MetaXtren Hradec Králové

30.04.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Mladší žáci celkem: 23, muži : 17, ženy: 6, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 17, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 6 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 22, muži : 11, ženy: 11, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 11, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 11, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 18, muži : 8, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 8, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 10, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B celkem: 54, muži : 50, ženy: 4, JB: 0, BM30: 16, BM40: 14, BM50: 17, BM60: 3, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 3, BW50 : 0, BW50+: 1 [html] [pdf]
Předškoláci - kola celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
trasa A celkem: 115, muži : 106, ženy: 9, AM30: 26, AM40: 28, AM50: 31, AM60: 18, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 3, AW50: 4, AM60+: 3 [html] [pdf]
trasa B celkem: 287, muži : 251, ženy: 36, JB: 14, BM30: 56, BM40: 62, BM50: 71, BM60: 41, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 10, BW40: 11, BW50: 10, BW50 : 0, BM60+: 7, BW50+: 3 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 11, muži : 11, ženy: 0, Muži: 9, Ženy: 0, BM50: 2 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 111, muži : 66, ženy: 45, Starší žáci: 11, Muži: 55, Starší žákyně: 7, Ženy: 38 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) celkem: 10, muži : 3, ženy: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 11, muži : 3, ženy: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Tymova Soutez pdf 55397B30.04.2017 17:12:33

výsledková listina Mladší žáci

start ~ 10:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Mladší žáci [6004] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 06:12.8 03:06.3
2 2 / Mladší žáci [6504] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 06:29.0 00:16.2 03:16.1
3 3 / Mladší žáci [6508] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:39.4 00:26.6 03:21.0
4 4 / Mladší žáci [6007] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 06:50.5 00:37.7 03:27.6
5 5 / Mladší žáci [6001] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 07:00.8 00:48.0 03:25.4
6 1 / Mladší žákyně [6505] Eliška Peterková 2005 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 07:28.5 01:15.7
7 6 / Mladší žáci [6509] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33.6 01:20.8 03:56.2
8 7 / Mladší žáci [6006] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 07:40.3 01:27.5 03:58.2
9 8 / Mladší žáci [6002] Jakub Husár 2005 CZE Zlín 4 07:55.5 01:42.7 03:59.2
10 2 / Mladší žákyně [6513] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:59.4 01:46.6 04:11.4
11 9 / Mladší žáci [6510] JAKUB CINDR 2005 CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 08:16.1 02:03.3 03:59.8
12 10 / Mladší žáci [6514] ŠTĚPÁN NAVRÁTIL 2006 CZE Spartak Police nad Metují 08:21.8 02:09.0 04:09.6
13 11 / Mladší žáci [6003] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 08:22.1 02:09.3 04:19.1
14 12 / Mladší žáci [6008] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 08:25.5 02:12.7 04:21.0
15 3 / Mladší žákyně [6515] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 08:27.2 02:14.4 04:13.7
16 13 / Mladší žáci [6516] David Puš 2007 CZE Cyklomax 09:03.7 02:50.9 04:22.6
17 14 / Mladší žáci [6512] ONDŘEJ RUS 2006 CZE S-Sport Hronov 09:06.9 02:54.1 04:43.9
18 4 / Mladší žákyně [6507] KATEŘINA VOPRŠALOVÁ 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 09:09.1 02:56.3 04:37.1
19 5 / Mladší žákyně [6005] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 09:09.2 02:56.4 04:39.0
20 6 / Mladší žákyně [6506] BEZSTAROSTI NICOL 2006 CZE BAC BAKAKO ZV80 - Nová Paka 09:13.3 03:00.5 04:49.0
21 15 / Mladší žáci [6519] VIKTOR AUDERLICKÝ 2007 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 09:59.1 03:46.3 04:58.0
22 16 / Mladší žáci [6511] David Tezour 2007 CZE Hradec Králové 11:11.9 04:59.1 05:24.2
DSQ / Mladší žáci [6518] JAKUB BENÁK 2006 CZE BENÁK TÝM 07:05.2