TE Krkonošská 70 MTB

31.08.2019 Janské Lázně 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 105, muži : 155, ženy: 8, muži: 39, ženy: 3, mix: 0, w: 5 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     celkem: 33, muži : 27, ženy: 9, veteráni: 21, ženy: 6, mix: 0, w: 3 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 45, muži : 67, ženy: 4, firmy: 18, w: 1 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 16, muži : 12, ženy: 8, páry: 8, w: 4 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km jednotlivci celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
15km Junioři     celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, Junioři: 21 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 17, muži : 4, ženy: 13, kluci: 4, holky: 13 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 22, muži : 16, ženy: 6, H3: 6, H4: 10, D3: 3, D4: 3 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 45, muži : 26, ženy: 19, H1: 10, H2: 16, D1: 10, D2: 9 [html] [pdf]

výsledková listina 70km družstva

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové k1
1 1 / muži BuŠoFi team 02:33:16.3 3026 02:33:12.6 Jan Fišnar 1980 01:41:58.0
2026 02:33:16.2 Michal Bubílek 1986 01:41:59.0
1026 02:33:16.3 Filip Adel 1990 01:41:59.0
2 2 / muži GHOST team 02:36:34.0 1021 02:36:33.1 Michal Kaněra 1986 01:44:28.0
3021 02:36:33.7 Vít Řehák 1994 01:44:28.0
2021 02:36:34.0 Lukáš Kunt 1997 01:44:31.0
3 3 / muži BAKAKO Nová Paka 03:03:54.3 1006 03:03:52.8 Martin Fikar 1983 02:02:38.0
3006 03:03:54.1 Tomáš Kučera 1977 02:02:32.0
2006 03:03:54.3 Roman Kolesar 1988 02:02:28.0
4 4 / muži RIDLEY - J+P Sport 03:04:20.3 3013 03:04:16.3 Michal Pradáč 1999 02:02:56.0
2013 03:04:18.1 Vojta Pešek 1989 02:02:55.0
1013 03:04:20.3 Daniel Čejka 1999 02:02:54.0
5 5 / muži Kola Šír Bělohrad 03:08:05.2 3003 03:08:04.0 Tomáš Bartsch 1988 02:05:39.0
2003 03:08:04.8 Martin Vitvar 1987 02:05:09.0
1003 03:08:05.2 Martin Šubr 1997 02:05:06.0
6 6 / muži SK Kbely 03:15:17.0 3010 03:15:14.1 Ladislav Klima 2001 02:06:40.0
1010 03:15:14.6 Jiří Nosek 1970 02:06:37.0
2010 03:15:17.0 David Klima 1970 02:06:37.0
7 7 / muži Kbely Cycling Team 03:17:18.9 3029 03:17:15.3 Ladislav Musil 1967 02:09:54.0
2029 03:17:15.6 Jan Knyttl 1978 02:09:54.0
1029 03:17:18.9 David Duchatsch 1974 02:09:32.0
8 8 / muži INS Atelier Náchod - race team 03:17:56.6 1018 03:17:55.0 Marek Strnad 1972 02:11:38.0
2018 03:17:55.8 Tomáš Strnad 1972 02:11:38.0
3018 03:17:56.6 Pepa Lelek 1971 02:11:28.0
9 1 / mix Hotel Hubertus Špindl 03:23:30.0 3027 03:17:10.5 Tomáš Kynský 1989 02:10:37.0
2027 03:23:27.6 Michal Hrach 1977 02:09:35.0
1027 03:23:30.0 Kateřina Drhová 1985 02:08:49.0
10 9 / muži INS Atelier Náchod - A 03:23:39.5 1025 03:23:35.5 Martin Šupich 1977 02:14:21.0
2025 03:23:36.0 Jaroslav Svoboda 1971 02:15:11.0
3025 03:23:39.5 Vlastimil Kráčmar 1974 02:15:06.0
11 10 / muži FAT SNAIL SLAVES 03:27:19.6 2011 03:27:14.6 Richard Novák 1978 02:15:10.0
1011 03:27:16.4 Radek Fuksa 1976 02:15:42.0
3011 03:27:19.6 Michal Prokop 1978 02:16:12.0
12 2 / mix SK kola Víšek 03:35:17.75 1033 03:35:17.27 David Janda 1987 02:25:25.0
2033 03:35:17.37 Lenka Fanturová 1978 02:25:09.0
3033 03:35:17.75 Jarda Ploc 1984 02:25:07.0
13 3 / mix Cannondale mix team 03:44:14.06 2023 03:44:09.74 Tomáš Landgraf 1981 02:31:03.0
3023 03:44:14.06 Lucie Otáhalová 1979 02:31:04.0
1023 03:44:14.06 Vojtěch Mareš 1978 02:31:10.0
14 11 / muži Vastóčnaja Čechíja 03:45:14.26 1020 03:45:07.62 Libor Kříž 1978 02:30:45.0
3020 03:45:13.76 Vašek Husák 1977 02:31:07.0
2020 03:45:14.26 Martin Hloušek 1982 02:31:02.0
15 12 / muži Příště Už Nepojedu Kolo Tým 03:47:26.58 2024 03:47:20.79 Roman Měchura 1973 02:30:13.0
1024 03:47:23.82 Jiří Měchura 1973 02:30:02.0
3024 03:47:26.58 Tomáš Sichálek 1973 02:30:08.0
16 13 / muži Vyking.cz 03:47:53.04 2012 03:34:28.5 Oldřich Hakl 1981 02:25:01.0
1012 03:47:51.31 Ondřej Holas 1983 02:25:52.0
3012 03:47:53.04 Lukáš Markovič 1989 02:25:23.0
17 4 / mix Velosport Valenta Scott Team 03:52:59.71 3009 03:52:58.72 Petr Veselý 1986 02:33:51.0
2009 03:52:59.71 Jiří Suchánek 1974 02:33:44.0
1009 03:52:59.71 Anna Kolářová 1986 02:33:50.0
18 14 / muži HSK - cycling team 03:53:31.87 1031 03:53:28.78 Pavel Plachta 1982 02:30:12.0
3031 03:53:29.91 Jan Truhlář 1977 02:29:41.0
2031 03:53:31.87 Martin Štěpán 2001 02:30:26.0
19 15 / muži Nadšenci z Posázaví 04:06:56.15 1014 04:06:53.23 Daniel Artus 1972 02:48:46.0
2014 04:06:55.62 Miroslav Borkovec 1964 02:49:03.0
3014 04:06:56.15 Václav Zídek 1972 02:48:54.0
20 16 / muži 04:12:32.46 2034 04:12:27.87 Jiří Focke 1984 02:43:59.0
1034 04:12:30.15 Tomáš Folprecht 1971 02:43:48.0
3034 04:12:32.46 Robert Tachovský 1967 02:42:52.0
21 5 / mix Bike Notoric 04:15:31.6 3019 04:15:29.13 Martin Čaj Kolanda 1977 02:52:05.0
2019 04:15:29.78 Inča Horáková 1991 02:51:34.0
1019 04:15:31.6 Hanka Vrbovcová 1980 02:51:29.0
22 17 / muži ASZ Trutnov 04:17:21.17 2002 04:16:51.53 Jan Basař 1978 02:46:15.0
3002 04:16:53.88 Josef Vrzáň 1975 02:46:14.0
1002 04:17:21.17 Jan Chmelík 1980 02:46:12.0
23 18 / muži X ski school Strážné 04:20:50.99 3032 04:20:48.17 Jan Cibulka 1993 02:50:36.0
2032 04:20:50.26 Martin Kohlíček 1971 02:50:13.0
1032 04:20:50.99 Luděk Rychtr 1976 02:51:03.0
24 19 / muži KÚC Chabrusiči 04:27:07.17 3028 04:27:01.46 Aleš Beránek 1968 02:52:11.0
1028 04:27:04.58 Jiří Fiala 1972 02:52:10.0
2028 04:27:07.17 Tomáš Klein 1977 02:53:12.0
25 20 / muži Praha 04:27:28.33 2001 04:27:27.13 Vít Vacenovský 1968 02:56:57.0
3001 04:27:27.55 Michal Boček 1988 02:56:57.0
1001 04:27:28.33 Pavel Havlik 1967 02:57:08.0
26 21 / muži BEKO Bike and Ski Racing Team 04:27:48.79 2035 04:27:46.23 Miroslav Janoušek 1963 03:00:05.0
1035 04:27:46.52 Martin Bajan 1972 02:59:58.0
3035 04:27:48.79 Michal Vančura 1972 02:59:58.0
27 22 / muži aliveonthemoon.com 04:30:51.13 2008 04:30:47.31 Radek Novotný 1982 02:57:31.0
1008 04:30:49.14 Josef Sitta 1973 02:59:21.0
3008 04:30:51.13 Tomáš Sajdl 1970 02:59:28.0
28 23 / muži Nadšenci z Posázaví 04:35:03.27 1022 04:34:58.55 Jiří Vrbata 1958 03:02:23.0
2022 04:35:00.98 Martin Weisheitel 1970 03:02:11.0
3022 04:35:03.27 Filip Zafouk 1975 03:01:25.0
29 24 / muži Kosíci 04:53:45.93 3004 04:53:35.17 Jan Pechek 1994 03:05:50.0
2004 04:53:37.91 Vladimír Pechek 1957 03:04:56.0
1004 04:53:45.93 Luboš Buzek 1964 03:05:51.0
30 25 / muži STPA CZ 04:53:47.86 2007 04:53:40.82 Pavel Stránský 1975 03:10:11.0
3007 04:53:47.16 Jan Sobalík 1975 03:10:55.0
1007 04:53:47.86 Jiří Stránský 1973 03:10:15.0
31 26 / muži Skialp klub Krákorka 05:58:02.0 2005 05:36:40.47 Martin Kubeček 1975 03:22:50.0
1005 05:36:48.65 Jaroslav Studnička 1970 03:22:48.0
3005 05:58:02.0 JAN Dudek 1973 03:22:36.0
DNF / muži Alset Racing Team 02:57:24.6 3017 02:57:24.6 Miroslav Rybáček 1987 01:59:39.0
DNF / muži Rock Machine-Cyklomax 02:58:17.4 2016 02:58:17.4 Lukáš Čáp 1984 01:51:05.0
DNF / muži K K Ski School 04:37:26.7 3015 04:37:25.94 Adam Letko 1982 03:07:46.0
2015 04:37:26.7 Milan Hruška 1993 03:08:07.0
DNF / ženy V+T+T 2036 Kristyna Kubelkova 1992 03:07:44.0

výsledková listina 40km ženy a veteráni

start ~ 10:20:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové k1
1 1 / veteráni lidé and HORY / Ultra Paka 02:04:54.6 2057 02:04:53.9 Štěpán Karban 1971 01:06:50.0
3057 02:04:54.3 Jan Rada 1977 01:06:47.0
1057 02:04:54.6 Daniel Polman 1979 01:06:46.0
2 2 / veteráni Kasper - Swix Team 02:16:16.5 1065 02:16:10.3 Petr Javůrek 1977 01:09:25.0
3065 02:16:11.2 Luboš Toman 1969 01:09:54.0
2065 02:16:16.5 Petr Holub 1966 01:09:54.0
3 3 / veteráni INS Atelier Náchod - veterans 02:24:13.8 1051 02:24:08.6 Jiří Krejsar 1962 01:19:12.0
3051 02:24:12.1 Michal Vrbský 1978 01:19:22.0
2051 02:24:13.8 Vít Mráz 1974 01:19:20.0
4 4 / veteráni BIKE SPORT Hradec Králové 02:26:21.0 1061 02:26:18.5 Petr Kubíček 1967 01:19:26.0
2061 02:26:20.7 Jaroslav Krejcar 1967 01:20:50.0
3061 02:26:21.0 Luboš Maroušek 1967 01:20:52.0
5 5 / veteráni SK RADVANICE 02:27:54.3 1071 02:27:52.0 Jiří Šlégr 1954 01:20:04.0
3071 02:27:53.1 Roman Vašíček 1974 01:20:07.0
2071 02:27:54.3 Radek Čipera 1964 01:19:49.0
6 6 / veteráni Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:31:11.2 2073 02:31:09.6 Jiří Koblasa 1965 01:20:02.0
3073 02:31:10.7 Jiří Voňka 1954 01:20:17.0
1073 02:31:11.2 Jan Čermák 1978 01:20:21.0
7 1 / ženy Carla.Kupkolo.cz 02:51:15.4 2054 02:51:11.5 Elena Vaníčková 1996 01:32:48.0
3054 02:51:15.1 Petra Čeřovská 1981 01:32:09.0
1054 02:51:15.4 Karolina Bergerová 1992 01:32:43.0
8 2 / ženy Bosorka Art 03:10:42.9 1042 03:10:39.2 Vendula Pekárková 1983 01:40:56.0
3042 03:10:42.7 Markéta Zeiskova 1998 01:41:09.0
2042 03:10:42.9 Daniela Antropiusová 1982 01:41:10.0
9 7 / veteráni Krakonošovy větry 03:12:40.4 2059 03:12:35.3 Aleš Jindra 1970 01:44:42.0
1059 03:12:36.6 Petr Krákora 1970 01:44:41.0
3059 03:12:40.4 Petr Mraček 1963 01:44:42.0
10 8 / veteráni SK Finisher 03:14:24.23 1063 03:14:23.57 Martin Macek 1964 01:42:08.0
2063 03:14:23.79 David Strnad 1967 01:42:42.0
3063 03:14:24.23 Jiří petřík 1954 01:43:02.0
11 3 / ženy Dámská jízda 03:30:19.59 2048 03:30:17.77 Jana Mračková 1973 01:46:35.0
3048 03:30:17.87 Andrea Kadanikova 1975 01:46:47.0
1048 03:30:19.59 Tamara Hynková 1970 01:46:36.0

výsledková listina 40km firmy

start ~ 10:20:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové k1
1 1 / firmy INS Atelier Náchod - naděje 02:27:29.1 3060 02:27:27.7 David Divíšek 1977 01:19:22.0
2060 02:27:28.3 Michal Petr 2004 01:19:14.0
1060 02:27:29.1 Jiří Petr 1974 01:19:15.0
2 2 / firmy KABLO VRCHLABÍ 1 02:39:32.4 1066 02:39:31.9 Martin Buchar 1981 01:23:52.0
2066 02:39:32.3 František Šourek 1982 01:23:48.0
3066 02:39:32.4 Petr Hladík 1968 01:23:51.0
3 3 / firmy TE CONNECTIVITY 2 02:40:07.2 1062 02:40:06.2 Jan Melišík 1974 01:23:44.0
3062 02:40:06.4 Jiří Bureš 1977 01:23:42.0
2062 02:40:07.2 Pavel Kašpar 1972 01:23:32.0
4 4 / firmy ARGO-HYTOS Vrchlabí 02:42:52.8 3058 02:42:51.6 Jaroslav Voceďálek 1987 01:24:06.0
1058 02:42:52.4 Petr Hanyš 1970 01:24:06.0
2058 02:42:52.8 Luboš Kosek 1979 01:22:50.0
5 5 / firmy DCK Jouda 03:02:11.4 1064 03:02:08.3 Aleš Mrkvička 1976 01:37:36.0
3064 03:02:08.9 Jiří Štefánik 1981 01:36:42.0
2064 03:02:11.4 Marie Mrkvičková 1977 01:37:46.0
6 6 / firmy INS Atelier Náchod - mix 03:07:06.5 3041 03:07:02.7 Natália Blanárová 1990 01:39:49.0
2041 03:07:05.0 Petr Matúš 1965 01:39:37.0
1041 03:07:06.5 Tůma Pavel 1968 01:39:48.0
7 7 / firmy HAVEX-auto - 1 03:15:01.85 3069 03:15:00.81 Matyáš Votoček 2003 01:43:09.0
1069 03:15:01.39 Lukáš Friedrich 1980 01:43:34.0
2069 03:15:01.85 Jaroslav Votoček 1964 01:44:08.0
8 8 / firmy KABLO VRCHLABÍ TECHNOLOGY 03:23:23.99 2053 03:23:21.76 Vít Tauchman 1981 01:47:55.0
3053 03:23:23.2 Jan Šugra 1977 01:47:44.0
1053 03:23:23.99 Radek Schwarz 1981 01:47:36.0
9 9 / firmy TE Connectivity 3 03:25:50.8 3050 03:25:46.45 Aleš Duba 1979 01:52:55.0
2050 03:25:50.44 Lena Kornfeldová 1977 01:53:24.0
1050 03:25:50.8 David Svoboda 1981 01:53:39.0
10 10 / firmy TE CONNECTIVITY 4 03:31:02.49 2047 03:30:59.24 Jan Chmelař 1975 01:52:44.0
3047 03:31:01.29 Pavel Farkač 1980 01:52:42.0
1047 03:31:02.49 Jiří Matoulek 1972 01:52:45.0
11 11 / firmy BOS team 03:35:46.94 3044 03:33:03.69 Jindřich Antušek 1985 01:53:52.0
2044 03:33:39.19 Petr Šimůnek 1973 01:53:50.0
1044 03:35:46.94 Jiří Šimůnek 1969 01:53:59.0
12 12 / firmy Brno 03:43:05.87 3056 03:17:02.86 Jiří Hora 1975 01:48:28.0
1056 03:43:03.82 Petr Domácí 1964 01:51:51.0
2056 03:43:05.87 Petr Skála 1965 01:51:53.0
13 13 / firmy KONE 04:21:50.57 3067 04:21:46.15 Jakub Vidím 1980 02:19:56.0
2067 04:21:48.51 Petr Kameník 1976 02:19:28.0
1067 04:21:50.57 Martin Slatinka 1990 02:19:04.0
14 14 / firmy TE CONNECTIVITY 1 04:22:12.35 3070 04:22:09.98 Zdeněk Kopecky 1974 02:19:39.0
1070 04:22:11.8 Daniel Hrnčíř 1976 02:19:41.0
2070 04:22:12.35 Michal Moravec 1974 02:19:44.0
DNF / firmy Continental Adršpach 03:34:52.28 1068 03:34:45.94 Petr Radonský 1966 02:02:15.0
3068 03:34:52.28 Martin Šanda 1975 02:02:15.0

výsledková listina 40km páry

start ~ 10:20:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové k1
1 1 / páry Skibikecentrum.cz team 02:29:11.4 2076 02:29:11.0 Petr vaněk 1976 01:18:41.0
1076 02:29:11.4 monika tučková 1993 01:18:42.0
2 2 / páry Novatop GHOST 02:33:47.4 2052 02:33:45.0 Mirek Libra 1989 01:23:12.0
1052 02:33:47.4 Jana Čupová 1990 01:23:13.0
3 3 / páry KH sport 02:46:06.2 2072 02:46:05.6 Emma Pokorná 2001 01:27:54.0
1072 02:46:06.2 Miloš Pokorný 1974 01:27:53.0
4 4 / páry Kasper - Swix Team sourozenci 02:49:40.5 2074 02:49:40.4 Petra Šípková 1987 01:29:42.0
1074 02:49:40.5 Jan Šípek 1983 01:29:48.0
5 5 / páry Hořineves 03:20:08.88 2055 03:20:07.91 Aleš Pejcha 1977 01:44:40.0
1055 03:20:08.88 Eva Pejchová 1977 01:44:39.0
6 6 / páry Už to nejede jak za mlada 03:37:28.55 1043 03:37:22.03 Katka Sedláčková 1987 01:57:01.0
2043 03:37:28.55 Martin Hanus 1987 01:57:01.0
7 7 / páry Praha 03:50:24.78 1046 03:50:23.31 Bedřich Pelc 1970 01:52:57.0
2046 03:50:24.78 Dominika Pelcová 1996 01:53:09.0
8 8 / páry www.kupkolo.cz 03:52:45.07 2049 03:52:40.46 Jitka Knapová 1990 01:58:50.0
1049 03:52:45.07 Josef Bako 1985 01:58:54.0

výsledková listina Gravel Trophy 70km jednotlivci

start ~ 10:20:01

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup k1
1 1 / Muži [1038] Tomáš Kašše 1985 CZE Monroe 03:19:27.4 02:09:56.0 (1)
2 2 / Muži [1037] Ondřej Semerád 1974 CZE SK PRIMA Polička 03:30:54.04 11:26.64 02:15:00.0 (2)
3 3 / Muži [28] Radek Souček 1962 CZE KPC Praha 03:41:27.41 22:00.01 02:23:23.0 (3)
4 4 / Muži [1030] Radko Draganov 1979 CZE STPA 03:57:38.28 38:10.88 02:38:59.0 (4)
4 4 / Muži [27] Jiří Roubal 1982 CZE Větrušice

výsledková listina 15km Junioři

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové k1
1 1 / Junioři Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superi 39:48.4 2086 39:44.2 Martin Kubišta 2003
3086 39:46.0 František Švandrlík 2002
1086 39:48.4 David Kaňka 2003
2 2 / Junioři carla.kupkolo.cz 53:23.4 3075 53:19.5 Anna benešová 2004
2075 53:21.3 Maryana goliney 2002
1075 53:23.4 Aneta Staňková 2004
3 3 / Junioři SK Janské Lázně 57:39.7 3083 57:30.9 Miky Smetánka 2006
2083 57:38.3 Olda Čámský 2006
1083 57:39.7 Eliška Hlízová 2005
4 4 / Junioři Sebevražednej tým 59:54.8 1039 59:32.3 Adam Burdych 2004
3039 59:42.9 Laura Kočí 2006
2039 59:54.8 Kája Černá 2005
5 5 / Junioři SK Janské Lázně 59:56.8 3085 59:53.0 Aleš Kaczur 2004
1085 59:55.2 Ondřej Tureček 2005
2085 59:56.8 Vojta Nikl 2003
6 6 / Junioři Princezny na kolech 01:11:41.4 2081 01:11:40.5 Hana Soukupová 2005
3081 01:11:40.9 Daniela Čekaňáková 2005
1081 01:11:41.4 Eva Krákorová 2004
7 7 / Junioři Free Boys 01:26:45.7 1084 01:26:45.1 Jakub Mičánek 2005
2084 01:26:45.6 Vojtěch Vrbenský 2004
3084 01:26:45.7 Tomáš Folc 2005

výsledková listina Dětská K7 BABY

start ~ 11:00:48

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup k1
1 1 / holky [83] Ema zikéšová 2014 CZE dolní branná 01:28.6
2 2 / holky [89] Ema Lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:30.7 00:02.1
3 3 / holky [54] Róza Němcová 2014 CZE Radioking 01:31.8 00:03.2
4 1 / kluci [78] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 01:32.4 00:03.8
5 4 / holky [58] Anežka Štíhelová 2014 CZE Výtvarná dílna Bosorka 01:35.9 00:07.3
6 5 / holky [88] mia lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:39.4 00:10.8
7 2 / kluci [30] Ondřej Schovánek 2014 CZE TRUTNOV 01:40.4 00:11.8
8 3 / kluci [1] Jan Havrda 2016 CZE SK Janské Lázně 01:53.1 00:24.5
9 6 / holky [2] Ema Metelková 2015 CZE Dolní Lánov 02:24.2 00:55.6
10 7 / holky [49] Eliška Stejskalová 2015 CZE 02:27.5 00:58.9
11 8 / holky [3] Tereza Šedivá 2016 CZE SK Janské Lázně 02:53.9 01:25.3
12 9 / holky [81] Sofia bartsch 2017 CZE Jičín 03:02.2 01:33.6
13 10 / holky [91] michaela vážná 2017 CZE te connectivity 03:56.6 02:28.0
14 11 / holky [69] Ella kašše 2017 CZE Jablonec n.N. 04:41.0 03:12.4
15 12 / holky [90] emma poláchová 2017 CZE holubí letka team 06:46.5 05:17.9
DNF / holky [84] Nela zikéšová 2017 CZE dolní branná
DNF / kluci [65] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering

výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:09:53

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup k1
1 1 / H4 [23] Vojtěch Selvek 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 12:39.3
2 1 / H3 [21] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 13:39.8 01:00.5
3 2 / H4 [72] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 13:42.7 01:03.4
4 3 / H4 [73] tobiáš kulveit 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 13:45.1 01:05.8
5 1 / D4 [16] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 13:56.1 01:16.8
6 4 / H4 [52] Vojtěch Kaczur 2006 CZE SK Janské Lázně 14:34.8 01:55.5
7 2 / D4 [26] Kateřina Vopršalová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 15:13.1 02:33.8
8 2 / H3 [44] Jan Kameník 2008 CZE BIKE puzzle 15:25.6 02:46.3
9 5 / H4 [42] Josef Doubek 2007 CZE ÚŃ 15:37.4 02:58.1
10 6 / H4 [79] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 15:53.6 03:14.3
11 7 / H4 [24] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 17:41.2 05:01.9
12 1 / D3 [18] Linda Drbohlavova 2008 CZE Popelky 18:07.1 05:27.8
13 2 / D3 [45] Marie Turečková 2009 CZE 18:10.6 05:31.3
14 8 / H4 [17] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 18:53.7 06:14.4
15 3 / H3 [43] Marek Johan 2009 CZE Trutnov - Oblanov 18:54.9 06:15.6
16 4 / H3 [25] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 18:58.3 06:19.0
17 9 / H4 [29] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 19:21.7 06:42.4
18 3 / D3 [22] Deniska Rudavská 2009 CZE TE Connectivity 19:28.5 06:49.2
19 5 / H3 [62] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 21:32.9 08:53.6
20 10 / H4 [48] Jan pour 2007 CZE SK Janské Lázně 22:11.7 09:32.4
DNF / H3 [20] Albert Měchura 2008 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým
DNS / D4 [19] Marcela Forbelska 2007 CZE SK Janské lázně

výsledková listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:10:37

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup k1
1 1 / D2 [77] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:48.3
2 1 / H2 [41] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 06:49.9 00:01.6
3 2 / H2 [33] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:53.4 00:05.1
4 3 / H2 [35] Adam Kameník 2010 CZE BIKE puzzle 06:59.2 00:10.9
5 1 / D1 [36] Hana Kameníková 2012 CZE BIKE puzzle 07:37.6 00:49.3
6 4 / H2 [60] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 07:38.0 00:49.7
7 2 / D2 [56] Ema Kolbová 2010 CZE SK Janské Lázně 07:56.2 01:07.9
8 5 / H2 [31] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 07:57.8 01:09.5
9 6 / H2 [14] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 07:58.5 01:10.2
10 3 / D2 [87] Anna Králíková 2010 CZE tyco 08:04.7 01:16.4
11 7 / H2 [76] Šimon Ķulveit 2010 CZE Dvůr Králové n.L. 08:05.6 01:17.3
12 4 / D2 [57] Bára kočí 2011 CZE SK Janské Lázně 08:08.7 01:20.4
13 1 / H1 [32] Tobiáš Friedrich 2012 CZE Chotoviny 08:14.0 01:25.7
14 8 / H2 [82] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 08:15.5 01:27.2
15 5 / D2 [8] Elen Hromádková 2010 CZE TE connectivity 08:18.0 01:29.7
16 2 / H1 [40] Vincent Zemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 08:20.6 01:32.3
17 9 / H2 [46] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 08:28.3 01:40.0
18 2 / D1 [15] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 08:30.3 01:42.0
19 6 / D2 [12] Sofie Richtrová 2011 CZE SK Janské Lázně 08:43.4 01:55.1
20 7 / D2 [75] Nela Vitíková 2011 CZE BAKAKO Nová Paka 08:44.2 01:55.9
21 10 / H2 [59] vojta štíhel 2010 CZE Výtvarná dílna Bosorka 08:48.6 02:00.3
22 3 / D1 [10] Dorota Měchurová 2012 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 09:15.8 02:27.5
23 4 / D1 [71] Eliška košťálová 2012 CZE 09:17.5 02:29.2
24 3 / H1 [68] Jakub Kohlíček 2012 CZE X ski school Strážné 09:19.2 02:30.9
25 11 / H2 [63] viktor zajíc 2011 CZE SK Janské Lázně 09:30.9 02:42.6
26 4 / H1 [5] Jan Dvořák 2012 CZE TE Connectivity 09:45.4 02:57.1
27 5 / H1 [67] Jakub rychtr 2013 CZE X ski school Strážné 09:46.3 02:58.0
28 12 / H2 [85] Aleš kopecký 2011 CZE tyco 09:46.6 02:58.3
29 5 / D1 [66] Vitalinka Kalyn 2012 CZE Svoboda nad Úpou 10:00.0 03:11.7
30 8 / D2 [39] Veronika Svobodová 2011 CZE Vlčice 246 10:00.4 03:12.1
31 6 / D1 [80] andrea plchová 2012 CZE SK Janské Lázně 10:12.6 03:24.3
32 6 / H1 [4] Lukáš Černý 2012 CZE SK Janské Lázně 10:15.7 03:27.4
33 7 / H1 [47] Jakub Roušal 2012 CZE SK Janské Lázně 10:34.3 03:46.0
34 8 / H1 [7] Petr Homolka 2012 CZE TE connectivity 10:42.1 03:53.8
35 9 / D2 [6] Klára Havrdová 2011 CZE SK Janské Lázně 10:47.6 03:59.3
36 9 / H1 [74] Nikolas farkač 2012 CZE SK Janské Lázně 11:21.1 04:32.8
37 10 / H1 [50] Matěj hrnčíř 2012 CZE TE Connectivity 11:25.0 04:36.7
38 7 / D1 [11] Anežka Metelková 2012 CZE Dolní Lánov 11:35.2 04:46.9
39 13 / H2 [64] jakym ivanna 2010 CZE Svoboda nad Úpou 11:37.9 04:49.6
40 8 / D1 [34] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 12:03.7 05:15.4
41 14 / H2 [86] alex Köhler 2011 CZE tyco 12:05.4 05:17.1
42 15 / H2 [61] Matěj Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 12:06.4 05:18.1
43 9 / D1 [38] Nikola Svobodova 2012 CZE Vlčice 246 12:47.5 05:59.2
44 16 / H2 [13] Kubík Rudavský 2011 CZE TE Connectivity 13:01.7 06:13.4
45 10 / D1 [70] Johanka chmelíková 2013 CZE 13:26.3 06:38.0