Memoriál Václava Vele 2014

09.08.2014 Železný Brod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod - časovka 8,4km     celkem: 142, muži : 133, ženy: 9, Kadeti: 5, Junioři: 2, M19: 10, M30: 28, M40: 26, M50: 23, M60: 29, M70: 10, Kadetky: 1, Juniorky: 0, Z30: 2, Z40Z50: 3, Z60Z65: 3 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19 [104] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJLokomotivaNymburk 14:21.1
2 1 / M30 [60] Radim Kijevský 1977 CZE GhostRubenaracingteam 14:24.0 00:02.9
3 2 / M30 [138] Tomáš Malík 1984 CZE SSCŽeleznýBrod 14:25.1 00:04.0
4 2 / M19 [114] Jakub Nechanický 1989 CZE SSCŽeleznýBrod 14:38.0 00:16.9
5 3 / M30 [12] Aleš Zeman 1980 CZE SSC Železný Brod 14:49.8 00:28.7
6 1 / M60 [40] Josef Burgr 1952 CZE CSKMarkus 14:53.6 00:32.5
6 1 / M60 [69] Ludvík Killinger 1954 CZE CykloteamKilli 14:53.6 00:32.5
8 3 / M19 [119] Jiří Stránský 1985 CZE Prestigecyclingteam 14:58.0 00:36.9
9 4 / M30 [70] Ludvík Killinger 1977 CZE CykloteamKilli 15:03.8 00:42.7
10 1 / M40 [22] Rudolf Reichelt 1971 CZE SportovníklubMSAuto 15:06.4 00:45.3
11 1 / M50 [120] Jiří Boštík 1961 CZE Prestigecyclingteam 15:06.5 00:45.4
12 5 / M30 [77] Jiří Baier 1984 CZE VelosportDomažlice 15:10.3 00:49.2
13 2 / M50 [59] Jiří Sekera 1964 CZE SweepCycling 15:17.6 00:56.5
14 3 / M60 [14] Lubomír Novák 1947 CZE CKKučeraZnojmo 15:17.9 00:56.8
15 6 / M30 [75] Lukáš Vítek 1981 CZE ElevenCubeRiders 15:18.4 00:57.3
16 7 / M30 [116] Petr Pohořalý 1978 CZE ElevenCubeRiders 15:22.5 01:01.4
17 2 / M40 [83] Jan Valeš 1970 CZE CykloteamKilli 15:22.6 01:01.5
18 8 / M30 [68] Miroslav Živný 1982 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:23.0 01:01.9
19 3 / M50 [61] Radoslav Krummer 1958 CZE TJSlaviaK.Vary 15:28.0 01:06.9
20 9 / M30 [95] Daniel Treml 1978 CZE LAWI-AuthorTeam 15:31.3 01:10.2
21 1 / Junioři [51] Jaromír Svoboda 1996 CZE SportovníklubMSAuto 15:31.7 01:10.6
22 10 / M30 [112] Milan Vík 1979 CZE *Bezklubovépříslušnosti 15:35.5 01:14.4
23 4 / M60 [38] Jiří Kasal 1948 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:38.0 01:16.9
24 3 / M40 [111] Martin Šlégl 1969 CZE BMC racing team 15:39.1 01:18.0
25 4 / M40 [123] Jan Hruška 1969 CZE 15:39.2 01:18.1
26 11 / M30 [141] Zdeněk Hendrych 1981 CZE Haven Extreme 15:39.3 01:18.2
27 4 / M50 [129] Martin Wűrz 1963 CZE KCLKooperativa-Svijany 15:41.9 01:20.8
28 5 / M40 [37] Petr Kvapil 1969 CZE CSKMarkus 15:47.3 01:26.2
29 4 / M19 [35] Jakub Menšík 1989 CZE SSC Železný Brod 15:51.4 01:30.3
30 5 / M60 [79] Igor Kubín 1951 CZE CSKMarkus 15:52.9 01:31.8
31 6 / M40 [63] Radek Beneš 1968 CZE BMCRacing 15:53.5 01:32.4
32 5 / M50 [117] Jiří Plechata 1961 CZE KČC BC Sport Semily 15:59.6 01:38.5
33 12 / M30 [134] Pavel Ďoubalík 1976 CZE 15:59.7 01:38.6
34 7 / M40 [139] Jan Čapek 1973 CZE 16:00.0 01:38.9
35 13 / M30 [44] Michal Kubíček 1984 CZE Cyklo ski J. Žitník 16:01.8 01:40.7
36 5 / M19 [73] Martin Háze 1985 CZE KCSlaviaPraha 16:06.3 01:45.2
37 6 / M60 [30] Pavel Kohoutek 1954 CZE TJJiskraN.Bydžov 16:11.1 01:50.0
38 8 / M40 [20] Jaroslav Dlab 1969 CZE SSC Železný Brod 16:14.5 01:53.4
39 14 / M30 [98] Vojtěch Jirovec 1978 CZE ČKMCPraha 16:15.5 01:54.4
40 15 / M30 [99] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 16:17.5 01:56.4
41 9 / M40 [72] Pawel Kimbort 1973 CZE Talvi Sport Szklarska Poreba 16:22.0 02:00.9
42 10 / M40 [49] Josef Semerád 1969 CZE SportovníklubMSAuto 16:25.3 02:04.2
43 16 / M30 [47] Petr Toráň 1982 CZE BohemieNovýBor 16:27.0 02:05.9
44 17 / M30 [32] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 16:28.0 02:06.9
45 6 / M50 [115] Rudolf Havrda 1957 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:28.5 02:07.4
46 11 / M40 [121] Stanislav Kosák 1966 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:30.1 02:09.0
47 18 / M30 [86] Jan Slavíček 1984 CZE *Bezklubovépříslušnosti 16:30.4 02:09.3
48 7 / M60 [126] František Charvát 1948 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:31.4 02:10.3
49 19 / M30 [88] Tomáš Vobecký 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:33.6 02:12.5
50 20 / M30 [76] Michal Guse 1976 CZE TJKOVOPraha 16:34.1 02:13.0
51 6 / M19 [13] Michal Hrubý 1994 CZE SSCŽeleznýBrod 16:37.3 02:16.2
52 7 / M19 [67] Pavel Živný 1987 CZE KC Kooperativa Svijany 16:42.7 02:21.6
53 7 / M50 [36] Miroslav Bílek 1963 CZE CSKMarkus 16:45.6 02:24.5
54 8 / M50 [94] Luboš Feigl 1961 CZE KCLKooperativa-Svijany 16:51.1 02:30.0
55 21 / M30 [18] Martin Hušek 1979 CZE SSCŽeleznýBrod 16:52.6 02:31.5
56 22 / M30 [135] Jiří Mach 1976 CZE Cyklo Vysoké 16:55.5 02:34.4
57 9 / M50 [25] Libor Erben 1961 CZE 16:55.8 02:34.7
58 23 / M30 [131] PavelVesy Veselý 1981 CZE SPKoloLoapSpecialized 16:56.6 02:35.5
59 10 / M50 [66] Jiří Kánský 1964 CZE AC Sparta Praha 17:05.4 02:44.3
60 8 / M60 [19] Milan Novák 1946 CZE BMCRacing 17:07.5 02:46.4
61 9 / M60 [39] Petr Vomáčko 1953 CZE SKCPečky 17:08.9 02:47.8
62 11 / M50 [93] Jaroslav Škoda 1958 CZE KCLKooperativa-Svijany 17:12.8 02:51.7
63 12 / M50 [62] Jaroslav Holík 1956 CZE SKCPečky 17:15.4 02:54.3
64 10 / M60 [9] Antonín Ježek 1949 CZE KCN.Strašecí 17:17.3 02:56.2
65 12 / M40 [50] Petr Nováček 1971 CZE SportovníklubMSAuto 17:19.0 02:57.9
66 8 / M19 [46] Matouš Lubas 1991 CZE SSCŽeleznýBrod 17:22.3 03:01.2
67 13 / M50 [142] Petr Kadlec 1962 CZE SSCŽeleznýBrod 17:22.4 03:01.3
68 13 / M40 [90] Jaroslav Vávra 1970 CZE ŠroubárnaTurnov 17:24.5 03:03.4
69 14 / M40 [43] Zdeněk Kubíček 1972 CZE ALPINE PRO-AUTHOR TEAM 17:24.8 03:03.7
70 9 / M19 [78] Jan Chlupáč 1994 CZE SSCŽeleznýBrod 17:26.6 03:05.5
71 14 / M50 [56] Josef Peterka 1957 CZE *Bezklubovépříslušnosti 17:28.7 03:07.6
72 11 / M60 [124] Jiří Boudík 1951 CZE 17:32.1 03:11.0
73 15 / M40 [45] Jiří Charuza 1969 CZE Probenet Racing 17:35.0 03:13.9
74 15 / M50 [109] Pavel Blažek 1957 CZE KCLKooperativa-Svijany 17:37.0 03:15.9
75 24 / M30 [132] Vojtěch Drtina 1977 CZE 17:37.2 03:16.1
76 12 / M60 [137] Pavel Ďoubalík 1949 CZE Cyklo Vysoké 17:45.0 03:23.9
77 16 / M50 [71] Stanley Razowski 1955 POL Talvi Sport Szklarska Poreba 17:52.8 03:31.7
78 16 / M40 [85] Petr Jeřábek 1966 CZE 18:09.4 03:48.3
79 17 / M40 [136] Gunar Havel 1970 CZE Cyklo Vysoké 18:11.9 03:50.8
80 18 / M40 [113] Radek Švarc 1971 CZE sportovníklubMaxbike 18:12.5 03:51.4
81 13 / M60 [101] Miroslav Bubla 1952 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:13.1 03:52.0
82 17 / M50 [11] Petr Soják 1955 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:18.1 03:57.0
83 19 / M40 [16] Tomáš Sauer 1973 CZE Sokol Spořilov 18:21.1 03:60.0
84 1 / Kadeti [3] Dominik Koudelka 2000 CZE Cyklo Vysoké 18:26.0 04:04.9
85 2 / Kadeti [65] Matyáš Bredler 2002 CZE 18:30.0 04:08.9
86 1 / M70 [87] Herbert Michel 1943 CZE KolaBrabecRumburk 18:31.1 04:10.0
87 20 / M40 [53] Jan Nechutný 1974 CZE Sokol Malá Skála 18:32.9 04:11.8
88 10 / M19 [92] Roman Tošnar 1986 CZE 18:36.8 04:15.7
89 14 / M60 [110] Jaromír Hampl 1954 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:42.9 04:21.8
90 2 / M70 [29] Karel Horáček 1942 CZE TJSokolKbely 18:44.0 04:22.9
91 2 / Junioři [52] Martin Munzar 1996 CZE SportovníklubMSAuto 18:46.7 04:25.6
92 15 / M60 [23] Václav Zelenka 1952 CZE SKCyklosportKern 18:48.0 04:26.9
93 16 / M60 [26] Miloslav Šustr 1945 CZE RicohImpromatTábor 18:48.1 04:27.0
94 21 / M40 [133] Roman Suchánek 1966 CZE Brusírna 18:49.7 04:28.6
95 17 / M60 [24] Antonín Mlátek 1949 CZE TJKOVOPraha 18:53.4 04:32.3
96 18 / M60 [34] Jiří Čapek 1950 CZE TJKOVOPraha 18:54.6 04:33.5
97 18 / M50 [96] Aleš Náhlovský 1957 CZE Cyklo Šonský 18:58.7 04:37.6
98 19 / M60 [58] Miroslav Vodák 1945 CZE TJKOVOPraha 18:59.8 04:38.7
99 3 / M70 [28] Václav Trsek 1942 CZE TJSokolKbely 19:02.2 04:41.1
100 1 / Z30 [41] Tereza Mikulová 1987 CZE CykloSkiJ.Zitnik 19:04.3 04:43.2
101 20 / M60 [6] Miroslav Bien 1947 CZE KCPivovarVratislavice 19:04.4 04:43.3
102 21 / M60 [31] Miroslav Novák 1948 CZE TJJiskraN.Bydžov 19:06.0 04:44.9
103 22 / M60 [127] Aleš Pacholík 1954 CZE *Bezklubovépříslušnosti 19:06.5 04:45.4
104 25 / M30 [140] Václav Vele 1978 CZE SSC Železný Brod 19:12.9 04:51.8
105 26 / M30 [81] Luděk Hudský 1978 CZE SSC Železný Brod 19:19.0 04:57.9
106 4 / M70 [74] Augustin Hoffmann 1943 CZE KCLKooperativa-Svijany 19:29.3 05:08.2
107 27 / M30 [10] Petr Zahradník 1984 CZE 19:34.7 05:13.6
108 5 / M70 [122] Zdeněk Karásek 1936 CZE Prestigecyclingteam 19:36.3 05:15.2
109 22 / M40 [130] Martin Jareš 1972 CZE KCLKooperativa-Svijany 19:40.1 05:19.0
110 23 / M60 [21] Jiří Vavroušek 1952 CZE KlubcyklistuLuže-Košumberk 19:42.5 05:21.4
111 23 / M40 [27] Tomáš Bahník 1965 CZE 19:42.9 05:21.8
112 6 / M70 [91] Josef Koloc 1943 CZE ACCMladáBoleslav 19:46.5 05:25.4
113 24 / M40 [64] Daniel Koďousek 1971 CZE SKCPečky 19:58.5 05:37.4
114 7 / M70 [33] Miloslav Šturc 1939 CZE SKCPečky 20:02.8 05:41.7
115 24 / M60 [17] Jaroslav Jirásek 1952 CZE KCN.Strašecí 20:11.5 05:50.4
116 25 / M60 [108] Oldřich Horák 1946 CZE KCLKooperativa-Svijany 20:13.2 05:52.1
117 2 / Z30 [82] Pavla Báčová 1978 CZE SCMirvaSvitavy 20:17.7 05:56.6
118 1 / Kadetky [54] Adéla Kopecká 1999 CZE MS Auto 20:24.9 06:03.8
119 28 / M30 [106] Radek Schwarz 1981 CZE 20:38.9 06:17.8
120 26 / M60 [97] Vlastimil Motlík 1950 CZE 20:45.6 06:24.5
121 1 / Z60Z65 [84] Blanka Hyblerová 1957 CZE SKCPečky 20:48.8 06:27.7
122 27 / M60 [48] Petr Balásek 1947 CZE KCPivovarVratislavice 20:52.5 06:31.4
123 8 / M70 [100] Petr Jerman,ing 1942 CZE SKCyklosportKern 20:53.9 06:32.8
124 28 / M60 [8] Karel Prach 1946 CZE SKCyklosportKern 20:54.1 06:33.0
125 19 / M50 [125] Jiří Strnad 1956 CZE KCLKooperativa-Svijany 20:56.5 06:35.4
126 1 / Z40Z50 [128] Kateřina Pultarová 1967 CZE KCLKooperativa-Svijany 21:04.4 06:43.3
127 2 / Z60Z65 [102] Ludmila Matějčková 1958 CZE KolaBrabecRumburk 21:12.5 06:51.4
128 20 / M50 [103] Milan Matějka 1956 CZE Staněk Sport Turnov 21:14.6 06:53.5
129 9 / M70 [15] Petr Novák 1942 CZE MasterteamLokoPraha 21:18.0 06:56.9
130 21 / M50 [105] Ivo Šimon 1961 CZE KČC BC Sport Semily 21:31.3 07:10.2
131 2 / Z40Z50 [89] Lenka Vávrová 1973 CZE ŠroubárnaTurnov 22:01.5 07:40.4
132 25 / M40 [144] Tomáš Forman 1968 CZE Tommbike 22:18.4 07:57.3
133 3 / Kadeti [7] Tomáš Bahník 2002 CZE Kozí Horka 22:56.4 08:35.3
134 4 / Kadeti [55] Dominik Nováček 2001 CZE MS Auto 22:57.5 08:36.4
135 5 / Kadeti [57] Matěj Baláž 2001 CZE MS Auto 23:43.2 09:22.1
136 26 / M40 [143] Daniel Dlab 1972 CZE DT Glass 23:55.6 09:34.5
137 22 / M50 [42] Miloš Šikola 1957 CZE AutobrzdyJablonecn.N. 25:40.0 11:18.9
138 29 / M60 [107] Zdeněk Kopal 1945 CZE 27:59.0 13:37.9
139 23 / M50 [80] Jan Podolský 1964 CZE *Bezklubovépříslušnosti 29:11.2 14:50.1
140 10 / M70 [5] Jaroslav Kokoška 1933 CZE 32:59.0 18:37.9
141 3 / Z60Z65 [4] Marie Herrová 1959 CZE 33:52.3 19:31.2
142 3 / Z40Z50 [118] Iva Palová 1960 CZE TJ Hrubá Skála 34:15.8 19:54.7