Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 81, muži : 81, ženy: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 15:57:49

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M49 [1] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:36:19.55 31:40.0 01:04:04.39
2 2 / M49 [19] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:41:26.4 05:06.85 33:56.5 01:07:35.05
3 3 / M49 [7] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:46:58.1 10:38.55 35:59.82 01:11:16.32
4 4 / M49 [131] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 01:48:05.03 11:45.48 35:34.04 01:10:58.31
5 5 / M49 [20] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:45.47 13:25.92 36:03.84 01:11:40.25
6 6 / M49 [31] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Atelier Náchod 01:53:31.73 17:12.18 38:13.0 01:15:06.78
7 7 / M49 [140] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:53:52.72 17:33.17 36:59.36 01:14:45.47
8 8 / M49 [32] Radek Šatný 1972 CZE CykloTony 01:54:42.74 18:23.19 38:54.64 01:16:27.82
9 9 / M49 [100] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes 02:01:01.34 24:41.79 37:37.7 01:18:19.92
10 10 / M49 [9] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 02:01:40.55 25:21.0 38:45.73 01:18:27.58
11 11 / M49 [29] Tomáš Rudolf 1977 CZE Wikov Hronov 02:02:15.08 25:55.53 39:40.77 01:19:24.81
12 12 / M49 [26] jaromír Mojžíš 1974 CZE zlíč 02:07:45.9 31:26.35 41:05.4 01:22:47.6
13 13 / M49 [168] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:08:50.24 32:30.69 42:33.72 01:25:24.99
14 14 / M49 [164] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:12:29.43 36:09.88 44:49.15 01:27:56.06
15 15 / M49 [176] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 02:16:13.37 39:53.82 45:03.2 01:30:02.55
16 16 / M49 [145] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 02:16:25.34 40:05.79 44:17.43 01:29:53.48
17 17 / M49 [12] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 02:16:44.79 40:25.24 44:12.96 01:29:08.16
18 18 / M49 [163] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 02:18:24.68 42:05.13 41:23.97 01:22:29.64
19 19 / M49 [38] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Atelier Náchod 02:18:31.1 42:11.55 44:32.43 01:28:56.33
20 20 / M49 [35] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 02:22:12.72 45:53.17 46:07.79 01:34:04.04
21 21 / M49 [134] David Línek 1974 CZE DLNK team 02:32:14.43 55:54.88 47:26.97 01:37:50.95
22 22 / M49 [10] Sławomir Duchacz 1972 POL KKZK 02:53:02.22 01:16:42.67 53:03.78 01:47:50.86
23 23 / M49 [14] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 02:57:33.89 01:21:14.34 56:23.04 01:55:45.8
DNF / M49 [27] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 48:02.67 01:40:24.22
DNF / M49 [128] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 38:59.12
DNF / M49 [106] tomáš Fiala 1979 CZE žernov 01:03:32.47
DNF / M49 [147] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod