Rampušák 2014 - Vládce Orlických hor

21.06.2014 Štíty [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Silnice 180 celkem: 327, muzi : 310, zeny: 17, M: 152, V40: 87, V50: 69, Ž: 17, N: 2 [html] [pdf]
Silnice 130 celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, M: 0, V40: 0, V50: 0, Ž: 0 [html] [pdf]
MTB 60 celkem: 85, muzi : 81, zeny: 4, M: 40, V40: 23, V50: 18, Ž: 4 [html] [pdf]
MTB 30 celkem: 99, muzi : 90, zeny: 9, Muži: 79, Ženy: 7, Junioři: 11, Juniorky: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Silnice 180

start ~ 08:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [64] Jan Svoboda 1985 CZE YOGI RACING OSTRAVA 03:35:33 00:00
2 2 / M [214] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 03:37:43 02:10
3 3 / M [301] Petr Pilnáček 1982 CZE HSK - cycling team 03:37:47 02:14
4 1 / V40 [294] Petr Novotný 1974 CZE BMC racing team 03:38:10 02:37
5 4 / M [342] Pavel Vašíček 1978 CZE Cycloracing Team A 03:40:54 05:20
6 2 / V40 [426] Jan Hauf 1971 CZE Stalak-devoss.rk 03:41:43 06:10
7 5 / M [273] Martin Kresta 1989 CZE CYCLING BRNO 03:41:44 06:11
8 3 / V40 [292] Petr Novák 1967 CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 03:41:45 06:11
9 6 / M [428] Tomáš Kajnar 1978 CZE Nutrend Specialized Racing 03:41:48 06:14
10 7 / M [380] Rostislav Brokeš 1995 CZE 03:41:51 06:17
11 8 / M [368] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE cycling team 03:41:52 06:19
12 9 / M [419] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:41:54 06:20
13 10 / M [213] Tomáš Březina 1989 CZE Cyklo team Kolárna 03:41:55 06:22
14 4 / V40 [278] Vladimír Kučera 1973 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 03:41:56 06:23
15 11 / M [286] Libor Meišner 1987 CZE CYCLING BRNO 03:41:57 06:23
16 12 / M [385] Petr Benčík 1976 CZE Colnago Assos Proshop 03:41:58 06:25
17 13 / M [321] Ladislav Smrkta 1975 CZE 03:41:59 06:25
18 5 / V40 [421] Josef Kučera 1971 CZE SK CYKLO CHLUBNA 03:42:02 06:29
19 14 / M [245] Petr Hruška 1986 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 03:42:03 06:30
20 15 / M [397] Zbyněk Kudrna 1980 CZE 03:42:03 06:30
21 16 / M [203] David Babiánek 1993 CZE MiKo Cycles 03:42:22 06:49
22 17 / M [444] David Plundrák 1988 CZE BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY 03:42:44 07:11
23 18 / M [331] MIROSLAV ŚVAB 1976 CZE CYCLING BRNO 03:43:21 07:47
24 6 / V40 [432] Petr Douděra 1973 CZE CC Chocen 03:43:44 08:10
25 7 / V40 [209] Marcel Boháč 1972 CZE 03:43:49 08:16
26 1 / V50 [320] Robert Skřeček 1962 CZE CYCLING BRNO 03:43:56 08:23
27 19 / M [204] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:44:08 08:34
28 20 / M [210] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE cycling team 03:44:58 09:25
29 21 / M [234] Petr Harnoš 1986 CZE TPCA bike team 03:45:11 09:38
30 22 / M [251] Martin Chutný 1991 CZE Nutrend HSK cycling team 03:45:18 09:45
31 23 / M [386] Ladislav Stratil 1986 XXX KC Brno 03:47:23 11:50
32 8 / V40 [381] Mlynář Vlastík 1974 CZE ACS Drak Vrbno 03:47:38 12:05
33 9 / V40 [250] Marek Chuděj 1972 CZE Cycloracing Team A 03:47:40 12:06
34 2 / V50 [298] Karel Peking 1963 CZE Agro Kolín 03:47:42 12:09
35 24 / M [423] Radek Ponke 1978 CZE 03:47:43 12:09
36 25 / M [370] Robert Planička 1976 CZE 03:47:44 12:11
37 26 / M [275] Filip Křešťák 1990 CZE CYCLING BRNO 03:47:44 12:11
38 10 / V40 [378] Martin Janů 1974 CZE Silný team Uničov 03:47:45 12:11
39 27 / M [248] Jan Chmelík 1982 CZE KOLA VAŠEK & SEVERÝN HLINSKO 03:47:46 12:13
40 28 / M [357] Tomas Zlamal 1979 CZE 03:47:50 12:17
41 29 / M [425] Jakub Stejskal 1995 CZE Rodiče 03:47:51 12:18
42 3 / V50 [403] Petr Štěpař 1964 CZE ČERTÍ KUNČINA 03:47:51 12:18
43 30 / M [436] Jan Čižmář 1977 CZE castelli-hc bike Zlín 03:47:54 12:21
44 31 / M [339] Martin Uchytil 1976 CZE 03:47:56 12:23
45 32 / M [290] Tomáš Navrátil 1988 CZE Bike Triatlon Morkovice 03:48:01 12:28
46 33 / M [413] Ondřej Stupka 1979 CZE 03:50:29 14:56
47 11 / V40 [338] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 03:50:39 15:06
48 12 / V40 [211] Aleš Bosák 1968 CZE 03:50:40 15:06
49 34 / M [277] Petr kucera 1975 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 03:51:43 16:10
50 35 / M [208] Petr Bílý 1979 CZE 03:51:46 16:12
51 13 / V40 [401] Tomáš Krč 1970 CZE KTM 03:55:14 19:41
52 36 / M [293] David Novosad 1975 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 03:55:21 19:48
53 4 / V50 [440] Pavel Prchal 1959 CZE cyklosport Kern 03:55:23 19:49
54 37 / M [404] Jiří Janoušek 1983 CZE KC BRNO 03:55:23 19:50
55 38 / M [400] Jiří Šíbl 1987 CZE Sokol Lažánky 03:55:30 19:57
56 39 / M [344] Pavel Vlček 1990 CZE IN-LIFE cycling team 03:55:33 20:00
57 40 / M [417] Dan Sedláček 1975 CZE IN-LIFE cycling team 03:55:34 20:01
58 14 / V40 [247] Petr CHaloupka 1971 CZE cycloracing Olomouc team A 03:55:38 20:04
59 41 / M [327] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 03:55:38 20:05
60 5 / V50 [382] Petruš Lubomír 1963 CZE ACS DRAK VRBNO 03:55:39 20:05
61 42 / M [330] Jiří Šustr 1980 CZE Silný team Uničov 03:55:39 20:06
62 43 / M [429] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 03:55:40 20:07
63 44 / M [220] Radek Dítě 1979 CZE Bikeway Team 03:55:43 20:10
64 45 / M [353] Lukáš Vybíral 1987 CZE Silný team Uničov 03:55:45 20:11
65 46 / M [334] Tomáš Továrek 1986 CZE 03:55:48 20:15
66 15 / V40 [259] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 03:55:49 20:15
67 47 / M [239] Marek Hnátnický 1978 CZE BMC racing team 03:55:50 20:17
68 6 / V50 [299] Josef Petr 1961 CZE 03:55:51 20:18
69 48 / M [263] Tomáš Kelíšek 1977 CZE 03:55:56 20:22
70 16 / V40 [223] Miroslav Drahovzal 1970 CZE Cyklo gang Březina 03:56:00 20:27
71 17 / V40 [422] Jiří Vít 1971 CZE 03:56:02 20:29
72 18 / V40 [346] Václav Vodička 1972 CZE CYCLING BRNO 03:56:06 20:32
73 49 / M [379] Jan Jičínský 1975 CZE 03:57:20 21:47
74 19 / V40 [418] Petr Hausknecht 1973 CZE Bikecentrum Olomouc 03:57:35 22:01
75 7 / V50 [332] Milan Švec 1963 CZE Silný team Uničov 04:00:04 24:31
76 8 / V50 [305] Ferdinand Polcer 1956 CZE Silný team Uničov 04:01:08 25:35
77 50 / M [216] Michal Čermák 1981 SVK 04:01:23 25:49
78 20 / V40 [405] Robert Misztal 1965 CZE Max-Fliy-Bike-Krakov 04:01:24 25:51
79 51 / M [412] Michal Hradil 1987 CZE Force KCK Zlín 04:01:42 26:09
80 52 / M [322] Lubomír Snášel 1981 CZE C.S.C. Šumperk 04:01:49 26:16
81 53 / M [261] Radek Kadlec 1975 CZE SC MIRVA SVITAVY 04:03:15 27:42
82 54 / M [415] Jakub Malina 1982 CZE Bikecentrum Olomouc 04:03:24 27:51
83 55 / M [201] Marek Andrejs 1989 CZE 04:03:32 27:58
84 21 / V40 [270] Petr Král 1966 CZE CK Grupeto Lanškroun 04:03:36 28:03
85 56 / M [264] Martin Klícha 1988 CZE 04:03:37 28:04
86 9 / V50 [287] Stanislav Mládek 1954 CZE CYKLO PROFI 04:03:39 28:06
87 22 / V40 [414] Radovan Fojt 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 04:03:44 28:10
88 57 / M [441] Josef Tomek 1990 CZE EXPERIMENT 23 04:03:48 28:15
89 58 / M [217] Petr Červený 1979 CZE Cyklo Tony 04:03:53 28:19
90 10 / V50 [326] Jaroslav Šenk 1948 CZE Silný team Uničov 04:05:21 29:48
91 59 / M [224] Lukáš Dresler 1979 CZE 04:05:26 29:53
92 60 / M [282] David Marek 1975 CZE Agro Kolín 04:05:40 30:06
93 61 / M [439] Michal Polášek 1995 CZE 04:05:40 30:07
94 11 / V50 [319] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 04:05:52 30:18
95 1 / Ž [233] Tereza Gargelová 1989 CZE 04:05:52 30:19
96 12 / V50 [268] Luboš Kotlář 1964 CZE RONAL CZ 04:06:13 30:40
97 13 / V50 [369] pavel Novotný 1958 CZE 04:06:24 30:50
98 14 / V50 [229] Vladimír Fišer 1952 CZE 04:06:28 30:55
99 15 / V50 [215] Petr Čejka 1964 CZE Cyklo team KOLARNA 04:08:03 32:30
100 62 / M [317] Vojtěch Sedlák 1988 CZE www.kuchynesedlak.cz 04:08:03 32:30
101 63 / M [230] Jiří Flégr 1975 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 04:08:03 32:30
102 64 / M [376] Martin Chytráček 1985 CZE 04:08:07 32:33
103 65 / M [226] Tomáš Dudek 1988 CZE Kolo-park.cz 04:10:30 34:57
104 66 / M [303] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 04:11:40 36:07
105 16 / V50 [269] petr koubek 1960 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 04:11:44 36:10
106 17 / V50 [225] Pavel Dubitzký 1964 CZE PCK Louda 04:11:55 36:21
107 67 / M [352] Jiří Vráždil 1976 CZE C.S.C. Šumperk 04:12:00 36:26
108 23 / V40 [424] Tomáš Mikulášek 1974 CZE CK ROSO 04:12:05 36:31
109 2 / Ž [350] Naďa Voráčová 1981 CZE C.S.C. Šumperk 04:12:09 36:36
110 24 / V40 [347] Petr Volf 1970 CZE Agro Kolín 04:14:14 38:41
111 18 / V50 [212] Rostislav Brokeš 1962 CZE 04:14:17 38:43
112 25 / V40 [399] Martin Dvořáček 1971 CZE 04:14:20 38:47
113 19 / V50 [373] JIŘÍ ŠTÁBL 1956 CZE 456789 04:14:24 38:51
114 68 / M [232] Roman Foltýn 1984 CZE 04:14:32 38:59
115 3 / Ž [341] Marie Valouchová 1973 CZE 04:14:34 39:01
116 69 / M [427] Pawel Kochel 1981 CZE 04:14:36 39:02
117 26 / V40 [265] Pavel Klimeš 1966 CZE Cyklo Plus Rájec 04:15:57 40:24
118 20 / V50 [366] Jiří Kalousek 1956 CZE Silný team Uničov 04:16:04 40:31
119 21 / V50 [349] Pavel Vopálka 1962 CZE KČC 1900 Litomyšl 04:16:07 40:34
120 22 / V50 [236] Miloš Hejtmánek 1963 CZE C.A.C-mtb 04:16:10 40:37
121 70 / M [235] Jan Havránek 1980 CZE 04:16:14 40:41
122 27 / V40 [387] Zdeněk Sychra 1969 CZE 04:16:23 40:50
123 23 / V50 [300] Stanislav Petraš 1951 CZE CYKLO PROFI 04:19:02 43:28
124 4 / Ž [336] Ladislava Třasáková 1987 CZE CYKLO PROFI 04:19:02 43:29
125 28 / V40 [231] Kamil Fojt 1969 CZE CYKLOSPORT CHROPYNÉ 04:19:03 43:29
126 24 / V50 [281] Stanislav Lukeš 1961 CZE Cycloracing Team A 04:20:05 44:32
127 71 / M [266] Ivo Kolář 1988 CZE 04:23:53 48:20
128 72 / M [395] Jiří Blahut 1996 CZE 04:25:03 49:30
129 73 / M [274] Pavel Krikl 1979 CZE 04:25:41 50:08
130 74 / M [207] Přemysl Bartoš 1986 CZE Bikeway Team 04:26:44 51:11
131 75 / M [364] Pavel Jordán 1984 CZE Bikeway Team 04:27:18 51:45
132 25 / V50 [306] Jan Procházka 1951 CZE KAC Hulín 04:27:38 52:05
133 29 / V40 [359] Petr Žák 1971 CZE Agro Kolín 04:27:38 52:05
134 30 / V40 [258] Stráník Josef 1972 CZE Tesaři Osík 04:29:29 53:56
135 31 / V40 [372] Josef Sejkora 1971 CZE 04:29:32 53:59
136 76 / M [323] Martin Stehlík 1980 CZE 04:30:01 54:28
137 77 / M [430] Radim Hasoň 1979 CZE Sálová cyklistika Svitávka 04:30:30 54:57
138 78 / M [307] Vít Procházka 1980 CZE 04:30:43 55:10
139 26 / V50 [279] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 04:30:55 55:22
140 27 / V50 [355] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 04:34:54 59:21
141 79 / M [202] Jiří Andrle 1984 CZE 04:34:56 59:22
142 80 / M [285] Ondrej Medvecký 1979 CZE SK TEPLOMET 04:36:13 01:00:40
143 28 / V50 [337] Pavel Tvrdík 1964 CZE SK KOVO LEDEČ 04:36:15 01:00:42
144 81 / M [325] Jiří Šebrle 1985 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 04:37:28 01:01:55
145 82 / M [371] Pavel Rubeš 1977 CZE Fincentrum, Slaný 04:37:34 01:02:01
146 29 / V50 [389] Radomír Gregor 1962 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 04:37:35 01:02:01
147 30 / V50 [411] Milan Novotný 1956 CZE 04:37:37 01:02:04
148 31 / V50 [392] Jaroslav Vaněk 1959 CZE CYKLO VYSOKÁ PEC 04:37:39 01:02:06
149 83 / M [241] David Hofman 1980 CZE The Boston Consulting Group 04:37:41 01:02:08
150 32 / V50 [267] Jiří Koníček 1964 CZE Silný team Uničov 04:37:43 01:02:10
151 33 / V50 [228] Jaromír Filipi 1963 CZE 04:38:06 01:02:33
152 84 / M [407] Ondřej Brázda 1987 CZE Za Brno 04:38:15 01:02:42
153 85 / M [297] Jan Pavlík 1986 CZE AZ - Ekotherm Šumperk 04:38:30 01:02:56
154 32 / V40 [377] Ladislav Janíček 1972 CZE SKP Most 04:38:51 01:03:18
155 34 / V50 [416] Miroslav Vodička 1947 CZE Stabat-UH 04:38:57 01:03:24
156 35 / V50 [227] Lubomír Durák 1954 CZE CYKLO PROFI 04:39:06 01:03:33
157 33 / V40 [345] JIRI VLK 1967 CZE 04:39:37 01:04:04
158 36 / V50 [435] Václav Novák 1947 CZE Silný team Uničov 04:40:43 01:05:10
159 37 / V50 [365] Radomil Kadlček 1961 CZE 04:41:12 01:05:39
160 34 / V40 [394] Jan Blahut 1968 CZE 04:43:30 01:07:56
161 35 / V40 [396] Jakub Krtička 1970 CZE Uvidíme se v cíli 04:43:38 01:08:05
162 38 / V50 [393] Luděk Kuneš 1957 CZE 04:44:50 01:09:17
163 86 / M [304] Jan Polcer 1994 CZE Silný team Uničov 04:45:13 01:09:40
164 5 / Ž [309] Lucie Radilová 1980 CZE 04:46:34 01:11:00
165 6 / Ž [375] Ludmila Krčmová 1957 CZE OD MORAVA 04:48:56 01:13:23
166 87 / M [446] Jaroslav Svoboda 1980 CZE 04:49:01 01:13:28
167 36 / V40 [333] Alois Tkadlec 1973 CZE OD MORAVA 04:49:06 01:13:33
168 88 / M [271] Michal Krátký 1982 CZE OutdoorOutsiders 04:53:49 01:18:16
169 7 / Ž [218] Anna Dandová 1988 CZE OutdoorOutsiders 04:53:50 01:18:17
170 37 / V40 [431] Jiří Flajsar 1967 CZE 04:54:44 01:19:11
171 38 / V40 [383] Martin Kučera 1974 CZE 04:54:54 01:19:21
172 39 / V50 [340] Luboš Ulrich 1946 CZE Silný team Uničov 04:55:01 01:19:28
173 40 / V50 [276] Vladislav Kuběnka 1947 CZE 04:55:02 01:19:29
174 89 / M [398] Jiří Moravec 1977 CZE 04:55:12 01:19:38
175 41 / V50 [384] Zdeněk Jirásko 1955 CZE 04:58:21 01:22:47
176 39 / V40 [314] Vladimír Řehák 1965 CZE 05:00:30 01:24:57
177 40 / V40 [324] Roman Szczyrba 1970 CZE 05:00:55 01:25:22
178 41 / V40 [420] Josef Simon 1966 CZE 05:00:55 01:25:22
179 90 / M [205] Tomáš Baloun 1981 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:02:15 01:26:41
180 42 / V40 [438] Alfons Adam 1973 BEL 05:02:45 01:27:11
181 42 / V50 [363] Josef Mazák 1959 CZE Silný team Uničov 05:02:48 01:27:14
182 8 / Ž [343] Petra Vicencová 1970 CZE cycloracing Olomouc team A 05:02:50 01:27:17
183 9 / Ž [308] ZDENKA PROCHÁZKOVÁ 1961 CZE KAC Hulín 05:03:01 01:27:28
184 43 / V40 [437] Richard Coufal 1973 CZE 05:03:05 01:27:31
185 43 / V50 [351] Standa Votava 1955 CZE FACSON 05:03:07 01:27:34
186 91 / M [65] Jakub Svoboda 1975 CZE CK Kolokram Svijany 05:03:40 01:28:07
187 92 / M [82] Martin Zeithammer 1987 CZE 05:03:44 01:28:11
188 93 / M [119] David Blažej 1992 CZE CK Příbram-Faný gastroservis 05:03:53 01:28:20
189 94 / M [135] Jiří Hradil 1986 CZE FORCE KCK Zlín 05:06:08 01:30:34
190 95 / M [88] Petr Zahrádka 1975 CZE Lawi-Author Team 05:06:11 01:30:38
191 96 / M [145] Jiří Daněk 1993 CZE Česká spořitelna Specialized 05:06:28 01:30:55
192 97 / M [60] Tomáš Satke 1989 CZE BIKECENTRUM Olomouc 05:07:19 01:31:45
193 98 / M [70] Lukáš Tomášek 1988 CZE APER - LAHOFER TEAM 05:07:22 01:31:49
194 44 / V40 [242] Vlastimil Horyna 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 05:07:46 01:32:12
195 44 / V50 [237] Bořivoj Hejzlar 1962 CZE 05:07:52 01:32:19
196 99 / M [123] Dominik Buksa 1990 CZE Česká spořitelna MTB TEAM 05:08:22 01:32:48
197 100 / M [134] Lukáš Matula 1989 CZE Force KCK Zlín 05:08:25 01:32:52
198 101 / M [143] Martin Kouřil 1975 CZE CK KOLOKRÁM SVIJANY 05:08:36 01:33:03
199 45 / V40 [56] Stanislav Prokeš 1968 CZE 05:08:42 01:33:09
200 102 / M [121] Radek Svěntý 1987 CZE Bikonatic.cz 05:14:08 01:38:35
201 103 / M [124] Jiří Křivánek 1985 CZE PRESTIGE 05:16:08 01:40:35
202 104 / M [87] Lukáš Heinrich 1979 CZE Bikestyle.cz 05:16:09 01:40:36
203 46 / V40 [125] Miloslav ŠVEHLA 1967 CZE BIKE SPORT servis Opava 05:16:15 01:40:42
204 47 / V40 [443] Jindrich Truska 1974 CZE 05:16:18 01:40:44
205 48 / V40 [442] Radek Kesner 1970 CZE 05:16:18 01:40:45
206 105 / M [106] Michal Koš 1976 CZE More than bikers 05:16:20 01:40:47
207 49 / V40 [151] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKO PARDUBICE 05:16:20 01:40:47
208 50 / V40 [37] Pavel Kuda 1969 CZE SC MIRVA SVITAVY 05:16:21 01:40:48
209 106 / M [391] Michal Koubík 1980 CZE APER-LAHOFER 05:16:24 01:40:51
210 107 / M [148] Mariusz Kusidlo 1987 POL Kolik Hobby Bohumin 05:16:31 01:40:58
211 51 / V40 [57] Bedřich Průcha 1973 CZE 05:16:34 01:41:01
212 10 / Ž [433] Lenka Suchánková 1968 CZE Bike club Svitavy 05:16:38 01:41:05
213 108 / M [130] Tomáš Tvrdík 1985 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 05:16:41 01:41:08
214 11 / Ž [406] Dana Přibylová 1985 CZE 05:19:54 01:44:21
215 109 / M [101] Vít Novák 1989 XXX 05:22:08 01:46:35
216 110 / M [73] Daniel Veselý 1992 CZE CK Kolokram Svijany 05:24:43 01:49:10
217 111 / M [89] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:24:52 01:49:19
218 112 / M [109] Marcin Koryeniowski 1980 CZE Max-Fliy-Bike-Krakov 05:25:58 01:50:25
219 52 / V40 [102] Evžen Šmatlák 1974 CZE CFC Kladno 05:28:10 01:52:37
220 53 / V40 [154] Pavel Popiolek 1965 CZE SK Universe 05:32:20 01:56:47
221 113 / M [348] Leos Vondra 1986 CZE 05:33:08 01:57:35
222 45 / V50 [358] Jiří Zoubele 1950 CZE AZ-Ekotherm Šumperk 05:33:20 01:57:47
223 46 / V50 [361] Miroslav Rýznar 1953 CZE 05:33:27 01:57:54
224 47 / V50 [244] Jaroslav Hradecký 1949 CZE 05:33:33 01:58:00
225 114 / M [150] Jan Grygera 1995 CZE CODYS TEAM 05:35:44 02:00:11
226 115 / M [141] Pavel Vlček 1995 CZE VELO SERVIS TEAM 05:35:55 02:00:22
227 54 / V40 [22] Libor Hons 1965 CZE 05:36:44 02:01:11
228 116 / M [108] Aleksander Oyiurzynski 1989 CZE Max-Fliy-Bike-Krakov 05:37:13 02:01:39
229 48 / V50 [55] Karel Prager 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:37:53 02:02:20
230 55 / V40 [66] Robert Sýkora 1972 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:37:55 02:02:22
231 49 / V50 [434] Karel Klícha 1946 CZE TRKLUB Dobruška 05:38:43 02:03:10
232 117 / M [13] Pavel Dobiášovský 1981 CZE 05:39:29 02:03:56
233 50 / V50 [283] Jiří Martinec 1951 CZE 05:40:12 02:04:39
234 51 / V50 [362] František Kochwasser 1936 CZE CK Stará Ves 05:40:23 02:04:50
235 118 / M [71] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 05:40:35 02:05:02
236 119 / M [83] Radek Zelenka 1978 CZE 05:41:15 02:05:42
237 120 / M [153] Karel Buček 1982 CZE 05:41:28 02:05:55
238 121 / M [15] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 05:41:32 02:05:59
239 122 / M [255] Ondřej Jareš 1975 CZE 05:42:36 02:07:03
240 56 / V40 [63] Pavel Sucharda 1970 CZE CYCLING BRNO 05:42:44 02:07:11
241 123 / M [133] Marek Joska 1991 CZE 05:42:47 02:07:13
242 57 / V40 [137] Kamil Juřík 1967 CZE Cyklo Jeseník 05:42:51 02:07:18
243 52 / V50 [112] Milan Novák 1957 CZE XXX Bike club 05:42:58 02:07:25
244 58 / V40 [140] Michal Běhounek 1967 CZE VELO SERVIS TEAM 05:43:18 02:07:44
245 124 / M [104] Jiří Jiroušek 1978 CZE KOLOSHOP TEAM 05:44:06 02:08:33
246 53 / V50 [27] Josef Ibehej 1956 CZE KCL Kooperativa Svijany 05:45:34 02:10:01
247 125 / M [94] Zdenek Polnicky 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:47:32 02:11:58
248 126 / M [62] Karel Vaněček 1981 CZE SK Vinohradské šlapky 05:47:43 02:12:10
249 127 / M [107] Miloš Kořínek 1992 CZE More than bikers 05:49:12 02:13:39
250 128 / M [84] Lukáš Bartoň 1981 CZE CK Vinohradské šlapky 05:49:26 02:13:53
251 129 / M [8] Jan Bilek 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:49:43 02:14:10
252 59 / V40 [115] Martin Křivák 1966 CZE Radostice 05:50:36 02:15:03
253 60 / V40 [59] Jiří Řehák 1967 CZE Derfl Kola 05:50:37 02:15:03
254 130 / M [77] Adam Votava 1986 CZE FACSON 05:52:20 02:16:47
255 131 / M [51] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 05:55:01 02:19:27
256 132 / M [96] Martin Filip 1995 CZE CK Příbram-Fany Gastroservis 05:56:30 02:20:57
257 133 / M [14] Libor Domansky 1979 CZE 05:57:52 02:22:18
258 61 / V40 [29] Oldřich Jiskra 1966 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:57:54 02:22:20
259 62 / V40 [42] Pavel Mencl 1966 CZE PCK Louda 05:57:56 02:22:23
260 63 / V40 [122] Jiří Buksa 1965 CZE Bikonatic.cz 05:58:09 02:22:36
261 64 / V40 [100] Michal Robert 1968 CZE Ostrava 05:58:09 02:22:36
262 65 / V40 [146] Miroslav Pavelka 1974 XXX Visimpex 05:58:10 02:22:36
263 134 / M [138] Jiří Přidal 1976 CZE Cbase 05:59:24 02:23:51
264 54 / V50 [316] Václav Sedláček 1949 CZE 06:06:30 02:30:57
265 66 / V40 [81] Miroslav Zbuzek 1974 CZE CK Záluží 06:08:22 02:32:48
266 135 / M [61] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 06:09:25 02:33:51
267 55 / V50 [34] Petr Koza 1964 CZE 06:09:26 02:33:53
268 67 / V40 [30] Tondáno Kalojíros 1968 CZE Be.maniax - tombiker.com 06:09:34 02:34:01
269 56 / V50 [44] Milan MOSAZNÝ 1957 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 06:09:53 02:34:20
270 57 / V50 [288] Vladimír Moravec 1955 CZE 06:10:50 02:35:17
271 136 / M [131] Josef Říha 1978 CZE cyklotrenink.com 06:11:30 02:35:57
272 68 / V40 [95] Karásek Jiří 1973 CZE RACING OLEŠNÁ 06:13:05 02:37:32
273 69 / V40 [136] Wit Bensari 1967 POL 06:14:43 02:39:10
274 58 / V50 [50] Kamil Opletal 1963 CZE 06:14:49 02:39:15
275 137 / M [20] Tomáš Hodermarsky 1980 CZE 06:16:50 02:41:17
276 138 / M [31] Jan Kalvoda 1978 CZE 06:20:26 02:44:53
277 70 / V40 [144] Richard Loukota 1967 CZE 06:24:02 02:48:29
278 59 / V50 [139] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 06:24:11 02:48:38
279 71 / V40 [86] Marcel Řehák 1970 CZE C BASE Brno 06:24:20 02:48:47
280 139 / M [33] Vladimir Kloz 1978 CZE 06:24:27 02:48:53
281 12 / Ž [9] Lenka Borufková 1984 CZE ELEVEN TEST TEAM 06:25:11 02:49:38
282 60 / V50 [32] Libor Keller 1955 CZE Cbase 06:26:11 02:50:37
283 140 / M [243] Karel Hostomský 1986 CZE 06:28:34 02:53:01
284 72 / V40 [4] Tomáš Bartoš 1968 CZE 06:30:05 02:54:32
285 73 / V40 [58] Roman Průša 1967 CZE 06:33:00 02:57:27
286 141 / M [75] Michal Vlasák 1982 CZE Sokol Veltěž 06:33:03 02:57:30
287 13 / Ž [18] Daniela Havránková 1980 CZE ELEVEN TEST TEAM 06:33:06 02:57:33
288 61 / V50 [110] Miroslav Klobas 1955 CZE Hradec Králové 06:33:15 02:57:42
289 74 / V40 [126] Martin Tláskal 1965 XXX 06:35:41 03:00:07
290 62 / V50 [280] Zdeněk Kunc 1952 CZE ČKMC Praha 06:36:32 03:00:58
291 142 / M [116] Tomáš Čer 1983 CZE BIKESTYLE.CZ 06:36:58 03:01:25
292 63 / V50 [114] Jan Nedoma 1956 CZE Štrof team 06:39:07 03:03:34
293 14 / Ž [41] Iva Mědílková 1971 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:16 03:08:43
294 75 / V40 [38] Miloš Lenoch 1971 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:16 03:08:43
295 76 / V40 [78] Peter Vrba 1969 SVK 06:44:16 03:08:43
296 143 / M [99] Tomáš Uhrin 1984 SVK 06:44:16 03:08:43
297 77 / V40 [98] Milan Skladan 1969 CZE 06:44:17 03:08:44
298 64 / V50 [43] Peter Michalák 1955 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:18 03:08:45
299 144 / M [128] Karel Plaček 1975 CZE 06:44:18 03:08:45
300 145 / M [76] Tomáš Vobecký 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:21 03:08:48
301 146 / M [40] Petr Matoušek 1976 CZE 06:44:37 03:09:04
302 78 / V40 [24] Čestmír Horák 1971 CZE od morava 06:44:53 03:09:20
303 147 / M [16] Michal Geisler 1975 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:48:17 03:12:44
304 79 / V40 [6] Ondřej Bažant 1968 CZE 06:52:26 03:16:53
305 80 / V40 [52] Tomáš Pleskač 1966 CZE 06:54:20 03:18:47
306 81 / V40 [74] Miroslav Vlach 1969 CZE CK Záluží 06:54:30 03:18:56
307 65 / V50 [388] Václav Hašek 1944 CZE 06:55:36 03:20:03
308 82 / V40 [39] Jaroslav Maršík 1971 CZE 06:57:38 03:22:05
309 83 / V40 [45] Aleš Nábělek 1973 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 07:00:52 03:25:19
310 15 / Ž [46] Kateřina Nábělková 1974 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 07:01:02 03:25:29
311 148 / M [17] Aleš Girstl 1975 CZE 07:10:29 03:34:56
312 149 / M [105] Vojtěch Hrabal 1980 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:10:37 03:35:04
313 84 / V40 [26] Petr Chalupa 1967 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:10:37 03:35:04
314 150 / M [80] Jan Zárybnický 1978 CZE 07:26:39 03:51:05
315 85 / V40 [11] Richard Cvrkal 1965 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:35:23 03:59:49
316 151 / M [21] Jan Homolka 1980 CZE 07:37:33 04:02:00
317 152 / M [132] Jan Huml 1980 CZE 07:37:35 04:02:02
318 16 / Ž [85] Zina Matušková 1954 CZE Racing Olešná 07:38:35 04:03:01
319 66 / V50 [90] Igor Jermolajev 1962 CZE 07:38:43 04:03:10
320 67 / V50 [93] Zdeněk Žarlok 1958 CZE 07:41:57 04:06:24
321 68 / V50 [47] Milan Netolický 1958 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:43:33 04:08:00
322 17 / Ž [5] Lenka Bartošová 1978 CZE 07:43:34 04:08:01
323 86 / V40 [25] Jan Houška 1965 CZE Humusoft 08:07:11 04:31:37
324 69 / V50 [48] Michal Novák 1962 CZE 08:21:07 04:45:33
325 87 / V40 [7] David Beránek 1974 CZE 08:53:11 05:17:37
DNN / N [650] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [256] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider

výsledková listina Silnice 130

start ~ 09:00:00

výsledková listina MTB 60

start ~ 09:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 30km
1 1 / M [570] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:26:10 00:00 01:18:37 (1)
2 2 / M [554] Martin Piruch 1994 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:27:21 01:11 01:18:40 (2)
3 3 / M [552] Tomáš Petříček 1990 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 02:31:38 05:28 01:20:23 (3)
4 4 / M [577] Jakub Fabián 1991 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 02:40:18 14:08 01:23:37 (4)
5 5 / M [501] Radim Barták 1980 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:42:27 16:17 01:25:23 (5)
6 1 / V40 [532] Daniel Kouřil 1971 CZE SK Masná hora 02:43:30 17:20 01:26:29 (6)
7 6 / M [565] Martin Unzeitig 1981 CZE Cykloklub Morava 02:47:08 20:58 01:29:33 (11)
8 7 / M [563] Tomáš Tichý 1984 CZE I-TRENINK 02:47:55 21:45 01:29:33 (12)
9 8 / M [516] David Hladiš 1995 CZE TNF bike team 02:50:41 24:31 01:29:31 (10)
10 2 / V40 [555] Sándor Pocsai 1970 CZE 02:51:02 24:52 01:29:37 (14)
11 9 / M [591] Tomáš vychodil 1976 CZE Bike Team Zlaté Hory 02:51:44 25:34 01:30:22 (15)
12 1 / V50 [586] Josef Doležal 1963 CZE CK Slovan Mor. Třebová 02:52:07 25:57 01:30:49 (17)
13 10 / M [593] Jan Chudý 1991 CZE Sk Tessuti Žamberk 02:52:19 26:09 01:29:31 (9)
14 11 / M [581] Vladimír Vaněk 1983 CZE Vanekdesign.com 02:52:22 26:12 01:29:33 (13)
15 12 / M [596] Marek Krejčíř 1985 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:52:32 26:22 01:31:22 (19)
16 3 / V40 [518] Lubomír Horký 1968 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:52:42 26:32 01:29:30 (8)
17 13 / M [531] Jiří Konig 1978 CZE Šneci 02:59:35 33:25 01:33:57 (26)
18 4 / V40 [515] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE 02:59:52 33:42 01:33:55 (25)
19 14 / M [523] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:00:03 33:53 01:27:22 (7)
20 15 / M [578] Radek Koeniq 1976 CZE CK MORAVA 03:00:05 33:55 01:31:18 (18)
21 5 / V40 [540] Vladislav Kulík 1973 CZE Cyklomorava 03:00:41 34:31 01:33:21 (20)
22 16 / M [502] Petr Bílík 1978 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:00:47 34:37 01:33:40 (21)
23 17 / M [561] Pavel Slaný 1988 CZE 03:05:07 38:57 01:33:55 (24)
24 2 / V50 [520] Jaroslav Chutný 1961 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 03:05:07 38:57 01:33:53 (22)
25 18 / M [517] Radek Hlásný 1985 CZE 03:06:09 39:59 01:37:16 (32)
26 3 / V50 [580] Jiří Slabý 1956 CZE Redpoint Team 03:06:13 40:03 01:39:15 (36)
27 6 / V40 [507] Martin Doleček 1973 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 03:08:10 42:00 01:36:04 (31)
28 4 / V50 [546] Jaroslav Moravec 1958 CZE 03:09:39 43:29 01:38:53 (34)
29 7 / V40 [544] Tomáš Malý 1974 CZE Atletika Zábřeh 03:09:56 43:46 01:38:53 (35)
30 5 / V50 [595] Jiří Holubář 1963 CZE 03:10:08 43:58 01:38:27 (33)
31 8 / V40 [535] Jiří Kristek 1967 CZE RETIA Pardubice 03:10:19 44:09 01:40:25 (39)
32 19 / M [519] David Horký 1990 CZE 03:12:02 45:52 01:35:10 (30)
33 6 / V50 [549] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE KOLARNA TEAM 03:12:53 46:43 01:34:29 (28)
34 20 / M [553] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 03:15:16 49:06 01:40:29 (40)
35 21 / M [526] Kamil Klemsa 1981 CZE 03:18:54 52:44 01:39:39 (38)
36 22 / M [579] Zdenek Ryšavý 1987 CZE 03:19:53 53:43 01:39:19 (37)
37 23 / M [551] Jaroslav Peškar 1980 CZE Střelci Postřelmov 03:22:37 56:27 01:43:01 (42)
38 24 / M [514] Josef Hamal 1983 CZE Střelci Postřelmov 03:22:37 56:27 01:43:03 (43)
39 25 / M [566] Miroslav Urbánek 1987 CZE Cykloop 03:22:39 56:29 01:30:22 (16)
40 9 / V40 [543] Jaroslav Maixner 1966 CZE 03:25:05 58:55 01:46:30 (47)
41 10 / V40 [524] Antonín Kavan 1973 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:27:01 01:00:51 01:54:17 (61)
42 11 / V40 [583] Václav Picek 1972 CZE 03:28:30 01:02:20 01:49:15 (52)
43 7 / V50 [529] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA 03:29:27 01:03:17 01:49:27 (54)
44 12 / V40 [510] Petr Dušek 1972 CZE 03:29:32 01:03:22 01:50:35 (57)
45 26 / M [505] Michal Cimburek 1994 CZE Nutrend HSK-cycling tean 03:30:16 01:04:06 01:34:55 (29)
46 8 / V50 [585] Vladimír Marek 1957 CZE LKT 80 Šumperk 03:30:35 01:04:25 01:43:54 (45)
47 13 / V40 [508] petr dosoudil 1967 CZE 03:30:47 01:04:37 01:45:28 (46)
48 27 / M [521] Michael Janeček 1996 CZE 03:31:12 01:05:02 01:47:33 (49)
49 28 / M [506] Aleš Čech 1975 CZE Model Bike Team 03:31:24 01:05:14 01:43:14 (44)
50 29 / M [572] Martin Kudláček 1991 CZE CykloTeam Kudláček 03:31:55 01:05:45 01:40:30 (41)
51 9 / V50 [538] Oldřich Kuběnka 1956 CZE 03:31:59 01:05:49 01:47:01 (48)
52 1 / Ž [562] Štěpánka Staňková 1989 CZE TNF bike team 03:32:08 01:05:58 01:50:24 (56)
53 10 / V50 [569] Jaroslav Zeman 1958 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 03:32:31 01:06:21 01:48:21 (51)
54 11 / V50 [587] Bronislav MALČÍK 1956 CZE VIVA LANŠKROUN 03:32:58 01:06:48 01:48:05 (50)
55 14 / V40 [537] Miloš Křeček 1970 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:33:50 01:07:40 01:50:38 (58)
56 15 / V40 [584] Stanislav Střílka 1966 CZE Cykloteam Lipník 03:42:53 01:16:43 01:54:33 (63)
57 30 / M [575] Jan Kropáč 1985 CZE 03:43:48 01:17:38 01:50:52 (59)
58 16 / V40 [539] Petr Kučera 1965 CZE 03:44:34 01:18:24 01:54:35 (64)
59 17 / V40 [564] Miloslav Ulrich 1970 CZE 03:44:40 01:18:30 01:49:22 (53)
60 2 / Ž [530] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 03:46:12 01:20:02 01:56:13 (69)
61 18 / V40 [511] Martin Formánek 1968 CZE 03:47:16 01:21:06 01:57:57 (71)
62 31 / M [574] Tomáš Tempír 1977 CZE 03:50:26 01:24:16 01:51:49 (60)
63 32 / M [576] Pavel Miller 1981 CZE 03:52:36 01:26:26 01:55:45 (68)
64 12 / V50 [525] Antonín Klein 1960 CZE 03:54:36 01:28:26 01:57:43 (70)
65 33 / M [542] Zdeněk Macháček 1990 CZE 03:54:58 01:28:48 01:55:11 (66)
66 13 / V50 [534] Petr Krejčí 1954 CZE 03:55:32 01:29:22 02:03:17 (75)
67 19 / V40 [528] Michal Knápek 1974 CZE XCT Horní Heřmanice 03:55:51 01:29:41 01:54:32 (62)
68 20 / V40 [522] Petr Janeček 1967 CZE 03:59:31 01:33:21 01:55:43 (67)
69 14 / V50 [560] Martin Schejbal 1964 CZE 04:10:09 01:43:59 02:05:14 (76)
70 34 / M [547] Jaroslav Motl 1976 CZE 04:10:33 01:44:23 01:49:50 (55)
71 3 / Ž [512] Helena Francová 1963 CZE OD MORAVA 04:10:53 01:44:43 02:09:08 (79)
72 15 / V50 [550] Libor Palát 1963 CZE Ezopovy bajky 04:13:01 01:46:51 02:07:38 (77)
73 35 / M [545] Petr Minář 1984 CZE 04:13:27 01:47:17 02:02:10 (73)
73 21 / V40 [536] Pavel Krňávek 1974 CZE - 04:13:27 01:47:17 02:02:11 (74)
75 16 / V50 [582] Miroslav Zelenka 1950 CZE CK Terezín 04:16:54 01:50:44 02:08:45 (78)
76 17 / V50 [509] Miroslav Drobný 1963 CZE Continental Adršpach 04:19:30 01:53:20 01:59:15 (72)
77 22 / V40 [568] Petr Zapletal 1967 CZE OD MORAVA 04:22:15 01:56:05 02:13:53 (84)
78 36 / M [527] Miroslav Kliment 1990 CZE 04:30:58 02:04:48 02:10:32 (80)
79 23 / V40 [558] Jaroslav Říčka 1968 CZE 04:31:15 02:05:05 02:13:03 (81)
80 37 / M [573] Ivo Rejzek 1978 CZE 04:38:34 02:12:24 02:13:16 (82)
81 38 / M [557] Luboš Rambousek 1978 CZE 04:38:35 02:12:25 02:13:32 (83)
82 4 / Ž [567] Zuzana Wawrzyczkova 1974 CZE 04:52:28 02:26:18 02:14:16 (85)
DNF / M [592] David Křivohlávek 1989 CZE 01:34:03 (27)
DNF / V50 [513] Tomáš Frýda 1963 CZE 01:33:54 (23)
DNF / M [559] Michal Sadil 1975 CZE Parapety RS 01:54:55 (65)

výsledková listina MTB 30

start ~ 09:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [598] Petr Kubelka 1995 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 01:20:25 00:00
2 2 / Muži [790] Kryštof Sas 1993 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 01:23:27 03:01
3 1 / Junioři [702] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:23:27 03:01
4 3 / Muži [708] Jan Doutnáč 1973 CZE 01:33:39 13:13
5 4 / Muži [734] David Mikula 1976 CZE 01:34:26 14:01
6 5 / Muži [789] Patrik Zamazal 1972 CZE MOUNTAINTIME.cz Vendetta test team 01:34:56 14:31
7 6 / Muži [777] Lukáš Břinčil 1986 CZE Břinčil 01:36:38 16:12
8 7 / Muži [757] Jaroslav Václavek 1970 CZE RODAK 01:37:24 16:59
9 8 / Muži [589] Adam Kubín 1985 CZE 01:37:38 17:12
10 2 / Junioři [798] Dominik Parma 1998 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:39:10 18:44
11 9 / Muži [733] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 01:39:27 19:02
12 1 / Juniorky [788] Eva Planičková 1997 CZE Bikesport Mohenice 01:39:30 19:05
13 10 / Muži [786] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 01:40:22 19:57
14 11 / Muži [751] Josef Šembera 1984 CZE 01:41:25 21:00
15 12 / Muži [730] Pavel Matura 1976 CZE 01:43:05 22:39
16 13 / Muži [741] Radek Petr 1985 CZE 01:43:07 22:42
17 14 / Muži [754] Roman Švéda 1971 CZE Tlustý gumy Králíky 01:43:10 22:45
18 15 / Muži [710] Pavel Gottwald 1980 CZE Tři šneci 01:43:11 22:45
19 16 / Muži [709] Tomáš Dvořák 1972 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:45:10 24:45
20 17 / Muži [760] Lukáš Jáně 1995 CZE 01:45:17 24:52
21 18 / Muži [731] Michal Matýsek 1981 CZE Střelci Postřelmov 01:45:21 24:55
22 19 / Muži [775] Jiří Macháček 1984 CZE Cykloteam Kudláček 01:45:22 24:57
23 20 / Muži [736] Martin Novak 1983 CZE 01:45:42 25:16
24 21 / Muži [785] Alois Uchytil 1966 CZE biketeam Zlaté Hory 01:46:20 25:54
25 22 / Muži [763] Petr Zounar 1987 CZE 01:46:26 26:01
26 3 / Junioři [701] Václav Bednarský 2001 CZE Cyklomorava 01:46:45 26:20
27 23 / Muži [748] Lukáš Sedlák 1988 CZE Smc Fort Usti nad Orlici 01:46:55 26:30
28 24 / Muži [783] Martin Polák 1962 CZE 01:47:08 26:42
29 25 / Muži [750] Jan Skála 1985 CZE 01:47:14 26:49
30 26 / Muži [778] David Olšar 1994 CZE 01:47:20 26:55
31 27 / Muži [717] Libor Hrdina 1990 CZE 01:47:26 27:00
32 28 / Muži [590] Jiří Smrčka 1972 CZE 01:48:40 28:15
33 29 / Muži [729] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 01:48:46 28:21
34 30 / Muži [713] Lukáš Hejkrlík 1982 CZE 01:49:10 28:44
35 4 / Junioři [779] Martin Soldán 1996 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:49:37 29:12
36 31 / Muži [712] František Haltmar 1968 CZE 01:50:18 29:52
37 32 / Muži [714] Pavel Hekrle 1993 CZE 01:50:48 30:23
38 33 / Muži [759] Vladimír Jáně 1968 CZE 01:51:19 30:54
39 34 / Muži [770] Petr Žerníček 1971 CZE CVO7 01:51:51 31:25
40 1 / Ženy [725] Markéta Kubínová 1989 CZE x 01:52:24 31:58
41 5 / Junioři [792] David Holuza 2000 CZE 01:52:57 32:31
42 35 / Muži [719] Jaroslav Jelínek 1978 CZE CBA NUGET 01:53:34 33:08
43 36 / Muži [769] Michal Talík 1991 CZE 01:53:40 33:15
44 37 / Muži [722] Filip Kočí 1995 CZE 01:53:42 33:17
45 2 / Ženy [766] Iveta Pagáčová 1984 CZE 01:55:50 35:25
46 38 / Muži [784] Petr Kašpar 1975 CZE biketeam Zlaté Hory 01:56:10 35:44
47 39 / Muži [765] radim čevela 1973 CZE www.elektrokolacz.cz 01:56:18 35:53
48 40 / Muži [738] Lukáš Osladil 1987 CZE Tři šneci 01:56:41 36:16
49 6 / Junioři [747] Jiří Sadil 2001 CZE Parapety RS 01:58:35 38:10
50 41 / Muži [707] Tomáš Dohnal 1979 CZE 01:58:40 38:15
51 42 / Muži [588] Tomáš Kobrle 1977 CZE 01:58:43 38:18
52 43 / Muži [768] Radim Válek 1985 CZE CK Bufet 01:59:33 39:07
53 44 / Muži [703] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:00:29 40:04
54 45 / Muži [791] Jiří Smolík 1985 CZE 02:00:41 40:16
55 46 / Muži [742] Josef Přibyl 1982 CZE Střelci Postřelmov 02:01:07 40:42
56 47 / Muži [724] Michal Krunčík 1985 CZE žádný 02:01:38 41:13
57 48 / Muži [715] Radek Holinka 1969 CZE RODAK 02:02:11 41:46
58 49 / Muži [781] Tomáš Engel 1993 CZE 02:02:13 41:47
59 50 / Muži [753] Luděk Švéda 1978 CZE 02:02:54 42:28
60 7 / Junioři [746] Jakub Radoňský 1997 CZE 02:02:56 42:31
61 8 / Junioři [735] Bohumil Německý 1998 CZE 02:03:23 42:57
62 51 / Muži [756] Tomáš Tvrdík 1990 CZE SK KOVO LEDEČ 02:05:08 44:42
63 52 / Muži [767] Pavel Matuška 1986 CZE 02:05:11 44:45
64 53 / Muži [720] Roman Kaniščev 1970 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:05:21 44:55
65 54 / Muži [787] Petr Talík 1967 CZE 02:05:44 45:19
66 55 / Muži [771] Josef Telvák 1980 CZE 02:08:15 47:49
67 56 / Muži [758] Pavel Veprek 1977 CZE 02:08:27 48:01
68 57 / Muži [721] martin kaspar 1976 CZE Tři šneci 02:09:14 48:48
69 58 / Muži [749] Jan Schon 1971 CZE Střelci Postřelmov 02:10:21 49:56
70 59 / Muži [745] Petr Radoňský 1974 CZE 02:10:45 50:20
71 60 / Muži [755] Petr Tomášek 1984 CZE 02:10:59 50:34
72 9 / Junioři [762] Matěj Kolto 2003 CZE KB Letohrad 02:12:32 52:06
73 3 / Ženy [761] Andrea Kolto 1972 CZE XCT.CZ 02:12:34 52:08
74 61 / Muži [772] Vladimír Zuker 1950 CZE Pečky 02:13:47 53:22
75 62 / Muži [773] Tomáš Kašpar 1985 CZE 02:13:52 53:27
76 63 / Muži [706] Pavel Carbol 1972 CZE 02:14:12 53:47
77 64 / Muži [711] Milan Hajtmar 1962 CZE Střelci Postřelmov 02:15:17 54:52
78 65 / Muži [740] Robert Pecha 1992 CZE 02:16:36 56:10
79 66 / Muži [737] Jaroslav Novotný 1965 CZE 02:17:43 57:17
80 67 / Muži [739] Petr Otáhal 1977 CZE 02:18:11 57:46
81 68 / Muži [764] Stanislav Hašek 1966 CZE 02:18:42 58:16
82 69 / Muži [774] Miroslav Smejkal 1961 CZE 02:18:48 58:23
83 70 / Muži [796] Václav Muller 1974 CZE KOOP 02:23:57 01:03:31
84 71 / Muži [718] Ondřej Chmelař 1985 CZE 02:24:21 01:03:56
85 72 / Muži [776] Petr Havelka 1974 CZE 02:27:20 01:06:54
86 10 / Junioři [704] ŠTĚPÁN BUREŠ 2003 CZE Cyklomorava 02:27:39 01:07:14
87 73 / Muži [705] TOMÁŠ BUREŠ 1972 CZE Cyklomorava 02:27:40 01:07:15
88 74 / Muži [716] David Holinka 1994 CZE RODAK 02:27:51 01:07:26
89 75 / Muži [726] Jirka Mach 1973 CZE 02:31:01 01:10:36
90 76 / Muži [752] Jiří Šír 1962 CZE 02:34:08 01:13:43
91 4 / Ženy [723] Dagmar Kolářová 1970 CZE 02:34:11 01:13:46
92 5 / Ženy [728] Anežka Marešová 1992 CZE 02:34:16 01:13:51
93 2 / Juniorky [743] Linda Radoňská 2002 CZE 02:35:52 01:15:27
94 6 / Ženy [744] Petra Radoňská 1974 CZE 02:40:43 01:20:17
95 11 / Junioři [727] Lukáš Machálek 1999 CZE SK KOVO LEDEČ 02:57:27 01:37:02
96 7 / Ženy [780] Marie Engelová 1971 CZE 03:07:50 01:47:25
97 77 / Muži [793] Jaroslav Patkolo 1984 CZE 03:13:33 01:53:08
98 78 / Muži [795] David Valášek 1985 CZE 03:28:20 02:07:55
99 79 / Muži [794] Karel Nový 1987 CZE 03:28:25 02:08:00