Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 81, muži : 81, ženy: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 15:57:49

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M39 [2] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 01:33:42.82 31:07.06 01:01:53.88
2 2 / M39 [5] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:33:47.28 00:04.46 31:38.64 01:02:34.36
3 3 / M39 [4] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:41:12.56 07:29.74 31:49.8 01:04:02.73
4 4 / M39 [148] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK Cycling Team 01:45:53.64 12:10.82 34:00.79 01:09:09.12
5 5 / M39 [34] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 01:51:07.09 17:24.27 37:03.65 01:13:44.51
6 6 / M39 [129] Libor Zítko 1980 CZE BIKEHOME 01:54:44.3 21:01.48 38:03.27 01:15:41.91
7 7 / M39 [8] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 01:57:54.72 24:11.9 38:21.83 01:16:50.37
8 8 / M39 [21] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 02:03:17.98 29:35.16 42:07.78 01:22:43.09
9 9 / M39 [90] Martin Petr 1984 CZE Sršni Velké Poříčí 02:04:12.73 30:29.91 41:30.33 01:22:00.01
10 10 / M39 [132] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Złoty Stok 02:05:14.04 31:31.22 38:47.12 01:22:19.8
11 11 / M39 [84] David Valášek 1985 CZE KolaChaloupka.cz 02:06:02.11 32:19.29 41:29.98 01:22:29.15
12 12 / M39 [33] Tomáš Valášek 1981 CZE KolaChaloupka.cz 02:10:26.29 36:43.47 42:18.49 01:24:56.64
13 13 / M39 [11] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 02:19:46.59 46:03.77 43:46.15 01:29:15.25
14 14 / M39 [103] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 02:34:28.74 01:00:45.92 48:34.14 01:39:24.86
15 15 / M39 [154] tomáš Jahelka 1986 CZE kramolna 02:41:56.66 01:08:13.84 52:35.75 01:44:55.05
16 16 / M39 [137] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 02:43:27.37 01:09:44.55 46:55.65 01:40:00.58
DNF / M39 [160] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 41:09.2
DNF / M39 [153] Dušan Schmidt 1986 CZE Praha 41:58.13
DNF / M39 [142] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší