TE Krkonošská 70 MTB

2020-09-05 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 57, men : 110, women: 2, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, w: 2 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     total: 27, men : 36, women: 9, veteráni: 0, ženy: 0, mix: 0, w: 9 [html] [pdf]
40km firmy     total: 45, men : 85, women: 2, firmy: 0, w: 2, : 1 [html] [pdf]
40km páry     total: 8, men : 8, women: 4, páry: 0, w: 4 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km jednotlivci total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
15km Junioři     total: 18, men : 24, women: 6, Junioři: 0, w: 6 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY (nejmenší, hoši) total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY (nejmenší, děvčata) total: 14, men : 0, women: 14, kluci: 0, holky: 14 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, hoši) total: 29, men : 29, women: 0, H1: 10, H2: 19, D1: 0, D2: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata) total: 21, men : 0, women: 21, H1: 0, H2: 0, D1: 8, D2: 13 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, hoši) total: 15, men : 15, women: 0, H3: 8, H4: 7, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata) total: 8, men : 0, women: 8, H3: 0, H4: 0, D3: 7, D4: 1 [html] [pdf]

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members k1k2
1 1 / muži Alset Racing Team 02:54:09.88 3012 02:54:08.59 Miroslav Rybáček 1986 39:20.0
2012 02:54:09.16 Lukáš Šustr 1984 39:20.0
1012 02:54:09.88 Marek Šroll 1978 39:20.0
2 2 / muži RIDLEY - J+P Sport 03:02:06.0 1018 03:02:05.12 Daniel Čejka 1999 40:50.0
3018 03:02:05.17 Vojta Pešek 1989 40:50.0
2018 03:02:06.0 Michal Pradáč 1999 40:50.0
3 3 / muži INS Atelier Náchod - race team 03:07:32.33 3011 03:07:29.45 Michal Petr 2004 40:11.0
2011 03:07:32.08 Petr Škoda 1983 40:11.0
1011 03:07:32.33 Marek Strnad 1972 40:11.0
4 4 / muži bajker.eu 03:12:17.52 3017 03:12:16.55 Jan Erlebach 1996 43:20.0
2017 03:12:16.6 Jaroslav Karas 1982 43:20.0
1017 03:12:17.52 František Kadleček 1974 43:20.0
5 5 / muži INS Atelier Náchod 03:27:51.16 3013 03:27:48.27 Martin Šupich 1977 48:38.0
1013 03:27:49.78 Tomáš Strnad 1972 48:38.0
2013 03:27:51.16 Jan Marák 1980 48:38.0
6 6 / muži INS Atelier Náchod - A 03:32:04.6 1007 03:32:02.21 Jaroslav Svoboda 1971 45:55.0
3007 03:32:03.09 Véna Hornych 1978 45:55.0
2007 03:32:04.6 Pepa Lelek 1971 45:55.0
7 7 / muži RoRace Team Pyšely C 03:58:13.77 2005 03:58:13.0 Petr Kajman 1979 51:50.0
3005 03:58:13.72 Titus Chalupecký 1978 51:50.0
1005 03:58:13.77 Jan Chmátal 1977 51:50.0
8 8 / muži RACING TEAM JIČÍN 04:04:07.54 3016 04:04:05.85 Roman Tax 1978 51:40.0
2016 04:04:06.79 Luca Sebastianelli 1969 51:40.0
1016 04:04:07.54 David PERGNER 1969 51:40.0
9 9 / muži ASZ Trutnov 04:04:08.89 1002 04:03:58.76 Jan Basař 1978 53:30.0
2002 04:03:58.91 Jan Chmelík 1980 53:30.0
3002 04:04:08.89 Martin Sedlický 1982 53:30.0
10 10 / muži Kasper - Swix team 04:12:03.65 2019 04:11:51.44 Pavel Stepanek 1996 50:22.0
1019 04:12:03.06 Vaclav Tomicek 1996 50:22.0
3019 04:12:03.65 Tomas Kudrna 1997 50:22.0
11 11 / muži K+K Ski School 04:16:29.49 1003 04:16:25.22 Milan Hruška 1993 54:01.0
3003 04:16:26.69 Adam Letko 1982 54:01.0
2003 04:16:29.49 Tomáš Hauf 1991 54:01.0
12 12 / muži KS Pardubice 04:20:19.91 1014 04:20:16.02 Michael Skalický 1968 52:59.0
3014 04:20:16.02 David Dostál 1979 52:59.0
2014 04:20:19.91 Josef Sitta 1973 52:59.0
13 13 / muži Geosa - Spolunakole 04:31:58.41 2015 04:31:56.29 Martin Vinař 1976
3015 04:31:57.87 Tomáš Chlíbec 1972
1015 04:31:58.41 Jindřich Zeman 1974
14 14 / muži AC Údolí hladu HK 04:39:10.48 2010 04:39:06.39 Richard Stejskal 1975 52:52.0
1010 04:39:07.93 Petr Říha 1974 01:09:11.0
3010 04:39:10.48 Roman Semerák 1975 52:52.0
15 1 / mix Kralupy nad Vltavou 05:10:14.93 3004 05:10:08.71 Václav Milfort 1962 59:35.0
2004 05:10:13.63 Romana Marečková 1983 59:35.0
1004 05:10:14.93 Jan Mareček 1978 59:35.0
16 15 / muži Antik Vávra 05:11:46.31 2006 03:46:42.27 Otakar Vávra 2004 55:17.0
1006 03:46:47.03 Otakar Vávra 1980 55:17.0
3006 05:11:46.31 David Kostka 1979 55:17.0
17 2 / mix BC Team 05:27:13.74 1008 05:26:18.82 Vojtech Drbohlav 1979 58:00.0
2008 05:26:31.65 Hana Krataka 1966 58:00.0
3008 05:27:13.74 Stepan Tintera 1959 58:00.0
DNF / muži Kbely Cycling Team 03:14:56.62 1009 03:14:49.31 Ladislav Musil 1967 42:15.0
2009 03:14:56.62 Jan Knyttl 1978 42:15.0
DNF / EDPoTEAM L.Bohdaneč 03:15:34.35 1020 03:15:34.35 Tomáš Pozler 1976
DNF / muži Holohlavy 1001 Marek Jakubský 1968

result list 40km ženy a veteráni

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members k1k2
1 1 / veteráni BIKE SPORT Hradec Králové 02:24:39.42 2037 02:24:35.97 Jaroslav Krejcar 1967 42:43.0
1037 02:24:36.47 Petr Kubíček 1967 42:43.0
3037 02:24:39.42 Luboš Maroušek 1972 42:43.0
2 2 / veteráni INS Atelier Náchod - stars 02:25:35.04 3048 02:25:30.26 Vlastimil Kráčmar 1974 45:10.0
2048 02:25:32.1 David Divíšek 1977 45:10.0
1048 02:25:35.04 Jiří Petr 1974 45:10.0
3 3 / veteráni INS Atelier Náchod -veterans stars 02:43:42.7 3043 02:43:40.26 Aleš Morávek 1964 49:12.0
2043 02:43:42.24 Petr Kohoutek 1975 49:12.0
1043 02:43:42.7 Pavel Tůma 1968 49:12.0
4 4 / veteráni Kasper - Swix Team 02:54:03.94 2046 02:54:01.47 Luboš Toman 1967 52:20.0
3046 02:54:02.99 Lubor Holubec 1965 52:20.0
1046 02:54:03.94 Petr Holub 1966 52:20.0
5 1 / ženy Carla.Kupkolo.cz 03:16:50.17 1031 03:16:36.61 Petra Čeřovská 1981 57:17.0
2031 03:16:39.87 Aneta Khýrová 1993 57:17.0
3031 03:16:50.17 Gabriela Slabá 1979 57:17.0
6 5 / veteráni Krakonošovy větry 03:30:23.54 2040 03:30:21.22 Aleš Jindra 1971 59:33.0
1040 03:30:23.29 Petr Krákora 1970 59:33.0
3040 03:30:23.54 Petr Mraček 1963 59:33.0
7 6 / veteráni Kolín 03:31:29.38 3034 03:31:23.14 Martin Březina 1964 01:02:09.0
2034 03:31:24.06 Bohuslav Mokříž 1964 01:02:09.0
1034 03:31:29.38 Milan Valášek 1964 01:02:09.0
8 2 / ženy Dámská jízda 04:00:18.19 3060 04:00:17.12 Ida Jindrová 1971 01:07:22.0
1060 04:00:17.79 Jana Mračková 1973 01:07:22.0
2060 04:00:18.19 Jitka Šretrová 1981 01:07:22.0
9 3 / ženy Olfin Ski Team 05:42:10.0 2059 05:09:55.8 Malvína Stolinova 2009 01:46:00.0
1059 05:42:10.0 Doubrava Stolinova 2005 01:46:00.0
3059 05:42:10.0 Petra Havlova 2006 01:46:00.0

result list 40km firmy

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members k1k2
1 1 / firmy TE CONNECTIVITY II 02:23:25.51 1053 02:23:20.38 Jan Melišík 1974 42:37.0
3053 02:23:20.91 Petr Králík 1971 42:37.0
2053 02:23:25.51 Pavel Kašpar 1972 42:37.0
2 2 / firmy INS Atelier Náchod -B 02:27:25.62 1058 02:27:18.98 Jiří Krejsar 1962 47:06.0
2058 02:27:19.84 Ondřej Krejsar 2004 47:06.0
3058 02:27:25.62 Vít Mráz 1974 47:06.0
3 3 / firmy DECATHLON Btwin czech team 02:35:19.31 3038 02:35:16.18 Martn Bartoň 1994 46:40.0
2038 02:35:17.0 Petr Svoboda 1991 46:40.0
1038 02:35:19.31 Filip Trenda 1997 46:40.0
4 4 / firmy ZPA Smart Energy 02:38:29.12 3047 02:38:27.01 Aleš Mikula 1973 47:28.0
1047 02:38:27.64 Daniel Havelka 1977 47:28.0
2047 02:38:29.12 Jakub Horák 1982 47:28.0
5 5 / firmy Město Janské Lázně 02:41:56.2 1044 02:41:53.66 Petr Hanyš 1970 47:16.0
2044 02:41:55.11 Petr Hřebačka 1969 47:16.0
3044 02:41:56.2 Tomáš Vojtěch 1965 47:16.0
6 6 / firmy REVITBUILD s.r.o. 02:42:41.9 2054 02:42:39.96 Pavel Stejskal 1961 48:01.0
3054 02:42:40.7 Jindřich Knot 1985 48:01.0
1054 02:42:41.9 Marek Rauchfuss 1969 48:01.0
7 7 / firmy MM and V 02:59:17.45 1052 02:58:23.53 Mojmír Doubek 1965 53:28.0
3052 02:58:24.19 Vavřinec Doubek 2004 53:28.0
2052 02:59:17.45 Michal Hrnčíř 1975 53:28.0
8 8 / firmy DCK Jouda 03:00:16.22 3049 03:00:14.87 Jiří Štefánik 1981 54:02.0
2049 03:00:15.27 Marie Mrkvičková 1977 54:02.0
1049 03:00:16.22 Aleš Mrkvička 1976 54:02.0
9 9 / firmy GAST-PRO TEAM 03:13:24.57 3055 03:11:58.27 Jakub Janovec 1989 56:42.0
1055 03:13:23.76 Petr Dvořáček 1967 56:42.0
2055 03:13:24.57 Václav Flandera 1966 56:42.0
10 10 / firmy BOS team 03:28:56.5 1032 03:21:59.7 Jiří Šimůnek 1969 01:01:30.0
2032 03:28:50.07 Jindřich Antušek 1985 01:01:30.0
3032 03:28:56.5 Petr Šimůnek 1973 01:01:00.0
11 11 / firmy TE Connectivity I 03:55:52.53 1070 03:55:47.09 Radek Kašpar 1975 01:06:29.0
2070 03:55:52.53 Daniel Hrnčíř 1976 01:06:29.0
3070 03:55:52.53 Josef Dědeček 1982 01:06:29.0
12 12 / firmy TE Connectivity III 03:57:36.03 3056 03:48:17.78 Petr Seifert 1978 01:13:30.0
2056 03:57:22.54 Jan Chmelař 1975 01:13:30.0
1056 03:57:36.03 Pavel Farkač 1980 01:13:30.0
13 13 / firmy Trutnov 04:49:25.83 3041 04:49:15.98 Kristyna Mikyskova 1993 01:25:27.0
1041 04:49:24.86 Tomáš Bartoš 1983 01:25:27.0
2041 04:49:25.83 Vladimír Beran 1988 01:25:27.0
DNF / firmy Vitesco Technologies 04:48:29.42 2057 04:48:27.43 Pavel Lev 1985 01:37:40.0
1057 04:48:29.42 Tomáš Prouza 1981 01:37:40.0
DNF / firmy Chlastana Pirates 1050 Tomáš Gabriel 1993

result list 40km páry

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members k1k2
1 1 / páry DHT 02:46:43.75 2045 02:46:42.82 Pavla Vyčítalová 1979 49:35.0
1045 02:46:43.75 Radek Kopecký 1980 49:35.0
2 2 / páry Hořiněves 24 02:55:37.09 2042 02:55:35.94 Aleš Pejcha 1977 53:30.0
1042 02:55:37.09 Eva Pejchová 1977 53:30.0
3 3 / páry Bikeinvest Cykloteam 03:15:11.68 2036 03:15:05.23 Petr Koudelka 1981 51:32.0
1036 03:15:11.68 Ines Horáková 1991 51:32.0
4 4 / páry TE CONNECTIVITY 4 03:35:07.36 1039 03:35:06.48 Lena Kornfeldová 1977 01:04:57.0
2039 03:35:07.36 David Svoboda 1981 01:04:57.0

result list Gravel Trophy 70km jednotlivci

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1k2
1 1 / Muži [104] Stanislav Kozák 1972 CZE Roudnice nad labem 03:17:49.18 43:30.0
2 2 / Muži [108] František Zsigmond 1966 CZE 03:36:03.0 18:13.82
3 3 / Muži [109] Luděk Vigner 1981 CZE Trek Gdynia 03:41:45.2 23:56.02 59:11.0
4 4 / Muži [101] Vladimír Řeháček 1966 CZE Karlovy Vary 04:16:52.43 59:03.25 51:51.0
5 5 / Muži [105] Radek Sindler 1999 CZE 04:22:11.85 01:04:22.67 46:57.0
6 6 / Muži [107] Ondřej Filip 1997 CZE SK Janské Lázně 04:37:00.69 01:19:11.51
7 7 / Muži [103] Bernard Heinitz 1991 CZE Trutnov 04:51:06.04 01:33:16.86 51:17.0
8 8 / Muži [106] Marek Jakubský 1968 CZE Holohlavy 04:57:27.02 01:39:37.84 01:08:25.0

result list 15km Junioři

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. team finish members k1k2
1 1 / Junioři Ananas team 45:49.19 1072 45:47.11 Adam Burdych 2004
3072 45:47.66 Jindřich Tyl 2004
2072 45:49.19 Vojtěch Jindra 2005
2 2 / Junioři tři čuníci 50:21.78 2071 50:20.41 Mikuláš Smetánka 2007
1071 50:20.88 Aleš Kaczur 2004
3071 50:21.78 Oldřich Čámsky 2006
3 3 / Junioři My jsme rychlost 55:33.34 2076 55:26.78 Laura Kočí 2006
3076 55:30.17 Eliška Hlízová 2005
1076 55:33.34 Karolína Černá 2005
4 4 / Junioři Dino Hunters 01:02:47.19 2073 01:02:44.49 Hana Soukupová 2004
1073 01:02:45.7 Veronika Drahníková 2006
3073 01:02:47.19 Daniela Kopecká 2004
5 5 / Junioři Úpice 01:06:59.98 2075 01:06:56.32 Tomáš Folc 2005
1075 01:06:58.75 Tibor Tschoche 2007
3075 01:06:59.98 Jan Pour 2007
DNF / Junioři Spartak Vrchlabí 1074 eduard simbartl 2006

result list Dětská K7 BABY (nejmenší, hoši)

start ~ 11:01:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1k2
1 1 / kluci [9] Jan Havrda 2016 CZE SK Janské Lázně 01:29.38
2 2 / kluci [11] Jakub Hulinsky 2015 CZE Praha 01:31.53 00:02.15
3 3 / kluci [100] martin kubíček 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:50.57 00:21.19
4 4 / kluci [10] Matyas Hulinsky 2015 CZE Praha 02:03.75 00:34.37
5 5 / kluci [13] Daniel Materna 2015 CZE TE Connectivity 02:05.56 00:36.18
DNS / kluci [12] Adam Linhart 2017 CZE TE Connectivity

result list Dětská K7 BABY (nejmenší, děvčata)

start ~ 11:01:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1k2
1 1 / holky [99] mia Lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:11.85
2 2 / holky [98] Ema Lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:13.3 00:01.45
3 3 / holky [14] Maja Melišíková 2015 CZE TE Connectivity 01:18.38 00:06.53
4 4 / holky [1] Barbora Petříková 2015 CZE S-Sport 01:24.03 00:12.18
5 5 / holky [8] Nela Bilkova 2015 CZE TE Connectivity 01:40.91 00:29.06
6 6 / holky [89] Iveta Hřebáčková 2015 CZE Janky 01:48.22 00:36.37
7 7 / holky [15] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 01:52.85 00:41.0
8 8 / holky [67] Natálie Bednářová 2015 CZE 01:57.95 00:46.1
9 9 / holky [90] Zuzana Hřebáčková 2017 CZE 01:59.67 00:47.82
10 10 / holky [17] Tereza Šedivá 2016 CZE SK Janské Lázně 02:21.43 01:09.58
11 11 / holky [2] Elin Šimůnková 2016 CZE BOS team 02:50.53 01:38.68
12 12 / holky [94] Rozálie Eliášová 2015 CZE 04:32.05 03:20.2
13 13 / holky [16] Josefína Roušalová 2017 CZE SK Janské Lázně 21:03.42 19:51.57
DNS / holky [95] Michaela Vážná 2017 CZE TE Connectivity

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, hoši)

start ~ 11:14:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1k2
1 1 / H2 [66] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:36.0
2 2 / H2 [6082] Max Klvaň 2011 CZE Expres-CZ Scott Team Kolín 06:38.0 00:02.0
3 3 / H2 [37] Adam Pavel 2012 CZE SK Janské Lázně 06:40.03 00:04.03
4 4 / H2 [20] Patrik Byma 2011 CZE Jilemnice 06:48.07 00:12.07
5 5 / H2 [6] Matěj Prokop 2012 CZE S-Sport Hronov 06:48.42 00:12.42
6 6 / H2 [4] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport 07:09.61 00:33.61
7 1 / H1 [26] Matyáš Hák 2014 CZE Lyžařský oddíl SK Janské Lázně 07:10.07 00:34.07
8 7 / H2 [22] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 07:11.81 00:35.81
9 8 / H2 [18] Matěj Bednář 2011 CZE Lyžařský oddíl SK Janské Lázně 07:42.96 01:06.96
10 9 / H2 [65] Vincent Hrnčír 2011 CZE ZŠ Janské Lázně 07:43.1 01:07.1
11 2 / H1 [5] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport 07:51.83 01:15.83
12 10 / H2 [88] Viktor Zajíc 2011 CZE Lo Janské Lázně 08:03.34 01:27.34
13 11 / H2 [71] Karel Havlíček 2011 CZE Úpice 08:14.83 01:38.83
14 12 / H2 [47] Vincent Zemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 08:17.14 01:41.14
15 13 / H2 [41] Matyáš Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 08:17.36 01:41.36
16 14 / H2 [29] Jan Hulinsky 2012 CZE Praha 08:28.65 01:52.65
17 3 / H1 [46] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 08:34.9 01:58.9
18 15 / H2 [23] Jan Dvořák 2012 CZE TE Connectivity 08:38.03 02:02.03
19 16 / H2 [28] Petr Homolka 2012 CZE TE CONNECTIVITY 08:57.87 02:21.87
20 17 / H2 [40] Jakub Roušal 2012 CZE SK Janské Lázně 09:46.46 03:10.46
21 4 / H1 [43] Kryštof Štikar 2014 CZE SK Janské Lázně 09:46.65 03:10.65
22 5 / H1 [30] Matěj Jašek 2013 CZE SK Janské Lázně 10:05.6 03:29.6
23 6 / H1 [72] Tomáš Havlíček 2014 CZE Maratonstav Úpice 10:18.87 03:42.87
24 18 / H2 [68] Matej Hrnčíř 2012 CZE TE Connectivity 10:27.17 03:51.17
25 7 / H1 [19] Adam Beneš 2014 CZE Nehvizdy 10:38.54 04:02.54
26 8 / H1 [21] Oskar Byma 2014 CZE Jilemnice 10:40.61 04:04.61
27 9 / H1 [73] Ondřej Schovánek 2014 CZE TRUTNOV 13:21.18 06:45.18
28 19 / H2 [31] Jan Komín 2012 CZE TE Connectivity 14:18.07 07:42.07
29 10 / H1 [34] Tonda Lexa 2014 CZE SK Janské Lázně 14:19.13 07:43.13

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata)

start ~ 11:15:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1k2
1 1 / D2 [32] Amálie Kornfeldová 2011 CZE TE Connectivity, SK Janské Lázně, Apache Loko Trut 06:25.86
2 2 / D2 [44] Tereza Štikarová 2011 CZE SK Janské Lázně 06:34.02 00:08.16
3 3 / D2 [36] Viktorie Melišíková 2011 CZE TE Connectivity 06:36.15 00:10.29
4 1 / D1 [24] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 06:40.85 00:14.99
5 4 / D2 [45] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 07:59.77 01:33.91
6 5 / D2 [39] Sofie Richtrová 2011 CZE SK Janské Lázně 08:04.29 01:38.43
7 6 / D2 [83] Vitalina Kalyn 2012 CZE Janské Lázně 08:08.09 01:42.23
8 7 / D2 [33] Eliška Košťálová 2012 CZE SK Janské Lázně 08:33.01 02:07.15
9 8 / D2 [27] Klára Havrdová 2011 CZE SK Janské Lázně 08:34.33 02:08.47
10 9 / D2 [81] Andrea Pichová 2012 CZE Mladé Buky 08:52.42 02:26.56
11 2 / D1 [38] Markéta Pavlová 2014 CZE SK Janské Lázně 08:54.31 02:28.45
12 10 / D2 [76] Veronika Svobodová 2011 CZE Vlčice 246 09:07.5 02:41.64
13 11 / D2 [42] Nikola Svobodová 2012 CZE TE Connectivity 09:08.5 02:42.64
14 12 / D2 [75] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 09:33.07 03:07.21
15 3 / D1 [84] Ema Zikešová 2014 CZE 09:34.91 03:09.05
16 13 / D2 [92] Kristýna Kapuciánová 2012 CZE Svoboda nad Úpou 10:12.04 03:46.18
17 4 / D1 [87] Linda Karmáčková 2013 CZE SK Janské Lázně 10:51.87 04:26.01
18 5 / D1 [93] Johanka Chmelíková 2013 CZE Bromasicko.cz 10:57.11 04:31.25
19 6 / D1 [96] Terezka Ducháčová 2014 CZE Hradec Králové 12:49.22 06:23.36
20 7 / D1 [35] Šárka Maternová 2013 CZE TE Connectivity 14:11.99 07:46.13
21 8 / D1 [74] Natálie Jakubčíková 2013 CZE Tyco Electronics EC Trutnov 17:31.63 11:05.77

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, hoši)

start ~ 11:34:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1k2
1 1 / H4 [3] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 12:43.0
2 2 / H4 [6079] Mikuláš Klvaň 2008 CZE Expres tufo kolín 12:43.46 00:00.46
3 3 / H4 [63] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 12:59.96 00:16.96
4 4 / H4 [53] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 14:06.16 01:23.16
5 5 / H4 [58] Mikuláš Shorný 2008 CZE TE Connectivity 15:01.65 02:18.65
6 1 / H3 [85] Tomáš Matoulek 2009 CZE TE connectivity 15:32.38 02:49.38
7 2 / H3 [64] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 16:41.98 03:58.98
8 3 / H3 [61] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 16:47.43 04:04.43
9 4 / H3 [80] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 16:53.24 04:10.24
10 5 / H3 [62] Teodor Tschoche 2009 CZE Černý Důl 17:13.8 04:30.8
11 6 / H3 [70] Kryštof Milfait 2009 CZE TE Conectivity 17:17.84 04:34.84
12 6 / H4 [56] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 17:41.9 04:58.9
13 7 / H3 [77] Marek johan 2009 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 17:52.55 05:09.55
14 8 / H3 [86] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 19:14.94 06:31.94
15 7 / H4 [57] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 19:23.66 06:40.66

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata)

start ~ 11:34:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1k2
1 1 / D3 [50] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 13:44.21
2 1 / D4 [48] Linda Drbohlavova 2008 CZE SK Janské Lázně 15:31.98 01:47.77
3 2 / D3 [54] Ema Kolbová 2010 CZE SK Janské Lázně 16:39.66 02:55.45
4 3 / D3 [52] Elen Hromádková 2010 CZE TE CONNECTIVITY 17:08.12 03:23.91
5 4 / D3 [55] Anna Králíková 2010 CZE TE Connectivity 17:45.08 04:00.87
6 5 / D3 [51] Martina Franková 2010 CZE SK Janské Lázně 18:17.17 04:32.96
7 6 / D3 [49] Laura Drbohlavova 2010 CZE SK Janské lázně 18:22.01 04:37.8
8 7 / D3 [60] Šárka Smetánková 2009 CZE SK Janské Lázně 19:22.47 05:38.26