Memoriál Václava Vele 2016

14.08.2016 Železný Brod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

příchozí     celkem: 54, muži : 50, ženy: 4, Kadeti: 9, Junioři: 1, Muži do 39: 15, Muži nad 40: 25, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 4, a: 54 [html] [pdf]
ELM     celkem: 79, muži : 71, ženy: 8, M: 2, A-M30: 9, B-M40: 13, C-M50: 14, D-M60: 17, E-M70: 16, C-Z: 1, C-Z30: 1, D-Z40: 3, E-Z60: 3, a: 79 [html] [pdf]

výsledková listina příchozí

start ~ 10:00:00

00:19:18.187
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži do 39 [44] Jan Svoboda 1979 CZE Bikemat.cz 15:22.8
2 2 / Muži do 39 [57] Jan Slavíček 1984 CZE Forbidden 15:43.9 00:21.1
3 1 / Junioři [31] Tomáš Jakoubek 1999 CZE CZE 15:51.4 00:28.6
4 3 / Muži do 39 [18] Jan Chlupáč 1994 CZE SSCŽeleznýBrod 16:01.5 00:38.7
5 1 / Muži nad 40 [36] Kamil Polák 1968 CZE Cyklo Kampo Turnov 16:04.3 00:41.5
6 2 / Muži nad 40 [46] Pavel Ďoubalík 1976 CZE CZE 16:16.0 00:53.2
7 4 / Muži do 39 [52] Martin Háze 1985 CZE COOLTURISTIKA.CZ 16:41.0 01:18.2
8 1 / Ženy [40] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 16:54.2 01:31.4
9 1 / Kadeti [56] Ondřej Bříza 2000 CZE CK Gruppetto 16:56.4 01:33.6
10 2 / Kadeti [25] Dominik Koudelka 2000 CZE Cyklo Vysoké 16:56.5 01:33.7
11 5 / Muži do 39 [21] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 17:02.8 01:40.0
12 6 / Muži do 39 [10] Jan Novotný 1986 CZE Continental sport club - Amulet 17:04.1 01:41.3
13 3 / Muži nad 40 [29] Jan Kopka 1963 CZE CZE 17:07.1 01:44.3
14 7 / Muži do 39 [17] Pavel Živný 1987 CZE KCL Kooperativa-Svijany 17:16.5 01:53.7
15 4 / Muži nad 40 [9] Jaroslav Matoušek 1967 CZE Matti SB 17:19.7 01:56.9
16 5 / Muži nad 40 [23] Ondřej Pavlas 1969 CZE Kolokrám 17:21.1 01:58.3
17 8 / Muži do 39 [7] Matouš Lubas 1991 CZE SSC Železný Brod 17:27.5 02:04.7
18 3 / Kadeti [43] Matěj Pechout 2001 CZE Cyklo Benda 17:55.4 02:32.6
19 9 / Muži do 39 [53] Václav Vele 1978 CZE SSC Železný Brod 17:58.1 02:35.3
20 10 / Muži do 39 [19] Jindra Maruška 1979 CZE Triatlon Jablonec 18:01.3 02:38.5
21 6 / Muži nad 40 [6] Miroslav Hanus 1951 CZE Sportovní klub MS Auto 18:04.1 02:41.3
22 7 / Muži nad 40 [41] Aleš Náhlovský 1957 CZE Cyklo Šonský 18:09.6 02:46.8
23 8 / Muži nad 40 [12] Jiří Voňka 1954 CZE Loko Trutnov 18:12.0 02:49.2
24 9 / Muži nad 40 [11] Jiří Kurfiřt 1968 CZE CZE 18:33.3 03:10.5
25 10 / Muži nad 40 [47] Pavel Ďoubalík 1949 CZE Cyklo Vysoké 18:37.4 03:14.6
26 11 / Muži nad 40 [50] Martin Jareš 1972 CZE KCLKooperativa-Svijany 18:44.2 03:21.4
27 12 / Muži nad 40 [48] Jiří Boudík 1951 CZE CZE 18:44.8 03:22.0
28 13 / Muži nad 40 [24] Jan Nechutný 1974 CZE Sokol Malá Skála 18:46.5 03:23.7
29 2 / Ženy [58] Lenka Mikulášová 1984 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 19:02.5 03:39.7
30 14 / Muži nad 40 [32] Petr Hodáň 1968 CZE SK Prima Polička 19:12.5 03:49.7
31 4 / Kadeti [55] Tomáš Podmanický 2000 CZE CK Grupetto 19:15.3 03:52.5
32 11 / Muži do 39 [28] David Bartoš 1986 CZE CZE 19:20.3 03:57.5
33 15 / Muži nad 40 [4] Tomáš Sauer 1973 CZE Sokol Spořilov 19:33.1 04:10.3
34 12 / Muži do 39 [3] Petr Zahradník 1984 CZE CZE 19:37.3 04:14.5
35 5 / Kadeti [27] Václav Novotný 2000 CZE CZE 19:58.7 04:35.9
36 6 / Kadeti [5] Miloš Holec 2002 CZE SK MS Auto 19:59.0 04:36.2
37 13 / Muži do 39 [30] Radek Schwarz 1981 CZE nkt cables cycling team 20:05.3 04:42.5
38 16 / Muži nad 40 [34] Ladislav Špulák 1949 CZE KC Pivovar Vratislavice 20:10.0 04:47.2
39 14 / Muži do 39 [1] Luděk Hudský 1978 CZE SSC Železný Brod 20:12.4 04:49.6
40 17 / Muži nad 40 [14] Vlastimil Motlík 1950 CZE CZE 20:19.2 04:56.4
41 18 / Muži nad 40 [33] Ladislav Tichý 1953 CZE KC Pivovar Vratislavice 20:21.2 04:58.4
42 7 / Kadeti [26] Jaroslav Majšajdr 2002 CZE SSC Železný Brod 20:29.4 05:06.6
43 8 / Kadeti [37] Matyáš Chlum 2004 CZE CZE 21:02.3 05:39.5
44 19 / Muži nad 40 [20] Ivo Šimon 1961 CZE KČC BC Sport Semily 21:07.4 05:44.6
45 3 / Ženy [39] Monika Preislerová 1971 CZE CZE 21:12.9 05:50.1
46 20 / Muži nad 40 [54] Vladimír Drška 1947 CZE KCPivovarVratislavice 21:14.4 05:51.6
47 15 / Muži do 39 [51] Jan Mašek 1990 CZE CZE 21:31.3 06:08.5
48 21 / Muži nad 40 [45] Miloš Minár 1960 CZE CZE 21:42.2 06:19.4
49 22 / Muži nad 40 [60] Milan Drška 1951 CZE KC Pivovar Vratislavice 21:48.5 06:25.7
50 23 / Muži nad 40 [49] Tomáš Forman 1968 CZE Tommbike 22:06.9 06:44.1
51 24 / Muži nad 40 [35] Miloš Šikola 1957 CZE TJ AutobrzdyJablonecn.N. 23:24.2 08:01.4
52 25 / Muži nad 40 [42] Luděk Vavřich 1951 CZE CZE 23:57.9 08:35.1
53 9 / Kadeti [13] Jan Žilík 2002 CZE CZE 25:14.4 09:51.6
54 4 / Ženy [59] Iva Palová 1960 CZE TJ Hrubá Horka 35:10.0 19:47.2

výsledková listina ELM

start ~ 10:30:00

00:18:24.253
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [16] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 14:18.2
2 1 / A-M30 [196] Tomáš Malík 1984 CZE SSC Železný Brod 14:49.0 00:30.8
3 1 / B-M40 [378] Rudolf Reichelt 1971 CZE Sportovní klub MS Au... 14:53.9 00:35.7
4 2 / M [8] Jakub Nechanický 1989 CZE SSC Železný Brod 14:57.5 00:39.3
5 2 / B-M40 [353] Michal Rydval 1974 CZE CK Vinohradské šlapk... 14:58.8 00:40.6
6 2 / A-M30 [198] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 15:16.8 00:58.6
7 1 / D-M60 [762] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 15:21.0 01:02.8
8 3 / B-M40 [350] František Landa 1974 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:22.3 01:04.1
9 1 / C-M50 [555] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 15:26.8 01:08.6
10 3 / A-M30 [176] Petr Klejna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:27.2 01:09.0
11 2 / C-M50 [559] Martin Wűrz 1963 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:27.7 01:09.5
12 3 / C-M50 [581] Jiří Boštík 1961 CZE Collm racing team 15:31.0 01:12.8
13 4 / B-M40 [391] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 15:40.3 01:22.1
14 4 / A-M30 [161] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:41.6 01:23.4
15 5 / B-M40 [394] Michal Guse 1976 CZE TJ KOVO Praha 15:46.0 01:27.8
16 5 / A-M30 [174] Václav Bradna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:50.0 01:31.8
17 6 / B-M40 [366] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 15:51.5 01:33.3
18 7 / B-M40 [361] Karel Kopr 1973 CZE KC Slavia Praha 16:08.1 01:49.9
19 8 / B-M40 [377] Josef Semerád 1969 CZE Sportovní klub MS Au... 16:12.6 01:54.4
20 4 / C-M50 [578] Vladimír Novák 1963 CZE Sportovní klub MS Au... 16:14.1 01:55.9
21 5 / C-M50 [557] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 16:16.0 01:57.8
22 6 / C-M50 [582] Ladislav Vlček 1961 CZE Collm racing team 16:16.1 01:57.9
23 7 / C-M50 [584] Robert Kleiner 1966 CZE LAWI GRANFONDO 16:17.3 01:59.1
24 2 / D-M60 [718] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 16:22.7 02:04.5
25 8 / C-M50 [568] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 16:27.7 02:09.5
26 3 / D-M60 [708] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 16:31.9 02:13.7
27 6 / A-M30 [211] Petr Turáň 1982 CZE Bohemie Nový Bor 16:42.1 02:23.9
28 7 / A-M30 [165] Pavel Veselý 1981 CZE Sportovní klub MS Au... 16:42.4 02:24.2
29 8 / A-M30 [186] MARTIN HUŠEK 1979 CZE SSC Železný Brod 16:49.0 02:30.8
30 9 / B-M40 [381] Petr Nováček 1971 CZE Sportovní klub MS Au... 16:50.9 02:32.7
31 4 / D-M60 [751] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 16:58.6 02:40.4
32 9 / C-M50 [605] Radoslav Krummer 1958 CZE Slavia Karlovy Vary 17:15.0 02:56.8
33 1 / C-Z [551] Jana Dubnová 1990 CZE KCL Kooperativa-Svij... 17:18.0 02:59.8
34 5 / D-M60 [758] Pavel Kohoutek 1954 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 17:19.9 03:01.7
35 6 / D-M60 [752] Miloslav RYS 1949 CZE CK Lokomotiva Pardub... 17:28.0 03:09.8
36 1 / C-Z30 [574] Monika Simonová 1985 CZE Cyklotrenink F. Trka... 17:31.0 03:12.8
37 9 / A-M30 [202] Pavel Dobiášovský 1981 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 17:40.9 03:22.7
38 10 / B-M40 [417] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mita... 17:49.0 03:30.8
39 11 / B-M40 [373] Jaroslav Vávra 1970 CZE SSC Železný Brod 17:49.1 03:30.9
40 7 / D-M60 [707] Petr Šorm 1950 CZE Kovo Praha 18:04.8 03:46.6
41 10 / C-M50 [562] Petr Jeřábek 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:07.3 03:49.1
42 1 / E-M70 [803] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 18:23.2 04:05.0
43 2 / E-M70 [828] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 18:25.1 04:06.9
44 8 / D-M60 [724] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:29.6 04:11.4
45 12 / B-M40 [379] Daniel Koďousek 1971 CZE SKC Pečky 18:32.3 04:14.1
46 3 / E-M70 [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 18:38.1 04:19.9
47 9 / D-M60 [700] František Malinský 1949 CZE KAH sport Vrchlabí 18:39.3 04:21.1
48 4 / E-M70 [815] Karel Horáček 1942 CZE Kbely Cycling Team 18:46.4 04:28.2
49 10 / D-M60 [705] Stanislav Svárovský 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:51.8 04:33.6
50 11 / C-M50 [585] Pavel Blažek 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 18:53.7 04:35.5
51 12 / C-M50 [554] Ivo Strnad 1964 CZE BMC Racing 19:03.0 04:44.8
52 1 / D-Z40 [733] Lenka Vávrová 1973 CZE SSC Železný Brod 19:05.3 04:47.1
53 13 / B-M40 [352] Radek Švarc 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 19:13.1 04:54.9
54 11 / D-M60 [755] František Vancl 1949 CZE KCL Kooperativa-Svij... 19:16.1 04:57.9
55 5 / E-M70 [826] Miroslav Frič 1946 CZE Slavia Karlovy Vary 19:37.0 05:18.8
56 12 / D-M60 [753] Vladislav Uttendorfský 1950 CZE CK Lokomotiva Pardub... 19:38.1 05:19.9
57 13 / D-M60 [721] Václav Zelenka 1952 CZE SK Cyklosport Kern 19:43.1 05:24.9
58 6 / E-M70 [816] Václav TRSEK 1942 CZE Kbely Cycling Team 19:43.3 05:25.1
59 14 / D-M60 [706] Antonín Mlátek 1949 CZE TJ KOVO Praha 19:52.4 05:34.2
60 7 / E-M70 [801] Hans Schneider 1941 CZE Berlin1888 19:56.3 05:38.1
61 2 / D-Z40 [714] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK Prima Polička 20:03.6 05:45.4
62 15 / D-M60 [769] Jaromír Mojžíš 1954 CZE Jízdní kola Mojžíš 20:13.7 05:55.5
63 16 / D-M60 [729] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 20:14.1 05:55.9
64 8 / E-M70 [823] Miloslav ŚTURC 1939 CZE SKC Pečky 20:16.9 05:58.7
65 9 / E-M70 [830] Milan Novák 1946 CZE LAWI GRANFONDO 20:20.2 06:02.0
66 17 / D-M60 [763] Jiří Čapek 1950 CZE TJ KOVO Praha 20:25.0 06:06.8
67 10 / E-M70 [820] Zdeněk Karásek 1936 CZE Collm racing team 20:27.5 06:09.3
68 11 / E-M70 [807] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 20:42.7 06:24.5
69 3 / D-Z40 [719] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK Markus 21:21.9 07:03.7
70 13 / C-M50 [572] Vladimír Jelínek 1957 CZE SK Cyklosport Kern 21:35.7 07:17.5
71 12 / E-M70 [831] Petr Novák 1942 CZE Masterteam Loko Prah... 21:47.4 07:29.2
72 13 / E-M70 [827] Augustin Hoffmann 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 22:45.5 08:27.3
73 14 / E-M70 [824] Bohuslav Bláha 1943 CZE SKC Pečky 22:54.4 08:36.2
74 14 / C-M50 [593] Josef Řiha 1959 CZE Masterteam Loko Prah... 23:27.1 09:08.9
75 15 / E-M70 [825] Milan Mattuš 1937 CZE Cyklo Pokr Pardubice 23:29.3 09:11.1
76 1 / E-Z60 [833] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE Jízdní kola Mojžíš 24:58.3 10:40.1
77 16 / E-M70 [805] Zdeněk Kopal 1945 CZE TJ Plamen Chodov 25:32.3 11:14.1
78 2 / E-Z60 [829] Libuše NĚMCOVÁ 1943 CZE CK Lokomotiva Pardub... 25:46.4 11:28.2
79 3 / E-Z60 [804] Věra Ježková 1955 CZE TJ Slavia K. Vary 26:55.4 12:37.2