Weber Jičín City Run
2016-05-28 Jičín [CZE]
DM6 | celkem: 13 , men : 13, Muži: 13 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ6 | celkem: 11 , women: 11, Ženy: 11 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM8 | celkem: 10 , men : 10, Muži: 10 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ8 | celkem: 8 , women: 8, Ženy: 8 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM10 | celkem: 6 , men : 6, Muži: 6 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ10 | celkem: 2 , women: 2, Ženy: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM12 | celkem: 6 , men : 6, Muži: 6 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ12 | celkem: 2 , women: 2, Ženy: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
10km | celkem: 122 , men : 82, M50: 23, M30: 50, women: 40, Z30: 31, Z50: 9, M60: 8, hasic: 10, M70: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
5km | celkem: 70 , women: 37, Z23: 7, Z: 22, men : 33, M23: 2, M: 18, Kadeti: 12, Juniorky: 3, hasic: 1, Junioři: 1, Kadetky: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
10km páry (partnera uveďte do poznámky) | celkem: 12 , men : 9, páry: 12, women: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM14 | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ14 | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Weber Jičín City Run | N/A | 2022-10-21 09:17:27 |
start list DM6
start ~ 17:18:38 , 2010 a mladší , přihlášeno: 13 participants ( 13 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 703 | Chalupa Petr | CZE | 2012 | Jičín | Jičín |
Muži | 820 | Chalupa Petr | CZE | 2012 | Jičín | Jičín |
Muži | 855 | Hrůza Kryštof | CZE | 2010 | Jičín | Jičín |
Muži | 298 | Kordík Šimon | CZE | 2011 | Fit Club JiÄÃn | Jičín |
Muži | 877 | Kordík Šimon | CZE | 2011 | Fit Club JiÄÃn | Jičín |
Muži | 873 | Krykorka Daniel | CZE | 2014 | Jičín | Jičín |
Muži | 816 | Kopal Tomáš | CZE | 2010 | Stará Paka | Nová Paka |
Muži | 864 | Vokouhlický Lubor | CZE | 2013 | Praha 3 | Praha 3 |
Muži | 863 | Vokrouhlický Marek | CZE | 2013 | Praha 3 | Praha 3 |
Muži | 879 | Kubale Jiří | CZE | 2013 | Tehovec | Tehovec |
Muži | 894 | Buchar Ondřej | CZE | 2010 | Vysoké nad Jizerou | Vysoké nad Jizerou |
Muži | 257 | skácel leon | CZE | 2011 | Cykloklub Jičín | jičín |
Muži | 893 | skácel leon | CZE | 2011 | Cykloklub Jičín | jičín |
start list DZ6
start ~ 17:18:38 , 2010 a mladší , přihlášeno: 11 participants ( of men, 11 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 861 | Pilařová Adéla | CZE | 2012 | Březina | Březina |
Ženy | 878 | Eliášová Viktorka | CZE | 2010 | Jičín | Jičín |
Ženy | 342 | Krykorková Zuzana | CZE | 2011 | Jičín | Jičín |
Ženy | 872 | Krykorková Zuzana | CZE | 2011 | Jičín | Jičín |
Ženy | 652 | Jenčková Nikola | CZE | 2011 | TJ Sokol JiÄÃn | Jičín - Nové Město |
Ženy | 848 | Jenčková Nikola | CZE | 2011 | TJ Sokol JiÄÃn | Jičín - Nové Město |
Ženy | 341 | benešová tereza | CZE | 2013 | JiÄÃn | Město ALbrechtice |
Ženy | 871 | benešová tereza | CZE | 2013 | JiÄÃn | Město ALbrechtice |
Ženy | 888 | Andrejsková Jana | CZE | 2010 | Sportovci amatéři | Slaná |
Ženy | 880 | Ševčíková Zuzana | CZE | 2010 | Teplie | Teplie |
Ženy | 883 | Bohánská Vanesa | CZE | 2010 | SKI TEAM LIBEREC | xx |
start list DM8
start ~ 17:23:02 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 10 participants ( 10 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 874 | Čejka Samuel | CZE | 2008 | ZŠ Bohemia Chrudim | Chrudim |
Muži | 323 | Pleva Stanislav | CZE | 2008 | AC TJ JiÄÃn | Holín |
Muži | 886 | Pleva Stanislav | CZE | 2008 | AC TJ JiÄÃn | Holín |
Muži | 876 | Špinka Jonáš | CZE | 2009 | MINECRAFT | Hořice |
Muži | 854 | Kotrouš Matěj | CZE | 2008 | ZÅ Libuň | Jinolice |
Muži | 821 | Chalupa Jakub | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Muži | 738 | Tuma Lukáš | CZE | 2008 | SJC Jičín | Jičín |
Muži | 853 | Tuma Lukáš | CZE | 2008 | SJC Jičín | Jičín |
Muži | 845 | Zachoval Jan | CZE | 2009 | Kamenice | Kamenice |
Muži | 869 | Rydval Adam | CZE | 2009 | Sportovci amatéři | Vrchlabí |
start list DZ8
start ~ 17:23:02 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 8 participants ( of men, 8 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 819 | Novotná Lenka | CZE | 2008 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
Ženy | 884 | Jenčková Tereza | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Ženy | 885 | Vondráčková Viola | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Ženy | 892 | skácelová Vanessa | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | Jičín |
Ženy | 822 | Henychová Veronika | CZE | 2009 | Konecchlumí | Konecchlumí |
Ženy | 881 | Demjan Sofija | CZE | 2009 | Lužany | Lužany |
Ženy | 811 | Kubová Anežka | CZE | 2009 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
Ženy | 865 | Vokrouhlická Kačka | CZE | 2009 | Praha | Praha |
start list DM10
start ~ 17:28:25 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 6 participants ( 6 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 846 | Zachoval Tomáš | CZE | 1980 | Pivovar Ferdinand | Bořitov |
Muži | 849 | Dolejší Matouš | CZE | 2006 | Jičín | Jičín |
Muži | 868 | Hofman Matěj | CZE | 2006 | AC Kumburk | Krásná Lípa |
Muži | 815 | Kopal Jan | CZE | 2007 | Stará Paka | Nová Paka |
Muži | 817 | Pour Štěpán | CZE | 2007 | Valdice | Valdice |
Muži | 867 | Svoboda Matěj | CZE | 2006 | Klub Veliš | Veliš |
start list DZ10
start ~ 17:28:25 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 2 participants ( of men, 2 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 812 | Kubová Kateřina | CZE | 2007 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
Ženy | 887 | Andrejsková Dana | CZE | 2007 | Spostovci na startu | Slaná |
start list DM12
start ~ 17:32:07 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 6 participants ( 6 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 882 | Krabec Jáchym | CZE | 2005 | SedliÄky | Jičín |
Muži | 818 | Pour Matěj | CZE | 2004 | Jičín | Jičín |
Muži | 847 | Lánský Marek | CZE | 2005 | Konecchlumí | Konecchlumí |
Muži | 831 | Nosek František | CZE | 2005 | Sokol Úbislavice | Lomnice Nad Popelkou |
Muži | 862 | Nosek František | CZE | 2005 | Sokol Úbislavice | Lomnice Nad Popelkou |
Muži | 810 | Kažmír Filip | CZE | 2005 | CHicago Race | Mladá Boleslav |
start list DZ12
start ~ 17:32:07 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 2 participants ( of men, 2 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 814 | KrejcarovÁ Marie | CZE | 2004 | Jcb Team | Jičín |
Ženy | 870 | Krykorková Adéla | CZE | 2004 | Jičín | jičín |
start list 10km
start ~ 18:12:50 , bez omezení věku , přihlášeno: 122 participants ( 82 of men, 40 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Z30 | 562 | Plívová Lenka | CZE | 1980 | Bozkov, Semily | Bozkov, Semily |
M60 | 585 | Virt Miloš | CZE | 1964 | FABIO TEAM | Bystřice pod Hostýnem |
M60 | 527 | Hutník Miloš | CZE | 1958 | Weber team | Chlumec Nad Cidlinou |
Z30 | 519 | Ďoubalová Eva | CZE | 1993 | Chomutice | Chomutice |
M30 | 552 | Matějka Tomáš | CZE | 1977 | Sokol Dlouhá Lhota | Dlouhá Lhota |
M50 | 512 | Brádle Petr | CZE | 1968 | Dobrá Voda u Hořic | Dobrá Voda u Hořic |
M30 | 544 | Křovina Radek | CZE | 1977 | Studio Kandy s.r.o. | Holovousy |
M50 | 807 | Pleva Stanislav | CZE | 1976 | Holín | Holín |
M50 | 1 | Karban Štěpán | CZE | 1971 | BMC CZ Racing team | Hořice |
M50 | 627 | Karban Štěpán | CZE | 1971 | BMC CZ Racing team | Hořice |
Z30 | 537 | Košťálová Olga | CZE | 1977 | Hořice | Hořice |
M50 | 577 | Václavík Martin | CZE | 1975 | Hořice | Hořice |
Z30 | 513 | Břízová Pavla | CZE | 1986 | CK GRUPPETTO JC | Hradec Králové |
M30 | 523 | Fiala Milan | CZE | 1985 | Kachna a Zelí | Hradec Králové |
Z50 | 923 | Pončová Eva | CZE | 1974 | RunSport Team | Jaroměř |
M30 | 528 | Chalupa Jan | CZE | 1979 | Jicin | Jicin |
M30 | 906 | Hradecký Tomáš | CZE | 1991 | Jilemnice | Jilemnice |
M30 | 511 | Bambula Marek | CZE | 1985 | Jičín | Jičín |
M50 | 573 | Brodský Vladimír | CZE | 1968 | Jičín | Jičín |
M30 | 7 | Bílek Aleš | CZE | 1979 | Czech Tallboys | Jičín |
M30 | 860 | Chodúr Jiří | CZE | 1995 | Jičín | Jičín |
M30 | 520 | Drahoňovský Jan | CZE | 1980 | Jičín | Jičín |
M30 | 900 | Goga Tomáš | CZE | 1984 | WEBER TEAM | Jičín |
Z30 | 525 | Hercíková Michaela | CZE | 1991 | eMko team | Jičín |
Z50 | 529 | Jampílková Lucie | CZE | 1973 | KERR TEAM | Jičín |
M50 | 531 | Jindra Petr | CZE | 1970 | HZS PS Jičín | Jičín |
M30 | 535 | Kostinger Ota | CZE | 1978 | Jičín | Jičín |
M30 | 536 | Kostinger Pavel | CZE | 1979 | Jičín | Jičín |
M50 | 904 | Kotek Eduard | CZE | 1976 | Koka Team | Jičín |
Z30 | 903 | Kotková Iva | CZE | 1982 | Koka Team | Jičín |
Z50 | 540 | Krejcarová Eva | CZE | 1974 | Sirény | Jičín |
M30 | 542 | Krupka Jiří | CZE | 1981 | T.J. Sokol Jičín | Jičín |
Z30 | 538 | Králová Ester | CZE | 1990 | eMko team | Jičín |
M30 | 850 | Kubín Pavel | CZE | 1981 | Carla Kupkolo /Hasiči Jičín | Jičín |
M30 | 10 | Kubín Pavel | CZE | 1981 | Carla Kupkolo /Hasiči Jičín | Jičín |
Z30 | 546 | Kuhnová Martina | CZE | 1992 | eMko team | Jičín |
M30 | 547 | Kumstýř Adam | CZE | 1989 | Jičín | Jičín |
Z30 | 548 | Kunclová Šárka | CZE | 1983 | Triexpert Racing Team | Jičín |
M30 | 549 | Kůtek Jiří | CZE | 1990 | Tj Skp Valdice | Jičín |
M30 | 551 | Maryška Vratislav | CZE | 1984 | eMko team | Jičín |
Z30 | 889 | Matějková Barbora | CZE | 2001 | SC Jičín | Jičín |
M30 | 436 | Navrátil Michal | CZE | 1988 | Triatlon Jičín | Jičín |
M30 | 804 | Oborník Vladimír | CZE | 1983 | Jičín | Jičín |
M30 | 559 | Pavelka Michal | CZE | 1989 | Jičín | Jičín |
M60 | 560 | Pavelka Radek | CZE | 1966 | Jičín | Jičín |
M60 | 561 | Pitthard Zdeněk | CZE | 1961 | STPA CZ | Jičín |
M50 | 851 | Podzimek Jiří | CZE | 1975 | Jičín | Jičín |
M50 | 896 | Pokorný Lubomír | CZE | 1975 | Poko Running Team | Jičín |
M30 | 909 | Procházka Tomáš | CZE | 1984 | Na protest | Jičín |
M30 | 908 | Smitka Jakub | CZE | 1984 | Na protest | Jičín |
M30 | 567 | Starý Jan | CZE | 1988 | NWOW | Jičín |
Z30 | 569 | Strouhalová Iveta | CZE | 1995 | AUTOCENTRUM Jičín | Jičín |
M30 | 572 | Taneček Daniel | CZE | 1993 | Jičín | Jičín |
Z30 | 574 | Tauchmanová Kateřina | CZE | 1992 | AUTOCENTRUM Jičín | Jičín |
Z30 | 575 | Tomíčková Petra | CZE | 1984 | Jičín | Jičín |
M30 | 582 | Vejvoda Michal | CZE | 1982 | T.J. Sokol JiÄÃn | Jičín |
M30 | 583 | Veselý Lukáš | CZE | 1988 | CITY RUN STARS | Jičín |
M30 | 586 | Vondráček Radek | CZE | 1982 | Jičín | Jičín |
M50 | 579 | Vágenknecht Milan | CZE | 1973 | SDH Jičín | Jičín |
M50 | 584 | Vích Radek | CZE | 1976 | Jičín | Jičín |
Z30 | 844 | Zachovalová Eva | CZE | 1980 | Jičín | Jičín |
Z50 | 571 | Škorpilová Jana | CZE | 1974 | SJC Jíčín | Jičín |
Z30 | 842 | Šolcová Kateřina | CZE | 1999 | Jičín | Jičín |
Z30 | 514 | Burešová Lucie | CZE | 1993 | Jičín | Jičín |
M30 | 901 | Tměj Radek | CZE | 2001 | Jičíněves | Jičíněves |
Z30 | 843 | Henychová Petra | CZE | 1982 | Konecchlumí | Konecchlumí |
M30 | 550 | Letko Zbyněk | CZE | 1988 | Poko Running Team | Kopidlno |
M30 | 297 | Hanousek Filip | CZE | 2000 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC | Liberec |
M60 | 808 | Vacarda Vladimír | CZE | 1959 | ELEVEN RUN TEAM | Liberec |
Z30 | 570 | Svobodová Iva | CZE | 1995 | L+L team | Libáň |
Z30 | 526 | Hrdličková Nela | CZE | 1991 | RH Kartouzy/Syřenov | Lomnice nad Popelkou |
M60 | 554 | Matějka Josef | CZE | 1965 | VŮNĚ DŘEVA s.r.o. | Lomnice nad Popelkou |
M30 | 556 | Mrázek Petr | CZE | 1978 | SK Hasiči Brno | Luleč |
M60 | 918 | Hanzl Radko | CZE | 1961 | V Lukách | Lázně Bělohrad |
Z30 | 919 | Knapová Lenka | CZE | 1999 | Lázně Bělohrad | Lázně Bělohrad |
Z30 | 917 | Kunčíková Simona | CZE | 1999 | Lázně Bělohrad | Lázně Bělohrad |
Z30 | 910 | Pacholíková Petra | CZE | 1990 | TC Batalion Jičín | Lázně Bělohrad |
M70 | 566 | Stanislav Puš | CZE | 1956 | Pušovi | Lázně Bělohrad |
M30 | 515 | Čepelka Petr | CZE | 1986 | Lázně Bělohrad | Lázně Bělohrad |
Z50 | 841 | Kubová Michaela | CZE | 1976 | PALESTINA-ISRAEL | Mladá Boleslav |
M50 | 555 | Maturkanič Jan | CZE | 1976 | Hebeš | Mladá Boleslav |
M30 | 533 | Klíma Jakub | CZE | 1986 | Mnichovo Hradiště | Mnichovo Hradiště |
Z30 | 580 | Vatahová Lenka | CZE | 1988 | CYKLOHELIOS | Mnichovo Hradiště |
M30 | 578 | Vagenknecht František | CZE | 1977 | Nová Paka | Nová Paka |
M30 | 913 | Petr Ondřej | CZE | 1997 | Ck Příbram Fany Gastro | Nový Bor |
M30 | 745 | Petr Ondřej | CZE | 1997 | Ck Příbram Fany Gastro | Nový Bor |
M30 | 564 | Pospíšil Jaroslav | CZE | 1978 | Bike&Run Team Stará Paka | Nový Bydžov |
Z50 | 518 | Dohnalová Monika | CZE | 1974 | Pecka | Pecka |
M50 | 866 | Žák Jiří | CZE | 1969 | Popovice | Popovice |
Z30 | 581 | Vávrová Markéta | CZE | 1985 | RolnÃci ÄŒZU | Praha |
Z50 | 543 | Křepelová Anna | CZE | 1955 | Praha 8 | Praha 8 |
Z50 | 534 | Kosternová Michaela | CZE | 1975 | Praha 9 | Praha 9 |
M50 | 553 | Matějka David | CZE | 1975 | DAMP Family TEAM | Rohatsko 101 |
M30 | 530 | Ježek Jindřich | CZE | 1986 | Rudník | Rudník |
Z30 | 907 | Havrdová Monika | CZE | 1991 | Běžecký klub Semily | Semily |
Z30 | 629 | Vodvarkova Jana | CZE | 1984 | Báječné ženy v běhu | Semily |
Z30 | 852 | Vundererová Michaela | CZE | 2002 | TJ sokol Dlouhý | Semily |
M30 | 516 | Čivrný Jiří | CZE | 1980 | SK Nové MÄ›sto nad Metujà | Semily |
M50 | 510 | Andrejsek Karel | CZE | 1975 | Studio KANDY spol. s r.o. | Slaná |
Z30 | 539 | Krasilová Alexandra | CZE | 1977 | MTB Sokol Sobotka | Sobotka |
Z30 | 568 | Staskova Katerina | CZE | 1977 | Sokol Sobotka | Sobotka |
M30 | 859 | Ježek Martin | CZE | 1983 | Stará Paka | Stará Paka |
M30 | 524 | Gebhart Michal | CZE | 1977 | TEAM DVA | Stráž Nad Nisou |
Z30 | 545 | Kubalová Tereza | CZE | 1979 | Tehovec | Tehovec |
M50 | 856 | Dušek Milan | CZE | 1976 | TSS Modelárna Třebechovice pod Orebem | Týniště nad Orlicí |
M30 | 911 | Fof Jaromír | CZE | 1990 | Týniště nad Orlicí | Týniště nad Orlicí |
M30 | 902 | Kovář Petr | CZE | 1990 | Ulibice | Ulibice |
M30 | 521 | Drbohlav Jan | CZE | 1989 | TJ Sokol Valdice | Valdice |
M30 | 522 | Drozen Milan | CZE | 1978 | Behem svetem | Valdice |
M50 | 802 | Kubíček Michal | CZE | 1973 | Rh Kartouzy | Valdice |
M50 | 558 | Odvárko Michal | CZE | 1974 | Rh Kartouzy Valdice | Valdice |
M50 | 565 | Sedlák Radek | CZE | 1974 | Botica team | Valdice |
M50 | 857 | Hofman Jaroslav | CZE | 1971 | Pension Windows | Varnsdorf |
M30 | 517 | Čížek Vítězslav | CZE | 1984 | Vitiněves | Vitiněves |
M60 | 898 | Melnyk Miroslav | CZE | 1960 | RUMMING KLAP | XX |
M30 | 532 | kazda jiří | CZE | 1978 | sdh jičín | jičín |
Z50 | 576 | Ťupková Petra | CZE | 1968 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
M30 | 924 | Chour Ondřej | CZE | 1987 | Ac Česká Lípa | Česká Lípa |
Z30 | 825 | Linhartová Tereza | CZE | 1982 | AC Čáslav | Čáslav |
M50 | 826 | Váňa Karel | CZE | 1975 | AC Čáslav | Čáslav |
M50 | 916 | Novotný Daniel | CZE | 1976 | LDI | Šonov 148 |
M30 | 921 | Příhonský Tomáš | CZE | 1991 | Źďár | Źďár |
start list 5km
start ~ 18:12:50 , bez omezení věku , přihlášeno: 70 participants ( 33 of men, 37 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Kadeti | 1862 | Nosek Franta | CZE | 2005 | ||
Z | 606 | Nešporová Věra | CZE | 1980 | Fischer international s.r.o. | Brandýs nad Labem |
M | 589 | Čejka Bořivoj | CZE | 1980 | Triathlon Team Chrudim | Chrudim |
Kadeti | 626 | Jelínek Václav | CZE | 2002 | FABIO TEAM | Holín |
Kadeti | 351 | Jelínek Václav | CZE | 2002 | FABIO TEAM | Holín |
Z | 597 | Karešová Vendula | CZE | 1980 | Hořice | Hořice |
Z | 625 | Tulková Kristýna | CZE | 1989 | Hořice | Hořice |
Kadetky | 875 | Špinková Barbora | CZE | 2003 | Hořice | Hořice |
Z | 593 | Hodková Zuzana | CZE | 1985 | KACHNA A ZELÍ | Hradec Králové |
M23 | 922 | Bartko František | CZE | 1994 | Jičín | Jičín |
Z | 594 | Chlumská Šárka | CZE | 1992 | Jičín | Jičín |
Z23 | 591 | Fólová Adéla | CZE | 1997 | AUTOCENTRUM JiÄÃn | Jičín |
M | 73 | Hykyš Vladimír | CZE | 1976 | Six Monkeys | Jičín |
Z | 595 | Javůrková Michaela | CZE | 1979 | FABIO TEAM | Jičín |
Kadeti | 809 | Jelínek Jan | CZE | 2004 | FABIO TEAM | Jičín |
Kadeti | 473 | Jenček Alexandr | CZE | 2002 | FABIO TEAM | Jičín |
Z | 471 | Jungwirtová Eva | CZE | 1980 | FABIO TEAM | Jičín |
M | 596 | Kalfeřt Daniel | CZE | 1989 | eMko team | Jičín |
Z | 598 | Kazdová Emilia | CZE | 1980 | Jičín | Jičín |
Kadeti | 803 | Krabec Jakub | CZE | 2002 | AC Jičín | Jičín |
Juniorky | 600 | Krejcarová Anna | CZE | 2001 | JCBTeam | Jičín |
M | 541 | Kriegler Pavel | CZE | 1980 | SDH Jičín | Jičín |
Kadeti | 457 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Kadeti | 899 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Kadetky | 453 | Kuchařová Rozálie | CZE | 2002 | Mondraker Racing Team | Jičín |
Z23 | 604 | Kumstýřová Dominika | CZE | 1993 | Jičín | Jičín |
M | 603 | Křelina Martin | CZE | 1990 | eMko team | Jičín |
M | 24 | Mráz Pavel | CZE | 1976 | ZDRP | Jičín |
M | 608 | Ostrihoň Matej | CZE | 1988 | Jičín | Jičín |
Kadeti | 895 | Podhajský Jakub | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Kadetky | 897 | Ponikelská Eliška | CZE | 2004 | Jičín | Jičín |
Z | 612 | Rostová Petra | CZE | 1980 | Jičín | Jičín |
Z | 858 | Skácelová Denisa | CZE | 1981 | Fitclub Jičín | Jičín |
Kadetky | 405 | Smolíková Pavlína | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Z | 616 | Stoklasová Kateřina | CZE | 1992 | AUTOCENTRUM Jičín | Jičín |
Z | 620 | Veselá Lucie | CZE | 1983 | eMko team | Jičín |
Kadetky | 621 | Voháňková Tereza | CZE | 2003 | Jičín | Jičín |
Z23 | 622 | Vojtíšková Jana | CZE | 1994 | eMko | Jičín |
M | 619 | Vávra Martin | CZE | 1981 | Jičín | Jičín |
Kadeti | 617 | Šafka Matěj | CZE | 2002 | Jičín | Jičín |
Z23 | 587 | Babáková Andrea | CZE | 1994 | Jičín | Jičín |
Z23 | 592 | Hanušová Śárka | CZE | 1995 | eMko team | Jičíněves |
Z | 563 | Podlipná Denisa | CZE | 1992 | eMko team | Jíčín |
M | 605 | Muška Petr | CZE | 1989 | Kolomuty | Kolomuty |
M | 805 | Ševčík Pavel | CZE | 1982 | Košťany u Teplic | Košťany u Teplic |
M | 590 | Čistý Jakub | CZE | 1985 | Liberec | Liberec 15 |
Z23 | 920 | Bártová Alena | CZE | 1995 | Loukov | Loukov |
Juniorky | 607 | Novotná Adéla | CZE | 1999 | TJ Sokol Lázně Bělohrad | Lázně Bělohrad |
Z | 610 | Pušová Lenka | CZE | 1962 | Pušovi | Lázně Bělohrad |
M23 | 624 | Zhouf Martin | CZE | 1993 | Lázně Bělohrad | Lázně Bělohrad |
M | 557 | Myška Martin | CZE | 1975 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
Z | 609 | Pfeiferová Andrea | CZE | 1980 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
M | 905 | Pešta Martin | CZE | 1978 | Bakako Nová Paka | Nová Paka |
Z | 915 | Suková Zdeňka | CZE | 1986 | Nová Paka | Nová Paka |
Juniorky | 914 | Kohoutová Barbora | CZE | 1998 | Nový Bor | Nový Bor |
Z | 588 | Barešová Iva | CZE | 1981 | Praha | Praha |
M | 623 | Vokrouhlický Lubor | CZE | 1980 | Praha 3 | Praha 3 |
Z | 599 | Kratochvílová Jana | CZE | 1990 | Praha 5 | Praha 5 |
Z | 806 | Michalčíková Dáša | CZE | 1984 | Báječné ženy v běhu | Praha 6 |
M | 618 | Šubr Petr | CZE | 1965 | Be-maniax Madbike | Smržovka |
Kadeti | 614 | Sedlák Jakub | CZE | 2002 | Botica team | Valdice |
Z | 615 | Sedláková Martina | CZE | 1976 | Botica team | Valdice |
M | 613 | Sedláček Tomáš | CZE | 1986 | MÄ›stys Velký VÅ™eÅ¡Å¥ov | Velký Vřešťov |
M | 168 | polák petr | CZE | 1975 | jičin | jičín |
Z | 611 | rážová eva | CZE | 1991 | praha | praha |
Z23 | 823 | Ťupková Marie | CZE | 1995 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
M | 840 | Houser Tomáš | CZE | 1985 | AC Čáslav | Čáslav |
Junioři | 602 | Krupka Adam | CZE | 2001 | IndiÄtà běžci | Šárovcova Lhota |
Kadeti | 601 | Krupka Milan | CZE | 2003 | IndiÄtà běžci | Šárovcova Lhota |
Z | 912 | Medková Michaela | CZE | 1990 | AC Turnov | Železný Brod |
start list 10km páry (partnera uveďte do poznámky)
start ~ 18:12:50 , bez omezení věku , přihlášeno: 12 participants ( 9 of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
páry | Eliška Kopecká Michal Školník | CZE | 1985 | Nový Bydžov | Nový Bydžov | |
páry | 505 | Jana Jenčková František Jenček | CZE | 1975 | FABIO TEAM | Holín |
páry | 507 | Martina Vodnráčková Jindřich Imlauf | CZE | 1973 | FABIO TEAM | Holín |
páry | 502 | Denisa Tanečková Michael Čihák | CZE | 1991 | Jičín | Jičín |
páry | 503 | Eva Trmatová Aleš Bílek | CZE | 1978 | Czech Tallboys | Jičín |
páry | 891 | Gabriela Pašková Michal Pašek | CZE | 1973 | Continental Sport Club | Jičín |
páry | 504 | Jan Krabec Ivana Krabcová | CZE | 1972 | Jičín | Jičín |
páry | 508 | Petra Sádlová Josef Reidinger | CZE | 1986 | Jičín | Jičín |
páry | 509 | Radka Pospíšilová Martin Procházka | CZE | 1969 | Jičín | Jičín |
páry | 509 | Radka Pospíšilová Martin Procházka | CZE | 1969 | Jičín | Jičín |
páry | 501 | Andrea Lorencová Tomáš Lorenc | CZE | 1978 | Lípa nad Orlicí 83 | Lípa nad Orlicí 83 |
páry | 890 | Lenka Pivoňková Luboš Fiala | CZE | 1969 | Popovice | Popovice |
start list DM14
start ~ 20:00:00 , 2002 - 2003
start list DZ14
start ~ 20:00:00 , 2002 - 2003