Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

06.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 196, muži : 187, ženy: 9, M-29: 15, M-V1: 58, M-V2: 33, M-V3: 10, Z: 5, M-E: 58, V-E: 13, Z-E: 4 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 74, muži : 70, ženy: 4, M-E: 57, V-E: 13, Z-E: 4 [html] [pdf]
Half Race celkem: 36, muži : 28, ženy: 8, M: 19, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 3 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 12, muži : 9, ženy: 3, Muži: 9, Ženy: 3 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 9, muži : 7, ženy: 2, kluci: 7, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, kluci: 3, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, kluci: 6, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

07:15:20.572
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:07:06.6 01:11:22.6 (1)
2 2 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:09:35.7 02:29.1 01:12:31.0 (3)
3 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:14:31.9 07:25.3 01:11:29.4 (2)
4 2 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 04:28:40.8 21:34.2 01:14:44.5 (4)
5 3 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:28:54.8 21:48.2
6 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:39:33.3 32:26.7 01:15:23.5 (5)
7 2 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:41:13.6 34:07.0
8 3 / M-V1 [39] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 04:41:17.6 34:11.0
9 3 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:52:02.7 44:56.1
10 4 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 05:00:48.1 53:41.5
11 4 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 05:01:52.6 54:46.0
12 4 / M-29 [96] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 05:05:09.8 58:03.2
13 5 / M-V1 [102] Martin Simon 1985 GER MTB Club München 05:05:10.1 58:03.5
14 5 / M-29 [93] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 05:05:46.9 58:40.3
15 5 / M-V2 [66] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 05:06:56.8 59:50.2
16 6 / M-V1 [30] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:07:14.9 01:00:08.3
17 7 / M-V1 [10] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 05:09:32.1 01:02:25.5
18 8 / M-V1 [98] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:09:35.3 01:02:28.7
19 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:10:20.5 01:03:13.9
20 6 / M-V2 [118] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 05:10:34.6 01:03:28.0
21 7 / M-V2 [99] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:10:57.0 01:03:50.4 01:27:38.2 (6)
22 2 / M-V3 [8] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:11:08.5 01:04:01.9
23 9 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 05:14:16.2 01:07:09.6
24 10 / M-V1 [71] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 05:14:51.7 01:07:45.1
25 8 / M-V2 [83] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 05:15:40.5 01:08:33.9
26 9 / M-V2 [131] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 05:17:12.2 01:10:05.6
27 1 / M-E [369] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 05:17:42.9 01:10:36.3
28 11 / M-V1 [94] Michal Prokop 1978 CZE RAJEC Allivictus 05:22:00.1 01:14:53.5
29 12 / M-V1 [33] Mikhail Foos 1980 KAZ Jenbike Racing Team 05:22:04.4 01:14:57.8
30 13 / M-V1 [602] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 05:27:55.8 01:20:49.2
31 10 / M-V2 [101] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 05:29:52.2 01:22:45.6
32 14 / M-V1 [78] richard paul morel 1979 DNK Varde Cykelklub 05:32:10.1 01:25:03.5
33 15 / M-V1 [37] Martin Fus 1987 CZE KAAPA CNC Bike Team 05:33:06.5 01:25:59.9 23:25:34.3 (15)
34 16 / M-V1 [129] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:33:33.2 01:26:26.6
35 17 / M-V1 [133] Christian Spindler 1984 DNK Lokomotive Stuttgart 05:40:22.8 01:33:16.2
36 18 / M-V1 [72] Jan Mateju 1982 CZE TJ Baník Meziboří 05:43:15.6 01:36:09.0
37 19 / M-V1 [117] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 05:43:20.1 01:36:13.5
38 3 / M-V3 [107] Libor Stasta 1966 CZE Kuřim 05:43:59.5 01:36:52.9
39 20 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 05:44:41.5 01:37:34.9
40 21 / M-V1 [26] Armin Duschner 1982 GER Sepp`s Radlstol 05:46:28.9 01:39:22.3
41 22 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 05:46:50.0 01:39:43.4
42 6 / M-29 [85] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 05:46:52.8 01:39:46.2
43 23 / M-V1 [20] Wojciech Bukowiecki 1984 POL KSPO brakeparts.pl 05:47:06.7 01:40:00.1
44 7 / M-29 [15] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 05:48:47.3 01:41:40.7
45 8 / M-29 [76] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:51:19.3 01:44:12.7
46 24 / M-V1 [92] Tomáš Peroutka 1981 CZE Witte Bike Team 05:53:33.35 01:46:26.75
47 25 / M-V1 [19] Marcus Brennenstuhl 1982 GER Lokomotive Stuttgart 05:53:48.4 01:46:41.8
48 9 / M-29 [113] Janek Szczepański 1988 POL KSPO brakeparts.pl 05:56:29.6 01:49:23.0
49 26 / M-V1 [95] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 06:00:33.09 01:53:26.49
50 27 / M-V1 [38] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 06:00:38.15 01:53:31.55
51 1 / Z [34] Lenka Fridrichova 1994 CZE GHOST team 06:01:22.11 01:54:15.51
52 2 / Z [112] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 06:01:22.94 01:54:16.34 01:38:54.2 (10)
53 28 / M-V1 [82] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 06:01:23.97 01:54:17.37
54 29 / M-V1 [81] Ondřej Němec 1987 CZE BIKEBROTHERS.CZ 06:01:29.56 01:54:22.96
55 30 / M-V1 [69] Tomáš Málek 1980 CZE BIKEBROTHERS.CZ 06:03:06.3 01:55:59.7
56 11 / M-V2 [25] Jan Duda 1977 CZE Bakov nad Jizerou 06:04:30.76 01:57:24.16 01:38:39.4 (9)
57 31 / M-V1 [23] Miloš Doubek 1981 CZE Čistý Sport 06:04:35.66 01:57:29.06
58 32 / M-V1 [128] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 06:05:56.17 01:58:49.57
59 10 / M-29 [74] Rob Meeuwessen 1989 NLD Rings-Goirle 06:06:14.33 01:59:07.73
60 12 / M-V2 [61] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:06:14.42 01:59:07.82
61 13 / M-V2 [56] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 06:06:42.63 01:59:36.03 01:39:07.1 (11)
62 11 / M-29 [31] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 06:06:47.97 01:59:41.37
63 14 / M-V2 [79] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 06:07:37.67 02:00:31.07
64 33 / M-V1 [55] Markus Kahle 1986 GER biketeam-oberlausitz / Team Dosenbier 06:07:42.46 02:00:35.86
65 34 / M-V1 [46] Ladislav Horváth 1984 SVK ISAKO SPORT-KOSICE 06:08:03.7 02:00:57.1
66 3 / Z [80] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 06:10:03.1 02:02:56.5
67 15 / M-V2 [119] Heiki Talvik 1976 EST saunapunkt.ee 06:10:27.0 02:03:20.4 01:38:24.2 (8)
68 16 / M-V2 [120] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 06:10:27.27 02:03:20.67 01:42:27.4 (13)
69 35 / M-V1 [53] Miroslav Jero 1984 CZE Trutnov 06:11:27.69 02:04:21.09
70 17 / M-V2 [18] jakub blaha 1976 CZE Mannheim 06:13:00.84 02:05:54.24
71 18 / M-V2 [77] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 06:13:00.99 02:05:54.39
72 19 / M-V2 [87] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 06:17:16.18 02:10:09.58
73 36 / M-V1 [35] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 06:17:16.51 02:10:09.91
74 37 / M-V1 [52] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 06:18:52.32 02:11:45.72 01:40:02.8 (12)
75 38 / M-V1 [115] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 06:19:02.94 02:11:56.34
76 39 / M-V1 [108] ONDREJ STOCES 1987 CZE Bikenotoric 06:29:26.74 02:22:20.14
77 20 / M-V2 [54] Martin Březík 1971 CZE Brno 06:30:15.47 02:23:08.87
78 21 / M-V2 [88] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:31:13.48 02:24:06.88
79 12 / M-29 [70] Jakub Man 1994 CZE TJ Spartak Třebíč 06:34:09.32 02:27:02.72
80 40 / M-V1 [127] Jindra Volny 1982 CZE karlovy vary 06:34:11.45 02:27:04.85
81 22 / M-V2 [121] Tomáš Uchytil 1976 CZE Měřín 06:35:27.09 02:28:20.49
82 23 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 06:36:47.94 02:29:41.34
83 41 / M-V1 [64] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 06:37:14.07 02:30:07.47
84 42 / M-V1 [29] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 06:37:47.27 02:30:40.67
85 43 / M-V1 [44] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 06:41:40.89 02:34:34.29
86 2 / M-E [334] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 06:42:57.49 02:35:50.89
87 4 / M-V3 [86] Jiří Palas 1959 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:45:24.16 02:38:17.56
88 44 / M-V1 [123] Vladimír Vágner 1981 CZE BIKEBROTHERS.CZ 06:50:39.9 02:43:33.3
89 13 / M-29 [116] Ondřej Škorpil 1999 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 06:58:21.48 02:51:14.88
90 24 / M-V2 [132] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 07:01:14.13 02:54:07.53
91 45 / M-V1 [114] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:02:46.47 02:55:39.87
92 46 / M-V1 [14] Jiří Bartoň 1986 CZE ČeMBA 07:02:47.31 02:55:40.71
93 47 / M-V1 [130] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 07:02:48.15 02:55:41.55
94 5 / M-V3 [73] Chris Maund 1967 USA Encinitas 07:13:00.7 03:05:54.1
95 48 / M-V1 [50] Tomáš Hybler 1985 CZE Hohes C Multiwit 07:14:19.5 03:07:12.9
96 25 / M-V2 [126] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:17:06.33 03:09:59.73
97 3 / M-E [344] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 07:17:11.95 03:10:05.35
98 26 / M-V2 [122] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 07:18:53.98 03:11:47.38
99 49 / M-V1 [75] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 07:18:58.34 03:11:51.74
100 27 / M-V2 [100] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 07:21:47.99 03:14:41.39
101 14 / M-29 [17] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 07:26:40.15 03:19:33.55
102 15 / M-29 [65] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov trails 07:26:41.17 03:19:34.57
103 6 / M-V3 [91] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 07:26:47.97 03:19:41.37
104 50 / M-V1 [62] Pavel Krump 1981 CZE Dobřichovice 07:35:33.56 03:28:26.96 01:35:53.4 (7)
105 51 / M-V1 [90] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 07:35:35.02 03:28:28.42
106 7 / M-V3 [27] Luboš Dvořák 1965 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:36:11.65 03:29:05.05
107 52 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:38:14.93 03:31:08.33
108 4 / M-E [305] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 07:39:09.81 03:32:03.21
109 5 / M-E [343] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 07:39:18.8 03:32:12.2
110 6 / M-E [362] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 07:39:19.26 03:32:12.66
111 53 / M-V1 [12] Jaroslav Aster 1981 CZE Trutnov 07:41:55.77 03:34:49.17
112 7 / M-E [348] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 07:42:40.12 03:35:33.52
113 8 / M-E [345] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 07:42:47.17 03:35:40.57
114 9 / M-E [370] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 07:45:34.65 03:38:28.05
115 54 / M-V1 [13] Jarek Barcz 1985 POL Pomerania 07:45:35.29 03:38:28.69
116 10 / M-E [330] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 07:45:36.42 03:38:29.82
117 4 / Z [16] Joanna Bejm 1980 POL Gdynia 07:45:37.16 03:38:30.56
118 11 / M-E [331] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 07:47:10.57 03:40:03.97
119 8 / M-V3 [89] Aleš Pavlišta 1958 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:54:00.58 03:46:53.98
120 28 / M-V2 [41] Marek Grecman 1976 CZE Dolní Břežany 07:54:00.66 03:46:54.06
121 29 / M-V2 [125] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:54:09.23 03:47:02.63
122 30 / M-V2 [42] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 07:57:10.39 03:50:03.79
123 12 / M-E [316] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 07:57:14.05 03:50:07.45
124 55 / M-V1 [104] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 07:59:03.69 03:51:57.09
125 31 / M-V2 [28] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 08:01:21.9 03:54:15.3
126 13 / M-E [359] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 08:02:49.09 03:55:42.49
127 1 / V-E [340] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 08:03:09.45 03:56:02.85
128 14 / M-E [310] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 08:03:51.68 03:56:45.08
129 9 / M-V3 [67] Marcel Lipovský 1966 CZE Kynšperk nad Ohří 08:06:17.55 03:59:10.95
130 56 / M-V1 [110] Štěpán Svačina 1980 CZE Rumový Express 08:12:06.99 04:05:00.39
131 15 / M-E [371] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 08:12:52.82 04:05:46.22
132 5 / Z [48] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 08:14:50.1 04:07:43.5
133 16 / M-E [301] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:17:46.92 04:10:40.32
134 17 / M-E [302] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:17:51.66 04:10:45.06
135 18 / M-E [303] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 08:17:55.62 04:10:49.02
136 19 / M-E [373] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 08:20:24.4 04:13:17.8
137 20 / M-E [374] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 08:26:46.14 04:19:39.54
138 2 / V-E [306] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 08:27:31.16 04:20:24.56
139 21 / M-E [364] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 08:30:16.24 04:23:09.64
140 22 / M-E [378] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 08:31:37.79 04:24:31.19
141 3 / V-E [360] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 08:31:47.08 04:24:40.48
142 23 / M-E [332] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 08:31:49.63 04:24:43.03
143 24 / M-E [367] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 08:32:00.21 04:24:53.61
144 4 / V-E [357] Radek Rozmahel 1974 CZE Ludgeřovice 08:32:54.17 04:25:47.57
145 5 / V-E [351] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 08:32:55.42 04:25:48.82
146 25 / M-E [327] Michal Flídr 1979 CZE Brno 08:34:20.64 04:27:14.04
147 32 / M-V2 [105] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 08:37:50.95 04:30:44.35
148 10 / M-V3 [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 08:38:17.65 04:31:11.05
149 26 / M-E [319] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 08:41:56.69 04:34:50.09
150 27 / M-E [376] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 08:41:58.07 04:34:51.47
151 1 / Z-E [363] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 08:43:18.97 04:36:12.37
152 6 / V-E [346] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 08:47:19.68 04:40:13.08
153 33 / M-V2 [43] Vladimír Hábr 1969 CZE Plzeň - Červený Hrádek 08:47:48.81 04:40:42.21
154 28 / M-E [354] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 08:48:58.36 04:41:51.76
155 29 / M-E [341] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 08:48:59.92 04:41:53.32
156 30 / M-E [355] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 08:50:44.1 04:43:37.5
157 7 / V-E [318] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 08:56:32.8 04:49:26.2
158 31 / M-E [347] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 08:56:33.31 04:49:26.71
159 57 / M-V1 [45] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 09:01:56.42 04:54:49.82
160 32 / M-E [309] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 09:05:14.46 04:58:07.86
161 2 / Z-E [338] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 09:07:39.36 05:00:32.76
162 33 / M-E [307] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 09:07:39.72 05:00:33.12
163 34 / M-E [375] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 09:07:42.12 05:00:35.52
164 35 / M-E [361] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 09:07:47.8 05:00:41.2
165 8 / V-E [336] Filip Karásek 1975 CZE Kokostezky.cz 09:08:21.43 05:01:14.83
166 36 / M-E [350] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 09:14:45.98 05:07:39.38
167 37 / M-E [304] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:14:50.72 05:07:44.12
168 38 / M-E [325] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 09:14:51.74 05:07:45.14
169 39 / M-E [377] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 09:16:49.99 05:09:43.39
170 40 / M-E [323] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 09:21:07.23 05:14:00.63
171 3 / Z-E [335] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:21:07.91 05:14:01.31
172 41 / M-E [333] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 09:23:09.61 05:16:03.01
173 9 / V-E [372] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 09:23:13.95 05:16:07.35
174 10 / V-E [368] Petr Špora 1964 CZE Košťany 09:23:21.32 05:16:14.72
175 42 / M-E [349] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 09:23:29.1 05:16:22.5
176 43 / M-E [313] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 09:25:13.69 05:18:07.09
177 44 / M-E [356] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubovice 09:27:13.78 05:20:07.18
178 45 / M-E [353] Marek Němec 1990 CZE Mělník 09:27:17.91 05:20:11.31
179 11 / V-E [311] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 09:27:18.61 05:20:12.01
180 46 / M-E [308] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 09:29:37.74 05:22:31.14
181 47 / M-E [352] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 09:29:40.24 05:22:33.64
182 48 / M-E [312] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 09:41:07.43 05:34:00.83
183 49 / M-E [339] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 09:44:30.96 05:37:24.36
184 50 / M-E [337] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 09:45:05.64 05:37:59.04
185 51 / M-E [358] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 09:46:03.26 05:38:56.66
186 12 / V-E [329] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 09:51:40.63 05:44:34.03
187 4 / Z-E [315] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 09:51:52.55 05:44:45.95
188 52 / M-E [314] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 09:51:53.8 05:44:47.2
189 13 / V-E [342] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 09:56:06.35 05:48:59.75
190 53 / M-E [328] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 09:56:10.85 05:49:04.25
191 54 / M-E [379] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Praha 10 09:56:12.39 05:49:05.79
192 55 / M-E [365] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 10:01:06.12 05:53:59.52
193 56 / M-E [366] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 10:20:57.28 06:13:50.68
194 57 / M-E [326] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 10:28:50.49 06:21:43.89
194 57 / M-E [322] Petr Ducháček 1983 CZE Pink Unicorn Enduro Nomads 17:24:15.76
DNS / M-V1 [106] Jarda Stadtherr 1979 CZE Bikeservis.eu 01:43:47.3 (14)

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

00:00:00
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 31:03.0 02:19.0 00:57.0 04:25.0 06:32.0 05:20.0 04:15.0 01:02.0 03:14.0 02:59.0
2 (-0) 2 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 31:20.0 02:16.0 00:58.0 04:21.0 06:28.0 05:27.0 04:31.0 01:04.0 03:17.0 02:58.0
3 (-0) 3 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 32:00.0 02:26.0 01:02.0 04:23.0 06:43.0 05:30.0 04:20.0 01:11.0 03:28.0 02:57.0
4 (-0) 4 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 34:11.0 02:28.0 01:04.0 04:39.0 07:26.0 05:53.0 04:34.0 01:12.0 03:44.0 03:11.0
5 (-0) 5 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 34:12.0 02:33.0 01:05.0 04:37.0 07:24.0 05:41.0 04:43.0 01:11.0 03:38.0 03:20.0
6 (-0) 6 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 34:39.0 02:38.0 01:12.0 04:28.0 07:21.0 05:58.0 04:38.0 01:15.0 03:57.0 03:12.0
7 (-0) 7 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 34:48.0 02:43.0 01:06.0 04:40.0 07:16.0 05:59.0 04:43.0 01:17.0 03:47.0 03:17.0
8 (-0) 8 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 34:56.0 02:36.0 01:03.0 04:49.0 07:30.0 06:02.0 04:54.0 01:10.0 03:35.0 03:17.0
9 (-0) 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 36:26.0 02:39.0 01:14.0 04:46.0 07:51.0 06:18.0 05:11.0 01:18.0 04:02.0 03:07.0
10 (-0) 9 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 36:33.0 02:44.0 01:13.0 04:47.0 07:55.0 06:07.0 04:59.0 01:16.0 04:13.0 03:19.0
11 (-0) 10 / M-E [8630433] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 37:08.0 02:43.0 01:15.0 04:54.0 08:03.0 06:17.0 05:09.0 01:16.0 04:05.0 03:26.0
12 (-0) 11 / M-E [8641714] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 37:39.0 03:02.0 01:11.0 04:51.0 07:55.0 06:10.0 05:24.0 01:19.0 04:13.0 03:34.0
13 (-0) 12 / M-E [8645394] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 37:51.0 02:35.0 01:10.0 04:50.0 07:58.0 06:44.0 05:23.0 01:17.0 04:24.0 03:30.0
14 (-0) 13 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 38:27.0 02:46.0 01:12.0 05:02.0 08:12.0 06:32.0 05:14.0 01:23.0 04:32.0 03:34.0
15 (-0) 14 / M-E [8628680] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 38:46.0 02:47.0 01:11.0 05:10.0 08:05.0 06:24.0 05:29.0 01:26.0 04:27.0 03:47.0
16 (-0) 15 / M-E [8641795] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 38:53.0 03:01.0 01:19.0 05:00.0 08:53.0 06:21.0 05:28.0 01:25.0 04:08.0 03:18.0
17 (-0) 16 / M-E [8641788] Ondřej Zvoníček 1984 CZE CZE 39:00.0 02:52.0 01:19.0 05:04.0 08:31.0 06:34.0 05:28.0 01:22.0 04:21.0 03:29.0
18 (-0) 17 / M-E [8634039] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 39:05.0 02:53.0 01:17.0 05:00.0 08:18.0 06:29.0 05:44.0 01:21.0 04:22.0 03:41.0
19 (-0) 18 / M-E [8630462] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 39:25.0 02:53.0 01:19.0 05:20.0 08:38.0 06:35.0 04:59.0 01:38.0 04:39.0 03:24.0
20 (-0) 19 / M-E [8628887] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 39:27.0 02:47.0 01:20.0 05:01.0 08:42.0 06:42.0 05:13.0 01:31.0 04:48.0 03:23.0
21 (-0) 20 / M-E [8634299] Michal Flídr 1979 CZE CZE 39:45.0 02:44.0 01:18.0 05:19.0 08:40.0 06:37.0 05:17.0 01:29.0 04:46.0 03:35.0
22 (-0) 21 / M-E [8634292] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 40:15.0 02:59.0 01:22.0 05:20.0 08:13.0 06:25.0 05:39.0 01:44.0 04:44.0 03:49.0
23 (-0) 22 / M-E [8645581] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 40:23.0 03:13.0 01:27.0 04:50.0 08:30.0 06:55.0 05:20.0 01:34.0 04:54.0 03:40.0
24 (-0) 23 / M-E [8630437] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 40:34.0 02:56.0 01:22.0 05:04.0 08:20.0 06:59.0 05:28.0 01:39.0 05:08.0 03:38.0
25 (-0) 24 / M-E [8630421] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 40:49.0 02:54.0 01:22.0 05:25.0 08:50.0 06:46.0 05:51.0 01:30.0 04:28.0 03:43.0
26 (-0) 25 / M-E [8634131] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 41:04.0 03:07.0 01:24.0 05:20.0 08:47.0 06:45.0 05:55.0 01:18.0 04:38.0 03:50.0
27 (-0) 2 / V-E [8634275] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 41:13.0 03:03.0 01:22.0 05:00.0 08:21.0 06:35.0 06:12.0 01:45.0 04:54.0 04:01.0
28 (-0) 3 / V-E [8630407] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 41:17.0 03:17.0 01:25.0 05:04.0 08:26.0 06:43.0 05:46.0 01:32.0 05:21.0 03:43.0
29 (-0) 26 / M-E [8628895] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 41:19.0 03:10.0 01:22.0 04:51.0 08:28.0 07:32.0 06:17.0 01:39.0 04:26.0 03:34.0
30 (-0) 27 / M-E [8628897] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 41:20.0 03:06.0 01:22.0 05:21.0 08:52.0 07:02.0 05:36.0 01:33.0 04:36.0 03:52.0
31 (-0) 28 / M-E [8629017] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 41:21.0 03:03.0 01:17.0 05:18.0 08:42.0 07:00.0 05:30.0 02:07.0 04:42.0 03:42.0
32 (-0) 29 / M-E [8645373] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 41:23.0 02:50.0 01:37.0 05:09.0 08:34.0 07:05.0 05:54.0 01:32.0 04:58.0 03:44.0
33 (-0) 4 / V-E [8629039] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 41:28.0 03:10.0 01:20.0 05:27.0 08:52.0 06:45.0 06:00.0 01:33.0 04:35.0 03:46.0
34 (-0) 30 / M-E [8628832] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 41:46.0 03:18.0 01:16.0 05:12.0 08:50.0 07:06.0 05:56.0 01:40.0 04:31.0 03:57.0
35 (-0) 31 / M-E [8645386] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 41:54.0 03:05.0 01:19.0 05:03.0 09:10.0 07:03.0 05:52.0 02:02.0 04:40.0 03:40.0
36 (-0) 32 / M-E [8629033] Peťas Kovář 1982 CZE CZE 42:05.0 03:07.0 01:27.0 05:30.0 09:05.0 07:24.0 05:25.0 01:33.0 04:49.0 03:45.0
37 (-0) 33 / M-E [8630458] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 42:37.0 03:13.0 01:19.0 05:25.0 09:13.0 07:32.0 05:54.0 01:24.0 04:38.0 03:59.0
38 (-0) 34 / M-E [8645308] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 43:19.0 02:58.0 02:00.0 05:12.0 10:55.0 06:46.0 05:51.0 01:23.0 04:27.0 03:47.0
39 (-0) 35 / M-E [8634174] Tomáš Klapka 1978 CZE CZE 43:30.0 03:09.0 01:26.0 05:21.0 09:24.0 07:34.0 06:03.0 01:31.0 04:58.0 04:04.0
40 (-0) 36 / M-E [8641802] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 43:31.0 03:21.0 01:21.0 05:30.0 09:07.0 07:19.0 05:53.0 01:48.0 05:13.0 03:59.0
41 (-0) 37 / M-E [8630460] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 43:42.0 03:09.0 01:23.0 05:27.0 09:49.0 07:00.0 06:05.0 01:30.0 05:19.0 04:00.0
42 (-0) 38 / M-E [8641781] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 44:21.0 03:16.0 01:38.0 05:41.0 09:50.0 07:26.0 06:04.0 01:48.0 04:47.0 03:51.0
43 (-0) 39 / M-E [8641796] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 44:33.0 03:12.0 01:31.0 05:28.0 09:54.0 07:27.0 06:15.0 01:56.0 04:54.0 03:56.0
44 (-0) 40 / M-E [8629013] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 45:01.0 03:05.0 01:22.0 05:49.0 09:31.0 07:19.0 06:32.0 01:43.0 05:33.0 04:07.0
45 (-0) 41 / M-E [8634267] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 45:16.0 03:27.0 01:31.0 05:39.0 09:47.0 08:03.0 06:14.0 01:30.0 05:04.0 04:01.0
46 (-0) 42 / M-E [8634229] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 45:46.0 03:24.0 01:33.0 05:48.0 09:38.0 07:51.0 06:36.0 01:32.0 05:18.0 04:06.0
47 (-0) 43 / M-E [8641737] Lukáš Plzák 1990 CZE CZE 46:09.0 03:17.0 01:15.0 05:21.0 09:51.0 07:46.0 06:54.0 01:53.0 05:41.0 04:11.0
48 (-0) 44 / M-E [8634203] Václav Strnad 1989 CZE CZE 46:29.0 03:17.0 01:31.0 05:46.0 11:02.0 07:17.0 07:10.0 01:39.0 04:49.0 03:58.0
48 (-0) 44 / M-E [8630470] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 46:29.0 03:17.0 01:30.0 05:23.0 09:40.0 07:45.0 07:52.0 01:37.0 05:11.0 04:14.0
50 (-0) 5 / V-E [8634240] Radek Rozmahel 1974 CZE CZE 46:30.0 03:01.0 01:25.0 06:17.0 09:50.0 08:03.0 06:43.0 01:51.0 05:32.0 03:48.0
51 (-0) 1 / Z-E [8628919] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 46:33.0 03:45.0 01:30.0 06:06.0 09:33.0 07:50.0 06:39.0 01:38.0 05:27.0 04:05.0
52 (-0) 6 / V-E [8634202] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 46:40.0 03:16.0 01:40.0 05:10.0 10:15.0 07:59.0 06:28.0 01:43.0 05:55.0 04:14.0
53 (-0) 46 / M-E [8634243] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 47:13.0 03:12.0 01:27.0 05:33.0 10:11.0 07:45.0 07:12.0 02:03.0 05:27.0 04:23.0
54 (-0) 47 / M-E [8634045] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 48:07.0 04:11.0 01:40.0 05:49.0 10:35.0 07:53.0 06:26.0 01:51.0 05:43.0 03:59.0
55 (-0) 48 / M-E [8641822] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 49:24.0 03:17.0 01:37.0 05:44.0 10:21.0 08:23.0 07:07.0 02:12.0 06:10.0 04:33.0
56 (-0) 7 / V-E [8641732] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 50:33.0 03:35.0 01:51.0 06:06.0 10:56.0 07:49.0 07:29.0 02:12.0 06:24.0 04:11.0
57 (-0) 49 / M-E [8634214] Ladislav Bůna 1979 CZE CZE 50:43.0 03:12.0 01:32.0 05:49.0 11:05.0 08:07.0 07:57.0 02:13.0 05:57.0 04:51.0
58 (-0) 50 / M-E [8634046] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 50:56.0 04:11.0 (1) 01:33.0 (1) 05:38.0 (1) 11:18.0 (1) 07:30.0 (1) 07:55.0 (1) 02:18.0 (1) 05:57.0 (1) 04:36.0 (1)
59 (-0) 2 / Z-E [8645336] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 51:32.0 03:08.0 01:28.0 06:04.0 11:13.0 09:04.0 07:07.0 02:20.0 07:03.0 04:05.0
60 (-0) 51 / M-E [8645361] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 51:56.0 03:20.0 01:39.0 05:07.0 12:13.0 09:11.0 07:23.0 02:06.0 06:39.0 04:18.0
61 (-0) 8 / V-E [8634225] Petr Špora 1964 CZE CZE 53:28.0 03:35.0 01:41.0 05:59.0 11:50.0 08:25.0 08:13.0 02:21.0 06:57.0 04:27.0
62 (-0) 9 / V-E [8645587] Filip Karásek 1975 CZE Kokostezky.cz 53:44.0 03:45.0 01:54.0 06:22.0 11:40.0 08:47.0 08:07.0 02:00.0 06:06.0 05:03.0
63 (-0) 52 / M-E [8628813] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 55:17.0 03:23.0 01:36.0 06:10.0 11:50.0 08:26.0 07:08.0 02:40.0 09:54.0 04:10.0
64 (-0) 3 / Z-E [8641769] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 55:20.0 03:45.0 01:50.0 06:30.0 11:53.0 08:29.0 07:41.0 02:37.0 07:49.0 04:46.0
65 (-0) 10 / V-E [8629044] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 55:39.0 03:48.0 01:28.0 06:45.0 12:10.0 08:30.0 07:26.0 02:02.0 09:05.0 04:25.0
66 (-0) 53 / M-E [8628959] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 56:08.0 03:00.0 01:12.0 05:20.0 16:51.0 11:03.0 06:35.0 01:33.0 06:31.0 04:03.0
67 (-0) 11 / V-E [8641803] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 56:09.0 08:14.0 01:36.0 06:12.0 11:32.0 08:16.0 07:31.0 01:59.0 05:57.0 04:52.0
68 (-0) 12 / V-E [8645337] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 59:18.0 04:06.0 02:13.0 07:20.0 14:37.0 09:02.0 07:55.0 02:10.0 07:24.0 04:31.0
69 (-0) 54 / M-E [8628629] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 01:00:12.0 03:43.0 01:57.0 06:54.0 12:40.0 09:59.0 09:07.0 02:25.0 08:04.0 05:23.0
70 (-0) 55 / M-E [8634207] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:02:52.0 03:58.0 01:47.0 06:58.0 15:27.0 09:10.0 08:52.0 02:36.0 08:57.0 05:07.0
71 (-0) 13 / V-E [8634018] Wojciech Glab 1971 POL CZE 01:06:45.0 04:30.0 02:00.0 07:46.0 15:38.0 10:40.0 09:51.0 02:37.0 08:38.0 05:05.0
72 (-0) 4 / Z-E [8641703] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 01:12:49.0 04:21.0 02:02.0 07:41.0 15:01.0 14:13.0 10:02.0 03:46.0 09:57.0 05:46.0
73 (-0) 56 / M-E [8645349] Marek Němec 1990 CZE CZE 01:13:14.0 04:14.0 02:09.0 07:11.0 13:59.0 11:23.0 11:58.0 03:17.0 12:06.0 06:57.0
74 (-1) 57 / M-E [8641772] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 46:40.0 03:31.0 01:39.0 05:46.0 10:18.0 08:43.0 06:26.0 05:59.0 04:18.0

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

05:22:40
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY 02:59:11.0 01:18:44.0 (1)
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:14:12.5 15:01.5 01:23:43.3 (2)
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 03:25:05.8 25:54.8 01:27:33.2 (3)
4 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:40:01.5 40:50.5 01:36:18.0 (4)
5 5 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 03:50:53.3 51:42.3 01:38:41.3 (5)
6 6 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:02:53.6 01:03:42.6 01:44:14.3 (7)
7 7 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 04:03:22.8 01:04:11.8 01:52:10.8 (8)
8 8 / M [420] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:10:29.3 01:11:18.3 01:54:04.7 (10)
9 1 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 04:13:36.3 01:14:25.3 01:54:38.3 (11)
10 9 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 04:22:13.3 01:23:02.3 02:10:03.2 (15)
11 10 / M [421] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 04:26:19.2 01:27:08.2 01:52:15.9 (9)
11 2 / Z [425] Doris Thoma 1977 GER Team Sepps Radlstol 04:26:19.2 01:27:08.2 01:54:49.5 (12)
13 11 / M [417] Jiří Kromer 1972 CZE Brno 04:28:24.3 01:29:13.3 01:43:45.6 (6)
14 12 / M [412] Jan Francu 1983 CZE Brno 04:49:13.6 01:50:02.6 02:11:27.0 (16)
15 13 / M [426] Vladimír Waltera 1981 CZE Team Bike Perštejn 04:50:55.5 01:51:44.5 02:09:02.6 (14)
16 3 / Z [427] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 04:55:45.1 01:56:34.1 02:09:01.2 (13)
17 14 / M [418] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:01:24.8 02:02:13.8 02:15:48.9 (18)
18 1 / Muži [503] Boris Gottstein 1971 GER 26 aint dead 05:07:10.99 02:07:59.99 19:55:44.74
19 2 / Muži [509] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 05:08:29.99 02:09:18.99 19:15:02.96
20 15 / M [413] Jürgen Hamann 1953 GER Team BCS Cycles Denmark 05:16:21.4 02:17:10.4 02:23:15.0 (19)
21 16 / M [415] Vlastimil Hendrych 1972 CZE Team Bike Perštejn 05:22:55.0 02:23:44.0 02:13:18.7 (17)
22 17 / M [419] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 05:27:34.9 02:28:23.9 02:24:53.7 (20)
23 4 / Z [424] martina škochová 1988 CZE Rumové pralinky 05:50:46.8 02:51:35.8
24 18 / M [411] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 05:53:34.35 02:54:23.35
25 1 / Ženy [510] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 06:07:39.47 03:08:28.47
26 3 / Muži [321] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 06:09:52.96 03:10:41.96
27 4 / Muži [320] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 06:09:53.99 03:10:42.99
28 5 / Z [11] Janet Alexander 1959 NZL Encinitas 06:53:20.2 03:54:09.2
29 5 / Muži [502] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:09:23.01 04:10:12.01
30 19 / M [414] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:09:27.47 04:10:16.47
31 6 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:10:34.15 04:11:23.15
32 7 / Muži [507] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:14:26.52 04:15:15.52
33 8 / Muži [506] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 07:18:22.29 04:19:11.29
34 2 / Ženy [501] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 07:18:24.4 04:19:13.4
35 9 / Muži [511] Tomáš Láska 1985 CZE Praha 5 07:20:06.27 04:20:55.27
36 3 / Ženy [508] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 08:27:28.35 05:28:17.35

výsledková listina Junior

start ~ 09:00:00

04:10:05.571
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:16:58.1 01:23:37.2 (1)
2 2 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:29:39.1 12:41.0 01:35:24.4 (2)
3 3 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 03:50:48.1 33:50.0 01:41:28.3 (5)
4 4 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 03:53:23.9 36:25.8 01:39:16.6 (3)
5 5 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:11:30.8 54:32.7 01:40:38.4 (4)
6 6 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:11:37.1 54:39.0 01:52:31.6 (6)
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:16:42.71 02:59:44.61

výsledková listina Enduro Half Race

start ~ 09:00:00

00:00:00
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
(-2) 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 02:46.0 (1) 01:21.0 (1) 05:20.0 (1) 01:24.0 (1) 04:19.0 (1) 03:17.0 (1)
(-2) 1 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 02:53.0 01:18.0 05:15.0 01:17.0 04:29.0 03:37.0
(-2) 1 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 03:06.0 (2) 01:25.0 (2) 05:24.0 (2) 01:32.0 (2) 05:26.0 (2) 03:53.0 (2)
(-2) 1 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 03:14.0 01:41.0 05:36.0 02:04.0 05:20.0 04:01.0
(-2) 1 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 03:27.0 01:29.0 05:35.0 01:43.0 05:28.0 04:14.0
(-2) 1 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 03:39.0 01:41.0 06:12.0 01:44.0 05:31.0 04:08.0
(-2) 1 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 03:37.0 01:42.0 06:11.0 01:49.0 05:55.0 04:18.0
(-2) 1 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 03:44.0 01:29.0 06:19.0 02:09.0 06:23.0 04:28.0
(-2) 8 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 03:54.0 01:57.0 07:03.0 02:08.0 06:43.0 04:28.0
(-2) 2 / Ženy [8641709] Eliška Reisnerová 1983 CZE CZE 04:20.0 01:44.0 06:55.0 02:24.0 07:02.0 04:34.0
(-2) 2 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 04:30.0 02:31.0 07:06.0 02:01.0 06:43.0 04:18.0
(-2) 9 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 04:26.0 02:18.0 07:16.0 02:24.0 08:09.0 05:38.0

výsledková listina Team Relay Extreme Race

start ~ 09:05:00

výsledková listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:38:32

00:00:41.468
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [708] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:25.27
2 1 / holky [711] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:27.08 00:01.81
3 2 / holky [702] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 00:28.24 00:02.97
4 2 / kluci [706] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:30.84 00:05.57
5 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 00:33.7 00:08.43
6 4 / kluci [704] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 00:48.62 00:23.35
7 5 / kluci [703] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 00:49.42 00:24.15
8 6 / kluci [710] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:50.47 00:25.2
9 7 / kluci [707] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 01:19.57 00:54.3

výsledková listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:45:00

00:02:28.042
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [714] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 01:45.79
2 1 / holky [712] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:04.2 00:18.41
3 2 / kluci [713] Marek Kugler 2013 CZE Praha 4 02:04.87 00:19.08
4 2 / holky [705] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 03:10.63 01:24.84
5 3 / kluci [721] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:14.72 01:28.93

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:53:45

00:03:21.846
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [719] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:43.91
2 2 / kluci [722] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 02:44.15 00:00.24
3 3 / kluci [716] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 02:58.66 00:14.75
4 4 / kluci [717] Alex Hruška 2011 CZE Týn nad Vltavou 03:14.45 00:30.54
5 1 / holky [723] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 03:27.64 00:43.73
6 5 / kluci [715] Mats De Meeter 2010 BEL Erembodegem 03:33.67 00:49.76
7 6 / kluci [720] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4 03:55.4 01:11.49
8 2 / holky [718] Alžběta Hrušková 2011 CZE Týn nad Vltavou 04:16.89 01:32.98

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 18:03:00

00:05:16.825
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [733] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 04:03.94 02:02.36
2 2 / kluci [734] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 04:16.87 00:12.93 02:08.22
3 3 / kluci [728] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 04:52.84 00:48.9 02:26.42
4 1 / holky [725] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:05.75 01:01.81 02:33.05
5 2 / holky [726] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 05:20.75 01:16.81 02:42.73
6 3 / holky [724] Fien De Meeter 2008 BEL Keppestraat 08:00.8 03:56.86 03:58.71

výsledková listina KIDS 11-12

start ~ 18:13:00

00:07:29.423
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [731] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:43.3 02:11.93 04:28.52
2 2 / kluci [730] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 07:15.37 00:32.07 02:29.38 04:53.42
3 3 / kluci [732] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 08:29.6 01:46.3 02:33.28 05:50.79

výsledková listina KIDS 13-14

start ~ 18:13:00

00:08:10.49
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [735] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:10.49 02:04.62 04:05.51 06:06.66