ABB Trutnovský půlmaraton

09.06.2018 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 53, muži : 25, ženy: 28, kluci: 25, holky: 28 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 30, muži : 17, ženy: 13, kluci: 17, holky: 13 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 14, muži : 11, ženy: 3, kluci: 11, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 60, muži : 51, ženy: 9, M1: 18, M2: 23, M3: 10, Z1: 6, Z2: 3, Z3: 0 [html] [pdf]
10km celkem: 54, muži : 44, ženy: 10, Muži: 44, Ženy: 10 [html] [pdf]
5km celkem: 97, muži : 54, ženy: 43, Muži: 54, Ženy: 43 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 9, muži : 1, ženy: 8, Muži: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Předškoláci 100m

start ~ 11:00:00

00:00:19.04
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [358] Daniel Blažek 2012 CZE ACS Rýchory 00:09.0
2 2 / kluci [320] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 00:09.2 00:00.2
3 3 / kluci [355] Antonín Karel Dvorský 2013 CZE Olfin car Ski Team 00:09.7 00:00.7
4 1 / holky [353] Kateřina Pošvová 2012 CZE Nahořany City 00:10.1 00:01.1
4 4 / kluci [364] Jakub Šretr 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:10.1 00:01.1
6 5 / kluci [342] David Nedvídek 2013 CZE Hradec Králové 00:11.0 00:02.0
6 2 / holky [304] Matylda Gumanova 2012 CZE Trutnov 00:11.0 00:02.0
8 6 / kluciABB [318] Vlastimil Švec 2012 CZE Syrovínský běh 00:11.7 00:02.7
9 7 / kluci [352] Max hradil 2016 CZE Hořany 00:11.8 00:02.8
10 3 / holky [354] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 00:11.9 00:02.9
11 4 / holky [365] Anna Šretrová 2013 CZE Malé Svatoňovice 00:12.0 00:03.0
12 5 / holky [367] Michaela němečková 2012 CZE Trutnov 00:12.3 00:03.3
13 8 / kluci [322] Ondřej Šimoník 2013 CZE Praha 10 00:12.8 00:03.8
14 6 / holky [346] Julie Plšková 2012 CZE Trutnov 00:13.0 00:04.0
15 7 / holky [341] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:13.2 00:04.2
16 8 / holky [319] Veronika Lysenko 2012 UKR Trutnov 00:13.4 00:04.4
17 9 / holky [363] Anna doležalová 2013 CZE Trutnov 00:14.5 00:05.5
18 9 / kluci [309] Samuel Drygalski 2012 CZE Trutnov 00:14.6 00:05.6
19 10 / holky [311] Veronika Waciakowski 2013 CZE Veltrusy 00:14.9 00:05.9
20 11 / holky [350] Denisa Králová 2012 CZE Lvíčci Trutnov 00:15.0 00:06.0
21 10 / kluci [360] Šimon Dědek 2012 CZE Jaroměř 00:15.2 00:06.2
22 12 / holky [340] Annie Ryantová 2013 CZE Trutnov 00:16.0 00:07.0
22 12 / holky [306] Stela Trejbalová 2014 CZE Trutnov 00:16.0 00:07.0
24 11 / kluci [308] Jonatan Žaluda 2014 CZE Trutnov 00:16.2 00:07.2
25 14 / holky [348] Dominika Svatá 2014 CZE Trutnov 00:16.3 00:07.3
26 15 / holky [361] Anna Morávková 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 00:16.4 00:07.4
27 16 / holky [313] Nikola Trejbalová 2012 CZE Trutnov 00:16.5 00:07.5
28 12 / kluci [310] Bořek Procházka 2012 CZE Trutnov 00:16.7 00:07.7
28 17 / holky [335] Tereza Losenická 2012 CZE Kasper Swix Team Trutnov 00:16.7 00:07.7
28 13 / kluci [338] Matěj Morávek 2014 CZE Trutnov 00:16.7 00:07.7
31 14 / kluci [315] Lukáš Černý 2012 CZE SK Janské Lázně 00:16.9 00:07.9
31 14 / kluci [345] Vojtěch Tyrychtr 2014 CZE Trutnov 00:16.9 00:07.9
33 18 / holky [337] Rozárie Bartelová 2013 CZE Trutnov 00:17.2 00:08.2
33 16 / kluci [303] filip kubín 2012 CZE Trutnov 00:17.2 00:08.2
35 19 / holky [356] Kateřina Žáková 2012 CZE Nahořany City 00:17.5 00:08.5
36 20 / holky [359] Sára Dědková 2015 CZE 00:17.8 00:08.8
37 21 / holky [344] Anežka Veselá 2014 CZE Trutnov 00:18.6 00:09.6
38 22 / holky [317] Lucie Brýdlová 2014 CZE Trutnov 00:19.2 00:10.2
39 17 / kluci [302] Marek kubín 2012 CZE Trutnov 00:19.9 00:10.9
40 23 / holky [307] Tereza Drygalská 2014 CZE Trutnov 00:20.5 00:11.5
41 24 / holky [362] Janek pilný 2015 CZE Trutnov 00:20.9 00:11.9
42 18 / kluci [323] Matěj Adamec 2014 CZE Svoboda nad Úpou 00:21.6 00:12.6
43 19 / kluci [351] Matyáš Hradil 2012 CZE Nahořany City 00:24.9 00:15.9
44 25 / holky [339] Adéla Vondrová 2014 CZE Trutnov 00:26.4 00:17.4
45 20 / kluci [347] Bartlomiej GREGORCZYK 2014 POL CHEŁMSKO ŚLĄSKIE 00:27.2 00:18.2
45 20 / kluci [357] Josef Žák 2015 CZE Nahořany City 00:27.2 00:18.2
47 26 / holky [312] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 00:30.7 00:21.7
48 22 / kluci [301] jakub veber 2016 CZE dřevěnice 00:31.6 00:22.6
49 27 / holky [316] bARBORA ZLÁMALOVÁ 2016 CZE Trutnov 00:36.6 00:27.6
50 28 / holky [366] Adélka Čížková 2015 CZE Mladé Buky 00:38.4 00:29.4
51 23 / kluci [349] Jan Zahrádka 2014 CZE Trutnov 00:40.0 00:31.0
52 24 / kluci [336] Filip Šilar 2017 CZE Trutnov 00:45.6 00:36.6
53 25 / kluci [343] Jan Plšek 2016 CZE Trutnov 00:52.4 00:43.4

výsledková listina Školáci 400m

start ~ 11:09:30

00:02:17.706
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [462] Radim Železný 2010 CZE HC Trutnov 01:52.8
2 2 / kluci [466] Tomáš Kylian 2010 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 01:53.0 00:00.2
3 3 / kluci [450] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 01:55.0 00:02.2
4 1 / holky [453] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:55.4 00:02.6
5 2 / holky [454] Anna Králíková 2010 CZE Olfin car Ski Team 01:58.2 00:05.4
6 4 / kluci [442] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 01:59.4 00:06.6
7 5 / kluci [463] Filip Nedvídek 2011 CZE Hradec Králové 02:02.0 00:09.2
8 6 / kluci [431] Jiří Pech 2011 CZE Trutnov 02:04.9 00:12.1
9 3 / holky [439] Ema Kolbová 2010 CZE Horní Maršov 02:06.0 00:13.2
10 7 / kluci [457] Jan Pošva 2010 CZE Nahořany City 02:06.8 00:14.0
11 8 / kluci [451] Richard Šretr 2011 CZE Malé Svatoňovice 02:08.1 00:15.3
12 9 / kluci [464] Ondřej Novotný 2011 CZE Trutnov 02:08.8 00:16.0
13 10 / kluci [443] Matěj zelenka 2010 CZE Olfin Car Ski Team 02:09.6 00:16.8
14 4 / holky [459] Ketrin Špačková 2010 CZE Trutnov 02:09.9 00:17.1
15 11 / kluci [465] Filip Mánek 2010 CZE Olfin car Ski Team 02:11.4 00:18.6
16 5 / holky [447] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Batňovice 02:12.7 00:19.9
17 12 / kluci [452] Martin Čížek 2008 CZE Kasperovci 02:14.3 00:21.5
18 6 / holky [434] Rozárie Buková 2011 CZE Trutnov 02:14.8 00:22.0
19 13 / kluci [449] Richard Pavel 2010 CZE Batňovice 02:15.0 00:22.2
20 7 / holky [433] Emily Campbell 2011 CZE Trutnov 02:17.6 00:24.8
21 8 / holky [432] Hana Božková 2011 CZE Trutnov 02:18.4 00:25.6
22 14 / kluci [441] Martin Krýsl 2011 CZE Jívka 02:20.8 00:28.0
23 9 / holky [461] Lucie Součková 2010 CZE Trutnov 02:21.5 00:28.7
24 15 / kluci [446] Kryštof Trejbal 2010 CZE Trutnov 02:21.6 00:28.8
25 10 / holky [437] Marta Matsko 2011 CZE ABB 02:22.6 00:29.8
26 11 / holky [445] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:23.5 00:30.7
27 12 / holky [456] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 02:23.6 00:30.8
28 16 / kluci [430] Jakub Šimoník 2010 CZE Praha 10 02:25.0 00:32.2
29 13 / holky [455] Sára Karnetová 2011 CZE Trutnov 02:26.4 00:33.6
30 17 / kluci [440] František Krýsl 2011 CZE Trutnov 02:28.7 00:35.9
31 14 / holky [458] Kristýnka Hemrová 2010 CZE Trutnov 02:30.3 00:37.5
32 15 / holky [444] Amélie Valentová 2011 CZE Trutnov 02:45.5 00:52.7
33 16 / holky [436] Tereza Brýdlová 2011 CZE Trutnov 02:57.6 01:04.8
34 18 / kluci [438] Iggy Buk 2011 CZE SK Janské Lázně 03:01.3 01:08.5
35 17 / holky [435] Veronika Šedivá 2010 CZE Praha 8 03:17.2 01:24.4
35 19 / kluci [460] Patrik Svatý 2011 CZE Trutnov

výsledková listina Školáci 800m

start ~ 11:19:07

00:04:07.869
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [507] Matyáš Čepelka 2008 CZE Úpice 03:18.7
2 1 / holky [502] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 03:26.9 00:08.2
3 2 / kluci [501] Jan Novotný 2009 CZE Olfin Car Ski team 03:30.0 00:11.3
4 2 / holky [518] Anna Holadová 2008 CZE Olfin car Ski Team 03:34.6 00:15.9
5 3 / holky [508] Denisa wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 03:39.9 00:21.2
6 3 / kluci [509] Lukáš Bednařík 2009 CZE Trutnov 03:42.7 00:24.0
7 4 / holky [503] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 03:43.2 00:24.5
8 4 / kluci [517] Martin Holada 2009 CZE Olfin car Ski Team 03:43.5 00:24.8
9 5 / kluci [506] David Oupic 2008 CZE Trutnov 03:45.8 00:27.1
9 5 / kluci [527] Jakub Adamec 2008 CZE Svoboda nad Úpou 03:45.8 00:27.1
11 5 / holky [512] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 03:46.7 00:28.0
12 7 / kluci [530] Tobiáš teichman 2008 CZE Červený Kostelec 03:47.2 00:28.5
13 8 / kluci [524] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 03:49.3 00:30.6
14 9 / kluci [515] Tadeas Guman 2009 CZE Trutnov 03:51.0 00:32.3
15 6 / holky [514] Natálie Sadílková 2009 CZE Trutnov 03:53.3 00:34.6
16 10 / kluci [500] Matěj Krejčí 2008 CZE MK Nová Paka 03:54.9 00:36.2
17 11 / kluci [525] Timothy Campbell 2009 CZE Trutnov 03:57.9 00:39.2
18 12 / kluci [505] Sebastien Kovačič 2009 CZE Trutnov 03:58.2 00:39.5
19 13 / kluci [520] aDAM šerlepin 2009 CZE tRUTNOV 04:00.4 00:41.7
20 14 / kluci [516] Dominik Drygalski 2008 CZE Trutnov 04:03.2 00:44.5
21 7 / holky [519] Natálie Trejbalová 2009 CZE Trutnov 04:04.4 00:45.7
22 8 / holky [523] Anežka Švecová 2008 CZE Syrovínský běh 04:18.2 00:59.5
23 9 / holky [521] Pavlína Lošová 2009 CZE SK Janské Lázně 04:24.8 01:06.1
24 15 / kluci [510] Vratislav Žák 2009 CZE Nahořany City 04:28.7 01:10.0
25 10 / holky [526] Julie Božková 2009 CZE Trutnov 04:30.7 01:12.0
26 11 / holky [522] Ema Kolovrátníková 2009 CZE Jaroměř 04:35.7 01:17.0
27 16 / kluci [511] Lukas Hlavaty 2009 CZE TRUTNOV 05:11.0 01:52.3
28 12 / holkyABB [528] Sara Prouzova 2008 CZE Trutnov 05:11.8 01:53.1
29 13 / holky [504] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 07:49.7 04:31.0
29 17 / kluci [513] Adam doležal 2009 CZE Trutnov

výsledková listina Školáci 1600m

start ~ 11:32:00

00:07:48.246
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / kluci [612] Dan Sálaba 2004 CZE SKI JILEMNICE 06:21.8 03:09.2 (1)
2 2 / kluci [601] Matyáš Vondra 2007 CZE Vondra Team 07:03.8 00:42.0 03:29.5 (3)
3 3 / kluci [607] Matěj gabrle 2005 CZE Trutnov 07:15.0 00:53.2 03:36.1 (5)
4 4 / kluci [604] Petr Topalovský 2007 CZE TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 07:17.0 00:55.2 03:28.2 (2)
5 5 / kluci [611] Pavel Dutka 2005 CZE Trutnov 07:19.0 00:57.2 03:31.7 (4)
6 6 / kluci [610] Ondřej Dutka 2007 CZE Trutnov 07:26.4 01:04.6 03:49.4 (9)
7 7 / kluci [609] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 07:31.4 01:09.6 03:42.1 (8)
8 8 / kluci [613] David Šedivý 2007 CZE Praha 8 07:36.7 01:14.9 03:40.5 (7)
9 9 / kluci [608] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 07:39.0 01:17.2 03:38.2 (6)
10 10 / kluci [603] Vojtěch Čepelka 2006 CZE Úpice 07:51.3 01:29.5 03:50.2 (10)
11 11 / kluci [606] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 07:59.5 01:37.7 03:56.7 (12)
12 1 / holky [602] Rosalie Kovačičová 2006 CZE Trutnov 08:46.0 02:24.2 03:56.1 (11)
13 2 / holky [614] Julia Campbell 2007 CZE Trutnov 11:20.3 04:58.5 05:14.7 (14)
DNF / holky [605] Michaela Pošvová 2007 CZE Nahořany City 04:32.9 (13)

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

01:50:32.293
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / M2ABB [1] Pavel Brýdl 1980 CZE OlfinCar/Mizuno 01:18:18.5 19:12.0 (1) 38:44.6 (1) 58:32.9 (1)
2 2 / M2 [26] Jiří Ročárek 1983 CZE Vltava Fund Team 01:27:24.0 09:05.5 20:00.0 (2) 42:41.8 (2) 01:04:56.3 (2)
3 3 / M2ABB [34] Marek Švec 1981 CZE Syrovínský běh 01:28:49.7 10:31.2 21:03.8 (4) 43:05.7 (3) 01:05:39.9 (3)
4 4 / M2ABB [22] Tomáš Peška 1974 CZE Kasper - Swix Trutnov 01:29:19.9 11:01.4 21:23.1 (5) 43:41.9 (5) 01:06:24.2 (5)
5 5 / M2 [29] David Salaba 1971 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:29:42.5 11:24.0 20:49.0 (3) 43:15.3 (4) 01:06:22.6 (4)
6 1 / M1 [54] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix team 01:31:47.4 13:28.9 21:49.0 (7) 44:27.5 (6) 01:07:51.3 (6)
7 6 / M2 [21] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 01:34:19.9 16:01.4 21:29.2 (6) 44:44.1 (7) 01:09:14.9 (7)
8 1 / M3 [25] Aleš Prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE 01:35:21.4 17:02.9 22:13.4 (9) 45:26.4 (8) 01:09:40.3 (8)
9 7 / M2 [45] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 01:36:58.0 18:39.5 22:23.3 (10) 46:42.0 (9) 01:11:13.0 (9)
10 2 / M1ABB [33] Vojtěch Škrob 1985 CZE Sivice 01:37:12.3 18:53.8 23:15.1 (13) 47:44.8 (13) 01:12:59.2 (12)
11 3 / M1 [13] Adam Janáček 1987 CZE Matiti 01:37:14.3 18:55.8 22:04.5 (8) 46:42.5 (10) 01:11:26.1 (10)
12 2 / M3 [17] Jiří Nývlt 1959 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 01:37:49.8 19:31.3 22:35.8 (11) 46:42.5 (11) 01:11:39.9 (11)
13 3 / M3ABB [7] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 01:38:08.5 19:50.0 23:34.2 (17) 48:10.3 (15) 01:13:17.5 (15)
14 4 / M3 [32] Petr Svoboda 1968 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:39:07.5 20:49.0 23:47.3 (20) 48:50.0 (18) 01:13:15.0 (14)
15 4 / M1 [41] Milan Makovička 2001 CZE Olfin Car Ski Team 01:39:12.0 20:53.5 24:26.3 (26) 50:41.7 (27) 01:14:41.2 (20)
16 1 / Z1 [62] Lucie Luštincová 1993 CZE Adidas Outdoor Team 01:39:19.0 21:00.5 23:25.7 (14) 48:09.3 (14) 01:13:32.6 (16)
17 5 / M1 [11] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:39:32.1 21:13.6 23:04.2 (12) 47:41.5 (12) 01:13:13.5 (13)
18 5 / M3 [53] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 01:39:43.6 21:25.1 23:52.2 (21) 48:54.6 (19) 01:14:33.0 (19)
19 8 / M2 [37] Michal Vojtěch 1977 CZE Trutnov 01:39:57.3 21:38.8 23:39.6 (19) 48:46.0 (17) 01:14:25.3 (18)
20 1 / Z2 [14] Svatoslava Kacířová 1981 CZE Cobram team 01:40:09.2 21:50.7 23:27.7 (15) 48:12.7 (16) 01:14:00.8 (17)
21 6 / M3 [4] Vladimír Bříza 1951 CZE KRB Chrudim 01:41:48.5 23:30.0 24:12.3 (24) 49:42.9 (21) 01:15:36.5 (21)
22 6 / M1 [60] Tomáš Labuda 1996 CZE Mladé Buky 01:42:13.6 23:55.1 24:12.8 (25) 49:48.3 (23) 01:16:00.3 (22)
23 7 / M1 [40] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Car Ski Team 01:43:52.6 25:34.1 24:27.9 (27) 50:42.1 (28) 01:16:24.6 (23)
24 7 / M3 [49] Petr Zelenka 1968 CZE Roprachtice 01:44:36.5 26:18.0 24:57.2 (35) 51:07.3 (30) 01:17:58.8 (27)
25 8 / M1 [56] Jakub Marcinčín 1986 CZE Trail Losers 01:45:50.2 27:31.7 24:52.8 (33) 51:19.7 (32) 01:18:42.9 (29)
26 2 / Z1 [52] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 01:46:05.0 27:46.5 23:33.7 (16) 49:44.1 (22) 01:17:30.3 (24)
27 9 / M2 [43] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 01:46:21.8 28:03.3 24:11.1 (23) 50:36.8 (25) 01:18:08.5 (28)
28 9 / M1 [58] Ondřej Doležal 1988 CZE Trutnov 01:46:28.8 28:10.3 25:00.4 (36) 51:40.4 (35) 01:19:05.2 (30)
29 10 / M1 [36] Jan Veselý 1985 CZE Trutnov 01:47:57.9 29:39.4 24:45.3 (31) 51:32.5 (34) 01:19:33.5 (32)
30 10 / M2 [42] Karel Šesták 1971 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:48:21.0 30:02.5 23:37.4 (18) 49:10.3 (20) 01:17:52.7 (26)
31 11 / M1 [6] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:48:27.7 30:09.2 24:51.0 (32) 51:22.7 (33) 01:19:32.9 (31)
32 11 / M2 [5] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 01:48:38.3 30:19.8 24:43.3 (30) 50:01.9 (24) 01:17:31.8 (25)
33 12 / M2 [35] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:49:29.0 31:10.5 24:40.0 (29) 50:41.0 (26) 01:19:39.2 (33)
34 13 / M2 [48] Martin Ryšavý 1975 CZE Promusic Prolog Bike 01:50:12.9 31:54.4 24:52.9 (34) 53:04.6 (36) 01:22:03.9 (36)
35 12 / M1 [57] Tomáš Bouček 1997 CZE Předměřice nad Labem 01:50:37.4 32:18.9 24:03.1 (22) 51:00.7 (29) 01:19:47.2 (34)
36 3 / Z1 [31] Jana Solánská 1985 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:50:44.4 32:25.9 24:33.0 (28) 51:12.4 (31) 01:20:07.6 (35)
37 14 / M2 [44] Pavel Hošek 1974 CZE Trutnov 01:54:02.3 35:43.8 25:45.4 (37) 53:35.8 (37) 01:23:30.1 (37)
38 4 / Z1 [51] Michaela Nesvadbová 1986 CZE Mladé Buky 01:54:34.4 36:15.9 27:06.4 (47) 55:32.5 (41) 01:24:45.8 (38)
39 15 / M2 [18] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 01:54:48.0 36:29.5 26:54.3 (45) 55:22.7 (40) 01:25:00.6 (39)
40 16 / M2 [9] Milan Frýba 1975 CZE Trutnov 01:55:38.4 37:19.9 26:53.7 (44) 55:43.5 (42) 01:25:06.2 (40)
41 13 / M1ABB [15] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 01:56:38.1 38:19.6 26:11.5 (38) 54:59.2 (38) 01:25:14.4 (41)
42 14 / M1 [59] Marcel Hoffman 1996 CZE Rodov, Smirice 01:58:15.1 39:56.6 26:51.4 (42) 55:57.5 (44) 01:27:09.4 (43)
43 8 / M3 [46] Stanislav Lanta 1963 CZE Vellé Poříčí 01:58:25.9 40:07.4 27:02.0 (46) 55:56.5 (43) 01:26:01.7 (42)
44 9 / M3 [61] Michal Šubrt 1958 CZE Trutnov 01:59:40.7 41:22.2 26:41.4 (41) 56:13.5 (45) 01:27:55.1 (45)
45 17 / M2 [3] Zdeněk Babka 1981 CZE Trutnov 02:01:34.1 43:15.6 26:13.7 (39) 55:17.2 (39) 01:27:22.8 (44)
46 5 / Z1 [19] Tereza Lešková 1992 CZE Trutnov 02:02:28.4 44:09.9 28:36.4 (50) 59:03.3 (49) 01:30:21.0 (47)
47 2 / Z2 [50] Pavlína Petrovová 1983 CZE Trutnov 02:03:09.0 44:50.5 26:52.8 (43) 56:31.1 (46) 01:29:03.7 (46)
48 15 / M1 [24] Radek Procházka 1989 CZE Trutnov 02:06:44.6 48:26.1 28:36.6 (51) 59:05.3 (50) 01:30:32.7 (48)
49 18 / M2 [8] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 02:07:13.0 48:54.5 28:25.1 (48) 59:58.9 (52) 01:33:16.3 (50)
50 16 / M1ABB [38] Vlastimil Vykus 1984 CZE ABB SAS 02:08:44.8 50:26.3 28:31.7 (49) 58:41.8 (47) 01:31:40.4 (49)
51 19 / M2ABB [10] Michal Gottwald 1983 CZE Janov nad Nisou 02:11:29.5 53:11.0 29:21.3 (56) 01:02:51.2 (55) 01:37:29.2 (54)
52 6 / Z1ABB [55] Jana Ochvatová 1993 CZE Opava 02:12:49.8 54:31.3 29:03.7 (54) 01:02:02.7 (54) 01:37:13.5 (53)
53 20 / M2ABB [30] Stepan Sloup 1976 CZE Trutnov 02:13:31.2 55:12.7 29:47.5 (58) 01:01:01.2 (53) 01:35:27.4 (51)
54 17 / M1 [20] Martin Marcinčín 1990 CZE Trail Losers 02:14:44.9 56:26.4 28:38.2 (53) 59:11.7 (51) 01:36:23.3 (52)
55 3 / Z2 [39] Dita Wańková 1971 CZE TJ Tichá ulička 02:16:19.4 58:00.9 29:21.1 (55) 01:03:42.9 (57) 01:39:48.2 (55)
56 21 / M2ABB [28] Aleš Sadílek 1981 CZE Horní Slivno 02:21:33.5 01:03:15.0 31:00.5 (59) 01:05:50.8 (58) 01:43:35.2 (56)
57 22 / M2ABB [27] Martin Rozík 1977 CZE Rosice 02:27:42.6 01:09:24.1 29:43.4 (57) 01:06:12.4 (59) 01:45:18.3 (57)
58 10 / M3 [16] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:40:11.0 01:21:52.5 36:32.4 (60) 01:16:29.4 (60) 01:57:50.1 (59)
DNF / M1 [12] Jakub Hudec 1997 CZE Kasperovci 28:37.5 (52) 01:03:27.7 (56) 01:46:54.5 (58)
DNF / M2 [47] Karel Kostka 1973 CZE Trutnov 26:21.8 (40) 58:56.4 (48)

výsledková listina 10km

start ~ 12:05:00

00:55:43.647
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / Muži [109] Jan Hruška 1989 CZE Kasper - Swix Team 39:32.5 19:00.3 (1)
2 2 / Muži [155] Oldřích Schejbal 1991 CZE Rafans Team 41:45.1 02:12.6 19:56.0 (2)
3 3 / Muži [131] Tomáš Veber 1974 CZE Kasper Swix team Trutnov 42:52.4 03:19.9 20:43.6 (4)
4 4 / Muži [127] Jan Štěpánský 1994 CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 43:42.1 04:09.6 20:42.7 (3)
5 5 / Muži [135] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 44:20.4 04:47.9 21:54.3 (5)
6 6 / Muži [128] Štěpán Štolfa 1998 CZE Spartak Police nad Metují 44:25.1 04:52.6 21:56.0 (6)
7 1 / Ženy [103] Adéla Boudíková 1986 CZE ATLAS CRAFT TEAM 44:26.9 04:54.4 21:57.8 (8)
8 7 / Muži [154] Daniel Hrdinka 1997 CZE Trutnov 45:06.2 05:33.7 21:57.7 (7)
9 8 / Muži [113] Marek Kolář 1988 CZE Sunski Academy 46:25.4 06:52.9 22:00.2 (9)
10 9 / Muži [137] Adam Prášek 1999 CZE Kasper Swix Team 48:11.5 08:39.0 22:07.1 (10)
11 10 / MužiABB [124] Adam Stempel 1992 CZE Silvini Madshus Team 48:17.5 08:45.0 23:40.3 (11)
12 11 / Muži [132] Petr Veselý 1982 CZE Olfincar Trutnov 48:49.9 09:17.4 23:55.3 (13)
13 2 / Ženy [125] Eva Stoklasová 1975 CZE Kasper Swix team Trutnov 48:55.4 09:22.9 23:53.6 (12)
14 12 / Muži [142] Michal Petrov 1978 CZE Trutnov 49:25.0 09:52.5 24:20.5 (16)
15 13 / Muži [143] Henryk drygalski 1979 CZE 49:54.6 10:22.1 24:07.3 (14)
16 14 / Muži [126] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 50:45.5 11:13.0 24:13.9 (15)
17 15 / Muži [121] Tomáš Polický 1984 CZE Veké Poříčí 51:20.2 11:47.7 25:27.6 (23)
18 16 / MužiABB [116] Oleksii Matsko 1977 CZE ABB 51:27.6 11:55.1 24:38.9 (17)
19 17 / Muži [136] marek morávek 1981 CZE Trutnov 51:29.3 11:56.8 24:52.9 (21)
20 18 / Muži [110] Lubomír Hůlek 1987 CZE Džusy a šťávy 52:19.8 12:47.3 24:50.0 (20)
21 19 / Muži [134] Petr Krákora 1970 CZE Kasper Swix Team 52:30.7 12:58.2 24:44.5 (18)
22 20 / Muži [149] Ondřej Marvan 1990 CZE Kasperovci 52:50.2 13:17.7 24:49.3 (19)
23 21 / MužiABB [106] Jan Ficek 1992 CZE ABB PGHV Brno Slatina 53:29.2 13:56.7 24:59.3 (22)
24 22 / Muži [152] Daniel Kral 1984 CZE 356 55:21.1 15:48.6 26:17.7 (25)
25 3 / ŽenyABB [119] Markéta Pechová 1976 CZE Trutnov 55:43.7 16:11.2 26:37.1 (26)
26 23 / Muži [144] Martin Krýsl 1974 CZE Jívka 56:41.4 17:08.9 26:58.1 (28)
27 24 / Muži [140] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Jánské Lázně 56:51.1 17:18.6 27:14.7 (30)
28 4 / Ženy [130] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 56:55.0 17:22.5 27:18.8 (31)
29 25 / Muži [150] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 57:47.6 18:15.1 27:08.8 (29)
30 26 / MužiABB [117] Maroš Miháč 1988 CZE ABB PGHV Brno Slatina 57:49.5 18:17.0 26:09.6 (24)
31 27 / Muži [139] Michal Pech 1967 CZE Trutnov 58:25.0 18:52.5 28:28.5 (37)
32 28 / Muži [123] Peter Smrekovsky 1989 SVK Najlepší 58:29.6 18:57.1 27:47.5 (33)
33 5 / Ženy [153] Tereza Horáková 1995 CZE Svoboda na Upou 58:51.8 19:19.3 28:18.5 (34)
34 29 / Muži [102] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 58:53.6 19:21.1 28:21.9 (36)
35 30 / MužiABB [114] David Lábr 1988 CZE ABB Pilsen 59:53.1 20:20.6 28:58.8 (38)
36 31 / Muži [133] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 01:01:49.6 22:17.1 28:20.3 (35)
37 32 / Muži [104] Jan Brož 1980 CZE Trutnov 01:02:11.2 22:38.7 27:21.0 (32)
38 33 / Muži [101] Martin Novák 1980 CZE Nikitka 01:03:09.0 23:36.5 29:46.7 (42)
39 34 / MužiABB [115] Jan Marsal 1990 CZE ABB Pilsen 01:03:24.2 23:51.7 30:09.1 (45)
40 35 / Muži [141] Ondřej Šimůnek 1998 CZE Kasper Swix Team 01:03:42.4 24:09.9 29:48.8 (43)
40 6 / Ženy [112] Kateřina Kaňová 1989 CZE Hradec Králové 2 01:03:42.4 24:09.9 30:30.4 (46)
42 36 / Muži [146] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 01:03:44.4 24:11.9 29:42.8 (41)
43 7 / Ženy [145] Daniela šerlepinová 1974 CZE trutnov 01:04:34.6 25:02.1 29:49.8 (44)
44 37 / Muži [138] Milan Slavkovský 1976 CZE Rudník 01:04:45.8 25:13.3 29:37.8 (40)
45 8 / Ženy [111] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 01:06:01.2 26:28.7 31:32.7 (48)
46 9 / Ženy [118] Radka Nevlidová 1993 CZE Trutnov 01:06:28.8 26:56.3 30:42.4 (47)
47 38 / Muži [147] Jan Götz 1969 CZE 2BMOTO 01:08:17.8 28:45.3 32:33.1 (52)
48 39 / Muži [107] Jiří Horák 1958 CZE SUP Trutnov 01:08:38.9 29:06.4 31:56.3 (50)
49 40 / MužiABB [108] jiri horak 1981 CZE SKP Trutnov 01:08:42.6 29:10.1 31:57.0 (51)
50 10 / Ženy [148] Helena Štěpánská 1975 CZE VOCODE 01:08:54.8 29:22.3 32:47.4 (53)
51 41 / Muži [105] Petr Čech 1989 CZE Trutnov 01:10:04.1 30:31.6 31:48.3 (49)
51 41 / Muži [278] Stanislav Heczko ml. 2001 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 26:53.5 (27)
51 41 / Muži [151] Robert Melichar 1973 CZE Trutnov 29:25.5 (39)
51 41 / Muži [120] Petr Polák 1978 CZE ABB Pilsen 33:07.4 (54)

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:00

00:30:04.742
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / Muži [252] Matěj Zima 1998 CZE Atletika Trutnov 19:12.0
2 2 / Muži [288] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 19:34.8 00:22.8
3 3 / Muži [226] Michael Mráz 1998 CZE Kasper Swix team 19:52.0 00:40.0
4 4 / Muži [294] Matyáš Vintr 2002 CZE Loko Truntov 20:23.8 01:11.8
5 5 / Muži [203] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 21:01.5 01:49.5
6 6 / Muži [272] Jakub Stádník 1998 CZE KPČ 21:20.0 02:08.0
7 7 / Muži [207] Petr Holub 1966 CZE Kasper - Swix Team 21:32.7 02:20.7
8 8 / Muži [228] Luděk Pavlas 1984 CZE OAJL 22:14.1 03:02.1
9 9 / Muži [234] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 22:36.4 03:24.4
10 10 / Muži [292] Robert Hurdálek 2003 CZE TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22:41.0 03:29.0
11 11 / Muži [248] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 22:48.3 03:36.3
12 1 / Ženy [223] Jana Leblochová 2004 CZE Olfin car Ski Team 22:50.9 03:38.9
13 12 / Muži [202] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 23:13.2 04:01.2
14 13 / Muži [293] Ladislav Hurdálek 1975 CZE Tetrapak IF 23:22.8 04:10.8
15 14 / Muži [298] Lukáš Vácha 1994 CZE HC Trutnov 23:47.6 04:35.6
16 15 / Muži [273] Jakub Mehl 1998 CZE KPČ PŠ 24:10.3 04:58.3
17 2 / Ženy [291] Marcela Nývltová 1985 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 24:11.8 04:59.8
18 16 / Muži [225] PAVEL MILATA 1961 CZE Trutnov 24:51.2 05:39.2
19 17 / Muži [281] Šimon Fiebinger 2003 CZE Trutnov 24:54.1 05:42.1
20 18 / Muži [232] Michal Přibyl 1999 CZE KPČ PŠ 24:59.4 05:47.4
21 19 / MužiABB [245] Vojtěch Valenta 1991 CZE GoFreestyle 25:29.9 06:17.9
22 20 / Muži [259] jan zahrádka 1978 CZE Trutnov 25:47.0 06:35.0
23 21 / Muži [275] Jan Zelenka 1984 CZE Avenier Financial Group Trutnov 26:04.7 06:52.7
24 22 / Muži [67] Jan čech 1988 CZE Trutnov 26:10.6 06:58.6
25 3 / Ženy [244] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 26:11.2 06:59.2
26 23 / Muži [284] Pavel pangrác 1976 CZE Trutnov 26:30.8 07:18.8
27 24 / MužiABB [247] Miroslav Vejtasa 1967 CZE ABB PGHV Brno Slatina 26:40.6 07:28.6
28 4 / Ženy [238] Petra Šípková 1987 CZE Kasper - Swix Team 26:43.5 07:31.5
29 5 / Ženy [213] Andrea Kadanikova 1975 CZE Trutnov 27:29.3 08:17.3
30 25 / Muži [218] Jan Kopřiva 1981 CZE GoFreestyle 27:43.8 08:31.8
31 6 / Ženy [229] Natálie PLNÁ 2004 CZE BKL Machov 27:45.1 08:33.1
32 26 / Muži [217] Ladislav Koňák 1987 CZE Trutnov 27:47.6 08:35.6
33 27 / Muži [280] Matouš Fiebinger 2006 CZE Trutnov 28:02.3 08:50.3
34 7 / Ženy [287] Pavla Holubová 1994 CZE Kasper - Swix Team 28:08.5 08:56.5
35 28 / Muži [274] Jonáš Hlaváček 1999 CZE Kasper Swix Team 28:15.3 09:03.3
36 8 / Ženy [268] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 28:15.8 09:03.8
37 9 / Ženy [206] Veronika Heinzelová 2000 CZE Trutnov 28:22.7 09:10.7
37 29 / Muži [69] Martin Jiránek 1978 CZE Džusy a šťávy 28:22.7 09:10.7
39 30 / MužiABB [290] Martin Šimoník 1979 CZE Praha 10 28:29.5 09:17.5
39 30 / MužiABB [271] David Žaluda 1973 CZE Jedna noha netleska 28:29.5 09:17.5
41 32 / MužiABB [289] Petr Božek 1975 CZE ABB Trutnov 29:17.7 10:05.7
42 33 / Muži [265] Šimon Sadílek 2006 CZE Trutnov 29:19.2 10:07.2
43 34 / Muži [221] Vojta Kotyk 2005 CZE HC Trutnov 29:32.4 10:20.4
44 10 / Ženy [246] Kateřina Vaňková 1979 CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 29:39.9 10:27.9
45 35 / Muži [222] Šíma Kotyk 2008 CZE HC Trutnov 29:42.0 10:30.0
46 36 / Muži [227] Martin Oupic 1967 CZE Trutnov 29:46.3 10:34.3
47 11 / Ženy [233] Monika Schubertová 1974 CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 29:51.2 10:39.2
48 12 / Ženy [296] Michaela Sadílková 1976 CZE Trutnov 29:55.3 10:43.3
49 13 / Ženy [201] Nikola Brzakova 1986 CZE Trutnov 30:13.2 11:01.2
50 37 / Muži [269] Josef Bejdák 2006 CZE SK Janské Lázně 30:17.2 11:05.2
51 38 / Muži [256] Adam Hošek 2007 CZE Staré Buky 30:22.0 11:10.0
52 14 / Ženy [253] andrea žabčíková 1995 CZE Kasper Swix Team 30:29.6 11:17.6
53 39 / Muži [243] Roman Týfa 1956 CZE Trutnov 30:33.8 11:21.8
54 15 / Ženy [270] Jana Žaludová 1979 CZE SPB Dubový Háj 30:44.9 11:32.9
55 40 / Muži [212] IVAN JUNEK 1967 CZE REALITY JUNEK 30:48.8 11:36.8
56 16 / Ženy [277] Anděla Truxová 1974 CZE Continental Adršpach 30:52.7 11:40.7
57 17 / Ženy [208] Renata Horáková 1982 CZE Trutnov 31:26.8 12:14.8
58 18 / Ženy [211] Šárka Jelínková 1984 CZE Trutnov 31:30.3 12:18.3
59 41 / Muži [286] Martin Lukášek 2000 CZE Trutnov 31:35.7 12:23.7
60 19 / Ženy [282] Naďa Chaloupková 1985 CZE Trutnov 31:38.2 12:26.2
61 42 / Muži [276] Lukáš Krejdl 1984 CZE Trutnov 31:39.0 12:27.0
62 20 / Ženy [295] Marie Odehnalová 1979 CZE ABB 31:44.7 12:32.7
63 21 / Ženy [251] Adriana Wetterová 2004 CZE Džusy a šťávy 32:15.5 13:03.5
64 22 / Ženy [242] Jana Šustrová 1980 CZE SK Janské Lázně 32:20.4 13:08.4
65 43 / MužiABB [209] Josef Hrázský 1974 CZE ABB Pilsen 32:28.0 13:16.0
66 23 / Ženy [255] Jana Losenická 1977 CZE Losenický a spol. 32:31.1 13:19.1
67 44 / Muži [215] Pavel Karal 1997 CZE Luže 32:31.5 13:19.5
68 24 / Ženy [279] Štěpánka Škopová 2007 CZE Trutnov 32:36.4 13:24.4
69 45 / MužiABB [239] petr škop 1976 CZE 1037 eng. team ABB Trutnov 32:36.6 13:24.6
70 25 / Ženy [68] Lada Vozková 1965 CZE Kasper - Swix Team 32:38.8 13:26.8
71 26 / Ženy [283] Monika martínková 1986 CZE Lípa nad Orlicí 32:40.7 13:28.7
72 27 / Ženy [210] Kateřina Hůlková 1986 CZE Džusy a šťávy 32:43.4 13:31.4
73 28 / Ženy [300] Martina Lošová 1987 CZE Trutnov 32:47.0 13:35.0 32:47.0 (1)
74 46 / Muži [204] Jiri Fiedler 1981 CZE Kunštát 32:50.8 13:38.8
75 47 / Muži [266] Roman Waciakowski 2009 CZE Veltrusy 32:51.4 13:39.4
76 29 / Ženy [267] Zdenka Waciakowski 1979 CZE Veltrusy 33:00.8 13:48.8
77 48 / MužiABB [264] Josef Suchánek 1973 CZE Trutnov 2 33:10.5 13:58.5
78 30 / Ženy [254] Jana Csampaiová 1969 CZE Mladé Buky 33:34.8 14:22.8
79 31 / Ženy [235] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 33:39.1 14:27.1
80 32 / Ženy [285] Veronika Müllerová 2000 CZE CCC region Damane 34:09.7 14:57.7
81 33 / ŽenyABB [231] Kateřina Procházková 1982 CZE ABB Pilsen 34:48.0 15:36.0
82 34 / Ženy [220] Marie Kopřivová 1988 CZE GoFreestyle 35:25.9 16:13.9
83 35 / Ženy [260] MIchaela Hospudková 1975 CZE Trutnov 36:10.0 16:58.0
83 35 / Ženy [261] Renata Nováková 1974 CZE Trutnov 36:10.0 16:58.0
85 49 / Muži [237] Martin Šedivý 1974 CZE Praha 8 36:14.7 17:02.7
86 37 / Ženy [236] Marcela Šedivá 1975 CZE Praha 8 36:15.8 17:03.8
87 38 / Ženy [262] Hana Trachtulcová 1979 CZE Rudník 37:30.7 18:18.7
88 39 / Ženy [249] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 37:37.6 18:25.6
89 40 / Ženy [263] Martina Dědková 1984 CZE Jaroměř 37:37.9 18:25.9
90 41 / Ženy [297] Simona Máslová 1992 CZE Hradec Králové 37:54.8 18:42.8
90 50 / Muži [299] Marek Štrekl 1999 CZE Třebechovice pod Orebem 37:54.8 18:42.8
92 51 / Muži [257] Radim Železný 2010 CZE HC Trutnov 38:16.7 19:04.7
93 52 / Muži [258] Pavel Javůrek 1981 CZE Trutnov 38:20.9 19:08.9
94 53 / Muži [241] Marek Šustr 1974 CZE SK Janské Lázně 41:54.4 22:42.4
95 54 / Muži [214] Pavel Karal 1970 CZE Luže 45:35.4 26:23.4
95 42 / Ženy [216] Renata Karalová 1974 CZE Luže 45:35.4 26:23.4
97 43 / ŽenyABB [230] Alena Poláková 1980 CZE ABB 45:43.7 26:31.7

výsledková listina nordic 5

start ~ 12:10:00

00:54:10.986
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / Ženy [1002] Eva procházková 1975 CZE Trutnov 50:00.0
1 1 / Ženy [1001] Michaela čermáková 1979 CZE Trutnov 50:00.0
3 3 / Ženy [1003] Lenka valášková 1990 CZE Dvůr Králové 51:00.0 01:00.0
3 3 / Ženy [1004] Zuzana božková 1980 CZE Trutnov 51:00.0 01:00.0
5 5 / Ženy [91] Šárka Daňková 1967 CZE Trutnov 59:05.3 09:05.3
6 6 / Ženy [92] Šárka Čípelová 1982 CZE Trutnov 59:05.8 09:05.8
6 6 / Ženy [90] Miroslava Korotvičková 1977 CZE Trutnov 59:05.8 09:05.8
6 1 / Muži [1006] Zdeněk lokvenc 1967 CZE Trutnov
6 8 / Ženy [1005] markéta vohnoutová 1987 CZE Dvůr Králové