Okolo Vlasenice

21.07.2018 Vlasenice (Vysočina)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Terén 44km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži I [102] Tomáš Bakus 1998 CZE ČEZ Cyklo Team Tábor 01:33:32 00:00
2 2 / Muži I [163] Vladislav Doležal 1999 CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 01:33:33 00:01
3 3 / Muži I [196] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:33:35 00:02
4 1 / Muži II [109] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli racing team 01:33:47 00:14
5 4 / Muži I [110] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:34:21 00:48
6 5 / Muži I [158] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:34:32 00:59
7 2 / Muži II [114] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek-cycling-team 01:37:10 03:37
8 3 / Muži II [195] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 01:39:45 06:13
9 6 / Muži I [193] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:39:55 06:23
10 4 / Muži II [160] Václav Jehně 1971 CZE Cykloklub Chýnov 01:39:56 06:23

Tandemy v terénu 44km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1

Hobby závod 38km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži I [324] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:04:35 00:00
2 2 / Muži I [374] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:04:36 00:00
3 1 / Muži II [318] Miroslav Pechouš 1966 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:40 00:04
4 3 / Muži I [430] Petr Velíšek 1999 CZE Pekárna Velíšek 01:04:44 00:09
5 4 / Muži I [306] Robin Hyšpler 1986 CZE Prodoli racing team 01:04:52 00:16
6 2 / Muži II [314] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing team 01:04:53 00:18
7 3 / Muži II [332] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 01:04:57 00:22
8 5 / Muži I [337] Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:05:01 00:26
9 4 / Muži II [340] Václav Novák 1974 CZE GW Jihotrans 01:06:12 01:36
10 5 / Muži II [357] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:09:36 05:01

Tandemy 38km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [396] Helena a Josef Vítů 1972 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:16:04 00:00
2 2 / Muži [395] Pavel Vlnas Martin Pexa 1985 CZE VIKI team 01:22:42 06:38
3 3 / Muži [355] Jiří Krejča Jan Holan 1957 CZE Sokol Lhota 01:34:02 17:57
4 4 / Muži [394] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 01:37:20 21:16
5 5 / Muži [396] Helena a Josef Vítů 1972 CZE EUROFOAM SPORT TEAM 01:16:04 00:00
6 6 / Muži [395] Pavel Vlnas Martin Pexa 1985 CZE VIKI team 01:22:42 06:38
7 7 / Muži [355] Jiří Krejča Jan Holan 1957 CZE Sokol Lhota 01:34:02 17:57
8 8 / Muži [394] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 01:37:20 21:16

Tandemy v Hobby závodu 38km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1

Děti 21km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mladší žáci [526] David Šimeček 2005 CZE Cycling Academy Tábor 40:34 00:00
2 2 / Mladší žáci [510] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 40:36 00:02
3 3 / Mladší žáci [517] Martin Bartoška 2004 CZE Pelhřimov 40:46 00:12
4 1 / Mladší žákyně [513] Kristýna Nováková 2004 CZE GW Jihotrans 44:38 04:04
5 1 / Předžáci [507] Martin Šašek 2007 CZE 45:24 04:50
6 2 / Předžáci [525] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 46:05 05:31
7 4 / Mladší žáci [522] Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 46:57 06:23
8 1 / Předžákyně [523] Anna Hrdinová 2007 CZE G. Benedikt Švec Cykloteam Želeč 47:06 06:31
9 5 / Mladší žáci [501] Michal Dvouletý 2006 CZE Kola Číhal 47:29 06:55
10 3 / Předžáci [527] Jakub Dohnal 2007 CZE EON TT Tábor 47:38 07:04

Potěr, odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [1] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering
2 2 / kluci [22] Marek Žák 2015 CZE Fitness Bikers Team Nuzbely
3 1 / holky [7] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice
4 3 / kluci [9] Václav Hyšpler 2015 CZE Prodoli racing team
5 2 / holky [6] Eliška Langová 2014 CZE Vlasenice
6 3 / holky [11] Nela Kudlíková 2015 CZE Urbanov
7 4 / holky [5] Adéla Čelustková 2014 CZE Vlasenice
8 4 / kluci [2] Tomáš Houška 2015 CZE Kamenice nad Lipou
9 5 / holky [32] Stela majerčíková 2015 CZE Jinřichův Hradec
10 6 / holky [3] Eliška Hemberová 2016 CZE Kamenice nad Lipou

Potěr, děti kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [25] Jakub Smíšek 2013 CZE
2 2 / kluci [10] Vojtěch Pechek 2013 CZE Rodinov
3 3 / kluci [12] Kryštof Novák 2013 CZE Slovan Kamenice nad Lipou
4 4 / kluci [27] Jan Rathouský 2013 CZE Vlasenice
5 5 / kluci [4] Matěj Hembera 2013 CZE Kamenice nad Lipou
6 1 / holky [33] Johanka majerčíková 2014 CZE Jinřichův Hradec
7 2 / holky [30] Agáta Joudlová 2013 CZE Antonka
8 6 / kluci [8] Ondřej Rathouský 2015 CZE Vlasenice
9 7 / kluci [25] Jakub Smíšek 2013 CZE
10 8 / kluci [10] Vojtěch Pechek 2013 CZE Rodinov

Potěr, děti starší

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Ženy [24] Andrea Smíšková 2010 CZE MTB Zlomený Malíček
2 1 / Muži [28] Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec
3 2 / Ženy [21] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team
4 2 / Muži [29] Alex Ferdan 2012 CZE
5 3 / Muži [23] Robin Houška 2012 CZE Houška team
6 4 / Muži [26] Vlastimil Čelustka 2011 CZE Vlasenice
7 3 / Ženy [31] Eliška Smrčková 2012 CZE BUK TEAM
8 4 / Ženy [24] Andrea Smíšková 2010 CZE MTB Zlomený Malíček
9 5 / Muži [28] Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec
10 5 / Ženy [21] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team