Kupkolo MTB Trilogy 2018

04.07.2018 - 07.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 140, muži : 134, ženy: 6, M-29: 17, M-V1: 55, M-V2: 48, M-V3: 14, Z: 6 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 79, muži : 70, ženy: 9, M-E: 54, V-E: 16, Z-E: 9 [html] [pdf]
Half Race celkem: 38, muži : 31, ženy: 7, M: 31, Z: 7 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 14, muži : 13, ženy: 1, Muži: 13, Ženy: 1 [html] [pdf]
KIDS Odrážedla celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS kola 0-5 celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 10, muži : 6, ženy: 4, Muži: 6, Ženy: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 9, muži : 6, ženy: 3, Muži: 6, Ženy: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-14 celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:06:38 , přihlášeno: 140 účastníků ( 134 mužů, 6 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-29 [6] Adel Filip CZE Superior Suninvent Team 1990
M-29 [98] Baytsur Roman RUS redBike 1989
Z [12] Beata Balazs HUN Bringabanda SC 1981
Z [201] Bergerová Karolina CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 1992
M-V3 [13] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
M-V1 [14] Bindr Tomáš CZE Valkukle Team 1981
M-V1 [15] Bitnar Matěj CZE Sportovní klub hasičů KHK 1988
M-V2 [16] blaha jakub CZE Wheelsports Racing Team 1976
M-V1 [17] Brendl Tomáš CZE Bakako Nová Paka 1986
M-V1 [18] Břeň Jan CZE Squash Viktoria Brno 1984
M-V2 [19] Březík Martin CZE Brno 1971
M-V1 [20] Busch Robert GER Eisenschweinkader 1980
M-29 [21] Capouch David CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 1995
M-V3 [7] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M-V1 [22] Čermák Ivan CZE Slatiňany 1985
M-V1 [202] Čížek Martin CZE BSK racing 1985
M-29 [23] Dostál Tomáš CZE Vella Team 1990
M-V1 [5] Drejsl Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1986
M-V2 [24] Drnec Martin CZE COS Brno 1976
M-V1 [25] Duda Daniel CZE Hupnakolo El-Diablo 1979
M-V2 [26] Duda Jan CZE Valkule team 1977
M-V2 [27] Dvořák Miloslav CZE Šumava team 1977
M-V2 [28] Ehl Petr CZE BIKESERVIS.EU 1978
M-V1 [443] Eibl Martin CZE Suchodol 1984
M-V2 [4] fajt milan CZE Eurofoam team 1977
M-V2 [30] Faktor Peter SVK SpektrumSZ 1978
M-V1 [31] Farář Jan CZE beMANIAX MADBIKE 1985
M-V1 [33] Filípek Petr GNB Kyjov 1984
M-V1 [34] Fišnar Jan CZE TJ Baník Meziboří 1980
M-V1 [35] Fojt Petr CZE R2 RIDE YOUR RACE 1987
Z [36] Fridrichová Lenka CZE GHOST Team 1994
M-V1 [37] Fröbe Andreas GER Eisenschweinkader 1979
M-V1 [38] Frýba Lukáš CZE Orbea Team 1982
M-V3 [39] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M-V1 [40] Fus Martin CZE Reapro Bike Team 1987
M-V1 [41] Gierlich Peter GER MTB Club München 1979
M-V1 [42] Gonda Pavel CZE Duratec Weil Hoteltime 1981
M-V2 [43] Gryga Richard CZE Praha 10 1975
M-V1 [203] Havlíček Jiří CZE MTB Trilogy 1982
M-V3 [44] Heczko Stanislav CZE SkiAlpShop 1966
M-V2 [45] Hejna Pavel CZE Velké Poříčí 1969
M-V1 [46] Hnyk Pavel CZE Kyšice 1982
M-V1 [47] Hodr Antonín CZE GHOST Pro Bike Trutnov 1987
M-V1 [48] Horváth Ladislav SVK Kráľovský Maratón, SWEP TEAM 1984
M-V3 [49] Houdek Marek CZE Six Monkeys 1967
M-V2 [50] Hrach Michal CZE B.F.H. Team 1977
M-V2 [51] Chrást Antonín CZE Clowns 1975
M-V1 [52] Jero Miroslav CZE Kasper Swix Team Trutnov 1984
M-V1 [9] Jobánek Jan CZE Superior Suninvent Team 1983
M-V1 [53] Jørgensen Jannik Kryger DNK DMK Danish Mountainbike Club 1988
M-V1 [54] Jurčák Peter SVK BombyFurt 1980
M-V1 [1] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
M-V1 [55] Kašný Tomáš CZE NAPOHODU! bike team Píšť 1987
M-V1 [56] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
M-V2 [57] Klápště Jan CZE BIKESERVIS.EU 1977
M-V1 [58] Klekowski Adrian POL Orbit One Cycling 1986
M-V2 [218] Klofanda Martin CZE Ugo Allivictus 1977
M-V1 [59] kobera matej SVK Kráľovský Maratón 1980
M-V2 [60] Kolesar Dusan SVK Kosice 1976
M-V2 [61] Kořínek Tomáš CZE Praha 4 1972
M-V2 [62] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
M-29 [63] Koudelka Filip CZE Koustyle.cz 1991
M-V2 [64] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
M-V2 [66] Král Jiří CZE Záměl 1977
M-V2 [65] Král Ondřej CZE CSC Český Brod 1974
M-V1 [67] Krump Pavel CZE BPR Cycling team 1981
M-29 [68] Kříž Tomáš CZE Praha 6 1989
M-V2 [205] Kučera Viktor CZE Ghost team 1975
M-V2 [206] Kuchyňa Martin CZE Fleury.com 1976
M-V2 [70] kuiš peter SVK Kráľovský Maratón 1978
M-29 [71] Küpper Jan GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 1998
M-V1 [72] Láska Tomáš CZE Bike Notoric 1985
M-V1 [73] Lebailly Simon BEL Prague 1986
M-V2 [74] Macháček Jiří CZE HO Stěžery 1976
M-V1 [75] Matějů Jan CZE TJ Banik Mezibori 1982
M-V2 [207] Matoušek Martin CZE Pitrsbikesteam 1974
M-V3 [76] Matoušek Michal CZE BTK EURO BIKE Praha 1962
M-V1 [208] Meran Oto CZE www.dres.cz 1982
M-V1 [77] Mička Marek CZE www.dres.cz 1979
M-29 [78] Michal Petr CZE Tepelná čerpadla IVT 1989
M-V2 [79] Motl Jaroslav CZE Záměl 1976
M-V2 [80] Mráz Vít CZE INS Atelier Náchod 1974
Z [209] Nenadálová Hanka CZE Kellys Bikeranch Team WOMEN 1978
M-V2 [81] Nouzák Miloš CZE Nový Bor 1977
M-V3 [82] Novák Jindřich CZE originálky.cz 1960
M-V1 [83] Olsen Helgi Winther DNK MTB.fo 1980
M-V3 [84] Ornst Tomáš CZE Výlet Wide bike Lbc 1967
M-V2 [85] Pánek Kamil CZE www.dres.cz 1976
M-V1 [86] Pechr Miroslav CZE BPR Cycling team 1983
M-V1 [87] Pektor Stanislav CZE Biketriatlon Morkovice 1980
M-29 [88] Pembaur Felix GER Team Campana / RV Adler Lüttringhausen 1994
M-V2 [89] Petr Jiří CZE INS Atelier Náchod 1974
M-V1 [213] Petrov Valeri CZE Bulharsko 1980
M-V2 [90] Pokorný Zbyněk CZE Sušice 1975
M-V3 [91] Polcar Petr CZE originalky.cz 1968
M-29 [92] Pospíšek Marek CZE Orbea Team 1989
Z [93] Pospíšilová Radka CZE Kolovna KM - BT Morkovice 1990
M-29 [94] Princ Jan CZE APEX-BIKE KLUB TÁBOR 1990
M-V1 [95] Princ Karel CZE Včelná 1984
M-V2 [96] Prokop Michal CZE BIG SHOCK TEAM 1978
M-29 [8] Rauchfuss Marek CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1990
M-V2 [97] Rygl Jaroslav CZE Singletrail Moravský kras 1970
M-V1 [111] Ryšavý Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1979
M-29 [2] Řehák Vít CZE MITAS CYKLOHELIOS 1994
M-V1 [10] Říhánek Lukáš CZE 2V BIKERS 1979
Z [99] Sara Michielsens BEL Crankbrothers 1984
M-V2 [100] Sass József HUN Meditech sc 1977
M-V2 [101] Sebastianelli Luca ITA Bubovice 1969
M-V1 [102] Sedlář Jakub CZE NOVATOP -LAPIERRE 1984
M-V3 [103] Schejbal Martin CZE DPC Doudleby nad Orlicí 1964
M-V2 [104] Schwalbach Peter GER Eisenschweinkader 1969
M-29 [105] Skalický Pavel CZE Skialp Dolní Morava 1992
M-V2 [106] Stollár Jozef SVK Vrútky 1974
M-V2 [107] Strnad Tomáš CZE INS Atelier Náchod 1972
M-V2 [3] Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
M-V1 [108] Svačina Štěpán CZE RUMOVÝ EXPRESS 1980
M-V1 [210] Synek Lukáš CZE B and B and B 1980
M-V1 [109] Šandera Ondřej CZE Fast Music For Slow People 1987
M-V1 [110] Škoch Michal CZE RUMOVÝ EXPRESS 1981
M-29 [112] Škorpil Ondřej CZE Bubotrails 1999
M-V3 [113] Šťasta Libor CZE REGA team 1966
M-V1 [214] Šťastný Jan CZE Alset Racing Team 1985
M-V1 [29] Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
M-V2 [115] Šupich Martin CZE Wikov 1977
M-V1 [116] Šustr Lukáš CZE Alset Racing Team 1984
M-V3 [117] Thackery Peter GBR LEATHERHEAD, Surrey, UK 1960
M-V3 [118] Tůma Pavel CZE INS Atelier Náchod 1968
M-V3 [119] Tuxworth Ben GBR Oxford 1962
M-V2 [120] Vencálek Libor CZE Sokol Nové Veselí 1975
M-V2 [121] Verbeurgt Peter BEL Crankbrothers 1973
M-V2 [122] Vizdak Janos HUN Speed-Way Team 1978
M-29 [123] Vlček Sebastian CZE beMANIAX MADBIKE 1994
M-V2 [124] von Wedel Wedigo GER Wertheim 1973
M-V2 [125] Vondráček Štěpán CZE CK Příbram Fany Gastro 1973
M-V2 [126] Vrbský Michal CZE INS Atelier Náchod 1978
M-29 [127] Vymětalík Jaroslav CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 1991
M-V2 [11] Zavadil Josef CZE Team Bike Perštejn 1973
M-V1 [128] Zelenka Jaroslav CZE BIKESERVIS.EU 1980
M-V2 [130] Žák Jiří CZE The EnTourist 1969
M-V1 [129] Žák Pavel CZE Kolovna KM - BT Morkovice 1987

startovní listina Enduro Race

start ~ 09:06:38 , přihlášeno: 79 účastníků ( 70 mužů, 9 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-E [304] [8660542] Adamkiewicz Mateusz POL Medicycling Team 1988
M-E [305] [8660560] Anderle David CZE Slatina nad Zdobnicí 1985
M-E [306] [8660556] Bekr Jan CZE FUTURECYCLING 1991
M-E [307] [8660564] Bílek Ondřej CZE V Press 1985
M-E [301] [8660502] Bláha Vojtěch CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1999
V-E [308] [8660561] Broda Grzegorz POL SCS OSOZ Racing Team 1975
M-E [309] [8660557] Brodský Jan CZE Brandýs nad Labem 1990
M-E [310] [8660572] Buragas Wojciech POL Szczecin 1980
M-E [311] [8660534] Čiviš Michal CZE Slaný 1985
M-E [312] [8660536] Daszkiewicz Michał POL Knurświny 1982
V-E [313] [8660522] Donath Stefan GER Callenberg OT Falken 1978
M-E [314] [8660575] Fiederling Lennart GER FAHRWERK WERKSTEAM 1997
M-E [315] [8660579] Flídr Michal CZE Black Field A team 1979
M-E [303] [8660506] Frenk Petr CZE PROTOCYCLES 1984
M-E [316] [8660563] geist tomas CZE Sulice 1987
Z-E [317] [8660527] Grela Joanna POL Gdynia 1980
M-E [318] [8660505] Greyer Matthias GER IBC DIMB Racing Team 1987
V-E [319] [8660562] Gruszczyński Artur POL SCS OSOZ Racing Team 1977
M-E [320] [8660511] Hradecký Tomáš CZE Gigantic Racing Team 1983
M-E [382] [8660584] Hubka Lukáš CZE LIGHT CORE TEAM 1979
M-E [321] [8660587] Hundhammer Johannes GER FAHRWERK WERKSTEAM 1989
M-E [321] [8660587] Hundhammer Johannes GER FAHRWERK WERKSTEAM 1989
Z-E [323] [8660523] Chlíbková Daniela CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 1967
V-E [324] [8660504] Choyna Peter GER Seddiner See 1976
M-E [325] [8660541] Jarzynka Robert POL Rowerem 1980
M-E [326] [8660571] Jelínek Josef CZE plnt.cz 1989
M-E [383] [8660585] jeřábek milan CZE Light core team 1979
V-E [327] [8660521] Kaiser Günther AUT Lederhosenwhiskey Salzburg 1973
M-E [328] [8660533] Karbus Ondřej CZE Slaný 1987
V-E [329] [8660565] Kavka Pavel CZE Říčany 1976
V-E [330] [8660558] Klapka Tomáš CZE Slaný 1978
M-E [331] [8660503] Kmošena Matúš SVK Mestečko 1991
Z-E [332] Kneise Anja GER Dresden 1987
M-E [333] [8660500] Král Martin CZE Tábor 1993
V-E [334] [8660569] Kruml Adam CZE Praha - Uhříněves 1974
M-E [335] [8660513] Kugler Zbynek CZE Bír riders 1981
M-E [302] [8660559] Kutin Tomáš CZE SingleBe Bikes 1984
M-E [384] [8660586] Landa Štěpán CZE Light core team 1981
V-E [336] [8660507] März Martin GER Blood, Sweat and Beers 1973
M-E [337] [8660519] Mazal Tomáš CZE Metylovice 1989
M-E [338] [8660578] Mikuláš Vojtěch CZE Dlouhá Třebová 1996
M-E [339] [8660545] Musil Ondřej CZE Praha 8 1986
V-E [340] [8660501] Mušálek Václav CZE BIKOMATIC 1966
M-E [341] [8660528] Mužík Jakub CZE Hořovice 1993
M-E [342] [8660548] Němec Marek CZE Bubotrails 1990
M-E [114] [8660570] Neuman Richard CZE Praha 1 1987
Z-E [343] [8660531] Ochot Dagmara POL Liszki 1974
Z-E [344] [8660566] Pačáková Míša CZE Praha 1986
M-E [345] [8660577] Pavlas Jakub CZE Canyon Amateur Enduro Team 1987
M-E [346] [8660549] Plzák Lukáš CZE Bubotrails 1990
M-E [347] Radil Jakub CZE Forceshop Praha 1987
V-E [348] [8660514] Reisner Petr CZE GIANT Cycling team 1975
M-E [349] [8660529] Salvatore Marco ITA Gallo Nero 1981
Z-E [350] [8660573] Seemann Astrid GER FAHRWERK WERKSTEAM 1989
M-E [351] [8660539] Schäfer Daniel GER FAHRWERK WERKSTEAM 1984
V-E [352] [8660537] Schlachter Thomas GER OmmesPommes123 1977
Z-E [353] [8660576] Schmidt Sylvia GER 26 aint dead 1981
M-E [354] [8660508] Schwarz Richard GER FAHRWERK WERKSTEAM 1985
M-E [355] [8660574] Schweizer Lukas GER FAHRWERK WERKSTEAM 1986
V-E [356] [8660525] Smejkal Jiří CZE Gigantic Racing Team 1959
V-E [374] [8660580] Smetana Josef CZE Holany A Team 1978
V-E [357] [8660512] Smetaník Milan CZE Gigantic Racing Team 1974
M-E [358] [8660547] Smolka Marek CZE Gibbon Slacklines Team 1989
M-E [359] [8660546] Strnad Václav CZE Praha 8 1989
M-E [361] [8660530] Svoboda Jiří CZE MTBCrossCountry.com 1980
M-E [360] [8660526] Svoboda Vojtěch CZE Třebíč 1979
Z-E [362] [8660540] Świrkowicz Ania POL Rowerem 1979
M-E [363] [8660567] Szabo Jiri CZE SPOKE Team 1988
M-E [364] [8660515] Šrut Ondřej CZE BIKESERVIS.EU 1990
M-E [365] [8660510] Tejkal Zbyněk CZE AMOKbikers 1983
M-E [366] [8660555] Veselý Pavel CZE Koloshop Team 1980
M-E [367] [8660554] Vobořil Luboš CZE Koloshop Team 1983
M-E [368] [8660581] Vogel Jasper GER BikesportBerlin 1983
Z-E [ ] Vosičková Dana CZE Koloshop Team 1982
M-E [385] [8660583] Walczak Wojciech POL ędóro 1980
V-E [370] [8660532] WAWRZEŃ ARTUR POL Gomola Trans Airco 1974
M-E [371] [8660582] Zajac Filip CZE BIKESTRIKE.COM 1999
M-E [372] [8660509] Zvoníček Ondřej CZE Bike Emergency 1984
M-E [373] [8660518] Žemba Zdeněk CZE Úvalno 1984

startovní listina Half Race

start ~ 09:06:38 , přihlášeno: 38 účastníků ( 31 mužů, 7 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z [442] Alexander Janet NZL Encinitas 1959
M [409] Barták Jiří CZE Eurofoam team 1974
M [410] Cupal Jakub CZE Praha 4 1975
Z [411] Dlabalová Jana CZE GLEDE TEAM 1981
M [412] Dolejš Miloš CZE ROULA BOYS 1974
M [413] Dvořák Bohuslav USA DPC Doudleby nad Orlicí 1960
M [414] Exner Jakub CZE Obchodplnyslev.cz 1985
M [32] Farkas Zsolt HUN Bringabanda SC 1985
M [415] Grünwald Harald GER Berlin 1964
M [416] Háva Milan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1968
M [417] Chornikowski Łukasz POL Ericsson Cycling UNI 1981
M [418] Jarolim Tomas CZE RSC Aaretal Münsigen 1973
M [419] Kadleček František CZE bajker.eu 1974
M [420] Kocián Robert CZE SK Edie VSetín 1988
M [421] Kordík Tomáš CZE Explosiw Bike Team 1986
M [422] Kořínek Miloš CZE Dlouhońovice 1975
Z [423] Kovaříková Aleška CZE holky od řáholce 1980
Z [424] Králová Silvie CZE Záměl 1975
M [425] Kromer Jiří CZE www.dres.cz 1972
M [426] Lauryn Radek CZE Teplice nad Metují 1997
M [427] Legrand Jozef BEL Berlin 1957
Z [ ] Marešová Martina CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 1995
M [429] Maund Chris USA Encinitas 1967
M [430] Mikšovský Martin CZE Trutnov 1968
M [431] Mikuláš Ondřej CZE Dlouhá Třebová 1990
M [432] Paleček Ondřej CZE Beer riders 1981
M [433] Pospíšil Lukáš CZE Redpoint Eleven Team 1998
M [434] Souček Petr CZE BIKEMARAST team 1999
M [435] Srubek Libor CZE Profibaustoffe CZ 1979
M [436] Strnad Vašek CZE Endeka Bassta 1983
M [437] Sviták Pavel CZE Praha 1991
M [445] Szalai András HUN Szentendre 1975
M [444] Szendrey Károly HUN - 1971
M [438] Šukala Branislav SVK SpektrumSZ 1988
Z [439] Veselá Renáta CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1964
M [440] Vinklárek Petr CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 1984
M [441] Vlach Honza CZE Výlet Liberec 1975
Z [408] Zavadil Veronika CZE Team Bike Perštejn 1983

startovní listina Junior

start ~ 09:06:38 , přihlášeno: 7 účastníků ( 6 mužů, 1 žen) Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Junior [401] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
Junior [402] Dušek Martin CZE GS cyklo team Jistebnice 2000
Junior [403] Fišer Ondřej CZE DPC Doudleby 2002
Juniorky [404] Hanušová Natálie CZE Pitrs bikes 2000
Junior [405] Jansa Radek CZE SKI Police nad Metují 2000
Junior [406] Kluch Luboš CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 2000
Junior [407] Pajer Matouš CZE Výlet Liberec 2003

startovní listina Enduro Half Race

start ~ 09:06:38 , přihlášeno: 14 účastníků ( 13 mužů, 1 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení, plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [501] [8660535] Brand Ladislav CZE Bubotrails 1977
Muži [502] [8660538] Čihák Miloš CZE Klučov 1987
Muži [503] Gottstein Boris GER 26 1971
Muži [504] [8660553] Hacha Jan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1973
Ženy [505] [8660550] Hančíková Bára CZE TOP RUN CLUB 1988
Muži [506] [8660544] Hladký Jan CZE Brno 1976
Muži [507] [8660517] Horváth Csaba HUN Long Distance Trail Riders 1979
Muži [322] [8660524] Chlíbek Venca CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 1971
Muži [508] [8660516] Kundrat Peter SVK Kralovsky Maraton 1970
Muži [509] [8660543] Mahdalík Marek CZE Brno 0000
Muži [510] [8660551] Petráš Jan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1973
Muži [511] [8660568] Schejbal Aleš CZE Doudleby nad Orlicí 1991
Muži [512] [8660520] Szentmiklósi Norbert HUN LDTR Enduro 1981
Muži [513] [8660552] Vorel Vladimír CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1959

startovní listina KIDS Odrážedla

start ~ 17:34:02 , přihlášeno: 12 účastníků ( 8 mužů, 4 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [701] Čada Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2015
kluci [731] Fajt Jakub CZE Eurofoam team 2015
holky [732] horváthová Sofia CZE Košice 2015
kluci [702] Hradecký Matěj CZE Gigantic Racing Team 2015
kluci [704] Kolaja Jaromír CZE slavia Liberec orienteering 2015
holky [733] Kuglerová Eliška CZE Praha 2015
kluci [706] Kuk Tomáš CZE Kupkolo 2014
kluci [707] Matějů Albert CZE TJ Baník Meziboří 2015
holky [734] Nouzáková Soňa CZE Nový Bor 2016
kluci [708] Plný Ondřej CZE Teplice nad Metují 2015
kluci [709] Sedliský David CZE TJ Spartak Vrchlabí 2015
holky [724] Stadtherrová Leontýnka CZE BIKESERVIS.EU 2014

startovní listina KIDS kola 0-5

start ~ 17:40:41 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [703] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
Muži [737] Krump Mikeš CZE Dobřichovice 2013
Muži [705] Kugler Marek CZE Bír riders 2013
Muži [736] Vogel Julius CZE Berlín 2013

startovní listina KIDS 6-7

start ~ 17:48:19 , přihlášeno: 10 účastníků ( 6 mužů, 4 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [710] Kohoutek Adam CZE Pitrs bikes 2011
Ženy [711] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Muži [712] Kugler Adam CZE Bír riders 2011
Muži [713] Kuk Milan CZE Kupkolo 2011
Muži [735] pánek šimon CZE dres.cz 2011
Muži [714] Říhánek Jakub CZE Zruč-Senec 2011
Ženy [715] Říhánková Tereza CZE Zruč-Senec 2011
Ženy [716] Stadtherrová Adélka CZE BIKESERVIS.EU 2011
Muži [742] šefl dominik CZE Plzeň 2011
Ženy [738] Vogel Amira CZE Berlín 2011

startovní listina KIDS 8-10

start ~ 17:55:41 , přihlášeno: 9 účastníků ( 6 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [428] Filip David CZE Teplice nad Metují 2010
Muži [717] Frencl Patrik CZE Pitrs bikes 2008
Muži [718] Holan Matěj CZE carla.kupkolo.cz 2009
Ženy [719] Holanová Anežka CZE carla kupkolo.cz 2009
Muži [740] Janovský Tomáš CZE S - Sport Hronov 2008
Ženy [720] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Muži [721] Kučera Tobiáš CZE GHOST junior Team 2010
Ženy [722] Šimůnková Emma CZE Jablonec n. N. 2009
Muži [741] Umlauf Sebastian CZE S-Sport Hronov 2009

startovní listina KIDS 11-14

start ~ 18:06:02 , přihlášeno: 8 účastníků ( 8 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [723] Frencl Dominik CZE Pitrs bikes 2007
Muži [725] Kučera Radim CZE Ghost team 2007
Muži [726] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
Muži [727] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes team 2005
Muži [739] Reade Adam CZE Penco 2004
Muži [728] Šimůnek Petr CZE Jablonec n. N. 2006
Muži [729] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007
Muži [730] Zavadil Dominik CZE Team Bike Perštejn 2005