MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci celkem: 23, muzi : 17, zeny: 6, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 17, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 6 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 22, muzi : 11, zeny: 11, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 11, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 11, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 18, muzi : 8, zeny: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 8, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 10, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 54, muzi : 50, zeny: 4, JB: 0, BM30: 16, BM40: 14, BM50: 17, BM60: 3, BM60+: 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 3, BW50+: 1 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 18, muzi : 11, zeny: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa A celkem: 115, muzi : 106, zeny: 9, AM30: 26, AM40: 28, AM50: 31, AM60: 18, AM60+: 3, AW30: 2, AW40: 3, AW50: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 287, muzi : 251, zeny: 36, JB: 14, BM30: 56, BM40: 62, BM50: 71, BM60: 41, BM60+: 7, JWB: 2, BW30: 10, BW40: 11, BW50: 10, BW50+: 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 11, muzi : 11, zeny: 0, Muži: 9, Ženy: 0, BM50: 2 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 111, muzi : 66, zeny: 45, Starší žáci: 11, Muži: 55, Starší žákyně: 7, Ženy: 38 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 10, muzi : 3, zeny: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 11, muzi : 3, zeny: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Tymova Soutez pdf 55397B30.04.2017 17:12:33
>

výsledková listina Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [7055] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:52:35 00:00
2 2 / Ženy [7155] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:55:16 02:40
3 3 / Ženy [7054] Lucie Schönová 1988 CZE Hanácký Mushers Club 01:58:27 05:51
4 4 / Ženy [7049] Natalie Cihlářová 1995 CZE Mushing team Ostrava 01:58:43 06:07
5 5 / Ženy [7057] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 02:06:47 14:11
6 1 / Muži [7111] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:12:08 19:32
7 2 / Muži [7053] Petr Chudoba 1985 CZE Hradec Králové 02:24:08 31:33
8 3 / Muži [7050] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Česká Skalice 02:51:15 58:39
9 6 / Ženy [7051] Lucie Čtvrtečková 1993 CZE RideOn 02:51:17 58:41
10 7 / Ženy [7056] Jana Žehanová 1980 CZE Nechanice 03:19:15 01:26:39