ABB Trutnovský půlmaraton

11.06.2016 Trutnov [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1/2 Maraton celkem: 81, muži : 63, ženy: 18, M1: 24, M2: 33, M3: 6, Z1: 5, Z2: 12, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 87, muži : 59, ženy: 28, Muži: 59, Ženy: 28 [html] [pdf]
5km celkem: 84, muži : 43, ženy: 41, Muži: 43, Ženy: 41 [html] [pdf]

startovní listina 1/2 Maraton

start ~ 12:03:22 , bez omezení věku , přihlášeno: 81 účastníků ( 63 mužů, 18 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M2 [58] Adamec Miloš CZE 1975 Trutnov
M2 [2] Bartůněk Petr CZE 1971 Trutnov
Z2 [3] Baštářová Jana CZE 1979 Bedrč, Benešov u Prahy
M2 [69] Bergmann David CZE 1974 Hradec Králové
Z2 [64] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
M2 [1] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
M2 [4] Buka Tomáš CZE 1980 Trutnov
M1 [5] Čech Jan CZE 1993 ČKS SKI Jilemnice
Z2 [7] Čermáková Zdena CZE 1974 Praha 9
M3 [8] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M2 [68] Čížek Martin CZE 1979 Kasperovci
M1 [ ] De Jong Andrew AUS 1989 AUSTRALIA
M2 [70] Dlab Ladislav CZE 1970 Roztoky
Z2 [46] Ernestová Zuzana CZE 1974 Trutnov
M1 [9] Fátor Hynek CZE 1997 Kasper - Swix Trutnov
Z2 [10] Felklová Kateřina CZE 1977 Náchod
M2 [11] Frýba Milan CZE 1975 Trutnov
M1 [67] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy - La Sportiva
M1 [12] Haas Jan CZE 1984 Kasper Swix team Trutnov
M2 [71] Hak Tomáš CZE 1978 Vítězná
M1 [57] Hoffman Marcel CZE 1996 Rodov, Smirice
M3 [61] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
M2 [72] Horák Michal CZE 1975 COLAS CZ a.s.
M1 [13] Horák Rudolf CZE 1998 SKBU Trutnov
M1 [75] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
M2 [14] Jaroš Hynek CZE 1976 Trutnov
M2 [15] Jelínek Oldřich CZE 1973 Hronov
Z1 [16] Jerová Martina CZE 1990 Horní Branná
M2 [17] Jindřišek Martin CZE 1972 TE Connectivity
M1 [ ] Jiroušek Zdeněk CZE 1987 SK hasičů KHk
M2 [18] Kašpar Tomáš CZE 1978 Kasparci
M2 [19] Kirsch Radomír CZE 1975 Triatlon Team Loko Trutnov
M1 [54] Klíma Josef CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina
M1 [59] kohut jan CZE 1985 FÉNIX SPORT BLANSKO
M2 [66] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
M2 [20] Kostka Karel CZE 1973 Trutnov
M3 [21] Kožnar Aleš CZE 1966 ČKS SKI Jilemnice
M2 [ ] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
Z2 [56] Krátká Anna CZE 1969 Hvězda Pardubice
M2 [55] Kubín Martin CZE 1970 tRUtNov
M2 [22] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
M1 [48] Labuda Tomáš CZE 1996 Mladé Buky
M1 [52] Mach Patrik CZE 1998 žádný
M1 [23] Machač Karel CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice
M1 [24] Maňhal Ondřej CZE 2000 SKBU Trutnov
M2 [62] Metelka Martin CZE 1980 Loko Trutnov Triatlon
Z1 [63] Metelková Nikola CZE 1988 LOKO Trutnov Triatlon Team
M2 [60] Mosca Massimiliano ITA 1981 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
M1 [73] Myšák Tomáš CZE 1985 Hradec Králové
M1 [25] Nohejl Jakub CZE 1997 Trutnov
Z2 [ ] Novotná Gréta CZE 1973 BMBK
Z2 [26] Novotná Lucie CZE 1975 Veverské Knínice
Z2 [ ] Peprna Irena CZE 1977 Praha 6
Z2 [74] Pilná Libuše CZE 1971 Spartak Vrchlabí
M1 [50] Pišný Michael CZE 1989 Trutnov
M1 [28] Pitín Petr CZE 1983 Praha
M1 [29] Polák Miroslav CZE 1989 Dolní Bousov
M2 [30] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
M1 [31] Pradáč Jan CZE 1991 RUN magazine team
M3 [32] Prokůpek Aleš CZE 1966 ČKS SKI JILEMNICE
M2 [53] Riehs David CZE 1974 Praha 4 Braník
M2 [ ] Říha Jirka CZE 1973 RFC AVERZE Team
Z3 [33] Říhová Zdeňka CZE 1959 Náchod
M2 [34] Salaba David CZE 1971 ČKS SKI Jilemnice
Z1 [35] Schutzová Sandra CZE 1991 ČKS SKI Jilemnice
Z2 [36] Smith Lucie CZE 1973 Vrchlabí
Z1 [37] Stodolová Lýdie CZE 1986 Zlíčko
Z1 [27] Stodolová Lydie CZE 1986
M2 [38] Stránský Zdeněk CZE 1975 Dolní Branná
M2 [39] Svoboda Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice
M2 [40] Šimek Pavel CZE 1980 Kasper-Swix Trutnov
M1 [49] Šípek Marek CZE 1999 Trutnov
M3 [47] Šubrt Michal CZE 1958 trutnov
M3 [65] Teichman Radko CZE 1966 SKP Trutnov
M1 [41] Trejbal Miroslav CZE 1982 Trutnov
M2 [51] Vabroušek Pavel CZE 1972 Mělník
M2 [42] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
M1 [ ] Vašíček Michal CZE 1989 Mostek
M2 [43] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
M2 [44] Vojtěch Michal CZE 1977 Posilovna Vella Trutnov
Z2 [45] Wańková Dita CZE 1971 TJ Tichá ulička

startovní listina 10km

start ~ 12:08:34 , bez omezení věku , přihlášeno: 87 účastníků ( 59 mužů, 28 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [180] Ábelová Lucie CZE 1985 Trutnov
Muži [101] Aixner Jiří CZE 1976 Trutnov
Muži [102] Baier Lukáš CZE 1992 Trutnov
Ženy [103] Baštářová Hana CZE 1976 Bedrč, Benešov u Prahy
Muži [147] Božek Petr CZE 1975 ABB Trutnov
Muži [104] Brečka Dominik CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [105] Bubeníková Kateřina CZE 1992 Prime Hide
Muži [106] Bugner Jan CZE 1972 ABB PGHV Brno-Slatina
Muži [107] Cymorek Jerzy CZE 1964 Prime Hide
Ženy [108] Čápová Jitka CZE 1980 Chotěvice
Ženy [6] Čechová Anna CZE 1993 UK FTVS/ (ČKS SKI Jilemnice)
Muži [155] David Michal CZE 1977 Trutnov
Ženy [171] Dvorská Alžběta CZE 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [150] Fiddes Laurence CZE 1973 Trutnov
Muži [109] Frýba Jakub CZE 1999 Trutnov
Ženy [163] Holečková Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
Ženy [174] Horáková Tereza CZE 1995 Svoboda nad Úpou
Ženy [111] Horochovská Martina CZE 1972 Trutnov 1
Muži [112] Jindra Michal CZE 1982 Prime Hide
Muži [113] Kábrt Michal CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [154] Káňa Pavel CZE 1974 Triatlon Team Loko Trutnov
Muži [114] Káňa Petr CZE 1972 Brno
Ženy [186] Klimešová Petra CZE 1987 AC GoMango Hogner
Muži [115] Kopecky Zdeněk CZE 1974 TE CONNECTIVITY 1
Muži [160] Kopřiva Jan CZE 1981 GoFreestyle
Muži [165] Král Daniel CZE 1984 Trutnov
Ženy [116] Kubisková Lenka CZE 1987 Pelhřimov
Ženy [117] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [215] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [178] Lehká Markéta CZE 1976 Trutnov
Muži [118] Lukeš Tomáš CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Muži [119] Majera Dominik CZE 2000 SKBU Trutnov
Ženy [177] Marksová Zuzana CZE 1987 Trutnov
Ženy [162] Mašková Ivana CZE 1989 Horní Branná
Muži [120] Matouš Adam CZE 1998 Silvini Madshus Team
Muži [181] Matouš Dušan CZE 1972 Sokol Dolní Branná
Muži [179] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Muži [166] Melichar Oldřich CZE 1982 Casia Trutnov
Muži [167] Melichar Robert CZE 1973 Trutnov
Muži [156] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [176] Mollingr Jaroslav CZE 1978 Kasper - Swix Team
Muži [121] Müller David CZE 1997 SKBU Trutnov
Ženy [173] Müllerová Veronika CZE 2000 CCC region Damane
Ženy [168] Nevlidová Radka CZE 1993 Trutnov
Muži [ ] noba, jan CZE 1970 vvv
Muži [187] Pauzar David CZE 1969 Triatlon Team Loko Trutnov
Muži [159] Pavlas Luděk CZE 1984 OAJL
Muži [152] Pech Michal CZE 1967 Trutnov
Ženy [123] Pechova Marketa CZE 1976 Trutnov
Muži [125] Peška Tomáš CZE 1974 Kasper - Swix Trutnov
Muži [151] Petrášek Miloslav CZE 1978 TJ Rumburk
Ženy [146] Petrovová Pavlína CZE 1983 Trutnov
Muži [126] Pišl Michal CZE 1993 Červený Kostelec
Muži [127] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Muži [128] Prášek Adam CZE 1999 Kasper Swix Team
Ženy [129] Rýdlová Denisa CZE 1982 RunSport Team
Muži [185] Rýgr Vojtěch CZE 1988 Trutnov
Muži [130] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Ženy [131] Řehůřková Alžběta CZE 1989 Trutnov
Muži [153] Santler Petr CZE 1981 Brno
Muži [132] Schütz Michal CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Muži [184] Simon Martin CZE 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod
Muži [175] Skalický Roman CZE 1971 HS Strážné
Muži [133] Slavkovský Milan CZE 1976 Rudník
Muži [158] Smrekovsky Peter CZE 1989 Trutnov
Muži [134] Smutný Jiří CZE 1984 Continental Adršpach
Muži [135] Souček Tomáš CZE 1971 SKBU Trutnov
Ženy [136] Stoklasová Eva CZE 1975 Dámská jízda
Ženy [137] Svobodová Kateřina CZE 1973 ČKS Ski Jilemnice
Ženy [ ] Šejvlová Vlasta CZE 1980 Třebechovice
Ženy [149] Šelepinová Daniela CZE 1974 trutnov
Muži [138] Šolc Miroslav CZE 1958 Prime Hide
Muži [172] Štolfa Štěpán CZE 1998 SKI Police nad Metují
Muži [182] Šturm Matěj CZE 1998 Dvůr Králové nad Labem
Muži [157] Švec Jakub CZE 2001 SASM
Muži [170] Teichmann Albert CZE 1989 Trutnov
Muži [139] Trejbal Jan CZE 1988 Trutnov
Ženy [164] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Ženy [140] Uherkova Jaroslava CZE 1982 Báječné ženy v běhu
Muži [141] Vejtasa Miroslav CZE 1967 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [142] Veselý Petr CZE 1982 OlfinCar Trutnov
Muži [148] Vít Martin CZE 1978 Aquavit Trutnov
Muži [183] Vlček Lukáš CZE 1985 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [169] Volejník Martin CZE 1987 Žacléř
Muži [143] Vondra Tomáš CZE 1992 Loko Trutnov Triatlon Team
Muži [144] Vosecký Martin CZE 1986 Praha 6
Muži [145] Vyšanský Eduard CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice

startovní listina 5km

start ~ 12:11:53 , bez omezení věku , přihlášeno: 84 účastníků ( 43 mužů, 41 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [237] Arendáš Michal CZE 1984 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [269] Bezděková Hana CZE 1998 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy [262] Bílá Hana CZE 1978 Náchod
Ženy [263] Bílá Karolína CZE 2005 Náchod
Muži [249] Binter Karel CZE 1951 Trutnov
Muži [256] Buryšek Matyáš CZE 2008 Trutnov
Muži [254] Davídek Oliver CZE 2005 OlfinCar Fitness Horská Trutnov
Muži [272] Dienstbier Ondřej CZE 1983 Sofa Predators
Ženy [ ] Dužyová Hana CZE 1986 ABB Ostrava
Muži [201] Fajgl Jan CZE 1976 Trutnov
Muži [236] Fiebinger Šimon CZE 2003 Trutnov
Muži [243] Fišer Václav CZE 1970 SSAR
Muži [242] Fišer Vojtěch CZE 2004 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [202] Flax Lubomír CZE 1957 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [259] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Muži [260] Götz Oliver CZE 2007 Trutnov
Ženy [203] Gregorová Kateřina CZE 2000 Trutnov
Ženy [217] Grusová Kateřina CZE 1972 Jilemnice
Muži [246] Heczko ml. Stanislav CZE 2001 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Muži [274] Holubec Luboš CZE 1968 TT Trutnov
Muži [72] Horák Michal CZE 1975 COLAS CZ a.s.
Muži [248] Horil Tomáš CZE 1982 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [273] Hrabec Jiří CZE 1988 Louňovice
Muži [240] Hurdálek Ladislav CZE 1975 Tetrapak IF
Muži [205] Hurdálek Robert CZE 1978 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [234] Hurdálková Marie CZE 2006 Trutnov
Muži [239] Jahelka Adam CZE 2003 Olfin car Ski Team
Ženy [206] Jerová Lucie CZE 1987 Horní Branná
Ženy [207] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Muži [208] JUNEK IVAN CZE 1967 REALITY JUNEK
Ženy [257] Kadaníková Andrea CZE 1975 Olfin car Ski Team
Muži [232] Karajanis Petr CZE 1976 Na Poslední chvíli
Muži [241] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
Muži [210] Kašpar Josef CZE 1999 Rtyně v Podkrkonoší
Muži [209] Kašpar Lukáš CZE 2004 Kasparci
Ženy [265] Klampflová Hana CZE 1993 TRAINEE Continental Trutnov
Ženy [211] Kocourkova Jitka CZE 1983 ABB s.r.o.
Ženy [213] Kopecká Daniela CZE 2004 Trutnov
Ženy [212] Kopecká Petra CZE 1975 Trutnov
Ženy [161] Kopřivová Marie CZE 1988 GoFreestyle
Muži [245] Korbelář Jaroslav CZE 1999 OLFIN CAR SKI TEAM TRUTNOV
Ženy [235] Kostková Kristyna CZE 1998 Trutnov
Muži [214] Kuře Matěj CZE 1993 Trutnov trails
Ženy [117] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [215] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [216] Lešková Tereza CZE 1992 TRAINEE Continental Trutnov
Muži [271] Machoň Josef CZE 1972 Trutnov
Ženy [218] Maříková Eva CZE 1976 Zeleneč
Ženy [267] Máslová Simona CZE 1992 Hradec Králové
Muži [ ] matoulek Jiří CZE 2006 Olfin car Ski Team
Ženy [231] Matušková Kristína CZE 2003 Olfin car Ski Team
Ženy [251] Modlíková Hana CZE 1962 Trutnov
Muži [268] Mráz Michael CZE 1999 Staré Buky
Muži [219] Nádvorník Josef CZE 1982 Hradec Králové
Ženy [ ] Nejedlá Ivana CZE 1986 ABB s.r.o.
Muži [247] Nosál Fero CZE 1960 ABB PGHV Brno-Slatina
Ženy [220] Odehnalová Marie CZE 1979 ABB
Muži [221] Paulus Lukáš CZE 2002 KB Jilemnice
Ženy [222] Paulusová Lucie CZE 2004 Jilemnice
Ženy [255] Pelcová Kateřina CZE 1994 Trutnov
Ženy [233] Plná Natálie CZE 2004 ČKS SKI JILEMNICE
Ženy [223] Rajská Lenka CZE 1983 Brno
Ženy [ ] Rošková Martina CZE 1968 Privilege Capital
Ženy [224] Rysulová Marie CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [270] Sadílková Michaela CZE 1976 Trutnov
Muži [266] Skalický Jakub CZE 2009 MIMI BIKE TEAM
Ženy [ ] Skrivankova Eva CZE 1982 ABB s.r.o.
Muži [225] Sloup Štěpán CZE 1976 ABB
Muži [261] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
Ženy [226] Svobodová Kateřina CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
Muži [227] Šimoník Martin CZE 1979 Praha 10
Muži [250] Švadlák Petr CZE 1972 Svídnický Extrém Team
Ženy [228] Tauchmannová Martina CZE 1990 Dolní Branná
Ženy [229] Trojanová Hana CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice
Ženy [244] Truxová Anděla CZE 1974 Continental Adršpach
Muži [ ] Vatka Ondřej CZE 1994 Praha
Muži [252] Víta Michal CZE 1968 EVN Run
Muži [253] Víta Šimon CZE 1998 EVN Run
Ženy [ ] Vojtíšková Tereza CZE 1992 ABB
Ženy [264] Votočková Denisa CZE 1985 Trutnov
Ženy [230] Votočková Pavlína CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
Muži [258] Vymlátil Filip CZE 2003 Trutnov
Muži [238] Žaluda David CZE 1973 Jedna noha netleska
Ženy [ ] Žaludová Jana CZE 1979 SPB Dubový Háj