Memoriál Václava Vele 2014

09.08.2014 Železný Brod [CZ] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod - časovka 8,4km     celkem: 142, muzi : 133, zeny: 9, Kadeti: 5, Junioři: 2, M19: 10, M30: 28, M40: 26, M50: 23, M60: 29, M70: 10, Kadetky: 1, Juniorky: 0, Z30: 2, Z40Z50: 3, Z60Z65: 3 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19 [104] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJLokomotivaNymburk 14:21 00:00
2 1 / M30 [60] Radim Kijevský 1977 CZE GhostRubenaracingteam 14:24 00:02
3 2 / M30 [138] Tomáš Malík 1984 CZE SSCŽeleznýBrod 14:25 00:04
4 2 / M19 [114] Jakub Nechanický 1989 CZE SSCŽeleznýBrod 14:38 00:16
5 3 / M30 [12] Aleš Zeman 1980 CZE SSC Železný Brod 14:49 00:28
6 1 / M60 [40] Josef Burgr 1952 CZE CSKMarkus 14:53 00:32
6 1 / M60 [69] Ludvík Killinger 1954 CZE CykloteamKilli 14:53 00:32
8 3 / M19 [119] Jiří Stránský 1985 CZE Prestigecyclingteam 14:58 00:36
9 4 / M30 [70] Ludvík Killinger 1977 CZE CykloteamKilli 15:03 00:42
10 1 / M40 [22] Rudolf Reichelt 1971 CZE SportovníklubMSAuto 15:06 00:45
11 1 / M50 [120] Jiří Boštík 1961 CZE Prestigecyclingteam 15:06 00:45
12 5 / M30 [77] Jiří Baier 1984 CZE VelosportDomažlice 15:10 00:49
13 2 / M50 [59] Jiří Sekera 1964 CZE SweepCycling 15:17 00:56
14 3 / M60 [14] Lubomír Novák 1947 CZE CKKučeraZnojmo 15:17 00:56
15 6 / M30 [75] Lukáš Vítek 1981 CZE ElevenCubeRiders 15:18 00:57
16 7 / M30 [116] Petr Pohořalý 1978 CZE ElevenCubeRiders 15:22 01:01
17 2 / M40 [83] Jan Valeš 1970 CZE CykloteamKilli 15:22 01:01
18 8 / M30 [68] Miroslav Živný 1982 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:23 01:01
19 3 / M50 [61] Radoslav Krummer 1958 CZE TJSlaviaK.Vary 15:28 01:06
20 9 / M30 [95] Daniel Treml 1978 CZE LAWI-AuthorTeam 15:31 01:10
21 1 / Junioři [51] Jaromír Svoboda 1996 CZE SportovníklubMSAuto 15:31 01:10
22 10 / M30 [112] Milan Vík 1979 CZE *Bezklubovépříslušnosti 15:35 01:14
23 4 / M60 [38] Jiří Kasal 1948 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:38 01:16
24 3 / M40 [111] Martin Šlégl 1969 CZE BMC racing team 15:39 01:18
25 4 / M40 [123] Jan Hruška 1969 CZE 15:39 01:18
26 11 / M30 [141] Zdeněk Hendrych 1981 CZE Haven Extreme 15:39 01:18
27 4 / M50 [129] Martin Wűrz 1963 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:41 01:20
28 5 / M40 [37] Petr Kvapil 1969 CZE CSKMarkus 15:47 01:26
29 4 / M19 [35] Jakub Menšík 1989 CZE SSC Železný Brod 15:51 01:30
30 5 / M60 [79] Igor Kubín 1951 CZE CSKMarkus 15:52 01:31
31 6 / M40 [63] Radek Beneš 1968 CZE BMCRacing 15:53 01:32
32 5 / M50 [117] Jiří Plechata 1961 CZE KČC BC Sport Semily 15:59 01:38
33 12 / M30 [134] Pavel Ďoubalík 1976 CZE 15:59 01:38
34 7 / M40 [139] Jan Čapek 1973 CZE 16:00 01:38
35 13 / M30 [44] Michal Kubíček 1984 CZE Cyklo ski J. Žitník 16:01 01:40
36 5 / M19 [73] Martin Háze 1985 CZE KCSlaviaPraha 16:06 01:45
37 6 / M60 [30] Pavel Kohoutek 1954 CZE TJJiskraN.Bydžov 16:11 01:50
38 8 / M40 [20] Jaroslav Dlab 1969 CZE SSC Železný Brod 16:14 01:53
39 14 / M30 [98] Vojtěch Jirovec 1978 CZE ČKMCPraha 16:15 01:54
40 15 / M30 [99] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 16:17 01:56
41 9 / M40 [72] Pawel Kimbort 1973 CZE Talvi Sport Szklarska Poreba 16:22 02:00
42 10 / M40 [49] Josef Semerád 1969 CZE SportovníklubMSAuto 16:25 02:04
43 16 / M30 [47] Petr Toráň 1982 CZE BohemieNovýBor 16:27 02:05
44 17 / M30 [32] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 16:28 02:06
45 6 / M50 [115] Rudolf Havrda 1957 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:28 02:07
46 11 / M40 [121] Stanislav Kosák 1966 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:30 02:09
47 18 / M30 [86] Jan Slavíček 1984 CZE *Bezklubovépříslušnosti 16:30 02:09
48 7 / M60 [126] František Charvát 1948 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:31 02:10
49 19 / M30 [88] Tomáš Vobecký 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:33 02:12
50 20 / M30 [76] Michal Guse 1976 CZE TJKOVOPraha 16:34 02:13
51 6 / M19 [13] Michal Hrubý 1994 CZE SSCŽeleznýBrod 16:37 02:16
52 7 / M19 [67] Pavel Živný 1987 CZE KC Kooperativa Svijany 16:42 02:21
53 7 / M50 [36] Miroslav Bílek 1963 CZE CSKMarkus 16:45 02:24
54 8 / M50 [94] Luboš Feigl 1961 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:51 02:30
55 21 / M30 [18] Martin Hušek 1979 CZE SSCŽeleznýBrod 16:52 02:31
56 22 / M30 [135] Jiří Mach 1976 CZE Cyklo Vysoké 16:55 02:34
57 9 / M50 [25] Libor Erben 1961 CZE 16:55 02:34
58 23 / M30 [131] PavelVesy Veselý 1981 CZE SPKoloLoapSpecialized 16:56 02:35
59 10 / M50 [66] Jiří Kánský 1964 CZE AC Sparta Praha 17:05 02:44
60 8 / M60 [19] Milan Novák 1946 CZE BMCRacing 17:07 02:46
61 9 / M60 [39] Petr Vomáčko 1953 CZE SKCPečky 17:08 02:47
62 11 / M50 [93] Jaroslav Škoda 1958 CZE KCLKooperativa-Svijany 17:12 02:51
63 12 / M50 [62] Jaroslav Holík 1956 CZE SKCPečky 17:15 02:54
64 10 / M60 [9] Antonín Ježek 1949 CZE KCN.Strašecí 17:17 02:56
65 12 / M40 [50] Petr Nováček 1971 CZE SportovníklubMSAuto 17:19 02:57
66 8 / M19 [46] Matouš Lubas 1991 CZE SSCŽeleznýBrod 17:22 03:01
67 13 / M50 [142] Petr Kadlec 1962 CZE SSCŽeleznýBrod 17:22 03:01
68 13 / M40 [90] Jaroslav Vávra 1970 CZE ŠroubárnaTurnov 17:24 03:03
69 14 / M40 [43] Zdeněk Kubíček 1972 CZE ALPINE PRO-AUTHOR TEAM 17:24 03:03
70 9 / M19 [78] Jan Chlupáč 1994 CZE SSCŽeleznýBrod 17:26 03:05
71 14 / M50 [56] Josef Peterka 1957 CZE *Bezklubovépříslušnosti 17:28 03:07
72 11 / M60 [124] Jiří Boudík 1951 CZE 17:32 03:11
73 15 / M40 [45] Jiří Charuza 1969 CZE Probenet Racing 17:35 03:13
74 15 / M50 [109] Pavel Blažek 1957 CZE KCLKooperativa-Svijany 17:37 03:15
75 24 / M30 [132] Vojtěch Drtina 1977 CZE 17:37 03:16
76 12 / M60 [137] Pavel Ďoubalík 1949 CZE Cyklo Vysoké 17:45 03:23
77 16 / M50 [71] Stanley Razowski 1955 POL Talvi Sport Szklarska Poreba 17:52 03:31
78 16 / M40 [85] Petr Jeřábek 1966 CZE 18:09 03:48
79 17 / M40 [136] Gunar Havel 1970 CZE Cyklo Vysoké 18:11 03:50
80 18 / M40 [113] Radek Švarc 1971 CZE sportovníklubMaxbike 18:12 03:51
81 13 / M60 [101] Miroslav Bubla 1952 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:13 03:52
82 17 / M50 [11] Petr Soják 1955 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:18 03:57
83 19 / M40 [16] Tomáš Sauer 1973 CZE Sokol Spořilov 18:21 03:60
84 1 / Kadeti [3] Dominik Koudelka 2000 CZE Cyklo Vysoké 18:26 04:04
85 2 / Kadeti [65] Matyáš Bredler 2002 CZE 18:30 04:08
86 1 / M70 [87] Herbert Michel 1943 CZE KolaBrabecRumburk 18:31 04:10
87 20 / M40 [53] Jan Nechutný 1974 CZE Sokol Malá Skála 18:32 04:11
88 10 / M19 [92] Roman Tošnar 1986 CZE 18:36 04:15
89 14 / M60 [110] Jaromír Hampl 1954 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:42 04:21
90 2 / M70 [29] Karel Horáček 1942 CZE TJSokolKbely 18:44 04:22
91 2 / Junioři [52] Martin Munzar 1996 CZE SportovníklubMSAuto 18:46 04:25
92 15 / M60 [23] Václav Zelenka 1952 CZE SKCyklosportKern 18:48 04:26
93 16 / M60 [26] Miloslav Šustr 1945 CZE RicohImpromatTábor 18:48 04:27
94 21 / M40 [133] Roman Suchánek 1966 CZE Brusírna 18:49 04:28
95 17 / M60 [24] Antonín Mlátek 1949 CZE TJKOVOPraha 18:53 04:32
96 18 / M60 [34] Jiří Čapek 1950 CZE TJKOVOPraha 18:54 04:33
97 18 / M50 [96] Aleš Náhlovský 1957 CZE Cyklo Šonský 18:58 04:37
98 19 / M60 [58] Miroslav Vodák 1945 CZE TJKOVOPraha 18:59 04:38
99 3 / M70 [28] Václav Trsek 1942 CZE TJSokolKbely 19:02 04:41
100 1 / Z30 [41] Tereza Mikulová 1987 CZE CykloSkiJ.Zitnik 19:04 04:43
101 20 / M60 [6] Miroslav Bien 1947 CZE KCPivovarVratislavice 19:04 04:43
102 21 / M60 [31] Miroslav Novák 1948 CZE TJJiskraN.Bydžov 19:06 04:44
103 22 / M60 [127] Aleš Pacholík 1954 CZE *Bezklubovépříslušnosti 19:06 04:45
104 25 / M30 [140] Václav Vele 1978 CZE SSC Železný Brod 19:12 04:51
105 26 / M30 [81] Luděk Hudský 1978 CZE SSC Železný Brod 19:19 04:57
106 4 / M70 [74] Augustin Hoffmann 1943 CZE KCLKooperativa-Svijany 19:29 05:08
107 27 / M30 [10] Petr Zahradník 1984 CZE 19:34 05:13
108 5 / M70 [122] Zdeněk Karásek 1936 CZE Prestigecyclingteam 19:36 05:15
109 22 / M40 [130] Martin Jareš 1972 CZE KCLKooperativa-Svijany 19:40 05:19
110 23 / M60 [21] Jiří Vavroušek 1952 CZE KlubcyklistuLuže-Košumberk 19:42 05:21
111 23 / M40 [27] Tomáš Bahník 1965 CZE 19:42 05:21
112 6 / M70 [91] Josef Koloc 1943 CZE ACCMladáBoleslav 19:46 05:25
113 24 / M40 [64] Daniel Koďousek 1971 CZE SKCPečky 19:58 05:37
114 7 / M70 [33] Miloslav Šturc 1939 CZE SKCPečky 20:02 05:41
115 24 / M60 [17] Jaroslav Jirásek 1952 CZE KCN.Strašecí 20:11 05:50
116 25 / M60 [108] Oldřich Horák 1946 CZE KCLKooperativa-Svijany 20:13 05:52
117 2 / Z30 [82] Pavla Báčová 1978 CZE SCMirvaSvitavy 20:17 05:56
118 1 / Kadetky [54] Adéla Kopecká 1999 CZE MS Auto 20:24 06:03
119 28 / M30 [106] Radek Schwarz 1981 CZE 20:38 06:17
120 26 / M60 [97] Vlastimil Motlík 1950 CZE 20:45 06:24
121 1 / Z60Z65 [84] Blanka Hyblerová 1957 CZE SKCPečky 20:48 06:27
122 27 / M60 [48] Petr Balásek 1947 CZE KCPivovarVratislavice 20:52 06:31
123 8 / M70 [100] Petr Jerman,ing 1942 CZE SKCyklosportKern 20:53 06:32
124 28 / M60 [8] Karel Prach 1946 CZE SKCyklosportKern 20:54 06:33
125 19 / M50 [125] Jiří Strnad 1956 CZE KCLKooperativa-Svijany 20:56 06:35
126 1 / Z40Z50 [128] Kateřina Pultarová 1967 CZE KCLKooperativa-Svijany 21:04 06:43
127 2 / Z60Z65 [102] Ludmila Matějčková 1958 CZE KolaBrabecRumburk 21:12 06:51
128 20 / M50 [103] Milan Matějka 1956 CZE Staněk Sport Turnov 21:14 06:53
129 9 / M70 [15] Petr Novák 1942 CZE MasterteamLokoPraha 21:18 06:56
130 21 / M50 [105] Ivo Šimon 1961 CZE KČC BC Sport Semily 21:31 07:10
131 2 / Z40Z50 [89] Lenka Vávrová 1973 CZE ŠroubárnaTurnov 22:01 07:40
132 25 / M40 [144] Tomáš Forman 1968 CZE Tommbike 22:18 07:57
133 3 / Kadeti [7] Tomáš Bahník 2002 CZE Kozí Horka 22:56 08:35
134 4 / Kadeti [55] Dominik Nováček 2001 CZE MS Auto 22:57 08:36
135 5 / Kadeti [57] Matěj Baláž 2001 CZE MS Auto 23:43 09:22
136 26 / M40 [143] Daniel Dlab 1972 CZE DT Glass 23:55 09:34
137 22 / M50 [42] Miloš Šikola 1957 CZE AutobrzdyJablonecn.N. 25:40 11:18
138 29 / M60 [107] Zdeněk Kopal 1945 CZE 27:59 13:37
139 23 / M50 [80] Jan Podolský 1964 CZE *Bezklubovépříslušnosti 29:11 14:50
140 10 / M70 [5] Jaroslav Kokoška 1933 CZE 32:59 18:37
141 3 / Z60Z65 [4] Marie Herrová 1959 CZE 33:52 19:31
142 3 / Z40Z50 [118] Iva Palová 1960 CZE TJ Hrubá Skála 34:15 19:54