoměřice 10:19:49 04:18:59 59:19 (93) 03:45:30 (101)
103 32 / Ženy [916] Jana Šroubková 1971 CZE Budík P.čo 10:20:08 04:19:18 01:03:48 (155) 04:01:35 (127)
104 72 / Muži [715] Tomáš Borák 1996 CZE SK Kladno 10:20:11 04:19:21 01:00:54 (109) 03:56:29 (121)
105 73 / Muži [865] Milan Provazník 1967 CZE Vysoké Mýto 10:24:44 04:23:54 55:34 (55) 03:32:19 (83)
106 74 / Muži [798] Jaroslav Kavka 1978 CZE Vysoké Mýto 10:24:50 04:24:00 54:48 (49) 03:30:51 (80)
107 75 / Muži [917] Ivan Štěpán 1979 CZE Jihlava 10:28:13 04:27:23 01:02:03 (134) 03:51:21 (113)
108 33 / Ženy [801] Václava Kmentová 1972 CZE Praha 10:28:16 04:27:26 01:00:44 (106) 03:51:23 (114)
109 76 / Muži [845] Jaroslav Obermajer 1970 CZE Hostašovice 10:28:32 04:27:42 01:00:48 (107) 03:54:21 (118)
110 34 / Ženy [736] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 10:29:34 04:28:44 01:01:26 (119) 04:07:43 (135)
111 35 / Ženy [914] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 10:29:38 04:28:48 01:01:27 (120) 04:07:40 (134)
112 77 / Muži [842] Rostislav Novák 1975 CZE Chrudim 10:31:09 04:30:19 01:04:30 (158) 03:54:51 (119)
113 36 / Ženy [886] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 10:37:23 04:36:33 01:05:08 (161) 03:44:34 (99)
114 37 / Ženy [954] Eva Zajfrtová 1972 CZE Rybitví 10:37:27 04:36:37 01:05:05 (159) 03:44:31 (98)
115 78 / Muži [885] Tomas Slavik 1985 CZE Nachod 10:37:34 04:36:44 01:05:09 (162)
116 38 / Ženy [711] Katarina Bednarova 1981 CZE Trutnov 10:46:11 04:45:21 01:02:24 (142) 04:09:55 (138)
117 79 / Muži [723] Tomáš Cejnar 1980 CZE Vlčice u Trutnova 10:46:16 04:45:26 01:02:30 (143) 04:10:00 (139)
118 39 / Ženy [809] Markéta Kožnarová 1991 CZE Pardubice 10:47:02 04:46:12 01:12:37 (192) 04:27:28 (172)
119 80 / Muži [808] Jan Kozlovský 1989 CZE Pardubice 10:47:07 04:46:17 01:12:41 (193) 04:27:11 (171)
120 81 / Muži [802] Jakub Kocourek 1985 CZE Brno Řečkovice 10:51:10 04:50:20 01:03:52 (156) 04:01:24 (126)
121 82 / Muži [805] Jan Kopecký 1974 CZE Praha 4 10:51:18 04:50:28 01:15:47 (212) 04:21:58 (160)
122 83 / Muži [729] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 10:51:36 04:50:46 01:03:11 (152) 04:12:07 (142)
123 84 / Muži [730] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 10:51:39 04:50:49 01:03:20 (154) 04:12:05 (141)
124 85 / Muži [947] Roman Vítek 1986 CZE Sedlčany 10:53:22 04:52:32 58:07 (80) 03:46:14 (103)
125 86 / Muži [726] Konrad Cieślak 1986 POL Wrocław 10:54:12 04:53:22 59:31 (99) 03:45:37 (102)
126 87 / Muži [743] Zolboo Enkhbaatar 1984 CZE Budětsko, Prostějov 10:55:36 04:54:46 56:55 (68) 03:43:46 (95)
127 88 / Muži [883] Martin Schoř 1975 CZE Jičín 10:57:20 04:56:30 01:05:35 (165) 04:12:57 (146)
128 40 / Ženy [709] Pavla Bartásková 1987 CZE Kaznějov 10:57:34 04:56:44 01:02:32 (145) 04:06:55 (132)
129 41 / Ženy [710] Lenka Bartásková 1989 CZE Kaznějov 10:57:37 04:56:47 01:02:32 (144) 04:07:06 (133)
130 42 / Ženy [898] Dana Sukdoláková 1973 CZE SPONA Teplice 10:58:44 04:57:54 01:11:08 (186) 04:18:52 (155)
131 89 / Muži [873] Martin Richter 1967 CZE SPONA Teplice 10:58:47 04:57:57 01:11:17 (187) 04:18:56 (156)
132 43 / Ženy [791] Bára Jiříčková 1997 CZE PARENT PROJECT 11:00:58 05:00:08 01:01:33 (122) 04:05:11 (131)
133 90 / Muži [926] Richard Švejkar 1990 CZE Jirkov 11:01:03 05:00:13 01:01:33 (123) 04:05:08 (130)
134 44 / Ženy [944] Radka Vepřková 1983 CZE Bolt in da house 11:03:49 05:02:59 01:03:10 (151) 04:03:11 (129)
135 91 / Muži [833] Radek Menc 1978 CZE Trnová 11:05:50 05:05:00 58:51 (90) 03:40:44 (92)
136 45 / Ženy [766] Lucie Hofírková 1988 CZE Olomouc 11:09:20 05:08:30 01:15:52 (214) 04:24:29 (168)
137 92 / Muži [957] Vít Zdrubecký 1988 CZE Praha 15 11:09:23 05:08:33 01:15:49 (213) 04:24:27 (167)
138 93 / Muži [878] Robert Rusin 1978 CZE Praha 11:10:13 05:09:23 58:34 (87) 04:01:20 (125)
139 94 / Muži [902] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 11:10:29 05:09:39 01:02:11 (137) 03:28:22 (73)
140 95 / Muži [762] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 11:10:33 05:09:43 01:01:06 (113) 03:28:25 (74)
141 96 / Muži [889] Luděk Spíchal 1973 CZE Trutnov 11:10:37 05:09:47 01:02:22 (141) 03:27:28 (72)
142 97 / Muži [894] František Stejskal 1978 CZE Hradec Králové 11:12:40 05:11:50 01:02:15 (139) 04:09:52 (137)
143 98 / Muži [887] Pavol Sopko 1985 SVK Trutnov 11:16:39 05:15:49 01:05:19 (164) 04:14:04 (151)
144 99 / Muži [765] Petr Hloušek 1970 CZE Úžice 11:16:47 05:15:57 01:05:08 (160) 03:57:27 (122)
145 100 / Muži [881] Martin Sabo 1986 CZE Trutnov 2 11:16:58 05:16:08 01:05:14 (163) 04:13:17 (149)
146 101 / Muži [795] Miroslav Kadeřábek 1984 CZE JOSKATEL Team 11:17:41 05:16:51 01:00:11 (104) 04:24:05 (164)
147 102 / Muži [909] David Šimůnek 1983 CZE JOSKATEL Team 11:17:44 05:16:54 01:00:16 (105) 04:24:02 (163)
148 46 / Ženy [717] Hana Bulantova 1990 CZE Sokolov 11:18:48 05:17:58 01:11:31 (189) 04:31:30 (181)
149 47 / Ženy [782] Petra Janusova 1994 CZE Březová 11:18:52 05:18:02 01:11:23 (188) 04:31:32 (182)
150 103 / Muži [794] Josef Jurka 1972 CZE JOSKATEL Team 11:21:22 05:20:32 01:03:07 (150) 04:27:53 (176)
151 104 / Muži [756] Jan Hába 1980 CZE JOSKATEL Team 11:21:26 05:20:36 01:01:58 (133) 03:51:44 (116)
152 48 / Ženy [876] Lucie Rosová 1986 CZE Trutnov 11:25:48 05:24:58 01:14:17 (204) 04:41:36 (192)
153 105 / Muži [875] Zdeněk Rosa 1981 CZE Trutnov 11:26:01 05:25:11 01:14:16 (203) 04:41:40 (193)
154 106 / Muži [818] Jakub Křeček 1982 CZE Líbeznice 11:26:15 05:25:25 59:33 (100) 04:12:30 (145)
155 107 / Muži [906] Pavel Šimon 1980 CZE Dvůr Králové nad Labem 11:33:42 05:32:52 01:01:53 (131) 04:13:11 (147)
156 108 / Muži [907] Sebastian Šimon 1979 CZE Praha 2 11:33:45 05:32:55 01:01:54 (132) 04:13:14 (148)
157 109 / Muži [877] Václav Rožec 1973 CZE Brno 11:33:50 05:33:00 01:00:07 (103) 04:47:16 (196)
158 110 / Muži [724] Dušan Celler 1973 CZE Chlumec nad Cidlinou 11:33:55 05:33:05 01:08:05 (175) 04:31:11 (180)
159 111 / Muži [701] Adam Abrahamčík 1987 CZE JE TO TA ZEĎ !!! 11:33:59 05:33:09 01:02:45 (149) 04:16:35 (154)
160 112 / Muži [942] David Veber 1986 CZE Je to ta zeď !!! 11:34:05 05:33:15 01:02:43 (146) 04:16:32 (153)
161 113 / Muži [895] Jiří Strakoň 1972 CZE Brno 11:34:13 05:33:23 01:00:03 (101) 04:47:22 (197)
162 114 / Muži [712] Robert Bergman 1972 CZE Praha 4 11:39:20 05:38:30 01:07:36 (174) 04:24:17 (165)
163 115 / Muži [707] Vladimír Balda 1972 CZE Chrastava 11:39:30 05:38:40 01:07:32 (173) 04:24:22 (166)
164 116 / Muži [824] Jakub Macák 1986 CZE Slaný 11:43:49 05:42:59 01:02:45 (148) 04:20:04 (159)
165 49 / Ženy [775] Gabriela Hortová 1987 CZE Slaný 11:43:53 05:43:03 01:09:19 (180) 04:23:04 (161)
166 117 / Muži [849] Wiktor Pach 1989 POL Świdnica 11:44:07 05:43:17 01:02:06 (135) 04:08:44 (136)
167 118 / Muži [870] Dariusz Pytel 1975 POL Świdnica 11:44:13 05:43:23 01:02:14 (138) 04:13:22 (150)
168 50 / Ženy [781] Jana Janková 1990 CZE Srbeč 11:44:17 05:43:27 01:09:20 (181) 04:23:07 (162)
169 119 / Muži [880] Kamil Říha 1976 CZE Vodáci Střekov 11:44:30 05:43:40 01:01:17 (117) 04:30:00 (177)
170 120 / Muži [732] Václav Černý 1982 CZE Vodáci Střekov 11:44:37 05:43:47 01:01:46 (128) 04:27:50 (175)
171 121 / Muži [721] Lubomír Cakl 1961 CZE České Budějovice 11:45:24 05:44:34 01:08:40 (177) 04:34:36 (184)
172 122 / Muži [837] Petr Nedomlel 1977 CZE Pňovany 11:45:28 05:44:38 01:08:37 (176) 04:34:28 (183)
173 51 / Ženy [838] Petra Nemravová 1993 CZE Kjávy3 11:49:10 05:48:20 01:01:37 (126) 04:27:46 (174)
174 52 / Ženy [948] Andrea Vojnarová 1987 CZE Kjávy3 11:49:17 05:48:27 01:01:39 (127) 04:27:41 (173)
175 53 / Ženy [908] Barbora Šimonová 1982 CZE Praha 7 11:55:40 05:54:50 01:03:17 (153) 04:03:06 (128)
176 123 / Muži [796] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 11:55:44 05:54:54 58:06 (79) 03:58:21 (124)
177 54 / Ženy [869] Aneta Pytel 1976 POL Świdnica 11:56:45 05:55:55 01:06:28 (169) 04:19:22 (158)
178 55 / Ženy [746] Marta Franckiewicz-Pach 1989 POL Świdnica 11:56:50 05:56:00 01:09:55 (182) 04:19:15 (157)
179 124 / Muži [747] Maciej Frankowicz 1989 POL Świdnica 11:57:11 05:56:21 01:02:19 (140) 04:15:26 (152)
180 56 / Ženy [799] Agnieszka Kiersnowska 1974 POL Wrocław 11:59:08 05:58:18 01:01:15 (115) 04:35:58 (186)
181 57 / Ženy [803] Pavlína Kočová 1992 CZE Pivo za odměnu 12:04:25 06:03:35 01:01:50 (130) 04:25:04 (170)
182 125 / Muži [836] Jiri Mudra 1989 CZE Pivo za odměnu 12:04:31 06:03:41 01:01:47 (129) 04:24:57 (169)
183 58 / Ženy [720] Zuzana Cajthamlová 1978 CZE Nučice 12:14:44 06:13:54 01:05:54 (166) 04:12:18 (143)
184 126 / Muži [719] Tomáš Cajthaml 1971 CZE Nučice 12:14:51 06:14:01 04:12:28 (144)
185 127 / Muži [706] Martin Baláš 1982 CZE Jablonné nad Orlicí 12:33:24 06:32:34 01:07:00 (170) 04:39:29 (189)
186 59 / Ženy [866] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 12:34:01 06:33:11 01:12:45 (195) 04:59:10 (218)
187 60 / Ženy [813] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 12:34:06 06:33:16 01:12:44 (194) 04:42:37 (194)
188 61 / Ženy [834] EVA MICHALÍKOVÁ 1974 CZE KARLOVY VARY 12:41:49 06:40:59 01:10:01 (184) 04:56:07 (209)
189 62 / Ženy [853] IVETA PECKO 1972 LVA KARLOVY VARY 12:41:53 06:41:03 01:10:00 (183) 04:37:18 (187)
190 63 / Ženy [742] Martina Dvořáková 1978 CZE Karlovy Vary 12:41:58 06:41:08 01:10:09 (185) 04:54:52 (207)
191 64 / Ženy [868] Lucie Pustinová 1975 CZE Bečov nad Teplou 12:42:03 06:41:13 04:54:57 (208)
192 128 / Muži [949] Tomáš Votruba 1968 CZE Kostelec nad Černými lesy 12:57:39 06:56:49 01:09:13 (179) 04:47:32 (199)
193 65 / Ženy [950] Lenka Votrubová 1974 CZE Kostelec nad Černými lesy 12:57:49 06:56:59 01:09:11 (178) 04:46:49 (195)
194 66 / Ženy [820] Eva Kulhankova 1983 CZE Praha 8 12:58:15 06:57:25 01:06:27 (168) 04:50:57 (201)
195 129 / Muži [806] Martin Košík 1975 CZE Jenštejn 12:58:24 06:57:34 01:06:11 (167) 04:50:54 (200)
196 67 / Ženy [921] Veronika Šulcová 1984 CZE Pardubice 13:04:09 07:03:19 01:11:44 (191) 04:52:25 (203)
197 130 / Muži [913] Martin Škoda 1985 CZE SRTG Česká třebová 13:04:17 07:03:27 01:11:42 (190) 04:52:30 (204)
198 68 / Ženy [844] Lucie Novotná 1981 CZE SRTG Česká Třebová 13:04:22 07:03:32 01:22:52 (218) 04:52:34 (205)
199 131 / Muži [903] Krystian Szadkowski 1990 POL Wrocław 13:15:52 07:15:02 01:03:58 (157) 04:35:50 (185)
200 69 / Ženy [714] Eva Boháčová 1989 CZE Praha 13:22:46 07:21:56 01:15:34 (211) 04:31:00 (178)
201 70 / Ženy [745] Petra Filingerová 1989 CZE SK Maxtri Liberec 13:22:50 07:22:00 01:15:32 (210) 04:31:02 (179)
202 132 / Muži [899] Petr Sušek 1979 CZE Parent Projekt 13:40:23 07:39:33 01:12:55 (196) 04:47:26 (198)
203 71 / Ženy [752] Martina Galandová 1987 CZE Praha 6 13:47:17 07:46:27 01:15:28 (207) 04:58:24 (217)
204 72 / Ženy [759] Andrea Hanušová Hamanová 1978 CZE 13:47:20 07:46:30 01:14:33 (206) 04:52:20 (202)
205 73 / Ženy [862] Zuzana Pohlová 1973 CZE Praha 10 13:47:24 07:46:34 01:14:29 (205) 04:54:09 (206)
206 133 / Muži [959] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 13:56:29 07:55:39 01:01:35 (125) 04:38:36 (188)
207 74 / Ženy [760] Petra Havlová 1993 CZE Holice 14:01:23 08:00:33 01:12:59 (197) 04:56:52 (214)
208 75 / Ženy [702] Dita Albrechtová 1983 CZE Libčany 14:01:26 08:00:36 01:13:39 (202) 04:56:39 (210)
209 134 / Muži [817] Michal Krysl 1978 CZE Hradec králové 14:01:32 08:00:42 01:13:37 (201) 04:56:45 (212)
210 76 / Ženy [941] Radka Vaňková 1992 CZE Hradec Králové 14:01:38 08:00:48 01:13:17 (200) 04:56:49 (213)
211 135 / Muži [961] Jakub Gembal 1985 CZE Hradec Králové 14:01:43 08:00:53 01:13:13 (198) 04:56:42 (211)
212 136 / Muži [778] Antonín Choulík 1972 CZE Sezimovo Ústí 2 14:10:25 08:09:35 01:07:18 (172) 04:41:31 (191)
213 137 / Muži [938] Karel Vacek 1971 CZE Praha 8 14:59:20 08:58:30 01:19:44 (215) 05:26:28 (219)
214 138 / Muži [790] Jiří Jirsa 1972 CZE Starý Kolín 14:59:27 08:58:37 01:20:02 (216) 05:30:29 (220)
214 77 / Ženy [940] Nina Vaněčková 1989 CZE Libčany
214 139 / Muži [939] Jan Václavík 1986 CZE Vodáci Střekov
214 139 / Muži [920] Radek Šulák 1978 CZE Halenkov
DNF / Muži [896] Daniel Stránský 1974 CZE Praha 3 01:00:06 (102)
DNF / Muži [893] Jarosław Stefański 1963 POL W pogoni za duchem 02:41:00 (19)
DNF / Ženy [872] Małgorzata Rencz 1974 POL W pogoni za duchem 02:41:02 (20)
DNF / Ženy [890] Jitka Spíchalová 1975 CZE Trutnov 01:02:11 (136) 03:27:23 (71)
DNF / Muži [757] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 01:13:16 (199) 03:58:00 (123)
DNF / Muži [864] Miroslav Pospíšil 1982 CZE Hradec Králové 01:07:02 (171) 04:39:32 (190)
DNF / Ženy [763] Kateřina Hillermannová 1976 CZE Šneci v běhu 01:15:29 (208) 04:57:39 (215)
DNF / Ženy [703] Dagmar Andrýsová 1972 CZE Dvůr Králové nad Labem 01:15:30 (209) 04:57:42 (216)
DNF / Muži [748] Roman Fraško 1974 CZE Pečky 01:25:14 (219) 05:31:10 (221)
DNF / Muži [927] Karel Talacko 1972 CZE Pečky 01:25:33 (221) 05:33:39 (222)
DNF / Ženy [737] Jana Dolečkova 1984 CZE Praha 4 01:25:26 (220) 05:45:21 (223)
DNF / Muži [784] Jan Jedlička 1980 CZE Praha 4 01:25:50 (222) 05:45:25 (224)
DNF / Muži [783] Jaroslav Jaros 1971 CZE České Budějovice 01:21:10 (217)
DNF / Ženy [952] Anna Wierszelis 1982 POL Wrocław