Kupkolo MTB Trilogy 2017

05.07.2017 - 08.07.2017 Teplice nad Metují [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extreme Race celkem: 145, muzi : 137, zeny: 8, M-29: 17, M-V1: 69, M-V2: 41, M-V3: 10, Z: 8 [html] [pdf]
Enduro Race celkem: 76, muzi : 73, zeny: 3, M-E: 59, V-E: 14, Z-E: 3 [html] [pdf]
Half Race celkem: 27, muzi : 21, zeny: 6, M: 21, Z: 6 [html] [pdf]
Junior celkem: 7, muzi : 6, zeny: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Enduro Half Race celkem: 14, muzi : 9, zeny: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla celkem: 11, muzi : 8, zeny: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola celkem: 7, muzi : 5, zeny: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf]
KIDS 6-7 celkem: 10, muzi : 6, zeny: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf]
KIDS 8-10 celkem: 7, muzi : 4, zeny: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
KIDS 11-12 celkem: 4, muzi : 4, zeny: 0, kluci: 4, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14 celkem: 3, muzi : 3, zeny: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf]

startovní listina Extreme Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 145 účastníků ( 137 mužů, 8 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-V1 [12] Aster Jaroslav CZE Trutnov 1981
M-V1 [13] Barcz Jarek POL Pomerania 1985
M-V1 [14] Bartoň Jiří CZE ČeMBA 1986
M-29 [15] Baytsur Roman RUS redBike 1989
Z [16] Bejm Joanna POL Gdynia 1980
M-29 [17] Beran Lukáš CZE GHOST team 1988
M-V3 [8] Bernard Karel CZE INS ATELIER NÁCHOD 1967
M-V2 [18] blaha jakub CZE Mannheim 1976
M-V2 [604] Blažek Jan CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 1973
Z [603] Blažková Lucie CZE Carla.kupkolo.cz 1970
M-V1 [19] Brennenstuhl Marcus GER Lokomotive Stuttgart 1982
M-V2 [54] Březík Martin CZE Brno 1971
M-V1 [4] Bubílek Michal CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 1984
M-V1 [20] Bukowiecki Wojciech POL KSPO brakeparts.pl 1984
M-V3 [21] Čada Tomas CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
M-V1 [22] Čermák Ivan CZE Slatiňany 1985
M-V1 [23] Doubek Miloš CZE Čistý Sport 1981
M-V1 [6] Drejsl Lukáš CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1986
M-V2 [24] Drnec Martin CZE COS Brno 1976
M-V2 [25] Duda Jan CZE Bakov nad Jizerou 1977
M-V1 [26] Duschner Armin GER Sepp`s Radlstol 1982
M-V3 [27] Dvořák Luboš CZE Výlet Wide bike Lbc 1965
M-V2 [28] Fajgl Jan CZE Jablonec nad Nisou 1975
M-V2 [5] fajt milan CZE Eurofoam team 1977
M-V1 [29] Faktor Peter SVK SpektrumSZ 1978
M-V1 [30] Farkas Zsolt HUN Bringabanda SC 1985
M-29 [606] Fikejz Jiří CZE Author-Enduroteam.cz 1990
M-V3 [607] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
M-29 [31] Flégl Lukáš CZE Kola Šír Bělohrad 1993
M-V1 [32] Fojt Petr CZE R2 1987
M-V1 [33] Foos Mikhail KAZ Jenbike Racing Team 1980
Z [34] Fridrichova Lenka CZE GHOST team 1994
M-V1 [35] Frýba Lukáš CZE Curly family 1982
M-29 [608] Fulka Jan CZE GIANT Pitrs bikes 1988
M-V3 [36] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
M-V1 [37] Fus Martin CZE KAAPA CNC Bike Team 1987
M-V1 [38] Gierlich Peter GER MTB Club München 1979
M-V1 [39] Gonda Pavel CZE Duratec Weil Hoteltime 1981
M-V2 [40] Gottschall Stefan GER MTB Brandenburg 1973
M-V2 [41] Grecman Marek CZE Dolní Břežany 1976
M-V2 [42] Gryga Richard CZE Praha 10 1975
M-V2 [43] Hábr Vladimír CZE Plzeň - Červený Hrádek 1969
Z [601] Hamanová Lucie CZE Kellys Bikeranch Team 1987
M-V1 [9] Havel Josef CZE www.statikacb.cz 1982
M-V1 [613] Havlíček Jiří CZE MTB Trilogy 1982
M-V1 [44] Hejna Jan CZE Futurecycling Racing Team 1984
M-V1 [10] Hnyk Pavel CZE Kyšice 1982
M-V1 [45] Horák Josef CZE Algheroteam 1981
M-V1 [46] Horváth Ladislav SVK ISAKO SPORT-KOSICE 1984
Z [48] Hrušková Eliška CZE Prodoli racing team 1987
M-V2 [49] Hůlka Libor CZE R2 Team 1971
M-V2 [609] Hvolka Petr CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1975
M-V1 [50] Hybler Tomáš CZE Hohes C Multiwit 1985
M-V2 [51] Janota Miroslav CZE Valachbajk-CykloMira 1977
M-V1 [52] Jarzynka Robert POL team.ase.com.pl 1980
M-V1 [53] Jero Miroslav CZE Trutnov 1984
M-V1 [55] Kahle Markus GER biketeam-oberlausitz / Team Dosenbier 1986
M-V1 [610] Kalaš Jan CZE BikePart.cz 1980
M-V1 [1] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
M-V2 [56] Kasiński Grzegorz POL CYKLON PROAL TEAM 1976
M-V2 [57] Klaos Hugo EST saunapunkt.ee 1977
M-V1 [58] Klapal Martin CZE Indigo cycling team RK 1987
M-V1 [59] kobera matej SVK Kráľovský Maratón 1980
M-V2 [60] Kotě David CZE Praha 9 - Koloděje 1976
M-V2 [61] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
M-V1 [62] Krump Pavel CZE Dobřichovice 1981
M-29 [63] Kubelka Petr CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1995
M-V1 [64] kuiš peter SVK Kráľovský Maratón 1978
M-29 [65] Kuře Matěj CZE Trutnov trails 1993
M-V2 [66] Lelek Josef CZE INS ateliér Nachod 1971
M-V3 [67] Lipovský Marcel CZE Kynšperk nad Ohří 1966
M-V1 [69] Málek Tomáš CZE BIKEBROTHERS.CZ 1980
M-29 [70] Man Jakub CZE TJ Spartak Třebíč 1994
M-V1 [71] Marczak Kamil POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 1981
M-V1 [616] Martin Jan CZE KAH sport Vrchlabí 1980
M-V1 [72] Mateju Jan CZE TJ Baník Meziboří 1982
M-29 [74] Meeuwessen Rob NLD Rings-Goirle 1989
M-V2 [615] MENŠÍK JIŘÍ CZE Jasný Sokol 1974
M-V1 [614] Meran Oto CZE Brno 1982
M-V1 [75] Mička Marek CZE www.dres.cz 1979
M-V2 [7] MICHAL Pavel CZE Tepelná čerpadla IVT 1973
M-29 [76] Michal Petr CZE Tepelná čerpadla IVT 1989
M-V2 [77] Moore Charles USA Orange Krush Cycling Club 1974
M-V1 [78] morel richard paul DNK Varde Cykelklub 1979
M-V2 [79] Mráz Vít CZE INS ATELIER NÁCHOD 1974
Z [80] Němcová Zdeňka CZE UNIQA Jihlava 1982
M-V1 [81] Němec Ondřej CZE BIKEBROTHERS.CZ 1987
M-V1 [82] Nešpor Patrik CZE IN-LIFE cycling team 1986
M-V2 [83] Nouzák Miloš CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 1977
Z [617] Nováková Pavla CZE Brno 1981
M-29 [85] Oupic Zdeněk CZE Team Bike Perštejn 1993
M-V3 [86] Palas Jiří CZE Výlet Wide bike Lbc 1959
M-V2 [87] Palounek Michal CZE BSB Bakajda 1977
M-V2 [88] Pánek Kamil CZE www.dres.cz 1976
M-V3 [89] Pavlišta Aleš CZE Výlet Wide bike Lbc 1958
M-V1 [90] Pechr Miroslav CZE Brdonoš 1983
M-V3 [91] Pekárek Jiří CZE KOLORADOTEAM 1961
M-V1 [92] Peroutka Tomáš CZE Witte Bike Team 1981
M-29 [93] Pich Tomáš CZE Vella team 1995
M-V1 [611] Pospíšil Pete CZE Rock Machine Cyklomax 1979
M-V1 [94] Prokop Michal CZE Praha 1978
M-V1 [95] Ruttner Jiří CZE Roztoky 1979
M-V2 [612] Rybín Petr CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 1968
M-V1 [111] Ryšavý Pavel CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1979
M-29 [96] Řada Michal CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 1989
M-29 [97] Řehák Vít CZE CYKLOHELIOS 1994
M-V1 [98] Říhánek Lukáš CZE 2V BIKERS 1979
M-V2 [99] Sass József HUN Meditech sc 1977
M-V2 [100] Sebastianelli Luca ITA Bubovice 1969
M-V2 [101] Semerád Ondřej CZE Velo magazín / SK Prima Polička 1974
M-V1 [102] Simon Martin GER MTB Club München 1985
M-V1 [103] Slowinski Jakub POL Knurświny 1979
M-V1 [104] Smetana Josef CZE Holany A Team 1978
M-V2 [105] soběslav josef CZE KOLORADOTEAM 1968
M-V1 [133] Spindler Christian DNK Lokomotive Stuttgart 1984
M-V1 [133] Spindler Christian DNK Lokomotive Stuttgart 1984
M-V1 [106] Stadtherr Jarda CZE Bikeservis.eu 1979
M-V3 [107] Stasta Libor CZE Kuřim 1966
M-V1 [108] STOCES ONDREJ CZE Bikenotoric 1987
M-V1 [109] Stodůlka Václav CZE RUM Team 1986
M-V2 [3] Sulzbacher Petr CZE GIANT Pitrs bikes 1975
M-V1 [110] Svačina Štěpán CZE Rumový Express 1980
Z [112] Świrkowicz Ania POL team.ase.com.pl 1979
M-29 [113] Szczepański Janek POL KSPO brakeparts.pl 1988
M-29 [2] Šilar Jakub CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1989
M-V1 [114] Šindelář Jiří CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1980
M-V1 [115] Škoch Michal CZE RUMOVÝ EXPRESS 1981
M-29 [116] Škorpil Ondřej CZE AUTHOR TEAM STUPNO 1999
M-V1 [117] Šťastný Jan CZE Alset Racing Team 1985
M-V2 [118] Šupich Martin CZE GIANT Pítrs bikes 1977
M-V2 [119] Talvik Heiki EST saunapunkt.ee 1976
M-V2 [120] Tiedemann Tõnis EST SAUNAPUNKT.EE 1975
M-V1 [602] Trmata Štěpán CZE Czech Tallboys 1978
M-V2 [121] Uchytil Tomáš CZE Měřín 1976
M-V2 [122] Vacek Jiří CZE beespee.cz 1977
M-V1 [123] Vágner Vladimír CZE BIKEBROTHERS.CZ 1981
M-V1 [124] Vasilenko Mikhail RUS Moscow 1984
M-V2 [125] Vlach Jan CZE Výlet Wide bike Lbc 1975
M-V2 [126] Vodochodský Vladimír CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1972
M-V1 [127] Volny Jindra CZE karlovy vary 1982
M-V1 [128] Vorobjev Denis RUS becycle.ru 1984
M-V1 [129] Vrbský Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1978
M-V1 [130] Zámečník Ondřej CZE Šumík team 1979
M-V2 [131] Zavadil Josef CZE Team Bike Perštejn 1973
M-V2 [132] Žák Jiří CZE The EnTourist 1969

startovní listina Enduro Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 76 účastníků ( 73 mužů, 3 žen) Klasická trať, prolog + 3 etapy, celkem 228km a 8400m převýšení plus měřené úseky typu Enduro.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
M-E [309] [8634045] Adamkiewicz Mateusz POL Medicycling Team 1988
M-E [310] [8645394] Bekr Jan CZE BIKESTRIKE.COM 1991
M-E [302] [8634109] Bláha Vojtěch CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1999
V-E [311] [8629044] Brand Ladislav CZE Bubovice 1977
M-E [312] [8630470] Broz Radek CZE ETBikez 1983
M-E [313] [8634214] Bůna Ladislav CZE Police nad Metují 1979
M-E [314] [8641796] Buragas Wojciech POL Pussy Enduro Riders 1980
M-E [316] [8645361] Czerwiński Grzegorz POL raggabomba team 1980
M-E [317] [8634119] Čiviš Michal CZE Slaný 1985
V-E [318] [8634275] Damborg Flemming DNK Team BCS Cycles Denmark 1970
M-E [319] [8634267] Daszkiewicz Michał POL Knurświny 1982
V-E [801] [8645587] Deutsch Jindřich CZE shaním sponzora 1977
M-E [323] [8634039] Dundáček Jiří CZE Hard Bikers Kuřim 1991
M-E [325] [8628959] Dvořák Jan CZE Brno 1994
M-E [324] [8636117] Dvořák Václav CZE Nové Město na Moravě 1984
M-E [307] [8628887] Ficker Tomáš CZE Bikomatic.cz 1989
M-E [326] [8628680] Filip Stanislav CZE SPL servis.cz 1980
M-E [327] [8634299] Flídr Michal CZE Brno 1979
M-E [328] [8641748] Frenk Petr CZE PROTOCYCLES 1984
V-E [329] [8634018] Glab Wojciech POL Warszawa 1971
M-E [330] [8629017] Hagenbusch Michael GER Raceteam Radleck Mering 1985
M-E [331] [8630458] Hamann Lars GER Team Dosenbier 1986
M-E [332] [8630462] Heitmann Sven GER Jenbike 1981
M-E [333] [8641781] Hradecký Tomáš CZE Gigantic Racing Team 1983
M-E [334] [8641802] Hruška Petr CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1986
Z-E [335] [8628919] Chlíbková Daniela CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1967
V-E [336] [8645587] Karásek Filip CZE Kokostezky.cz 1975
M-E [337] [8628629] Karbus Ondřej CZE Slaný 1987
Z-E [338] [8645336] Karkošková Renáta CZE NOVATOP GHOST 1984
M-E [339] [8634174] Klapka Tomáš CZE Slaný 1978
V-E [340] [8641732] Klimeš Dan CZE BBH Brno 1977
M-E [341] [8629033] Kovář Peťas CZE Kraslice 1982
V-E [342] [8641803] Kuba Michal CZE Trail-Guide.cz 1972
M-E [343] [8645581] Kučera Jan CZE Shut up Legs 1985
M-E [305] [8645592] Kugler Zbynek CZE Haven team 1981
M-E [344] [8634097] Kuneš Vlastimil CZE Velosport Domažlice 1985
M-E [345] [8634229] Kuře Tomáš CZE BIKO Adventures 1991
M-E [303] [8634230] KUTIN Tomáš CZE AUTHOR-enduroteam.cz 1984
V-E [346] [8630407] März Martin GER FAHRWERK DRESDEN 1973
M-E [347] [8634292] Mikkelsen Martin Stenstrup DNK Team BCS Cycles Denmark 1979
M-E [348] [8628895] Mikuláš Vojtěch CZE Dlouhá Třebová 1996
M-E [349] [8634295] Milka Václav CZE Koloshop.cz 1990
M-E [350] [8630421] Musil Ondřej CZE Praha 8 1986
V-E [351] [8634202] Mušálek Václav CZE BIKOMATIC 1966
M-E [352] [8645373] Mužík Jakub CZE Hořovice 1993
M-E [353] [8645349] Němec Marek CZE Mělník 1990
M-E [354] [8630460] Panzer Milan CZE Kluci z Kluče 1982
M-E [304] [8645399] Pavlas Jakub CZE Canyon Amateur Enduro Team 1987
M-E [355] [8641714] Pavlas Petr CZE Canyon Amateur Enduro Team 1990
M-E [356] [8641737] Plzák Lukáš CZE Bubovice 1990
V-E [306] [8629041] Reisner Petr CZE GIANT Cycling team 1975
V-E [357] [8634240] Rozmahel Radek CZE Ludgeřovice 1974
M-E [358] [8628832] Salvatore Marco ITA Gallo Nero 1981
M-E [359] [8641822] Saramak Jan CZE Drásal Team Holešov 1982
V-E [360] [8645337] Sczarnowski Torsten GER Meißen 1966
M-E [361] [8645596] Sedláček Jan CZE Cykloturistický klub Opava 1986
M-E [362] [8628622] Sedlář Jakub CZE NOVATOP -LAPIERRE 1984
Z-E [363] [8641769] Schmidt Sylvia GER 26 aint dead 1981
M-E [364] [8641795] Schwarz Richard GER FAHRWERK DRESDEN 1985
M-E [308] [8630433] Strach Jakub CZE Ski a Bike Centrum Radotín 1990
M-E [365] [8634203] Strnad Václav CZE Praha 8 1989
M-E [366] [8634207] Svoboda Jiří CZE MTBCrossCountry.com 1980
M-E [367] [8629013] Szentmiklósi Norbert HUN LDTR 1981
V-E [368] [8634225] Špora Petr CZE Košťany 1964
M-E [369] [8634046] Šroll Marek CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1978
M-E [370] [8628813] Ulrich Hagenbusch GER Raceteam Radleck Mering 1983
V-E [372] [8629039] Veselý Jaroslav CZE KoloshopTeam 1970
M-E [371] [8645308] Veselý Pavel CZE KOLOSHOP TEAM 1980
M-E [373] [8634131] Vobořil Luboš CZE Koloshop Team 1983
M-E [374] [8628897] Vogel Jasper GER BikesportBerlin 1983
M-E [375] [8645386] Wala Jan CZE Diamonddesign.cz 1995
M-E [376] [8630437] Walczak Wojciech POL Wroclaw 1980
M-E [377] [8634243] Wisniowski Lukasz POL CCR Sport 1979
M-E [378] [8641772] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994
M-E [379] [8641788] Zvoníček Ondřej CZE Praha 10 1984
M-E [301] [8641719] Žilák František CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 1981

startovní listina Half Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 27 účastníků ( 21 mužů, 6 žen) Zkrácená trať, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z [11] Alexander Janet NZL Encinitas 1959
M [407] Barták Jiří CZE Eurofoam team 1974
Z [605] Bergerová Karolina CZE Carla.kupkolo.cz 1992
M [410] Boček Jakub CZE NOVATOP LAPIERRE 1987
M [411] Fichtner Michal CZE Continental BDY 1983
M [412] Francu Jan CZE Brno 1983
M [413] Hamann Jürgen GER Team BCS Cycles Denmark 1953
M [414] Háva Milan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1968
M [415] Hendrych Vlastimil CZE Team Bike Perštejn 1972
M [47] Hrabík Jaroslav CZE Rapid Plzeň 1976
Z [416] Kelbichová Vendula CZE hasiči města Jirkova 1986
M [417] Kromer Jiří CZE Brno 1972
M [418] Krumlovský Petr CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 1974
M [419] Linhart Jakub CZE Stárkov 1977
M [68] Lučan Tomáš CZE ISF Sumava 1974
M [73] Maund Chris USA Encinitas 1967
M [420] Mikuláš Ondřej CZE Dlouhá Třebová 1990
M [421] Mückl Robert GER Team Sepp´s Radlstol 1974
M [84] Ornst Tomáš CZE Výlet Wide bike Lbc 1967
M [422] Pasker Milan CZE Žďár nad Metují 1992
M [408] Polman Daniel CZE lidé&HORY 1979
M [409] Pospíšil Lukáš CZE redpoint eleven team 1998
M [423] Srubek Libor CZE Profibaustoffe CZ 1979
Z [424] škochová martina CZE Rumové pralinky 1988
Z [425] Thoma Doris GER Team Sepps Radlstol 1977
M [426] Waltera Vladimír CZE Team Bike Perštejn 1981
Z [427] Zavadil Veronika CZE Team Bike Perštejn 1983

startovní listina Junior

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 6 mužů, 1 žen) Zkrácená trať, kategorie do 18ti let, prolog + 3 etapy, celkem 156km a 4700m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Junior [428] COUFAL TOMÁŠ CZE Apache Loko Trutnov 2001
Juniorky [401] Hanušová Natálie CZE GIANT Pitrs bikes 2000
Junior [402] Lelek Martin CZE Apache Loko Trutnov 2001
Junior [403] mojžíš josef CZE Apache Loko Trutnov 1999
Junior [404] Skrbek Jan CZE beMANIAX MADBIKE 2002
Junior [405] Souček Petr CZE BIKEMARAST team 1999
Junior [406] Thér Jan CZE GIANT Pitrs bikes 1999

startovní listina Enduro Half Race

start ~ 09:00:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 9 mužů, 5 žen) Pokud bude přihlášeno méňe než 6 závodníků, bude závod sloučen s hlavním Enduro závodem, přičemž účastníci nemusí objet všechny rychlostní zkoušky.

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [501] [8636961] Bauerová Alena CZE MullerBauer 1988
Ženy [315] [8641703] Buz Dorota POL Babskie Krecenie 1984
Muži [321] [8628923] De Meeter Ivo BEL Asse 1958
Muži [320] [8634124] De Meeter Niko BEL Erembodegem 1982
Muži [502] [8645580] Fuks Robert CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1968
Muži [503] [8641799] Gottstein Boris GER 26" aint dead 1971
Muži [504] [8630496] Hacha Jan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1973
Ženy [505] [8634265] Hančíková Bára CZE TOP RUN CLUB 1988
Muži [511] [8641800] Láska Tomáš CZE Praha 5 1985
Muži [506] [8634056] Paleček Ondřej CZE Praha 10 1981
Muži [507] [8641806] Petráš Jan CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 1973
Ženy [508] [8641709] Reisnerová Eliška CZE Praha 1983
Muži [509] [8634154] Stehno Filip CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 1999
Ženy [510] [8641754] Vosickova Dana CZE KOLOSHOP TEAM 1982

startovní listina Team Relay Extreme Race

start ~ 09:05:00

startovní listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:38:32 , přihlášeno: 11 účastníků ( 8 mužů, 3 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [701] Čada Michal CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2015
holky [702] Doubková Zora CZE Čistý Sport 2013
kluci [703] Fajt Jakub CZE Eurofoam team 2015
kluci [704] Kobera Matěj CZE Kráľovský Maratón 2015
kluci [706] Kolaja Bedřich CZE Kupkolo MTB Trilogy 2013
kluci [707] Kolaja Jaromír CZE MTB Trilogy 2015
kluci [708] Matějů Albert CZE TJ Baník Meziboří 2015
kluci [709] Mikkelsen Liam Stenstrup DNK Team BCS Cycles Denmark 2014
kluci [710] Plný Ondřej CZE Teplice nad Metují 2015
holky [711] Polmanová Sára CZE lidé&HORY Duratec 2013
holky [739] Žiláková Eliška CZE Pitrs bikes 2015

startovní listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:45:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 5 mužů, 2 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [705] Koberová Terezka SVK Královský maraton 2013
holky [712] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
kluci [741] Krump Mikeš CZE Dobřichovice 2013
kluci [713] Kugler Marek CZE Praha 4 2013
kluci [721] Nouzák Matyáš CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 2012
kluci [737] Vogel Julius CZE Berlín 2013
kluci [714] Žilák František CZE Rock Machine Cyklomax 2012

startovní listina KIDS 6-7

start ~ 17:53:45 , přihlášeno: 10 účastníků ( 6 mužů, 4 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [715] De Meeter Mats BEL Erembodegem 2010
kluci [716] Doubek Jáchym CZE Čistý Sport 2011
kluci [717] Hruška Alex CZE Týn nad Vltavou 2011
holky [718] Hrušková Alžběta CZE Týn nad Vltavou 2011
kluci [719] Kohoutek Adam CZE Pitrs bikes 2011
kluci [720] Kugler Adam CZE Praha 4 2011
kluci [722] Říhánek Jakub CZE Zruč-Senec 2011
holky [723] Říhánková Tereza CZE Zruč-Senec 2011
holky [740] Vaníčková Laura CZE Praha 2011
holky [738] Vogel Amira CZE Berlín 2011

startovní listina KIDS 8-10

start ~ 18:03:00 , přihlášeno: 7 účastníků ( 4 mužů, 3 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [724] De Meeter Fien BEL Keppestraat 2008
kluci [733] Frencl Dominik CZE Giant Pitrs bikes 2007
kluci [734] Frencl Patrik CZE GIANT Pitrs bikes 2008
holky [725] Kráčmarová Anna CZE Apache Loko Trutnov 2009
holky [726] Polmanová Danica CZE lidé a HORY 2007
kluci [727] Vendelby Emil Damborg DNK Team BCS Cycles Denmark 2007
kluci [728] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007

startovní listina KIDS 11-12

start ~ 18:13:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 4 mužů, 0 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [729] Hrubý Filip CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
kluci [730] Novák Dominik CZE Team Bike Perštejn 2005
kluci [731] Pešina Jan CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2006
kluci [732] Šimůnek Petr CZE Ski klub Jablonec 2006

startovní listina KIDS 13-14

start ~ 18:13:00 , přihlášeno: 3 účastníků ( 3 mužů, 0 žen) pouze pokud závodí rodiče

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 1981
kluci [735] Pešina Jakub CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2004
kluci [736] Vendelby Cristian Damborg DNK Team BCS Cycles Denmark 2003