Trutnovský drak - ABB Run

14.06.2014 Trutnov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1/2 Maraton celkem: 84, muži : 70, ženy: 14, M1: 7, M2: 36, M3: 9, Z1: 0, Z2: 5, Z3: 1, Muži: 18, Ženy: 8 [html] [pdf]
10km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
5km celkem: 36, muži : 21, ženy: 15, Muži: 21, Ženy: 15 [html] [pdf]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:02:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5 km10 km15 km
1 1 / Muži [112] Jan Hruška 1989 CZE 40:03 00:00 19:16 (1)
2 2 / Muži [133] Miroslav Holub 1966 CZE 40:56 00:53 19:56 (2)
3 3 / Muži [129] Jakub Borůvka 1990 CZE 43:40 03:37 21:34 (3)
4 4 / Muži [124] Marek Richter 1998 CZE - 44:35 04:31 21:38 (4)
5 5 / Muži [120] Jiří Nývlt 1959 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:33 05:29 21:54 (5)
6 6 / Muži [116] Jan Lebloch 1999 CZE 46:24 06:20 22:09 (6)
7 7 / Muži [105] Massimiliano Mosca 1981 ITA 46:35 06:31 23:02 (7)
8 1 / Ženy [114] Tereza Jakoubková 1999 CZE 47:46 07:42 23:27 (8)
9 8 / Muži [125] Tomáš Souček 1971 CZE 48:24 08:20 23:48 (9)
10 9 / Muži [117] Oleksii Matsko 1977 CZE 48:33 08:30 23:57 (10)
11 2 / Ženy [131] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 49:55 09:52 24:23 (12)
12 10 / Muži [121] Juraj Ostatnik 1982 CZE 50:31 10:28 24:20 (11)
13 11 / Muži [122] Vojtěch Perutek 1991 CZE 50:40 10:36 24:36 (13)
14 3 / Ženy [109] Vendula Blahnová 1998 CZE 50:51 10:47 24:40 (14)
15 12 / Muži [128] Martin Vymetal 1975 CZE 50:55 10:52 25:12 (18)
16 4 / Ženy [119] Vendula Mračková 2000 CZE 51:11 11:08 25:01 (16)
17 5 / Ženy [104] Renata Matějíčková 1991 CZE 51:26 11:23 25:19 (20)
18 13 / Muži [101] Ondřej Hejna 1989 CZE 51:26 11:23 25:24 (21)
19 6 / Ženy [106] Markéta Novotná 1976 CZE 51:31 11:28 25:17 (19)
20 14 / Muži [130] Filip Holý 1999 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 51:46 11:42 25:01 (15)
21 15 / Muži [110] tomáš harvánek 1997 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:06 12:03 25:05 (17)
22 7 / Ženy [107] Pavla Tůmová 1988 CZE tatínek s maminkou 57:24 17:21 27:44 (22)
23 16 / Muži [115] Martin Jiránek 1978 CZE 01:00:42 20:38 28:31 (23)
24 17 / Muži [108] Jiří Vlasák 1944 CZE Střední průmyslová škola Trutnov 01:01:24 21:21 29:28 (24)
25 18 / Muži [132] Aleš Pouznar 1970 CZE 01:03:04 23:00 29:36 (25)
26 8 / Ženy [127] Hana Pažoutová 1958 CZE 01:08:23 28:20 33:57 (26)
27 1 / M2 [1] Pavel Brýdl 1980 CZE Hudy - La Sportiva 01:18:43 38:40 18:33 (2) 37:51 (1) 57:59 (1)
27 1 / M2 [36] Ondřej Horyna 1987 CZE Bak,Olfin Car,Atip 01:18:43 38:40 18:32 (1) 37:53 (2) 57:59 (2)
29 3 / M2 [52] David Štangler 1974 CZE 01:21:15 41:11 19:18 (4) 39:37 (4) 01:00:08 (3)
30 4 / M2 [53] Martin Švarc 1994 CZE rodiče 01:23:06 43:03 19:02 (3) 39:20 (3) 01:00:41 (4)
31 5 / M2 [57] Pavel Vozka 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:24:41 44:37 19:46 (5) 40:35 (5) 01:02:26 (5)
32 1 / M3 [17] DAVID Pauzar 1969 CZE 01:26:18 46:14 20:47 (6) 42:18 (6) 01:04:12 (6)
33 6 / M2 [65] Jan Tancibudek 1985 CZE Loko Trutnov 01:27:24 47:21 21:11 (8) 42:49 (8) 01:05:04 (8)
34 2 / M3 [4] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:27:44 47:40 21:08 (7) 42:35 (7) 01:04:48 (7)
35 1 / M1 [34] Adam Götz 1997 CZE 2b moto 01:28:19 48:15 22:01 (13) 44:41 (12) 01:06:10 (9)
36 7 / M2 [44] Patrik Meisner 1995 CZE 01:29:30 49:27 21:22 (9) 43:43 (10) 01:06:20 (10)
37 2 / M1 [29] Matyáš Dvorský 1997 CZE 01:29:35 49:32 22:01 (11) 44:37 (11) 01:06:53 (11)
38 8 / M2 [50] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 01:31:27 51:24 21:22 (10) 43:43 (9) 01:07:04 (12)
39 9 / M2 [18] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 01:32:04 52:01 22:23 (15) 45:09 (14) 01:08:23 (13)
40 3 / M3 [27] Radek Čipera 1964 CZE 01:33:34 53:30 23:12 (20) 46:13 (18) 01:09:09 (15)
41 10 / M2 [55] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 01:34:39 54:36 22:33 (17) 45:54 (17) 01:09:37 (16)
42 3 / M1 [49] Matúš Sprinz 1997 CZE 01:34:53 54:49 22:03 (14) 45:01 (13) 01:09:07 (14)
43 11 / M2 [13] Karel Kostka 1973 CZE 01:35:54 55:50 23:03 (19) 47:13 (20) 01:11:14 (18)
44 12 / M2 [67] Ladislav Dlab 1970 CZE 01:36:11 56:07 23:22 (24) 47:18 (21) 01:11:20 (19)
45 13 / M2 [42] Krystian Korzański 1979 POL 36HDCzB 01:37:01 56:57 22:47 (18) 47:12 (19) 01:11:50 (21)
46 14 / M2 [35] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 01:37:26 57:22 23:17 (21) 47:22 (22) 01:11:53 (22)
47 15 / M2 [32] Milan Fiala 1976 CZE --- 01:38:18 58:15 23:46 (32) 48:13 (29) 01:12:54 (24)
48 16 / M2 [11] Michal Klauda 1990 CZE 01:38:27 58:24 23:26 (26) 47:46 (23) 01:12:44 (23)
49 4 / M1 [45] David Mrkous 1997 CZE 01:38:30 58:26 22:01 (12) 45:20 (15) 01:10:27 (17)
50 17 / M2 [19] Vladimír Souček 1973 CZE 01:38:46 58:42 23:27 (28) 47:50 (26) 01:13:00 (26)
51 5 / M1 [31] Hynek Fátor 1997 CZE 01:39:18 59:14 22:24 (16) 45:52 (16) 01:11:49 (20)
52 18 / M2 [63] Tomáš Milata 1989 CZE 01:39:19 59:16 23:21 (23) 48:04 (28) 01:13:46 (29)
53 19 / M2 [40] Pavel Káňa 1974 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:39:51 59:47 23:26 (27) 47:49 (25) 01:12:54 (25)
54 20 / M2 [60] Jan Haas 1984 CZE UM Fitness 01:39:56 59:53 23:39 (29) 48:17 (30) 01:14:05 (30)
55 21 / M2 [15] Jan Kulda 1988 CZE SKP Trutnov 01:40:03 59:59 24:39 (38) 49:46 (35) 01:14:57 (32)
56 22 / M2 [68] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 01:40:03 01:00:00 24:39 (40) 49:46 (34) 01:14:57 (31)
57 23 / M2 [22] Radek Šantroch 1976 CZE SKP Trutnov 01:40:15 01:00:11 23:19 (22) 47:51 (27) 01:13:24 (28)
58 24 / M2 [9] Tomáš Kašpar 1978 CZE 01:41:51 01:01:48 23:23 (25) 47:49 (24) 01:13:20 (27)
59 25 / M2 [5] Michal Dufek 1970 CZE 01:42:31 01:02:27 23:48 (33) 49:35 (32) 01:16:09 (34)
60 4 / M3 [66] Radovan Vlček 1967 CZE CS tým Žacléř 01:42:33 01:02:29 24:08 (36) 50:05 (37) 01:16:08 (33)
61 6 / M1 [16] Tomáš Labuda 1996 CZE 01:44:37 01:04:33 25:14 (43) 51:51 (42) 01:18:42 (40)
62 26 / M2 [41] Zdeněk Jiroušek 1987 CZE 01:45:25 01:05:21 24:39 (39) 50:03 (36) 01:17:00 (35)
63 5 / M3 [6] Jaroslav Dvorský 1963 CZE 01:45:28 01:05:24 23:56 (34) 50:23 (38) 01:17:28 (37)
64 27 / M2 [2] Petr Akštejn 1973 CZE SKP Trutnov 01:46:06 01:06:02 24:05 (35) 49:41 (33) 01:17:10 (36)
65 28 / M2 [54] Miroslav Trejbal 1982 CZE 01:46:40 01:06:37 24:59 (42) 51:29 (41) 01:18:24 (39)
66 1 / Z2 [30] Zuzana Ernestová 1972 CZE 01:47:10 01:07:07 25:23 (45) 51:54 (43) 01:19:15 (42)
67 6 / M3 [61] Vladimír Pažout 1956 CZE 01:47:20 01:07:17 27:29 (53) 54:20 (49) 01:20:57 (46)
68 29 / M2 [24] Jan Veselý 1985 CZE 01:47:27 01:07:23 24:08 (37) 50:42 (39) 01:18:45 (41)
69 30 / M2 [25] Michal Vojtěch 1977 CZE 01:47:30 01:07:26 27:17 (51) 54:57 (50) 01:22:03 (49)
70 31 / M2 [58] David Žaluda 1973 CZE 01:50:18 01:10:15 25:25 (46) 52:35 (45) 01:20:49 (45)
71 32 / M2 [28] Michal Drobný 1989 CZE 01:50:41 01:10:37 23:39 (30) 49:31 (31) 01:17:40 (38)
72 7 / M3 [23] Radko Teichman 1966 CZE SKP Trutnov 01:50:49 01:10:45 24:43 (41) 51:54 (44) 01:20:37 (44)
73 33 / M2 [7] Ondřej Frýdl 1992 CZE 01:50:50 01:10:46 26:12 (48) 53:50 (48) 01:22:02 (48)
74 34 / M2 [10] Radomír Kirsch 1975 CZE 01:51:05 01:11:01 25:21 (44) 53:02 (46) 01:21:44 (47)
75 8 / M3 [26] Juergen Winterer 1968 CZE 01:51:20 01:11:16 25:53 (47) 53:39 (47) 01:22:04 (50)
76 9 / M3 [20] Luděk Stránský 1967 CZE 01:53:54 01:13:51 28:19 (55) 57:19 (53) 01:26:12 (52)
77 7 / M1 [37] Daniel Hrdinka 1997 CZE 01:54:03 01:14:00 23:43 (31) 51:10 (40) 01:19:45 (43)
78 2 / Z2 [59] Pavla DOUBKOVÁ 1984 CZE 01:54:20 01:14:16 26:52 (50) 55:37 (51) 01:24:56 (51)
79 3 / Z2 [21] Lenka Svozilová 1970 CZE není 01:59:03 01:18:59 29:05 (57) 59:03 (55) 01:28:52 (54)
80 1 / Z3 [64] Lenka Klimešová 1961 CZE Veselý výlet 02:01:07 01:21:04 27:28 (52) 57:44 (54) 01:28:52 (55)
81 4 / Z2 [8] Lucie Horáčková 1972 CZE 02:03:26 01:23:23 28:17 (54) 59:06 (56) 01:30:53 (56)
82 35 / M2 [62] Jiří Matoulek 1972 CZE 02:07:58 01:27:54 26:21 (49) 56:12 (52) 01:28:42 (53)
83 36 / M2 [48] Jan Sedláček 1991 CZE Sri Chinmoy Maraton Team 02:27:30 01:47:27 28:50 (56) 01:02:07 (57) 01:40:06 (57)
84 5 / Z2 [12] Štěpánka Kosinková 1973 CZE nemám 02:29:33 01:49:29 35:27 (58) 01:14:00 (58) 01:54:57 (58)

výsledková listina 10km

start ~ 12:06:38

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:44

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5 km10 km15 km
1 1 / Muži [94] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 20:48 00:00
2 2 / Muži [228] Jaroslav Lohynský 1972 CZE ABB TU 21:27 00:38
3 3 / Muži [95] Petr Karajanis 1986 CZE PŘI SPŠ Trutnov SŠK SPRINT 22:23 01:34
4 4 / Muži [220] Vojtěch Fišer 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 23:28 02:39
5 1 / Ženy [215] Marcela Nývltová 1985 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 23:35 02:46
6 2 / Ženy [213] Jana Leblochová 2004 CZE 23:47 02:58
7 5 / Muži [92] Filip Richter 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 24:43 03:54
8 6 / Muži [230] Miroslav Fiala 1967 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 25:01 04:12 25:01 (1)
9 7 / Muži [99] Pavel Barvínek 1966 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 25:06 04:17
10 3 / Ženy [216] Tereza Nývltová 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:03 05:15
11 4 / Ženy [218] Alžběta Dvorská 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:17 05:28
12 8 / Muži [90] Michal David 1977 CZE 26:28 05:39
13 5 / Ženy [202] Jana Chudová 1984 CZE 26:34 05:45
14 9 / Muži [224] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:53 06:04
15 10 / Muži [225] Michal Kutin 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 27:17 06:29
16 11 / Muži [210] Vaclav Toman 1976 CZE 27:31 06:42
17 12 / Muži [221] Aleš Škoda 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 27:56 07:07
18 13 / Muži [93] Aleš Škoda 1975 CZE ČLA Trutnov 27:58 07:09
19 6 / Ženy [219] Anna Junková 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 28:04 07:15
20 14 / Muži [226] Radek Peterka 1972 CZE 28:23 07:35
21 7 / Ženy [96] Barbora Veselá 2001 CZE 29:20 08:31
22 8 / Ženy [227] Jana Matějovská 1971 CZE 29:29 08:40
23 15 / Muži [223] Adam Harvánek 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 29:42 08:54
24 9 / Ženy [97] Irena Zámečníková 1971 CZE 29:53 09:04
25 10 / Ženy [206] Veronika Müllerová 2000 CZE 30:48 09:59
26 16 / Muži [201] Vojtěch František Bernáček 2005 CZE 30:51 10:02
27 17 / Muži [222] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 31:21 10:33
28 11 / Ženy [214] Radka Letošníková 1992 CZE 31:38 10:49
29 12 / Ženy [205] Veronika Kvardova 1984 CZE 31:48 10:59
30 13 / Ženy [208] Jana Pauzarová 1972 CZE 32:19 11:30
31 14 / Ženy [211] Petra Vokáčová 1984 CZE 33:13 12:24
32 18 / Muži [229] Jan Trejbal 1988 CZE ABB Trutnov 34:04 13:15
33 19 / Muži [231] Štefan Priputen 1964 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 34:16 13:27
34 20 / Muži [98] Václav Janouš 1976 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 34:16 13:28
35 21 / Muži [91] Jaroslav Veselý 1972 CZE ABB 36:00 15:11
36 15 / Ženy [217] Katerina Pauzarova 1972 CZE 37:59 17:10