Rampušák 2014 - Vládce Orlických hor

21.06.2014 Štíty [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Silnice 180 celkem: 327, muži : 310, ženy: 17, M: 152, V40: 87, V50: 69, Ž: 17, a: 325, DNN: 2, N: 2 [html] [pdf]
Silnice 130 celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M: 0, V40: 0, V50: 0, Ž: 0 [html] [pdf]
MTB 60 celkem: 85, muži : 81, ženy: 4, M: 40, V40: 23, V50: 18, Ž: 4, a: 82, DNF: 3 [html] [pdf]
MTB 30 celkem: 99, muži : 90, ženy: 9, Muži: 79, Ženy: 7, a: 99, Junioři: 11, Juniorky: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Silnice 180

start ~ 08:30:00

05:00:55.302
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 30km
1 1 / M [64] Jan Svoboda 1985 CZE YOGI RACING OSTRAVA 03:35:33.2
2 2 / M [214] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 03:37:43.5 02:10.3
3 3 / M [301] Petr Pilnáček 1982 CZE HSK - cycling team 03:37:47.9 02:14.7
4 1 / V40 [294] Petr Novotný 1974 CZE BMC racing team 03:38:10.3 02:37.1
5 4 / M [342] Pavel Vašíček 1978 CZE Cycloracing Team A 03:40:54.0 05:20.8
6 2 / V40 [426] Jan Hauf 1971 CZE Stalak-devoss.rk 03:41:43.9 06:10.7
7 5 / M [273] Martin Kresta 1989 CZE CYCLING BRNO 03:41:44.6 06:11.4
8 3 / V40 [292] Petr Novák 1967 CZE SK Donocykl Vysoké Mýto 03:41:45.0 06:11.8
9 6 / M [428] Tomáš Kajnar 1978 CZE Nutrend Specialized Racing 03:41:48.1 06:14.9
10 7 / M [380] Rostislav Brokeš 1995 CZE 03:41:51.1 06:17.9 03:41:51.1 (1)
11 8 / M [368] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE cycling team 03:41:52.8 06:19.6
12 9 / M [419] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:41:54.1 06:20.9
13 10 / M [213] Tomáš Březina 1989 CZE Cyklo team Kolárna 03:41:55.4 06:22.2
14 4 / V40 [278] Vladimír Kučera 1973 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 03:41:56.2 06:23.0
15 11 / M [286] Libor Meišner 1987 CZE CYCLING BRNO 03:41:57.0 06:23.8
16 12 / M [385] Petr Benčík 1976 CZE Colnago Assos Proshop 03:41:58.5 06:25.3
17 13 / M [321] Ladislav Smrkta 1975 CZE 03:41:59.0 06:25.8
18 5 / V40 [421] Josef Kučera 1971 CZE SK CYKLO CHLUBNA 03:42:02.9 06:29.7
19 14 / M [245] Petr Hruška 1986 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 03:42:03.2 06:30.0
20 15 / M [397] Zbyněk Kudrna 1980 CZE 03:42:03.5 06:30.3
21 16 / M [203] David Babiánek 1993 CZE MiKo Cycles 03:42:22.6 06:49.4
22 17 / M [444] David Plundrák 1988 CZE BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY 03:42:44.8 07:11.6
23 18 / M [331] MIROSLAV ŚVAB 1976 CZE CYCLING BRNO 03:43:21.0 07:47.8
24 6 / V40 [432] Petr Douděra 1973 CZE CC Chocen 03:43:44.1 08:10.9
25 7 / V40 [209] Marcel Boháč 1972 CZE 03:43:49.8 08:16.6
26 1 / V50 [320] Robert Skřeček 1962 CZE CYCLING BRNO 03:43:56.2 08:23.0
27 19 / M [204] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:44:08.0 08:34.8
28 20 / M [210] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE cycling team 03:44:58.8 09:25.6
29 21 / M [234] Petr Harnoš 1986 CZE TPCA bike team 03:45:11.4 09:38.2
30 22 / M [251] Martin Chutný 1991 CZE Nutrend HSK cycling team 03:45:18.4 09:45.2
31 23 / M [386] Ladislav Stratil 1986 XXX KC Brno 03:47:23.2 11:50.0 03:47:49.2 (2)
32 8 / V40 [381] Mlynář Vlastík 1974 CZE ACS Drak Vrbno 03:47:38.6 12:05.4
33 9 / V40 [250] Marek Chuděj 1972 CZE Cycloracing Team A 03:47:40.0 12:06.8
34 2 / V50 [298] Karel Peking 1963 CZE Agro Kolín 03:47:42.3 12:09.1
35 24 / M [423] Radek Ponke 1978 CZE 03:47:43.0 12:09.8
36 25 / M [370] Robert Planička 1976 CZE 03:47:44.3 12:11.1
37 26 / M [275] Filip Křešťák 1990 CZE CYCLING BRNO 03:47:44.9 12:11.7
38 10 / V40 [378] Martin Janů 1974 CZE Silný team Uničov 03:47:45.1 12:11.9
39 27 / M [248] Jan Chmelík 1982 CZE KOLA VAŠEK & SEVERÝN HLINSKO 03:47:46.5 12:13.3
40 28 / M [357] Tomas Zlamal 1979 CZE 03:47:50.4 12:17.2
41 29 / M [425] Jakub Stejskal 1995 CZE Rodiče 03:47:51.2 12:18.0
42 3 / V50 [403] Petr Štěpař 1964 CZE ČERTÍ KUNČINA 03:47:51.3 12:18.1
43 30 / M [436] Jan Čižmář 1977 CZE castelli-hc bike Zlín 03:47:54.2 12:21.0
44 31 / M [339] Martin Uchytil 1976 CZE 03:47:56.9 12:23.7
45 32 / M [290] Tomáš Navrátil 1988 CZE Bike Triatlon Morkovice 03:48:01.6 12:28.4
46 33 / M [413] Ondřej Stupka 1979 CZE 03:50:29.8 14:56.6
47 11 / V40 [338] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 03:50:39.8 15:06.6
48 12 / V40 [211] Aleš Bosák 1968 CZE 03:50:40.1 15:06.9
49 34 / M [277] Petr kucera 1975 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 03:51:43.8 16:10.6
50 35 / M [208] Petr Bílý 1979 CZE 03:51:46.1 16:12.9
51 13 / V40 [401] Tomáš Krč 1970 CZE KTM 03:55:14.6 19:41.4
52 36 / M [293] David Novosad 1975 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 03:55:21.6 19:48.4
53 4 / V50 [440] Pavel Prchal 1959 CZE cyklosport Kern 03:55:23.0 19:49.8
54 37 / M [404] Jiří Janoušek 1983 CZE KC BRNO 03:55:23.9 19:50.7
55 38 / M [400] Jiří Šíbl 1987 CZE Sokol Lažánky 03:55:30.9 19:57.7
56 39 / M [344] Pavel Vlček 1990 CZE IN-LIFE cycling team 03:55:33.2 20:00.0
57 40 / M [417] Dan Sedláček 1975 CZE IN-LIFE cycling team 03:55:34.9 20:01.7
58 14 / V40 [247] Petr CHaloupka 1971 CZE cycloracing Olomouc team A 03:55:38.1 20:04.9
59 41 / M [327] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 03:55:38.3 20:05.1
60 5 / V50 [382] Petruš Lubomír 1963 CZE ACS DRAK VRBNO 03:55:39.1 20:05.9
61 42 / M [330] Jiří Šustr 1980 CZE Silný team Uničov 03:55:39.6 20:06.4
62 43 / M [429] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 03:55:40.5 20:07.3
63 44 / M [220] Radek Dítě 1979 CZE Bikeway Team 03:55:43.2 20:10.0
64 45 / M [353] Lukáš Vybíral 1987 CZE Silný team Uničov 03:55:45.1 20:11.9
65 46 / M [334] Tomáš Továrek 1986 CZE 03:55:48.8 20:15.6
66 15 / V40 [259] Radim Kábrt 1971 CZE EKG team 03:55:49.0 20:15.8
67 47 / M [239] Marek Hnátnický 1978 CZE BMC racing team 03:55:50.8 20:17.6
68 6 / V50 [299] Josef Petr 1961 CZE 03:55:51.7 20:18.5
69 48 / M [263] Tomáš Kelíšek 1977 CZE 03:55:56.1 20:22.9
70 16 / V40 [223] Miroslav Drahovzal 1970 CZE Cyklo gang Březina 03:56:00.3 20:27.1
71 17 / V40 [422] Jiří Vít 1971 CZE 03:56:02.4 20:29.2
72 18 / V40 [346] Václav Vodička 1972 CZE CYCLING BRNO 03:56:06.1 20:32.9
73 49 / M [379] Jan Jičínský 1975 CZE 03:57:20.6 21:47.4
74 19 / V40 [418] Petr Hausknecht 1973 CZE Bikecentrum Olomouc 03:57:35.1 22:01.9
75 7 / V50 [332] Milan Švec 1963 CZE Silný team Uničov 04:00:04.2 24:31.0
76 8 / V50 [305] Ferdinand Polcer 1956 CZE Silný team Uničov 04:01:08.2 25:35.0
77 50 / M [216] Michal Čermák 1981 SVK 04:01:23.0 25:49.8
78 20 / V40 [405] Robert Misztal 1965 CZE Max-Fliy-Bike-Krakov 04:01:24.6 25:51.4
79 51 / M [412] Michal Hradil 1987 CZE Force KCK Zlín 04:01:42.7 26:09.5
80 52 / M [322] Lubomír Snášel 1981 CZE C.S.C. Šumperk 04:01:49.9 26:16.7
81 53 / M [261] Radek Kadlec 1975 CZE SC MIRVA SVITAVY 04:03:15.9 27:42.7
82 54 / M [415] Jakub Malina 1982 CZE Bikecentrum Olomouc 04:03:24.4 27:51.2
83 55 / M [201] Marek Andrejs 1989 CZE 04:03:32.0 27:58.8
84 21 / V40 [270] Petr Král 1966 CZE CK Grupeto Lanškroun 04:03:36.6 28:03.4
85 56 / M [264] Martin Klícha 1988 CZE 04:03:37.8 28:04.6
86 9 / V50 [287] Stanislav Mládek 1954 CZE CYKLO PROFI 04:03:39.8 28:06.6
87 22 / V40 [414] Radovan Fojt 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 04:03:44.1 28:10.9
88 57 / M [441] Josef Tomek 1990 CZE EXPERIMENT 23 04:03:48.3 28:15.1
89 58 / M [217] Petr Červený 1979 CZE Cyklo Tony 04:03:53.0 28:19.8
90 10 / V50 [326] Jaroslav Šenk 1948 CZE Silný team Uničov 04:05:21.4 29:48.2
91 59 / M [224] Lukáš Dresler 1979 CZE 04:05:26.7 29:53.5
92 60 / M [282] David Marek 1975 CZE Agro Kolín 04:05:40.0 30:06.8
93 61 / M [439] Michal Polášek 1995 CZE 04:05:40.4 30:07.2
94 11 / V50 [319] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 04:05:52.1 30:18.9
95 1 / Ž [233] Tereza Gargelová 1989 CZE 04:05:52.6 30:19.4
96 12 / V50 [268] Luboš Kotlář 1964 CZE RONAL CZ 04:06:13.5 30:40.3
97 13 / V50 [369] pavel Novotný 1958 CZE 04:06:24.0 30:50.8
98 14 / V50 [229] Vladimír Fišer 1952 CZE 04:06:28.9 30:55.7
99 15 / V50 [215] Petr Čejka 1964 CZE Cyklo team KOLARNA 04:08:03.2 32:30.0
100 62 / M [317] Vojtěch Sedlák 1988 CZE www.kuchynesedlak.cz 04:08:03.3 32:30.1
101 63 / M [230] Jiří Flégr 1975 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 04:08:03.5 32:30.3
102 64 / M [376] Martin Chytráček 1985 CZE 04:08:07.1 32:33.9
103 65 / M [226] Tomáš Dudek 1988 CZE Kolo-park.cz 04:10:30.3 34:57.1
104 66 / M [303] Miloslav Pohl 1981 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 04:11:40.9 36:07.7
105 16 / V50 [269] petr koubek 1960 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 04:11:44.0 36:10.8
106 17 / V50 [225] Pavel Dubitzký 1964 CZE PCK Louda 04:11:55.1 36:21.9
107 67 / M [352] Jiří Vráždil 1976 CZE C.S.C. Šumperk 04:12:00.0 36:26.8
108 23 / V40 [424] Tomáš Mikulášek 1974 CZE CK ROSO 04:12:05.0 36:31.8
109 2 / Ž [350] Naďa Voráčová 1981 CZE C.S.C. Šumperk 04:12:09.9 36:36.7
110 24 / V40 [347] Petr Volf 1970 CZE Agro Kolín 04:14:14.3 38:41.1
111 18 / V50 [212] Rostislav Brokeš 1962 CZE 04:14:17.1 38:43.9
112 25 / V40 [399] Martin Dvořáček 1971 CZE 04:14:20.9 38:47.7
113 19 / V50 [373] JIŘÍ ŠTÁBL 1956 CZE 456789 04:14:24.2 38:51.0
114 68 / M [232] Roman Foltýn 1984 CZE 04:14:32.2 38:59.0
115 3 / Ž [341] Marie Valouchová 1973 CZE 04:14:34.9 39:01.7
116 69 / M [427] Pawel Kochel 1981 CZE 04:14:36.0 39:02.8
117 26 / V40 [265] Pavel Klimeš 1966 CZE Cyklo Plus Rájec 04:15:57.8 40:24.6
118 20 / V50 [366] Jiří Kalousek 1956 CZE Silný team Uničov 04:16:04.3 40:31.1
119 21 / V50 [349] Pavel Vopálka 1962 CZE KČC 1900 Litomyšl 04:16:07.3 40:34.1
120 22 / V50 [236] Miloš Hejtmánek 1963 CZE C.A.C-mtb 04:16:10.4 40:37.2
121 70 / M [235] Jan Havránek 1980 CZE 04:16:14.5 40:41.3
122 27 / V40 [387] Zdeněk Sychra 1969 CZE 04:16:23.6 40:50.4
123 23 / V50 [300] Stanislav Petraš 1951 CZE CYKLO PROFI 04:19:02.0 43:28.8
124 4 / Ž [336] Ladislava Třasáková 1987 CZE CYKLO PROFI 04:19:02.4 43:29.2
125 28 / V40 [231] Kamil Fojt 1969 CZE CYKLOSPORT CHROPYNÉ 04:19:03.1 43:29.9
126 24 / V50 [281] Stanislav Lukeš 1961 CZE Cycloracing Team A 04:20:05.2 44:32.0
127 71 / M [266] Ivo Kolář 1988 CZE 04:23:53.2 48:20.0
128 72 / M [395] Jiří Blahut 1996 CZE 04:25:03.6 49:30.4
129 73 / M [274] Pavel Krikl 1979 CZE 04:25:41.5 50:08.3
130 74 / M [207] Přemysl Bartoš 1986 CZE Bikeway Team 04:26:44.6 51:11.4
131 75 / M [364] Pavel Jordán 1984 CZE Bikeway Team 04:27:18.5 51:45.3
132 25 / V50 [306] Jan Procházka 1951 CZE KAC Hulín 04:27:38.6 52:05.4
133 29 / V40 [359] Petr Žák 1971 CZE Agro Kolín 04:27:38.8 52:05.6
134 30 / V40 [258] Stráník Josef 1972 CZE Tesaři Osík 04:29:29.5 53:56.3
135 31 / V40 [372] Josef Sejkora 1971 CZE 04:29:32.3 53:59.1
136 76 / M [323] Martin Stehlík 1980 CZE 04:30:01.4 54:28.2
137 77 / M [430] Radim Hasoň 1979 CZE Sálová cyklistika Svitávka 04:30:30.5 54:57.3
138 78 / M [307] Vít Procházka 1980 CZE 04:30:43.9 55:10.7
139 26 / V50 [279] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 04:30:55.7 55:22.5
140 27 / V50 [355] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 04:34:54.5 59:21.3
141 79 / M [202] Jiří Andrle 1984 CZE 04:34:56.0 59:22.8
142 80 / M [285] Ondrej Medvecký 1979 CZE SK TEPLOMET 04:36:13.6 01:00:40.4
143 28 / V50 [337] Pavel Tvrdík 1964 CZE SK KOVO LEDEČ 04:36:15.2 01:00:42.0
144 81 / M [325] Jiří Šebrle 1985 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 04:37:28.6 01:01:55.4
145 82 / M [371] Pavel Rubeš 1977 CZE Fincentrum, Slaný 04:37:34.2 01:02:01.0
146 29 / V50 [389] Radomír Gregor 1962 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 04:37:35.0 01:02:01.8
147 30 / V50 [411] Milan Novotný 1956 CZE 04:37:37.8 01:02:04.6
148 31 / V50 [392] Jaroslav Vaněk 1959 CZE CYKLO VYSOKÁ PEC 04:37:39.3 01:02:06.1
149 83 / M [241] David Hofman 1980 CZE The Boston Consulting Group 04:37:41.4 01:02:08.2
150 32 / V50 [267] Jiří Koníček 1964 CZE Silný team Uničov 04:37:43.4 01:02:10.2
151 33 / V50 [228] Jaromír Filipi 1963 CZE 04:38:06.7 01:02:33.5
152 84 / M [407] Ondřej Brázda 1987 CZE Za Brno 04:38:15.6 01:02:42.4
153 85 / M [297] Jan Pavlík 1986 CZE AZ - Ekotherm Šumperk 04:38:30.0 01:02:56.8
154 32 / V40 [377] Ladislav Janíček 1972 CZE SKP Most 04:38:51.8 01:03:18.6
155 34 / V50 [416] Miroslav Vodička 1947 CZE Stabat-UH 04:38:57.4 01:03:24.2
156 35 / V50 [227] Lubomír Durák 1954 CZE CYKLO PROFI 04:39:06.5 01:03:33.3
157 33 / V40 [345] JIRI VLK 1967 CZE 04:39:37.4 01:04:04.2
158 36 / V50 [435] Václav Novák 1947 CZE Silný team Uničov 04:40:43.5 01:05:10.3
159 37 / V50 [365] Radomil Kadlček 1961 CZE 04:41:12.5 01:05:39.3
160 34 / V40 [394] Jan Blahut 1968 CZE 04:43:30.1 01:07:56.9
161 35 / V40 [396] Jakub Krtička 1970 CZE Uvidíme se v cíli 04:43:38.2 01:08:05.0
162 38 / V50 [393] Luděk Kuneš 1957 CZE 04:44:50.8 01:09:17.6
163 86 / M [304] Jan Polcer 1994 CZE Silný team Uničov 04:45:13.8 01:09:40.6
164 5 / Ž [309] Lucie Radilová 1980 CZE 04:46:34.1 01:11:00.9
165 6 / Ž [375] Ludmila Krčmová 1957 CZE OD MORAVA 04:48:56.9 01:13:23.7
166 87 / M [446] Jaroslav Svoboda 1980 CZE 04:49:01.9 01:13:28.7
167 36 / V40 [333] Alois Tkadlec 1973 CZE OD MORAVA 04:49:06.2 01:13:33.0
168 88 / M [271] Michal Krátký 1982 CZE OutdoorOutsiders 04:53:49.8 01:18:16.6
169 7 / Ž [218] Anna Dandová 1988 CZE OutdoorOutsiders 04:53:50.9 01:18:17.7
170 37 / V40 [431] Jiří Flajsar 1967 CZE 04:54:44.6 01:19:11.4
171 38 / V40 [383] Martin Kučera 1974 CZE 04:54:54.7 01:19:21.5
172 39 / V50 [340] Luboš Ulrich 1946 CZE Silný team Uničov 04:55:01.2 01:19:28.0
173 40 / V50 [276] Vladislav Kuběnka 1947 CZE 04:55:02.6 01:19:29.4
174 89 / M [398] Jiří Moravec 1977 CZE 04:55:12.0 01:19:38.8
175 41 / V50 [384] Zdeněk Jirásko 1955 CZE 04:58:21.1 01:22:47.9 04:58:21.1 (3)
176 39 / V40 [314] Vladimír Řehák 1965 CZE 05:00:30.7 01:24:57.5
177 40 / V40 [324] Roman Szczyrba 1970 CZE 05:00:55.3 01:25:22.1
178 41 / V40 [420] Josef Simon 1966 CZE 05:00:55.5 01:25:22.3
179 90 / M [205] Tomáš Baloun 1981 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:02:15.1 01:26:41.9
180 42 / V40 [438] Alfons Adam 1973 BEL 05:02:45.0 01:27:11.8
181 42 / V50 [363] Josef Mazák 1959 CZE Silný team Uničov 05:02:48.0 01:27:14.8
182 8 / Ž [343] Petra Vicencová 1970 CZE cycloracing Olomouc team A 05:02:50.9 01:27:17.7
183 9 / Ž [308] ZDENKA PROCHÁZKOVÁ 1961 CZE KAC Hulín 05:03:01.4 01:27:28.2
184 43 / V40 [437] Richard Coufal 1973 CZE 05:03:05.1 01:27:31.9
185 43 / V50 [351] Standa Votava 1955 CZE FACSON 05:03:07.3 01:27:34.1
186 91 / M [65] Jakub Svoboda 1975 CZE CK Kolokram Svijany 05:03:40.8 01:28:07.6
187 92 / M [82] Martin Zeithammer 1987 CZE 05:03:44.9 01:28:11.7
188 93 / M [119] David Blažej 1992 CZE CK Příbram-Faný gastroservis 05:03:53.7 01:28:20.5
189 94 / M [135] Jiří Hradil 1986 CZE FORCE KCK Zlín 05:06:08.1 01:30:34.9
190 95 / M [88] Petr Zahrádka 1975 CZE Lawi-Author Team 05:06:11.8 01:30:38.6
191 96 / M [145] Jiří Daněk 1993 CZE Česká spořitelna Specialized 05:06:28.5 01:30:55.3
192 97 / M [60] Tomáš Satke 1989 CZE BIKECENTRUM Olomouc 05:07:19.1 01:31:45.9
193 98 / M [70] Lukáš Tomášek 1988 CZE APER - LAHOFER TEAM 05:07:22.9 01:31:49.7
194 44 / V40 [242] Vlastimil Horyna 1973 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 05:07:46.1 01:32:12.9
195 44 / V50 [237] Bořivoj Hejzlar 1962 CZE 05:07:52.6 01:32:19.4
196 99 / M [123] Dominik Buksa 1990 CZE Česká spořitelna MTB TEAM 05:08:22.0 01:32:48.8
197 100 / M [134] Lukáš Matula 1989 CZE Force KCK Zlín 05:08:25.6 01:32:52.4
198 101 / M [143] Martin Kouřil 1975 CZE CK KOLOKRÁM SVIJANY 05:08:36.2 01:33:03.0
199 45 / V40 [56] Stanislav Prokeš 1968 CZE 05:08:42.4 01:33:09.2
200 102 / M [121] Radek Svěntý 1987 CZE Bikonatic.cz 05:14:08.3 01:38:35.1
201 103 / M [124] Jiří Křivánek 1985 CZE PRESTIGE 05:16:08.2 01:40:35.0
202 104 / M [87] Lukáš Heinrich 1979 CZE Bikestyle.cz 05:16:09.7 01:40:36.5
203 46 / V40 [125] Miloslav ŠVEHLA 1967 CZE BIKE SPORT servis Opava 05:16:15.6 01:40:42.4
204 47 / V40 [443] Jindrich Truska 1974 CZE 05:16:18.0 01:40:44.8
205 48 / V40 [442] Radek Kesner 1970 CZE 05:16:18.3 01:40:45.1
206 105 / M [106] Michal Koš 1976 CZE More than bikers 05:16:20.4 01:40:47.2
207 49 / V40 [151] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKO PARDUBICE 05:16:20.9 01:40:47.7
208 50 / V40 [37] Pavel Kuda 1969 CZE SC MIRVA SVITAVY 05:16:21.3 01:40:48.1
209 106 / M [391] Michal Koubík 1980 CZE APER-LAHOFER 05:16:24.4 01:40:51.2
210 107 / M [148] Mariusz Kusidlo 1987 POL Kolik Hobby Bohumin 05:16:31.3 01:40:58.1
211 51 / V40 [57] Bedřich Průcha 1973 CZE 05:16:34.9 01:41:01.7
212 10 / Ž [433] Lenka Suchánková 1968 CZE Bike club Svitavy 05:16:38.8 01:41:05.6
213 108 / M [130] Tomáš Tvrdík 1985 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 05:16:41.8 01:41:08.6
214 11 / Ž [406] Dana Přibylová 1985 CZE 05:19:54.8 01:44:21.6
215 109 / M [101] Vít Novák 1989 XXX 05:22:08.8 01:46:35.6 05:22:08.8 (1)
216 110 / M [73] Daniel Veselý 1992 CZE CK Kolokram Svijany 05:24:43.4 01:49:10.2
217 111 / M [89] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:24:52.3 01:49:19.1
218 112 / M [109] Marcin Koryeniowski 1980 CZE Max-Fliy-Bike-Krakov 05:25:58.9 01:50:25.7
219 52 / V40 [102] Evžen Šmatlák 1974 CZE CFC Kladno 05:28:10.7 01:52:37.5
220 53 / V40 [154] Pavel Popiolek 1965 CZE SK Universe 05:32:20.9 01:56:47.7
221 113 / M [348] Leos Vondra 1986 CZE 05:33:08.2 01:57:35.0
222 45 / V50 [358] Jiří Zoubele 1950 CZE AZ-Ekotherm Šumperk 05:33:20.9 01:57:47.7
223 46 / V50 [361] Miroslav Rýznar 1953 CZE 05:33:27.3 01:57:54.1
224 47 / V50 [244] Jaroslav Hradecký 1949 CZE 05:33:33.6 01:58:00.4
225 114 / M [150] Jan Grygera 1995 CZE CODYS TEAM 05:35:44.5 02:00:11.3
226 115 / M [141] Pavel Vlček 1995 CZE VELO SERVIS TEAM 05:35:55.5 02:00:22.3
227 54 / V40 [22] Libor Hons 1965 CZE 05:36:44.5 02:01:11.3
228 116 / M [108] Aleksander Oyiurzynski 1989 CZE Max-Fliy-Bike-Krakov 05:37:13.1 02:01:39.9
229 48 / V50 [55] Karel Prager 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:37:53.9 02:02:20.7
230 55 / V40 [66] Robert Sýkora 1972 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:37:55.2 02:02:22.0
231 49 / V50 [434] Karel Klícha 1946 CZE TRKLUB Dobruška 05:38:43.4 02:03:10.2
232 117 / M [13] Pavel Dobiášovský 1981 CZE 05:39:29.3 02:03:56.1
233 50 / V50 [283] Jiří Martinec 1951 CZE 05:40:12.7 02:04:39.5
234 51 / V50 [362] František Kochwasser 1936 CZE CK Stará Ves 05:40:23.9 02:04:50.7
235 118 / M [71] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 05:40:35.4 02:05:02.2
236 119 / M [83] Radek Zelenka 1978 CZE 05:41:15.6 02:05:42.4
237 120 / M [153] Karel Buček 1982 CZE 05:41:28.7 02:05:55.5
238 121 / M [15] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 05:41:32.2 02:05:59.0
239 122 / M [255] Ondřej Jareš 1975 CZE 05:42:36.9 02:07:03.7
240 56 / V40 [63] Pavel Sucharda 1970 CZE CYCLING BRNO 05:42:44.2 02:07:11.0
241 123 / M [133] Marek Joska 1991 CZE 05:42:47.0 02:07:13.8
242 57 / V40 [137] Kamil Juřík 1967 CZE Cyklo Jeseník 05:42:51.8 02:07:18.6
243 52 / V50 [112] Milan Novák 1957 CZE XXX Bike club 05:42:58.4 02:07:25.2
244 58 / V40 [140] Michal Běhounek 1967 CZE VELO SERVIS TEAM 05:43:18.0 02:07:44.8
245 124 / M [104] Jiří Jiroušek 1978 CZE KOLOSHOP TEAM 05:44:06.8 02:08:33.6
246 53 / V50 [27] Josef Ibehej 1956 CZE KCL Kooperativa Svijany 05:45:34.9 02:10:01.7
247 125 / M [94] Zdenek Polnicky 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:47:32.1 02:11:58.9
248 126 / M [62] Karel Vaněček 1981 CZE SK Vinohradské šlapky 05:47:43.4 02:12:10.2
249 127 / M [107] Miloš Kořínek 1992 CZE More than bikers 05:49:12.5 02:13:39.3
250 128 / M [84] Lukáš Bartoň 1981 CZE CK Vinohradské šlapky 05:49:26.2 02:13:53.0
251 129 / M [8] Jan Bilek 1977 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:49:43.6 02:14:10.4
252 59 / V40 [115] Martin Křivák 1966 CZE Radostice 05:50:36.2 02:15:03.0
253 60 / V40 [59] Jiří Řehák 1967 CZE Derfl Kola 05:50:37.0 02:15:03.8
254 130 / M [77] Adam Votava 1986 CZE FACSON 05:52:20.9 02:16:47.7
255 131 / M [51] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 05:55:01.0 02:19:27.8
256 132 / M [96] Martin Filip 1995 CZE CK Příbram-Fany Gastroservis 05:56:30.6 02:20:57.4
257 133 / M [14] Libor Domansky 1979 CZE 05:57:52.0 02:22:18.8
258 61 / V40 [29] Oldřich Jiskra 1966 CZE CK Vinohradské Šlapky 05:57:54.1 02:22:20.9
259 62 / V40 [42] Pavel Mencl 1966 CZE PCK Louda 05:57:56.7 02:22:23.5
260 63 / V40 [122] Jiří Buksa 1965 CZE Bikonatic.cz 05:58:09.4 02:22:36.2
261 64 / V40 [100] Michal Robert 1968 CZE Ostrava 05:58:09.5 02:22:36.3
262 65 / V40 [146] Miroslav Pavelka 1974 XXX Visimpex 05:58:10.1 02:22:36.9 05:58:10.1 (2)
263 134 / M [138] Jiří Přidal 1976 CZE Cbase 05:59:24.7 02:23:51.5
264 54 / V50 [316] Václav Sedláček 1949 CZE 06:06:30.9 02:30:57.7
265 66 / V40 [81] Miroslav Zbuzek 1974 CZE CK Záluží 06:08:22.0 02:32:48.8
266 135 / M [61] Radim Skála 1976 CZE Sokol Veltěž 06:09:25.0 02:33:51.8
267 55 / V50 [34] Petr Koza 1964 CZE 06:09:26.9 02:33:53.7
268 67 / V40 [30] Tondáno Kalojíros 1968 CZE Be.maniax - tombiker.com 06:09:34.7 02:34:01.5
269 56 / V50 [44] Milan MOSAZNÝ 1957 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 06:09:53.7 02:34:20.5
270 57 / V50 [288] Vladimír Moravec 1955 CZE 06:10:50.7 02:35:17.5
271 136 / M [131] Josef Říha 1978 CZE cyklotrenink.com 06:11:30.4 02:35:57.2
272 68 / V40 [95] Karásek Jiří 1973 CZE RACING OLEŠNÁ 06:13:05.3 02:37:32.1
273 69 / V40 [136] Wit Bensari 1967 POL 06:14:43.2 02:39:10.0
274 58 / V50 [50] Kamil Opletal 1963 CZE 06:14:49.1 02:39:15.9
275 137 / M [20] Tomáš Hodermarsky 1980 CZE 06:16:50.3 02:41:17.1
276 138 / M [31] Jan Kalvoda 1978 CZE 06:20:26.4 02:44:53.2
277 70 / V40 [144] Richard Loukota 1967 CZE 06:24:02.5 02:48:29.3
278 59 / V50 [139] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 06:24:11.8 02:48:38.6
279 71 / V40 [86] Marcel Řehák 1970 CZE C BASE Brno 06:24:20.5 02:48:47.3
280 139 / M [33] Vladimir Kloz 1978 CZE 06:24:27.0 02:48:53.8
281 12 / Ž [9] Lenka Borufková 1984 CZE ELEVEN TEST TEAM 06:25:11.2 02:49:38.0
282 60 / V50 [32] Libor Keller 1955 CZE Cbase 06:26:11.0 02:50:37.8
283 140 / M [243] Karel Hostomský 1986 CZE 06:28:34.5 02:53:01.3
284 72 / V40 [4] Tomáš Bartoš 1968 CZE 06:30:05.4 02:54:32.2
285 73 / V40 [58] Roman Průša 1967 CZE 06:33:00.8 02:57:27.6
286 141 / M [75] Michal Vlasák 1982 CZE Sokol Veltěž 06:33:03.2 02:57:30.0
287 13 / Ž [18] Daniela Havránková 1980 CZE ELEVEN TEST TEAM 06:33:06.3 02:57:33.1
288 61 / V50 [110] Miroslav Klobas 1955 CZE Hradec Králové 06:33:15.5 02:57:42.3
289 74 / V40 [126] Martin Tláskal 1965 XXX 06:35:41.0 03:00:07.8 06:35:41.0 (3)
290 62 / V50 [280] Zdeněk Kunc 1952 CZE ČKMC Praha 06:36:32.0 03:00:58.8
291 142 / M [116] Tomáš Čer 1983 CZE BIKESTYLE.CZ 06:36:58.4 03:01:25.2
292 63 / V50 [114] Jan Nedoma 1956 CZE Štrof team 06:39:07.3 03:03:34.1
293 14 / Ž [41] Iva Mědílková 1971 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:16.3 03:08:43.1
294 75 / V40 [38] Miloš Lenoch 1971 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:16.5 03:08:43.3
295 76 / V40 [78] Peter Vrba 1969 SVK 06:44:16.7 03:08:43.5
296 143 / M [99] Tomáš Uhrin 1984 SVK 06:44:16.9 03:08:43.7
297 77 / V40 [98] Milan Skladan 1969 CZE 06:44:17.7 03:08:44.5
298 64 / V50 [43] Peter Michalák 1955 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:18.2 03:08:45.0
299 144 / M [128] Karel Plaček 1975 CZE 06:44:18.5 03:08:45.3
300 145 / M [76] Tomáš Vobecký 1978 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:44:21.8 03:08:48.6
301 146 / M [40] Petr Matoušek 1976 CZE 06:44:37.8 03:09:04.6
302 78 / V40 [24] Čestmír Horák 1971 CZE od morava 06:44:53.8 03:09:20.6
303 147 / M [16] Michal Geisler 1975 CZE CK Vinohradské Šlapky 06:48:17.4 03:12:44.2
304 79 / V40 [6] Ondřej Bažant 1968 CZE 06:52:26.6 03:16:53.4
305 80 / V40 [52] Tomáš Pleskač 1966 CZE 06:54:20.7 03:18:47.5
306 81 / V40 [74] Miroslav Vlach 1969 CZE CK Záluží 06:54:30.1 03:18:56.9
307 65 / V50 [388] Václav Hašek 1944 CZE 06:55:36.6 03:20:03.4
308 82 / V40 [39] Jaroslav Maršík 1971 CZE 06:57:38.2 03:22:05.0
309 83 / V40 [45] Aleš Nábělek 1973 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 07:00:52.5 03:25:19.3
310 15 / Ž [46] Kateřina Nábělková 1974 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 07:01:02.6 03:25:29.4
311 148 / M [17] Aleš Girstl 1975 CZE 07:10:29.2 03:34:56.0
312 149 / M [105] Vojtěch Hrabal 1980 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:10:37.3 03:35:04.1
313 84 / V40 [26] Petr Chalupa 1967 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:10:37.4 03:35:04.2
314 150 / M [80] Jan Zárybnický 1978 CZE 07:26:39.0 03:51:05.8
315 85 / V40 [11] Richard Cvrkal 1965 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:35:23.1 03:59:49.9
316 151 / M [21] Jan Homolka 1980 CZE 07:37:33.6 04:02:00.4
317 152 / M [132] Jan Huml 1980 CZE 07:37:35.4 04:02:02.2
318 16 / Ž [85] Zina Matušková 1954 CZE Racing Olešná 07:38:35.1 04:03:01.9
319 66 / V50 [90] Igor Jermolajev 1962 CZE 07:38:43.2 04:03:10.0
320 67 / V50 [93] Zdeněk Žarlok 1958 CZE 07:41:57.5 04:06:24.3
321 68 / V50 [47] Milan Netolický 1958 CZE CK Vinohradské Šlapky 07:43:33.8 04:08:00.6
322 17 / Ž [5] Lenka Bartošová 1978 CZE 07:43:34.3 04:08:01.1
323 86 / V40 [25] Jan Houška 1965 CZE Humusoft 08:07:11.0 04:31:37.8
324 69 / V50 [48] Michal Novák 1962 CZE 08:21:07.0 04:45:33.8
325 87 / V40 [7] David Beránek 1974 CZE 08:53:11.0 05:17:37.8
DNN / N [650] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [256] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider

výsledková listina Silnice 130

start ~ 09:00:00

výsledková listina MTB 60

start ~ 09:15:00

03:27:51.744
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 30km
1 1 / M [570] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:26:10.0 01:18:37.8 (1)
2 2 / M [554] Martin Piruch 1994 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 02:27:21.2 01:11.2 01:18:40.6 (2)
3 3 / M [552] Tomáš Petříček 1990 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 02:31:38.7 05:28.7 01:20:23.9 (3)
4 4 / M [577] Jakub Fabián 1991 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 02:40:18.4 14:08.4 01:23:37.3 (4)
5 5 / M [501] Radim Barták 1980 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:42:27.0 16:17.0 01:25:23.5 (5)
6 1 / V40 [532] Daniel Kouřil 1971 CZE SK Masná hora 02:43:30.4 17:20.4 01:26:29.1 (6)
7 6 / M [565] Martin Unzeitig 1981 CZE Cykloklub Morava 02:47:08.7 20:58.7 01:29:33.0 (11)
8 7 / M [563] Tomáš Tichý 1984 CZE I-TRENINK 02:47:55.3 21:45.3 01:29:33.1 (12)
9 8 / M [516] David Hladiš 1995 CZE TNF bike team 02:50:41.3 24:31.3 01:29:31.5 (10)
10 2 / V40 [555] Sándor Pocsai 1970 CZE 02:51:02.1 24:52.1 01:29:37.3 (14)
11 9 / M [591] Tomáš vychodil 1976 CZE Bike Team Zlaté Hory 02:51:44.6 25:34.6 01:30:22.1 (15)
12 1 / V50 [586] Josef Doležal 1963 CZE CK Slovan Mor. Třebová 02:52:07.6 25:57.6 01:30:49.4 (17)
13 10 / M [593] Jan Chudý 1991 CZE Sk Tessuti Žamberk 02:52:19.0 26:09.0 01:29:31.4 (9)
14 11 / M [581] Vladimír Vaněk 1983 CZE Vanekdesign.com 02:52:22.5 26:12.5 01:29:33.8 (13)
15 12 / M [596] Marek Krejčíř 1985 CZE Bike Triatlon Morkovice 02:52:32.0 26:22.0 01:31:22.4 (19)
16 3 / V40 [518] Lubomír Horký 1968 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:52:42.1 26:32.1 01:29:30.9 (8)
17 13 / M [531] Jiří Konig 1978 CZE Šneci 02:59:35.4 33:25.4 01:33:57.0 (26)
18 4 / V40 [515] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE 02:59:52.4 33:42.4 01:33:55.9 (25)
19 14 / M [523] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:00:03.7 33:53.7 01:27:22.4 (7)
20 15 / M [578] Radek Koeniq 1976 CZE CK MORAVA 03:00:05.3 33:55.3 01:31:18.2 (18)
21 5 / V40 [540] Vladislav Kulík 1973 CZE Cyklomorava 03:00:41.8 34:31.8 01:33:21.3 (20)
22 16 / M [502] Petr Bílík 1978 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:00:47.9 34:37.9 01:33:40.0 (21)
23 17 / M [561] Pavel Slaný 1988 CZE 03:05:07.0 38:57.0 01:33:55.8 (24)
24 2 / V50 [520] Jaroslav Chutný 1961 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 03:05:07.3 38:57.3 01:33:53.5 (22)
25 18 / M [517] Radek Hlásný 1985 CZE 03:06:09.5 39:59.5 01:37:16.9 (32)
26 3 / V50 [580] Jiří Slabý 1956 CZE Redpoint Team 03:06:13.1 40:03.1 01:39:15.5 (36)
27 6 / V40 [507] Martin Doleček 1973 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 03:08:10.7 42:00.7 01:36:04.7 (31)
28 4 / V50 [546] Jaroslav Moravec 1958 CZE 03:09:39.5 43:29.5 01:38:53.4 (34)
29 7 / V40 [544] Tomáš Malý 1974 CZE Atletika Zábřeh 03:09:56.4 43:46.4 01:38:53.5 (35)
30 5 / V50 [595] Jiří Holubář 1963 CZE 03:10:08.9 43:58.9 01:38:27.6 (33)
31 8 / V40 [535] Jiří Kristek 1967 CZE RETIA Pardubice 03:10:19.5 44:09.5 01:40:25.0 (39)
32 19 / M [519] David Horký 1990 CZE 03:12:02.5 45:52.5 01:35:10.6 (30)
33 6 / V50 [549] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE KOLARNA TEAM 03:12:53.9 46:43.9 01:34:29.6 (28)
34 20 / M [553] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 03:15:16.5 49:06.5 01:40:29.4 (40)
35 21 / M [526] Kamil Klemsa 1981 CZE 03:18:54.3 52:44.3 01:39:39.0 (38)
36 22 / M [579] Zdenek Ryšavý 1987 CZE 03:19:53.9 53:43.9 01:39:19.0 (37)
37 23 / M [551] Jaroslav Peškar 1980 CZE Střelci Postřelmov 03:22:37.0 56:27.0 01:43:01.0 (42)
38 24 / M [514] Josef Hamal 1983 CZE Střelci Postřelmov 03:22:37.1 56:27.1 01:43:03.1 (43)
39 25 / M [566] Miroslav Urbánek 1987 CZE Cykloop 03:22:39.0 56:29.0 01:30:22.9 (16)
40 9 / V40 [543] Jaroslav Maixner 1966 CZE 03:25:05.1 58:55.1 01:46:30.8 (47)
41 10 / V40 [524] Antonín Kavan 1973 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:27:01.1 01:00:51.1 01:54:17.7 (61)
42 11 / V40 [583] Václav Picek 1972 CZE 03:28:30.2 01:02:20.2 01:49:15.1 (52)
43 7 / V50 [529] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA 03:29:27.8 01:03:17.8 01:49:27.1 (54)
44 12 / V40 [510] Petr Dušek 1972 CZE 03:29:32.0 01:03:22.0 01:50:35.7 (57)
45 26 / M [505] Michal Cimburek 1994 CZE Nutrend HSK-cycling tean 03:30:16.7 01:04:06.7 01:34:55.6 (29)
46 8 / V50 [585] Vladimír Marek 1957 CZE LKT 80 Šumperk 03:30:35.3 01:04:25.3 01:43:54.6 (45)
47 13 / V40 [508] petr dosoudil 1967 CZE 03:30:47.0 01:04:37.0 01:45:28.1 (46)
48 27 / M [521] Michael Janeček 1996 CZE 03:31:12.0 01:05:02.0 01:47:33.0 (49)
49 28 / M [506] Aleš Čech 1975 CZE Model Bike Team 03:31:24.5 01:05:14.5 01:43:14.4 (44)
50 29 / M [572] Martin Kudláček 1991 CZE CykloTeam Kudláček 03:31:55.1 01:05:45.1 01:40:30.5 (41)
51 9 / V50 [538] Oldřich Kuběnka 1956 CZE 03:31:59.2 01:05:49.2 01:47:01.1 (48)
52 1 / Ž [562] Štěpánka Staňková 1989 CZE TNF bike team 03:32:08.1 01:05:58.1 01:50:24.0 (56)
53 10 / V50 [569] Jaroslav Zeman 1958 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 03:32:31.5 01:06:21.5 01:48:21.4 (51)
54 11 / V50 [587] Bronislav MALČÍK 1956 CZE VIVA LANŠKROUN 03:32:58.4 01:06:48.4 01:48:05.3 (50)
55 14 / V40 [537] Miloš Křeček 1970 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:33:50.0 01:07:40.0 01:50:38.9 (58)
56 15 / V40 [584] Stanislav Střílka 1966 CZE Cykloteam Lipník 03:42:53.9 01:16:43.9 01:54:33.9 (63)
57 30 / M [575] Jan Kropáč 1985 CZE 03:43:48.1 01:17:38.1 01:50:52.7 (59)
58 16 / V40 [539] Petr Kučera 1965 CZE 03:44:34.8 01:18:24.8 01:54:35.7 (64)
59 17 / V40 [564] Miloslav Ulrich 1970 CZE 03:44:40.3 01:18:30.3 01:49:22.7 (53)
60 2 / Ž [530] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 03:46:12.8 01:20:02.8 01:56:13.6 (69)
61 18 / V40 [511] Martin Formánek 1968 CZE 03:47:16.0 01:21:06.0 01:57:57.1 (71)
62 31 / M [574] Tomáš Tempír 1977 CZE 03:50:26.6 01:24:16.6 01:51:49.2 (60)
63 32 / M [576] Pavel Miller 1981 CZE 03:52:36.1 01:26:26.1 01:55:45.3 (68)
64 12 / V50 [525] Antonín Klein 1960 CZE 03:54:36.0 01:28:26.0 01:57:43.8 (70)
65 33 / M [542] Zdeněk Macháček 1990 CZE 03:54:58.5 01:28:48.5 01:55:11.8 (66)
66 13 / V50 [534] Petr Krejčí 1954 CZE 03:55:32.1 01:29:22.1 02:03:17.0 (75)
67 19 / V40 [528] Michal Knápek 1974 CZE XCT Horní Heřmanice 03:55:51.1 01:29:41.1 01:54:32.5 (62)
68 20 / V40 [522] Petr Janeček 1967 CZE 03:59:31.9 01:33:21.9 01:55:43.7 (67)
69 14 / V50 [560] Martin Schejbal 1964 CZE 04:10:09.1 01:43:59.1 02:05:14.0 (76)
70 34 / M [547] Jaroslav Motl 1976 CZE 04:10:33.5 01:44:23.5 01:49:50.0 (55)
71 3 / Ž [512] Helena Francová 1963 CZE OD MORAVA 04:10:53.9 01:44:43.9 02:09:08.0 (79)
72 15 / V50 [550] Libor Palát 1963 CZE Ezopovy bajky 04:13:01.8 01:46:51.8 02:07:38.5 (77)
73 35 / M [545] Petr Minář 1984 CZE 04:13:27.4 01:47:17.4 02:02:10.7 (73)
73 21 / V40 [536] Pavel Krňávek 1974 CZE - 04:13:27.4 01:47:17.4 02:02:11.5 (74)
75 16 / V50 [582] Miroslav Zelenka 1950 CZE CK Terezín 04:16:54.7 01:50:44.7 02:08:45.0 (78)
76 17 / V50 [509] Miroslav Drobný 1963 CZE Continental Adršpach 04:19:30.1 01:53:20.1 01:59:15.9 (72)
77 22 / V40 [568] Petr Zapletal 1967 CZE OD MORAVA 04:22:15.2 01:56:05.2 02:13:53.9 (84)
78 36 / M [527] Miroslav Kliment 1990 CZE 04:30:58.0 02:04:48.0 02:10:32.8 (80)
79 23 / V40 [558] Jaroslav Říčka 1968 CZE 04:31:15.2 02:05:05.2 02:13:03.2 (81)
80 37 / M [573] Ivo Rejzek 1978 CZE 04:38:34.0 02:12:24.0 02:13:16.3 (82)
81 38 / M [557] Luboš Rambousek 1978 CZE 04:38:35.5 02:12:25.5 02:13:32.6 (83)
82 4 / Ž [567] Zuzana Wawrzyczkova 1974 CZE 04:52:28.1 02:26:18.1 02:14:16.9 (85)
DNF / M [592] David Křivohlávek 1989 CZE 01:34:03.7 (27)
DNF / V50 [513] Tomáš Frýda 1963 CZE 01:33:54.9 (23)
DNF / M [559] Michal Sadil 1975 CZE Parapety RS 01:54:55.8 (65)

výsledková listina MTB 30

start ~ 09:15:00

02:02:48.485
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 30km
1 1 / Muži [598] Petr Kubelka 1995 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 01:20:25.3
2 2 / Muži [790] Kryštof Sas 1993 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 01:23:27.0 03:01.7
3 1 / Junioři [702] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:23:27.2 03:01.9
4 3 / Muži [708] Jan Doutnáč 1973 CZE 01:33:39.2 13:13.9
5 4 / Muži [734] David Mikula 1976 CZE 01:34:26.4 14:01.1
6 5 / Muži [789] Patrik Zamazal 1972 CZE MOUNTAINTIME.cz Vendetta test team 01:34:56.4 14:31.1
7 6 / Muži [777] Lukáš Břinčil 1986 CZE Břinčil 01:36:38.2 16:12.9
8 7 / Muži [757] Jaroslav Václavek 1970 CZE RODAK 01:37:24.9 16:59.6
9 8 / Muži [589] Adam Kubín 1985 CZE 01:37:38.2 17:12.9
10 2 / Junioři [798] Dominik Parma 1998 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:39:10.0 18:44.7
11 9 / Muži [733] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 01:39:27.4 19:02.1
12 1 / Juniorky [788] Eva Planičková 1997 CZE Bikesport Mohenice 01:39:30.7 19:05.4
13 10 / Muži [786] Štěpán Landa 1981 CZE Light core team 01:40:22.9 19:57.6
14 11 / Muži [751] Josef Šembera 1984 CZE 01:41:25.8 21:00.5
15 12 / Muži [730] Pavel Matura 1976 CZE 01:43:05.0 22:39.7
16 13 / Muži [741] Radek Petr 1985 CZE 01:43:07.7 22:42.4
17 14 / Muži [754] Roman Švéda 1971 CZE Tlustý gumy Králíky 01:43:10.9 22:45.6
18 15 / Muži [710] Pavel Gottwald 1980 CZE Tři šneci 01:43:11.2 22:45.9
19 16 / Muži [709] Tomáš Dvořák 1972 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:45:10.3 24:45.0
20 17 / Muži [760] Lukáš Jáně 1995 CZE 01:45:17.5 24:52.2
21 18 / Muži [731] Michal Matýsek 1981 CZE Střelci Postřelmov 01:45:21.1 24:55.8
22 19 / Muži [775] Jiří Macháček 1984 CZE Cykloteam Kudláček 01:45:22.5 24:57.2
23 20 / Muži [736] Martin Novak 1983 CZE 01:45:42.1 25:16.8
24 21 / Muži [785] Alois Uchytil 1966 CZE biketeam Zlaté Hory 01:46:20.1 25:54.8
25 22 / Muži [763] Petr Zounar 1987 CZE 01:46:26.9 26:01.6
26 3 / Junioři [701] Václav Bednarský 2001 CZE Cyklomorava 01:46:45.9 26:20.6
27 23 / Muži [748] Lukáš Sedlák 1988 CZE Smc Fort Usti nad Orlici 01:46:55.3 26:30.0
28 24 / Muži [783] Martin Polák 1962 CZE 01:47:08.1 26:42.8
29 25 / Muži [750] Jan Skála 1985 CZE 01:47:14.4 26:49.1
30 26 / Muži [778] David Olšar 1994 CZE 01:47:20.3 26:55.0
31 27 / Muži [717] Libor Hrdina 1990 CZE 01:47:26.1 27:00.8
32 28 / Muži [590] Jiří Smrčka 1972 CZE 01:48:40.9 28:15.6
33 29 / Muži [729] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 01:48:46.4 28:21.1
34 30 / Muži [713] Lukáš Hejkrlík 1982 CZE 01:49:10.2 28:44.9
35 4 / Junioři [779] Martin Soldán 1996 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:49:37.7 29:12.4
36 31 / Muži [712] František Haltmar 1968 CZE 01:50:18.2 29:52.9
37 32 / Muži [714] Pavel Hekrle 1993 CZE 01:50:48.5 30:23.2
38 33 / Muži [759] Vladimír Jáně 1968 CZE 01:51:19.7 30:54.4
39 34 / Muži [770] Petr Žerníček 1971 CZE CVO7 01:51:51.1 31:25.8
40 1 / Ženy [725] Markéta Kubínová 1989 CZE x 01:52:24.2 31:58.9
41 5 / Junioři [792] David Holuza 2000 CZE 01:52:57.2 32:31.9
42 35 / Muži [719] Jaroslav Jelínek 1978 CZE CBA NUGET 01:53:34.2 33:08.9
43 36 / Muži [769] Michal Talík 1991 CZE 01:53:40.7 33:15.4
44 37 / Muži [722] Filip Kočí 1995 CZE 01:53:42.9 33:17.6
45 2 / Ženy [766] Iveta Pagáčová 1984 CZE 01:55:50.7 35:25.4
46 38 / Muži [784] Petr Kašpar 1975 CZE biketeam Zlaté Hory 01:56:10.0 35:44.7
47 39 / Muži [765] radim čevela 1973 CZE www.elektrokolacz.cz 01:56:18.5 35:53.2
48 40 / Muži [738] Lukáš Osladil 1987 CZE Tři šneci 01:56:41.4 36:16.1
49 6 / Junioři [747] Jiří Sadil 2001 CZE Parapety RS 01:58:35.6 38:10.3
50 41 / Muži [707] Tomáš Dohnal 1979 CZE 01:58:40.5 38:15.2
51 42 / Muži [588] Tomáš Kobrle 1977 CZE 01:58:43.7 38:18.4
52 43 / Muži [768] Radim Válek 1985 CZE CK Bufet 01:59:33.1 39:07.8
53 44 / Muži [703] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:00:29.8 40:04.5
54 45 / Muži [791] Jiří Smolík 1985 CZE 02:00:41.4 40:16.1
55 46 / Muži [742] Josef Přibyl 1982 CZE Střelci Postřelmov 02:01:07.4 40:42.1
56 47 / Muži [724] Michal Krunčík 1985 CZE žádný 02:01:38.6 41:13.3
57 48 / Muži [715] Radek Holinka 1969 CZE RODAK 02:02:11.5 41:46.2
58 49 / Muži [781] Tomáš Engel 1993 CZE 02:02:13.2 41:47.9
59 50 / Muži [753] Luděk Švéda 1978 CZE 02:02:54.2 42:28.9
60 7 / Junioři [746] Jakub Radoňský 1997 CZE 02:02:56.6 42:31.3
61 8 / Junioři [735] Bohumil Německý 1998 CZE 02:03:23.0 42:57.7
62 51 / Muži [756] Tomáš Tvrdík 1990 CZE SK KOVO LEDEČ 02:05:08.0 44:42.7
63 52 / Muži [767] Pavel Matuška 1986 CZE 02:05:11.0 44:45.7
64 53 / Muži [720] Roman Kaniščev 1970 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:05:21.0 44:55.7
65 54 / Muži [787] Petr Talík 1967 CZE 02:05:44.8 45:19.5
66 55 / Muži [771] Josef Telvák 1980 CZE 02:08:15.2 47:49.9
67 56 / Muži [758] Pavel Veprek 1977 CZE 02:08:27.1 48:01.8
68 57 / Muži [721] martin kaspar 1976 CZE Tři šneci 02:09:14.0 48:48.7
69 58 / Muži [749] Jan Schon 1971 CZE Střelci Postřelmov 02:10:21.6 49:56.3
70 59 / Muži [745] Petr Radoňský 1974 CZE 02:10:45.4 50:20.1
71 60 / Muži [755] Petr Tomášek 1984 CZE 02:10:59.9 50:34.6
72 9 / Junioři [762] Matěj Kolto 2003 CZE KB Letohrad 02:12:32.1 52:06.8
73 3 / Ženy [761] Andrea Kolto 1972 CZE XCT.CZ 02:12:34.1 52:08.8
74 61 / Muži [772] Vladimír Zuker 1950 CZE Pečky 02:13:47.8 53:22.5
75 62 / Muži [773] Tomáš Kašpar 1985 CZE 02:13:52.8 53:27.5
76 63 / Muži [706] Pavel Carbol 1972 CZE 02:14:12.6 53:47.3
77 64 / Muži [711] Milan Hajtmar 1962 CZE Střelci Postřelmov 02:15:17.9 54:52.6
78 65 / Muži [740] Robert Pecha 1992 CZE 02:16:36.1 56:10.8
79 66 / Muži [737] Jaroslav Novotný 1965 CZE 02:17:43.1 57:17.8
80 67 / Muži [739] Petr Otáhal 1977 CZE 02:18:11.7 57:46.4
81 68 / Muži [764] Stanislav Hašek 1966 CZE 02:18:42.0 58:16.7
82 69 / Muži [774] Miroslav Smejkal 1961 CZE 02:18:48.8 58:23.5
83 70 / Muži [796] Václav Muller 1974 CZE KOOP 02:23:57.2 01:03:31.9
84 71 / Muži [718] Ondřej Chmelař 1985 CZE 02:24:21.8 01:03:56.5
85 72 / Muži [776] Petr Havelka 1974 CZE 02:27:20.1 01:06:54.8
86 10 / Junioři [704] ŠTĚPÁN BUREŠ 2003 CZE Cyklomorava 02:27:39.4 01:07:14.1
87 73 / Muži [705] TOMÁŠ BUREŠ 1972 CZE Cyklomorava 02:27:40.6 01:07:15.3
88 74 / Muži [716] David Holinka 1994 CZE RODAK 02:27:51.7 01:07:26.4
89 75 / Muži [726] Jirka Mach 1973 CZE 02:31:01.3 01:10:36.0
90 76 / Muži [752] Jiří Šír 1962 CZE 02:34:08.7 01:13:43.4
91 4 / Ženy [723] Dagmar Kolářová 1970 CZE 02:34:11.9 01:13:46.6
92 5 / Ženy [728] Anežka Marešová 1992 CZE 02:34:16.9 01:13:51.6
93 2 / Juniorky [743] Linda Radoňská 2002 CZE 02:35:52.4 01:15:27.1
94 6 / Ženy [744] Petra Radoňská 1974 CZE 02:40:43.1 01:20:17.8
95 11 / Junioři [727] Lukáš Machálek 1999 CZE SK KOVO LEDEČ 02:57:27.5 01:37:02.2
96 7 / Ženy [780] Marie Engelová 1971 CZE 03:07:50.4 01:47:25.1
97 77 / Muži [793] Jaroslav Patkolo 1984 CZE 03:13:33.3 01:53:08.0
98 78 / Muži [795] David Valášek 1985 CZE 03:28:20.9 02:07:55.6
99 79 / Muži [794] Karel Nový 1987 CZE 03:28:25.6 02:08:00.3