Okolo Vlasenice

18.07.2015 Vlasenice (Vysočina) [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

42 km, terén celkem: 247, mužů: 217, žen: 30, MJ: 20, M I.: 40, M II.: 59, M III.: 66, M IV.: 25, M V.: 7, ZJ: 6, Z I.: 9, Z II.: 8, Z III.: 7 [html] [pdf]
37 km, tandemy celkem: 3, mužů: 3, žen: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
37 km, hobby celkem: 120, mužů: 85, žen: 35, Starší žáci: 7, Muži mladší: 28, Muži starší 40: 50, Ženy mladší: 23, Ženy starší 40: 12 [html] [pdf]
20 km, děti celkem: 47, mužů: 27, žen: 20, Potěr Mikrožactvo: 3, Nábor Minižáci: 12, Mladší žáci: 2, doprovod: 17, Nábor Minižákyně: 5, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 5 [html] [pdf]
Mikrožactvo celkem: 12, mužů: 10, žen: 2, Starší žáci: 10, Muži mladší: 0, Muži starší 40: 0, Ženy mladší: 2, Ženy starší 40: 0 [html] [pdf]
Odrážedla celkem: 7, mužů: 6, žen: 1, Starší žáci: 6, Muži mladší: 0, Muži starší 40: 0, Ženy mladší: 1, Ženy starší 40: 0 [html] [pdf]

výsledková listina 42 km, terén

start ~ 14:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M I. 316 Jakub Minka 1994 CZE Symbio + Cannondale 01:24:11.9
2 1 / M II. 258 Ivan Rybařík 1981 CZE UGO-ALIVICTUS-CYKLOEXTRA CANNONDALE 01:24:12.6 00:00.7
3 2 / M I. 170 Adam Lavička 1995 CZE UNIQA Jihlava 01:27:47.7 03:35.8
4 2 / M II. 152 David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:27:48.4 03:36.5
5 3 / M II. 313 Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:27:51.0 03:39.1
6 3 / M I. 248 Ondřej Bambula 1987 CZE CEZ cyklo team Tábor 01:28:03.8 03:51.9
7 4 / M II. 231 Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:28:09.1 03:57.2
8 1 / M III. 144 Tomáš Jakeš 1975 CZE 01:28:41.4 04:29.5
9 1 / MJ 188 Tomáš Bakus 1998 CZE Čez Cyklo Team Tábor 01:29:06.5 04:54.6
10 2 / M III. 278 Martin Vopálenský 1975 CZE Velosport Valenta Scott team 01:29:07.5 04:55.6
11 2 / MJ 277 Šimon Vítů 1997 CZE 01:29:12.9 05:01.0
12 5 / M II. 103 Stanislav Bambula 1983 CZE 01:29:35.4 05:23.5
13 6 / M II. 378 Radek Štrosmajer 1979 CZE 01:29:38.5 05:26.6
14 4 / M I. 198 Václav Pavlík 1994 CZE RBB Invest J. HRADEC 01:29:41.8 05:29.9
15 5 / M I. 299 Jiří Šuta 1989 CZE Atrex-Scott 01:29:42.1 05:30.2
16 7 / M II. 350 Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam Team 01:29:47.3 05:35.4
17 8 / M II. 252 Lukáš Frýba 1982 CZE Moose - Cycling 01:30:03.8 05:51.9
18 6 / M I. 360 Tomáš Pokorný 1990 CZE 01:30:12.6 06:00.7
19 9 / M II. 357 Ruslan Fedak 1977 CZE Brno 01:30:12.7 06:00.8
20 7 / M I. 216 Jakub Skála 1993 CZE ČEZ cyklo team Tábor 01:30:27.1 06:15.2
21 8 / M I. 199 Jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus Vlasenice 01:32:17.4 08:05.5
22 3 / MJ 105 Marek Bartůněk 1998 CZE PUSKINAK.CZ 01:33:12.0 09:00.1
23 9 / M I. 192 Petr Nevoral 1986 CZE I. Kamenická 01:33:19.4 09:07.5
24 10 / M II. 157 Stanislav Koros 1984 CZE Bikenotoric 01:33:21.1 09:09.2
25 4 / MJ 236 Petr Velíšek 1999 CZE Ugo-Allivictus-Čistý sport 01:33:28.2 09:16.3
26 11 / M II. 276 Lukáš Tybitancl 1982 CZE BS Joma Jindřichův Hradec 01:33:35.0 09:23.1
27 3 / M III. 239 Miloš Veselý 1973 CZE 01:33:47.5 09:35.6
28 12 / M II. 370 Tomáš Máca 1978 CZE MST Jihlava 01:35:14.2 11:02.3
29 13 / M II. 225 Jarda Šeliga 1984 CZE Bike Sport JOMA 01:35:14.9 11:03.0
30 10 / M I. 183 Jan Mikolášek 1993 CZE Velosport Valenta Scott Team 01:35:16.4 11:04.5
31 11 / M I. 367 Karel Škvrna 1992 CZE CBC Team 01:35:18.4 11:06.5
32 14 / M II. 185 Petr Miňha 1976 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:35:20.5 11:08.6
33 4 / M III. 336 Miloslav Komárek 1968 CZE KČCLitomyšl 01:35:28.4 11:16.5
34 5 / M III. 107 Jiří Brabec 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:35:41.0 11:29.1
35 15 / M II. 266 Tomáš Maršík 1981 CZE Ugo Allivictus Čisty sport 01:35:45.5 11:33.6
36 16 / M II. 272 Miloš Szábo 1981 CZE Symbio + Cannondale 01:36:44.0 12:32.1
37 17 / M II. 347 Jan Benda 1976 CZE SK FIT Tábor 01:36:44.6 12:32.7
38 18 / M II. 187 Petr Novotný 1978 CZE 01:36:45.0 12:33.1
39 19 / M II. 260 Jan Kobes 1979 CZE Cykloextra 01:37:16.7 13:04.8
40 20 / M II. 383 Marek Doležal 1980 CZE MST Jihlava 01:37:36.2 13:24.3
41 21 / M II. 371 Jan Zamrazil 1977 CZE MST Jihlava 01:38:24.5 14:12.6
42 6 / M III. 247 Petr Bakus 1970 CZE Kola Bakus cycling team 01:38:29.4 14:17.5
43 12 / M I. 181 Josef Marek 1995 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:38:51.7 14:39.8
44 22 / M II. 348 Petr Kořínek 1982 CZE Eurofoam Sport Team 01:39:07.3 14:55.4
45 13 / M I. 241 Josef Vítů 1995 CZE 01:39:13.6 15:01.7
46 5 / MJ 307 Jan Marek 1999 CZE Velosport valenta Scott Team 01:39:14.3 15:02.4
47 7 / M III. 182 Martin Meloun 1975 CZE MOTO ŠIKULE-Sportcentrum Meldy 01:39:14.5 15:02.6
48 1 / M V. 163 Petr Krupička 1951 CZE AUTHOR MASTERS 01:39:28.9 15:17.0
49 23 / M II. 191 Jiří Nevoral 1983 CZE I. Kamenická 01:39:45.4 15:33.5
50 1 / Z II. 251 Milena Cesnaková 1985 CZE Superior MTB team 01:39:48.6 15:36.7
51 24 / M II. 269 Emil Rolník 1981 CZE Srot tym Kunzak 01:40:06.3 15:54.4
52 14 / M I. 222 Ondra Stropnický 1987 CZE 01:40:06.8 15:54.9
53 25 / M II. 106 Jan Bilek 1977 CZE 01:40:10.2 15:58.3
54 26 / M II. 326 Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 01:40:10.4 15:58.5
55 6 / MJ 317 Lukáš Blažek 1998 CZE Nilfisk Alto Pro Cycling 01:40:14.4 16:02.5
56 1 / M IV. 109 Ladislav Bubla 1959 CZE MILEVSKO L.R.T. 01:40:37.4 16:25.5
57 27 / M II. 332 Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:40:52.0 16:40.1
58 28 / M II. 104 Jarda Bartáček 1981 CZE Cykloklub Chýnov 01:41:11.6 16:59.7
59 15 / M I. 116 Petr Děd 1987 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:41:23.0 17:11.1
60 2 / M IV. 214 Pavel Rybařík 1957 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:41:24.2 17:12.3
61 8 / M III. 344 Jaromír Mauer 1975 CZE Velo Dvořák 01:41:35.2 17:23.3
62 16 / M I. 368 Ondřej Fišer 1987 CZE Cykloklub Chýnov 01:41:38.9 17:27.0
63 3 / M IV. 338 Josef Vrzal 1959 CZE KC Hakr Brno 01:41:41.6 17:29.7
64 2 / M V. 197 Jan Ošmera 1954 CZE RoNaKol Pravíkov 01:41:53.1 17:41.2
65 4 / M IV. 321 Tomáš Raba 1965 CZE BS JOMA J.HRADEC 01:41:57.4 17:45.5
66 29 / M II. 240 Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 01:42:37.8 18:25.9
67 7 / MJ 296 Karel Arlt 2000 CZE G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč 01:42:38.8 18:26.9
68 30 / M II. 384 Libor Urbanec 1981 CZE P-Team 01:42:40.3 18:28.4
69 31 / M II. 213 Pavel Rybařík 1979 CZE MTB Svijany Tábor 01:42:41.7 18:29.8
70 17 / M I. 298 MIlan Hron 1987 CZE Eurofoam sport team 01:42:50.4 18:38.5
71 9 / M III. 217 Pavel Skalka 1970 CZE 01:42:52.6 18:40.7
72 32 / M II. 129 Jakub Hanák 1985 CZE FORTIS s.r.o. Bike Team 01:42:56.0 18:44.1
73 33 / M II. 167 Martin Kubík 1977 CZE 01:43:09.9 18:58.0
74 10 / M III. 333 Antonín Florián 1972 CZE SK FIT Tábor 01:43:27.6 19:15.7
75 34 / M II. 146 Jan Janata 1977 CZE 01:43:30.5 19:18.6
76 11 / M III. 120 Daniel Eybert 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:43:31.0 19:19.1
77 8 / MJ 261 Josef Kukla 1998 CZE Kola Bakus cycling team 01:43:32.9 19:21.0
78 9 / MJ 174 David LUKŠ 1998 CZE CKR Kostelní Radouň 01:43:33.6 19:21.7
79 12 / M III. 355 Josef Průcha 1971 CZE CBC Team 01:43:37.8 19:25.9
80 13 / M III. 244 Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:44:01.0 19:49.1
81 18 / M I. 230 Daniel Tichý 1995 CZE Cykloklub Chýnov 01:44:21.9 20:10.0
82 5 / M IV. 164 Luděk Křepela 1964 CZE 01:44:29.8 20:17.9
83 35 / M II. 243 Tomáš Voplakal 1984 CZE Équipe sans limites - Humpolec 01:44:33.5 20:21.6
84 14 / M III. 193 Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:44:43.1 20:31.2
85 36 / M II. 310 Jan Putschögl 1976 CZE CBC Team 01:44:44.6 20:32.7
86 10 / MJ 148 Miloš Jirsa 1999 CZE 01:44:50.1 20:38.2
87 6 / M IV. 205 Drahomír Pospíšil 1961 CZE TJ Spartak Třebíč 01:44:50.3 20:38.4
88 37 / M II. 210 Miloš Rajdl 1985 CZE 01:44:57.7 20:45.8
89 19 / M I. 209 Milan Rada 1995 CZE Cykloklub Chýnov 01:44:57.9 20:46.0
90 38 / M II. 374 Zdenek Šimek 1977 CZE E.T.V. 01:45:00.8 20:48.9
91 39 / M II. 102 Jaroslav Babka 1983 CZE Cykloservis Míčka Sušice 01:45:06.9 20:55.0
92 40 / M II. 375 David Frušák 1976 CZE CBC Team 01:45:12.5 21:00.6
93 7 / M IV. 270 Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:45:42.5 21:30.6
94 15 / M III. 330 Martin Kratochvíl 1974 CZE Cykloklub CHýnov 01:45:53.7 21:41.8
95 41 / M II. 204 Petr Pípal 1981 CZE Kamenice nad Lipou 01:46:18.5 22:06.6
96 20 / M I. 242 Libor Voplakal 1986 CZE Équipe sans limites - Humpolec 01:46:21.6 22:09.7
97 8 / M IV. 341 Jiří Habrda 1965 CZE Fokus 01:46:27.7 22:15.8
98 16 / M III. 169 Karel Laňka 1968 CZE 01:46:31.4 22:19.5
99 3 / M V. 223 Miroslav Svoboda 1952 CZE 01:46:42.9 22:31.0
100 9 / M IV. 207 František Procházka 1965 CZE Horní Cerekev 01:46:47.5 22:35.6
101 11 / MJ 300 Marek Brož 1997 CZE Eurofoam 01:46:49.3 22:37.4
102 17 / M III. 224 Zdeněk Šaroun 1968 CZE TJ SOKOL Potěhy 01:46:51.7 22:39.8
103 42 / M II. 227 Ratmír Šunkevič 1978 CZE 01:46:58.9 22:47.0
104 18 / M III. 337 Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA SPORT Chotěboř 01:47:00.7 22:48.8
105 10 / M IV. 154 Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 01:47:02.0 22:50.1
106 19 / M III. 320 Vladimír Hanták 1973 CZE 01:47:32.8 23:20.9
107 21 / M I. 234 Petr Vacík 1989 CZE Prestige Ethicsport 01:47:52.1 23:40.2
108 20 / M III. 173 Hovorka Lukáš 1975 CZE SMILING BIKERS Malíkov 01:47:55.8 23:43.9
109 43 / M II. 257 Miroslav Chán 1979 CZE SPARTA 01:48:03.7 23:51.8
110 21 / M III. 128 Václav Hálek 1974 CZE 01:48:22.3 24:10.4
111 22 / M III. 233 Libor Smitka 1973 CZE 01:48:31.6 24:19.7
112 12 / MJ 314 Jakub Blažek 1998 CZE Nilfisk Alto Pro Cycling 01:48:32.2 24:20.3
113 23 / M III. 127 František Hadáček 1975 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:48:37.4 24:25.5
114 1 / ZJ 275 Denisa Švecová 1998 CZE G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ 01:48:40.6 24:28.7
115 24 / M III. 282 Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:49:01.8 24:49.9
116 4 / M V. 123 Antonín Florián 1949 CZE SK FIT Tábor 01:49:03.7 24:51.8
117 22 / M I. 139 Robin Hyšpler 1986 CZE galaxy cyklo Švec 01:49:06.4 24:54.5
118 44 / M II. 208 Petr Prouza 1985 CZE 01:49:11.6 24:59.7
119 25 / M III. 308 Leoš FRECER 1967 CZE CKKučeraZnojmo 01:49:13.1 25:01.2
120 45 / M II. 373 Jiří Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:49:15.9 25:04.0
121 46 / M II. 324 Marek Šanda 1977 CZE 01:49:32.7 25:20.8
122 47 / M II. 301 Karel Princ 1984 CZE 01:50:01.4 25:49.5
123 48 / M II. 267 David Mikulík 1976 CZE SMILING BIKERS Malíkov 01:50:38.1 26:26.2
124 11 / M IV. 352 Raimund Mařík 1962 CZE 01:50:41.1 26:29.2
125 1 / Z III. 358 Jana Matlášková 1966 CZE Cyklo Jiřička 01:50:43.0 26:31.1
126 1 / Z I. 328 Anna Kolářová 1986 CZE 01:50:45.4 26:33.5
127 26 / M III. 309 Luboš Rauer 1966 CZE CK Posázaví HB 01:51:11.8 26:59.9
128 2 / Z II. 343 Anna Valentová 1983 CZE 01:51:19.4 27:07.5
129 27 / M III. 342 Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 01:51:20.0 27:08.1
130 49 / M II. 177 Marek Macháček 1977 CZE Cykloklub Chýnov 01:51:45.1 27:33.2
131 13 / MJ 202 Jan Petr 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:51:52.5 27:40.6
132 28 / M III. 140 Kamil Chaloupka 1966 CZE double DRIVE club Jihlava 01:52:32.7 28:20.8
133 23 / M I. 160 Michal Krejčí 1987 CZE MotoŠikule-Citizen 01:52:35.6 28:23.7
134 29 / M III. 379 Pavel Šmíd 1966 CZE Vojtěši Příbram 01:52:41.5 28:29.6
135 12 / M IV. 200 Vladimír Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:52:48.1 28:36.2
136 30 / M III. 189 Zdeněk Zeman 1973 CZE FIT Tábor 01:53:04.3 28:52.4
137 31 / M III. 115 Václav Čekal 1971 CZE SMILING BIKERS Malíkov 01:53:09.6 28:57.7
138 24 / M I. 331 Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 01:53:10.2 28:58.3
139 50 / M II. 377 Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:53:12.0 29:00.1
140 32 / M III. 315 Jiří Carva 1971 CZE CT Sauna Bar Horní Cerekev 01:53:16.7 29:04.8
141 33 / M III. 351 František Voda 1966 CZE Dřevěný nohy 01:53:25.3 29:13.4
142 34 / M III. 245 Aleš Záhorský 1973 CZE BEZVASPORT.CZ 01:53:33.5 29:21.6
143 35 / M III. 284 Michal Novák 1975 CZE KKTIC 01:53:36.9 29:25.0
144 36 / M III. 228 Pavel Šustr 1966 CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 01:53:38.0 29:26.1
145 25 / M I. 253 Jan Grünn 1988 CZE RBB Invest Jindřichův Hradec 01:53:45.8 29:33.9
146 37 / M III. 334 Petr Florián 1973 CZE SK FIT Tábor 01:53:46.6 29:34.7
147 38 / M III. 220 Milan Staněk 1968 CZE Cykloklub Chýnov 01:53:54.4 29:42.5
148 26 / M I. 166 Martin Kříž 1994 CZE 01:53:55.3 29:43.4
149 27 / M I. 365 Ondřej Marek 1989 CZE 01:54:03.5 29:51.6
150 39 / M III. 206 Michal Prágr 1967 CZE 01:54:10.7 29:58.8
151 28 / M I. 219 Ladislav Sochor 1987 CZE Galaxy Cyklo Švec 01:54:44.0 30:32.1
152 14 / MJ 359 Vilém Andrle 1998 CZE Velosport Valenta SCOTT Team 01:55:05.4 30:53.5
153 15 / MJ 159 Martin Kotrba 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 01:55:05.6 30:53.7
154 40 / M III. 147 Láďa Jaroš 1973 CZE 01:55:18.9 31:07.0
155 41 / M III. 323 Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 01:55:23.1 31:11.2
156 2 / Z I. 353 Alžběta Stunová 1987 CZE BB Cyklosport Superior 01:55:23.8 31:11.9
157 16 / MJ 132 Jiří Hořejší 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:55:25.3 31:13.4
158 3 / Z II. 232 Lucie Tomečková 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:55:38.6 31:26.7
159 13 / M IV. 125 František Fric 1959 CZE PRODOLI RACING TEAM 01:55:52.5 31:40.6
160 5 / M V. 124 Jan Fous 1953 CZE CK Kněžice 01:56:21.5 32:09.6
161 14 / M IV. 201 Zdeněk Peltan 1959 CZE Cyklo Lipí 01:56:30.0 32:18.1
162 2 / ZJ 196 Nikola Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:56:57.2 32:45.3
163 42 / M III. 265 Radek Mareš 1969 CZE Patry cycling team Třešť 01:57:12.6 33:00.7
164 43 / M III. 119 Karel Dvořák 1969 CZE 01:57:37.8 33:25.9
165 15 / M IV. 380 Jiří Šetka 1960 CZE Vojtěši Příbram 01:58:37.9 34:26.0
166 16 / M IV. 322 Zdeněk Mihalík 1965 CZE SKC Znojmo 01:58:42.9 34:31.0
167 44 / M III. 238 Oldřich Veselý 1971 CZE 01:58:45.0 34:33.1
168 45 / M III. 268 Michal Petrů 1969 CZE Kotnov cycling team 01:58:53.7 34:41.8
169 17 / M IV. 190 Josef Musil 1964 CZE 01:58:53.9 34:42.0
170 46 / M III. 155 Václav Kopecký 1967 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:59:29.5 35:17.6
171 51 / M II. 297 Jan Růžek 1985 CZE 02:00:02.3 35:50.4
172 47 / M III. 186 Jan Mráček 1972 CZE Cykloklub Chýnov 02:00:39.9 36:28.0
173 48 / M III. 349 Pavel Fuk 1975 CZE Počátky 02:00:48.6 36:36.7
174 49 / M III. 340 Jan Šimánek 1974 CZE Počátky 02:00:48.8 36:36.9
175 6 / M V. 306 Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 02:01:07.2 36:55.3
176 52 / M II. 165 Martin Křišťál 1977 CZE 02:01:16.1 37:04.2
177 29 / M I. 346 Miroslav Fojt 1993 CZE Bike Team Častrov 02:01:47.7 37:35.8
178 3 / Z I. 136 Hana Houšková 1989 CZE Cykloteam Vlasenice 02:02:36.0 38:24.1
179 2 / Z III. 354 Anna Haselbauerová 1974 CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 02:03:52.6 39:40.7
180 30 / M I. 356 Ondřej Šetka 1988 CZE 02:03:53.5 39:41.6
181 50 / M III. 291 Ivan Kršek 1971 CZE 02:04:06.5 39:54.6
182 18 / M IV. 285 Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:04:09.4 39:57.5
183 31 / M I. 110 Lukáš Bušek 1989 CZE Galaxy CykloŠvec 02:04:10.6 39:58.7
184 3 / Z III. 134 Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:04:20.8 40:08.9
185 3 / ZJ 176 Pavlína Macková 2000 CZE Cykloklub Chýnov junior 02:04:28.2 40:16.3
186 51 / M III. 263 Petr Macek 1972 CZE Kotnov cycling team 02:04:45.9 40:34.0
187 53 / M II. 364 Vojta Trávníček 1983 CZE kokoteam.cz 02:06:01.4 41:49.5
188 4 / ZJ 101 Petra Baarová 1998 CZE Cykloservis Míčka Sušice 02:06:06.4 41:54.5
189 5 / ZJ 195 Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:06:25.6 42:13.7
190 52 / M III. 118 Daniel Dražan 1968 CZE 02:07:05.5 42:53.6
191 53 / M III. 372 Jaroslav Hejkal 1975 CZE 02:07:41.3 43:29.4
192 54 / M II. 280 Martin Strašík 1983 CZE Cykloteam Kamenice 02:08:18.8 44:06.9
193 4 / Z I. 137 Eliška Hrušková 1987 CZE 02:09:17.8 45:05.9
194 32 / M I. 121 Vojtěch Filip 1988 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:09:21.3 45:09.4
195 54 / M III. 133 Jiří Hořejší 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:09:21.5 45:09.6
196 4 / Z III. 271 Jarmila Svobodová 1965 CZE 02:09:28.1 45:16.2
197 4 / Z II. 162 Pavla Krešáková 1976 CZE Cykloklub Chýnov 02:09:30.2 45:18.3
198 19 / M IV. 153 Pavel Zahradník 1957 CZE 02:09:31.1 45:19.2
199 33 / M I. 113 Lukáš Čech 1991 CZE 02:09:45.5 45:33.6
200 5 / Z III. 149 Olga Jirsová 1974 CZE 02:10:07.6 45:55.7
201 20 / M IV. 218 Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:11:20.2 47:08.3
202 55 / M II. 363 Petr Šimálek 1981 CZE Gaskomteam 02:11:47.2 47:35.3
203 55 / M III. 135 Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:13:41.7 49:29.8
204 6 / ZJ 168 Pavlína Kubů 2000 CZE GS Cyklo team Jistebnice 02:14:43.7 50:31.8
205 56 / M III. 327 Roman Kubů 1973 CZE GS Cyklo Team Jistebnice 02:14:58.5 50:46.6
206 5 / Z I. 295 Vladimíra Křížová 1988 CZE Apex-Bike Tábor 02:15:24.1 51:12.2
207 56 / M II. 250 Wolfgang Bezstarosta 1979 CZE 02:16:02.4 51:50.5
208 57 / M II. 264 David Marek 1976 CZE 02:16:15.4 52:03.5
209 17 / MJ 175 Ondra Macek 2000 CZE Cyklolub Chýnov junior 02:16:25.9 52:14.0
210 57 / M III. 255 Rastislav Hnik 1973 CZE 02:17:08.6 52:56.7
211 6 / Z III. 172 Lenka Lojdová 1972 CZE 02:17:28.3 53:16.4
212 5 / Z II. 221 Monika Staňková 1976 CZE Cykloklub Chýnov 02:17:41.8 53:29.9
213 6 / Z II. 237 Kateřina Veselá 1977 CZE 02:18:57.3 54:45.4
214 34 / M I. 288 Jan Fuxa 1991 CZE Bike Team Častrov 02:19:24.1 55:12.2
215 58 / M III. 362 Petr Palouš 1968 CZE 02:19:39.9 55:28.0
216 7 / Z III. 361 Renata Paloušková 1970 CZE 02:19:47.9 55:36.0
217 6 / Z I. 290 Monika Čamrová 1990 CZE 02:20:59.5 56:47.6
218 59 / M III. 158 Libor Koten 1975 CZE CT Krasna Lipa 02:22:01.2 57:49.3
219 7 / Z II. 289 Pavla Procházková 1980 CZE 02:22:24.0 58:12.1
220 35 / M I. 151 Tomáš Karniš 1988 CZE 02:22:32.1 58:20.2
221 60 / M III. 184 Jan Mikula 1974 CZE 02:24:10.3 59:58.4
222 58 / M II. 286 Milan Mazanec 1982 CZE 02:24:35.1 01:00:23.2
223 21 / M IV. 273 Zdeněk Štěpánek 1957 CZE 02:24:52.0 01:00:40.1
224 61 / M III. 293 Pavel Popovič 1971 CZE Resort Johanka 02:26:53.2 01:02:41.3
225 62 / M III. 294 Karel Tureček 1971 CZE Resort Johanka 02:26:54.7 01:02:42.8
226 36 / M I. 287 Miroslav Halada 1987 CZE Antonka 02:26:57.4 01:02:45.5
227 7 / Z I. 212 Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 02:29:41.2 01:05:29.3
228 22 / M IV. 281 Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 02:30:29.5 01:06:17.6
229 63 / M III. 256 Aleš Houška 1973 CZE 02:31:14.5 01:07:02.6
230 8 / Z I. 130 Lenka Hanáková 1989 CZE 02:32:03.4 01:07:51.5
231 37 / M I. 150 Michal Karabinoš 1986 CZE Antonka Team 02:43:31.6 01:19:19.7
232 38 / M I. 126 Marek Gerhart 1986 CZE 02:43:41.9 01:19:30.0
233 23 / M IV. 329 Petr Blažek 1963 CZE Pelhřimov 02:55:23.0 01:31:11.1
234 64 / M III. 229 Jan Švec 1970 CZE G. Benedikt Švec cykloteam Želeč 02:55:23.5 01:31:11.6
235 65 / M III. 112 Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 02:58:32.7 01:34:20.8
236 24 / M IV. 312 Petr Mikula 1962 CZE G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč 03:00:36.5 01:36:24.6
237 8 / Z II. 279 Martina Zahradníková 1982 CZE 03:11:07.3 01:46:55.4
238 39 / M I. 366 Michal Mareš 1996 CZE Kola Bakus 03:12:53.2 01:48:41.3
DNF / MJ 369 Tomáš Škoda 2000 CZE Kola Bakus 56:00.0 23:31:48.1
DNF / M I. 211 Kamil Rajdl 1987 CZE 01:02:47.0 23:38:35.1
DNF / M II. 319 Vojtěch Albrecht 1979 CZE Smiling Bikers Malíkov 01:15:40.0 23:51:28.1
DNF / M IV. 292 Lubomír Konupčík 1962 CZE Rad-Fuchs Gmünd 01:15:40.4 23:51:28.5
DNF / MJ 249 Jan Bartoň 1998 CZE Kola Bakus cicling team 02:18:53.3 54:41.4
DNF / MJ 215 Jiří Rytíř 1999 CZE GS cyklo team Jistebnice
DNF / Z I. 142 Tereza Chlupová 1991 CZE Velosport Valenta Scott team
DNF / M III. 203 Josef Pícha 1973 CZE G. Benedikt Švec cykloteam Želeč
DSQ / M V. 335 František Nechvátal 1953 CZE Cyklo Kněžice 01:39:56.6 15:44.7

výsledková listina 37 km, tandemy

start ~ 14:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy 606 Josef a Helena Vítů 1972 CZE Eurofoam Team 01:13:01.5
2 2 / Tandemy 560 Jan, Michal Velíšek, Tichý 1990 CZE Pekárna Kamenice 01:19:48.0 06:46.5
3 3 / Tandemy 511 Jiří - Tomáš Krejča - Pechek 1957 CZE Cyklotým Lhota - Vlasenice 01:23:15.7 10:14.2

výsledková listina 37 km, hobby

start ~ 14:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži starší 40 618 Libor Homolka 1973 CZE Kamenice nad Lipou 01:05:50.4
2 2 / Muži starší 40 574 Martin Lepič 1968 CZE MotoŠikule CITIZEN 01:05:53.9 00:03.5
3 3 / Muži starší 40 517 Radek Mádl 1974 CZE CBC Team 01:05:54.0 00:03.6
4 1 / Muži mladší 582 Josef Truhlář 1996 CZE CKKZnojmo 01:06:04.4 00:14.0
5 4 / Muži starší 40 595 Martin Pexa 1974 CZE Cyklo Jiřička 01:06:46.8 00:56.4
6 5 / Muži starší 40 586 Vladimír Čejka 1969 CZE CK Knežice 01:10:52.7 05:02.3
7 2 / Muži mladší 573 Jan Kidora 1981 CZE HTP Žirovnice 01:11:01.0 05:10.6
8 3 / Muži mladší 590 František Lahodný 1981 CZE Eurofoam Team 01:11:25.4 05:35.0
9 6 / Muži starší 40 521 Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:13:14.7 07:24.3
10 7 / Muži starší 40 554 Pavel Škrleta 1968 CZE Run Sport - Team 01:14:23.7 08:33.3
11 4 / Muži mladší 525 Josef Poslušný 1996 CZE Sportcentrum Meldy 01:14:52.9 09:02.5
12 5 / Muži mladší 611 Ondřej Lisý 1993 CZE Bike Team Veselá 01:15:39.1 09:48.7
13 6 / Muži mladší 527 Pavel Přibyl ml. 1997 CZE 01:17:43.9 11:53.5
14 8 / Muži starší 40 561 Pavel Fencl 1967 CZE Tým Miloš Fišera, Kolín 01:18:12.5 12:22.1
15 7 / Muži mladší 587 David Matoušek 1980 CZE 01:18:43.0 12:52.6
16 9 / Muži starší 40 510 Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:18:50.6 13:00.2
17 8 / Muži mladší 530 ZDENĚK SRP 1981 CZE 01:19:22.5 13:32.1
18 10 / Muži starší 40 523 František Pihávek 1965 CZE 01:19:42.6 13:52.2
19 9 / Muži mladší 604 Jakub Loučný 1999 CZE Častrov 01:19:47.7 13:57.3
20 11 / Muži starší 40 588 Petr Mejsnar 1964 CZE Horní Olešná 01:20:22.8 14:32.4
21 10 / Muži mladší 599 Jaroslav Lehejček 1981 CZE Počábly 01:20:39.2 14:48.8
22 12 / Muži starší 40 583 Mirek Kříž 1966 CZE 01:21:14.8 15:24.4
23 13 / Muži starší 40 571 Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:21:48.6 15:58.2
24 14 / Muži starší 40 609 Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:22:04.0 16:13.6
25 11 / Muži mladší 570 Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:22:21.0 16:30.6
26 1 / Ženy mladší 601 Jitka Mrkvicová 1980 CZE Cyklo Team WEBER 01:22:48.2 16:57.8
27 15 / Muži starší 40 531 Roman Svoboda 1970 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:22:56.7 17:06.3
28 1 / Ženy starší 40 593 Ivana Popková 1973 CZE KC Hakr Brno 01:23:56.7 18:06.3
29 2 / Ženy mladší 613 Anna Marková 1995 CZE Bike Team Veselá 01:24:01.6 18:11.2
30 12 / Muži mladší 596 Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:24:23.8 18:33.4
31 16 / Muži starší 40 522 Petr Pechek 1965 CZE Vlasenice 01:24:49.6 18:59.2
32 17 / Muži starší 40 597 Miloš Fišera 1950 CZE KPK 01:24:57.8 19:07.4
33 18 / Muži starší 40 514 Jaroslav Kukla 1972 CZE 01:24:59.2 19:08.8
34 2 / Ženy starší 40 529 Jitka Slámová 1971 CZE 01:25:05.3 19:14.9
35 3 / Ženy mladší 589 Eva Blažková 1985 SVK Košice 01:25:51.5 20:01.1
36 19 / Muži starší 40 553 Jakub Velas 1970 CZE Run Sport Team 01:26:10.5 20:20.1
37 4 / Ženy mladší 524 Bohunka Pivcová 1977 CZE CT Kardašova Řečice 01:26:18.4 20:28.0
38 20 / Muži starší 40 598 Stanislav Halaška 1965 CZE 01:28:14.2 22:23.8
39 3 / Ženy starší 40 591 Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:28:17.3 22:26.9
40 21 / Muži starší 40 612 Pavel Lisý 1965 CZE Počátky 01:28:19.5 22:29.1
41 22 / Muži starší 40 535 Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:28:21.1 22:30.7
42 13 / Muži mladší 566 Vojtěch Šiman 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:28:33.2 22:42.8
43 1 / Starší žáci 568 Adam Kršek 2000 CZE Pacov 01:28:34.6 22:44.2
44 2 / Starší žáci 608 Vít Koubík 2001 CZE Pacov 01:28:35.5 22:45.1
45 14 / Muži mladší 600 Tomáš Mrkvica 1977 CZE Cyklo Team WEBER 01:29:05.2 23:14.8
46 23 / Muži starší 40 614 Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:29:40.3 23:49.9
47 15 / Muži mladší 551 Denis Vopálenský 1999 CZE Velosport Valenta Scott team 01:30:08.1 24:17.7
48 4 / Ženy starší 40 515 Radka Kuklová 1974 CZE 01:30:12.2 24:21.8
49 24 / Muži starší 40 505 Jan Houška 1974 CZE Houškovi Český ráj 01:30:30.7 24:40.3
50 16 / Muži mladší 577 Pavel Růžička 1989 CZE Turovec 01:30:59.8 25:09.4
51 25 / Muži starší 40 563 Bohumil Smíšek 1955 CZE kamenice nad Lipou 01:31:11.5 25:21.1
52 17 / Muži mladší 569 Tomáš Hák 1976 CZE Cykloteam Božejov 01:31:12.3 25:21.9
53 18 / Muži mladší 565 Michal Kolář 1991 CZE Pelána Velíšek 01:31:54.7 26:04.3
54 19 / Muži mladší 619 Michal Kukla 1998 CZE 01:32:19.6 26:29.2
55 5 / Ženy mladší 533 Aranka Tučková 2000 CZE all training lawi 01:32:33.9 26:43.5
56 26 / Muži starší 40 575 Jiří Tuček 1956 CZE Kola Bakus 01:32:38.1 26:47.7
57 20 / Muži mladší 556 Jan Bertl 1982 CZE CK Pivošlap Litvínov 01:33:39.9 27:49.5
58 27 / Muži starší 40 615 Josef Maňas 1967 CZE ROOR 01:33:49.7 27:59.3
59 28 / Muži starší 40 548 Milan Podhradský 1975 CZE Cyklotým Vlasenice 01:34:01.1 28:10.7
60 5 / Ženy starší 40 592 Jana Tůmová 1971 CZE Kunžak 01:34:47.6 28:57.2
61 29 / Muži starší 40 518 Jiří Malý 1960 CZE 01:34:59.9 29:09.5
62 30 / Muži starší 40 386 Jaroslav Janeček 1965 CZE Brunka TEAM 01:36:20.9 30:30.5
63 6 / Ženy mladší 528 Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:37:13.6 31:23.2
64 21 / Muži mladší 552 Dominik Velas 1992 CZE Kutlof 01:37:28.8 31:38.4
65 22 / Muži mladší 567 Milan Pechek 1986 CZE 01:37:38.6 31:48.2
66 23 / Muži mladší 607 Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:37:52.4 32:02.0
67 7 / Ženy mladší 594 Vendula Hoswedlová 1980 CZE Fokus 01:37:56.3 32:05.9
68 31 / Muži starší 40 526 Pavel Přibyl 1973 CZE 01:38:06.6 32:16.2
69 32 / Muži starší 40 536 Leoš Zhorný 1961 CZE 01:38:16.4 32:26.0
70 8 / Ženy mladší 549 petra skotáková 1986 CZE cyklo hobby rynárec 01:38:18.2 32:27.8
71 24 / Muži mladší 547 David Pařík 1990 CZE 01:40:18.9 34:28.5
72 3 / Starší žáci 555 Mikuláš Stehlík 2001 CZE Kamenice nad Lipou 01:40:31.8 34:41.4
73 6 / Ženy starší 40 538 Dana Dejmková 1968 CZE Vlásenice 01:40:47.6 34:57.2
74 33 / Muži starší 40 537 Ivan Dejmek 1964 CZE Vlásenice 01:40:51.6 35:01.2
75 9 / Ženy mladší 562 Veronika Mazancová 1980 CZE Cykloteam Vlasenice 01:40:58.2 35:07.8
(76) 34 / Muži starší 40 576 Miroslav Pipek 1971 CZE Brunka Humpolec 01:40:58.2 35:07.8
77 35 / Muži starší 40 579 Václav Švára 1960 CZE 01:42:24.4 36:34.0
78 36 / Muži starší 40 546 Jaromír Pařík 1964 CZE 01:42:25.7 36:35.3
79 10 / Ženy mladší 564 Jana Vinklátová 1984 CZE Svratka 01:42:44.9 36:54.5
80 4 / Starší žáci 580 Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:43:44.0 37:53.6
81 37 / Muži starší 40 532 Pavel Vyhnálek 1961 CZE Kamenice nad Lipou 01:43:48.2 37:57.8
82 38 / Muži starší 40 503 Karel Dubšík 1957 CZE MTB Team Nová Včelnice 01:44:06.1 38:15.7
83 39 / Muži starší 40 502 Petr Berounský 1967 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:45:54.6 40:04.2
84 11 / Ženy mladší 584 Lenka Kopecká 1976 CZE Jistebnice 01:46:31.8 40:41.4
85 12 / Ženy mladší 581 Hana Makoňová 1999 CZE MCB Sokolov 01:46:35.9 40:45.5
86 13 / Ženy mladší 539 Alena Hanáková 1985 CZE 01:48:15.6 42:25.2
87 14 / Ženy mladší 550 Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:48:18.9 42:28.5
88 5 / Starší žáci 544 Jan Kotrč 2004 CZE 01:49:28.1 43:37.7
89 40 / Muži starší 40 543 Miroslav Kotrč 1975 CZE 01:49:28.6 43:38.2
90 15 / Ženy mladší 509 Šárka Houšková 1991 CZE 01:50:10.1 44:19.7
91 25 / Muži mladší 506 Tomáš Houška ml. 1998 CZE Houškovi Český ráj 01:50:21.8 44:31.4
92 41 / Muži starší 40 513 Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:51:50.1 45:59.7
93 42 / Muži starší 40 534 Zdeněk Váňa 1964 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:53:28.5 47:38.1
94 6 / Starší žáci 385 Dominik Molák 2002 CZE Aper lahorek 01:54:45.9 48:55.5
95 43 / Muži starší 40 516 Zdeněk Luňák 1964 CZE SK Včelnička 01:54:55.9 49:05.5
96 7 / Ženy starší 40 622 Mirica Hanusová 1961 CZE Cykloteam Vlasenice 01:55:29.4 49:39.0
97 44 / Muži starší 40 623 Vlastimil Hanus 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:55:31.0 49:40.6
98 45 / Muži starší 40 610 Petr Pechek 1956 CZE Ostrý Roháč KA 01:59:23.7 53:33.3
99 16 / Ženy mladší 504 Hana Houdková 1993 CZE Cycling Team Vodná 02:01:12.5 55:22.1
100 17 / Ženy mladší 603 Lenka Voharčíková 1989 CZE 02:01:16.2 55:25.8
101 46 / Muži starší 40 585 Jiří Houdek 1958 CZE Smiling Bikers Malíkov 02:02:23.7 56:33.3
102 8 / Ženy starší 40 602 Zuzana Dubšíková 1956 CZE MTB Team Nová Včelnice 02:04:37.3 58:46.9
103 18 / Ženy mladší 557 Juliána Miškufová 1986 SVK Antonka Team 02:05:17.4 59:27.0
104 47 / Muži starší 40 545 Milan Kunc 1954 CZE 02:05:20.6 59:30.2
105 9 / Ženy starší 40 501 Eva Berounská 1968 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 02:06:41.9 01:00:51.5
106 19 / Ženy mladší 559 Lucia Karnišová 1988 SVK Antonka Team 02:06:53.8 01:01:03.4
107 48 / Muži starší 40 578 Pavel Pechek 1955 CZE Cykloteam Vlasenice 02:06:58.7 01:01:08.3
108 20 / Ženy mladší 620 Lenka Strnadová 1977 CZE 02:07:48.4 01:01:58.0
109 26 / Muži mladší 621 Miroslav Strnad 1978 CZE 02:07:48.8 01:01:58.4
110 7 / Starší žáci 541 Jeník Houška 2006 CZE 02:10:31.1 01:04:40.7
111 27 / Muži mladší 540 Jiříček Houška 1976 CZE 02:10:33.1 01:04:42.7
112 49 / Muži starší 40 520 Ruda Míchal 1958 CZE 02:15:18.6 01:09:28.2
113 10 / Ženy starší 40 605 Petra Čábelková 1974 CZE 02:19:07.0 01:13:16.6
114 50 / Muži starší 40 512 Vladimír Kubíček 1956 CZE 02:19:12.9 01:13:22.5
115 21 / Ženy mladší 508 Markéta Houšková 1997 CZE 03:16:27.1 02:10:36.7
116 11 / Ženy starší 40 617 Hana Vágnerová 1970 CZE ROOR 03:18:45.2 02:12:54.8
117 12 / Ženy starší 40 616 Lenka Karpišková 1971 CZE ROOR 03:18:59.7 02:13:09.3
DNF / Muži mladší 572 Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 02:23:56.1 01:18:05.7
DNF / Ženy mladší 542 Tereza Komendová 1994 CZE CT Krasna Lipa 03:21:35.1 02:15:44.7
DNF / Ženy mladší 507 Lucie Houšková 2001 CZE

výsledková listina 20 km, děti

start ~ 14:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Starší žákyně 33 Šárka Čejková 2000 CZE CK Kněžice 42:03.7
2 2 / Starší žákyně 32 Klára Šafaříková 2002 CZE GS Cyklo Team Jistebnice 44:06.7 02:03.0
3 3 / Starší žákyně 2 Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 46:33.7 04:30.0
4 1 / Nábor Minižáci 41 Tomáš Jelínek 2005 CZE Cyklohobby Rynárec 49:15.7 07:12.0
(5) 1 / doprovod 42 Tomáš Jelínek 1974 CZE Cyklohobby Rynárec 49:15.7 07:12.0
6 4 / Starší žákyně 38 Linda Zemánková 2000 CZE 49:42.0 07:38.3
7 2 / doprovod 37 Ondřej Zahradník 1980 CZE Zemánkovi 50:42.5 08:38.8
8 3 / doprovod 44 Lukáš Trkola 1971 CZE Eurofoam Sport Team 51:17.5 09:13.8
(9) 2 / Nábor Minižáci 43 Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 51:17.5 09:13.8
10 3 / Nábor Minižáci 45 Matěj Fiala 2005 CZE 53:51.4 11:47.7
11 1 / Mladší žákyně 34 Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 54:23.3 12:19.6
(12) 4 / doprovod 35 Vladimíra Rytířová 1971 CZE 54:23.3 12:19.6
13 5 / doprovod 50 Miroslav Vacovský 1972 CZE Mirasimir 54:34.4 12:30.7
(14) 4 / Nábor Minižáci 49 Ondřej Vacovský 2005 CZE Mirasimir 54:34.4 12:30.7
15 1 / Mladší žáci 28 Lukáš Marek 2003 CZE 55:10.6 13:06.9
16 5 / Nábor Minižáci 48 Václav Vítů 2006 CZE ZŠ Masarykova 141 Telč 56:42.5 14:38.8
17 6 / Nábor Minižáci 15 Daniel Ježek 2005 CZE Solo Bohdalín 58:11.3 16:07.6
18 5 / Starší žákyně 10 Nikol Vopálenská 2001 CZE 58:25.3 16:21.6
19 6 / doprovod 18 Jindřich Šašek 1981 CZE 58:37.1 16:33.4
20 2 / Mladší žákyně 19 Silvie Šašková 2003 CZE 58:43.0 16:39.3
21 7 / Nábor Minižáci 20 Martin Šašek 2007 CZE 58:49.0 16:45.3
22 8 / Nábor Minižáci 36 Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 59:19.8 17:16.1
23 9 / Nábor Minižáci 39 David Šimeček 2006 CZE 01:04:21.5 22:17.8
24 7 / doprovod 40 Václav Šimeček 1972 CZE 01:04:24.3 22:20.6
25 8 / doprovod 26 Pavel Svoboda 2000 CZE Resort Johanka 01:04:53.8 22:50.1
26 9 / doprovod 22 Michal Tuček 1978 CZE Bakus 01:05:16.1 23:12.4
(27) 10 / Nábor Minižáci 21 Jan Tuček 2005 CZE Bakus 01:05:16.1 23:12.4
28 10 / doprovod 27 Vladimír Roll 2001 CZE Resort Johanka 01:05:23.6 23:19.9
29 2 / Mladší žáci 11 Vojtěch Podhradský 2004 CZE Kamdance Parcour 01:06:14.2 24:10.5
30 11 / Nábor Minižáci 52 Jan Podhradský 2006 CZE 01:06:22.3 24:18.6
31 11 / doprovod 25 Jan Vaníček 2002 CZE Resort Johanka 01:09:07.4 27:03.7
32 1 / Potěr Mikrožactvo 29 Šimon Třeček 2014 CZE Antonka 01:11:33.4 29:29.7
33 3 / Mladší žákyně 12 Karolina Bednářová 2004 CZE 01:13:08.2 31:04.5
34 2 / Potěr Mikrožactvo 30 Šárka a Maruška Třečkovy 2013 CZE Antonka Team 01:13:16.0 31:12.3
(35) 12 / doprovod 31 Anna Svatušková 1982 CZE Antonka 01:13:16.0 31:12.3
36 13 / doprovod 24 Marie Vaníčková 1968 CZE Resort Johanka 01:16:38.4 34:34.7
37 14 / doprovod 23 Jiří Vaníček 1971 CZE Resort Johanka 01:16:42.6 34:38.9
38 1 / Nábor Minižákyně 46 Zuzana Čábelková 2005 CZE 01:23:13.9 41:10.2
39 12 / Nábor Minižáci 47 Šimon Čábelka 2005 CZE 01:23:19.4 41:15.7
40 2 / Nábor Minižákyně 13 Lola Bednářová 2008 CZE 01:28:15.6 46:11.9
41 3 / Nábor Minižákyně 51 Kristýnka Nováková 2008 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:35:19.3 53:15.6
42 4 / Nábor Minižákyně 14 Anna Nováková 2007 CZE Houškovi Český ráj 01:46:07.2 01:04:03.5
43 15 / doprovod 9 Jarmila Nováková 1979 CZE 01:46:10.5 01:04:06.8
44 16 / doprovod 6 Peťu Houšková 1977 CZE 01:48:06.4 01:06:02.7
45 5 / Nábor Minižákyně 7 Lidunka Houšková 2008 CZE 01:48:07.5 01:06:03.8
46 3 / Potěr Mikrožactvo 16 Andrea Smíšková 2010 CZE 01:55:42.5 01:13:38.8
47 17 / doprovod 17 Michal Šindelář 1982 CZE 01:55:48.1 01:13:44.4

výsledková listina Mikrožactvo

start ~ 14:29:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Starší žáci 458 Adam Šalanda 2010 CZE
2 2 / Starší žáci 462 Filip Maxera 2009 CZE
3 3 / Starší žáci 457 Viktor Jelínek 2010 CZE Cyklohobby Rynárec
4 4 / Starší žáci 461 Ondřej Šunkevič 2010 CZE
5 5 / Starší žáci 454 Antonín Novák 2010 CZE
6 6 / Starší žáci 459 Lukáš Janata 2011 CZE
7 1 / Ženy mladší 455 Daniela Šašková 2011 CZE
8 7 / Starší žáci 460 Jakub Janata 2011 CZE
9 8 / Starší žáci 464 Tomáš Nováček 2010 CZE
10 2 / Ženy mladší 463 Anna Nováčková 2010 CZE
11 9 / Starší žáci 466 Tobiáš Podhradský 2010 CZE
12 10 / Starší žáci 465 Kryštof Tehník 2012 CZE

výsledková listina Odrážedla

start ~ 14:29:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / Starší žáci 456 Matyáš Fous 2010 CZE CK Kněžice
2 2 / Starší žáci 53 Kryštof Těhník 2012 CZE
3 3 / Starší žáci 453 Miroslav Houška 2011 CZE Houškovi Český ráj
4 4 / Starší žáci 452 Václav Mazánek 2010 CZE Houškovi Český ráj
5 1 / Ženy mladší 467 Zuzana Ondečková 2011 CZE
6 5 / Starší žáci 468 Cyril Zedníček 2012 CZE
7 6 / Starší žáci 451 Adam Kurz 2012 CZE Cykloteam Vlasenice