1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

12.05.2018 Náchod

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

nejmladší děti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [252] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:26 00:00
2 1 / kluci [270] Jan Brož 2012 CZE Hony Team 02:47 00:21
3 2 / holky [269] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 03:26 01:00
4 3 / holky [251] Karolína Klepáčová 2014 CZE UNIKOSY 03:38 01:12
5 4 / holky [273] nela carvová 2012 CZE velké poříčí 05:18 02:52
6 5 / holky [252] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:26 00:00
7 2 / kluci [270] Jan Brož 2012 CZE Hony Team 02:47 00:21
8 6 / holky [269] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 03:26 01:00
9 7 / holky [251] Karolína Klepáčová 2014 CZE UNIKOSY 03:38 01:12
10 8 / holky [273] nela carvová 2012 CZE velké poříčí 05:18 02:52

děti do 10 let (nar. po 12.5.2008)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [254] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 06:19 00:00 02:04 (2) 04:13 (1)
2 2 / holky [257] Eva Pavlová 2009 CZE Bez Pedálů 06:25 00:06 02:06 (4) 04:16 (3)
3 3 / holky [256] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing z.s. 06:27 00:08 02:04 (1) 04:15 (2)
4 4 / holky [255] Anna Herciková 2009 CZE UNIKOSY 06:31 00:12 02:05 (3) 04:16 (4)
5 5 / holky [253] Kristýna Brahová 2009 CZE Velké Poříčí 06:54 00:34 02:09 (5) 04:29 (5)
6 6 / holky [274] viky melišíková 2011 CZE náchod 08:37 02:17 02:48 (6) 05:42 (6)
6 1 / kluci [275] vojtěch berger 2011 CZE velké poříčí 03:06 (7) 06:26 (7)
8 7 / holky [254] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 06:19 00:00 02:04 (2) 04:13 (1)
9 8 / holky [257] Eva Pavlová 2009 CZE Bez Pedálů 06:25 00:06 02:06 (4) 04:16 (3)
10 9 / holky [256] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing z.s. 06:27 00:08 02:04 (1) 04:15 (2)

hobby a žáci (nar. do 12.5.2008)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / hobby muži [205] Leoš Kubín 1959 CZE ŠNECI Náchod 29:04 00:00
2 1 / žákyně [203] Anděla Kubíková 2007 CZE PSP KK Plzeň 30:56 01:52
3 2 / žákyně [204] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzeň 31:20 02:16
4 1 / žáci [202] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 31:35 02:30
5 2 / hobby muži [206] Jan Veselý 1974 CZE BKG 32:26 03:22
6 3 / hobby muži [268] rostislav vondra 1972 CZE metuje 33:16 04:11
7 4 / hobby muži [266] miroslav čermák 1976 CZE TJ Sokol Kunvald 34:09 05:04
8 5 / hobby muži [261] Jaromír Hanuš 1970 CZE MC Metuje 35:00 05:55
9 1 / hobby ženy [267] Simona Bieliková 1991 CZE Velké Poříčí 35:27 06:23
10 3 / žákyně [264] denisa rufferová 2006 CZE velké poříčí 40:40 11:36

3 kola (muži, junioři)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / senioři [1] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 01:07:36 00:00 22:20 (1) 45:15 (2)
2 2 / senioři [2] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 01:07:36 00:00 22:38 (3) 45:15 (3)
3 1 / veteráni [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 01:07:44 00:08 22:43 (7) 45:15 (1)
4 3 / senioři [7] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 01:08:15 00:38 22:42 (5) 45:17 (4)
5 4 / senioři [68] jakub kopecký 1993 CZE Ultima K. Lap Team 01:08:58 01:22 22:43 (9) 45:33 (6)
6 5 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 01:09:23 01:46 22:43 (8) 45:33 (7)
7 1 / junioři [6] Milda Pavel junior 2001 CZE Bez pedálu 01:09:44 02:07 22:41 (4) 45:36 (8)
8 6 / senioři [10] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 01:10:29 02:52 22:45 (10) 46:13 (9)
9 1 / masters muži [11] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:11:10 03:33 23:13 (11) 47:09 (11)
10 2 / masters muži [12] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzeň 01:11:35 03:58 22:42 (6) 46:52 (10)

2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / [m]14 [136] Mikuláš Kubík 2004 CZE PSP KK Plzeň 44:43 00:00 17:55 (1)
2 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 52:42 07:58 26:25 (2)
3 2 / juniorky [121] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 54:03 09:20 26:40 (3)
4 1 / ultraveteráni [131] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 54:26 09:42 26:40 (4)
5 3 / juniorky [102] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 54:28 09:44 27:01 (5)
6 1 / seniorky [104] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 55:07 10:23 27:01 (6)
7 2 / seniorky [108] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 55:15 10:31 27:07 (9)
8 3 / seniorky [114] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 55:21 10:37 27:03 (8)
9 1 / kadeti [135] Jakub Hercik 2003 CZE UNIKOSY 56:21 11:37 27:32 (10)
10 4 / juniorky [105] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 56:25 11:42 27:02 (7)