Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 81, muži : 81, ženy: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 15:57:49

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M29 [3] Lukáš Kunt 1997 CZE GHOST team 01:33:49.7 31:41.65 01:02:38.06
2 2 / M29 [143] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:36:37.66 02:47.96 31:49.72 01:04:04.99
3 3 / M29 [174] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:40:12.71 06:23.01 33:49.23 01:06:51.71
4 4 / M29 [82] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:45:51.95 12:02.25 35:43.46 01:10:44.8
5 5 / M29 [30] Ondřej Slavíček 1991 CZE SCP Pardubice 01:46:06.24 12:16.54 35:30.06 01:10:44.61
6 6 / M29 [177] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 01:47:28.39 13:38.69 35:54.03 01:11:12.93
7 7 / M29 [135] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 01:52:57.84 19:08.14 36:04.06 01:13:13.7
8 8 / M29 [127] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:53:52.97 20:03.27 37:42.87 01:15:07.76
9 9 / M29 [25] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 01:54:05.71 20:16.01 38:20.08 01:15:50.41
10 10 / M29 [6] Jan Thér 1999 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:56:27.2 22:37.5 37:06.33 01:15:14.97
11 11 / M29 [112] Dominik Petrnoušek 1999 CZE cykloprofi goldfren team 01:57:36.13 23:46.43 36:04.07 01:14:47.04
12 12 / M29 [15] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 01:57:47.74 23:58.04 38:22.31 01:16:26.43
13 13 / M29 [16] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:13:55.92 40:06.22 43:44.47 01:25:38.95
14 14 / M29 [17] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs Bikes Team 02:19:04.22 45:14.52 44:56.71 01:30:46.19
15 15 / M29 [157] Jakub Zajíček 1992 CZE Nové Město nad Metují 02:22:33.47 48:43.77 45:07.7 01:31:20.92
16 16 / M29 [173] Lukáš Dub 1993 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:46:59.16 01:13:09.46 49:05.92 01:45:28.76