Mercedes-Benz Nova Cup Mikulov

24.09.2016 Mikulov [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Trasa A 50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30-39 [5210] Jan Škarnizl 1986 CZE Sram Mitas Trek 01:30:30 00:00
2 1 / M19-29 [5311] Jan Fojtík 1988 CZE Drásal Cannondale 01:30:32 00:01
3 2 / M19-29 [940] Tomáš Višňovský 1993 SVK PROefekt GHOST Team 01:32:13 01:42
4 3 / M19-29 [5325] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 01:34:55 04:24
5 4 / M19-29 [858] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:55 04:25
6 2 / M30-39 [944] Michal Lami 1986 SVK Kosice 01:34:56 04:25
7 3 / M30-39 [920] Jiří Křivánek 1985 CZE Premium Ethic Sport 01:34:57 04:26
8 5 / M19-29 [5315] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 01:34:57 04:26
9 6 / M19-29 [945] Jakub Kurty 1997 SVK SLOVENSKO 01:35:00 04:29
10 1 / M40-49 [925] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:35:29 04:58

Nova jízda 25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M40-49 [5282] Jan Benda 1976 CZE SK Fit 42:58 00:00
2 1 / junior [5738] Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 43:07 00:08
3 2 / M40-49 [5277] Martin Lepič 1968 CZE Prodoli Racing Team 43:41 00:42
4 2 / junior [5053] Jakub Homola 2000 CZE Bike 2000 43:55 00:56
5 1 / M30-39 [5180] Lukáš Přichystal 1981 CZE OCA-Open Cycling Academy 43:56 00:57
6 3 / junior [5737] Jakub Blažek 1998 CZE Nilfisk pro cycling 44:30 01:31
7 1 / M60 [5324] Jiří Svoboda 1954 CZE Rajec allivictus 45:07 02:08
8 1 / M50-59 [5177] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 45:46 02:48
9 2 / M50-59 [5054] Roman Zvolský 1965 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 46:17 03:18
10 1 / M19-29 [5165] Lukáš Podola 1994 CZE Nilfisk pro cycling team 46:24 03:26

odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [1008] Jan Fibikar 2012 CZE Nilfisk pro cycling team 00:50 00:00
2 2 / Muži [860] Dominik Lysoněk 2013 CZE Židlochovice 00:54 00:03
3 1 / Ženy [1026] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 00:57 00:07
4 3 / Muži [1032] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 01:01 00:10
5 2 / Ženy nova [1046] Sofie Beritová 2012 CZE Praha 01:04 00:14
6 4 / Muži [5150] Ondřej Peslar 2012 CZE 01:07 00:17
7 3 / Ženy [1001] Štěpánka Otoupalíková 2014 CZE Tesla Brno 01:26 00:35
8 5 / Muži [1002] Václav Dumek 2014 CZE Cyklofit Liberec 01:35 00:44
9 4 / Ženy [1025] Verunka Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 01:37 00:46
10 6 / Muži [916] Jiří Křivánek 2015 CZE Premium EthicSport 02:46 01:55

kola do 6 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [902] Martin Michal 2010 CZE Rouchovany 01:21 00:00
2 1 / Ženy [1022] Agáta Cibulková 2010 CZE FOR BIKES cycling team 01:26 00:05
3 2 / Ženy [1057] Eliška Šumpíková 2010 CZE Fa RENE 01:29 00:08
4 2 / Muži [903] Petr Jílek 2011 CZE JP KOVO CZ 01:34 00:13
5 3 / Muži [874] František Fojtík 2010 CZE Bystřice pod Hostýnem 01:39 00:18
6 4 / Muži [1043] Quido Pokorný 2011 SVK Hrabovka 01:50 00:29
7 5 / Muži [1007] Jakub Václavík 2010 CZE Kamnný Újezd 02:02 00:41
8 6 / Muži [948] Viktor Nosek 2011 CZE Mikulov 02:03 00:42
9 3 / Ženy [680] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 02:12 00:51
10 4 / Ženy nova [1052] Rebeka Maxiánová 2011 CZE Praha 4 02:14 00:53

7 - 9 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [327] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 04:28 00:00 02:09
2 2 / Muži [463] Honza Malíř 2008 CZE NILKFISK 04:35 00:06 02:17
3 3 / Muži [1054] Jiří Šumpík 2009 CZE Fa RENE 04:38 00:10 02:21
4 1 / Ženy [1017] Kristýna Neumannová 2007 CZE SK Tour sport Třebíč 04:40 00:12 02:22
5 4 / Muži [1029] David Vašut 2007 CZE Rožnov pod Radhoštěm 04:41 00:12 02:24
6 2 / Ženy [210] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:29 01:01 02:43
7 3 / Ženy [1056] Lucie Šumpíková 2007 CZE Fa RENE 05:39 01:11 02:39
8 5 / Muži [865] Marek Hort 2009 CZE 06:10 01:41 03:06
9 6 / Muži nova [1047] Sebastian Brunclík 2008 CZE Brunclíci 06:12 01:44 03:10
10 7 / Muži [996] Sebastian Luskač 2008 CZE Brno 06:16 01:48 02:55

10 - 12 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [877] Roman Šindelář 2005 CZE Hošek Motor 06:06 00:00 02:03
2 2 / Muži [1055] Pavel Šumpík 2006 CZE Fa RENE 06:07 00:00 01:58
3 3 / Muži [912] Šimon Kafka 2004 CZE Sk Tricyklo Chlubna 06:51 00:44 02:16
4 4 / Muži [1036] Libor Švec 2004 CZE CYKLOŠVEC GALAXY 06:51 00:45 02:18
5 1 / Ženy [1009] Anna Černá 2005 CZE Dráhanský sport team 06:54 00:48 02:15
6 5 / Muži [923] Vít Zadražil 2005 CZE Z Bike Team Třeboň 07:00 00:54 02:17
7 6 / Muži [1018] Nicolas FAJTÁK 2005 SVK ŠK Topoľčianky 07:03 00:56 02:20
8 7 / Muži [1019] Libor Batelka 2005 CZE Osová Bitýška 07:05 00:58 02:14
9 2 / Ženy [1020] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 07:08 01:01 02:19
10 3 / Ženy [1021] Tereza Cibulková 2006 CZE FOR BIKES cycling team 07:22 01:15 02:23

13 - 14 let

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#2
1 1 / Muži [900] Richard Stloukal 2002 CZE ACT lerak Blansko 07:42 00:00 01:4603:41
2 2 / Muži [924] Jiří Koktavý 2002 CZE Z Bike Team Třeboň 08:09 00:27 01:5203:55
3 1 / Ženy [857] Laura Badinská 2002 CZE 10:59 03:17 02:3205:21
4 3 / Muži [867] Václav Jeřábek 2003 CZE 11:04 03:21 02:3105:22
5 2 / Ženy [901] Anna Michalová 2003 CZE 11:22 03:39 02:3905:24

tandemy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [5257] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21 53:07 00:00
DNS / Muži [5607] Morozov Michálek Pavel Michálek 1963 CZE Agro 21