Maraton okolo Stolových hor

10.08.2014 Machov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

50km celkem: 147, muži : 135, ženy: 12, M13-14: 0, M15-18: 6, M19-29: 20, M30-39: 40, M40-59: 46, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 1, Z19-29: 3, Z30-49: 2, Z50 : 0, M: 20, Z: 6, M60+: 3 [html] [pdf]
30km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M15-18: 0, M: 0, Z15-18: 0, Z: 0 [html] [pdf]
20km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, M13-14: 3, M15-18: 0, M19-29: 0, M30-39: 0, M40-59: 1, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 0, Z30-49: 0, Z50 : 0 [html] [pdf]

výsledková listina 50km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [191] František Vagenknecht 1977 CZE KP CKFV Nová Paka 01:13:28.0
2 1 / M15-18 [180] Petr Kleiner 1997 CZE Redpoint Team 01:19:13.0 05:45.0
3 2 / M [172] Wojciech Wiśniewski 1993 POL Orbea Racing Team 01:26:12.8 12:44.8
4 3 / M [171] Jan Brandejs 1982 CZE T-Mobile MTB team 01:26:43.5 13:15.5
5 4 / M [186] PIOTR FRYDRYK 1976 POL Cyklon Proal TEAM 01:29:06.8 15:38.8
6 5 / M [182] Jiří Pospíšil 1969 CZE Redpoint Team 01:29:15.5 15:47.5
7 2 / M15-18 [183] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Team 01:32:23.8 18:55.8
8 3 / M15-18 [166] Štěpán Štolfa 1998 CZE GIANT Pitrs bikes 01:33:10.0 19:42.0
9 6 / M [198] Svatopluk Goll 1981 CZE GO Bikers Team 01:34:00.8 20:32.8
10 7 / M [169] Seweryn Kompa 1982 POL Cyklon Proal TEAM 01:39:05.3 25:37.3
11 8 / M [170] Wojciech Kulej 1980 POL Cyklon Proal TEAM 01:45:38.4 32:10.4
12 1 / Z [177] Lucie Hrnčířová 1984 CZE 01:45:49.9 32:21.9
13 9 / M [184] Zdeněk Hlaváček 1981 CZE 01:47:55.3 34:27.3
14 1 / Z15-18 [181] Nikol Benešová 1999 CZE Redpoint Team 01:54:04.8 40:36.8
15 2 / Z [194] Renata Jahelková 1987 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 01:54:12.5 40:44.5
16 10 / M [185] Łukasz Mendera 1982 POL Cyklon Proal Team 01:54:31.9 41:03.9
17 11 / M [197] Roman Horyna 1964 CZE Mýtina 01:58:18.0 44:50.0
18 12 / M [178] Roman Luksch 1964 CZE LMD Cycling team 01:58:26.6 44:58.6
19 3 / Z [199] Radka Bernardova 1983 CZE 01:58:35.3 45:07.3
20 13 / M [193] David Marek 1978 CZE 01:58:39.6 45:11.6
21 1 / M19-29 [1] Martin Splítek 1988 CZE CS Specialized HK 02:04:50.4 51:22.4
22 4 / Z [167] Barbora Bryksí 1979 CZE 02:08:20.9 54:52.9
23 2 / M19-29 [105] Petr Tatíček 1985 CZE Eleven Rubena Test Team 02:10:26.3 56:58.3
24 1 / M30-39 [3] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE Nová Paka Snail team 02:11:00.3 57:32.3
25 2 / M30-39 [110] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 02:12:11.8 58:43.8
26 3 / M19-29 [9] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 02:14:46.6 01:01:18.6
27 1 / M40-59 [69] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint Team 02:15:01.6 01:01:33.6
28 2 / M40-59 [25] marek strnad 1972 CZE INS-Náchod 02:16:16.7 01:02:48.7
29 14 / M [179] Jaroslav Nyč 1970 CZE Continental Adršpach 02:16:46.0 01:03:18.0
30 3 / M30-39 [32] Lukáš Tříska 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:16:52.0 01:03:24.0
31 4 / M19-29 [13] Martin Klapal 1987 CZE Stalak DeVOSS Rychnov nad Kněžnou 02:17:53.1 01:04:25.1
32 5 / M19-29 [39] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:19:14.1 01:05:46.1
33 3 / M40-59 [7] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 02:20:01.0 01:06:33.0
34 4 / M30-39 [46] Lukáš Doležal 1979 CZE DOLDY 02:20:03.1 01:06:35.1
35 5 / M30-39 [84] Jaromír Lecnar 1983 CZE GIANT Pitrs bikes 02:20:06.0 01:06:38.0
36 4 / M40-59 [26] tomáš strnad 1972 CZE INS-Náchod 02:21:24.8 01:07:56.8
37 6 / M30-39 [33] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy 02:22:08.9 01:08:40.9
38 7 / M30-39 [4] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:22:36.5 01:09:08.5
39 5 / Z [196] Eva Horynová 1967 CZE Mýtina 02:23:28.8 01:10:00.8
40 5 / M40-59 [34] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 02:23:45.2 01:10:17.2
41 8 / M30-39 [12] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:23:51.3 01:10:23.3
42 9 / M30-39 [18] Petr Kuře 1975 CZE IVT Náchod 02:24:28.6 01:11:00.6
43 6 / M19-29 [19] Ondřej Marek 1986 CZE INS-Náchod 02:25:08.0 01:11:40.0
44 10 / M30-39 [30] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:26:19.4 01:12:51.4
45 11 / M30-39 [44] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:26:24.1 01:12:56.1
46 6 / M40-59 [115] Pavel Jiřena 1967 CZE BEMANIAX 02:26:27.8 01:12:59.8
47 7 / M40-59 [15] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE IVT Náchod 02:28:05.2 01:14:37.2
48 8 / M40-59 [17] Jaroslav Svoboda 1971 CZE IVT Náchod 02:28:24.9 01:14:56.9
49 9 / M40-59 [83] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity Omega 02:30:07.7 01:16:39.7
50 12 / M30-39 [36] Michal Vrbský 1978 CZE Redpoint Team 02:30:19.5 01:16:51.5
51 15 / M [190] Zdenek Zítka 1981 CZE 02:30:43.3 01:17:15.3
52 13 / M30-39 [70] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 02:32:06.3 01:18:38.3
53 10 / M40-59 [79] Aleš Flégl 1963 CZE 02:33:30.9 01:20:02.9
54 7 / M19-29 [96] Maciej Gilewski 1986 POL Cyklon Proal TEAM 02:33:46.1 01:20:18.1
55 11 / M40-59 [94] Jiří Koudelka 1968 CZE STS Chvojkovice Brod 02:33:52.7 01:20:24.7
56 14 / M30-39 [76] Martin Glezák 1984 CZE 02:33:56.5 01:20:28.5
57 16 / M [173] Tomasz Wiśniewski 1993 POL Orbea Racing Team 02:34:12.1 01:20:44.1
58 12 / M40-59 [21] Jiří Petr 1974 CZE INS-Náchod 02:34:17.6 01:20:49.6
59 8 / M19-29 [73] Zbyněk Růžička 1991 CZE 02:34:39.6 01:21:11.6
60 15 / M30-39 [6] Jan Beran 1983 CZE fa Beran 02:34:58.6 01:21:30.6
61 9 / M19-29 [31] Filip Trenda 1995 CZE Rockmachine-Cyklomax 02:37:16.8 01:23:48.8
62 16 / M30-39 [11] Stanislav Jirásek 1984 CZE BKL Machov 02:38:02.7 01:24:34.7
63 10 / M19-29 [5] Lukáš Bárta 1992 CZE MTB Trilogy 02:38:43.1 01:25:15.1
64 17 / M30-39 [41] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 02:39:02.8 01:25:34.8
65 18 / M30-39 [63] Tomáš Kejzlar 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:39:20.0 01:25:52.0
66 1 / M60+ [108] Jiří Šlégr 1954 CZE Autorest 02:39:21.2 01:25:53.2
67 1 / Z19-29 [10] Lenka Fridrichová 1994 CZE 02:39:41.0 01:26:13.0
68 13 / M40-59 [74] Jan Fišer 1958 CZE 02:39:53.7 01:26:25.7
69 14 / M40-59 [54] Radek Čipera 1964 CZE 02:40:08.2 01:26:40.2
70 4 / M15-18 [56] Kamil Hofman 1996 CZE 02:41:20.3 01:27:52.3
71 15 / M40-59 [40] Pavel Semirád 1973 CZE Lyžaři Libchavy 02:41:54.7 01:28:26.7
72 16 / M40-59 [93] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:41:55.0 01:28:27.0
73 11 / M19-29 [97] Kamil Hodyl 1990 POL Cyklon Proal TEAM 02:43:00.1 01:29:32.1
74 17 / M40-59 [117] Pavel Hejna 1969 CZE Velké Pořící 02:43:02.6 01:29:34.6
75 19 / M30-39 [104] Petr Kohoutek 1975 CZE Redpoint Team 02:43:50.0 01:30:22.0
76 20 / M30-39 [28] Ondřej Šrámek 1982 CZE 02:43:53.9 01:30:25.9
77 18 / M40-59 [111] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol 02:44:43.8 01:31:15.8
78 12 / M19-29 [53] Michal Holeček 1986 CZE Labe Tri Club HK 02:44:44.9 01:31:16.9
79 21 / M30-39 [106] Jan Marák 1980 CZE 02:46:04.6 01:32:36.6
80 22 / M30-39 [113] Łukasz Olma 1982 POL 02:46:34.8 01:33:06.8
81 23 / M30-39 [75] Petr Maixner 1976 CZE 02:47:37.5 01:34:09.5
82 13 / M19-29 [50] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:48:02.4 01:34:34.4
83 24 / M30-39 [90] Tomáš Hainzel 1976 CZE IVT Náchod 02:49:04.6 01:35:36.6
84 25 / M30-39 [24] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:49:25.0 01:35:57.0
85 19 / M40-59 [66] Jiří Dostál 1974 CZE 02:50:24.9 01:36:56.9
86 26 / M30-39 [58] Roman Coufal 1978 CZE Sport Bárt 02:52:58.1 01:39:30.1
87 27 / M30-39 [8] Ladislav Bůna 1979 CZE 02:53:43.0 01:40:15.0
88 20 / M40-59 [91] Vladimír Kraus 1960 CZE Jasip Bike 02:53:54.4 01:40:26.4
89 21 / M40-59 [80] Milan Musil 1968 CZE List 2000 02:54:57.9 01:41:29.9
90 17 / M [192] Jindřich Pejskar 1978 CZE 02:54:58.7 01:41:30.7
91 6 / Z [195] Jitka Hrubá 1975 CZE 02:55:01.2 01:41:33.2
92 22 / M40-59 [86] Petr John 1974 CZE 02:55:13.1 01:41:45.1
93 28 / M30-39 [112] Rudolf Šretr 1977 CZE Jasný Sokol 02:55:32.8 01:42:04.8
94 5 / M15-18 [55] Pavel Melichar 1997 CZE 02:56:08.2 01:42:40.2
95 29 / M30-39 [38] Jiří Škop 1976 CZE HK Ostaš 02:56:29.7 01:43:01.7
96 14 / M19-29 [100] Kamil Blaszczyk 1988 CZE 02:56:33.0 01:43:05.0
97 23 / M40-59 [14] Roberto Kolman 1968 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:01:56.2 01:48:28.2
98 30 / M30-39 [88] David Dařílek 1980 CZE Ski Centrum Zdobnice 03:02:26.9 01:48:58.9
99 24 / M40-59 [95] Luděk Pivnička 1973 CZE www.pivnicka.cz 03:02:33.7 01:49:05.7
100 31 / M30-39 [102] Michal Jurásek 1978 CZE 03:04:22.8 01:50:54.8
101 25 / M40-59 [72] Tomáš Janků 1972 CZE Cyklo Point Jičín 03:05:53.4 01:52:25.4
102 26 / M40-59 [89] Jan Horák 1968 CZE Ski Centrum Zdobnice 03:11:53.2 01:58:25.2
103 2 / Z19-29 [68] Michaela Medková 1992 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:13:55.5 02:00:27.5
104 15 / M19-29 [47] Jakub Vyhlídka 1986 CZE Doldy 03:15:10.1 02:01:42.1
105 32 / M30-39 [2] Tomáš Valášek 1981 CZE 03:16:58.6 02:03:30.6
106 33 / M30-39 [29] Pavel Šretr 1976 CZE Růža Bike Velký Dřevíč 03:18:11.0 02:04:43.0
107 34 / M30-39 [101] Martin Krupička 1982 CZE Textilní závody Veba a.s. 03:19:19.9 02:05:51.9
108 27 / M40-59 [87] Jiří Dařílek 1968 CZE Skla SNB Škola Deštné 03:20:40.9 02:07:12.9
109 35 / M30-39 [49] Jiří Černošek 1978 CZE Doldy 03:23:38.6 02:10:10.6
110 28 / M40-59 [27] Luboš Šorfa 1957 CZE Continental Adršpach 03:23:57.0 02:10:29.0
111 16 / M19-29 [77] Martin Hornych 1988 CZE 03:24:20.6 02:10:52.6
112 36 / M30-39 [67] Jaroslav Svoboda 1977 CZE TECHKO CZ 03:29:06.1 02:15:38.1
113 29 / M40-59 [99] Miloš Štěpánek 1960 CZE 03:29:15.8 02:15:47.8
114 30 / M40-59 [35] Tomáš Vlach 1973 CZE 03:30:30.7 02:17:02.7
115 31 / M40-59 [85] Jiří Polej 1971 CZE 03:30:41.9 02:17:13.9
116 37 / M30-39 [52] Martin Schwarz 1983 CZE 03:30:48.3 02:17:20.3
117 32 / M40-59 [103] Miroslav Janeček 1960 CZE Ferda Mravenec 03:35:12.3 02:21:44.3
118 33 / M40-59 [65] Michal Hrubý 1967 CZE Veba bike team 03:42:03.0 02:28:35.0
119 34 / M40-59 [109] Jiří Vejvoda 1962 CZE ASSPRO Náchod 03:42:10.1 02:28:42.1
120 35 / M40-59 [61] Štěpán Šimík 1956 CZE 03:45:20.5 02:31:52.5
121 1 / Z30-49 [81] Bohumila Valášková 1975 CZE 04:02:17.8 02:48:49.8
122 36 / M40-59 [82] Josef Hanek 1974 CZE 04:02:19.7 02:48:51.7
123 37 / M40-59 [78] Zdeněk Hlavatý 1965 CZE Broumov 04:04:32.8 02:51:04.8
124 2 / Z30-49 [98] Denisa Chvátalová 1973 CZE 04:07:35.3 02:54:07.3
125 38 / M40-59 [48] Pavel Kala 1970 CZE Doldy 04:14:05.0 03:00:37.0
126 39 / M40-59 [64] Josef Škoda 1963 CZE Continental 04:16:36.4 03:03:08.4
127 40 / M40-59 [20] Jan Mervart 1965 CZE 04:30:19.9 03:16:51.9
128 3 / Z19-29 [22] Kateřina Plná 1988 CZE 04:42:30.5 03:29:02.5
DNF / M60+ [16] Jindřich Král 1949 CZE
DNF / M19-29 [57] Pavel Kocián 1990 CZE Krkonoše Vrchlabí
DNF / M60+ [107] Jarka Tylš 1953 CZE Autorest
DNF / M19-29 [51] Jiří Záliš 1988 CZE
DNF / M40-59 [37] Petr Zelený 1960 CZE
DNF / M30-39 [59] Ewaw Scattergoon 1977 CZE
DNF / M30-39 [60] Mattheus Vezmenlen 1981 CZE Bobcat
DNF / M40-59 [43] Pavel Strnad 1974 CZE FCB Team
DNF / M19-29 [23] David Plný 1993 CZE Superior Rubena Team
DNF / M40-59 [92] Mirek Vodička 1960 CZE AxitDoldy
DNF / M40-59 [42] Adam Šangala 1971 CZE FCB Team
DNS / M19-29 [116] Daniel Valášek 1993 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM
DNS / M [176] Michal Konečný 1995 CZE Cyklo Point Jičín
DNS / M15-18 [175] Marek Nýč 1998 CZE
DNS / M [174] Patrik Nýč 1992 CZE
DNS / M40-59 [62] Mateo Javier 1972 CZE Bobcat
DNS / M40-59 [45] Miroslav Sedláček 1971 CZE Continental Adršpach
DNS / M [114] Przemysław Wójtowicz 1976 CZE
DNS / M30-39 [71] Petr Meuer 1981 CZE

výsledková listina 30km

start ~ 12:12:00

výsledková listina 20km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 30km
1 1 / M13-14 [168] Ondřej Krejsar 2004 CZE Pítrs Bikes 01:19:04.4
2 2 / M13-14 [188] Michal Petr 2004 CZE INS-Náchod 01:24:53.1 05:48.7
3 1 / M40-59 [187] Pavel Tůma 1968 CZE INS-Náchod 01:24:53.6 05:49.2
4 3 / M13-14 [189] Matěj Horyna 2003 CZE 02:05:22.6 46:18.2