Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 81, muži : 81, ženy: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

výsledková listina dětský závod B (2 okruhy)

start ~ 14:28:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M12 [70] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 11:04.04 05:19.86
2 2 / M12 [121] Patrik Ilšner 2007 CZE Prestige cycling team 11:15.25 00:11.21 05:20.75
3 1 / Z12 [124] Sofie Piechová 2007 CZE Loko Trutnov 11:27.24 00:23.2 05:24.72
4 3 / M12 [87] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 11:34.4 00:30.36 05:36.2
5 4 / M12 [117] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:48.27 00:44.23 05:46.4
6 2 / Z12 [74] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 12:49.86 01:45.82 06:07.94
7 5 / M12 [107] Lukáš Hanuš 2008 CZE Vella team Náchod 13:01.96 01:57.92 06:14.34
8 6 / M12 [94] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 13:13.11 02:09.07 06:12.11
9 3 / Z12 [120] Nikol Kubecová 2007 CZE ČEská Skalice 13:41.32 02:37.28 06:35.89
10 7 / M12 [109] Miroslav Balcar 2007 CZE Náchod 13:47.25 02:43.21 06:24.95
11 8 / M12 [133] Albert Línek 2009 CZE FK Náchod 14:04.27 03:00.23 06:44.29
12 9 / M12 [99] Tomáš Červinka 2009 CZE Červená Hora 14:22.57 03:18.53 06:38.77
13 10 / M12 [130] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 16:04.31 05:00.27 07:31.79
14 11 / M12 [69] Matouš Pácalt 2009 CZE Pacíci Žernov 16:25.76 05:21.72 07:39.47
15 12 / M12 [139] radek očadlík 2006 CZE kovářství žernov 16:46.53 05:42.49 07:39.45
16 4 / Z12 [76] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 16:48.35 05:44.31 07:47.53
17 5 / Z12 [75] Julie Pácaltová 2007 CZE Pacíci 17:18.11 06:14.07 07:58.81
18 6 / Z12 [110] Radka Balcarová 2009 CZE Náchod 17:21.96 06:17.92 07:57.75