Maraton okolo Stolových hor

10.08.2014 Machov [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

50km celkem: 147, muzi : 135, zeny: 12, M13-14: 0, M15-18: 6, M19-29: 20, M30-39: 40, M40-59: 46, M60+: 3, Z13-14: 0, Z15-18: 1, Z19-29: 3, Z30-49: 2, Z50+: 0, M: 20, Z: 6 [html] [pdf]
30km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, M15-18: 0, M: 0, Z15-18: 0, Z: 0 [html] [pdf]
20km celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, M13-14: 3, M15-18: 0, M19-29: 0, M30-39: 0, M40-59: 1, M60+: 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 0, Z30-49: 0, Z50+: 0 [html] [pdf]

výsledková listina 50km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [191] František Vagenknecht 1977 CZE KP CKFV Nová Paka 01:13:28 00:00
2 1 / M15-18 [180] Petr Kleiner 1997 CZE 01:19:13 05:45
3 2 / M [172] Wojciech Wiśniewski 1993 POL Orbea Racing Team 01:26:12 12:44
4 3 / M [171] Jan Brandejs 1982 CZE T-Mobile MTB team 01:26:43 13:15
5 4 / M [186] PIOTR FRYDRYK 1976 POL Kajfil Brukarstwo 01:29:06 15:38
6 5 / M [182] Jiří Pospíšil 1969 CZE 01:29:15 15:47
7 2 / M15-18 [183] Lukáš Pospíšil 1998 CZE 01:32:23 18:55
8 3 / M15-18 [166] Štěpán Štolfa 1998 CZE Rodiče 01:33:10 19:42
9 6 / M [198] Svatopluk Goll 1981 CZE 01:34:00 20:32
10 7 / M [169] Seweryn Kompa 1982 POL 01:39:05 25:37
11 8 / M [170] Wojciech Kulej 1980 POL 01:45:38 32:10
12 1 / Z [177] Lucie Hrnčířová 1984 CZE 01:45:49 32:21
13 9 / M [184] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE 01:47:55 34:27
14 1 / Z15-18 [181] Nikol Benešová 1999 CZE 01:54:04 40:36
15 2 / Z [194] Renata Jahelková 1987 CZE 01:54:12 40:44
16 10 / M [185] Łukasz Mendera 1982 POL Cyklon Proal Team 01:54:31 41:03
17 11 / M [197] Roman Horyna 1964 CZE Mýtina 01:58:18 44:50
18 12 / M [178] Roman Luksch 1964 CZE 01:58:26 44:58
19 3 / Z [199] Radka Bernardova 1983 CZE 01:58:35 45:07
20 13 / M [193] David Marek 1978 CZE 01:58:39 45:11
21 1 / M19-29 [1] Martin Splítek 1988 CZE 02:04:50 51:22
22 4 / Z [167] Barbora Bryksí 1979 CZE 02:08:20 54:52
23 2 / M19-29 [105] Petr Tatíček 1985 CZE Eleven Rubena Test Team 02:10:26 56:58
24 1 / M30-39 [3] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE Nová Paka Snail team 02:11:00 57:32
25 2 / M30-39 [110] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 02:12:11 58:43
26 3 / M19-29 [9] Lukáš Drejsl 1986 CZE 02:14:46 01:01:18
27 1 / M40-59 [69] Tomas Čada 1964 CZE 02:15:01 01:01:33
28 2 / M40-59 [25] marek strnad 1972 CZE 02:16:16 01:02:48
29 14 / M [179] Jaroslav Nyč 1970 CZE 02:16:46 01:03:18
30 3 / M30-39 [32] Lukáš Tříska 1977 CZE 02:16:52 01:03:24
31 4 / M19-29 [13] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 02:17:53 01:04:25
32 5 / M19-29 [39] Martin Frencl 1990 CZE 02:19:14 01:05:46
33 3 / M40-59 [7] Karel Bernard 1967 CZE 02:20:01 01:06:33
34 4 / M30-39 [46] Lukáš Doležal 1979 CZE DOLDY 02:20:03 01:06:35
35 5 / M30-39 [84] Jaromír Lecnar 1983 CZE 02:20:06 01:06:38
36 4 / M40-59 [26] tomáš strnad 1972 CZE 02:21:24 01:07:56
37 6 / M30-39 [33] Pavel Valtera 1976 CZE 02:22:08 01:08:40
38 7 / M30-39 [4] Aleš Balcar 1977 CZE 02:22:36 01:09:08
39 5 / Z [196] Eva Horynová 1967 CZE Mýtina 02:23:28 01:10:00
40 5 / M40-59 [34] Pavel Vít 1971 CZE 02:23:45 01:10:17
41 8 / M30-39 [12] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:23:51 01:10:23
42 9 / M30-39 [18] Petr Kuře 1975 CZE 02:24:28 01:11:00
43 6 / M19-29 [19] Ondřej Marek 1986 CZE 02:25:08 01:11:40
44 10 / M30-39 [30] Martin Šupich 1977 CZE 02:26:19 01:12:51
45 11 / M30-39 [44] Jan Truhlář 1977 CZE 02:26:24 01:12:56
46 6 / M40-59 [115] Pavel Jiřena 1967 CZE 02:26:27 01:12:59
47 7 / M40-59 [15] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE 02:28:05 01:14:37
48 8 / M40-59 [17] Jaroslav Svoboda 1971 CZE 02:28:24 01:14:56
49 9 / M40-59 [83] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity Omega 02:30:07 01:16:39
50 12 / M30-39 [36] Michal Vrbský 1978 CZE 02:30:19 01:16:51
51 15 / M [190] Zdenek Zítka 1981 CZE 02:30:43 01:17:15
52 13 / M30-39 [70] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 02:32:06 01:18:38
53 10 / M40-59 [79] Aleš Flégl 1963 CZE 02:33:30 01:20:02
54 7 / M19-29 [96] Maciej Gilewski 1986 POL CYKLON PROAL 02:33:46 01:20:18
55 11 / M40-59 [94] Jiří Koudelka 1968 CZE STS Chvojkovice Brod 02:33:52 01:20:24
56 14 / M30-39 [76] Martin Glezák 1984 CZE 02:33:56 01:20:28
57 16 / M [173] Tomasz Wiśniewski 1993 POL Orbea Racing Team 02:34:12 01:20:44
58 12 / M40-59 [21] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:34:17 01:20:49
59 8 / M19-29 [73] Zbyněk Růžička 1991 CZE 02:34:39 01:21:11
60 15 / M30-39 [6] Jan Beran 1983 CZE fa Beran 02:34:58 01:21:30
61 9 / M19-29 [31] Filip Trenda 1995 CZE Cyklomax 02:37:16 01:23:48
62 16 / M30-39 [11] Stanislav Jirásek 1984 CZE BKL Machov 02:38:02 01:24:34
63 10 / M19-29 [5] Lukáš Bárta 1992 CZE 02:38:43 01:25:15
64 17 / M30-39 [41] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 02:39:02 01:25:34
65 18 / M30-39 [63] Tomáš Kejzlar 1983 CZE 02:39:20 01:25:52
66 1 / M60+ [108] Jiří Šlégr 1954 CZE AUTOREST ÚPICE 02:39:21 01:25:53
67 1 / Z19-29 [10] Lenka Fridrichová 1994 CZE 02:39:41 01:26:13
68 13 / M40-59 [74] Jan Fišer 1958 CZE 02:39:53 01:26:25
69 14 / M40-59 [54] Radek Čipera 1964 CZE 02:40:08 01:26:40
70 4 / M15-18 [56] Kamil Hofman 1996 CZE 02:41:20 01:27:52
71 15 / M40-59 [40] Pavel Semirád 1973 CZE Lyžaři Libchavy 02:41:54 01:28:26
72 16 / M40-59 [93] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:55 01:28:27
73 11 / M19-29 [97] Kamil Hodyl 1990 POL Aga-Trans 02:43:00 01:29:32
74 17 / M40-59 [117] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Pořící 02:43:02 01:29:34
75 19 / M30-39 [104] Petr Kohoutek 1975 CZE 02:43:50 01:30:22
76 20 / M30-39 [28] Ondřej Šrámek 1982 CZE 02:43:53 01:30:25
77 18 / M40-59 [111] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol 02:44:43 01:31:15
78 12 / M19-29 [53] Michal Holeček 1986 CZE Labe Tri Club HK 02:44:44 01:31:16
79 21 / M30-39 [106] Jan Marák 1980 CZE 02:46:04 01:32:36
80 22 / M30-39 [113] Łukasz Olma 1982 POL 02:46:34 01:33:06
81 23 / M30-39 [75] Petr Maixner 1976 CZE 02:47:37 01:34:09
82 13 / M19-29 [50] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pítrs bikes 02:48:02 01:34:34
83 24 / M30-39 [90] Tomáš Hainzel 1976 CZE 02:49:04 01:35:36
84 25 / M30-39 [24] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:49:25 01:35:57
85 19 / M40-59 [66] Jiří Dostál 1974 CZE 02:50:24 01:36:56
86 26 / M30-39 [58] Roman Coufal 1978 CZE Sport Bárt 02:52:58 01:39:30
87 27 / M30-39 [8] Ladislav Bůna 1979 CZE 02:53:43 01:40:15
88 20 / M40-59 [91] Vladimír Kraus 1960 CZE Jasip Bike 02:53:54 01:40:26
89 21 / M40-59 [80] Milan Musil 1968 CZE 02:54:57 01:41:29
90 17 / M [192] Jindřich Pejskar 1978 CZE 02:54:58 01:41:30
91 6 / Z [195] Jitka Hrubá 1975 CZE 02:55:01 01:41:33
92 22 / M40-59 [86] Petr John 1974 CZE 02:55:13 01:41:45
93 28 / M30-39 [112] Rudolf Šretr 1977 CZE Jasný Sokol 02:55:32 01:42:04
94 5 / M15-18 [55] Pavel Melichar 1997 CZE 02:56:08 01:42:40
95 29 / M30-39 [38] Jiří Škop 1976 CZE HK Ostaš 02:56:29 01:43:01
96 14 / M19-29 [100] Kamil Blaszczyk 1988 CZE 02:56:33 01:43:05
97 23 / M40-59 [14] Roberto Kolman 1968 CZE 03:01:56 01:48:28
98 30 / M30-39 [88] David Dařílek 1980 CZE Ski Centrum Zdobnice 03:02:26 01:48:58
99 24 / M40-59 [95] Luděk Pivnička 1973 CZE www.pivnicka.cz 03:02:33 01:49:05
100 31 / M30-39 [102] Michal Jurásek 1978 CZE 03:04:22 01:50:54
101 25 / M40-59 [72] Tomáš Janků 1972 CZE 03:05:53 01:52:25
102 26 / M40-59 [89] Jan Horák 1968 CZE Ski Centrum Zdobnice 03:11:53 01:58:25
103 2 / Z19-29 [68] Michaela Medková 1992 CZE 03:13:55 02:00:27
104 15 / M19-29 [47] Jakub Vyhlídka 1986 CZE Doldy ruksaky 03:15:10 02:01:42
105 32 / M30-39 [2] Tomáš Valášek 1981 CZE 03:16:58 02:03:30
106 33 / M30-39 [29] Pavel Šretr 1976 CZE Růža Bike Velký Dřevíč 03:18:11 02:04:43
107 34 / M30-39 [101] Martin Krupička 1982 CZE Textilní závody Veba a.s. 03:19:19 02:05:51
108 27 / M40-59 [87] Jiří Dařílek 1968 CZE Skla SNB Škola Deštné 03:20:40 02:07:12
109 35 / M30-39 [49] Jiří Černošek 1978 CZE 03:23:38 02:10:10
110 28 / M40-59 [27] Luboš Šorfa 1957 CZE 03:23:57 02:10:29
111 16 / M19-29 [77] Martin Hornych 1988 CZE 03:24:20 02:10:52
112 36 / M30-39 [67] Jaroslav Svoboda 1977 CZE TECHKO CZ 03:29:06 02:15:38
113 29 / M40-59 [99] Miloš Štěpánek 1960 CZE 03:29:15 02:15:47
114 30 / M40-59 [35] Tomáš Vlach 1973 CZE 03:30:30 02:17:02
115 31 / M40-59 [85] Jiří Polej 1971 CZE 03:30:41 02:17:13
116 37 / M30-39 [52] Martin Schwarz 1983 CZE 03:30:48 02:17:20
117 32 / M40-59 [103] Miroslav Janeček 1960 CZE Ferda Mravenec 03:35:12 02:21:44
118 33 / M40-59 [65] Michal Hrubý 1967 CZE Veba bike team 03:42:03 02:28:35
119 34 / M40-59 [109] Jiří Vejvoda 1962 CZE ASSPRO Náchod 03:42:10 02:28:42
120 35 / M40-59 [61] Štěpán Šimík 1956 CZE 03:45:20 02:31:52
121 1 / Z30-49 [81] Bohumila Valášková 1975 CZE 04:02:17 02:48:49
122 36 / M40-59 [82] Josef Hanek 1974 CZE 04:02:19 02:48:51
123 37 / M40-59 [78] Zdeněk Hlavatý 1965 CZE Broumov 04:04:32 02:51:04
124 2 / Z30-49 [98] Denisa Chvátalová 1973 CZE 04:07:35 02:54:07
125 38 / M40-59 [48] Pavel Kala 1970 CZE Doldy ruksaky 04:14:05 03:00:37
126 39 / M40-59 [64] Josef Škoda 1963 CZE Continental 04:16:36 03:03:08
127 40 / M40-59 [20] Jan Mervart 1965 CZE 04:30:19 03:16:51
128 3 / Z19-29 [22] Kateřina Plná 1988 CZE 04:42:30 03:29:02
DNF / M60+ [16] Jindřich Král 1949 CZE
DNF / M19-29 [57] Pavel Kocián 1990 CZE Krkonoše Vrchlabí
DNF / M60+ [107] Jarka Tylš 1953 CZE SK BP Lumen Úpice
DNF / M19-29 [51] Jiří Záliš 1988 CZE
DNF / M40-59 [37] Petr Zelený 1960 CZE
DNF / M30-39 [59] Ewaw Scattergoon 1977 CZE
DNF / M30-39 [60] Mattheus Vezmenlen 1981 CZE Bobcat
DNF / M40-59 [43] Pavel Strnad 1974 CZE FCB Team
DNF / M19-29 [23] David Plný 1993 CZE Superior Rubena Team
DNF / M40-59 [92] Mirek Vodička 1960 CZE
DNF / M40-59 [42] Adam Šangala 1971 CZE FCB Team
DNS / M19-29 [116] Daniel Valášek 1993 CZE
DNS / M [176] Michal Konečný 1995 CZE
DNS / M15-18 [175] Marek Nýč 1998 CZE
DNS / M [174] Patrik Nýč 1992 CZE
DNS / M40-59 [62] Mateo Javier 1972 CZE Bobcat
DNS / M40-59 [45] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adrspach
DNS / M [114] Przemysław Wójtowicz 1976 CZE
DNS / M30-39 [71] Petr Meuer 1981 CZE

výsledková listina 30km

start ~ 12:12:00

výsledková listina 20km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 30km
1 1 / M13-14 [168] Ondřej Krejsar 2004 CZE Pítrs Bikes 01:19:04 00:00
2 2 / M13-14 [188] Michal Petr 2004 CZE 01:24:53 05:48
3 1 / M40-59 [187] Pavel Tůma 1968 CZE 01:24:53 05:49
4 3 / M13-14 [189] Matěj Horyna 2003 CZE 02:05:22 46:18