Moravský bikemaraton 2016

27.08.2016 Leština [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 58, muzi : 54, zeny: 4, Muži A: 9, Muži B: 17, Muži C: 18, Muži D: 9, Ženy A: 3, Ženy: 1, N: 1 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muzi : 3, zeny: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
50km celkem: 278, muzi : 262, zeny: 16, Junioři: 7, Muži I: 196, Muži II: 42, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 16 [html] [pdf]
30km celkem: 91, muzi : 67, zeny: 24, Předžáci: 8, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 13, TouristOpen: 55, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 3, Pekařky: 1 [html] [pdf]
elektrokola 50km celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina 80km

start ~ 11:02:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži A [65] Petr Kubelka 1995 CZE BMC CZ Racing Team 03:03:25 00:00
2 1 / Muži B [18] Tomáš Kechrt 1981 CZE Cyklo Polách a syn 03:03:26 00:01
3 2 / Muži B [34] Zdeněk Petřík 1980 CZE CPV Krnov 03:09:58 06:33
4 3 / Muži B [61] Jaromír Volek 1980 CZE SK BagBike 03:12:33 09:07
5 2 / Muži A [4] David Babiánek 1993 CZE MiKo Cycles Přerov 03:13:09 09:44
6 1 / Muži C [53] Milan Žmolík 1973 CZE Montiva MTB Fryšták 03:14:39 11:13
7 3 / Muži A [25] Michal Kubišta 1990 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 03:16:02 12:37
8 4 / Muži A [58] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 03:16:44 13:19
9 2 / Muži C [16] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:17:31 14:06
10 4 / Muži B [17] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 03:25:49 22:24
11 3 / Muži C [10] Václav Ehrlich 1976 CZE Ski Paudera 03:26:24 22:59
12 4 / Muži C [59] Radek Pavelka 1974 CZE Valaští Bajkeři 03:26:27 23:02
13 5 / Muži C [33] Dušan Orálek 1974 CZE Moravská Třebová 03:26:35 23:10
14 6 / Muži C [66] Martin Kouřil 1975 CZE CK KOLOKRÁM SVIJANY 03:28:48 25:23
15 5 / Muži B [5] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 03:33:22 29:57
16 5 / Muži A [24] Tomáš Křivánek 1994 CZE Cyklosport Unite 03:35:00 31:35
17 1 / Muži D [62] Luděk Pavlák 1966 CZE Brno 03:35:16 31:51
18 6 / Muži A [40] Tomáš Fláva 1997 CZE 03:37:04 33:39
19 7 / Muži A [64] Tomáš Fabián 1996 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 03:38:25 35:00
20 6 / Muži B [47] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:38:38 35:13
21 2 / Muži D [20] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:39:05 35:40
22 7 / Muži C [12] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE Olomouc 03:39:41 36:16
23 3 / Muži D [42] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:42:34 39:08
24 8 / Muži C [49] Michal Tomášek 1970 CZE Credo team 03:43:29 40:04
25 9 / Muži C [41] Radek Spáčil 1971 CZE CYKLOTRENINK.com 03:43:47 40:22
26 7 / Muži B [63] Martin Voženílek 1983 CZE 03:45:42 42:17
27 10 / Muži C [14] Lubomir Horký 1968 CZE Zábřeh 03:46:09 42:43
28 8 / Muži B [60] Petr Josefus 1986 CZE 03:47:25 44:00
29 4 / Muži D [11] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 03:49:37 46:12
30 9 / Muži B [56] Pavel Zitta 1986 CZE Zábřeh 03:52:28 49:03
31 5 / Muži D [57] Jan Rohan 1962 CZE Opavský sportovní klub 03:54:24 50:59
32 1 / Ženy A [31] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:55:40 52:15
33 11 / Muži C [51] Pavel Vašata 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 04:03:39 01:00:14
34 12 / Muži C [43] Jindřich Spratek 1974 CZE ALONE 04:09:29 01:06:04
35 13 / Muži C [44] Josef Staník 1969 CZE BIKE SPORT UNIČOV 04:11:08 01:07:43
36 8 / Muži A [39] Zdeněk Ryšavý 1987 CZE Zábřeh 04:19:06 01:15:41
37 10 / Muži B [35] petr pluhař 1982 CZE sk maršíkov 04:19:59 01:16:34
38 11 / Muži B [19] František Knotek 1977 CZE ACR Bike Vlčnov 04:24:48 01:21:23
39 14 / Muži C [7] Martin Cohla 1970 CZE Titan TRILIFE 04:24:50 01:21:25
40 15 / Muži C [48] Roman Švéda 1971 CZE TJ Jiskra Králíky 04:26:07 01:22:42
41 1 / Ženy [21] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:35:29 01:32:04
42 12 / Muži B [54] Daniel Svatoš 1979 CZE Mladějovice 04:36:46 01:33:21
43 16 / Muži C [55] Jan Adámek 1967 CZE Rzchlov 04:36:50 01:33:25
44 13 / Muži B [45] Vlastimil Strašák 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:46:22 01:42:57
45 2 / Ženy A [26] Michaela Lišková 1990 CZE Červená jahoda 04:49:15 01:45:50
46 17 / Muži C [52] Stanislav Vyležík 1973 CZE Červená jahoda 04:49:16 01:45:51
47 6 / Muži D [22] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 05:00:07 01:56:42
48 14 / Muži B [23] Petr Krutilek 1982 CZE Nový Jičín 05:08:01 02:04:36
49 3 / Ženy A [29] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 05:20:26 02:17:00
(50) 15 / Muži B [36] martin podzimek 1982 CZE sk maršíkov
(51) 18 / Muži C [46] Zbyněk Šindler 1972 CZE Červená jahoda
DNF / Muži D [27] Petr Mazel 1963 CZE VEUS Vyškov 02:32:19
DNF / Muži A [15] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:22:43
DNF / Muži D [13] Vlastislav Holub 1961 CZE Ski Paudera
DNF / Muži D [8] Petr Čejka 1964 CZE Cyklo team KOLARNA
DNF / Muži B [6] Tomáš Butkov 1985 CZE Nový Jičín
DNN / N [37] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNS / Muži B [1] Martin Koukal 1978 CZE KOUKEY Production 57:37

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:02:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [503] Tomáš Kotas Roman Janoš 1980 CZE Tüv Süd Rusava Bike Team 03:52:11 00:00
2 2 / Tandemy [502] Václav Morozov Pavel Michálek 1963 CZE AGRO 21 05:03:02 01:10:50
DNF / Tandemy [501] Vladimír Dvouletý Filip Dvouletý 1942 CZE Kupkolo SRNCI 04:09:51

výsledková listina 50km

start ~ 11:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži I [319] Lubomír Petruš 1990 CZE Prestige EthicSport 01:51:21 00:00
2 2 / Muži I [309] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:52:11 00:50
3 3 / Muži I [312] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:52:28 01:07
4 4 / Muži I [363] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:54:57 03:35
5 1 / Junioři [368] Adam Formánek 1999 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 01:57:47 06:25
6 5 / Muži I [374] Daniel Blaháček 1993 CZE Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH 01:57:57 06:35
7 6 / Muži I [379] Ruslan Fedak 1977 CZE 01:58:43 07:22
8 7 / Muži I [285] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 01:59:38 08:17
9 8 / Muži I [129] Martin Grézl 1991 CZE BIKE SPORT UNIČOV 02:00:58 09:37
10 9 / Muži I [364] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 02:01:11 09:50
11 10 / Muži I [115] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 02:01:12 09:50
12 11 / Muži I [234] Radek Obrátil 1972 CZE Zekof team 02:01:52 10:30
13 12 / Muži I [306] Jan Vydra 1987 CZE IN-LIFE cycling team 02:02:36 11:14
14 13 / Muži I [387] David Wiedermann 1991 CZE MOOLBIKE TEAM 02:04:03 12:41
15 2 / Junioři [189] martin Kovář 2000 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:04:03 12:42
16 3 / Junioři [140] Radek Holec 1999 CZE KN PROJECT 02:04:04 12:43
17 14 / Muži I [300] Jiří König 1978 CZE Cyklomorava 02:06:32 15:11
18 15 / Muži I [161] Jakub Jedelský 1993 CZE Rohle 02:06:41 15:19
19 16 / Muži I [213] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 02:06:44 15:22
20 17 / Muži I [224] Viktor Navrátil 1976 CZE Uničov 02:07:03 15:42
21 18 / Muži I [119] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:07:41 16:20
22 19 / Muži I [136] Radim Herzán 1977 CZE Cykloklub Morava 02:08:09 16:48
23 1 / Muži III [188] Jiři Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:08:10 16:49
24 20 / Muži I [116] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:08:12 16:50
25 4 / Junioři [181] Vít Kočí 2000 CZE Potštejn 02:08:23 17:01
26 21 / Muži I [291] Michal Vágner 1977 CZE CSX Components 02:08:53 17:32
27 22 / Muži I [109] Petr Buček 1968 CZE NOVATOP - LAPIERRE 02:09:34 18:12
28 23 / Muži I [337] David Pivko 1976 CZE Bystřice nad P. 02:09:45 18:24
29 24 / Muži I [362] libor zita 1973 CZE KN PROJECT 02:09:47 18:26
30 1 / Muži II [222] zdenek nadvornik 1962 CZE vosa cechovice 02:09:50 18:29
31 2 / Muži II [352] Lubomír Vychodil 1957 CZE IN-LIFE cycling team 02:10:11 18:50
32 25 / Muži I [240] Jan Panoc 1993 CZE Kobeřice 02:10:45 19:23
33 26 / Muži I [225] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 02:11:40 20:19
34 27 / Muži I [267] Milan Stryk 1985 CZE Zábřeh 02:11:44 20:22
35 28 / Muži I [167] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 02:11:49 20:28
36 29 / Muži I [325] Boris Neumann 1968 CZE eSeNBáci Jeseník 02:11:55 20:34
37 30 / Muži I [105] Ondřej Bittner 1997 CZE Red Point Racing 02:12:53 21:32
38 5 / Junioři [366] Jan Mlčák 1998 CZE Cyklosport Hranice 02:13:13 21:51
39 31 / Muži I [378] Martin Březina 1982 CZE KOLARNA TEAM 02:13:20 21:58
40 2 / Muži III [273] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 02:13:26 22:04
41 32 / Muži I [184] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:14:00 22:39
42 33 / Muži I [279] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:14:06 22:45
43 34 / Muži I [190] Libor Kovařík 1981 CZE Holice 02:14:15 22:53
44 35 / Muži I [176] Martin Klecker 1979 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:15:17 23:56
45 36 / Muži I [138] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 02:15:21 23:59
46 37 / Muži I [336] Roman Faltus 1979 CZE Šumperk 02:15:41 24:20
47 38 / Muži I [276] Jiří Šváb 1986 CZE Cyklomorava 02:15:43 24:21
48 39 / Muži I [135] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 02:15:49 24:28
49 40 / Muži I [244] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:15:51 24:30
50 6 / Junioři [158] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 02:16:28 25:07
51 1 / Ženy [371] Radka Pospíšilová 1990 CZE Team Bikecentrum Olomouc 02:16:30 25:09
52 3 / Muži II [180] Roman Kočí 1965 CZE Potštejn 02:17:25 26:03
53 41 / Muži I [254] David Richter 1977 CZE TOFIDO 02:18:02 26:41
54 3 / Muži III [367] Stanislav Sekanina 1956 CZE 02:19:45 28:24
55 42 / Muži I [327] Miroslav Galuszka 1970 CZE ONO to jede 02:20:17 28:55
56 43 / Muži I [348] Ondřej Vortel 1987 CZE Červenka 02:20:20 28:59
57 44 / Muži I [376] Miroslav Grepl 1984 CZE 02:21:05 29:44
58 45 / Muži I [271] Pavel Šalmík 1972 CZE DuKo Rýmařov 02:21:29 30:08
59 46 / Muži I 100kg [265] Jakub Sowinski 1978 CZE BS Bike ALÉ team 02:21:38 30:16
60 47 / Muži I [197] Martin Kudláček 1991 CZE CykloTeam Kudláček 02:21:40 30:18
61 48 / Muži I [331] Petr Cetkovský 1982 CZE Prostějov 02:21:48 30:27
62 49 / Muži I pekar [133] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:21:58 30:37
63 50 / Muži I [386] Miroslav Mařáček 1969 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:22:48 31:27
64 51 / Muži I pekar [123] Marek Engel 1972 CZE Diamant 02:22:52 31:30
65 52 / Muži I [383] Michal Dvořák 1977 CZE DOG4BIKE 02:22:52 31:31
66 53 / Muži I [330] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:23:31 32:09
67 54 / Muži I [365] Milan Žovinec 1968 CZE Vemblődi Uničov 02:23:31 32:10
68 55 / Muži I [160] Ondra Jašek 1977 CZE Atletika Zábřeh 02:23:35 32:14
69 56 / Muži I [261] Vojtěch Smolák 1974 CZE Tungaloy Czech s.r.o. 02:23:36 32:14
70 57 / Muži I pekar [252] Michal Rada 1979 CZE Zeelandia 02:23:47 32:25
71 58 / Muži I [117] Petr Dosoudil 1967 CZE Hostkovice 02:23:58 32:37
72 59 / Muži I [255] Marián Rolný 1978 CZE Nový Jičín 02:24:00 32:39
73 60 / Muži I [173] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Cyklo Polách a syn 02:24:06 32:44
74 61 / Muži I [127] Tomáš Ginter 1984 CZE MiKo Cycles Přerov 02:24:07 32:45
75 62 / Muži I [382] Michal Žáček 1970 CZE Zlín 02:24:07 32:46
76 63 / Muži I [332] Jakub Barteska 1988 CZE Velká Bystřice 02:24:08 32:47
77 64 / Muži I [284] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:24:38 33:17
78 2 / Ženy [359] Jana Olbertová 1985 CZE For Bikes 02:24:40 33:19
79 65 / Muži I [194] Martin Kubala 1967 CZE Cobram team 02:25:11 33:50
80 66 / Muži I [286] Ladislav Unzeitig 1967 CZE UNO Flock 02:25:17 33:55
81 67 / Muži I [278] Richard švrček 1976 CZE Cobram team 02:25:17 33:56
82 68 / Muži I [204] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 02:25:23 34:02
83 69 / Muži I [388] Tomáš Tvarůžka 1972 CZE Kroměříž 02:25:26 34:05
84 70 / Muži I [356] Roman Zapletal 1978 CZE Kladky 02:25:27 34:05
85 71 / Muži I [155] Stanislav Jakeš 1989 CZE Helia Ski School Kouty 02:25:38 34:16
86 72 / Muži I [211] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:25:58 34:36
87 73 / Muži I [218] Jan Molnár 1979 CZE kokoteam 02:26:01 34:39
88 74 / Muži I [272] Martin Šenk 1978 CZE Uničov 02:26:16 34:55
89 75 / Muži I [292] Tomáš Žouželka 1976 CZE Zábřeh 02:26:42 35:20
90 4 / Muži III [111] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 02:26:42 35:21
91 76 / Muži I [169] Pavel Kamlar 1978 CZE Zábřeh 02:26:50 35:29
92 77 / Muži I [107] Kamil Brachař 1986 CZE Troubelice 02:26:56 35:35
93 78 / Muži I [375] Zdeněk Dejdar 1980 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:27:29 36:08
94 79 / Muži I [233] Petr Novotný 1967 CZE Zábřeh 02:27:37 36:15
95 4 / Muži II [215] Josef Matějičný 1962 CZE Nový Jičín 02:27:44 36:23
96 80 / Muži I [163] Martin Jílek 1975 CZE KNP team Zábřeh 02:28:06 36:44
97 81 / Muži I [274] Michal Šrůtek 1983 CZE Uherské Hradiště 02:28:21 37:00
98 5 / Muži II pekar [250] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:28:59 37:37
99 82 / Muži I [381] Richard Hwozdecki 1969 CZE Uničov 02:29:14 37:53
100 3 / Ženy [280] Kateřina Tomášková 1997 CZE Credo team 02:30:18 38:57
101 6 / Muži II [164] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE cycling team 02:30:26 39:05
102 83 / Muži I [126] Tomáš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:31:18 39:56
103 84 / Muži I [288] Dalibor Urbášek 1975 CZE KWN 02:31:21 39:60
104 7 / Muži II [187] Pavel Korec 1957 CZE Boskovice 02:31:31 40:09
105 85 / Muži I [246] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 02:31:55 40:34
106 5 / Muži III [303] Zdeněk Bažant 1953 CZE Olomouc 02:31:56 40:34
107 8 / Muži II [205] Vít Liškutín 1964 CZE DOLP BIKE Team 02:31:57 40:36
108 86 / Muži I [262] Jiří Smrčka 1972 CZE Šumperk 02:31:57 40:36
109 4 / Ženy [377] Iveta Pagáčová 1984 CZE Olomouc 02:32:01 40:40
110 87 / Muži I [296] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE 02:32:27 41:06
111 88 / Muži I pekar [171] Pavel Kapoun 1978 CZE Jizerské pekárny 02:32:41 41:19
112 89 / Muži I [236] Jindřich Opluštil 1984 CZE Ostrava-Poruba 02:32:42 41:21
113 9 / Muži II [144] Alois Hrazdílek 1960 CZE CK Kolík Hoby Bohumín 02:32:43 41:22
114 90 / Muži I [372] Lukáš Zemánek 1986 CZE Šumperk 02:32:47 41:25
115 5 / Ženy [148] Ivana Hundáková 1982 CZE eSeNBáci Jeseník 02:32:50 41:28
116 91 / Muži I [186] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:32:58 41:36
117 10 / Muži II [221] Petr Musil 1960 CZE Sokol Písečná 02:33:10 41:49
118 92 / Muži I [220] Ivo Muller 1978 CZE Unicov 02:33:20 41:59
119 93 / Muži I [157] Petr Jansa 1976 CZE Moravská Třebová 02:33:58 42:37
120 94 / Muži I [200] Jan Kutálek 1986 CZE CZ LOKO 02:34:19 42:58
121 95 / Muži I 100kg [340] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 02:34:25 43:04
122 96 / Muži I [384] Luboš Minařík 1983 CZE Olomouc 02:34:53 43:31
123 97 / Muži I pekar [251] Pavel Pospíšil 1994 CZE Melites 02:35:05 43:44
124 98 / Muži I [113] Aleš Čech 1975 CZE Model Bike Team 02:35:14 43:53
125 99 / Muži I [333] Jakub Miřijovský 1982 CZE Olomouc 02:35:31 44:09
126 100 / Muži I [258] David Ryšavý 1975 CZE Klopina 79 02:35:31 44:10
127 101 / Muži I [335] Marek Vitoslavský 1975 CZE Majetín 02:35:41 44:19
128 102 / Muži I pekar [311] PETR MLÍKA 1970 CZE United Bakeries 02:35:42 44:21
129 11 / Muži II [182] Radovan Kohout 1966 CZE Uničov 02:35:43 44:22
(130) 103 / Muži I pekar [212] Erik Mánek 1990 CZE Melites 02:35:43 44:22
131 104 / Muži I [237] Pavel Orálek 1978 CZE CZ LOKO 02:35:45 44:23
132 105 / Muži I [294] MATURA PAVEL 1976 CZE BLUDOV 02:36:16 44:55
133 106 / Muži I [229] Rostislav Nétek 1985 CZE Cyklomorava 02:36:18 44:57
134 6 / Ženy [354] Petra Vysloužilová 1993 CZE Ride´n´roll 02:37:10 45:49
135 107 / Muži I [247] Jaroslav Plhák 1983 CZE CZ LOKO "A" 02:37:31 46:10
136 108 / Muži I [175] Honza Keprt 1983 CZE Silný team Uničov 02:38:16 46:55
137 12 / Muži II [302] Petr Krňávek 1963 CZE Emílio sport 02:38:20 46:58
138 13 / Muži II [227] Vlaidmír Neset 1959 CZE IN-LIFE cycling team 02:38:36 47:15
139 14 / Muži II [270] Jiří Šafránek 1964 CZE Pátek 02:38:42 47:21
140 109 / Muži I [106] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 02:38:44 47:22
141 110 / Muži I pekar [219] Kamil Muler 1975 CZE PERNIK Bike Team 02:38:45 47:23
142 6 / Muži III [108] ivan Brückner 1949 CZE MTB Bohdíkov 02:38:46 47:25
143 7 / Ženy [114] Lenka Černá 1981 CZE Sotesport 02:38:49 47:28
144 15 / Muži II [102] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo Cycles Přerov 02:39:19 47:58
145 16 / Muži II [287] Jaroslav Urbášek 1963 CZE Pavla s. r. o. 02:39:25 48:04
146 111 / Muži I [326] Josef Buráň 1975 CZE 02:40:54 49:33
147 7 / Muži III [338] Zdeněk Majer 1946 CZE Olomouc 02:41:17 49:55
148 17 / Muži II [101] Miroslav Arabáš 1963 CZE Šumperk 02:41:17 49:56
149 112 / Muži I [185] Petr Koňárek 1973 CZE Bike Rýmařov 02:42:31 51:09
150 113 / Muži I [385] Miroslav Žváček 1968 CZE DOLNÍ STUDÉNKY 02:43:48 52:26
151 18 / Muži II [353] Michal Vysloužil 1963 CZE Maratonský klub Prostějov 02:44:06 52:45
152 114 / Muži I [132] Tomáš Handl 1975 CZE m.b. sport 02:44:18 52:57
153 115 / Muži I [299] Dalimil Slabion 1978 CZE Ski Paudera Staré Splavy 02:44:27 53:06
154 116 / Muži I [208] martin mach 1974 CZE kamenná 02:44:39 53:18
155 8 / Muži III [125] Vladimír Fuchs 1954 CZE Opava 02:44:42 53:21
156 117 / Muži I pekar [310] Petr Pelouch 1982 CZE United Bakeries 02:44:45 53:23
157 118 / Muži I [283] Milan Třaskoš 1979 CZE Trhoši 02:44:51 53:30
158 119 / Muži I [293] Jiří Košťál 1970 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 02:45:03 53:41
159 120 / Muži I pekar [342] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:45:24 54:03
160 121 / Muži I [314] Miroslav Podešva 1968 CZE Medlov 02:45:58 54:36
161 9 / Muži III [329] Miroslav Havlíček 1954 CZE Cykloteam Kolárna 02:46:11 54:50
162 122 / Muži I pekar [209] Jiří Macháček 1979 CZE United Bakeries 02:46:24 55:02
163 123 / Muži I [159] Martin Jareš 1976 CZE Jablonné nad Orlicí 02:47:00 55:39
164 19 / Muži II [241] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 02:47:03 55:42
165 124 / Muži I [344] Jan Velčovský 1989 CZE Nový Malín 02:47:09 55:47
166 20 / Muži II [196] Petr Kučera 1965 CZE Nezmar 02:47:13 55:51
167 8 / Ženy [122] Lenka Eliášová 1978 CZE Bronec sport Liberec 02:47:14 55:52
168 21 / Muži II pekar [260] Petr Slavík 1966 CZE PERNIK Bike Team 02:47:19 55:58
169 125 / Muži I [141] Radek Holinka 1969 CZE Rodak 02:47:59 56:37
170 126 / Muži I 100kg [264] Petr Sovadina 1969 CZE CYKLO ŽOPY 02:48:05 56:43
171 22 / Muži II [295] Ladislav Závrbský 1964 CZE CYKLO ŽOPY 02:48:07 56:46
172 127 / Muži I [339] Radim Žídek 1986 CZE 02:48:30 57:09
173 23 / Muži II pekar [257] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:48:35 57:13
174 128 / Muži I [145] Pavel Hrubý 1973 CZE KNP team Zábřeh 02:49:00 57:39
175 24 / Muži II 100kg [154] Jindřich Chudý 1964 CZE Česká Třebová 02:49:24 58:03
176 9 / Ženy [230] Tereza Nétková 1985 CZE Šumperk 02:49:25 58:03
177 129 / Muži I [142] Richard Horák 1975 CZE 3Atlonteam Uničov 02:49:36 58:15
178 130 / Muži I [210] Lukáš Malínek 1980 CZE Mohelnice 02:49:40 58:19
179 131 / Muži I [121] Stanislav Duchovny 1981 CZE Dvorce 02:49:48 58:27
180 132 / Muži I 100kg [242] Radim Pazdera 1978 CZE Olomouc 9 02:49:59 58:37
181 133 / Muži I [355] Miroslav Zapetal 1967 CZE Mohelnice 02:50:31 59:10
182 25 / Muži II [245] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 02:50:41 59:20
183 26 / Muži II [307] Jiří Pavelka 1965 CZE Olomouc 02:50:44 59:23
184 134 / Muži I [323] Kamil Borák 1970 CZE Zábřeh 02:50:45 59:23
185 135 / Muži I [347] Jiří Voldán 1968 CZE DAKO Hodonín 02:50:54 59:33
186 10 / Muži III [198] Zdenšk Kukula 1950 CZE Staviva eMKo Šumperk 02:51:35 01:00:14
187 136 / Muži I [275] Martin Šulc 1977 CZE Jablonné nad Orlicí 02:51:49 01:00:28
188 137 / Muži I [172] Bronislav Katrňák 1967 CZE Všetulské bajk tým 02:51:56 01:00:34
189 138 / Muži I 100kg [308] Zbyněk Žák 1989 CZE Hervis 02:52:22 01:01:01
190 139 / Muži I [390] Jan Mauer 1984 CZE 02:52:23 01:01:02
191 140 / Muži I [324] Roman Hansmann 1984 CZE Olomouc 02:52:25 01:01:04
192 141 / Muži I pekar [304] Roman Krčmář 1968 CZE Uničov 02:52:37 01:01:15
193 142 / Muži I [321] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 02:52:39 01:01:17
194 143 / Muži I 100kg [253] David Rešl 1975 CZE Bikesport Mohelnice 02:53:18 01:01:57
195 144 / Muži I [389] Bronislav Jura 1972 CZE 02:53:30 01:02:09
196 10 / Ženy [346] Jana Vohnoutová 1988 CZE Hradec Králové 02:53:32 01:02:11
197 145 / Muži I [151] Jan Chmela 1977 CZE ŠSPLK Štěpánov 02:53:37 01:02:16
198 146 / Muži I [195] Michal Kučera 1985 CZE Mohelnice 02:53:39 01:02:18
199 147 / Muži I [358] Karel Zejfart 1972 CZE Šumperk 02:53:48 01:02:27
200 148 / Muži I [147] Tomáš Hruška 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:53:56 01:02:35
201 149 / Muži I [315] Martin Secký 1974 CZE Chrudim 02:54:45 01:03:23
202 11 / Ženy [110] Lenka Burešová 1975 CZE Pardubice 02:54:46 01:03:24
203 12 / Ženy [289] Martina Urbášková 1986 CZE Dubicko 02:54:48 01:03:27
204 150 / Muži I [232] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 02:54:50 01:03:29
205 151 / Muži I [183] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 02:55:43 01:04:22
206 152 / Muži I [223] milan navara 1980 CZE good bad ugly 02:56:38 01:05:16
207 153 / Muži I pekar [128] Daniel Glogar 1978 CZE Pekařství - cukrářství Knappe 02:57:32 01:06:11
208 154 / Muži I [149] Jaromír Hybl 1968 CZE Nezmar 02:57:51 01:06:30
209 13 / Ženy [351] Romana Vyhnánková 1990 CZE Atletika Zábřeh 02:58:21 01:06:59
210 155 / Muži I 100kg [199] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:58:32 01:07:10
211 27 / Muži II [152] Jiří Chmelař 1966 CZE Zábřeh 02:58:35 01:07:14
212 156 / Muži I pekar [156] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 02:59:04 01:07:43
213 7 / Junioři [305] Jiří Loucký 1999 CZE Přerov 03:01:12 01:09:50
214 157 / Muži I 100kg [256] Zdeněk Roubíček 1978 CZE Chrudim 03:01:13 01:09:51
215 158 / Muži I [391] Miroslav Fláma 1969 CZE Ekofarma Křížov 03:01:13 01:09:52
216 28 / Muži II pekar [239] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - Čechy 03:01:16 01:09:55
217 159 / Muži I [153] Juraj Chovanec 1970 CZE LESNICE 03:01:17 01:09:55
218 160 / Muži I pekar [168] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 03:01:31 01:10:10
219 161 / Muži I [350] Pavel Všetiček 1976 CZE Litovel 03:01:33 01:10:11
220 162 / Muži I pekar [203] Miroslav Liška 1979 CZE United Bakeries 03:01:46 01:10:24
221 163 / Muži I [112] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 03:04:35 01:13:13
222 29 / Muži II pekar [206] Igor Macášek 1966 CZE Omega CZ - Čechy 03:06:11 01:14:49
223 164 / Muži I [328] Martin Blechovský 1970 CZE Karviná - Ráj 03:06:46 01:15:25
224 165 / Muži I [357] Radomír Závodný 1968 CZE JMA 03:06:48 01:15:26
225 166 / Muži I [150] Martin Chládek 1968 CZE Zábřeh 03:08:41 01:17:19
226 167 / Muži I [301] Lukáš Hašek 1984 CZE Úsov 03:09:47 01:18:26
227 168 / Muži I [130] Josef Gulyás 1974 CZE CZ LOKO 03:13:01 01:21:40
228 11 / Muži III [174] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 03:13:03 01:21:42
229 169 / Muži I [380] Lumír Křenek 1972 CZE 03:13:41 01:22:20
230 170 / Muži I [137] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava 03:13:43 01:22:22
231 30 / Muži II [177] Antonín Klein 1960 CZE Nezmar 03:15:00 01:23:39
232 31 / Muži II pekar [193] Josef Křížek 1963 CZE Melites 03:15:35 01:24:14
233 171 / Muži I [282] Michal Třaskoš 1974 CZE Trhoši 03:16:57 01:25:36
234 32 / Muži II pekar [202] Miroslav Lipavský 1958 CZE Pfahnl 03:18:11 01:26:49
235 172 / Muži I [263] Robert Sonntag 1973 CZE Všetulské bajk tým 03:18:42 01:27:20
236 173 / Muži I [192] Lukáš Křiva 1976 CZE Libina 03:18:44 01:27:23
237 174 / Muži I [322] Jiri Kocourek 1978 CZE Pepperl Fuchs 03:20:01 01:28:40
238 175 / Muži I [166] Pavel Toman 1989 CZE 03:20:28 01:29:06
239 33 / Muži II pekar [281] Miroslav Tomeš 1958 CZE Pekařství SAMEK 03:20:30 01:29:08
240 176 / Muži I [259] Ivo Skoumal 1975 CZE kokoteam 03:22:43 01:31:22
241 34 / Muži II [143] Dušan Horňák 1958 CZE Náměšť na Hané 03:23:11 01:31:50
242 177 / Muži I pekar [226] Pavel Nejezchleba 1969 CZE Zeelandia 03:23:32 01:32:11
243 14 / Ženy [334] Tereza Cetkovská 1987 CZE MK Prostějov 03:24:52 01:33:30
244 178 / Muži I [360] Lubomír Zemek 1967 CZE Hlavnice 03:29:50 01:38:28
245 179 / Muži I [297] Jiří Kormendy 1967 CZE KN Project 03:30:24 01:39:03
246 180 / Muži I [298] Vojta Žákovčík 1970 CZE Holešovské Bajker 03:30:28 01:39:07
247 35 / Muži II pekar [165] Vít Jiřík 1963 CZE razdvatři 03:31:17 01:39:56
248 181 / Muži I [277] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:31:21 01:40:00
249 182 / Muži I [345] Jiří Verner 1975 CZE Hradec Králové 03:31:56 01:40:34
250 36 / Muži II pekar [217] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:33:20 01:41:59
251 12 / Muži III [269] Miroslav Šafář 1953 CZE ZVOLE 03:33:44 01:42:23
252 183 / Muži I pekar [146] Petr Hruška 1969 CZE PERNIK Bike Team 03:35:16 01:43:55
253 37 / Muži II [120] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:35:36 01:44:15
254 38 / Muži II [179] Bob Kocurek 1963 CZE Bobsport 03:35:56 01:44:35
255 39 / Muži II [318] Miroslav Hladký 1966 CZE Cyklomorava 03:36:17 01:44:55
256 184 / Muži I 100kg [124] Jiří Falta 1967 CZE Nezmar 03:36:18 01:44:57
257 185 / Muži I [228] Jan Nesporý 1970 CZE SK Nadoraz 03:38:23 01:47:02
258 13 / Muži III [238] František Orság 1956 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:38:34 01:47:13
259 14 / Muži III [243] Jan Petr 1949 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:39:41 01:48:19
260 186 / Muži I [104] Martin Barvínek 1970 CZE ONO to jede 03:45:44 01:54:23
261 187 / Muži I [139] Libor Hodulík 1972 CZE onotojede 03:45:46 01:54:24
262 188 / Muži I pekar [191] David Krišťák 1987 SVK Zeelandia 03:47:08 01:55:47
263 189 / Muži I [349] Petr Všetiček 1977 CZE Mladějovice 03:48:13 01:56:52
264 190 / Muži I [248] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn 03:49:49 01:58:28
265 191 / Muži I 100kg [341] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries 04:00:44 02:09:22
266 192 / Muži I [235] Jiří Obšivač 1973 CZE Moravský Beroun 04:00:58 02:09:37
267 40 / Muži II [134] Jaroslav Harčarík 1959 CZE Hanušovice 04:01:02 02:09:41
268 15 / Ženy [316] Darina Hladká 1991 CZE Cyklomorava 04:01:09 02:09:48
269 193 / Muži I [320] Boris Mejtský 1967 CZE Olomouc 04:03:37 02:12:16
270 194 / Muži I [313] Rostislav Vlček 1976 CZE Holešov 04:04:33 02:13:11
271 15 / Muži III pekar [249] Jaroslav Pomp 1956 CZE United Bakeries 04:08:24 02:17:03
272 195 / Muži I 100kg [266] Jan Spálovský 1981 CZE United Bakeries 04:10:36 02:19:15
273 16 / Muži III pekar [103] Karel Barnišin 1951 CZE Jizerské pekárny 04:16:38 02:25:16
274 41 / Muži II 100kg [268] zdeněk svozil 1965 CZE kokoteam 04:23:04 02:31:43
275 17 / Muži III [118] František Došek 1951 CZE Holešov 04:34:15 02:42:54
276 16 / Ženy [317] Ivana Hladká 1969 CZE Cyklomorava 04:39:22 02:48:01
277 196 / Muži I [201] Martin Lejska 1981 CZE SPECIALIZED 04:40:11 02:48:50
(278) 42 / Muži II [214] Josef Matějíček 1964 CZE Postřelmov

výsledková listina 30km

start ~ 11:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / StaršíŽáci [510] Jan Zatloukal 2002 CZE Cyklo team Kolárna 01:14:52 00:00
2 2 / StaršíŽáci [438] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 171 01:17:57 03:05
3 3 / StaršíŽáci [420] Václav Bednarský 2001 CZE TNF bike team 01:18:22 03:30
4 1 / TouristOpen [491] Petr Zouhar 1987 CZE Kolšov 01:22:09 07:17
5 2 / TouristOpen [418] Ladislav Závrbský 1993 CZE UPOL FTK 01:22:28 07:36
6 3 / TouristOpen [468] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 01:23:48 08:56
7 4 / TouristOpen [424] Radim Honig 1998 CZE Bikecentrum Olomouc 01:25:38 10:46
8 4 / StaršíŽáci [463] Daniel Pinkas 2001 CZE SCP PARDUBICE 01:26:08 11:16
9 5 / StaršíŽáci [442] Adam Zubatý 2002 CZE SC Samotišky 01:26:36 11:44
10 6 / StaršíŽáci [444] Petr Vaněk 2001 CZE Samotišky 01:26:36 11:44
11 7 / StaršíŽáci [407] Jan Čech 2002 CZE HEAD Bike TJ Opava 01:26:38 11:45
12 8 / StaršíŽáci [490] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:26:56 12:04
13 9 / StaršíŽáci [476] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:26:56 12:04
14 5 / TouristOpen [406] Michal Čamek 1995 CZE Dukla CHROMEČ 01:29:33 14:40
15 6 / TouristOpen [457] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 01:29:58 15:06
16 1 / StaršíŽačky [447] Gabriela Bártová 2003 CZE SKC TUFO Prostějov 01:30:49 15:57
17 7 / TouristOpen [417] Lukáš Jáně 1995 CZE Šumperk 01:33:03 18:11
18 8 / TouristOpen [459] Jana Nádvorníková 1994 CZE Vosa Čechovice 01:33:23 18:31
19 10 / StaršíŽáci [432] Štěpán Kočí 2002 CZE Potštejn 01:34:31 19:39
20 9 / TouristOpen [416] Vladimír Jáně 1968 CZE Bludov 01:34:33 19:41
21 11 / StaršíŽáci [470] Bedřich Smolák 2003 CZE Rybníky Lanškroun 01:34:35 19:43
22 10 / TouristOpen [413] Martin Vepřek 1986 CZE Leština 01:34:40 19:47
23 11 / TouristOpen [458] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 01:36:20 21:28
24 1 / Předžáci [507] Marek Nechuta 2007 CZE 01:36:26 21:33
25 12 / TouristOpen [423] Alexandr Skribuckij 1991 CZE Prostějov 01:36:31 21:39
26 2 / Předžáci [411] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:37:30 22:38
27 13 / TouristOpen [482] Michal Tomášek 1991 CZE Credo team 01:37:49 22:57
28 2 / StaršíŽačky [509] Zuzana Králíková 2001 CZE 01:38:15 23:23
29 14 / TouristOpen [412] Vojtěch Skalický 2000 CZE Lesnice 01:40:01 25:09
30 12 / StaršíŽáci [403] Štěpán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 01:40:12 25:20
31 1 / MladšíŽaci [441] Jakub Pěnkava 2004 CZE SC Samotišky 01:40:28 25:36
32 15 / TouristOpen [504] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:40:29 25:37
33 13 / StaršíŽáci [478] Lukáš Szczepański 2003 CZE Hradec nad Moravicí 01:40:36 25:44
34 3 / Předžáci [446] Martin Haluzík 2007 CZE Olomouc 01:42:59 28:06
35 16 / TouristOpen [473] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:43:17 28:25
36 3 / StaršíŽačky [483] Veronika Tomášková 2003 CZE SK NMNM 01:43:28 28:36
37 4 / StaršíŽačky [479] Karolína Špinarová 2003 CZE SK NMNM 01:43:31 28:39
38 5 / StaršíŽačky [462] Kamila Orálková 2003 CZE SK NMNM 01:43:32 28:40
39 4 / Předžáci [466] Lukáš Raška 2007 CZE SK ŠELA SPORT 01:43:33 28:41
40 17 / TouristOpen [467] Alois Raška 1976 CZE SK ŠELA SPORT 01:43:33 28:41
41 18 / TouristOpen [409] Jiří Fričar 1975 CZE Olomouc 01:44:53 30:01
42 19 / TouristOpen [485] Bronislava Wittnerová 1983 CZE Olomouc 01:45:27 30:35
43 20 / TouristOpen [401] Tomáš Appl 1981 CZE Zábřeh 01:46:01 31:09
44 2 / MladšíŽaci [443] Viktor Jakl 2005 CZE SC Samotišky 01:48:09 33:17
45 3 / MladšíŽaci [464] Ondřej Procházka 2005 CZE Přerov 01:48:57 34:05
46 21 / TouristOpen [427] Jitka Harlenderová 1974 CZE Miki team 01:49:42 34:49
47 22 / TouristOpen [404] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 01:49:45 34:53
48 5 / Předžáci [477] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:50:09 35:17
49 23 / TouristOpen [475] Marian Svoboda 1976 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:50:11 35:18
50 24 / TouristOpen [508] jan putira 1986 CZE tover 01:52:13 37:20
51 25 / TouristOpen [422] martin kašpar 1976 CZE Tři šneci 01:53:09 38:17
52 26 / TouristOpen [488] Magda Závrbská 1999 CZE CYKLO ŽOPY 01:53:14 38:21
53 6 / StaršíŽačky [435] Beatrice Kotasová 2001 CZE CYKLO ŽOPY 01:53:14 38:22
54 27 / TouristOpen [434] František Kotas 1971 CZE CYKLO ŽOPY 01:53:16 38:24
55 28 / TouristOpen [484] Martina Trojáková 1990 CZE Zábřeh 01:56:29 41:36
56 29 / TouristOpen [471] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 01:58:46 43:54
57 30 / TouristOpen [487] Karel Zátopek 1968 CZE Novatop 01:59:55 45:02
58 31 / TouristOpen [474] Jan Studénka 1991 CZE Cyklomorava 02:01:01 46:09
59 1 / PekařkyMladší pekar [456] Edita Maříková 1993 CZE Pekárna Velký Újezd 02:01:41 46:49
60 32 / TouristOpen [505] Petra Salcburgerová 1989 CZE Šumperk 02:03:56 49:03
61 33 / TouristOpen [410] Martina Fričarová 1974 CZE Olomouc 02:04:41 49:48
62 1 / MladšíŽačky [506] Vendula Nechutová 2005 CZE 02:06:11 51:18
63 34 / TouristOpen [445] zdenek matysik 1963 CZE be at his best gentleheart 02:07:26 52:33
64 35 / TouristOpen [429] Alois Horel 1953 CZE Omega CZ - Čechy 02:07:42 52:50
65 36 / TouristOpen [421] Ladislav Šin 1964 CZE 02:08:56 54:04
66 2 / PekařkyMladší pekar [480] Lenka Švadlenková 1983 CZE PERNIK Bike Team 02:09:51 54:58
67 1 / Pekařky pekar [460] Eva Němcová 1975 CZE PERNIK Bike Team 02:11:40 56:48
68 37 / TouristOpen [437] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:12:54 58:02
69 4 / MladšíŽaci [486] Jan Zapletal 2005 CZE Kladky 02:13:12 58:20
70 38 / TouristOpen [402] Pavel Bittner 1966 CZE Šumperk 02:15:18 01:00:26
71 39 / TouristOpen [472] Kateřina Soldánová 1988 CZE CYKLO ŽOPY 02:17:49 01:02:57
72 40 / TouristOpen [425] Pavel Hašek 1964 CZE Mohelnice 02:17:50 01:02:58
73 41 / TouristOpen [414] Michal Kleibl 1992 CZE Leština 02:19:43 01:04:51
74 42 / TouristOpen [439] Miroslav Olša 1976 CZE Zlín 02:22:12 01:07:20
75 6 / Předžáci [440] Matyáš Olša 2008 CZE Zlín 02:22:12 01:07:20
76 43 / TouristOpen [426] Miloslav Lepka 1964 CZE Cykloklub Morava 02:22:59 01:08:07
77 7 / Předžáci [465] Matěj Procházka 2007 CZE Přerov 02:26:42 01:11:50
78 44 / TouristOpen [492] Aleš Procházka 1971 CZE Přerov 02:27:06 01:12:14
79 45 / TouristOpen [452] Miroslav Lucký 1973 CZE Olomouc 02:29:25 01:14:33
80 46 / TouristOpen [453] Viktor Lucký 1999 CZE Olomouc 02:29:27 01:14:35
81 47 / TouristOpen [428] Václav Hašek 1944 CZE Kolšov 02:29:30 01:14:38
82 48 / TouristOpen [489] Pavel Zelený 1950 CZE Boskovice 02:30:26 01:15:34
83 49 / TouristOpen [431] Viktor Kejík 1976 CZE Boskovice 02:30:27 01:15:35
84 50 / TouristOpen [408] Jaromír Doležal 1974 CZE Soudní překlady němčiny Mgr. Hrochová - www.prekla 02:30:32 01:15:40
85 51 / TouristOpen [433] Milan Kopečný 1956 CZE Olomouc 02:39:10 01:24:17
86 52 / TouristOpen [419] Lucie Karvánková 1986 CZE United Bakeries 02:45:02 01:30:10
87 8 / Předžáci [461] Tomáš NOVÁK 2008 CZE ----------- 02:53:45 01:38:53
88 53 / TouristOpen [511] Věra Mazurová 1970 CZE Karviná 03:01:22 01:46:30
89 54 / TouristOpen [512] Lucie Holčánová 1982 CZE Karviná 03:01:24 01:46:31
90 3 / PekařkyMladší pekar [436] Martina Králová 1983 CZE PERNIK Bike Team 03:25:15 02:10:22
DNF / TouristOpen [415] Jiří Vepřek 1992 CZE Leština 02:31:03

výsledková listina elektrokola 50km

start ~ 11:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [207] Vladimír Macek 1972 CZE Sám sobě sponzorem:-) 01:35:39 00:00