Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 81, muži : 81, ženy: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

výsledková listina dětský závod A (1 okruh)

start ~ 13:58:08

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / K9 [101] Adrian Suchánek 2010 CZE Červená Hora 06:49.5
2 1 / H7 [71] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 07:09.9 00:20.4
3 2 / K9 [63] Tomáš Košek 2011 CZE Hradec Králové 07:35.9 00:46.4
4 3 / K9 [81] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 08:29.3 01:39.8
5 4 / K9 [60] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport Hronov 08:53.1 02:03.6
6 1 / K7 [98] MARTIN HORNICH 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 09:32.4 02:42.9
7 2 / K7 [65] Dušan Svoboda 2012 CZE Česká Skalice, Žernov 09:59.4 03:09.9
8 2 / H7 [118] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 10:00.8 03:11.3
9 5 / K9 [85] tadeáš franc 2010 CZE tj sokol žernov 10:41.1 03:51.6
10 6 / K9 [64] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 11:33.4 04:43.9
11 3 / K7 [86] Michal Šatný 2012 CZE Česká Skalice 11:59.5 05:10.0
12 4 / K7 [104] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport Hronov 12:23.9 05:34.4
13 5 / K7 [95] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 12:24.1 05:34.6
14 6 / K7 [89] Adam Řehák 2012 CZE Rehaklegal 12:30.8 05:41.3
15 7 / K7 [108] Vojtěch Balcar 2014 CZE Náchod 12:31.9 05:42.4
16 8 / K7 [88] Vít Hejduk 2013 CZE Česká Skalice 12:44.3 05:54.8
17 9 / K7 [96] Matěj Vlček 2013 CZE Žernov 14:18.7 07:29.2
18 3 / H7 [73] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 14:43.3 07:53.8
19 10 / K7 [77] matěj joudal 2015 CZE Zblov 18:28.4 11:38.9