Žernovský bajk

15.06.2019 Žernov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předzávod (odrážedla 200m) celkem: 5, muži : 2, ženy: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) celkem: 19, muži : 16, ženy: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) celkem: 18, muži : 12, ženy: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) celkem: 81, muži : 81, ženy: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) celkem: 20, muži : 8, ženy: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) celkem: 25, muži : 17, ženy: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 15:57:49

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / M14 [51] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 36:22.06
2 2 / M14 [116] Marek Rieger 2007 CZE KOVO Praha 37:36.94 01:14.88
3 3 / M14 [136] Vojtěch Selvek 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 42:41.23 06:19.17
4 1 / Fitness [170] Jiří Balcar 2003 CZE TJ Start Náchod 42:57.62 06:35.56
5 2 / Fitness [111] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 45:05.82 08:43.76
6 4 / M14 [80] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 46:07.34 09:45.28
7 1 / Z14 [55] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 46:29.0 10:06.94
8 5 / M14 [161] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 47:29.73 11:07.67
9 3 / Fitness [125] miroslav kuht 1972 CZE Jičín 47:46.26 11:24.2
10 2 / Z14 [113] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 48:33.42 12:11.36
11 4 / Fitness [155] Libor Tér 1969 CZE S-sport Hronov 50:41.88 14:19.82
12 3 / Z14 [58] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 50:44.38 14:22.32
13 5 / Fitness [93] Vladislav Bejr 1956 CZE Náchod 52:14.67 15:52.61
14 4 / Z14 [59] Adéla Šulcová 2006 CZE S-Sport Hronov 52:24.37 16:02.31
15 6 / Fitness [165] petr Šulc 1971 CZE S-Sport Hronov 52:30.11 16:08.05
16 5 / Z14 [172] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 53:11.23 16:49.17
17 7 / Fitness [151] Pavel Ravinger 1984 CZE Náchod 54:47.65 18:25.59
18 6 / M14 [56] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 56:48.85 20:26.79
19 8 / Fitness [57] Ondřej Rus 1982 CZE S-Sport Hronov 56:56.89 20:34.83
20 6 / Z14 [62] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 57:04.46 20:42.4
21 7 / Z14 [53] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 57:15.04 20:52.98
22 7 / M14 [175] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 58:23.2 22:01.14
23 8 / M14 [171] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 01:03:02.15 26:40.09
24 8 / Z14 [114] Aneta Fránová 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:04:37.36 28:15.3
25 9 / Fitness [105] Josef Červinka 1938 CZE ČErvená Hora 01:06:09.17 29:47.11