Trutnovský drak - ABB Run

14.06.2014 Trutnov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1/2 Maraton celkem: 84, muži : 70, ženy: 14, M1: 7, M2: 36, M3: 9, Z1: 0, Z2: 5, Z3: 1, Muži: 18, Ženy: 8 [html] [pdf]
10km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
5km celkem: 36, muži : 21, ženy: 15, Muži: 21, Ženy: 15 [html] [pdf]

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:02:29

01:26:31.274
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5 km10 km15 km
1 1 / Muži [112] Jan Hruška 1989 CZE 40:03.6 19:16.1 (1)
2 2 / Muži [133] Miroslav Holub 1966 CZE 40:56.7 00:53.1 19:56.0 (2)
3 3 / Muži [129] Jakub Borůvka 1990 CZE 43:40.7 03:37.1 21:34.4 (3)
4 4 / Muži [124] Marek Richter 1998 CZE - 44:35.3 04:31.7 21:38.5 (4)
5 5 / Muži [120] Jiří Nývlt 1959 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 45:33.4 05:29.8 21:54.5 (5)
6 6 / Muži [116] Jan Lebloch 1999 CZE 46:24.2 06:20.6 22:09.9 (6)
7 7 / Muži [105] Massimiliano Mosca 1981 ITA 46:35.5 06:31.9 23:02.0 (7)
8 1 / Ženy [114] Tereza Jakoubková 1999 CZE 47:46.0 07:42.4 23:27.4 (8)
9 8 / Muži [125] Tomáš Souček 1971 CZE 48:24.1 08:20.5 23:48.8 (9)
10 9 / Muži [117] Oleksii Matsko 1977 CZE 48:33.9 08:30.3 23:57.3 (10)
11 2 / Ženy [131] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 49:55.7 09:52.1 24:23.3 (12)
12 10 / Muži [121] Juraj Ostatnik 1982 CZE 50:31.7 10:28.1 24:20.3 (11)
13 11 / Muži [122] Vojtěch Perutek 1991 CZE 50:40.4 10:36.8 24:36.1 (13)
14 3 / Ženy [109] Vendula Blahnová 1998 CZE 50:51.4 10:47.8 24:40.2 (14)
15 12 / Muži [128] Martin Vymetal 1975 CZE 50:55.6 10:52.0 25:12.7 (18)
16 4 / Ženy [119] Vendula Mračková 2000 CZE 51:11.7 11:08.1 25:01.7 (16)
17 5 / Ženy [104] Renata Matějíčková 1991 CZE 51:26.8 11:23.2 25:19.3 (20)
18 13 / Muži [101] Ondřej Hejna 1989 CZE 51:26.9 11:23.3 25:24.0 (21)
19 6 / Ženy [106] Markéta Novotná 1976 CZE 51:31.9 11:28.3 25:17.6 (19)
20 14 / Muži [130] Filip Holý 1999 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 51:46.2 11:42.6 25:01.2 (15)
21 15 / Muži [110] tomáš harvánek 1997 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 52:06.6 12:03.0 25:05.0 (17)
22 7 / Ženy [107] Pavla Tůmová 1988 CZE tatínek s maminkou 57:24.6 17:21.0 27:44.2 (22)
23 16 / Muži [115] Martin Jiránek 1978 CZE 01:00:42.3 20:38.7 28:31.7 (23)
24 17 / Muži [108] Jiří Vlasák 1944 CZE Střední průmyslová škola Trutnov 01:01:24.9 21:21.3 29:28.0 (24)
25 18 / Muži [132] Aleš Pouznar 1970 CZE 01:03:04.3 23:00.7 29:36.8 (25)
26 8 / Ženy [127] Hana Pažoutová 1958 CZE 01:08:23.9 28:20.3 33:57.1 (26)
27 1 / M2 [1] Pavel Brýdl 1980 CZE Hudy - La Sportiva 01:18:43.8 38:40.2 18:33.4 (2) 37:51.8 (1) 57:59.2 (1)
27 1 / M2 [36] Ondřej Horyna 1987 CZE Bak,Olfin Car,Atip 01:18:43.8 38:40.2 18:32.9 (1) 37:53.7 (2) 57:59.4 (2)
29 3 / M2 [52] David Štangler 1974 CZE 01:21:15.1 41:11.5 19:18.9 (4) 39:37.0 (4) 01:00:08.1 (3)
30 4 / M2 [53] Martin Švarc 1994 CZE rodiče 01:23:06.7 43:03.1 19:02.9 (3) 39:20.8 (3) 01:00:41.6 (4)
31 5 / M2 [57] Pavel Vozka 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:24:41.4 44:37.8 19:46.0 (5) 40:35.0 (5) 01:02:26.2 (5)
32 1 / M3 [17] DAVID Pauzar 1969 CZE 01:26:18.5 46:14.9 20:47.0 (6) 42:18.0 (6) 01:04:12.2 (6)
33 6 / M2 [65] Jan Tancibudek 1985 CZE Loko Trutnov 01:27:24.9 47:21.3 21:11.6 (8) 42:49.8 (8) 01:05:04.4 (8)
34 2 / M3 [4] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:27:44.1 47:40.5 21:08.5 (7) 42:35.0 (7) 01:04:48.3 (7)
35 1 / M1 [34] Adam Götz 1997 CZE 2b moto 01:28:19.5 48:15.9 22:01.5 (13) 44:41.2 (12) 01:06:10.8 (9)
36 7 / M2 [44] Patrik Meisner 1995 CZE 01:29:30.7 49:27.1 21:22.2 (9) 43:43.8 (10) 01:06:20.4 (10)
37 2 / M1 [29] Matyáš Dvorský 1997 CZE 01:29:35.9 49:32.3 22:01.0 (11) 44:37.9 (11) 01:06:53.4 (11)
38 8 / M2 [50] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Vella Trutnov 01:31:27.8 51:24.2 21:22.6 (10) 43:43.4 (9) 01:07:04.3 (12)
39 9 / M2 [18] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 01:32:04.8 52:01.2 22:23.7 (15) 45:09.2 (14) 01:08:23.2 (13)
40 3 / M3 [27] Radek Čipera 1964 CZE 01:33:34.3 53:30.7 23:12.7 (20) 46:13.3 (18) 01:09:09.8 (15)
41 10 / M2 [55] Martin Vašíček 1971 CZE Maratonstav Úpice 01:34:39.6 54:36.0 22:33.2 (17) 45:54.0 (17) 01:09:37.9 (16)
42 3 / M1 [49] Matúš Sprinz 1997 CZE 01:34:53.4 54:49.8 22:03.0 (14) 45:01.3 (13) 01:09:07.8 (14)
43 11 / M2 [13] Karel Kostka 1973 CZE 01:35:54.1 55:50.5 23:03.2 (19) 47:13.3 (20) 01:11:14.6 (18)
44 12 / M2 [67] Ladislav Dlab 1970 CZE 01:36:11.1 56:07.5 23:22.7 (24) 47:18.3 (21) 01:11:20.4 (19)
45 13 / M2 [42] Krystian Korzański 1979 POL 36HDCzB 01:37:01.3 56:57.7 22:47.4 (18) 47:12.5 (19) 01:11:50.0 (21)
46 14 / M2 [35] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 01:37:26.3 57:22.7 23:17.4 (21) 47:22.0 (22) 01:11:53.6 (22)
47 15 / M2 [32] Milan Fiala 1976 CZE --- 01:38:18.7 58:15.1 23:46.9 (32) 48:13.6 (29) 01:12:54.0 (24)
48 16 / M2 [11] Michal Klauda 1990 CZE 01:38:27.7 58:24.1 23:26.2 (26) 47:46.8 (23) 01:12:44.0 (23)
49 4 / M1 [45] David Mrkous 1997 CZE 01:38:30.5 58:26.9 22:01.1 (12) 45:20.8 (15) 01:10:27.8 (17)
50 17 / M2 [19] Vladimír Souček 1973 CZE 01:38:46.5 58:42.9 23:27.1 (28) 47:50.8 (26) 01:13:00.1 (26)
51 5 / M1 [31] Hynek Fátor 1997 CZE 01:39:18.0 59:14.4 22:24.2 (16) 45:52.2 (16) 01:11:49.2 (20)
52 18 / M2 [63] Tomáš Milata 1989 CZE 01:39:19.6 59:16.0 23:21.2 (23) 48:04.9 (28) 01:13:46.5 (29)
53 19 / M2 [40] Pavel Káňa 1974 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 01:39:51.3 59:47.7 23:26.3 (27) 47:49.7 (25) 01:12:54.6 (25)
54 20 / M2 [60] Jan Haas 1984 CZE UM Fitness 01:39:56.9 59:53.3 23:39.3 (29) 48:17.8 (30) 01:14:05.5 (30)
55 21 / M2 [15] Jan Kulda 1988 CZE SKP Trutnov 01:40:03.4 59:59.8 24:39.2 (38) 49:46.6 (35) 01:14:57.4 (32)
56 22 / M2 [68] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 01:40:03.6 01:00:00.0 24:39.9 (40) 49:46.2 (34) 01:14:57.3 (31)
57 23 / M2 [22] Radek Šantroch 1976 CZE SKP Trutnov 01:40:15.3 01:00:11.7 23:19.6 (22) 47:51.7 (27) 01:13:24.3 (28)
58 24 / M2 [9] Tomáš Kašpar 1978 CZE 01:41:51.9 01:01:48.3 23:23.9 (25) 47:49.7 (24) 01:13:20.9 (27)
59 25 / M2 [5] Michal Dufek 1970 CZE 01:42:31.5 01:02:27.9 23:48.7 (33) 49:35.3 (32) 01:16:09.4 (34)
60 4 / M3 [66] Radovan Vlček 1967 CZE CS tým Žacléř 01:42:33.1 01:02:29.5 24:08.0 (36) 50:05.1 (37) 01:16:08.4 (33)
61 6 / M1 [16] Tomáš Labuda 1996 CZE 01:44:37.4 01:04:33.8 25:14.3 (43) 51:51.3 (42) 01:18:42.5 (40)
62 26 / M2 [41] Zdeněk Jiroušek 1987 CZE 01:45:25.0 01:05:21.4 24:39.7 (39) 50:03.4 (36) 01:17:00.7 (35)
63 5 / M3 [6] Jaroslav Dvorský 1963 CZE 01:45:28.2 01:05:24.6 23:56.9 (34) 50:23.5 (38) 01:17:28.5 (37)
64 27 / M2 [2] Petr Akštejn 1973 CZE SKP Trutnov 01:46:06.3 01:06:02.7 24:05.0 (35) 49:41.4 (33) 01:17:10.7 (36)
65 28 / M2 [54] Miroslav Trejbal 1982 CZE 01:46:40.8 01:06:37.2 24:59.9 (42) 51:29.8 (41) 01:18:24.6 (39)
66 1 / Z2 [30] Zuzana Ernestová 1972 CZE 01:47:10.7 01:07:07.1 25:23.1 (45) 51:54.5 (43) 01:19:15.4 (42)
67 6 / M3 [61] Vladimír Pažout 1956 CZE 01:47:20.8 01:07:17.2 27:29.9 (53) 54:20.0 (49) 01:20:57.0 (46)
68 29 / M2 [24] Jan Veselý 1985 CZE 01:47:27.1 01:07:23.5 24:08.5 (37) 50:42.6 (39) 01:18:45.0 (41)
69 30 / M2 [25] Michal Vojtěch 1977 CZE 01:47:30.5 01:07:26.9 27:17.8 (51) 54:57.6 (50) 01:22:03.5 (49)
70 31 / M2 [58] David Žaluda 1973 CZE 01:50:18.9 01:10:15.3 25:25.9 (46) 52:35.6 (45) 01:20:49.8 (45)
71 32 / M2 [28] Michal Drobný 1989 CZE 01:50:41.2 01:10:37.6 23:39.9 (30) 49:31.8 (31) 01:17:40.7 (38)
72 7 / M3 [23] Radko Teichman 1966 CZE SKP Trutnov 01:50:49.3 01:10:45.7 24:43.0 (41) 51:54.7 (44) 01:20:37.2 (44)
73 33 / M2 [7] Ondřej Frýdl 1992 CZE 01:50:50.0 01:10:46.4 26:12.8 (48) 53:50.9 (48) 01:22:02.9 (48)
74 34 / M2 [10] Radomír Kirsch 1975 CZE 01:51:05.1 01:11:01.5 25:21.1 (44) 53:02.1 (46) 01:21:44.5 (47)
75 8 / M3 [26] Juergen Winterer 1968 CZE 01:51:20.0 01:11:16.4 25:53.6 (47) 53:39.1 (47) 01:22:04.6 (50)
76 9 / M3 [20] Luděk Stránský 1967 CZE 01:53:54.7 01:13:51.1 28:19.0 (55) 57:19.9 (53) 01:26:12.0 (52)
77 7 / M1 [37] Daniel Hrdinka 1997 CZE 01:54:03.9 01:14:00.3 23:43.8 (31) 51:10.0 (40) 01:19:45.7 (43)
78 2 / Z2 [59] Pavla DOUBKOVÁ 1984 CZE 01:54:20.2 01:14:16.6 26:52.5 (50) 55:37.7 (51) 01:24:56.3 (51)
79 3 / Z2 [21] Lenka Svozilová 1970 CZE není 01:59:03.2 01:18:59.6 29:05.1 (57) 59:03.2 (55) 01:28:52.0 (54)
80 1 / Z3 [64] Lenka Klimešová 1961 CZE Veselý výlet 02:01:07.9 01:21:04.3 27:28.5 (52) 57:44.0 (54) 01:28:52.4 (55)
81 4 / Z2 [8] Lucie Horáčková 1972 CZE 02:03:26.9 01:23:23.3 28:17.3 (54) 59:06.9 (56) 01:30:53.2 (56)
82 35 / M2 [62] Jiří Matoulek 1972 CZE 02:07:58.1 01:27:54.5 26:21.5 (49) 56:12.6 (52) 01:28:42.1 (53)
83 36 / M2 [48] Jan Sedláček 1991 CZE Sri Chinmoy Maraton Team 02:27:30.7 01:47:27.1 28:50.7 (56) 01:02:07.6 (57) 01:40:06.9 (57)
84 5 / Z2 [12] Štěpánka Kosinková 1973 CZE nemám 02:29:33.4 01:49:29.8 35:27.3 (58) 01:14:00.5 (58) 01:54:57.9 (58)

výsledková listina 10km

start ~ 12:06:38

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:44

00:28:31.522
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5 km10 km15 km
1 1 / Muži [94] Luboš Holubec 1968 CZE TT Trutnov 20:48.9
2 2 / Muži [228] Jaroslav Lohynský 1972 CZE ABB TU 21:27.5 00:38.6
3 3 / Muži [95] Petr Karajanis 1986 CZE PŘI SPŠ Trutnov SŠK SPRINT 22:23.2 01:34.3
4 4 / Muži [220] Vojtěch Fišer 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 23:28.1 02:39.2
5 1 / Ženy [215] Marcela Nývltová 1985 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 23:35.4 02:46.5
6 2 / Ženy [213] Jana Leblochová 2004 CZE 23:47.8 02:58.9
7 5 / Muži [92] Filip Richter 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 24:43.0 03:54.1
8 6 / Muži [230] Miroslav Fiala 1967 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 25:01.2 04:12.3 25:01.2 (1)
9 7 / Muži [99] Pavel Barvínek 1966 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 25:06.0 04:17.1
10 3 / Ženy [216] Tereza Nývltová 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:03.9 05:15.0
11 4 / Ženy [218] Alžběta Dvorská 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:17.1 05:28.2
12 8 / Muži [90] Michal David 1977 CZE 26:28.1 05:39.2
13 5 / Ženy [202] Jana Chudová 1984 CZE 26:34.0 05:45.1
14 9 / Muži [224] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:53.7 06:04.8
15 10 / Muži [225] Michal Kutin 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 27:17.9 06:29.0
16 11 / Muži [210] Vaclav Toman 1976 CZE 27:31.2 06:42.3
17 12 / Muži [221] Aleš Škoda 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 27:56.0 07:07.1
18 13 / Muži [93] Aleš Škoda 1975 CZE ČLA Trutnov 27:58.0 07:09.1
19 6 / Ženy [219] Anna Junková 2004 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 28:04.8 07:15.9
20 14 / Muži [226] Radek Peterka 1972 CZE 28:23.9 07:35.0
21 7 / Ženy [96] Barbora Veselá 2001 CZE 29:20.5 08:31.6
22 8 / Ženy [227] Jana Matějovská 1971 CZE 29:29.4 08:40.5
23 15 / Muži [223] Adam Harvánek 2002 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 29:42.9 08:54.0
24 9 / Ženy [97] Irena Zámečníková 1971 CZE 29:53.6 09:04.7
25 10 / Ženy [206] Veronika Müllerová 2000 CZE 30:48.3 09:59.4
26 16 / Muži [201] Vojtěch František Bernáček 2005 CZE 30:51.1 10:02.2
27 17 / Muži [222] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 31:21.9 10:33.0
28 11 / Ženy [214] Radka Letošníková 1992 CZE 31:38.7 10:49.8
29 12 / Ženy [205] Veronika Kvardova 1984 CZE 31:48.6 10:59.7
30 13 / Ženy [208] Jana Pauzarová 1972 CZE 32:19.8 11:30.9
31 14 / Ženy [211] Petra Vokáčová 1984 CZE 33:13.1 12:24.2
32 18 / Muži [229] Jan Trejbal 1988 CZE ABB Trutnov 34:04.0 13:15.1
33 19 / Muži [231] Štefan Priputen 1964 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 34:16.7 13:27.8
34 20 / Muži [98] Václav Janouš 1976 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 34:16.9 13:28.0
35 21 / Muži [91] Jaroslav Veselý 1972 CZE ABB 36:00.0 15:11.1
36 15 / Ženy [217] Katerina Pauzarova 1972 CZE 37:59.6 17:10.7