Fitness in-line závod O pohár starosty města Turnova - rozjížďky
2016-05-21 Turnov
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Fitness in-line závod O pohár starosty města Turnova - rozjížďky | N/A | 2016-05-21 11:35:47 | |
propozice | 43911B | 21.05.2020 15:03:09 |
start list 13 - 99 let, 2 kola C
start ~ 15:41:04 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( 2 of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 49 | SVĚTLÍK Petr | CZE | 1974 | TURNOV | TURNOV |
Ženy | 102 | Švitorková Romana | CZE | 1992 | Turnov | Turnov |
Ženy | 84 | Šerpánová Iva | CZE | 1992 | Turnov | Turnov |
Ženy | 86 | Vostradská Adéla | CZE | 1993 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
Muži | 47 | Šimice Jindřich | CZE | 2003 | Turnov | Turnov |
start list do 6 let - odrážedla, koloběžky
start ~ 18:00:00 , 2010 a mladší , přihlášeno: 10 participants ( 4 of men, 6 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 87 | Duck Samuel | CZE | 2009 | Liberec | Liberec |
Ženy | 50 | Gruntová Štěpánka | CZE | 2010 | Liberec | Liberec |
Ženy | 105 | Hockeová Eliška | CZE | 2010 | Turnov | Turnov |
Muži | 101 | Holeček Daniel | CZE | 2011 | Paceřice | Paceřice |
Muži | 52 | Marek Ondřej | CZE | 2011 | Liberec | Liberec |
Muži | 2 | Braier Josef | CZE | 2011 | Liberec | Liberec |
Ženy | 1 | Bartošová Bára | CZE | 2011 | Lažany | Lažany |
Ženy | 54 | Röslerová Rozárie | CZE | 2011 | Semily | Semily |
Ženy | 53 | Mladá Tereza | CZE | 2012 | Kosmonosy | Kosmonosy |
Ženy | 51 | Kopalová Sarah Ellen | CZE | 2012 | Turnov | Turnov |
start list do 6 let - inline
start ~ 18:00:00 , 2010 a mladší , přihlášeno: 5 participants ( 4 of men, 1 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 106 | Řehová Tereza | CZE | 2010 | Turnov | Turnov |
Muži | 104 | Marek Antonín | CZE | 2010 | Turnov | Turnov |
Muži | 55 | Řeha Tomáš | CZE | 2010 | Turnov | Turnov |
Muži | 56 | Šrámek Matouš | CZE | 2011 | Liberec | Liberec |
Muži | 4 | Brunclík Tobias | CZE | 2011 | Turnov | Turnov |
start list 7 - 8let, 1 kolo
start ~ 18:00:00 , 2008 - 2009 , přihlášeno: 27 participants ( 14 of men, 13 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 5 | Antoň Marek | CZE | 2008 | Vyskeř | Vyskeř |
Muži | 62 | Plecháček Ondřej | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 64 | Veselý Michal | CZE | 2008 | Liberec | Liberec |
Ženy | 58 | Hockeová Veronika | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 10 | Horáček Dominik | CZE | 2008 | Jenišovice | Jenišovice |
Muži | 11 | Horáček Kuba | CZE | 2008 | Jenišovice | Jenišovice |
Muži | 17 | Mikl Matouš | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 63 | Šrámek Šimon | CZE | 2008 | Liberec | Liberec |
Ženy | 15 | Marková Aneta | CZE | 2008 | Modřišice | Modřišice |
Ženy | 16 | Marková Tereza | CZE | 2008 | Modřišice | Modřišice |
Ženy | 14 | Kučírková Nikola | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 8 | Fichtner Šimon | CZE | 2008 | Železný Brod | Železný Brod |
Muži | 9 | Holubka Filip | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 96 | Janda Štěpán | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Ženy | 12 | Hrazdirová Aneta | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 85 | Marek Nathan Mungo | CZE | 2009 | Troskovice | Troskovice |
Ženy | 107 | Mizerová Mia | CZE | 2009 | Semily | Semily |
Ženy | 6 | Braierová Markéta | CZE | 2009 | Liberec | Liberec |
Ženy | 7 | Cidlinská Michaela | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
Muži | 60 | Kopal David | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
Ženy | 57 | Fáková Michaela | CZE | 2009 | Liberec 14 | Liberec 14 |
Ženy | 18 | Štejfová Adéla | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
Ženy | 13 | Kopková Kristýna | CZE | 2009 | Sychrov | Sychrov |
Ženy | 61 | Mládková Kateřina | CZE | 2009 | Liberec | Liberec |
Muži | 59 | Holeček Lukáš | CZE | 2009 | Paceřice | Paceřice |
Muži | 91 | Richter Matěj | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
Ženy | 65 | Vrbatová Laura | CZE | 2009 | Doubí 1 | Doubí 1 |
start list 9 - 10 let, 1 kolo
start ~ 18:00:00 , 2006 - 2007 , přihlášeno: 24 participants ( 11 of men, 13 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 73 | Varga Attila | CZE | 2006 | SKI TEAM LIBEREC | Turnov |
Muži | 25 | Kučírek Ondřej | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Ženy | 95 | Jandová Klára | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Ženy | 30 | SZALAY ROZÁLIE | CZE | 2006 | TURNOV | TURNOV |
Ženy | 29 | Schneiderová Anna | CZE | 2006 | Jenišovice | Jenišovice |
Ženy | 27 | Marková Veronika | CZE | 2006 | Modřišice | Modřišice |
Muži | 23 | Holubka Jan | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Ženy | 32 | Vrbatová Alena | CZE | 2006 | Ohrazenice | Ohrazenice |
Muži | 66 | Bradna Lukáš | CZE | 2006 | Liberec | Liberec |
Ženy | 72 | Schindlerová Sára | CZE | 2006 | Liberec | Liberec |
Ženy | 97 | Jankajová Jana | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Ženy | 20 | Brunclíková Kateřina | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Muži | 19 | Bartoš Jan | CZE | 2006 | KCPivovarVratislavice | Lažany |
Ženy | 31 | Vomáčková Gabriela | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Muži | 33 | Zdeněk Vojtěch | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Muži | 22 | Flégr Samuel | CZE | 2006 | Liberec | Liberec |
Muži | 69 | Košek Vojtěch | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
Ženy | 21 | Cidlinská Lucie | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
Muži | 71 | Mládek Jakub | CZE | 2007 | Silvini Madshus team | Liberec |
Muži | 93 | Lazar Lukáš | SVK | 2007 | Ružomberok | Ružomberok |
Ženy | 70 | Mladá Kristýna | CZE | 2007 | Kosmonosy | Kosmonosy |
Ženy | 28 | Pažoutová Tereza | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
Muži | 68 | Grunt Michal | CZE | 2007 | Liberec | Liberec |
Ženy | 67 | BUCKOVÁ Barbora | CZE | 2007 | Svijanský Újezd | Svijanský Újezd |
start list 11 - 12 let, 2 kola
start ~ 18:00:00 , 2004 - 2005 , přihlášeno: 24 participants ( 9 of men, 15 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 39 | Kernova Viktoria | CZE | 2004 | Bradlec | Bradlec |
Ženy | 90 | Šuláková Eliška | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 45 | Živná Anna Marie | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 44 | Žitníková Adriana | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 100 | Harišová Kristýna | CZE | 2004 | Mašov | Mašov |
Muži | 43 | Vrbata Kristián | CZE | 2004 | Ohrazenice | Ohrazenice |
Ženy | 40 | Miklová Aneta | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 77 | Marková Petra | CZE | 2005 | Liberec | Liberec |
Ženy | 79 | Vacátková zuzana | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 78 | Řeha Filip | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Ženy | 36 | Fichtnerová Adéla | CZE | 2005 | TJ Sokol Skuhrov | Železný Brod |
Ženy | 36 | Fichtnerová Adéla | CZE | 2005 | TJ Sokol Skuhrov | Železný Brod |
Muži | 98 | Jankaj Pavael | CZE | 2005 | ||
Muži | 74 | Bakeš Štěpán | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 41 | Pažout Jan | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Ženy | 35 | Barabášová Veronika | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Ženy | 38 | Jirošová Leontýna | CZE | 2005 | Odolenovice | Odolenovice |
Ženy | 99 | Harišová Magdaléna | CZE | 2005 | Mašov | Mašov |
Muži | 76 | koňák Aleš | CZE | 2005 | turnov | turnov |
Muži | 42 | SVĚTLÍK Patrik | CZE | 2005 | TURNOV | TURNOV |
Muži | 37 | Hrazdira Tomáš | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 75 | Fák Milan | CZE | 2005 | Liberec 14 | Liberec 14 |
Ženy | 34 | Adamová Anna | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Ženy | 80 | Vrbatová Linda | CZE | 2005 | Doubí 1 | Doubí 1 |
start list 13 - 14 let, 2 kola
start ~ 18:00:00 , 2002 - 2003
start list 15 - 99 let, 2 kola
start ~ 18:00:00 , 2001 a starší , přihlášeno: 15 participants ( 7 of men, 8 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 82 | Kopalová Marta | CZE | 1947 | Turnov | Turnov |
Muži | 49 | SVĚTLÍK Petr | CZE | 1974 | TURNOV | TURNOV |
Muži | 81 | Kopal Martin | CZE | 1977 | Turnov | Turnov |
Muži | 94 | Janda Michal | CZE | 1977 | Turnov | Turnov |
Muži | 48 | Horáček Tomáš | CZE | 1977 | Jenišovice | Jenišovice |
Muži | 83 | Řeha Jan | CZE | 1978 | Turnov | Turnov |
Ženy | 92 | Richterová Zuzana | CZE | 1979 | Turnov | Turnov |
Ženy | 89 | Aissi Dagmar | CZE | 1981 | ||
Ženy | 88 | Kohoutová Romana | CZE | 1981 | Turnov | Turnov |
Muži | 103 | jiránek josé | CZE | 1991 | Turnov | Turnov |
Ženy | 102 | Švitorková Romana | CZE | 1992 | Turnov | Turnov |
Ženy | 84 | Šerpánová Iva | CZE | 1992 | Turnov | Turnov |
Ženy | 86 | Vostradská Adéla | CZE | 1993 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
Ženy | 46 | Karásková Andrea | CZE | 2003 | Turnov | Turnov |
Muži | 47 | Šimice Jindřich | CZE | 2003 | Turnov | Turnov |
start list odrážedla A
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 6 participants ( of men, 6 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 50 | Gruntová Štěpánka | CZE | 2010 | Liberec | Liberec |
Ženy | 105 | Hockeová Eliška | CZE | 2010 | Turnov | Turnov |
Ženy | 1 | Bartošová Bára | CZE | 2011 | Lažany | Lažany |
Ženy | 54 | Röslerová Rozárie | CZE | 2011 | Semily | Semily |
Ženy | 53 | Mladá Tereza | CZE | 2012 | Kosmonosy | Kosmonosy |
Ženy | 51 | Kopalová Sarah Ellen | CZE | 2012 | Turnov | Turnov |
start list odrážedla B
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 participants ( 4 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 87 | Duck Samuel | CZE | 2009 | Liberec | Liberec |
Muži | 101 | Holeček Daniel | CZE | 2011 | Paceřice | Paceřice |
Muži | 52 | Marek Ondřej | CZE | 2011 | Liberec | Liberec |
Muži | 2 | Braier Josef | CZE | 2011 | Liberec | Liberec |
start list 7 - 8let, 1 kolo A
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 58 | Hockeová Veronika | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Ženy | 12 | Hrazdirová Aneta | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Ženy | 6 | Braierová Markéta | CZE | 2009 | Liberec | Liberec |
Ženy | 7 | Cidlinská Michaela | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
Ženy | 57 | Fáková Michaela | CZE | 2009 | Liberec 14 | Liberec 14 |
start list 7 - 8let, 1 kolo B
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( 5 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 5 | Antoň Marek | CZE | 2008 | Vyskeř | Vyskeř |
Muži | 10 | Horáček Dominik | CZE | 2008 | Jenišovice | Jenišovice |
Muži | 8 | Fichtner Šimon | CZE | 2008 | Železný Brod | Železný Brod |
Muži | 9 | Holubka Filip | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 59 | Holeček Lukáš | CZE | 2009 | Paceřice | Paceřice |
start list 7 - 8let, 1 kolo C
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 15 | Marková Aneta | CZE | 2008 | Modřišice | Modřišice |
Ženy | 16 | Marková Tereza | CZE | 2008 | Modřišice | Modřišice |
Ženy | 14 | Kučírková Nikola | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Ženy | 13 | Kopková Kristýna | CZE | 2009 | Sychrov | Sychrov |
Ženy | 61 | Mládková Kateřina | CZE | 2009 | Liberec | Liberec |
start list 7 - 8let, 1 kolo D
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( 5 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 11 | Horáček Kuba | CZE | 2008 | Jenišovice | Jenišovice |
Muži | 17 | Mikl Matouš | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 96 | Janda Štěpán | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 85 | Marek Nathan Mungo | CZE | 2009 | Troskovice | Troskovice |
Muži | 60 | Kopal David | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
start list 7 - 8let, 1 kolo E
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 3 participants ( of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 107 | Mizerová Mia | CZE | 2009 | Semily | Semily |
Ženy | 18 | Štejfová Adéla | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
Ženy | 65 | Vrbatová Laura | CZE | 2009 | Doubí 1 | Doubí 1 |
start list 7 - 8let, 1 kolo F
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 participants ( 4 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 62 | Plecháček Ondřej | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 64 | Veselý Michal | CZE | 2008 | Liberec | Liberec |
Muži | 63 | Šrámek Šimon | CZE | 2008 | Liberec | Liberec |
Muži | 91 | Richter Matěj | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
start list 9 - 10 let, 1 kolo A
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( 5 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 23 | Holubka Jan | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Muži | 66 | Bradna Lukáš | CZE | 2006 | Liberec | Liberec |
Muži | 19 | Bartoš Jan | CZE | 2006 | KCPivovarVratislavice | Lažany |
Muži | 22 | Flégr Samuel | CZE | 2006 | Liberec | Liberec |
Muži | 68 | Grunt Michal | CZE | 2007 | Liberec | Liberec |
start list 9 - 10 let, 1 kolo B
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 95 | Jandová Klára | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Ženy | 97 | Jankajová Jana | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Ženy | 20 | Brunclíková Kateřina | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Ženy | 21 | Cidlinská Lucie | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
Ženy | 67 | BUCKOVÁ Barbora | CZE | 2007 | Svijanský Újezd | Svijanský Újezd |
start list 9 - 10 let, 1 kolo C
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( 5 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 73 | Varga Attila | CZE | 2006 | SKI TEAM LIBEREC | Turnov |
Muži | 25 | Kučírek Ondřej | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Muži | 69 | Košek Vojtěch | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
Muži | 71 | Mládek Jakub | CZE | 2007 | Silvini Madshus team | Liberec |
Muži | 93 | Lazar Lukáš | SVK | 2007 | Ružomberok | Ružomberok |
start list 9 - 10 let, 1 kolo D
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 29 | Schneiderová Anna | CZE | 2006 | Jenišovice | Jenišovice |
Ženy | 27 | Marková Veronika | CZE | 2006 | Modřišice | Modřišice |
Ženy | 72 | Schindlerová Sára | CZE | 2006 | Liberec | Liberec |
Ženy | 70 | Mladá Kristýna | CZE | 2007 | Kosmonosy | Kosmonosy |
Ženy | 28 | Pažoutová Tereza | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
start list 9 - 10 let, 1 kolo E
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 participants ( 1 of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 30 | SZALAY ROZÁLIE | CZE | 2006 | TURNOV | TURNOV |
Ženy | 32 | Vrbatová Alena | CZE | 2006 | Ohrazenice | Ohrazenice |
Ženy | 31 | Vomáčková Gabriela | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
Muži | 33 | Zdeněk Vojtěch | CZE | 2006 | Turnov | Turnov |
start list 11 - 12 let, 2 kola A
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 6 participants ( of men, 6 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 100 | Harišová Kristýna | CZE | 2004 | Mašov | Mašov |
Ženy | 36 | Fichtnerová Adéla | CZE | 2005 | TJ Sokol Skuhrov | Železný Brod |
Ženy | 36 | Fichtnerová Adéla | CZE | 2005 | TJ Sokol Skuhrov | Železný Brod |
Ženy | 35 | Barabášová Veronika | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Ženy | 99 | Harišová Magdaléna | CZE | 2005 | Mašov | Mašov |
Ženy | 34 | Adamová Anna | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
start list 11 - 12 let, 2 kola B
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( 5 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 98 | Jankaj Pavael | CZE | 2005 | ||
Muži | 74 | Bakeš Štěpán | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 76 | koňák Aleš | CZE | 2005 | turnov | turnov |
Muži | 37 | Hrazdira Tomáš | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 75 | Fák Milan | CZE | 2005 | Liberec 14 | Liberec 14 |
start list 11 - 12 let, 2 kola C
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 39 | Kernova Viktoria | CZE | 2004 | Bradlec | Bradlec |
Ženy | 90 | Šuláková Eliška | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 40 | Miklová Aneta | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 77 | Marková Petra | CZE | 2005 | Liberec | Liberec |
Ženy | 38 | Jirošová Leontýna | CZE | 2005 | Odolenovice | Odolenovice |
start list 11 - 12 let, 2 kola D
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 participants ( 4 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 43 | Vrbata Kristián | CZE | 2004 | Ohrazenice | Ohrazenice |
Muži | 78 | Řeha Filip | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 41 | Pažout Jan | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 42 | SVĚTLÍK Patrik | CZE | 2005 | TURNOV | TURNOV |
start list 11 - 12 let, 2 kola E
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 participants ( of men, 4 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 45 | Živná Anna Marie | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 44 | Žitníková Adriana | CZE | 2004 | Turnov | Turnov |
Ženy | 79 | Vacátková zuzana | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Ženy | 80 | Vrbatová Linda | CZE | 2005 | Doubí 1 | Doubí 1 |
start list 13 - 99 let, 2 kola A
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 82 | Kopalová Marta | CZE | 1947 | Turnov | Turnov |
Ženy | 92 | Richterová Zuzana | CZE | 1979 | Turnov | Turnov |
Ženy | 89 | Aissi Dagmar | CZE | 1981 | ||
Ženy | 88 | Kohoutová Romana | CZE | 1981 | Turnov | Turnov |
Ženy | 46 | Karásková Andrea | CZE | 2003 | Turnov | Turnov |
start list 13 - 99 let, 2 kola B
start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 5 participants ( 5 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 81 | Kopal Martin | CZE | 1977 | Turnov | Turnov |
Muži | 94 | Janda Michal | CZE | 1977 | Turnov | Turnov |
Muži | 48 | Horáček Tomáš | CZE | 1977 | Jenišovice | Jenišovice |
Muži | 83 | Řeha Jan | CZE | 1978 | Turnov | Turnov |
Muži | 103 | jiránek josé | CZE | 1991 | Turnov | Turnov |