Lázeňská lyže - závod na kolečkových lyžích

17.09.2017 Lázně Bělohrad

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [1] Daniel Máka 1992 CZE ATLAS CRAFT TEAM 01:05:21 00:00 06:10 (3) 12:42 (3) 19:08 (2) 26:00 (3) 32:13 (2) 38:46 (1) 45:24 (2) 52:20 (2) 58:50 (2)
2 2 / M [2] Jiří Ročárek 1983 CZE Korhoň Craft tým 01:05:21 00:00 06:10 (2) 12:41 (2) 19:08 (3) 25:46 (1) 32:29 (3) 38:59 (3) 45:24 (3) 52:20 (1) 58:50 (1)
3 3 / M [12] Adam Matouš 1998 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:06:27 01:05 06:09 (1) 12:41 (1) 19:08 (1) 25:47 (2) 32:13 (1) 38:47 (2) 45:23 (1) 52:21 (3) 59:09 (3)
4 4 / M [14] Filip Schutz 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:07:55 02:34 06:11 (5) 12:42 (4) 19:13 (4) 26:03 (4) 32:56 (4) 40:00 (4) 47:03 (5) 54:04 (5) 01:01:09 (5)
5 5 / M [16] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 01:07:56 02:35 06:12 (6) 12:45 (6) 19:32 (5) 26:24 (6) 33:17 (6) 40:09 (5) 47:02 (4) 54:03 (4) 01:01:09 (4)
6 1 / M40 [17] Martin Šperl 1975 CZE SMT 01:09:00 03:39 06:11 (4) 12:45 (5) 19:32 (6) 26:23 (5) 33:15 (5) 40:10 (6) 47:12 (6) 54:23 (6) 01:01:37 (6)
7 2 / M40 [5] Ladislav Knápek 1961 CZE Šerlich 8.30 01:10:20 04:58 06:13 (8) 13:03 (7) 20:08 (7) 27:13 (7) 34:22 (7) 41:26 (7) 48:39 (7) 55:51 (7) 01:03:08 (7)
8 1 / Z [85] Sandra Schützová 1991 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:14:17 08:56 06:43 (10) 13:53 (10) 21:05 (9) 28:21 (9) 35:35 (8) 43:14 (9) 50:42 (8) 58:18 (9) 01:06:12 (8)
9 6 / M [13] Karel Macháč 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:14:17 08:56 06:13 (7) 13:20 (8) 20:48 (8) 28:16 (8) 35:35 (9) 43:13 (8) 50:42 (9) 57:10 (8) 01:06:12 (9)
10 7 / M [15] Filip Herbs 1992 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:16:06 10:45 06:30 (9) 13:53 (9) 21:23 (10) 29:16 (10) 37:03 (11) 45:01 (10) 52:21 (10) 01:00:09 (10) 01:08:01 (10)

dorostenci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži [52] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 33:10 00:00 06:12 (2) 12:46 (2) 19:32 (2) 26:24 (2)
2 2 / Muži [51] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 33:17 00:06 06:12 (1) 12:46 (1) 19:31 (1) 26:23 (1)
3 3 / Muži [7] Václav Hrouda 1999 CZE KB jilemnice 35:41 02:30 06:18 (3) 13:31 (3) 20:54 (3) 28:16 (3)
4 4 / Muži [53] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 37:26 04:15 06:59 (6) 14:20 (5) 21:53 (4) 29:24 (4)
5 5 / Muži [54] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 37:49 04:38 06:43 (4) 14:07 (4) 21:53 (5) 29:37 (5)
6 6 / Muži [6] Lukáš Pajer 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 38:29 05:18 06:51 (5) 14:32 (6) 22:27 (6) 30:25 (6)
7 7 / Muži [50] Marek Pavlíček 2002 CZE Krkonoše Vrchlabí 41:21 08:10 07:39 (7) 16:13 (7) 24:39 (7) 32:55 (7)

dorostenky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Ženy [78] Pavlína Votočková 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 30:51 00:00 07:16 (1) 15:15 (3) 23:14 (2)
2 2 / Ženy [77] Kateřina Svobodová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 30:55 00:03 07:20 (4) 15:15 (4) 23:14 (4)
3 3 / Ženy [75] Kateřina Tůmová 2001 CZE SK NMMET 30:56 00:04 07:19 (3) 15:15 (1) 23:14 (3)
4 4 / Ženy [76] Marie Rysolová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 30:56 00:04 07:18 (2) 15:15 (2) 23:13 (1)
5 5 / Ženy [73] Hana Beránková 2000 CZE Silvini Madshus Team 37:42 06:51 08:32 (5) 18:09 (5) 27:55 (5)
6 6 / Ženy [74] Bára Baráková 2002 CZE Krkonoše Vrchlabí 38:34 07:42 08:42 (6) 18:33 (6) 28:35 (6)