Memoriál Václava Vele 2016

14.08.2016 Železný Brod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

příchozí     celkem: 54, muzi : 50, zeny: 4, Kadeti: 9, Junioři: 1, Muži do 39: 15, Muži nad 40: 25, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 4 [html] [pdf]
ELM     celkem: 79, muzi : 71, zeny: 8, M: 2, A-M30: 9, B-M40: 13, C-M50: 14, D-M60: 17, E-M70: 16, C-Z: 1, C-Z30: 1, D-Z40: 3, E-Z60: 3 [html] [pdf]

výsledková listina příchozí

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 39 [44] Jan Svoboda 1979 CZE Bikemat.cz 15:22 00:00
2 2 / Muži do 39 [57] Jan Slavíček 1984 CZE Forbidden 15:43 00:21
3 1 / Junioři [31] Tomáš Jakoubek 1999 CZE CZE 15:51 00:28
4 3 / Muži do 39 [18] Jan Chlupáč 1994 CZE SSCŽeleznýBrod 16:01 00:38
5 1 / Muži nad 40 [36] Kamil Polák 1968 CZE Cyklo Kampo Turnov 16:04 00:41
6 2 / Muži nad 40 [46] Pavel Ďoubalík 1976 CZE CZE 16:16 00:53
7 4 / Muži do 39 [52] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 16:41 01:18
8 1 / Ženy [40] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 16:54 01:31
9 1 / Kadeti [56] Ondřej Bříza 2000 CZE CK Gruppetto 16:56 01:33
10 2 / Kadeti [25] Dominik Koudelka 2000 CZE Cyklo Vysoké 16:56 01:33
11 5 / Muži do 39 [21] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 17:02 01:40
12 6 / Muži do 39 [10] Jan Novotný 1986 CZE Continental sport club - Amulet 17:04 01:41
13 3 / Muži nad 40 [29] Jan Kopka 1963 CZE CZE 17:07 01:44
14 7 / Muži do 39 [17] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 17:16 01:53
15 4 / Muži nad 40 [9] Jaroslav Matoušek 1967 CZE Matti SB 17:19 01:56
16 5 / Muži nad 40 [23] Ondřej Pavlas 1969 CZE Kolokrám 17:21 01:58
17 8 / Muži do 39 [7] Matouš Lubas 1991 CZE SSC Železný Brod 17:27 02:04
18 3 / Kadeti [43] Matěj Pechout 2001 CZE Cyklo Benda 17:55 02:32
19 9 / Muži do 39 [53] Václav Vele 1978 CZE SSC Železný Brod 17:58 02:35
20 10 / Muži do 39 [19] Jindra Maruška 1979 CZE Triatlon Jablonec 18:01 02:38
21 6 / Muži nad 40 [6] Miroslav Hanus 1951 CZE Sportovní klub MS Auto 18:04 02:41
22 7 / Muži nad 40 [41] Aleš Náhlovský 1957 CZE Cyklo Šonský 18:09 02:46
23 8 / Muži nad 40 [12] Jiří Voňka 1954 CZE Loko Trutnov 18:12 02:49
24 9 / Muži nad 40 [11] Jiří Kurfiřt 1968 CZE CZE 18:33 03:10
25 10 / Muži nad 40 [47] Pavel Ďoubalík 1949 CZE Cyklo Vysoké 18:37 03:14
26 11 / Muži nad 40 [50] Martin Jareš 1972 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:44 03:21
27 12 / Muži nad 40 [48] Jiří Boudík 1951 CZE CZE 18:44 03:22
28 13 / Muži nad 40 [24] Jan Nechutný 1974 CZE Sokol Malá Skála 18:46 03:23
29 2 / Ženy [58] Lenka Mikulášová 1984 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 19:02 03:39
30 14 / Muži nad 40 [32] Petr Hodáň 1968 CZE SK Prima Polička 19:12 03:49
31 4 / Kadeti [55] Tomáš Podmanický 2000 CZE CK Grupetto 19:15 03:52
32 11 / Muži do 39 [28] David Bartoš 1986 CZE CZE 19:20 03:57
33 15 / Muži nad 40 [4] Tomáš Sauer 1973 CZE Sokol Spořilov 19:33 04:10
34 12 / Muži do 39 [3] Petr Zahradník 1984 CZE CZE 19:37 04:14
35 5 / Kadeti [27] Václav Novotný 2000 CZE CZE 19:58 04:35
36 6 / Kadeti [5] Miloš Holec 2002 CZE SK MS Auto 19:59 04:36
37 13 / Muži do 39 [30] Radek Schwarz 1981 CZE nkt cables cycling team 20:05 04:42
38 16 / Muži nad 40 [34] Ladislav Špulák 1949 CZE KC Pivovar Vratislavice 20:10 04:47
39 14 / Muži do 39 [1] Luděk Hudský 1978 CZE SSC Železný Brod 20:12 04:49
40 17 / Muži nad 40 [14] Vlastimil Motlík 1950 CZE CZE 20:19 04:56
41 18 / Muži nad 40 [33] Ladislav Tichý 1953 CZE KC Pivovar Vratislavice 20:21 04:58
42 7 / Kadeti [26] Jaroslav Majšajdr 2002 CZE SSC Železný Brod 20:29 05:06
43 8 / Kadeti [37] Matyáš Chlum 2004 CZE CZE 21:02 05:39
44 19 / Muži nad 40 [20] Ivo Šimon 1961 CZE KČC BC Sport Semily 21:07 05:44
45 3 / Ženy [39] Monika Preislerová 1971 CZE CZE 21:12 05:50
46 20 / Muži nad 40 [54] Vladimír Drška 1947 CZE KCPivovarVratislavice 21:14 05:51
47 15 / Muži do 39 [51] Jan Mašek 1990 CZE CZE 21:31 06:08
48 21 / Muži nad 40 [45] Miloš Minár 1960 CZE CZE 21:42 06:19
49 22 / Muži nad 40 [60] Milan Drška 1951 CZE KC Pivovar Vratislavice 21:48 06:25
50 23 / Muži nad 40 [49] Tomáš Forman 1968 CZE Tommbike 22:06 06:44
51 24 / Muži nad 40 [35] Miloš Šikola 1957 CZE TJ AutobrzdyJablonecn.N. 23:24 08:01
52 25 / Muži nad 40 [42] Luděk Vavřich 1951 CZE CZE 23:57 08:35
53 9 / Kadeti [13] Jan Žilík 2002 CZE CZE 25:14 09:51
54 4 / Ženy [59] Iva Palová 1960 CZE TJ Hrubá Horka 35:10 19:47

výsledková listina ELM

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [16] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 14:18 00:00
2 1 / A-M30 [196] Tomáš Malík 1984 CZE SSC Železný Brod 14:49 00:30
3 1 / B-M40 [378] Rudolf Reichelt 1971 CZE Sportovní klub MS Au... 14:53 00:35
4 2 / M [8] Jakub Nechanický 1989 CZE SSC Železný Brod 14:57 00:39
5 2 / B-M40 [353] Michal Rydval 1974 CZE CK Vinohradské šlapk... 14:58 00:40
6 2 / A-M30 [198] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 15:16 00:58
7 1 / D-M60 [762] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 15:21 01:02
8 3 / B-M40 [350] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:22 01:04
9 1 / C-M50 [555] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 15:26 01:08
10 3 / A-M30 [176] Petr Klejna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:27 01:09
11 2 / C-M50 [559] Martin Wűrz 1963 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:27 01:09
12 3 / C-M50 [581] Jiří Boštík 1961 CZE Collm racing team 15:31 01:12
13 4 / B-M40 [391] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 15:40 01:22
14 4 / A-M30 [161] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:41 01:23
15 5 / B-M40 [394] Michal Guse 1976 CZE TJ KOVO Praha 15:46 01:27
16 5 / A-M30 [174] Václav Bradna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:50 01:31
17 6 / B-M40 [366] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:51 01:33
18 7 / B-M40 [361] Karel Kopr 1973 CZE KC Slavia Praha 16:08 01:49
19 8 / B-M40 [377] Josef Semerád 1969 CZE Sportovní klub MS Au... 16:12 01:54
20 4 / C-M50 [578] Vladimír Novák 1963 CZE Sportovní klub MS Au... 16:14 01:55
21 5 / C-M50 [557] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 16:16 01:57
22 6 / C-M50 [582] Ladislav Vlček 1961 CZE Collm racing team 16:16 01:57
23 7 / C-M50 [584] Robert Kleiner 1966 CZE LAWI GRANFONDO 16:17 01:59
24 2 / D-M60 [718] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 16:22 02:04
25 8 / C-M50 [568] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 16:27 02:09
26 3 / D-M60 [708] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 16:31 02:13
27 6 / A-M30 [211] Petr Turáň 1982 CZE Bohemie Nový Bor 16:42 02:23
28 7 / A-M30 [165] Pavel Veselý 1981 CZE Sportovní klub MS Au... 16:42 02:24
29 8 / A-M30 [186] MARTIN HUŠEK 1979 CZE SSC Železný Brod 16:49 02:30
30 9 / B-M40 [381] Petr Nováček 1971 CZE Sportovní klub MS Au... 16:50 02:32
31 4 / D-M60 [751] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 16:58 02:40
32 9 / C-M50 [605] Radoslav Krummer 1958 CZE Slavia Karlovy Vary 17:15 02:56
33 1 / C-Z [551] Jana Dubnová 1990 CZE KCL Kooperativa-Svij... 17:18 02:59
34 5 / D-M60 [758] Pavel Kohoutek 1954 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 17:19 03:01
35 6 / D-M60 [752] Miloslav RYS 1949 CZE CK Lokomotiva Pardub... 17:28 03:09
36 1 / C-Z30 [574] Monika Simonová 1985 CZE Cyklotrenink F. Trka... 17:31 03:12
37 9 / A-M30 [202] Pavel Dobiášovský 1981 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 17:40 03:22
38 10 / B-M40 [417] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mita... 17:49 03:30
39 11 / B-M40 [373] Jaroslav Vávra 1970 CZE SSC Železný Brod 17:49 03:30
40 7 / D-M60 [707] Petr Šorm 1950 CZE Kovo Praha 18:04 03:46
41 10 / C-M50 [562] Petr Jeřábek 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:07 03:49
42 1 / E-M70 [803] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 18:23 04:05
43 2 / E-M70 [828] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 18:25 04:06
44 8 / D-M60 [724] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:29 04:11
45 12 / B-M40 [379] Daniel Koďousek 1971 CZE SKC Pečky 18:32 04:14
46 3 / E-M70 [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 18:38 04:19
47 9 / D-M60 [700] František Malinský 1949 CZE KAH sport Vrchlabí 18:39 04:21
48 4 / E-M70 [815] Karel Horáček 1942 CZE Kbely Cycling Team 18:46 04:28
49 10 / D-M60 [705] Stanislav Svárovský 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:51 04:33
50 11 / C-M50 [585] Pavel Blažek 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:53 04:35
51 12 / C-M50 [554] Ivo Strnad 1964 CZE BMC Racing 19:03 04:44
52 1 / D-Z40 [733] Lenka Vávrová 1973 CZE SSC Železný Brod 19:05 04:47
53 13 / B-M40 [352] Radek Švarc 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 19:13 04:54
54 11 / D-M60 [755] František Vancl 1949 CZE KCL Kooperativa-Svij... 19:16 04:57
55 5 / E-M70 [826] Miroslav Frič 1946 CZE Slavia Karlovy Vary 19:37 05:18
56 12 / D-M60 [753] Vladislav Uttendorfský 1950 CZE CK Lokomotiva Pardub... 19:38 05:19
57 13 / D-M60 [721] Václav Zelenka 1952 CZE SK Cyklosport Kern 19:43 05:24
58 6 / E-M70 [816] Václav TRSEK 1942 CZE Kbely Cycling Team 19:43 05:25
59 14 / D-M60 [706] Antonín Mlátek 1949 CZE TJ KOVO Praha 19:52 05:34
60 7 / E-M70 [801] Hans Schneider 1941 CZE Berlin1888 19:56 05:38
61 2 / D-Z40 [714] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK Prima Polička 20:03 05:45
62 15 / D-M60 [769] Jaromír Mojžíš 1954 CZE Jízdní kola Mojžíš 20:13 05:55
63 16 / D-M60 [729] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 20:14 05:55
64 8 / E-M70 [823] Miloslav ŚTURC 1939 CZE SKC Pečky 20:16 05:58
65 9 / E-M70 [830] Milan Novák 1946 CZE LAWI GRANFONDO 20:20 06:02
66 17 / D-M60 [763] Jiří Čapek 1950 CZE TJ KOVO Praha 20:25 06:06
67 10 / E-M70 [820] Zdeněk Karásek 1936 CZE Collm racing team 20:27 06:09
68 11 / E-M70 [807] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 20:42 06:24
69 3 / D-Z40 [719] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK Markus 21:21 07:03
70 13 / C-M50 [572] Vladimír Jelínek 1957 CZE SK Cyklosport Kern 21:35 07:17
71 12 / E-M70 [831] Petr Novák 1942 CZE Masterteam Loko Prah... 21:47 07:29
72 13 / E-M70 [827] Augustin Hoffmann 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 22:45 08:27
73 14 / E-M70 [824] Bohuslav Bláha 1943 CZE SKC Pečky 22:54 08:36
74 14 / C-M50 [593] Josef Řiha 1959 CZE Masterteam Loko Prah... 23:27 09:08
75 15 / E-M70 [825] Milan Mattuš 1937 CZE Cyklo Pokr Pardubice 23:29 09:11
76 1 / E-Z60 [833] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE Jízdní kola Mojžíš 24:58 10:40
77 16 / E-M70 [805] Zdeněk Kopal 1945 CZE TJ Plamen Chodov 25:32 11:14
78 2 / E-Z60 [829] Libuše NĚMCOVÁ 1943 CZE CK Lokomotiva Pardub... 25:46 11:28
79 3 / E-Z60 [804] Věra Ježková 1955 CZE TJ Slavia K. Vary 26:55 12:37