Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

06.07.2017 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 GHOST team 04:07:06.6
2 2 / M-V1 KELLYS BIKERANCH TEAM 04:09:35.7
3 1 / M-29 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:14:31.9
4 2 / M-29 CYKLOHELIOS 04:28:40.8
5 3 / M-29 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:28:54.8

Enduro Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 31:03.0
2 2 / M-E Rock Machine Cyklomax enduro team 31:20.0
3 3 / M-E AUTHOR-enduroteam.cz 32:00.0
4 4 / M-E Velosport Domažlice 34:11.0
5 5 / M-E PROTOCYCLES 34:12.0

Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M lidé&HORY 02:59:11.0
2 2 / M Eurofoam team 03:14:12.5
3 3 / M redpoint eleven team 03:25:05.8
4 4 / M NOVATOP LAPIERRE 03:40:01.5
5 5 / M Žďár nad Metují 03:50:53.3

Junior

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior Apache Loko Trutnov 03:16:58.1
2 2 / Junior BIKEMARAST team 03:29:39.1
3 3 / Junior BIKEBROTHERS.CZ 03:50:48.1
4 4 / Junior GIANT Pitrs bikes 03:53:23.9
5 5 / Junior Apache Loko Trutnov 04:11:30.8

Enduro Half Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži Jaroslav Kulhavý Cycling Team 18:27.0
2 2 / Muži CZE 18:49.0
3 3 / Muži 26" aint dead 20:46.0
4 4 / Muži Cyklistický spolek PEKÁČ 21:56.0
(5) 4 / Muži Cyklistický spolek PEKÁČ 21:56.0
6 6 / Muži CZE 22:55.0

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci TJ Baník Meziboří 00:25.27
2 1 / holky lidé and HORY Duratec 00:27.08
3 2 / holky Čistý Sport 00:28.24
4 2 / kluci Kupkolo MTB Trilogy 00:30.84
5 3 / kluci redpoint eleven team 00:33.7

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci Rock Machine Cyklomax 01:45.79
2 1 / holky Kupkolo MTB Trilogy 02:04.2
3 2 / kluci Praha 4 02:04.87
4 2 / holky Královský maraton 03:10.63
5 3 / kluci BIG SHOCK TEAM o.s. 03:14.72

KIDS 6-7

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci Pitrs bikes 02:43.91
2 2 / kluci Zruč-Senec 02:44.15
3 3 / kluci Čistý Sport 02:58.66
4 4 / kluci Týn nad Vltavou 03:14.45
5 1 / holky Zruč-Senec 03:27.64

KIDS 8-10

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2
1 1 / kluci Giant Pitrs bikes 04:03.94
2 2 / kluci GIANT Pitrs bikes 04:16.87
3 3 / kluci S-Sport Hronov 04:52.84
4 1 / holky Apache Loko Trutnov 05:05.75
5 2 / holky lidé a HORY 05:20.75

KIDS 11-12

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:43.3
2 2 / kluci Team Bike Perštejn 07:15.37
3 3 / kluci Ski klub Jablonec 08:29.6
4 4 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:43.3
5 5 / kluci Team Bike Perštejn 07:15.37

KIDS 13-14

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:10.49
(2) 1 / kluci REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:10.49