Okolo Vlasenice

18.07.2015 Vlasenice (Vysočina) [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

42 km, terén

start ~ 14:00:00 , přihlášeno: 741 účastníků (217 mužů, 30 žen) , dokončilo: 741, nedokončilo: 0

MJ: 20, M I.: 40, M II.: 59, M III.: 66, M IV.: 25, M V.: 7, ZJ: 6, Z I.: 9, Z II.: 8, Z III.: 7

poř.
poř./kat.
#
jméno
ročník
stát
tým/klub/obec
cíl
odstup
1
1 / M I.
316
Minka Jakub
1994
CZE
Symbio + Cannondale
01:24:11.9
2
1 / M II.
258
Rybařík Ivan
1981
CZE
UGO-ALIVICTUS-CYKLOEXTRA CANNONDALE
01:24:12.6
00:00.7
3
2 / M I.
170
Lavička Adam
1995
CZE
UNIQA Jihlava
01:27:47.7
03:35.8
4
2 / M II.
152
Kníže David
1982
CZE
PRODOLI RACING TEAM
01:27:48.4
03:36.5
5
3 / M II.
313
Bartoň Pavel
1978
CZE
Eurofoam
01:27:51.0
03:39.1
6
3 / M I.
248
Bambula Ondřej
1987
CZE
CEZ cyklo team Tábor
01:28:03.8
03:51.9
7
4 / M II.
231
Tomeček Zdeněk
1979
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:28:09.1
03:57.2
8
1 / M III.
144
Jakeš Tomáš
1975
CZE
01:28:41.4
04:29.5
9
1 / MJ
188
Bakus Tomáš
1998
CZE
Čez Cyklo Team Tábor
01:29:06.5
04:54.6
10
2 / M III.
278
Vopálenský Martin
1975
CZE
Velosport Valenta Scott team
01:29:07.5
04:55.6
11
2 / MJ
277
Vítů Šimon
1997
CZE
01:29:12.9
05:01.0
12
5 / M II.
103
Bambula Stanislav
1983
CZE
01:29:35.4
05:23.5
13
6 / M II.
378
Štrosmajer Radek
1979
CZE
01:29:38.5
05:26.6
14
4 / M I.
198
Pavlík Václav
1994
CZE
RBB Invest J. HRADEC
01:29:41.8
05:29.9
15
5 / M I.
299
Šuta Jiří
1989
CZE
Atrex-Scott
01:29:42.1
05:30.2
16
7 / M II.
350
Smrčka Jan
1981
CZE
Eurofoam Team
01:29:47.3
05:35.4
17
8 / M II.
252
Frýba Lukáš
1982
CZE
Moose - Cycling
01:30:03.8
05:51.9
18
6 / M I.
360
Pokorný Tomáš
1990
CZE
01:30:12.6
06:00.7
19
9 / M II.
357
Fedak Ruslan
1977
CZE
Brno
01:30:12.7
06:00.8
20
7 / M I.
216
Skála Jakub
1993
CZE
ČEZ cyklo team Tábor
01:30:27.1
06:15.2
21
8 / M I.
199
Pechek Jan
1994
CZE
Kola Bakus Vlasenice
01:32:17.4
08:05.5
22
3 / MJ
105
Bartůněk Marek
1998
CZE
PUSKINAK.CZ
01:33:12.0
09:00.1
23
9 / M I.
192
Nevoral Petr
1986
CZE
I. Kamenická
01:33:19.4
09:07.5
24
10 / M II.
157
Koros Stanislav
1984
CZE
Bikenotoric
01:33:21.1
09:09.2
25
4 / MJ
236
Velíšek Petr
1999
CZE
Ugo-Allivictus-Čistý sport
01:33:28.2
09:16.3
26
11 / M II.
276
Tybitancl Lukáš
1982
CZE
BS Joma Jindřichův Hradec
01:33:35.0
09:23.1
27
3 / M III.
239
Veselý Miloš
1973
CZE
01:33:47.5
09:35.6
28
12 / M II.
370
Máca Tomáš
1978
CZE
MST Jihlava
01:35:14.2
11:02.3
29
13 / M II.
225
Šeliga Jarda
1984
CZE
Bike Sport JOMA
01:35:14.9
11:03.0
30
10 / M I.
183
Mikolášek Jan
1993
CZE
Velosport Valenta Scott Team
01:35:16.4
11:04.5
31
11 / M I.
367
Škvrna Karel
1992
CZE
CBC Team
01:35:18.4
11:06.5
32
14 / M II.
185
Miňha Petr
1976
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:35:20.5
11:08.6
33
4 / M III.
336
Komárek Miloslav
1968
CZE
KČCLitomyšl
01:35:28.4
11:16.5
34
5 / M III.
107
Brabec Jiří
1973
CZE
Cykloklub Chýnov
01:35:41.0
11:29.1
35
15 / M II.
266
Maršík Tomáš
1981
CZE
Ugo Allivictus Čisty sport
01:35:45.5
11:33.6
36
16 / M II.
272
Szábo Miloš
1981
CZE
Symbio + Cannondale
01:36:44.0
12:32.1
37
17 / M II.
347
Benda Jan
1976
CZE
SK FIT Tábor
01:36:44.6
12:32.7
38
18 / M II.
187
Novotný Petr
1978
CZE
01:36:45.0
12:33.1
39
19 / M II.
260
Kobes Jan
1979
CZE
Cykloextra
01:37:16.7
13:04.8
40
20 / M II.
383
Doležal Marek
1980
CZE
MST Jihlava
01:37:36.2
13:24.3
41
21 / M II.
371
Zamrazil Jan
1977
CZE
MST Jihlava
01:38:24.5
14:12.6
42
6 / M III.
247
Bakus Petr
1970
CZE
Kola Bakus cycling team
01:38:29.4
14:17.5
43
12 / M I.
181
Marek Josef
1995
CZE
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
01:38:51.7
14:39.8
44
22 / M II.
348
Kořínek Petr
1982
CZE
Eurofoam Sport Team
01:39:07.3
14:55.4
45
13 / M I.
241
Vítů Josef
1995
CZE
01:39:13.6
15:01.7
46
5 / MJ
307
Marek Jan
1999
CZE
Velosport valenta Scott Team
01:39:14.3
15:02.4
47
7 / M III.
182
Meloun Martin
1975
CZE
MOTO ŠIKULE-Sportcentrum Meldy
01:39:14.5
15:02.6
48
1 / M V.
163
Krupička Petr
1951
CZE
AUTHOR MASTERS
01:39:28.9
15:17.0
49
23 / M II.
191
Nevoral Jiří
1983
CZE
I. Kamenická
01:39:45.4
15:33.5
50
1 / Z II.
251
Cesnaková Milena
1985
CZE
Superior MTB team
01:39:48.6
15:36.7
51
24 / M II.
269
Rolník Emil
1981
CZE
Srot tym Kunzak
01:40:06.3
15:54.4
52
14 / M I.
222
Stropnický Ondra
1987
CZE
01:40:06.8
15:54.9
53
25 / M II.
106
Bilek Jan
1977
CZE
01:40:10.2
15:58.3
54
26 / M II.
326
Skazík Marek
1982
CZE
BSP-TREK
01:40:10.4
15:58.5
55
6 / MJ
317
Blažek Lukáš
1998
CZE
Nilfisk Alto Pro Cycling
01:40:14.4
16:02.5
56
1 / M IV.
109
Bubla Ladislav
1959
CZE
MILEVSKO L.R.T.
01:40:37.4
16:25.5
57
27 / M II.
332
Sladký Petr
1978
CZE
Cykloteam Vlasenice
01:40:52.0
16:40.1
58
28 / M II.
104
Bartáček Jarda
1981
CZE
Cykloklub Chýnov
01:41:11.6
16:59.7
59
15 / M I.
116
Děd Petr
1987
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:41:23.0
17:11.1
60
2 / M IV.
214
Rybařík Pavel
1957
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:41:24.2
17:12.3
61
8 / M III.
344
Mauer Jaromír
1975
CZE
Velo Dvořák
01:41:35.2
17:23.3
62
16 / M I.
368
Fišer Ondřej
1987
CZE
Cykloklub Chýnov
01:41:38.9
17:27.0
63
3 / M IV.
338
Vrzal Josef
1959
CZE
KC Hakr Brno
01:41:41.6
17:29.7
64
2 / M V.
197
Ošmera Jan
1954
CZE
RoNaKol Pravíkov
01:41:53.1
17:41.2
65
4 / M IV.
321
Raba Tomáš
1965
CZE
BS JOMA J.HRADEC
01:41:57.4
17:45.5
66
29 / M II.
240
Viktora Jan
1978
CZE
SB Cyklo Olympia
01:42:37.8
18:25.9
67
7 / MJ
296
Arlt Karel
2000
CZE
G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč
01:42:38.8
18:26.9
68
30 / M II.
384
Urbanec Libor
1981
CZE
P-Team
01:42:40.3
18:28.4
69
31 / M II.
213
Rybařík Pavel
1979
CZE
MTB Svijany Tábor
01:42:41.7
18:29.8
70
17 / M I.
298
Hron MIlan
1987
CZE
Eurofoam sport team
01:42:50.4
18:38.5
71
9 / M III.
217
Skalka Pavel
1970
CZE
01:42:52.6
18:40.7
72
32 / M II.
129
Hanák Jakub
1985
CZE
FORTIS s.r.o. Bike Team
01:42:56.0
18:44.1
73
33 / M II.
167
Kubík Martin
1977
CZE
01:43:09.9
18:58.0
74
10 / M III.
333
Florián Antonín
1972
CZE
SK FIT Tábor
01:43:27.6
19:15.7
75
34 / M II.
146
Janata Jan
1977
CZE
01:43:30.5
19:18.6
76
11 / M III.
120
Eybert Daniel
1973
CZE
Cykloklub Chýnov
01:43:31.0
19:19.1
77
8 / MJ
261
Kukla Josef
1998
CZE
Kola Bakus cycling team
01:43:32.9
19:21.0
78
9 / MJ
174
LUKŠ David
1998
CZE
CKR Kostelní Radouň
01:43:33.6
19:21.7
79
12 / M III.
355
Průcha Josef
1971
CZE
CBC Team
01:43:37.8
19:25.9
80
13 / M III.
244
Zadina Petr
1968
CZE
KABA-SPORT Chotěboř
01:44:01.0
19:49.1
81
18 / M I.
230
Tichý Daniel
1995
CZE
Cykloklub Chýnov
01:44:21.9
20:10.0
82
5 / M IV.
164
Křepela Luděk
1964
CZE
01:44:29.8
20:17.9
83
35 / M II.
243
Voplakal Tomáš
1984
CZE
Équipe sans limites - Humpolec
01:44:33.5
20:21.6
84
14 / M III.
193
Novák Vladimír
1972
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:44:43.1
20:31.2
85
36 / M II.
310
Putschögl Jan
1976
CZE
CBC Team
01:44:44.6
20:32.7
86
10 / MJ
148
Jirsa Miloš
1999
CZE
01:44:50.1
20:38.2
87
6 / M IV.
205
Pospíšil Drahomír
1961
CZE
TJ Spartak Třebíč
01:44:50.3
20:38.4
88
37 / M II.
210
Rajdl Miloš
1985
CZE
01:44:57.7
20:45.8
89
19 / M I.
209
Rada Milan
1995
CZE
Cykloklub Chýnov
01:44:57.9
20:46.0
90
38 / M II.
374
Šimek Zdenek
1977
CZE
E.T.V.
01:45:00.8
20:48.9
91
39 / M II.
102
Babka Jaroslav
1983
CZE
Cykloservis Míčka Sušice
01:45:06.9
20:55.0
92
40 / M II.
375
Frušák David
1976
CZE
CBC Team
01:45:12.5
21:00.6
93
7 / M IV.
270
Svoboda Leoš
1963
CZE
CKK Znojmo
01:45:42.5
21:30.6
94
15 / M III.
330
Kratochvíl Martin
1974
CZE
Cykloklub CHýnov
01:45:53.7
21:41.8
95
41 / M II.
204
Pípal Petr
1981
CZE
Kamenice nad Lipou
01:46:18.5
22:06.6
96
20 / M I.
242
Voplakal Libor
1986
CZE
Équipe sans limites - Humpolec
01:46:21.6
22:09.7
97
8 / M IV.
341
Habrda Jiří
1965
CZE
Fokus
01:46:27.7
22:15.8
98
16 / M III.
169
Laňka Karel
1968
CZE
01:46:31.4
22:19.5
99
3 / M V.
223
Svoboda Miroslav
1952
CZE
01:46:42.9
22:31.0
100
9 / M IV.
207
Procházka František
1965
CZE
Horní Cerekev
01:46:47.5
22:35.6
101
11 / MJ
300
Brož Marek
1997
CZE
Eurofoam
01:46:49.3
22:37.4
102
17 / M III.
224
Šaroun Zdeněk
1968
CZE
TJ SOKOL Potěhy
01:46:51.7
22:39.8
103
42 / M II.
227
Šunkevič Ratmír
1978
CZE
01:46:58.9
22:47.0
104
18 / M III.
337
Karaba Zdeněk
1967
CZE
KABA SPORT Chotěboř
01:47:00.7
22:48.8
105
10 / M IV.
154
Kolesa Luděk
1961
CZE
Kbely Cycling Team
01:47:02.0
22:50.1
106
19 / M III.
320
Hanták Vladimír
1973
CZE
01:47:32.8
23:20.9
107
21 / M I.
234
Vacík Petr
1989
CZE
Prestige Ethicsport
01:47:52.1
23:40.2
108
20 / M III.
173
Lukáš Hovorka
1975
CZE
SMILING BIKERS Malíkov
01:47:55.8
23:43.9
109
43 / M II.
257
Chán Miroslav
1979
CZE
SPARTA
01:48:03.7
23:51.8
110
21 / M III.
128
Hálek Václav
1974
CZE
01:48:22.3
24:10.4
111
22 / M III.
233
Smitka Libor
1973
CZE
01:48:31.6
24:19.7
112
12 / MJ
314
Blažek Jakub
1998
CZE
Nilfisk Alto Pro Cycling
01:48:32.2
24:20.3
113
23 / M III.
127
Hadáček František
1975
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:48:37.4
24:25.5
114
1 / ZJ
275
Švecová Denisa
1998
CZE
G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ
01:48:40.6
24:28.7
115
24 / M III.
282
Holý Ladislav
1972
CZE
CT Božejov
01:49:01.8
24:49.9
116
4 / M V.
123
Florián Antonín
1949
CZE
SK FIT Tábor
01:49:03.7
24:51.8
117
22 / M I.
139
Hyšpler Robin
1986
CZE
galaxy cyklo Švec
01:49:06.4
24:54.5
118
44 / M II.
208
Prouza Petr
1985
CZE
01:49:11.6
24:59.7
119
25 / M III.
308
FRECER Leoš
1967
CZE
CKKučeraZnojmo
01:49:13.1
25:01.2
120
45 / M II.
373
Novák Jiří
1976
CZE
Cyklo Hobby Rynárec
01:49:15.9
25:04.0
121
46 / M II.
324
Šanda Marek
1977
CZE
01:49:32.7
25:20.8
122
47 / M II.
301
Princ Karel
1984
CZE
01:50:01.4
25:49.5
123
48 / M II.
267
Mikulík David
1976
CZE
SMILING BIKERS Malíkov
01:50:38.1
26:26.2
124
11 / M IV.
352
Mařík Raimund
1962
CZE
01:50:41.1
26:29.2
125
1 / Z III.
358
Matlášková Jana
1966
CZE
Cyklo Jiřička
01:50:43.0
26:31.1
126
1 / Z I.
328
Kolářová Anna
1986
CZE
01:50:45.4
26:33.5
127
26 / M III.
309
Rauer Luboš
1966
CZE
CK Posázaví HB
01:51:11.8
26:59.9
128
2 / Z II.
343
Valentová Anna
1983
CZE
01:51:19.4
27:07.5
129
27 / M III.
342
Dvořák Petr
1974
CZE
Velo Dvořák
01:51:20.0
27:08.1
130
49 / M II.
177
Macháček Marek
1977
CZE
Cykloklub Chýnov
01:51:45.1
27:33.2
131
13 / MJ
202
Petr Jan
2000
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:51:52.5
27:40.6
132
28 / M III.
140
Chaloupka Kamil
1966
CZE
double DRIVE club Jihlava
01:52:32.7
28:20.8
133
23 / M I.
160
Krejčí Michal
1987
CZE
MotoŠikule-Citizen
01:52:35.6
28:23.7
134
29 / M III.
379
Šmíd Pavel
1966
CZE
Vojtěši Příbram
01:52:41.5
28:29.6
135
12 / M IV.
200
Pechek Vladimír
1957
CZE
Pechek team Vlasenice
01:52:48.1
28:36.2
136
30 / M III.
189
Zeman Zdeněk
1973
CZE
FIT Tábor
01:53:04.3
28:52.4
137
31 / M III.
115
Čekal Václav
1971
CZE
SMILING BIKERS Malíkov
01:53:09.6
28:57.7
138
24 / M I.
331
Zahradník Petr
1988
CZE
Cykloteam Vlasenice
01:53:10.2
28:58.3
139
50 / M II.
377
Spěváček Václav
1981
CZE
Slovan Kamenice nad Lipou
01:53:12.0
29:00.1
140
32 / M III.
315
Carva Jiří
1971
CZE
CT Sauna Bar Horní Cerekev
01:53:16.7
29:04.8
141
33 / M III.
351
Voda František
1966
CZE
Dřevěný nohy
01:53:25.3
29:13.4
142
34 / M III.
245
Záhorský Aleš
1973
CZE
BEZVASPORT.CZ
01:53:33.5
29:21.6
143
35 / M III.
284
Novák Michal
1975
CZE
KKTIC
01:53:36.9
29:25.0
144
36 / M III.
228
Šustr Pavel
1966
CZE
G.Benedikt Švec cykloteam Želeč
01:53:38.0
29:26.1
145
25 / M I.
253
Grünn Jan
1988
CZE
RBB Invest Jindřichův Hradec
01:53:45.8
29:33.9
146
37 / M III.
334
Florián Petr
1973
CZE
SK FIT Tábor
01:53:46.6
29:34.7
147
38 / M III.
220
Staněk Milan
1968
CZE
Cykloklub Chýnov
01:53:54.4
29:42.5
148
26 / M I.
166
Kříž Martin
1994
CZE
01:53:55.3
29:43.4
149
27 / M I.
365
Marek Ondřej
1989
CZE
01:54:03.5
29:51.6
150
39 / M III.
206
Prágr Michal
1967
CZE
01:54:10.7
29:58.8
151
28 / M I.
219
Sochor Ladislav
1987
CZE
Galaxy Cyklo Švec
01:54:44.0
30:32.1
152
14 / MJ
359
Andrle Vilém
1998
CZE
Velosport Valenta SCOTT Team
01:55:05.4
30:53.5
153
15 / MJ
159
Kotrba Martin
1999
CZE
TJ Spartak Třebíč
01:55:05.6
30:53.7
154
40 / M III.
147
Jaroš Láďa
1973
CZE
01:55:18.9
31:07.0
155
41 / M III.
323
Kocman Petr
1970
CZE
Čemba/Černí koně
01:55:23.1
31:11.2
156
2 / Z I.
353
Stunová Alžběta
1987
CZE
BB Cyklosport Superior
01:55:23.8
31:11.9
157
16 / MJ
132
Hořejší Jiří
2000
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:55:25.3
31:13.4
158
3 / Z II.
232
Tomečková Lucie
1979
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:55:38.6
31:26.7
159
13 / M IV.
125
Fric František
1959
CZE
PRODOLI RACING TEAM
01:55:52.5
31:40.6
160
5 / M V.
124
Fous Jan
1953
CZE
CK Kněžice
01:56:21.5
32:09.6
161
14 / M IV.
201
Peltan Zdeněk
1959
CZE
Cyklo Lipí
01:56:30.0
32:18.1
162
2 / ZJ
196
Nováková Nikola
1998
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:56:57.2
32:45.3
163
42 / M III.
265
Mareš Radek
1969
CZE
Patry cycling team Třešť
01:57:12.6
33:00.7
164
43 / M III.
119
Dvořák Karel
1969
CZE
01:57:37.8
33:25.9
165
15 / M IV.
380
Šetka Jiří
1960
CZE
Vojtěši Příbram
01:58:37.9
34:26.0
166
16 / M IV.
322
Mihalík Zdeněk
1965
CZE
SKC Znojmo
01:58:42.9
34:31.0
167
44 / M III.
238
Veselý Oldřich
1971
CZE
01:58:45.0
34:33.1
168
45 / M III.
268
Petrů Michal
1969
CZE
Kotnov cycling team
01:58:53.7
34:41.8
169
17 / M IV.
190
Musil Josef
1964
CZE
01:58:53.9
34:42.0
170
46 / M III.
155
Kopecký Václav
1967
CZE
GS cyklo team Jistebnice
01:59:29.5
35:17.6
171
51 / M II.
297
Růžek Jan
1985
CZE
02:00:02.3
35:50.4
172
47 / M III.
186
Mráček Jan
1972
CZE
Cykloklub Chýnov
02:00:39.9
36:28.0
173
48 / M III.
349
Fuk Pavel
1975
CZE
Počátky
02:00:48.6
36:36.7
174
49 / M III.
340
Šimánek Jan
1974
CZE
Počátky
02:00:48.8
36:36.9
175
6 / M V.
306
Klimeš Miloš
1955
CZE
KC Brno
02:01:07.2
36:55.3
176
52 / M II.
165
Křišťál Martin
1977
CZE
02:01:16.1
37:04.2
177
29 / M I.
346
Fojt Miroslav
1993
CZE
Bike Team Častrov
02:01:47.7
37:35.8
178
3 / Z I.
136
Houšková Hana
1989
CZE
Cykloteam Vlasenice
02:02:36.0
38:24.1
179
2 / Z III.
354
Haselbauerová Anna
1974
CZE
G.Benedikt Švec cykloteam Želeč
02:03:52.6
39:40.7
180
30 / M I.
356
Šetka Ondřej
1988
CZE
02:03:53.5
39:41.6
181
50 / M III.
291
Kršek Ivan
1971
CZE
02:04:06.5
39:54.6
182
18 / M IV.
285
Pechek Milan
1964
CZE
MAPEKO
02:04:09.4
39:57.5
183
31 / M I.
110
Bušek Lukáš
1989
CZE
Galaxy CykloŠvec
02:04:10.6
39:58.7
184
3 / Z III.
134
Hořejší Jana
1974
CZE
GS cyklo team Jistebnice
02:04:20.8
40:08.9
185
3 / ZJ
176
Macková Pavlína
2000
CZE
Cykloklub Chýnov junior
02:04:28.2
40:16.3
186
51 / M III.
263
Macek Petr
1972
CZE
Kotnov cycling team
02:04:45.9
40:34.0
187
53 / M II.
364
Trávníček Vojta
1983
CZE
kokoteam.cz
02:06:01.4
41:49.5
188
4 / ZJ
101
Baarová Petra
1998
CZE
Cykloservis Míčka Sušice
02:06:06.4
41:54.5
189
5 / ZJ
195
Nováková Kristýna
1998
CZE
GS cyklo team Jistebnice
02:06:25.6
42:13.7
190
52 / M III.
118
Dražan Daniel
1968
CZE
02:07:05.5
42:53.6
191
53 / M III.
372
Hejkal Jaroslav
1975
CZE
02:07:41.3
43:29.4
192
54 / M II.
280
Strašík Martin
1983
CZE
Cykloteam Kamenice
02:08:18.8
44:06.9
193
4 / Z I.
137
Hrušková Eliška
1987
CZE
02:09:17.8
45:05.9
194
32 / M I.
121
Filip Vojtěch
1988
CZE
GS cyklo team Jistebnice
02:09:21.3
45:09.4
195
54 / M III.
133
Hořejší Jiří
1973
CZE
GS cyklo team Jistebnice
02:09:21.5
45:09.6
196
4 / Z III.
271
Svobodová Jarmila
1965
CZE
02:09:28.1
45:16.2
197
4 / Z II.
162
Krešáková Pavla
1976
CZE
Cykloklub Chýnov
02:09:30.2
45:18.3
198
19 / M IV.
153
Zahradník Pavel
1957
CZE
02:09:31.1
45:19.2
199
33 / M I.
113
Čech Lukáš
1991
CZE
02:09:45.5
45:33.6
200
5 / Z III.
149
Jirsová Olga
1974
CZE
02:10:07.6
45:55.7
201
20 / M IV.
218
Skoták Miroslav
1960
CZE
CykloHobby Rynárec
02:11:20.2
47:08.3
202
55 / M II.
363
Šimálek Petr
1981
CZE
Gaskomteam
02:11:47.2
47:35.3
203
55 / M III.
135
Houška Tomáš
1971
CZE
Houškovi Český ráj
02:13:41.7
49:29.8
204
6 / ZJ
168
Kubů Pavlína
2000
CZE
GS Cyklo team Jistebnice
02:14:43.7
50:31.8
205
56 / M III.
327
Kubů Roman
1973
CZE
GS Cyklo Team Jistebnice
02:14:58.5
50:46.6
206
5 / Z I.
295
Křížová Vladimíra
1988
CZE
Apex-Bike Tábor
02:15:24.1
51:12.2
207
56 / M II.
250
Bezstarosta Wolfgang
1979
CZE
02:16:02.4
51:50.5
208
57 / M II.
264
Marek David
1976
CZE
02:16:15.4
52:03.5
209
17 / MJ
175
Macek Ondra
2000
CZE
Cyklolub Chýnov junior
02:16:25.9
52:14.0
210
57 / M III.
255
Hnik Rastislav
1973
CZE
02:17:08.6
52:56.7
211
6 / Z III.
172
Lojdová Lenka
1972
CZE
02:17:28.3
53:16.4
212
5 / Z II.
221
Staňková Monika
1976
CZE
Cykloklub Chýnov
02:17:41.8
53:29.9
213
6 / Z II.
237
Veselá Kateřina
1977
CZE
02:18:57.3
54:45.4
214
34 / M I.
288
Fuxa Jan
1991
CZE
Bike Team Častrov
02:19:24.1
55:12.2
215
58 / M III.
362
Palouš Petr
1968
CZE
02:19:39.9
55:28.0
216
7 / Z III.
361
Paloušková Renata
1970
CZE
02:19:47.9
55:36.0
217
6 / Z I.
290
Čamrová Monika
1990
CZE
02:20:59.5
56:47.6
218
59 / M III.
158
Koten Libor
1975
CZE
CT Krasna Lipa
02:22:01.2
57:49.3
219
7 / Z II.
289
Procházková Pavla
1980
CZE
02:22:24.0
58:12.1
220
35 / M I.
151
Karniš Tomáš
1988
CZE
02:22:32.1
58:20.2
221
60 / M III.
184
Mikula Jan
1974
CZE
02:24:10.3
59:58.4
222
58 / M II.
286
Mazanec Milan
1982
CZE
02:24:35.1
01:00:23.2
223
21 / M IV.
273
Štěpánek Zdeněk
1957
CZE
02:24:52.0
01:00:40.1
224
61 / M III.
293
Popovič Pavel
1971
CZE
Resort Johanka
02:26:53.2
01:02:41.3
225
62 / M III.
294
Tureček Karel
1971
CZE
Resort Johanka
02:26:54.7
01:02:42.8
226
36 / M I.
287
Halada Miroslav
1987
CZE
Antonka
02:26:57.4
01:02:45.5
227
7 / Z I.
212
Rohová Lucie
1988
CZE
Cyklo hobby Rynárec
02:29:41.2
01:05:29.3
228
22 / M IV.
281
Strašík Karel
1957
CZE
Cykloteam Kamenice
02:30:29.5
01:06:17.6
229
63 / M III.
256
Houška Aleš
1973
CZE
02:31:14.5
01:07:02.6
230
8 / Z I.
130
Hanáková Lenka
1989
CZE
02:32:03.4
01:07:51.5
231
37 / M I.
150
Karabinoš Michal
1986
CZE
Antonka Team
02:43:31.6
01:19:19.7
232
38 / M I.
126
Gerhart Marek
1986
CZE
02:43:41.9
01:19:30.0
233
23 / M IV.
329
Blažek Petr
1963
CZE
Pelhřimov
02:55:23.0
01:31:11.1
234
64 / M III.
229
Švec Jan
1970
CZE
G. Benedikt Švec cykloteam Želeč
02:55:23.5
01:31:11.6
235
65 / M III.
112
Čábelka Martin
1974
CZE
Tchabi-tour
02:58:32.7
01:34:20.8
236
24 / M IV.
312
Mikula Petr
1962
CZE
G.Benedikt Švec Cykloteam Želeč
03:00:36.5
01:36:24.6
237
8 / Z II.
279
Zahradníková Martina
1982
CZE
03:11:07.3
01:46:55.4
238
39 / M I.
366
Mareš Michal
1996
CZE
Kola Bakus
03:12:53.2
01:48:41.3
DNF
/ MJ
369
Škoda Tomáš
2000
CZE
Kola Bakus
56:00.0
23:31:48.1
DNF
/ M I.
211
Rajdl Kamil
1987
CZE
01:02:47.0
23:38:35.1
DNF
/ M II.
319
Albrecht Vojtěch
1979
CZE
Smiling Bikers Malíkov
01:15:40.0
23:51:28.1
DNF
/ M IV.
292
Konupčík Lubomír
1962
CZE
Rad-Fuchs Gmünd
01:15:40.4
23:51:28.5
DNF
/ MJ
249
Bartoň Jan
1998
CZE
Kola Bakus cicling team
02:18:53.3
54:41.4
DNF
/ MJ
215
Rytíř Jiří
1999
CZE
GS cyklo team Jistebnice
DNF
/ Z I.
142
Chlupová Tereza
1991
CZE
Velosport Valenta Scott team
DNF
/ M III.
203
Pícha Josef
1973
CZE
G. Benedikt Švec cykloteam Želeč
DSQ
/ M V.
335
Nechvátal František
1953
CZE
Cyklo Kněžice
01:39:56.6
15:44.7

37 km, tandemy

start ~ 14:10:00 , přihlášeno: 9 účastníků (3 mužů, 0 žen) , dokončilo: 9, nedokončilo: 0

Tandemy: 3, Tandemy: 3

poř.
poř./kat.
#
jméno
ročník
stát
tým/klub/obec
cíl
odstup
1
1 / Tandemy
606
Vítů Josef a Helena
1972
CZE
Eurofoam Team
01:13:01.5
2
2 / Tandemy
560
Velíšek, Tichý Jan, Michal
1990
CZE
Pekárna Kamenice
01:19:48.0
06:46.5
3
3 / Tandemy
511
Krejča - Pechek Jiří - Tomáš
1957
CZE
Cyklotým Lhota - Vlasenice
01:23:15.7
10:14.2

37 km, hobby

start ~ 14:10:00 , přihlášeno: 360 účastníků (85 mužů, 35 žen) , dokončilo: 360, nedokončilo: 0

Starší žáci: 7, Muži mladší: 28, Muži starší 40: 50, Ženy mladší: 23, Ženy starší 40: 12

poř.
poř./kat.
#
jméno
ročník
stát
tým/klub/obec
cíl
odstup
1
1 / Muži starší 40
618
Homolka Libor
1973
CZE
Kamenice nad Lipou
01:05:50.4
2
2 / Muži starší 40
574
Lepič Martin
1968
CZE
MotoŠikule CITIZEN
01:05:53.9
00:03.5
3
3 / Muži starší 40
517
Mádl Radek
1974
CZE
CBC Team
01:05:54.0
00:03.6
4
1 / Muži mladší
582
Truhlář Josef
1996
CZE
CKKZnojmo
01:06:04.4
00:14.0
5
4 / Muži starší 40
595
Pexa Martin
1974
CZE
Cyklo Jiřička
01:06:46.8
00:56.4
6
5 / Muži starší 40
586
Čejka Vladimír
1969
CZE
CK Knežice
01:10:52.7
05:02.3
7
2 / Muži mladší
573
Kidora Jan
1981
CZE
HTP Žirovnice
01:11:01.0
05:10.6
8
3 / Muži mladší
590
Lahodný František
1981
CZE
Eurofoam Team
01:11:25.4
05:35.0
9
6 / Muži starší 40
521
Papež Stanislav
1964
CZE
Kamenice nad Lipou
01:13:14.7
07:24.3
10
7 / Muži starší 40
554
Škrleta Pavel
1968
CZE
Run Sport - Team
01:14:23.7
08:33.3
11
4 / Muži mladší
525
Poslušný Josef
1996
CZE
Sportcentrum Meldy
01:14:52.9
09:02.5
12
5 / Muži mladší
611
Lisý Ondřej
1993
CZE
Bike Team Veselá
01:15:39.1
09:48.7
13
6 / Muži mladší
527
Přibyl ml. Pavel
1997
CZE
01:17:43.9
11:53.5
14
8 / Muži starší 40
561
Fencl Pavel
1967
CZE
Tým Miloš Fišera, Kolín
01:18:12.5
12:22.1
15
7 / Muži mladší
587
Matoušek David
1980
CZE
01:18:43.0
12:52.6
16
9 / Muži starší 40
510
Krejča Zdeněk
1968
CZE
Cycling Team Vodná
01:18:50.6
13:00.2
17
8 / Muži mladší
530
SRP ZDENĚK
1981
CZE
01:19:22.5
13:32.1
18
10 / Muži starší 40
523
Pihávek František
1965
CZE
01:19:42.6
13:52.2
19
9 / Muži mladší
604
Loučný Jakub
1999
CZE
Častrov
01:19:47.7
13:57.3
20
11 / Muži starší 40
588
Mejsnar Petr
1964
CZE
Horní Olešná
01:20:22.8
14:32.4
21
10 / Muži mladší
599
Lehejček Jaroslav
1981
CZE
Počábly
01:20:39.2
14:48.8
22
12 / Muži starší 40
583
Kříž Mirek
1966
CZE
01:21:14.8
15:24.4
23
13 / Muži starší 40
571
Masopust Jiří
1968
CZE
Cykloteam Božejov
01:21:48.6
15:58.2
24
14 / Muži starší 40
609
Koubík Stanislav
1970
CZE
Pacov
01:22:04.0
16:13.6
25
11 / Muži mladší
570
Tříska Miroslav
1977
CZE
Cykloteam Božejov
01:22:21.0
16:30.6
26
1 / Ženy mladší
601
Mrkvicová Jitka
1980
CZE
Cyklo Team WEBER
01:22:48.2
16:57.8
27
15 / Muži starší 40
531
Svoboda Roman
1970
CZE
Hobby MTB Nová Včelnice
01:22:56.7
17:06.3
28
1 / Ženy starší 40
593
Popková Ivana
1973
CZE
KC Hakr Brno
01:23:56.7
18:06.3
29
2 / Ženy mladší
613
Marková Anna
1995
CZE
Bike Team Veselá
01:24:01.6
18:11.2
30
12 / Muži mladší
596
Fišera Miloš
1991
CZE
KPK
01:24:23.8
18:33.4
31
16 / Muži starší 40
522
Pechek Petr
1965
CZE
Vlasenice
01:24:49.6
18:59.2
32
17 / Muži starší 40
597
Fišera Miloš
1950
CZE
KPK
01:24:57.8
19:07.4
33
18 / Muži starší 40
514
Kukla Jaroslav
1972
CZE
01:24:59.2
19:08.8
34
2 / Ženy starší 40
529
Slámová Jitka
1971
CZE
01:25:05.3
19:14.9
35
3 / Ženy mladší
589
Blažková Eva
1985
SVK
Košice
01:25:51.5
20:01.1
36
19 / Muži starší 40
553
Velas Jakub
1970
CZE
Run Sport Team
01:26:10.5
20:20.1
37
4 / Ženy mladší
524
Pivcová Bohunka
1977
CZE
CT Kardašova Řečice
01:26:18.4
20:28.0
38
20 / Muži starší 40
598
Halaška Stanislav
1965
CZE
01:28:14.2
22:23.8
39
3 / Ženy starší 40
591
Mráčková Lenka
1973
CZE
Cykloklub Chýnov
01:28:17.3
22:26.9
40
21 / Muži starší 40
612
Lisý Pavel
1965
CZE
Počátky
01:28:19.5
22:29.1
41
22 / Muži starší 40
535
Vašíček Zdeněk
1955
CZE
HAS JIHLAVA
01:28:21.1
22:30.7
42
13 / Muži mladší
566
Šiman Vojtěch
1991
CZE
Pekárna Velíšek
01:28:33.2
22:42.8
43
1 / Starší žáci
568
Kršek Adam
2000
CZE
Pacov
01:28:34.6
22:44.2
44
2 / Starší žáci
608
Koubík Vít
2001
CZE
Pacov
01:28:35.5
22:45.1
45
14 / Muži mladší
600
Mrkvica Tomáš
1977
CZE
Cyklo Team WEBER
01:29:05.2
23:14.8
46
23 / Muži starší 40
614
Hypš Jaroslav
1973
CZE
Cyklo Hobby Rynárec
01:29:40.3
23:49.9
47
15 / Muži mladší
551
Vopálenský Denis
1999
CZE
Velosport Valenta Scott team
01:30:08.1
24:17.7
48
4 / Ženy starší 40
515
Kuklová Radka
1974
CZE
01:30:12.2
24:21.8
49
24 / Muži starší 40
505
Houška Jan
1974
CZE
Houškovi Český ráj
01:30:30.7
24:40.3
50
16 / Muži mladší
577
Růžička Pavel
1989
CZE
Turovec
01:30:59.8
25:09.4
51
25 / Muži starší 40
563
Smíšek Bohumil
1955
CZE
kamenice nad Lipou
01:31:11.5
25:21.1
52
17 / Muži mladší
569
Hák Tomáš
1976
CZE
Cykloteam Božejov
01:31:12.3
25:21.9
53
18 / Muži mladší
565
Kolář Michal
1991
CZE
Pelána Velíšek
01:31:54.7
26:04.3
54
19 / Muži mladší
619
Kukla Michal
1998
CZE
01:32:19.6
26:29.2
55
5 / Ženy mladší
533
Tučková Aranka
2000
CZE
all training lawi
01:32:33.9
26:43.5
56
26 / Muži starší 40
575
Tuček Jiří
1956
CZE
Kola Bakus
01:32:38.1
26:47.7
57
20 / Muži mladší
556
Bertl Jan
1982
CZE
CK Pivošlap Litvínov
01:33:39.9
27:49.5
58
27 / Muži starší 40
615
Maňas Josef
1967
CZE
ROOR
01:33:49.7
27:59.3
59
28 / Muži starší 40
548
Podhradský Milan
1975
CZE
Cyklotým Vlasenice
01:34:01.1
28:10.7
60
5 / Ženy starší 40
592
Tůmová Jana
1971
CZE
Kunžak
01:34:47.6
28:57.2
61
29 / Muži starší 40
518
Malý Jiří
1960
CZE
01:34:59.9
29:09.5
62
30 / Muži starší 40
386
Janeček Jaroslav
1965
CZE
Brunka TEAM
01:36:20.9
30:30.5
63
6 / Ženy mladší
528
Pucandlová Miroslava
1985
CZE
Kamenice nad Lipou
01:37:13.6
31:23.2
64
21 / Muži mladší
552
Velas Dominik
1992
CZE
Kutlof
01:37:28.8
31:38.4
65
22 / Muži mladší
567
Pechek Milan
1986
CZE
01:37:38.6
31:48.2
66
23 / Muži mladší
607
Koubík Daniel
1995
CZE
Pacov
01:37:52.4
32:02.0
67
7 / Ženy mladší
594
Hoswedlová Vendula
1980
CZE
Fokus
01:37:56.3
32:05.9
68
31 / Muži starší 40
526
Přibyl Pavel
1973
CZE
01:38:06.6
32:16.2
69
32 / Muži starší 40
536
Zhorný Leoš
1961
CZE
01:38:16.4
32:26.0
70
8 / Ženy mladší
549
skotáková petra
1986
CZE
cyklo hobby rynárec
01:38:18.2
32:27.8
71
24 / Muži mladší
547
Pařík David
1990
CZE
01:40:18.9
34:28.5
72
3 / Starší žáci
555
Stehlík Mikuláš
2001
CZE
Kamenice nad Lipou
01:40:31.8
34:41.4
73
6 / Ženy starší 40
538
Dejmková Dana
1968
CZE
Vlásenice
01:40:47.6
34:57.2
74
33 / Muži starší 40
537
Dejmek Ivan
1964
CZE
Vlásenice
01:40:51.6
35:01.2
75
9 / Ženy mladší
562
Mazancová Veronika
1980
CZE
Cykloteam Vlasenice
01:40:58.2
35:07.8
(76)
34 / Muži starší 40
576
Pipek Miroslav
1971
CZE
Brunka Humpolec
01:40:58.2
35:07.8
77
35 / Muži starší 40
579
Švára Václav
1960
CZE
01:42:24.4
36:34.0
78
36 / Muži starší 40
546
Pařík Jaromír
1964
CZE
01:42:25.7
36:35.3
79
10 / Ženy mladší
564
Vinklátová Jana
1984
CZE
Svratka
01:42:44.9
36:54.5
80
4 / Starší žáci
580
Váňa Zdeněk
2002
CZE
Cyklo Hobby Rynárec
01:43:44.0
37:53.6
81
37 / Muži starší 40
532
Vyhnálek Pavel
1961
CZE
Kamenice nad Lipou
01:43:48.2
37:57.8
82
38 / Muži starší 40
503
Dubšík Karel
1957
CZE
MTB Team Nová Včelnice
01:44:06.1
38:15.7
83
39 / Muži starší 40
502
Berounský Petr
1967
CZE
Hobby MTB Nová Včelnice
01:45:54.6
40:04.2
84
11 / Ženy mladší
584
Kopecká Lenka
1976
CZE
Jistebnice
01:46:31.8
40:41.4
85
12 / Ženy mladší
581
Makoňová Hana
1999
CZE
MCB Sokolov
01:46:35.9
40:45.5
86
13 / Ženy mladší
539
Hanáková Alena
1985
CZE
01:48:15.6
42:25.2
87
14 / Ženy mladší
550
Šustrová Zlata
1986
CZE
24MTB Witches
01:48:18.9
42:28.5
88
5 / Starší žáci
544
Kotrč Jan
2004
CZE
01:49:28.1
43:37.7
89
40 / Muži starší 40
543
Kotrč Miroslav
1975
CZE
01:49:28.6
43:38.2
90
15 / Ženy mladší
509
Houšková Šárka
1991
CZE
01:50:10.1
44:19.7
91
25 / Muži mladší
506
Houška ml. Tomáš
1998
CZE
Houškovi Český ráj
01:50:21.8
44:31.4
92
41 / Muži starší 40
513
Kubín Jan
1961
CZE
Brian Racing Team
01:51:50.1
45:59.7
93
42 / Muži starší 40
534
Váňa Zdeněk
1964
CZE
Cyklo Hobby Rynárec
01:53:28.5
47:38.1
94
6 / Starší žáci
385
Molák Dominik
2002
CZE
Aper lahorek
01:54:45.9
48:55.5
95
43 / Muži starší 40
516
Luňák Zdeněk
1964
CZE
SK Včelnička
01:54:55.9
49:05.5
96
7 / Ženy starší 40
622
Hanusová Mirica
1961
CZE
Cykloteam Vlasenice
01:55:29.4
49:39.0
97
44 / Muži starší 40
623
Hanus Vlastimil
1957
CZE
Cykloteam Vlasenice
01:55:31.0
49:40.6
98
45 / Muži starší 40
610
Pechek Petr
1956
CZE
Ostrý Roháč KA
01:59:23.7
53:33.3
99
16 / Ženy mladší
504
Houdková Hana
1993
CZE
Cycling Team Vodná
02:01:12.5
55:22.1
100
17 / Ženy mladší
603
Voharčíková Lenka
1989
CZE
02:01:16.2
55:25.8
101
46 / Muži starší 40
585
Houdek Jiří
1958
CZE
Smiling Bikers Malíkov
02:02:23.7
56:33.3
102
8 / Ženy starší 40
602
Dubšíková Zuzana
1956
CZE
MTB Team Nová Včelnice
02:04:37.3
58:46.9
103
18 / Ženy mladší
557
Miškufová Juliána
1986
SVK
Antonka Team
02:05:17.4
59:27.0
104
47 / Muži starší 40
545
Kunc Milan
1954
CZE
02:05:20.6
59:30.2
105
9 / Ženy starší 40
501
Berounská Eva
1968
CZE
Hobby MTB Nová Včelnice
02:06:41.9
01:00:51.5
106
19 / Ženy mladší
559
Karnišová Lucia
1988
SVK
Antonka Team
02:06:53.8
01:01:03.4
107
48 / Muži starší 40
578
Pechek Pavel
1955
CZE
Cykloteam Vlasenice
02:06:58.7
01:01:08.3
108
20 / Ženy mladší
620
Strnadová Lenka
1977
CZE
02:07:48.4
01:01:58.0
109
26 / Muži mladší
621
Strnad Miroslav
1978
CZE
02:07:48.8
01:01:58.4
110
7 / Starší žáci
541
Houška Jeník
2006
CZE
02:10:31.1
01:04:40.7
111
27 / Muži mladší
540
Houška Jiříček
1976
CZE
02:10:33.1
01:04:42.7
112
49 / Muži starší 40
520
Míchal Ruda
1958
CZE
02:15:18.6
01:09:28.2
113
10 / Ženy starší 40
605
Čábelková Petra
1974
CZE
02:19:07.0
01:13:16.6
114
50 / Muži starší 40
512
Kubíček Vladimír
1956
CZE
02:19:12.9
01:13:22.5
115
21 / Ženy mladší
508
Houšková Markéta
1997
CZE
03:16:27.1
02:10:36.7
116
11 / Ženy starší 40
617
Vágnerová Hana
1970
CZE
ROOR
03:18:45.2
02:12:54.8
117
12 / Ženy starší 40
616
Karpišková Lenka
1971
CZE
ROOR
03:18:59.7
02:13:09.3
DNF
/ Muži mladší
572
Tománek Jan
1983
CZE
HTP Žirovnice
02:23:56.1
01:18:05.7
DNF
/ Ženy mladší
542
Komendová Tereza
1994
CZE
CT Krasna Lipa
03:21:35.1
02:15:44.7
DNF
/ Ženy mladší
507
Houšková Lucie
2001
CZE

20 km, děti

start ~ 14:15:00 , přihlášeno: 141 účastníků (27 mužů, 20 žen) , dokončilo: 141, nedokončilo: 0

Potěr Mikrožactvo: 3, Nábor Minižáci: 12, Mladší žáci: 2, doprovod: 17, Potěr Mikrožactvo: 3, Nábor Minižákyně: 5, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 5, doprovod: 17

poř.
poř./kat.
#
jméno
ročník
stát
tým/klub/obec
cíl
odstup
1
1 / Starší žákyně
33
Čejková Šárka
2000
CZE
CK Kněžice
42:03.7
2
2 / Starší žákyně
32
Šafaříková Klára
2002
CZE
GS Cyklo Team Jistebnice
44:06.7
02:03.0
3
3 / Starší žákyně
2
Kotrbová Lenka
2002
CZE
TJ Spartak Třebíč
46:33.7
04:30.0
4
1 / Nábor Minižáci
41
Jelínek Tomáš
2005
CZE
Cyklohobby Rynárec
49:15.7
07:12.0
(5)
1 / doprovod
42
Jelínek Tomáš
1974
CZE
Cyklohobby Rynárec
49:15.7
07:12.0
6
4 / Starší žákyně
38
Zemánková Linda
2000
CZE
49:42.0
07:38.3
7
2 / doprovod
37
Zahradník Ondřej
1980
CZE
Zemánkovi
50:42.5
08:38.8
8
3 / doprovod
44
Trkola Lukáš
1971
CZE
Eurofoam Sport Team
51:17.5
09:13.8
(9)
2 / Nábor Minižáci
43
Trkola Lukáš
2005
CZE
Eurofoam Sport Team
51:17.5
09:13.8
10
3 / Nábor Minižáci
45
Fiala Matěj
2005
CZE
53:51.4
11:47.7
11
1 / Mladší žákyně
34
Mráčková Denisa
2003
CZE
Cykloklub Chýnov
54:23.3
12:19.6
(12)
4 / doprovod
35
Rytířová Vladimíra
1971
CZE
54:23.3
12:19.6
13
5 / doprovod
50
Vacovský Miroslav
1972
CZE
Mirasimir
54:34.4
12:30.7
(14)
4 / Nábor Minižáci
49
Vacovský Ondřej
2005
CZE
Mirasimir
54:34.4
12:30.7
15
1 / Mladší žáci
28
Marek Lukáš
2003
CZE
55:10.6
13:06.9
16
5 / Nábor Minižáci
48
Vítů Václav
2006
CZE
ZŠ Masarykova 141 Telč
56:42.5
14:38.8
17
6 / Nábor Minižáci
15
Ježek Daniel
2005
CZE
Solo Bohdalín
58:11.3
16:07.6
18
5 / Starší žákyně
10
Vopálenská Nikol
2001
CZE
58:25.3
16:21.6
19
6 / doprovod
18
Šašek Jindřich
1981
CZE
58:37.1
16:33.4
20
2 / Mladší žákyně
19
Šašková Silvie
2003
CZE
58:43.0
16:39.3
21
7 / Nábor Minižáci
20
Šašek Martin
2007
CZE
58:49.0
16:45.3
22
8 / Nábor Minižáci
36
Kotek Jan
2005
CZE
Lysolaje
59:19.8
17:16.1
23
9 / Nábor Minižáci
39
Šimeček David
2006
CZE
01:04:21.5
22:17.8
24
7 / doprovod
40
Šimeček Václav
1972
CZE
01:04:24.3
22:20.6
25
8 / doprovod
26
Svoboda Pavel
2000
CZE
Resort Johanka
01:04:53.8
22:50.1
26
9 / doprovod
22
Tuček Michal
1978
CZE
Bakus
01:05:16.1
23:12.4
(27)
10 / Nábor Minižáci
21
Tuček Jan
2005
CZE
Bakus
01:05:16.1
23:12.4
28
10 / doprovod
27
Roll Vladimír
2001
CZE
Resort Johanka
01:05:23.6
23:19.9
29
2 / Mladší žáci
11
Podhradský Vojtěch
2004
CZE
Kamdance Parcour
01:06:14.2
24:10.5
30
11 / Nábor Minižáci
52
Podhradský Jan
2006
CZE
01:06:22.3
24:18.6
31
11 / doprovod
25
Vaníček Jan
2002
CZE
Resort Johanka
01:09:07.4
27:03.7
32
1 / Potěr Mikrožactvo
29
Třeček Šimon
2014
CZE
Antonka
01:11:33.4
29:29.7
33
3 / Mladší žákyně
12
Bednářová Karolina
2004
CZE
01:13:08.2
31:04.5
34
2 / Potěr Mikrožactvo
30
Třečkovy Šárka a Maruška
2013
CZE
Antonka Team
01:13:16.0
31:12.3
(35)
12 / doprovod
31
Svatušková Anna
1982
CZE
Antonka
01:13:16.0
31:12.3
36
13 / doprovod
24
Vaníčková Marie
1968
CZE
Resort Johanka
01:16:38.4
34:34.7
37
14 / doprovod
23
Vaníček Jiří
1971
CZE
Resort Johanka
01:16:42.6
34:38.9
38
1 / Nábor Minižákyně
46
Čábelková Zuzana
2005
CZE
01:23:13.9
41:10.2
39
12 / Nábor Minižáci
47
Čábelka Šimon
2005
CZE
01:23:19.4
41:15.7
40
2 / Nábor Minižákyně
13
Bednářová Lola
2008
CZE
01:28:15.6
46:11.9
41
3 / Nábor Minižákyně
51
Nováková Kristýnka
2008
CZE
Cyklo Hobby Rynárec
01:35:19.3
53:15.6
42
4 / Nábor Minižákyně
14
Nováková Anna
2007
CZE
Houškovi Český ráj
01:46:07.2
01:04:03.5
43
15 / doprovod
9
Nováková Jarmila
1979
CZE
01:46:10.5
01:04:06.8
44
16 / doprovod
6
Houšková Peťu
1977
CZE
01:48:06.4
01:06:02.7
45
5 / Nábor Minižákyně
7
Houšková Lidunka
2008
CZE
01:48:07.5
01:06:03.8
46
3 / Potěr Mikrožactvo
16
Smíšková Andrea
2010
CZE
01:55:42.5
01:13:38.8
47
17 / doprovod
17
Šindelář Michal
1982
CZE
01:55:48.1
01:13:44.4

Mikrožactvo

start ~ 14:29:00 , přihlášeno: 36 účastníků (10 mužů, 2 žen) , dokončilo: 36, nedokončilo: 0

Starší žáci: 10, Muži mladší: 0, Muži starší 40: 0, Ženy mladší: 2, Ženy starší 40: 0

poř.
poř./kat.
#
jméno
ročník
stát
tým/klub/obec
1
1 / Starší žáci
458
Šalanda Adam
2010
CZE
2
2 / Starší žáci
462
Maxera Filip
2009
CZE
3
3 / Starší žáci
457
Jelínek Viktor
2010
CZE
Cyklohobby Rynárec
4
4 / Starší žáci
461
Šunkevič Ondřej
2010
CZE
5
5 / Starší žáci
454
Novák Antonín
2010
CZE
6
6 / Starší žáci
459
Janata Lukáš
2011
CZE
7
1 / Ženy mladší
455
Šašková Daniela
2011
CZE
8
7 / Starší žáci
460
Janata Jakub
2011
CZE
9
8 / Starší žáci
464
Nováček Tomáš
2010
CZE
10
2 / Ženy mladší
463
Nováčková Anna
2010
CZE
11
9 / Starší žáci
466
Podhradský Tobiáš
2010
CZE
12
10 / Starší žáci
465
Tehník Kryštof
2012
CZE

Odrážedla

start ~ 14:29:00 , přihlášeno: 21 účastníků (6 mužů, 1 žen) , dokončilo: 21, nedokončilo: 0

Starší žáci: 6, Muži mladší: 0, Muži starší 40: 0, Ženy mladší: 1, Ženy starší 40: 0

poř.
poř./kat.
#
jméno
ročník
stát
tým/klub/obec
1
1 / Starší žáci
456
Fous Matyáš
2010
CZE
CK Kněžice
2
2 / Starší žáci
53
Těhník Kryštof
2012
CZE
3
3 / Starší žáci
453
Houška Miroslav
2011
CZE
Houškovi Český ráj
4
4 / Starší žáci
452
Mazánek Václav
2010
CZE
Houškovi Český ráj
5
1 / Ženy mladší
467
Ondečková Zuzana
2011
CZE
6
5 / Starší žáci
468
Zedníček Cyril
2012
CZE
7
6 / Starší žáci
451
Kurz Adam
2012
CZE
Cykloteam Vlasenice