Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

04.07.2018 Teplice nad Metují

15:00:00
15:00:30 301 Bláha Vojtěch CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1999
15:01:00 302 Kutin Tomáš CZE SingleBe Bikes 1984
15:01:30 303 Frenk Petr CZE PROTOCYCLES 1984
15:02:00 304 Adamkiewicz Mateusz POL Medicycling Team 1988
15:02:30 305 Anderle David CZE Slatina nad Zdobnicí 1985
15:03:00 306 Bekr Jan CZE FUTURECYCLING 1991
15:03:30 307 Bílek Ondřej CZE V Press 1985
15:04:00 308 Broda Grzegorz POL SCS OSOZ Racing Team 1975
15:04:30 309 Brodský Jan CZE Brandýs nad Labem 1990
15:05:00 310 Buragas Wojciech POL Szczecin 1980
15:05:30 311 Čiviš Michal CZE Slaný 1985
15:06:00 312 Daszkiewicz Michał POL Knurświny 1982
15:06:30 313 Donath Stefan GER Callenberg OT Falken 1978
15:07:00 314 Fiederling Lennart GER FAHRWERK WERKSTEAM 1997
15:07:30 315 Flídr Michal CZE Black Field A team 1979
15:08:00 316 geist tomas CZE Sulice 1987
15:08:30 317 Grela Joanna POL Gdynia 1980
15:09:00 318 Greyer Matthias GER IBC DIMB Racing Team 1987
15:09:30 319 Gruszczyński Artur POL SCS OSOZ Racing Team 1977
15:10:00 320 Hradecký Tomáš CZE Gigantic Racing Team 1983
15:10:30 321 Hundhammer Johannes GER FAHRWERK WERKSTEAM 1989
15:11:00 322 Chlíbek Venca CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 1971
15:11:30 323 Chlíbková Daniela CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 1967
15:12:00 324 Choyna Peter GER Seddiner See 1976
15:12:30 325 Jarzynka Robert POL Rowerem 1980
15:13:00 326 Jelínek Josef CZE plnt.cz 1989
15:13:30 327 Kaiser Günther AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 1973
15:14:00 328 Karbus Ondřej CZE Slaný 1987
15:14:30 329 Kavka Pavel CZE Říčany 1976
15:15:00 330 Klapka Tomáš CZE Slaný 1978
15:15:30 331 Kmošena Matúš SVK Mestečko 1991
15:16:00 332 Kneise Anja GER Dresden 1987
15:16:30 333 Král Martin CZE Tábor 1993
15:17:00 334 Kruml Adam CZE Praha - Uhříněves 1974
15:17:30 335 Kugler Zbynek CZE Bír riders 1981
15:18:00 336 März Martin GER Blood, Sweat and Beers 1973
15:18:30 337 Mazal Tomáš CZE Metylovice 1989
15:19:00 338 Mikuláš Vojtěch CZE Dlouhá Třebová 1996
15:19:30 339 Musil Ondřej CZE Praha 8 1986
15:20:00 340 Mušálek Václav CZE BIKOMATIC 1966
15:20:30 341 Mužík Jakub CZE Hořovice 1993
15:21:00 342 Němec Marek CZE Bubotrails 1990
15:21:30 343 Ochot Dagmara POL Liszki 1974
15:22:00 344 Pačáková Míša CZE Praha 1986
15:22:30 345 Pavlas Jakub CZE Canyon Amateur Enduro Team 1987
15:23:00 346 Plzák Lukáš CZE Bubotrails 1990
15:23:30 347 Radil Jakub CZE Forceshop Praha 1987
15:24:00 348 Reisner Petr CZE GIANT Cycling team 1975
15:24:30 349 Salvatore Marco ITA Gallo Nero 1981
15:25:00 350 Seemann Astrid GER FAHRWERK WERKSTEAM 1989
15:25:30 351 Schäfer Daniel GER FAHRWERK WERKSTEAM 1984
15:26:00 352 Schlachter Thomas GER OmmesPommes123 1977
15:26:30 353 Schmidt Sylvia GER 26 aint dead 1981
15:27:00 354 Schwarz Richard GER FAHRWERK WERKSTEAM 1985
15:27:30 355 Schweizer Lukas GER FAHRWERK WERKSTEAM 1986
15:28:00 356 Smejkal Jiří CZE Gigantic Racing Team 1959
15:28:30 357 Smetaník Milan CZE Gigantic Racing Team 1974
15:29:00 358 Smolka Marek CZE Gibbon Slacklines Team 1989
15:29:30 359 Strnad Václav CZE Praha 8 1989
15:30:00 360 Svoboda Vojtěch CZE Třebíč 1979
15:30:30 361 Svoboda Jiří CZE MTBCrossCountry.com 1980
15:31:00 362 Świrkowicz Ania POL Rowerem 1979
15:31:30 363 Szabo Jiri CZE SPOKE Team 1988
15:32:00 364 Šrut Ondřej CZE BIKESERVIS.EU 1990
15:32:30 365 Tejkal Zbyněk CZE AMOKbikers 1983
15:33:00 366 Veselý Pavel CZE Koloshop Team 1980
15:33:30 367 Vobořil Luboš CZE Koloshop Team 1983
15:34:00
15:34:30
15:35:00 370 WAWRZEŃ ARTUR POL Gomola Trans Airco 1974
15:35:30
15:36:00 372 Zvoníček Ondřej CZE Bike Emergency 1984
15:36:30 373 Žemba Zdeněk CZE Úvalno 1984
15:37:00 374 Smetana Josef CZE Holany A Team 1978
15:37:30 368 Vogel Jasper GER BikesportBerlin 1983
15:38:00 501 Brand Ladislav CZE Bubotrails 1977
15:38:30 502 Čihák Miloš CZE Klučov 1987
15:39:00 503 Gottstein Boris GER 26 1971
15:39:30
15:40:00 505 Hančíková Bára CZE TOP RUN CLUB 1988
15:40:30 506 Hladký Jan CZE Brno 1976
15:41:00 504 Hacha Jan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1973
507 Horváth Csaba HUN Long Distance Trail Riders 1979
15:41:30 508 Kundrat Peter SVK Kralovsky Maraton 1970
15:42:00 509 Mahdalík Marek CZE Brno 0000
15:42:30 510 Petráš Jan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1973
15:43:00 511 Schejbal Aleš CZE Doudleby nad Orlicí 1991
15:43:30
15:44:00 513 Vorel Vladimír CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1959
15:44:30 444 Szendrey Károly HUN - 1971
15:45:00 401 Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
15:45:30 402 Dušek Martin CZE GS cyklo team Jistebnice 2000
15:46:00 403 Fišer Ondřej CZE DPC Doudleby 2002
15:46:30 404 Hanušová Natálie CZE Pitrs bikes 2000
15:47:00 405 Jansa Radek CZE SKI Police nad Metují 2000
15:47:30 406 Kluch Luboš CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 2000
15:48:00 407 Pajer Matouš CZE Výlet Liberec 2003
15:48:30 408 Zavadil Veronika CZE Team Bike Perštejn 1983
15:49:00 409 Barták Jiří CZE Eurofoam team 1974
15:49:30 410 Cupal Jakub CZE Praha 4 1975
15:50:00 411 Dlabalová Jana CZE GLEDE TEAM 1981
15:50:30 412 Dolejš Miloš CZE ROULA BOYS 1974
15:51:00 371 Zajac Filip CZE BIKESTRIKE.COM 1999
413 Dvořák Bohuslav USA DPC Doudleby nad Orlicí 1960
15:51:30 414 Exner Jakub CZE Obchodplnyslev.cz 1985
15:52:00 415 Grünwald Harald GER Berlin 1964
15:52:30 416 Háva Milan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1968
15:53:00 417 Chornikowski Łukasz POL Ericsson Cycling UNI 1981
15:53:30 418 Jarolim Tomas CZE RSC Aaretal Münsigen 1973
15:54:00 419 Kadleček František CZE bajker.eu 1974
15:54:30 420 Kocián Robert CZE SK Edie VSetín 1988
15:55:00 421 Kordík Tomáš CZE Explosiw Bike Team 1986
15:55:30 422 Kořínek Miloš CZE Dlouhońovice 1975
15:56:00 423 Kovaříková Aleška CZE Bradlecká Lhota 1980
15:56:30 424 Králová Silvie CZE Záměl 1975
15:57:00 425 Kromer Jiří CZE www.dres.cz 1972
15:57:30 426 Lauryn Radek CZE Teplice nad Metují 1997
15:58:00 427 Legrand Jozef BEL Berlin 1957
15:58:30 428 Filip David CZE Teplice nad Metují 2010
15:59:00 429 Maund Chris USA Encinitas 1967
15:59:30 430 Mikšovský Martin CZE Trutnov 1968
16:00:00 431 Mikuláš Ondřej CZE Dlouhá Třebová 1990
16:00:30 432 Paleček Ondřej CZE Beer riders 1981
16:01:00 433 Pospíšil Lukáš CZE Redpoint Eleven Team 1998
16:01:30 434 Souček Petr CZE BIKEMARAST team 1999
16:02:00 435 Srubek Libor CZE Profibaustoffe CZ 1979
16:02:30 436 Strnad Vašek CZE Endeka Bassta 1983
16:03:00 437 Sviták Pavel CZE Praha 1991
16:03:30 438 Šukala Branislav SVK SpektrumSZ 1988
16:04:00 439 Veselá Renáta CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1964
16:04:30 440 Vinklárek Petr CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 1984
16:05:00 441 Vlach Honza CZE Výlet Liberec 1975
16:05:30 442 Alexander Janet NZL Encinitas 1959
16:06:00 443 Eibl Martin CZE Suchodol 1984
16:06:30 445 Szalai András HUN Szentendre 1975
16:07:00 130 Žák Jiří CZE The EnTourist 1969
16:07:30 129 Žák Pavel CZE Kolovna KM - BT Morkovice 1987
16:08:00 128 Zelenka Jaroslav CZE BIKESERVIS.EU 1980
16:08:30 127 Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1991
16:09:00 126 Vrbský Michal CZE INS Ateliér Náchod 1978
16:09:30 125 Vondráček Štěpán CZE CK Příbram Fany Gastro 1973
16:10:00 124 von Wedel Wedigo GER Wertheim 1973
16:10:30 123 Vlček Sebastian CZE beMANIAX MADBIKE 1994
16:11:00 122 Vizdak Janos HUN Speed-Way Team 1978
16:11:30 121 Verbeurgt Peter BEL Crankbrothers 1973
16:12:00 120 Vencálek Libor CZE Sokol Nové Veselí 1975
16:12:30 119 Tuxworth Ben GBR Oxford 1962
16:13:00 118 Tůma Pavel CZE INS Atelier Náchod 1968
16:13:30 117 Thackery Peter GBR LEATHERHEAD, Surrey, UK 1960
16:14:00 116 Šustr Lukáš CZE Alset Racing Team 1984
16:14:30 115 Šupich Martin CZE Pitrs bikes team 1977
16:15:00 114 Neuman Richard CZE Praha 1 1987
16:15:30 113 Šťasta Libor CZE REGA team 1966
16:16:00 112 Škorpil Ondřej CZE Bubotrails 1999
16:16:30 111 Ryšavý Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1979
16:17:00 110 Škoch Michal CZE RUMOVÝ EXPRESS 1981
16:17:30 109 Šandera Ondřej CZE Fast Music For Slow People 1987
16:18:00 108 Svačina Štěpán CZE RUMOVÝ EXPRESS 1980
16:18:30 107 Strnad Tomáš CZE INS Ateliér Náchod 1972
16:19:00 106 Stollár Jozef SVK Vrútky 1974
16:19:30 105 Skalický Pavel CZE Kolovna KM - BT Morkovice 1992
16:20:00 104 Schwalbach Peter GER Eisenschweinkader 1969
16:20:30 103 Schejbal Martin CZE DPC Doudleby nad Orlicí 1964
16:21:00 102 Sedlář Jakub CZE NOVATOP -LAPIERRE 1984
16:21:30 101 Sebastianelli Luca ITA Bubovice 1969
16:22:00 100 Sass József HUN Meditech sc 1977
16:22:30 99 Sara Michielsens BEL Crankbrothers 1984
16:23:00 98 Baytsur Roman RUS redBike 1989
16:23:30 97 Rygl Jaroslav CZE Singletrail Moravský kras 1970
16:24:00 96 Prokop Michal CZE BIG SHOCK TEAM 1978
16:24:30 95 Princ Karel CZE Včelná 1984
16:25:00 94 Princ Jan CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 1990
16:25:30 93 Pospíšilová Radka CZE Kolovna KM - BT Morkovice 1990
16:26:00 92 Pospíšek Marek CZE Orbea Team 1989
16:26:30 91 Polcar Petr CZE originalky.cz 1968
16:27:00 90 Pokorný Zbyněk CZE Sušice 1975
16:27:30 89 Petr Jiří CZE INS Ateliér Náchod 1974
16:28:00 88 Pembaur Felix GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 1994
16:28:30 87 Pektor Stanislav CZE Biketriatlon Morkovice 1980
16:29:00 86 Pechr Miroslav CZE BPR Cycling team 1983
16:29:30 85 Pánek Kamil CZE www.dres.cz 1976
16:30:00 84 Ornst Tomáš CZE Výlet Wide bike Lbc 1967
16:30:30 83 Olsen Helgi Winther DNK MTB.fo 1980
16:31:00 82 Novák Jindřich CZE originálky.cz 1960
16:31:30 81 Nouzák Miloš CZE Nový Bor 1977
16:32:00 80 Mráz Vít CZE INS ATELIER NÁCHOD 1974
16:32:30 79 Motl Jaroslav CZE Záměl 1976
16:33:00 78 Michal Petr CZE Tepelná čerpadla IVT 1989
16:33:30 77 Mička Marek CZE www.dres.cz 1979
16:34:00 76 Matoušek Michal CZE BTK EURO BIKE Praha 1962
16:34:30 75 Matějů Jan CZE TJ Banik Mezibori 1982
16:35:00
16:35:30 73 Lebailly Simon BEL Prague 1986
74 Macháček Jiří CZE HO Stěžery 1976
16:36:00 72 Láska Tomáš CZE Bike Notoric 1985
16:36:30 71 Küpper Jan GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 1998
16:37:00 70 kuiš peter SVK Kráľovský Maratón 1978
16:37:30
16:38:00 68 Kříž Tomáš CZE Praha 6 1989
16:38:30 67 Krump Pavel CZE BPR Cycling team 1981
16:39:00 66 Král Jiří CZE Záměl 1977
16:39:30 65 Král Ondřej CZE CSC Český Brod 1974
16:40:00 64 Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
16:40:30 63 Koudelka Filip CZE Koustyle.cz 1991
16:41:00 62 Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
16:41:30 61 Kořínek Tomáš CZE Praha 4 1972
16:42:00 60 Kolesar Dusan SVK Kosice 1976
16:42:30
16:43:00 58 Klekowski Adrian POL Orbit One Cycling 1986
16:43:30 57 Klápště Jan CZE BIKESERVIS.EU 1977
16:44:00 56 Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
16:44:30 55 Kašný Tomáš CZE NAPOHODU! bike team Píšť 1987
16:45:00 54 Jurčák Peter SVK BombyFurt 1980
16:45:30 53 Jørgensen Jannik Kryger DNK DMK Danish Mountainbike Club 1988
16:46:00 52 Jero Miroslav CZE Kasper Swix Team Trutnov 1984
16:46:30 51 Chrást Antonín CZE Clowns 1975
16:47:00 50 Hrach Michal CZE Erste Premier Petr Čech team 1977
16:47:30 49 Houdek Marek CZE Six Monkeys 1967
16:48:00 48 Horváth Ladislav SVK Kráľovský Maratón, SWEP TEAM 1984
16:48:30 47 Hodr Antonín CZE GHOST Pro Bike Trutnov 1987
16:49:00 46 Hnyk Pavel CZE Kyšice 1982
16:49:30 45 Hejna Pavel CZE Velké Poříčí 1969
16:50:00 44 Heczko Stanislav CZE SkiAlpShop 1966
16:50:30 43 Gryga Richard CZE Praha 10 1975
16:51:00 42 Gonda Pavel CZE Duratec Weil Hoteltime 1981
16:51:30 41 Gierlich Peter GER MTB Club München 1979
16:52:00 40 Fus Martin CZE Reapro Bike Team 1987
16:52:30 39 Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
16:53:00 38 Frýba Lukáš CZE Orbea Team 1982
16:53:30 37 Fröbe Andreas GER Eisenschweinkader 1979
16:54:00 36 Fridrichová Lenka CZE GHOST team 1994
16:54:30 35 Fojt Petr CZE R2 RIDE YOUR RACE 1987
16:55:00 34 Fišnar Jan CZE TJ Baník Meziboří 1980
16:55:30 33 Filípek Petr GNB Kyjov 1984
16:56:00 32 Farkas Zsolt HUN Bringabanda SC 1985
16:56:30 31 Farář Jan CZE beMANIAX MADBIKE 1985
16:57:00 30 Faktor Peter SVK SpektrumSZ 1978
16:57:30 29 Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
16:58:00 28 Ehl Petr CZE BIKESERVIS.EU 1978
16:58:30 27 Dvořák Miloslav CZE Šumava team 1977
16:59:00 26 Duda Jan CZE Valkule team 1977
16:59:30 25 Duda Daniel CZE Hupnakolo El-Diablo 1979
17:00:00 24 Drnec Martin CZE COS Brno 1976
17:00:30 23 Dostál Tomáš CZE Vella Team 1990
17:01:00 22 Čermák Ivan CZE Slatiňany 1985
17:01:30 21 Capouch David CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 1995
17:02:00 20 Busch Robert GER Eisenschweinkader 1980
17:02:30 19 Březík Martin CZE Brno 1971
17:03:00 18 Břeň Jan CZE Squash Viktoria Brno 1984
17:03:30 17 Brendl Tomáš CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1986
17:04:00 16 blaha jakub CZE Wheelsports Racing Team 1976
17:04:30 15 Bitnar Matěj CZE Sportovní klub hasičů KHK 1988
17:05:00 14 Bindr Tomáš CZE Valkukle Team 1981
17:05:30 13 Bernard Karel CZE INS Ateliér Náchod 1967
17:06:00 12 Beata Balazs HUN Bringabanda SC 1981
17:06:30 11 Zavadil Josef CZE Team Bike Perštejn 1973
17:07:00 10 Říhánek Lukáš CZE 2V BIKERS 1979
17:07:30 9 Jobánek Jan CZE Superior Suninvent Team 1983
17:08:00 8 Rauchfuss Marek CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1990
17:08:30 7 Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
17:09:00 6 Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
17:09:30 5 Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
17:10:00 4 fajt milan CZE Eurofoam team 1977
17:10:30 3 Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
17:11:00 2 Řehák Vít CZE MITAS CYKLOHELIOS 1994
17:11:30 1 Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
17:12:00 727 Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes team 2005
17:12:30
17:13:00
17:13:30
17:14:00
17:14:30
17:15:00
17:15:30
17:16:00
17:16:30
17:17:00
17:17:30
17:18:00
17:18:30
17:19:00
17:19:30
17:20:00
17:20:30
17:21:00
17:21:30
17:22:00
17:22:30
17:23:00
17:23:30
17:24:00
17:24:30
17:25:00
17:25:30
17:26:00
17:26:30
17:27:00
17:27:30
17:28:00
17:28:30
17:29:00
17:29:30
17:30:00
17:30:30
17:31:00
17:31:30
17:32:00
17:32:30
17:33:00
17:33:30
17:34:00
17:34:30
17:35:00
17:35:30
17:36:00
17:36:30
17:37:00
17:37:30 59 kobera matej SVK Kráľovský Maratón 1980