MTB Tour České Středohoří 2018

23.09.2018 Litoměřice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

90 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / LM3 [900] Michal Bubílek 1986 CZE Kellys Bikeranch Team 03:14:25 00:00
2 1 / LM4 [540] Robert Novotný 1974 CZE Canyon Topeak 03:24:25 10:00
3 2 / LM4 [578] Jiří Zárybnický 1976 CZE Vinohradské šlapky 03:32:27 18:02
4 2 / LM3 [512] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:37:37 23:12
5 3 / LM4 [528] Radek Sakař 1977 CZE Praha 03:40:20 25:54
6 3 / LM3 [506] Petr Čuchal 1980 CZE MMB třebenice 03:40:55 26:29
7 4 / LM4 [539] Miroslav Hraběta 1974 CZE Roudnice nad Labem 03:42:42 28:17
8 4 / LM3 [580] Pavel Strnad 1984 CZE SAP Services s.r.o. 03:47:28 33:02
9 5 / LM4 [520] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 03:51:01 36:35
10 5 / LM3 [522] Luboš Pospíšil 1983 CZE CK Slavoj Terezín 03:54:14 39:49

45 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MM3hasic [280] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 01:41:29 00:00
2 1 / MM2 [505] Petr Cmunt 1996 CZE Bitters Superior cyklofit team 01:41:29 00:00
3 2 / MM3 [432] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 01:43:33 02:04
4 3 / MM3 [474] Miloš Králík 1984 CZE Future Cycling team 01:43:36 02:07
5 4 / MM3 [272] Pavel Sedláček 1987 CZE Rohozec Amulet Team 01:43:39 02:09
6 1 / MM1 [482] Milan Mileret 2001 CZE Shoptet 01:43:55 02:26
7 2 / MM2 [433] Luboš Bárta 1993 CZE KL sport Most 01:47:29 05:59
8 1 / MM4 [321] Ladislav Rosypal 1976 CZE MMB Třebenice 01:47:52 06:22
9 5 / MM3 [222] david grbavcic 1986 CZE Roudnice nad Labem 01:48:04 06:34
10 2 / MM4 [220] Michal Futó 1974 CZE Sport team Hrádek 01:48:05 06:36

8 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci 13-14 [98] Jiří Zubatý 2004 CZE Roudnice 13:41 00:00
2 1 / kluci 9-12 [76] Jakub Ranš 2007 CZE 13:44 00:03
3 1 / junior [81] Markéta Juřičková 2001 CZE Teplice 15:25 01:43
4 1 / holky 9-12 [31] Natálie Štěrbová 2006 CZE Litoměřice 15:26 01:45
5 2 / kluci 9-12 [18] Vojtěch Kostner 2007 CZE Křešice 15:28 01:46
6 3 / kluci 9-12 [92] Adam Bradáč 2007 CZE Litoměřice 15:34 01:53
7 2 / holky 9-12 [95] Barbora Hyšplerová 2008 CZE Travčice 15:42 02:00
8 4 / kluci 9-12 [75] Rafael Waldhauser 2008 CZE Hoštka 15:50 02:09
9 5 / kluci 9-12 [56] Ondřej Stehlík 2006 CZE Litoměřice 16:35 02:54
10 6 / kluci 9-12 [26] Vít Svoboda 2007 CZE Trnovany 16:39 02:58