ABB Trutnovský půlmaraton

10.06.2017 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Děti 100m celkem: 41, muži : 19, ženy: 22, kluci: 19, holky: 22 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 22, muži : 7, ženy: 15, kluci: 7, holky: 15 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 70, muži : 61, ženy: 9, M1: 25, M2: 27, M3: 9, Z1: 3, Z2: 5, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 70, muži : 54, ženy: 16, Muži: 54, Ženy: 16 [html] [pdf]
5km celkem: 104, muži : 52, ženy: 52, Muži: 52, Ženy: 51, [k]2017: 1 [html] [pdf]

výsledková listina Děti 100m

start ~ 11:05:33

00:19:14.377
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [514] Ondřej Novotný 2011 CZE Trutnov
2 2 / kluci [506] Jan Vaněk 2011 CZE Trutnov
3 1 / holky [522] Ema Šimková 2011 CZE Trutnov
4 3 / kluci [512] Matyáš Bradáček 2011 CZE Trutnov
5 2 / holky [515] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Trutnov
6 4 / kluci [540] Václav Kolovrátník 2012 CZE Trutnov
7 3 / holky [518] Lucie Hospodková 2011 CZE Trutnov
8 5 / kluci [542] Martin Krýsl 2011 CZE Jívka
9 4 / holky [544] Linda Holubová 2011 CZE Trutnov
10 5 / holky [530] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov
11 6 / holky [508] Eliška Kopecká 2011 CZE Trutnov
12 7 / holky [545] Nela Holubová 2011 CZE Trutnov
13 6 / kluci [504] Matěj Žaloudek 2012 CZE Turnov
14 8 / holky [516] Julie Polická 2011 CZE MŠ Velké Poříčí
15 7 / kluci [528] Antonín Dvorský 2013 CZE Trutnov
16 8 / kluci [510] Nicholas Bednář 2012 CZE Vlčice
17 9 / holky [543] Aneta Holubová 2013 CZE Trutnov
18 9 / kluci [509] Alexander Kokeš 2011 CZE Trutnov
19 10 / holky [507] Ema Kopecká 2011 CZE Trutnov
20 10 / kluci [541] František Krýsl 2011 CZE Trutnov
21 11 / kluci [535] Nicos Karajanis 2011 CZE Trutnov
22 11 / holky [524] Valerie Svatošová 2013 CZE Trutnov
23 12 / holky [539] Anna Adely Hurdálková 2013 CZE Trutnov
24 12 / kluci [519] Alois Juklíček 2013 CZE Trutnov
25 13 / kluci [536] Samuel Drygalsky 2012 CZE Trutnov
26 14 / kluci [527] Matěj Morávek 2014 CZE Trutnov
27 13 / holky [523] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice
28 14 / holky [511] Annie Ryantová 2013 CZE Trutnov
29 15 / kluci [526] Jakub Pavlíček 2013 CZE Roudnice
30 16 / kluci [532] Jan Zahrádka 2014 CZE Trutnov
31 15 / holky [513] Adéla Špráchalová 2013 CZE Trutnov
32 16 / holky [525] Anna Morávková 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov
33 17 / kluci [517] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Trutnov
34 17 / holky [538] Alžběta Hurdálková 2015 CZE Trutnov
35 18 / holky [537] Tereza Drygalská 2014 CZE Trutnov
36 19 / holky [531] Antonie Buková 2013 CZE Trutnov
37 20 / holky [529] Anežka Veselá 2014 CZE Trutnov
38 21 / holky [546] Adéla Vondrová 2014 CZE Trutnov
39 18 / kluci [505] Jonatan Žaluda 2014 CZE Trutnov
40 22 / holky [520] Anežka Juklíčková 2015 CZE Trutnov
41 19 / kluci [521] Kryštof Šimek 2015 CZE Trutnov

výsledková listina Školáci 400m

start ~ 11:10:00

00:06:58.492
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [605] William Bednář 2009 CZE Vlčice 06:40.06
2 2 / kluci [616] Vladimír Poprach 2009 CZE Trutnov 06:41.76 00:01.7
3 3 / kluci [617] Martin Holada 2009 CZE Trutnov 06:41.78 00:01.72
4 1 / holky [611] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 06:43.99 00:03.93
5 2 / holky [612] Johanka Tunová 2009 CZE Trutnov 06:48.31 00:08.25
6 3 / holky [610] Natálie Trejbalová 2009 CZE Trutnov 06:48.89 00:08.83
7 4 / kluci [608] Jan Novotný 2009 CZE Trutnov 06:49.54 00:09.48
8 4 / holky [603] Michaela Petrovová 2010 CZE Trutnov 06:50.79 00:10.73
9 5 / holky [717] Yeva Stets 2009 CZE Dvůr Králové n.L. 06:52.12 00:12.06
10 6 / holky [606] Anna Králíková 2010 CZE Trutnov 06:53.25 00:13.19
11 7 / holky [614] Lucie Součková 2010 CZE Trutnov 06:55.93 00:15.87
12 8 / holky [619] Amálka Augustová 2009 CZE Trutnov 06:56.13 00:16.07
13 9 / holky [618] Krystýna Fajglová 2010 CZE Novodvorská Trutnov 06:59.76 00:19.7
14 5 / kluci [502] Jiří Pech 2011 CZE Trutnov 07:00.56 00:20.5
15 10 / holky [601] Anna Pechová 2010 CZE Trutnov 07:04.67 00:24.61
16 6 / kluci [503] Josef Dvořák 2011 CZE Trutnov 07:07.42 00:27.36
17 7 / kluci [533] Aleš kopecký 2011 CZE Trutnov 07:08.52 00:28.46
18 11 / holky [609] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 07:11.02 00:30.96
19 12 / holky [607] Emily Cambell 2011 CZE Trutnov 07:13.61 00:33.55
20 13 / holky [604] Andrejka Vojáčková 2010 CZE Poříčí 07:16.21 00:36.15
21 14 / holky [615] Nela Pavlíčková 2010 CZE Roudnice 07:16.74 00:36.68
22 15 / holky [602] Iveta Ouhrabková 2010 CZE Trutnov 07:25.77 00:45.71

výsledková listina Školáci 1600m

start ~ 11:25:00

00:07:54.175
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / kluci [804] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:44.01 03:23.28
2 2 / kluci [806] Pavel Dutka 2005 CZE Trutnov 06:55.36 00:11.35 03:24.78
3 1 / holky [805] Klára Redková 2006 CZE Trutnov 07:03.53 00:19.52 03:30.07
4 3 / kluci [810] Lukáš Kašpar 2004 CZE Kasparci 07:18.33 00:34.32 03:31.62
5 4 / kluci [807] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 07:39.15 00:55.14 03:46.05
6 2 / holky [803] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 07:44.2 01:00.19 03:42.8
7 5 / kluci [801] Matouš Fiebinger 2006 CZE Trutnov 07:56.71 01:12.7 03:39.57
8 6 / kluci [800] Filip Najman 2006 CZE Trutnov 08:10.78 01:26.77 03:48.5
9 3 / holky [809] Andrea Kynclová 2006 CZE Trutnov 08:13.45 01:29.44 03:51.41
10 4 / holky [808] Anna Fajglová 2006 CZE Trutnov 09:32.05 02:48.04 04:20.74
11 5 / holky [802] Liliana Polická 2006 CZE Velké Poříčí 09:38.35 02:54.34 04:24.16

výsledková listina Školáci 800m

start ~ 11:27:00

00:03:59.879
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [702] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 03:06.33
2 2 / kluci [716] Hlieb Stets 2007 CZE Dvůr Králové n.L. 03:17.93 00:11.6
3 3 / kluci [709] Adam Jahoda 2007 CZE Trutnov 03:18.13 00:11.8
4 4 / kluci [707] Ondřej Dutka 2007 CZE Trutnov 03:19.65 00:13.32
5 5 / kluci [718] Adam Svatoš 2008 CZE Trutnov 03:23.25 00:16.92
6 1 / holky [713] Anna Holadová 2008 CZE Trutnov 03:35.96 00:29.63
7 2 / holky [708] Štěpánka Tunová 2007 CZE Trutnov 03:41.5 00:35.17
8 6 / kluci [700] Benjamin Treml 2008 CZE Pilníkov 03:45.67 00:39.34
9 7 / kluci [703] Tomáš Havelka 2008 CZE Trutnov 03:48.37 00:42.04
10 8 / kluci [715] Adam Zemanek 2008 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:50.59 00:44.26
11 3 / holky [704] Karolína Trnovská 2007 CZE Trutnov 04:01.02 00:54.69
12 4 / holky [701] Tereza Petrovová 2007 CZE Trutnov 04:06.35 01:00.02
13 9 / kluci [706] Tihmoty Cambell 2009 CZE Trutnov 04:12.88 01:06.55
14 5 / holky [711] Adélka Sloupová 2007 CZE Trutnov 04:13.2 01:06.87
15 6 / holky [710] Eliška Sloupová 2007 CZE Trutnov 04:24.17 01:17.84
16 10 / kluci [714] Dominik Drygalski 2008 CZE Trutnov 04:35.01 01:28.68
17 7 / holky [705] Julia Cambell 2007 CZE Trutnov 04:46.8 01:40.47
18 11 / kluci [712] Vlastimil Vykus 2008 CZE Trutnov 06:31.02 03:24.69

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

01:43:47.909
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / M1 [79] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 01:15:51.3 19:39.63 37:40.26 56:23.18
2 2 / M1 [62] Pavel Skřivánek 1985 CZE Liaz Jablonec 01:18:21.21 02:29.91 19:39.58 38:30.37 58:14.2
3 3 / M1 [60] Jan Čech 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:18:32.05 02:40.75 19:36.58 38:40.17 58:49.63
4 1 / M2 [75] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:20:50.95 04:59.65 19:51.0 40:08.62 01:00:31.0
5 4 / M1 [34] Jaromír Hradecký 1985 CZE Skuteč 01:21:40.43 05:49.13 20:00.09 40:14.66 01:00:44.95
6 5 / M1 [35] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:22:59.32 07:08.02 19:33.69 39:48.85 01:00:33.48
7 6 / M1 [65] Radek Toman 1987 CZE AFK Kornice 01:23:11.28 07:19.98 19:59.2 40:47.55 01:01:44.09
8 2 / M2 [59] David Salaba 1971 CZE ČSK SKI Jilemnice 01:25:37.98 09:46.68 20:28.29 42:00.41 01:03:36.78
9 7 / M1 [78] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:27:55.67 12:04.37 21:32.37 43:11.94 01:04:56.26
10 8 / M1 [56] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:34.9 12:43.6 21:56.91 45:05.64 01:07:09.4
11 3 / M2 [31] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná 01:28:54.66 13:03.36 20:52.93 43:08.85 01:05:59.64
12 9 / M1 [61] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:28:54.67 13:03.37 21:31.92 43:12.08 01:05:56.69
13 10 / M1 [33] Filip Holík 1989 CZE Pardubice 01:29:34.83 13:43.53 23:05.22 45:12.26 01:07:31.4
14 11 / M1 [41] František Kožnar 1996 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:30:48.04 14:56.74 20:54.33 43:50.89 01:07:04.0
15 12 / M1ABB [3] Vojtěch Škrob 1985 CZE Sivice 01:31:17.84 15:26.54 22:57.79 45:33.27 01:08:43.7
16 13 / M1 [7] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:33:02.21 17:10.91 22:58.5 46:27.36 01:10:18.51
17 14 / M1 [21] Tomáš Bäumelt 1990 CZE VK Lanžov 01:33:20.57 17:29.27 23:07.42 45:59.72 01:09:18.58
18 4 / M2 [38] Tomáš Kašpar 1978 CZE Kasparci 01:33:24.43 17:33.13 22:08.33 45:10.26 01:08:56.14
19 15 / M1 [76] Adam Götz 1997 CZE 2b moto 01:34:02.88 18:11.58 21:51.2 45:10.19 01:09:08.46
20 5 / M2 [36] Zdeněk Jahoda 1977 CZE Eddie Edwards Team 01:34:29.74 18:38.44 22:54.74 46:29.99 01:10:54.09
21 16 / M1 [55] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:35:03.57 19:12.27 22:19.54 46:01.87 01:10:17.42
22 6 / M2 [48] Massimiliano Mosca 1981 ITA Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 01:35:19.06 19:27.76 23:56.22 47:42.96 01:11:35.3
23 1 / M3ABB [27] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 01:35:49.32 19:58.02 22:56.7 45:50.42 01:10:11.53
24 7 / M2 [70] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:37:01.37 21:10.07 23:07.15 47:00.27 01:11:45.74
25 17 / M1 [30] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:37:09.74 21:18.44 22:25.92 46:32.82 01:11:35.84
26 2 / M3 [37] Michal KARLÍK 1964 CZE Loko Trutnov 01:37:57.34 22:06.04 23:19.61 47:55.17 01:12:29.87
27 8 / M2 [64] Petr Svoboda 1968 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:38:15.0 22:23.7 01:12:46.52 01:38:15.0
28 9 / M2 [68] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:41:22.41 25:31.11 23:20.7 47:46.55 01:13:43.4
29 18 / M1 [46] Ondřej Maňhal 2000 CZE SKBU Trutnov 01:41:50.01 25:58.71 25:03.43 50:49.44 01:16:38.12
30 19 / M1 [69] Jan Veselý 1985 CZE Trutnov 01:41:53.84 26:02.54 24:56.93 50:39.85 01:16:35.84
31 10 / M2 [67] Jan Tuna 1973 CZE Praha 8 01:41:58.07 26:06.77 24:10.11 49:38.36 01:16:44.86
32 20 / M1 [77] Lubomír Suchánek 1987 CZE Trutnov 01:42:39.24 26:47.94 22:34.36 47:47.11 01:14:21.53
33 1 / Z2 [24] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 01:42:48.65 26:57.35 24:40.0 50:25.63 01:16:45.67
34 3 / M3 [82] Josef Vanta 1962 CZE Triklub Dobruška 01:43:37.74 27:46.44 24:45.95 50:28.3 01:16:47.55
35 11 / M2 [43] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 01:44:28.45 28:37.15 24:20.53 50:07.96 01:16:46.13
36 4 / M3 [80] Josef Nečas 1958 CZE Úpice 01:44:32.98 28:41.68 25:10.62 51:00.98 01:17:29.68
37 12 / M2 [2] Marek Pilný 1973 CZE TE 01:44:54.85 29:03.55 25:10.69 51:14.23 01:17:57.44
38 13 / M2 [71] Dušan Richvalský 1980 CZE Hodonin 01:46:13.63 30:22.33 25:39.33 52:06.6 01:19:05.02
39 14 / M2 [6] Pavel Hošek 1974 CZE Trutnov 01:47:22.91 31:31.61 25:02.16 50:50.04 01:18:01.32
40 15 / M2 [25] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 01:47:51.18 31:59.88 25:08.23 51:44.26 01:47:51.18
41 21 / M1 [58] Tomáš Novotný 1993 CZE Trutnov 01:48:13.02 32:21.72 25:26.13 52:20.3 01:20:02.02
42 1 / Z1 [26] Anna Čechová 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:48:15.25 32:23.95 26:09.69 52:33.81 01:20:01.24
43 16 / M2 [5] Martin Ryšavý 1975 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 01:48:39.16 32:47.86 25:09.0 52:11.27 01:20:22.85
44 2 / Z2 [74] Zuzana Ernestová 1974 CZE Trutnov 01:48:49.76 32:58.46 26:36.15 53:50.47 01:20:59.91
45 22 / M1 [44] Petr Lev 1988 CZE Praha 01:48:52.35 33:01.05 27:04.5 54:50.05 01:21:33.32
46 23 / M1 [81] Jaroslav Civín 1989 CZE Praha 01:48:56.45 33:05.15 27:06.22 54:50.72 01:21:34.19
47 5 / M3 [40] Aleš Kožnar 1966 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:50:01.77 34:10.47 25:48.32 53:20.18 01:22:09.39
48 24 / M1 [49] David Müller 1997 CZE SKBU Trutnov 01:50:41.2 34:49.9 25:09.79 51:45.0 01:19:48.12
49 17 / M2 [29] Milan Frýba 1975 CZE Trutnov 01:50:47.36 34:56.06 25:47.69 52:50.85 01:21:07.7
50 2 / Z1 [42] Kristína Kožnarová 1994 CZE ČKS SKI JIlemnice 01:51:06.0 35:14.7 26:10.71 52:35.24 01:20:11.62
51 18 / M2 [1] Martin Žaloudek 1980 CZE Turnov 01:51:25.57 35:34.27 25:42.58 53:38.14 01:22:17.23
52 19 / M2 [66] Miroslav Trejbal 1982 CZE Trutnov 01:51:27.42 35:36.12 24:43.7 50:57.04 01:18:36.62
53 25 / M1 [9] Radek Šimák 1987 CZE Semín 01:55:34.04 39:42.74 28:03.46 56:09.58 01:25:16.25
54 3 / Z2 [57] Jana Rudolfová 1971 CZE BAK seal6 Team 01:58:15.28 42:23.98 28:12.61 57:45.55 01:27:58.82
55 20 / M2ABB [32] David Hegr 1977 CZE Lulec 02:01:04.85 45:13.55 29:57.12 01:01:31.43 01:31:49.6
56 3 / Z1 [45] Petra Maksymovová 1987 CZE Trutnov 02:01:07.87 45:16.57 28:01.11 58:31.71 01:29:49.79
57 4 / Z2 [39] Eva Kirschova 1978 CZE Trutnov 02:01:28.66 45:37.36 28:23.15 59:18.9 01:30:29.14
58 6 / M3 [28] Jaroslav Dvorský 1963 CZE Kasper - Swix Trutnov 02:03:56.55 48:05.25 27:24.65 57:37.44 01:29:15.12
59 1 / Z3 [8] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradec Králové 02:04:55.11 49:03.81 28:55.11 59:26.06 01:31:31.38
59 21 / M2 [63] Stepan Sloup 1976 CZE Trutnov 02:04:55.11 49:03.81 29:51.63 01:00:57.73 01:32:53.19
61 22 / M2ABB [47] Ivan Martinček 1977 CZE Brno 02:05:59.89 50:08.59 29:57.77 01:01:41.95 01:33:38.04
62 5 / Z2 [23] Katarína Bednářová 1981 CZE Vlčice 02:09:31.68 53:40.38 28:10.47 58:50.18 01:30:35.69
63 23 / M2ABB [4] Tomas Ferlik 1981 CZE Havířov 02:09:43.75 53:52.45 29:51.92 01:00:57.78 01:33:36.9
64 24 / M2 [50] Stanislav Nazarej 1980 CZE Almark Group s.r.o. 02:14:41.06 58:49.76 28:01.89 59:42.04 01:36:26.93
65 25 / M2 [22] Martin Bednář 1980 CZE Vlčice 02:15:41.41 59:50.11 30:59.72 01:05:19.86 01:40:28.47
66 26 / M2 [73] Daniel Pleskot 1973 CZE Pardubice 02:17:20.58 01:01:29.28 30:54.95 01:05:21.76 01:40:32.73
66 7 / M3 [201] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
66 7 / M3 [164] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?
DNF / M2 [10] Jaroslav Nádeníček 1981 CZE Hradec Králové 30:01.44 01:03:22.15 01:40:06.65
DNS / M3 [146] Neznámý Účastník 0000 CZE Proč tu není moje jméno?

výsledková listina 10km

start ~ 12:05:00

00:52:02.826
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / Muži [116] Nick Lowelt 1994 CZE ČKS SKI Jilemnice 39:07.93 19:29.78
2 2 / Muži [187] Jakub Pšenička 1991 CZE Silvini Madshus Team 39:30.81 00:22.88 19:23.19
3 3 / Muži [180] Martin Švarc 1994 CZE Trutnov 39:35.79 00:27.86 19:29.79
4 4 / MužiABB [138] Lukáš Tomášek 1988 CZE ABB PGHV Brno Slatina 39:36.63 00:28.7 19:28.49
5 5 / Muži [179] Miloslav Petrášek 1978 CZE TJ Rumburk 40:03.3 00:55.37 19:28.48
6 6 / Muži [132] Jakub Stádník 1998 CZE Nerudní běžci 41:49.01 02:41.08 20:35.38
7 7 / Muži [147] Marek Richter 1998 CZE Kasper - Swix Team 42:04.05 02:56.12 20:31.88
8 8 / Muži [123] Jaroslav Mollingr 1978 CZE Kasper - Swix Team 42:26.61 03:18.68 20:37.34
9 9 / Muži [167] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 43:01.99 03:54.06 20:58.83
10 10 / Muži [182] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 43:51.44 04:43.51 18:58.27
11 11 / Muži [124] Jiří Nývlt 1959 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 43:57.62 04:49.69 21:40.28
12 12 / Muži [129] Roman Skalický 1971 CZE HS Strážné 44:10.58 05:02.65 21:24.95
13 13 / Muži [141] Tomáš Tyrner 1999 CZE Kasper Swix team 44:51.49 05:43.56 21:43.47
14 14 / Muži [114] Jan Lebloch 1999 CZE Olfin car Ski Team 45:02.07 05:54.14 22:03.85
15 15 / Muži [72] Petr Holub 1966 CZE Apache Loko Trutnov 45:15.71 06:07.78 21:39.62 26:39.62
16 1 / Ženy [140] Hana Trojanová 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 45:43.08 06:35.15 22:16.9
17 16 / Muži [128] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 46:10.96 07:03.03 23:11.53
18 2 / ŽenyABB [133] Eva Stoklasová 1975 CZE Kasper Swix team Trutnov 46:39.62 07:31.69 22:41.83
19 17 / MužiABB [148] Radek Brož 1984 CZE Trutnov 46:40.91 07:32.98 23:23.14
20 18 / Muži [106] Hynek Fátor 1997 CZE Kasper - Swix Trutnov 47:17.04 08:09.11 23:05.82
21 19 / Muži [103] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 48:21.5 09:13.57 23:52.24
22 20 / MužiABB [121] Oleksii Matsko 1977 CZE ABB 48:23.44 09:15.51 23:30.4
23 21 / Muži [135] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 48:23.8 09:15.87 23:49.15
24 22 / Muži [111] Jan Charvát 1998 CZE Nerudní běžci 49:08.63 10:00.7 25:07.75
25 23 / Muži [108] Jakub Frýba 1999 CZE Trutnov 49:10.52 10:02.59 23:15.11
26 24 / Muži [189] Daniel Prouza 2001 CZE Trutnov 49:37.91 10:29.98 24:40.73
27 25 / Muži [125] Jan Podroužek 2001 CZE Trutnov 49:42.96 10:35.03 24:30.38
28 26 / Muži [131] Tomáš Souček 1971 CZE SKBU Trutnov 50:05.51 10:57.58 24:32.16
29 27 / Muži [102] Tomáš Balický 1998 CZE Praha 50:33.55 11:25.62 25:07.44
30 28 / Muži [118] Dominik Majera 2000 CZE SKBU Trutnov 50:42.67 11:34.74 24:40.85
31 29 / Muži [172] Michal David 1977 CZE Trutnov 50:45.41 11:37.48 24:35.81
32 3 / ŽenyABB [170] Markéta Pechová 1976 CZE Trutnov 50:50.5 11:42.57 24:56.16
33 30 / MužiABB [122] Maroš Miháč 1988 CZE ABB PGHV Brno Slatina 50:58.27 11:50.34 24:22.94
34 31 / Muži [115] Jan Lebloch 1979 CZE Olfin car Ski Team 51:16.18 12:08.25 25:22.95
35 32 / MužiABB [143] Vlastimil Vykus 1984 CZE ABB SAS 51:33.32 12:25.39 25:01.09
36 33 / Muži [126] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 51:48.59 12:40.66 25:27.15
37 4 / Ženy [174] Pavlína Petrovová 1983 CZE Trutnov 52:26.37 13:18.44 25:24.14
38 34 / MužiABB [137] Petr Šmejkal 1989 CZE ABB Tuřanka 52:49.92 13:41.99 25:24.67
39 35 / Muži [155] Josef Smola 1980 CZE Náchod 52:52.54 13:44.61 26:34.23
40 36 / Muži [113] Daniel Kral 1984 CZE Trutnov 53:17.72 14:09.79 25:40.15
41 37 / Muži [149] Jakub Synek 1984 CZE Svoboda nad Úpou 53:24.52 14:16.59 25:44.54
42 38 / Muži [134] Jan Suchánek 1998 CZE Nerudní běžci 53:42.74 14:34.81 25:25.14
43 5 / Ženy [110] Jana Hušková 1974 CZE Silvini Madshus Team 54:08.33 15:00.4 26:28.68
44 39 / Muži [101] Lukáš Baier 1992 CZE Trutnov 54:19.85 15:11.92 25:20.62
45 6 / Ženy [105] Alžběta Dvorská 2004 CZE Olfin car Ski Team 54:35.14 15:27.21 26:44.8
46 7 / Ženy [177] Monika Křížová 1997 CZE SRTG Trutnov 55:59.12 16:51.19 27:21.13
47 40 / Muži [150] Šimák Ondřej 1990 CZE Lázně Bohdaneč 56:00.0 16:52.07 27:14.69
48 41 / Muži [107] Nikolas Frode 2000 CZE Trutnov 56:01.62 16:53.69 26:17.59
49 42 / Muži [175] Sebastian Kuhn 2000 CZE Trutnov 56:05.58 16:57.65 26:17.8
50 8 / Ženy [130] Lucie Smith 1973 CZE Vrchlabí 56:05.59 16:57.66 27:35.44
51 9 / Ženy [119] Ivana Mašková 1989 CZE Horní Branná 56:09.37 17:01.44 27:05.85
52 10 / Ženy [145] Dita Wańková 1971 CZE TJ Tichá ulička 56:50.08 17:42.15 27:51.79
53 43 / Muži [188] Martin Krýsl 1974 CZE Jívka 57:13.32 18:05.39 27:40.16
54 44 / Muži [176] Michal Pech 1967 CZE Trutnov 57:35.0 18:27.07 27:55.53
55 45 / Muži [139] Miroslav Tomeš 1997 CZE Úpice 57:57.97 18:50.04 28:36.09
56 46 / Muži [142] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 58:16.34 19:08.41 27:36.41
57 47 / MužiABB [117] Josef Machoň 1972 CZE Trutnov 58:51.32 19:43.39 28:50.82
58 48 / Muži [109] Jaroslav Hušek 1972 CZE Silvini Madshus Team 58:52.79 19:44.86 28:38.74
59 49 / Muži [136] Ondřej Šimůnek 1999 CZE Nerudní běžci 58:54.66 19:46.73 28:43.2
60 11 / Ženy [173] Jana Matějovská 1971 CZE Trutnov 58:55.18 19:47.25 28:31.49
61 50 / Muži [186] Vojta Rieger 1988 CZE Trutnov 59:08.31 20:00.38 28:15.33
62 12 / Ženy [185] Radka Nevlidová 1993 CZE Trutnov 59:17.84 20:09.91 28:12.98
63 13 / ŽenyABB [120] Eva Matějíková 1992 CZE ABB PGHV Brno Slatina 01:00:27.42 21:19.49 28:31.13
64 14 / Ženy [171] Helena štěpánská 1975 CZE Trutnov 01:01:50.16 22:42.23 29:46.55
65 15 / Ženy [169] Daniela Šelepinová 1974 CZE trutnov 01:01:57.09 22:49.16 29:41.75
66 51 / Muži [183] Adam Tilgner 2000 CZE Trutnov 01:02:48.25 23:40.32 29:07.54
67 52 / Muži [181] Jan Gotz 1969 CZE 2B - Moto 01:05:56.45 26:48.52 31:51.77
68 53 / Muži [184] Jiří Kolovrátník 1977 CZE Jaroměř 01:09:11.75 30:03.82 32:35.12
69 16 / Ženy [112] Jindra Jahodová 1974 CZE Baník Osek 01:21:09.54 42:01.61 39:00.05
DNF / Muži [168] Karel Petrus 1990 CZE Upice 27:52.18

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:00

00:28:50.24
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / Muži [214] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 18:55.56
2 2 / Muži [301] Ondrej Čtvrtečka 1997 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 18:57.18 00:01.62
3 3 / Muži [244] Michael Mráz 1998 CZE Kasper Swix team 20:10.08 01:14.52
4 4 / Muži [287] Přemysl Macl 2000 CZE Trutnov 20:24.74 01:29.18
5 5 / Muži [211] Matyaš Zieris 1995 CZE Trutnov 20:26.8 01:31.24
6 6 / Muži [273] Matyáš Votoček 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 20:30.18 01:34.62
7 7 / Muži [207] David Ryšavý 1999 CZE Béčkoví kluci 21:25.18 02:29.62
8 8 / Muži [281] Václav Žaloudek 2002 CZE Pilnikov 21:44.2 02:48.64
9 9 / Muži [231] Robert Hurdálek 2003 CZE TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 21:47.75 02:52.19
10 10 / Muži [206] Vít Vosáhlo 2000 CZE LOKO TRUTNOV 21:56.81 03:01.25
11 11 / Muži [225] Oliver Davídek 2005 CZE OlfinCar Fitness Horská Trutnov 22:25.43 03:29.87
12 1 / Ženy [235] Jana Leblochová 2004 CZE Olfin car Ski Team 22:46.56 03:51.0
13 12 / Muži [232] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 22:53.53 03:57.97
14 13 / Muži [310] Tomáš Nosek 1990 CZE Trutnov 23:05.47 04:09.91
15 2 / Ženy [303] Marie Rysulová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 23:10.83 04:15.27
16 14 / Muži [222] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin car Ski Team 23:19.49 04:23.93
17 15 / Muži [290] Dominik Kašpar 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 23:28.49 04:32.93
18 16 / Muži [256] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin car Ski Team 23:28.99 04:33.43
19 3 / Ženy [250] Natálie PLNÁ 2004 CZE BKL Machov 24:35.12 05:39.56
20 4 / Ženy [266] Daniela Tylšová 1978 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 24:45.51 05:49.95
21 17 / Muži [293] Šimon Fiebinger 2003 CZE Trutnov 24:55.22 05:59.66
22 18 / Muži [271] Lukáš Vinš 2004 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 25:33.37 06:37.81
23 19 / Muži [226] Josef Dvořák 1970 CZE Trutnov 25:44.37 06:48.81
23 5 / Ženy [229] Martina Horochovská 1972 CZE Trutnov 1 25:44.37 06:48.81
25 20 / MužiABB [270] Miroslav Vejtasa 1967 CZE ABB PGHV Brno Slatina 25:55.22 06:59.66
26 21 / Muži [249] Matěj Plecháč 1998 CZE Nerudní běžci 25:59.1 07:03.54
27 22 / Muži [277] Adam Jahelka 2003 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:03.58 07:08.02
28 6 / Ženy [248] Tereza Nývltová 1989 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:07.35 07:11.79
29 7 / Ženy [300] Andrea Kadanikova 1975 CZE Trutnov 26:16.85 07:21.29
30 23 / Muži [210] Petr Fink 1988 CZE Trutnov 26:22.0 07:26.44
31 24 / Muži [216] IVAN JUNEK 1967 CZE REALITY JUNEK 26:33.06 07:37.5
32 25 / Muži [278] Kryštof Jahelka 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 26:44.86 07:49.3
33 26 / Muži [252] Jakub Skalický 2004 CZE ZŠ Josef Šír H.Branná 26:49.57 07:54.01
34 27 / Muži [209] Radek Procházka 1989 CZE Trutnov 27:00.59 08:05.03
35 28 / Muži [247] Tomáš Netušil 1987 CZE Liberec 27:09.39 08:13.83
36 29 / MužiABB [221] Jan Bugner 1988 CZE Brno 27:15.04 08:19.48
37 30 / Muži [297] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 27:18.9 08:23.34
38 31 / Muži [234] Petr Košťál 1989 CZE SRTG Trutnov 27:19.25 08:23.69
39 8 / Ženy [236] Markéta Lehká 1976 CZE Trutnov 27:21.97 08:26.41
40 32 / Muži [275] Petr Zemanek 1969 CZE Dvůr Králové nad Labem 27:26.74 08:31.18
41 9 / Ženy [289] Maryana Goliney 2002 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 27:38.02 08:42.46
42 10 / Ženy [288] Anna Benešová 2004 CZE Sasm 27:43.2 08:47.64
43 33 / Muži [218] Jára Požár 1970 CZE Slapy 27:45.45 08:49.89
44 34 / Muži [291] Petr Kotek 1998 CZE Trutnov 27:45.88 08:50.32
45 11 / Ženy [267] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 121 27:51.5 08:55.94
46 12 / ŽenyABB [263] Markéta Tomášková 1985 CZE ABB PGHV Brno Slatina 28:11.25 09:15.69
47 13 / ŽenyABB [246] Ivana Nejedlá 1986 CZE ABB s.r.o. 28:13.68 09:18.12
48 14 / Ženy [286] Zuzana Motyčková 1994 CZE Trutnov 28:16.76 09:21.2
49 15 / Ženy [237] Tereza Lešková 1992 CZE Trutnov 28:21.72 09:26.16
50 35 / Muži [208] Jan Vomočil 1986 CZE Trutnov 28:25.52 09:29.96
51 36 / Muži [272] Petr Vlach 1971 CZE Trutnov 28:25.9 09:30.34
52 37 / Muži [309] Radek Horák 2000 CZE Trutnov 28:38.04 09:42.48
53 16 / Ženy [302] Pavlina Petirova 1988 CZE Trutnov 28:58.32 10:02.76
54 17 / Ženy [269] Kateřina Vaňková 1979 CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 29:08.02 10:12.46
55 18 / Ženy [259] Petra Šípková 1987 CZE Nerudní běžci 29:08.8 10:13.24
56 38 / Muži [280] Teichman Zdeněk 1976 CZE Trutnov 29:22.01 10:26.45
57 19 / Ženy [279] Jana Seidlova 1974 CZE Trutnov 29:22.6 10:27.04
58 20 / Ženy [257] Lenka Stříbrná 1986 CZE Smiřice 29:24.64 10:29.08
59 21 / Ženy [212] Hana Gavlíková 1997 CZE Trutnov 29:27.79 10:32.23
60 39 / Muži [260] Marek Štrekl 1999 CZE Hradec Králové 29:33.9 10:38.34
61 22 / Ženy [240] Simona Máslová 1992 CZE Hradec Králové 29:34.36 10:38.8
62 23 / Ženy [217] Nikola Férová 1988 CZE Trutnov 29:35.72 10:40.16
63 24 / Ženy [298] Michaela Sadílková 1976 CZE Trutnov 29:48.66 10:53.1
64 25 / Ženy [205] Jana Tylšová 1970 CZE Trutnov 29:58.99 11:03.43
65 26 / Ženy [213] Radomíra Zierisová 1967 CZE Trutnov 29:59.04 11:03.48
66 27 / Ženy [220] Denisa Votočková 1985 CZE Trutnov 30:18.35 11:22.79
67 40 / Muži [308] Šimon Víta 1998 CZE EVN Run 30:18.56 11:23.0
68 28 / ŽenyABB [245] Šárka Navrátilová 1983 CZE Brno, 63600 30:30.08 11:34.52
69 29 / Ženy [274] Lada Vozková 1965 CZE Trutnov 30:45.33 11:49.77
70 30 / Ženy [283] Jitka Marczicsuková 2002 CZE Trutnov 30:53.28 11:57.72
71 31 / Ženy [215] Štěpánka Škopová 2007 CZE Trutnov 30:56.98 12:01.42
72 32 / Ženy [239] Marie Machoňová 2004 CZE Trutnov 31:01.87 12:06.31
73 33 / Ženy [292] Pavla Campbell 1984 CZE Trutnov 31:05.0 12:09.44
74 34 / Ženy [306] Tereza Šimáková 1992 CZE Semín 31:09.33 12:13.77
75 41 / MužiABB [243] Lukáš Moszor 1985 CZE Bernartice 31:24.15 12:28.59
76 35 / Ženy [203] Anděla Truxová 1974 CZE Continental Adršpach 31:32.52 12:36.96
77 36 / Ženy [282] Karolína Najmanová 2004 CZE Trutnov 31:33.43 12:37.87
78 42 / Muži [285] Josef Najman 1978 CZE Trutnov 31:33.95 12:38.39
79 37 / Ženy [304] Veronika Müllerová 2000 CZE Voletiny, Trutnov 31:34.16 12:38.6
80 38 / ŽenyABB [230] Kristína Hrdová 1977 CZE Brno 31:36.09 12:40.53
81 43 / Muži [265] Radim Tůma 1967 CZE Trutnov 31:37.76 12:42.2
82 39 / Ženy [228] Marcela Havelková 1974 CZE ZPA BIKE TEAM 31:38.86 12:43.3
83 40 / ŽenyABB [276] Jana Žaludová 1979 CZE SPB Dubový Háj 32:06.74 13:11.18
84 44 / Muži [227] Daniel Havelka 1977 CZE ZPA BIKE TEAM 32:12.42 13:16.86
85 45 / Muži [254] Vít Stehlík 2005 CZE Rudník 32:15.5 13:19.94
86 46 / Muži [202] Milan Slavkovský 1976 CZE Rudník 32:17.26 13:21.7
87 41 / Ženy [253] Petra Součková 2001 CZE SKBU Trutnov 32:30.07 13:34.51
88 42 / Ženy [296] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 33:15.93 14:20.37
89 47 / Muži [299] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 33:20.8 14:25.24
90 43 / Ženy [242] Petra Moníková 1971 CZE Trutnov 33:28.24 14:32.68
91 44 / Ženy [307] Lucie Bezvodová 1992 CZE Lázně Bohdaneč 34:38.57 15:43.01
92 45 / Ženy [262] Marcela Titzenthalerová 1970 CZE Trutnov 34:44.71 15:49.15
93 48 / Muži [204] Petr Zieris 1965 CZE Trutnov 35:27.06 16:31.5
94 46 / Ženy [264] Hana Trachtulcová 1979 CZE Rudník 35:43.73 16:48.17
95 47 / Ženy [261] Martina Tauchmannová 1990 CZE Dolní Branná 35:52.75 16:57.19
96 48 / ŽenyABB [251] Tereza Průchová 1986 CZE Praha 8 36:18.88 17:23.32
97 49 / Muži [294] Kamil Fiebinger 1977 CZE Trutnov 36:41.23 17:45.67
98 49 / Ženy [268] Jana Vaníčková 1987 CZE Královec 36:41.33 17:45.77
99 50 / Muži [305] Vladimír Vaníček 1972 CZE Královec 36:44.01 17:48.45
100 50 / Ženy [241] Hana Modlíková 1962 CZE Trutnov 36:44.78 17:49.22
101 51 / Muži [223] Pavel Cajthaml 1974 CZE Krkonošský deník 39:01.26 20:05.7
102 1 / [k]2017 [224] Věra Cajthamlová 0000 CZE Krkonošský deník 39:08.1 20:12.54
103 52 / Muži [295] Michal Jiranek 1979 CZE Trutnov 39:26.16 20:30.6
104 51 / ŽenyABB [255] Romana Stejskalová 1972 CZE Trutnov 40:40.14 21:44.58